Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tavirózsa, én is örülök, hogy rendben van az eredmény!!!
Lyndee, van már név persze, de el sem hiszem: ma uh. volt, s a doki azt mondta, ő meg nem tudja mondani, hogy fiú vagy lány... :shock: :twisted: :roll: :cry: :?
Amúgy rendben minden, szerencsére, csak jövő héttől már hetente kétszer lesz ctg. :twisted:
Csucsu, Ti hogy vagytok?

Kép
Kép
ggica
 
 


ggica már nem sok van hátra és akkor hátradölhetsz kicsit..... :) :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, köszi a biztatást. :lol: :lol: :lol:
(Kb. akkoriban születhet a babánk, amikor Nálatok Máté-szülinap lesz!)
A két- és több gyerekkel "rendelkezők" gondolom, jót mosolyognak azon, hogy mi itt a hátradőlést tervezgetjük. 8)

Kép
Kép
ggica
 
 

 
 

az nagyon jo volna....megünnepelnénk a babádat is!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ggica: Köszönöm kérdésed , jól vagyunk. Bár én egy kicsit náthásan töltöm a napokat.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu, akkor gyógyulj meg mielőbb! Ugye Szabina ovis már? Már túlvagytok a beszoktatáson? Bocsi, ha írtad már itt, a fórumon...
Mikor kell szorítani Nektek teszteléshez?

Nitácska, köszi előre is az ünneplést. :lol:
(Igaz, ma nagyon furán éreztem magam, azt hittem, a kórházban végződik a mai nap. Pedig még van vagy 3 hét hátra...Kicsit izgulok is...)

Jó éjszakát!

Kép
Kép
ggica
 
 


ggica már nem baj ha megszületik!!!!!! :lol: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ggica: igen Szabina már ovis december eleje óta. Nagyon könnyen beszokott. Ő nem az a gyerek aki sír ha menni kell hanem ha haza kell jönni:)Imád ott aludni pl.
Nekem nem kell szorítani mert érzem, hoyg megjön. Holnap vagy vasárnap aktuális.
Biztos nem vagyok terhes hisz 2hete beteg vagyok. Köhögök és náthás vagyok. Tegnap voltam dokinál felíratni gyógyszert és ő is mondta ilyen betegen pedig tegnap már jól voltam esély sincs a megtapadásra.
Megvizsgált gondolom látta volna ha siker van. De én ezt tudtam is ám hisz tényleg írtó beteg voltam és még vagyok is.

Kép
csucsu05
 
 



anita vagyok csak veránál....véletlen az ő nevébe írtam.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita, gratulálok! :lol: :lol: :lol:
(Én azt is elhittem, hogy Vera babája... :wink: Mert akkor most jöhet még 3 lány!!!)

Csucsu, nagyon irigykedem, Szabina milyen ügyes!!! Akkor ha nem is most, de pár hét múlva fogunk majd szorítani Neked! És ha még mindig beteg vagy, akkor pihenj és gyógyulj meg minél előbb!

Kép
Kép
ggica
 
 


ggica köszi.már csak a méhszájseb miatt aggódok.bár a doki az grtaulált!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


tavirózsa ma olvastam vissza láttam kaptam irányítószámot és szavaztam :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Ő meg az én 8,1 cm ülőmagasságú, kb 12-13 cm-es babócskám. A gerince egész jól látszik :lol:
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


lina grtaula az oriás babyhez!!!!!!!!!!!!!édes nagyon!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok!

Merre vagytok??????

Nálunk most bárányhimlős Petrácska, Petikével pedig készülünk holnap a doktor nénihez 6 éves vizsgálatra + szurira illetve szombaton lesz nekik az ovis farsang.

