Új privát üzeneted érkezett!

Lyly annyira igaz amit leírtál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ó Melinda, annyira sajnálom ami Veled történt! Átérzem a helyzeted, tudod, nekem is ez volt épp a harmadik terhességem vége Ádámka előtt... Fel a fejjel, pár hónap és újra próbálkozhattok! Mi három hónapot vártunk, aztán első próbálkozásra összejött Ádi! Tényleg jobb ez így az elején, mint ha később történt volna, vagy mint ha neadjisten beteg baba született volna! Meglátod márciusban már újra kismama leszel!!!!

Kép
adiadi
 
 


Nyuszi, Kirus köszönjük jól vagyunk, csak kicsit sokat vagyunk egyedül, mert párom rengeteget dolgozik dunántúlon, segítség meg nem nagyon akad...

Ádámka is kezdi már a pakolászást, mostanában a virágok földjét szokta rendszerint kipiszkálni mire észreveszem. De olyan édes hogy nem tudok rá haragudni!

Nita,végül lett Chippolino babakocsid?

Kép
adiadi
 
 

 
 

Adiadi: hú, akkor Neked sem egyszerű.... Se azért csak van talán serény nagyi , aki segít??? És ez ilyen állandó muka férjednél, vagy időszakos?
A Lányok mennyi idősek is, nincs kint a vonlazód és nem emlékszem :oops:
Ők segítenek, vagyis jól viselkednek, vagy csak nehezebb még velük?

Lyly: teljesen igaz, amit írtál! Akkor Te tanítasz? :D

Kirus: már begépeltem a napirendünket, csak elszállt :evil: De akkor most újra.
Beni 7-kor kel, kajál...fél 10-ig játszik, akkor kajál és 10-kor alszik. Fél 12-kor fel kell ébresztenem, mert ha nem kel fel délután nem alszik, és akkor estére nem lehet vele bírni.
Fél egykor kajál, játszik vagy sétálunk, vagy babakocsizunk fél kettőig.kettőkor szundi, fél négykor felkeltem, estig játék. =-kor fürdés és nyolckor alvás... Ennyi nagyjából. neki még nagyon ekll a délelőtti szundi, bár jobb lenne, ha mondjuk délután aludna három órát...De ez így is, nagyon büszke vagoyk rá, mert eza kezdeti nehézségek után gyönyörű eredmény... Alapjáraton jófiú, de hisztizni és szenvedni azt nagyon tud...

Nita: mizújs Veletek? Srácok?

melinda: Hogy vagy?

Megyek tanulni, mert hihetetlen , de levagyok maradva. Ez a 3.000 oldal nem hiányzik, de én választottam meg csinálni....

Kép
nyuszifül16
 
 


Sziasztok!!!!!!

tegnapi napom katasztrófa volt.......alig éltem......hánytam meg minden....ma már jobb.......rendbe kellett hozni magam........
ma voltam modellkedni az uncsitesóm barátnője vizsgázott fodrász lesz......

Adiadi baby Poynt babakocsim lett de ugyan olyan mint a chippolino....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyuszi, sajnos nem sok segítségem akad. Anyámékról inkább nem is beszélek, mert épp pár hete döntöttem el, hogy nem kérek többet az ők "segítségéből", boldogulunk mi magunk is... Csak hát ugye jóval nehezebb így:( De inkább, mint lássam hogy húzzák a szájukat mikor kérek tőlük valamit.
A páromnak sajna nem időszakos ez a sok távollét. Minden hétvégén odavan, sokszor hétköznap is. Nemrég váltott munkahelyet, addig se volt valami szuper, de most jóval többet van távol, ráadásul nem helyben van, hanem az ország másik felében, így még azért se tudom felhívni néha hogy hozzon kaját vagy gyógyszert ha kell. Na mindegy, ez van. Sajnos manapság majdnem mindenki magára van utalva, boldogulni kell egyedül is...
De nem kell szomorkodni! :D
A lányaim 5 és 3 évesek. Most épp beteg mindkettő. Ilyenkor extra nehéz, mert ők is több törődést igényelnek betegen, a kicsi nem nagyon tud aludni ha ők is itthon vannak, így hát zajlik az élet... De így a jó. Hogy fog majd mindez hiányozni később!


Nita jobbulást Neked! Összeszedtél valami vírust?