Kép
amethiszt
 
 


amethiszt jobbulást a kis bárányhimlősnek!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita,

olyan aranyos Petrácska, annyira jól állnak neki a pöttyök lehet,hogy furcsa amit írok, de így van jól áll neki

Kép
amethiszt
 
 


készíts fotot rola.... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, Lina! Nagy gratu mindkettőtöknek! :D

Én is lazán elhittem volna, hogy Vera benevezett még egy kislányra. :lol:
kislibus
 
 


kislibus tényleg félreérthető volt...... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Amethiszt, hogy van Petrácska? Elmúltak már a pöttyök? Nekem 14 évesen volt bárányhimlőm, de rossz volt! Akkor hogy kínlódhat egy egyéves...Kitartást nektek!

Remélem, amúgy mindenki jól van! :wink:
Nálunk nincs semmi különös, ennek is lehet örülni. :lol:
Jó éjszakát!

Kép
Kép
ggica
 
 


Sziasztok!

Ggica,

Petrácska jól van most már. :D Szépen múlnak a pöttyök. :D Homeopátiás szert írt fel neki a doktor néni. :D Örülök is neki, mert nem árt úgy mint esetlegesen az antibiotikum, mondjuk Én alapjáraton nem szoktam alkalmazni az antibiotikumot a családomon,
ezt a doktor néni is tudja. Jobban szeretem a homeopátiát, mint az antibiotikumot.

Ggica, most már a finishben vagy! :D

Kép
amethiszt
 
 


Ggica,
már csak néhány napod van, de jó!!!
Én is 14 évesen voltam bárányhimlős, de csak olyan 10-15 pötty volt rajtam. De legalább két hetet nem voltam suliban :lol:
Most a védőnő azt mondta, hogy ez nem ér, szóval símán elkaphatom még újra.

Zsozso,
mi van veletek???

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


ggica de jo neked hogy már a finisbe vagy......
linácska te meg már majdnem félidős.............. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Igen, most már nincs sok hátra. Csak jó lenne tudni, hogy melyik nap lesz a nagy nap. Most már tűkön ülök, s figyelek egész nap. Csak egyelőre hiába.
Amúgy jó helyen van a baba (akiről nem tudni, hogy fiú vagy lány! :twisted: :twisted: :twisted: :? :roll: :cry: :twisted: :o - még ilyet), ma volt vizsgálat. Annyira bíztam benne, hogy a doki majd mondja: tessék csak befáradni a szülőszobára gyorsan... 8) nem jött be.

Amethiszt, örülök, hogy Petrácska jobban van. Az antibiotikummal kapcsolatban teljesen igazad van!

Szép estét mindenkinek!

Kép
Kép
ggica
 
 


ggica drukk hogy kibujjon a meglepi baba!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ggica,
ennyi idő alatt nem tudták megmondani a nemét a babádnak???? Hogy bírod ki???

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Nitácska, köszi a biztatást! :)
Linácska, a korábbi uh-on elfelejtettem megkérdezni (mert nagyon izgultam, hogy minden rendben legyen, s miután azt mondták, hogy oké, már csak a lila köd volt...). A következőn azt mondták, hogy talán fiú. Legutóbb meg kifogtam egy bunkó dokit, aki azt mondta, hogy még fél óráig nyugodtan tologathatná a hasamon az uh.fejet, akkor se tudja megmondani, mi lesz. Utána már inkább nem kérdeztem. :roll:
Szóval talán fiú, de ennyi infó alapján mondhatom azt is, hogy 50% az esély rá. Örülök a fiúnak és a lánynak is, dehát ezzel gondolom, mindenki így van. :lol:
Ja, egyébként ma se kellett mennem szülni. :evil: Pedig egyik ismerősöm szerint a havazástól beindulhat a szülés... :wink:
Szép estét!

Kép
Kép
ggica
 
 


nekem a kerilányom a havazásnak köszönhetően indult a nagyvilág felé..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hahó!


Pocakosok kérünk poci fotókat!