Kép
adiadi
 
 


sziasztok lányok :)

jöttem én is picit.neharagudjatok h nem jövök,de egyszerűen mindig van valami tennivaló,este meg már pihi van.

jól vagyunk,ma betöltöttem a 33 hetet,szépen kerekedek,csak már a mozgással van néha bajom,de úgy alapjában elvagyok.

melinda

nagyon sajnálom :cry:

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!
Most olvastam vissza,köszönöm az aggódást,stb,jól vagyok lelkileg,testileg nem gondoltam,hogy ennyire legatyásodok 2 szülés után.Azt hittem meg se kottyan,aztán hohohó....bizony pihennem kell.
Pistike töm minden kajával,hogy egyéééééél,kell a kistesónak,még jóhogy nagy köd van,és így azt mondtuk,eltévedt a gólya és Szúcsra visz babát,nem Szücsibe....ezzel remélem el lesz egy darabig... :wink:
Pihenek lányok,tényleg a testem fáj,szívhang nem volt,így nekem teljesen oké.Szövettan 2 hét múlva.Remélem egy karácsonyi baba belefér majd,mármint karácsonyra lenne meg :lol:
Majd mesélek,ez az altatás Kozsót csinált belőlem,szeretet,fény,minden volt,még Batmant is láttam a műtőbe....teljesen kész voltam.A férjem mondta,hogy az volt az első mondatom:qrva jó buli volt....(ki tudja mit álmodtam...na de ilyen buliba az életbe nem akarok többet menni... :roll: )

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Meli anno én is félrebeszéltem az altatások után.......a leg emlékezetesebb amikor mindenáron a bugyimat kerestem....de ott volt a lábamnál......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melinda: fel a fejjel, nagyon ügy csaj vagy! Nagyon drukkolok Neked, h mihamarabb felépülj! Nem gonoltam, hogy egy ilyen műtét ennyire megviseli az embert....

Adiadi: miért kérdezted a kocsit? Olyat szeretnél venni? nekem is testzett, de maradtam annál, amit kaptunk...abc design-régebbi változat, de nagyon szeretem...

Csajok, nagyon sz.rul állok, nem akarok itt rinyálni, de eszméletlenül le vagyok maradva, nem tom hogy fogok bemenii így... Bár csak vannak nálam hülyébbek is, és lehet szerncsém is ugye... Nagyon kell a +++++++++++++++++++++++++

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszi,
valami hihetetlen sok ++++++++++++++-t küldök!!!
Régen tanítottam, aztán idegenforgalom 12 évig, és majd ezután nem tudom, mihez kezdjek...

Adiadi,
anyaügyben és segítségben mintha magamról olvasnék... :roll:

Bettike,
nemsokára babáztok, de jó lesz, meglátod!!!

Nita,
mi a fene volt ez? Valami kósza vírus?

Csani megint lázaska, nyűgös, elegem van már ebből a bolond időből, akkor inkább hideg és hó és takarodjanak a vírusok, bacik!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Nyuszi, nagyon drukkolok Neked!!!! Nem lennék a helyedben, úgy utáltam a vizsgaidőszakokat! Gyerek mellett nem is tudnám újból végigcsinálni a fősulit...
Gondolkodtam én is azon a babakocsin, de végül Espirot vettem, nagyon szuper kis kocsi, amúgy épp olyan mint a Nitáé, csak más a neve.

Lyly sajnálom hogy Nálatok is hasonló a viszony anyukádékkal! Én olyan értetlenül állok amúgy a helyzet előtt... Nem gondoltam hogy ilyenek és fáj ezt látnom. Nálatok mi volt a gond? Jöhet priviben is!

Nita, jobban vagy?

Bettike, olyan jó Neked! Megint végigcsinálnám újból és újból... :D :oops:

Melinda, igyad a palástfű és cickafarkfű teákat! Nálunk bejött! Helyreteszi ott lent a dolgokat és segíti a beágyazódást!

Kép
adiadi
 
 


Sziasztok!

Nyuszi!
Mikor lesz a vizsgád pontosan?? Még mindig mennek a ++++++++++-ok :!:
Ügyes vagy,sikerülni fog!!!

Mesélsz nekem a CT-ről??? Hogy zajlik??

Lyly!
Csaninak jobbulást!!! Bence nem kapta el??
Nálunk én kezdem most a sort, elég rendesen elkapott a megfázás :cry: , aztán tuti következnek a gyerekek :( , főleg Nimit is puszilgatom(nem birom megállni hogy ne puszilgassam a kis pasimat) :roll:

Melinda!
Drukk hogy hamar jöjjön az újabb bébi!!! :wink:

Lyly, Adiadi!
Miket esznek a fiúk??
Vendég
 


Hétfőn van: de nagyon szarul állok, még van új tételem is és a százból, lehet nem fogok tudni vagy huszat...
Attilával is jól össze vesztünk így KArácsony előtt...pedig mentünk volna ki februárban Benivel 3 hétre hozzá,elegem van mndenből... Mindegy hosszú lesz az éjszaka...
NAgyon drágak vagytok, hogy drukkoltok....

Kép
nyuszifül16
 
 


Ja, Kirus: Ct- Benit altatták előtte, de Kirát nem hiszem, hogy fogják, emrt ő már végig bírja feküdni
betolják egy nagy hengerbe, Te kintről nézhetetd üvegablakról
szokott bent lennei egy gyeremek orvos is...
10 perc az egész
van, hogy kap a gyerek kézen, kanülön kersztük kontraszt folyadékot, ha gáz van, az agyban az kimutatja...
Beni végig aludt, az ébredés volt nála a gáz
és hogy infúzióval és szívmonitorral az újján egy baba nem nyugodt
de neki az infúzió és aszívmonitor is az alatatás miatt kellett
sztem Kirát csak betolják és kész, a gép kicsit kattog...de nem MR...
Ha van még ? , írj!

Kép
nyuszifül16
 
 


Kirus, én sem bírom ki hogy ne pusziljam Ádámkát! Állandóan megy a puszimuszi neki :P

Mi nemrég kezdtük a hozzátáplálást, de Ádám nem nagyon akar enni.... Kicsit már parázok is mi lesz, mert mindentől öklendezik, meg pofikat vág. A védőnő azt mondta anyatejes babáknál szokott így lenni. Almát, sütőtököt, banánt, krumplit és répát próbáltunk még csak. Összesen nem eszik egy teáskanálnyit egy alkalommal. No de majdcsak hozzászokik! :wink: Nálatok hogy megy?

Kép
adiadi
 
 


Nyuszi, százból húsz az nem is olyan rossz arány! Azért olvasgasd át azokat is, hogy ha véletlenül belehúznál, legyen mit mondanod!

Kép
adiadi
 
 


Jó reggelt!!

Nyuszi!
Köszi az infót, hát elég durván hangzik főleg nálatok ez az altatás:(..
Kontrasztanyagos lesz nálunk,legalább is a beutalóra oda van írva.

Eredményt mikor kaptatok mindjárt??

Adiadi!
Majd csak megszereti Ádi is a kajcsikat!
Mi már 4 hónapja eszünk, az elején a főzeléket nem szerette, de szerencsére aztán megkedvelte már.
Van nála is mikor nyafog etetés közben, olyan mintha lusta lenne kanalazni :roll:
Reggel tápszert kap, tízoraira általában pépet( vaníliás, banános, erdei gyümis- ezeket felváltva minden nap másmilyet), aztán az ebéd az főzelék, uzsi az gyümi.. Szoktam főzni neki nagyobb adagot és akkor teszek el a fagyóba, de bolti üvegeset is kap legtöbbször. Megeszik 1 üveggel..
Szóval szerencsére nincs gond az evéssel.. :D
Vendég
 


Adiadi,
semmi gond, ha egyelőre nem aklarja elfogadni a hozzátápit. Hagyj pár nap szünetet, és próbáld meg megint ugyanazt a kaját. Addig pedig bátran próbálkozz másféle kajcsival! Otthon is simán főzhetsz: az alma-banán-rizs megfőzve és összeturmixolva vagy botmixerezve szinte minden babának bejön! Ha mégsem enne a kicsi semmit (legalább 2-3 kanállal), beszélj a gyerekdokival, mert ebben a korban már megnő a kicsik vas- és egyéb tápanyag/ásványi anyag szükséglete, amit az anyatej többnyire már nem tud fedezni. Ez sem 100 %-osan igaz, ismerek olyan anyukát, akinek csak 1 éves korában kezdte el szeretni a gyereke a hozzátápit, és makkegészséges, viszont kell a doki ehhez.
Próbálhatod a zsenge zöldborsót, a brokkolit, 1-1 pici kocka husit megfőzve, ezt először kis gyümölccsel (alma, banán, barack), aztán zöldségekkel együtt kínáld! Ja, és próbáld meg anyatejjel hígítani, azaz fejj bele egy kis tejet, de ezután már ne melegítsd az ételt mikróban! A tejcsit mindig megérzik a babák a hozzátápíban, talán szívesebben kóstolgat majd.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Adiadi,
az előbb még akartam folytatni, de éppen csak megmentettem az írásomat. :wink:
Nekem van egy 10 évvel fiatalabb húgom, aki a nagy kedvenc, kedves, anyukám szerint teljesen az ő lelki alkata, közös kis titkaik vannak, együtt mennek mindenhová, szóval érte tűzbe menne az anyám. Úgy szoktam mondani, ha neadjisten velem végzetes történne, az anyám megsiratna, de a húgom után halna... Érted a különbséget, ugye??? :(
Engem elég hamar elbocsátottak hazulról (18 évesen), magam csináltam meg a főiskoláimat, a munkahelyeimet, az egész életemet (két házasságomat), vagyis muszáj volt megerősödnöm lelkileg, mert különben elkallódok, elveszek ebben a világban. A szüleim soha, semmiben nem segítettek, anyagilag éppen úgy nem, mint lelkileg. Orvos szerettem volna lenni, de nem vállalták a nappali tagozatos továbbtanulásomat, így nem lettem orvos. Munka mellett pedig nem lehet orvos az ember...

Kírus,
majdnem mindent eszünk, egy hónapja kezdtük a hozzátápit, mert a tejcsi már nem volt elég ennek a nagy kölöknek. Most éppen a 80-as ruhákat nőjük ki, a fejecskéje akkora, mint egy egyévesnek, szóval röhögtem magamon, mert vettem neki egy átlagos 6 hónaposra való sapit, és persze a feje búbjára jött csak rá, mint egy sábeszdekli. :wink:
Van kajcsi, amit nem szeret nagyon, azt elő-elővesszük, van, amit belapátol. 2X kap hozzátápit: délben egy kis gyümit a nagy szopi után, este pedig főzeléket, husit.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Adiadi: egy kis sinlac, az szeretik, mert édes...? Nálunk csak sütőtök bébiételt evett 2 hónapig, nagyon betojtam... azt mondta a gasztrós, egy ízt szeressen meg, az sem baj, ha hetekig azt eszi, aztán jöhet a másik, és így sorra....

Aza gáz, h vmit vagy jól mondok, fullra, vagy ha kicsit kivágnak...Mindegy...

Lyly: bocs olvastam, amit írtál at Anyádról, nem bírom megállni szó nélkül....az ilyet verni kellene... Akár öcsém és az én összehasonlításom látnám.... Bocsáss meg, de hogy még el is mondja....szégyellje magát mélységesen, és az egész viselkedése miatt, amit 18 éves korodtól csinált... te meg légy nagyon de nagyon büszke magadra!!!!! Mert méltán az lehetsz! Tudodm milyen, ha senki nincs mögötted, vagy ha van is látszólag, csak a bántást a nullát kapod!

Kép
nyuszifül16
 
 


Kirus: eredményt egy hét múlva kaptunk, papíron bent fekvős volt... annyi, hogy a henger csak a feje fölött lesz, olyan mint az időkapu a filmekben, csak nem forog...

Kép
nyuszifül16
 
 


Lyly. Adiadi:Nem értem ezeket a nagyszülőket, egy gyermek szeretet hoz a családba...Erre meg még ilyenkor sem tudják félretenni a hülyeségeiket, az önzőségük köti le őket...????

Akikben viszont kellemes csalódtam Attila szülei, nagyon rednesek mostanában. Bármikor mehetünk, ha akarunk...szeretik a gyereket nagyon. Az Anyukája többször még manapság is bocsánatot kér, hogy a terhességemkor nem volt melletem, és annyira jóvátenné... Azt mondta olyan vagyok, mint a menye, és bármi lesz Attila és köztem, engem mindig Beni Anyukájaként nagyon fog szeretni... Mondta, hogy nagyon drukkol, hogy minden ok legyen...de hát a fia hülyeségeiről nem ő tehet...Mondjuk az fura, hogy elfogadja azt, hogy Attilának kint "úgy hiány"-a van, mert fiatal pasi...Basszus, ha vkit szeretek akkor kibírom nem???? egyébként arról nem én tehetek, hogy fél évente jön haza...Most mennénk februárban, de nem tudom...
Szerintem a főnöke átvágja, és eszméletelen sok kölcsön pénzt tesz ebbe az üzletbe, én is félek, mert a Beni és az én megélehtésem is múlik rajta....Legalább jól keressen, ha már nincs itt...amit nem tudok nagyon megbocsájtani. Mert ha nincs itt úgy gondolom, hogy mindent meg kellene tennie, hogy e kedvemben járjon...lehet hülye vagyok...

Ja, beni nem eszik, mióta kivagyok a vizsgák és minden miatt, nem eszik nekem semmit...nagyon gáz...még jó, hogy a néninél, aki vigyáz rá megeszik mindent...
:cry:

Kép
nyuszifül16
 
 


Duna: mizu??? Ha véletlen olvasol minekt mesélj!!!

Hűűű az uccsó négy hsz-t én írtam, eldugulok, mentem tanulni.........................

Kép
nyuszifül16
 
 


Lyly, sajnálom hogy ilyenek a szüleid! És tesódat anyagilag is támogatják? Ti tartjátok még a kapcsolatot? Amúgy próbáltál beszélni erről velük?

A mi kisfiunk is jó nagy baba! A 86-os body még éppen rámegy, de nekem is 12-18 hós ruhákat kell neki vennem. Képzeljétek, tegnap állt fel először! Gyorsan le akartam fotózni, de mire elővettem a fényképezőt, már csücsült.

Kirus, kicsit le vagyok maradva.... Mi történt a lánykáddal hogy ilyen vizsgálatokra kell mennetek?

Nyuszi, tök jó hogy anyósodékkal optimalizálódott a helyzet! Jól értem, hogy gyakorlatilag azt mondta neked hogy megérti ha a fia félre...., mert távol van tőled? :shock:

Kép
adiadi
 
 


Ja még azt akartam megkérdezni tőletek, hogy szerintetek mit csináljak ha Ádámka szopcsi után harap egy nagyot a cicimen?? Pár napja vette fel ezt a rossz szokását és hát elég kellemetlen...

Kép
adiadi
 
 


Adiadi: ja vmi ilyesmi volt a lényeg, meg, hogy el kellene nézem neki, ha csak csipkelődik, mert az apja is ilyen. A nőkről feltételes módban beszéltünk, szóval még legjobb tudomásom szerint nem volt ilyen eset, de utalgat rá, hogy milyen rossz egyedül, és már ő is csak arra vágyik, hogy valaki megsimogassa az arcát....ez azért gyanús...meg hogy messziről elég döcögős a párkapcsolat... főnök(persze ettől még ő is ugyanúgy süti a pizzát a többiekkel -(ez egy ilyen franchise cég, mint itt a Mac Donalds....szóval ebbe szállt most be, de még nem tudja megkapják-e a hitelt a főnökék, de ha nem ugrott a több kölcsön millia...szóval ezért is ideges vagyok....Mert jól keres, de félre tenni még nem nagyon tudott, mondjuk mindent megvett ki, ami kell, az elég sokba fájt)-szóval ő írja a beosztásokat, a havi fizetés attól függ ki mennyi órát dolgozik, és ugye mindenki több órát akar, és mondta is hogy megkörnyékezik az angol csajszik...És láttam fotókat, elég dekoratívak...én meg itt anya szerepben le vagyok amortizálódva, meg az a baj, hogy én sem foglalkozom magammal, pedig lehet hogy sokkal jobb lenne a kedélyállapotom, ha elvonnám saját bajaimról a figyelmet, ha kimennék az emberek közé egy kicsit...
Persze azt tudom, hogy egy pár kapcsolatn a szépségen áll vagy bukik. Sőt megjegyzem, vicces, mert nálam egy 3 gyerekes elvált apuka próbálkozott be. Nagyon rendes srác... de tényleg... de két asszonytól három gyerek....Hát nem. Ha a józan eszemmel gondolkozom, akkor lehet nem kellene magam emészteni a fenti dolgokon,persze ez nem olyan könnyű. Egyszerűen nem bírom elképzelni, hogy a fiamat egy másik férfi ölelgeti, aki nem az apja, rosszul vagyok a gondolattól.
Megyek , mert már nyugtatót vettem be, mert remegek a hülye vizsga miatt és hányok, jó is hogy ma megyek fel Pestre, mert legalább Beni nem látja mi van...

Rucik: nálunk is mindenből nagyobb kell...mondjuk én sok mindent kaptam kölcsibe szerencsére, turizni is szoktam, persze veszek újat is néha a c&a-sok minőségre bejönnek, és ha akció van az áruk is nagyon jó.Persze itt nincs, így ritkán veszek onnan. A jó cuccait( next) Beninek pedig Attila hozta kintről...
A mai gyerekek nagyobbak, vagy a ruhagyártók trükkösek, hogy hamar nője ki a gyerek, és másikat kelljen venni.

Melinda: hogy vagy?

Nita: gyógyulgatsz?

Lyly: gyerkőcök kijöttek a náthából...?

Adadi: és nálatok is mindig ilyen volt a helyzet otthon, vagy csak később alakult így? Neked van tesód? És egyáltalán nem segítenek? És férjed szülei?

Kép
nyuszifül16
 
 


Adiadi: nem lehet, hogy éhes még? Vagy jól lakott épenn...? Beni olyankor, mindig elhajítja jó messzire a cumis üveget. Hát szerintem azt mondhatnád neki hangsúlyosabban, hogy nem...a gesztusokból és a hangsúlyból értenek a babák is, olvastam.

Kép
nyuszifül16
 
 


Ja, a lényeg. Ti milyen cipőt vesztek télire totyogni kezdő babának? Ki fogom én tenni egyáltalán a babkocsiból ha hideg és jég van?Budásat vegyek, vagy ne budásat? Sima cipőbe elég két zokni harisnya(mert azt tavasszal is hordhatja)?Márka? És a Supi+ ban gondolkodom, gyógytornászunk javasolta. Tök tapsztalatlan vagyok cipőkédésben, segítsetek légyszi!!!

Kép
nyuszifül16
 
 


nem budás, hanem bundás :oops:

Kép
nyuszifül16
 
 


Na, lehet, nem mindenre tudok egyből reagálni...

Harapni nekem is harap Csani, egy kicsit hökkenten néztem rá, mert Bence sosem harapott meg. És NAGYOT harap, fájdalmasat. Én rákiáltottam, és határozottan mondtam neki, hogy nem! nem szabad! fáj anyának!

Nyuszi,
köszönöm a biztatást! :wink: Tudom, te is ismered ezt a magadra hagyatottságot. Bence és én megint kezdünk náthásodni, elegem van...
Beni miatt ne aggódj, ha éhes, enni fog, te pedig próbálj kicsit megnyugodni, lazítani, a dolgok sokszor nem rajtad múlnak. Ja, és szerintem nem szabad minden férfit alapból elutasítani, ha gyermekes, ha nem, mert szerencsére éppen elég sok rendes férfi is jár ebben a világban.

Adiadi,
CSAK a tesómat támogatják anyagilag. Sajnos, a húgommal sem tartom a kapcsolatot, vagyis ő nem akarja velem. Szépen rájött, ha engem teljesen kikapcsol a családi keringésből, akkor neki jut minden (szeretet, anyagiak, stb.). Rémes, hogy a két unokájuk sem számít nekik...

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Nyuszi, van egy bátyám de nem felhőtlen a kapcsolatunk... Anyámékkal azóta durvult el a dolog, mióta megszülettek a gyerekek. Sajnos más a felfogásunk a dolgokról. Párom szülei egy órányira laknak, idősebbek már, nehezen mozognak, nem tudnak segíteni. :cry:

Szerintem télire bélelt cipőt vegyél, nagyon jó az Elefanten, a Superfit, csak baromi drágák....

Lyly, a lányok nekem sem haraptak. Én is kb. így reagálok ahogy te, de Ádámka azt hiszi huncutkodás van és mosolyog rajta.

És anyukádék egyáltalán nem látogatják az unokájukat??? :shock: :shock: :roll:

Kép
adiadi
 
 


Sziasztok!
Jól vagyok,bár néha egy nagy űrt érzek.Minél többnap telik el,annál rosszabb??Várom a szövettant.Most jön,hogy 3 év után befestem a hajam,veszem a cuccokat magamnak,egy lestrapált ......-nak érzem magam.Ez nem is baj,de a férjem ilyen elnyűttnek szeret,de nekem ez most nem tetszik,úgyhogy mondtam neki,ogy ez van,és most "benőiesedek":-)
Azt mondta,olvasott valamit,hogy a nők akkor csinálnak ilyet,ha nem elégedettek magukkal,hát most énse vagyok.És bizony mondom,szilveszter az szép lesz....ha itthon leszek is behányok :lol: :lol: :lol: na azt lehet hogy nem,de bizony jó kedvet csinálok magmnak,ha már most így alakult az életem.
hűha takarodó!!!!!!!!!!!-t fújok magamnak!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!

Melinda: fel a buksival! Ez így van rendjén, hogy valamikor feljönnek ezek az érzések...meg kell oladnod és helyre kel tenni magadban! Ez nem gáz, ha feldolgoztad, egyre könnyebb lesz. Kicsit meg voltam lepődve, hogy először olyan túl erős voltál.
Magadra pedig költs egy kicsit, egy fodrász még nem vág földhöz. ha jobb a kedved azt az egész család érzi!

Holnap megyek vizsgázni, áttették a vizsgám. nagyon szarul állok! Egyre kell mennem! Kérlek nagyon szorítsatok, hogy olyat húzzak, amit azért elég jól tudok!

Kép
nyuszifül16
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!

köszi lányok jobban voltam...ma megint megy a hasam és olyan gyomorgörcsöm van.ja és api dolgozik egyedül vagyok...de ma csak összehajtom a ruhákat meg kiteregetek azt csókolom....szégeyn nem ma nem mosogatok el majd holnap amikor már jobban leszek....remélem......

Kirus gyógyulj meg:)

Adiadi majd fog enni Ádám.......rájön majd hogy milyen finom ételek vannak:):)

Lyly mért ilyen kegyetlen anyuád????????:(((((

Nyuszi sikerülni fog a vizsgád!!!!!!!!DRUKKOLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melinda, ne fojtsd el a benned lévő fájdalmat! Hagyd kitörni, meglásd megkönnyebbülsz! Bizony időbe telik feldolgozni azt amin keresztülmentél! Gyakorlatilag ez is egyfajta gyász. Én meglepődtem mikor szembesültem azzal, mennyi nő esik át ezen! Nem gondoltam volna hogy ilyen sokan vagyunk... És furcsa mikor a kiskönyvemben úgy van bejegyezve hogy nekem már négy terhességem volt, de csak három gyermekem van. :( Ma már csak az jut eszembe, hogy ha nem ez történik, akkor nem lenne most itt az én édesimádnivalógyönyörűségem: Ádámka.

Kép
adiadi
 
 


nekem is a kis könyvembe be van jegyezve az összes babám......nekem már 4 gyerekem lenne de csak kettő van.:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Ezen már én is gondolkodtam,hogy a 4. terhességem következik majd.
Most is kérdezték,hogy hanyadik terhesség,mondtam a 3. Az orvos meg megkérdezte,hogy az első kettő?Én meg mondtam,hogy otthon vannak... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Annyira nem tudtam mit mondani...de legközelebbre készülök :lol:
Most megint jól vagyok,vagyis inkább 2-szer volt csak rossz érzésem.Azért éreztem magam szarul,hogy nem éreztem magam szarul. :shock: Remélem értitek,meg se viselt egy cseppet sem,egy hétig semmi rossz érzésem sem volt.Jöttek a barátnőim látogatni,ők sem értették,hogy miért nem vagyok ki,és tényleg nem voltam.Ahogy utánaolvastam,hogy tényleg mennyien vagyunk,akkor megnyugodtam,hogy nem is lennék Melinda,(aki ráadásul péntek 13-i) ha nem esnék bele ebbe a nagy százalékba...
Hazudnék,ha azt mondanám péntekenként nem jut eszembe a forduló,akkor megjegyzem,hogy de jó lenne,3 mp-ig álmodozom,utána "felébredek"és megyek a dolgomra...

Nyuszi,tanulj!!Sok sikert!!!

Adiadi a lányok mit szólnak Ádámkához?

Nita,én is k.o vagyok,nátha,torokfájás,minden van,Pistikének is,Melcsi meg röhög rajtunk,neki semmi baja.... :roll: pedig velünk van egész nap.

Lyly,de jó,hogy megint ennyit jössz!!! :D

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!!!!!!!!
szerintem normálisak a reakcióid......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nagy örömmel veszem észre, hogy régi kis topikunk éledezik 8) igyekszem én is bekapcsolódni ismét, bár időhiányban is szoktam szenvedni.

Melinda nagyon sajnálom ami veled történt, fel a fejjel kitartást és ha szükséged van kicsit magaddal foglalkoznod nem habozz hiszen ha egy nő nőnek érzi magát annyira sok kisugárzást tud adni, hogy öröm ránézni. Persze ezzel a kicsit is csak nyernek kapnak egy jókedvű mosolygós anyát, apa meg visszakapja szexi feleségét :wink:

Lyly, Adiadi sajnálom, hogy az elmúlt hónapok alatt sem változott a családi kapcsolatotok :cry:

Esetleg baba képeket?

Nyuszi hiányolásod itt is köszi :wink: Férfiakkal kapcsolatos írásod..szerintem normális, mert szereted a fiad apukáját és mást nem tudnál elképzelni magadnak. Fiatal korod miatt pedig nem hízelgő egy elvált férfi udvarlása, gondolom idősebb is
(Nekem is volt amikor senkim nem volt és érett, gyerekes férfi kezdeményezett a strandon - lánykái előzőleg ott úsztak az anyukával, hányni tudtam volna tőle.
Ezáltal nagyon semmirevalónak éreztem magam, mert én csak napoztam, semmivel nem vontam magamra a figyelmemet és úgy éreztem én csak a fiatal husira kiéhezett palikat vonzom már - önbizalom hiány a többszöri visszautasítás miatt attól akit szerettem).


Vizsgád?

Nita te jobban vagy már?

Kirus megkukkoltam a gyerkőcöket nagyon édesek!

Többiek??? :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Bár nem vagyunk egy "hócsoportban" látom lassan azonos gondjaink is lesznek. Doki nénim már ajánlotta a gyümölcslevet Petrának.
Ne essetek nekem, amint utánaolvastam újabb tapasztalatok azt mutatják jó már a babát 4 hónapos korától kicsit megszoktatni az újabb ízekre és korábban elkezdeni a hozzátáplálást.
Sokat gondolkoztam én is, aztán úgy döntöttem a doki nénire hallgatok. Így Petra már 2 napja kapott 2 kiskanál almalevet.
Hát még semmi reakciója hiszen mire adhatom neki, két evés között éppen álmos és sírdogál, hogy ringassam már el.
Még van 2 hét a 4 hónapos oltásig addig gyümölcslét adok neki csak kis mennyiségben és akkor megbeszéljük, hogyan folytatjuk.

Sajnos a tejem is fogyóban :cry: :cry: már nem olyan kemények a cicim, nem olyan sok tej van, Petra is keveset hízik de csak most pénteken este ivott 60 ml-t, azóta ismét elég volt neki, bár már 2 cici is kell néha :cry:
Így lassan lehet tejpor kell, akkor pedig mehet a hozzátáplálás is korában.

Cici harapás nekünk a jelek szerint nem lesz gond, mert nem fog addig szopizni, de előszeretettel szokta az injét összeszorítani már most. Ugyanúgy rászólok mint ti írtátok és néha ki is veszem neki olyankor a mellem.

Kép
Kép
melisch
 
 


Mivel rég nem jártam erre kaptok egy képet is rólunk :wink: Kép

Kép
Kép
melisch
 
 


Szia Melisch!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

milyen nagy már Petra:):)

szerintem nem baj hogy már kóstoltatod vele a gyümi levet......nem lesz baja!!!!!!!!max olyan kis zabagép lesz mint Barnikám:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melisch, de jó hogy itt vagy! Ne add fel a szoptatást! Az hogy nem kemény már a melled, nem azt jelenti hogy nincs tejed! Csak a legelején olyan a cici! A picik meg ahogy nőnek, kevesebbet híznak! Minél többet teszed mellre, annál több tej termelődik! A kóstolgatást is csak szopcsi után tegyétek, így nem csökken a tejmennyiség! Remélem tudtam segíteni, ha bármi kérdésed van még, ne habbozz, szívesen válaszolok! :wink:

Nyuszinak megy a drukk!!!!!!

Melinda, imádják a lányok Ádámot! Néha még össze is vesznek rajta, mert mindkettőnek egyszerre jut eszébe hogy babusgassa. :D

Kép
adiadi
 
 


Adi aranyoska lehetnek a lányok ahogy veszekednek Ádin:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Adiadi sajnos pénteken fejtem 2 ciciből 45 ml és sokat szopizik tej meg nem hiszem, hogy sok van. Reggel sem durrannak már szét a ciciim. Éjjel is 4-5 órakor kell enni egy ideje, régen 6-7-ig aludt már 6 hetes kora óta. Eszik és nem tud visszaaludni, majd másfél 2 óra után alszik még vagy 4 órát. Péntek óta ismét 6-7-ig alszik mióta kapott tejport illetve esti etetéskor mindkét ciciből etetem. Délután még mindig 2 óránként szopik sokszor fél órát, ennél gyakrabban nem tudom cicire tenni még főzni és enni se nagyon van időm így mellette. Gondolom ha nincs mi termelődjön szoptathatok míg a gyerek nem kezd ordítani.

Gyümit meg 2 evés közben javasolták, legfeljebb hamarabb adom neki mikor már többet adok, most gondolom az a 2 kiskanál nem zavarja őt meg.

Kép
Kép
melisch
 
 


Megvan: 3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
Rohanok a vonathoz!

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszi nagyon ügyes vagy!!!! Gratulálok! De jóóóó :D :wink:

Nita, tényleg aranyosak! Majd hozok képet róluk!

Melisch, én három gyerek mellett fejtem géppel, kézzel, és az a tapasztalatom, hogy nem lehet annyit kifejni belőle, mint amennyit a baba kiszív! Volt hogy több mint 10 percig fejtem és nem indult be a tejleadó reflex (csak 20 ml jött), míg a babám öt másodperc alatt beindítja! Minden gyerekemnél előfordult az elején hogy azt hittem nincs elég tejem, aztán mégis gyarapodott. Ha tápszert adsz neki, annyival kevesebb tejcsit fog kiszívni, emiatt tényleg csökkenhet a tejed! De persze én nem akarok beleszólni, csak én nagy szoptatáspárti vagyok és segíteni szeretnék! De szólj rám nyugodtan ha azt akarod hogy duguljak el! :roll: :wink:

Kép
adiadi
 
 


Nyuszi ez az ügyi vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Melisch de szép nagy lány lett Petra.Látom jó húsba van.Ha jónak látod kóstoltasd csak.Én Pistikénél próbáltam meg a szilvát 2,5 hósan,hogy lesz-e baj az evéssel,hát nem lett,mint aki kanállal a szájába született.Én nem kispályáztam,nem is lével,kajával kezdtem,és szopott is 30 hónapig!!

Nyuszi:Gratula,az a baj,hogy azt hittem Nita írt (ő szokott néha 2 sort csak) és hogy terhes.Na ez mindenhogy jó hír,de a fejemet látnotok kellett volna... :lol: :lol: :lol: :lol:
Az nem volt eszembe,hogy nem 3. terhesség már,csak ugye,hogy kettő van neki,és hogy jön a 3.Hát a fejem az a meglepett-től a dejó-n át a mivanmost kinek jön a 3.vagy miii???-van színekben tünt fel....és akkor ha terhes miért rohan a vonathoz??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
biztos fáradt vagyok,11 óra,úúúúúúúú,takarodó magamnak!!!!!!!!
Szóval Nyuszi gratula a vizsgádhoz!!!!! :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?