Gica:Te is tehetnél pociképet így a finishben.Nagyon drukkolok!Az igaz hogy a hidegfront meghozza a babákat.Nálam nem jött be.Nekem egy fél napos bevásárlókörút indította el Arnit :lol:

Teszek képet hogy milyen nagyok vagyunk:

Kép

KépKép
lyndee
 
 


lyndee gyönyörű árnika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ami azt illeti az tény és való, hogy a front az csodákra képes, mármint ami a szülés beindulását illeti. Nekem Petrácska frontkor született. Reggel még magzati echocardiografián illetve CTG-n voltam a klinikán (semmi bajom nem volt), este pedig a szülőszobán. Este fél 8-kor hívtam az orvosomat, mert 5 perces fájásaim voltak. De ennek ellenére sikeresen és gyorsan felértünk a klinikára. Este 9-re értünk fel (tegyük hozzá, hogy közbe még egy tusolást is megejtettem és nincs tőlünk végül is messze a klinika) és 3/4 10-re kész voltam a szüléssel és az orvosi ellátással együtt. Gyors menet volt.

Kép
amethiszt
 
 


voltam=vannak

Ggica,


ha jól emlékszem Te is SOTE I.-en fogsz szülni, ugye?Ki az orvosod?Választott szülésznőd van?

Kép
amethiszt
 
 


amethiszt nemsemmi gyors szülésed volt...... :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lyndee,
ez egy mai. A kupit nem ér nézni, mert várjuk az új kanapét, és minden szanaszét van a lakásban.
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


linacska szépen gömbölyödsz........ :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Linácska:Aranyos pocakod van!vajon kislány vagy kisfiú lakik benne? :lol: mozgást érzel már?


nita:lassan neked is látszani fog :wink:

KépKép
lyndee
 
 


szépen lassan....reméljük.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!
Ujra ithon vagyok 3hét a klinikán borzaszto volt a gyerekek nélkül de itthon vagyok és "jol" vagyunk.
Remélem veletek minden rendben van még visza nem olvastam de be fogom potolni.

Kép
v.e.judit
 
 


judit mért kellett klinikán lenned olyan sokáig??? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nitácska:
volt egy 29×17 haematomám és meg kellet várni hogy felszivodjon de mostmár minden rendben van eltünt.

Kép
v.e.judit
 
 


nekem is volt haematomám.....igaz csak csík volt de nem örültek neki...de ugy néz ki felszívódott,........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen teljesen felszivodott és tényleg nem örülnek neki.
De vége hála az égnek

Kép
v.e.judit
 
 


nekem azért se örültek mert a második vetélésem így kezdődött tavaly májusba.de most minden ok lesz.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen az biztos hogy most minden rendben lesz mindenkinél és egészséges babák fognak születni.

Kép
v.e.judit
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Még mindig csak várakozom...
Lyndee, vasárnap otthon leszek (mert most Pesten vagyunk anyósoméknál szerda óta, uis rendkívül optimistán azt gondoltam, itt az ideje a szülésnek...), akkor majd lesz kép rólam. 8)
Amúgy most már nem vagyok optimista, s látom, hogy nem fogom megúszni most sem a napi bemászkálást ctg-re és arra a borzalmas amnioszkópiára. :twisted: :cry:
(Igaz, a hivatalos időpont időközben feb. 27. lett, de a vonalzón már hagytam a 24-ét, hátha...)
Amethiszt, oda járok én is, igen! :lol: Nem lesz választott szülésznő, nekem annak idején sem volt, s nem volt rossz tapasztalatom az ügyeletessel. Mondjuk én sem tölöttem csak 50 percet a szülőszobán. :lol:
Köszönöm mindenkinek a drukkokat!
Jó hétvégét előre is!

Kép
Kép
ggica
 
 


ggica hamarosan meglesz az eredménye a várakozásnak........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsuzsi:Boldog Névnapot kívánok utólag is!


v.e.judit:örülök hogy kiengedtek és hogy jobban vagy,most már minden rendben lesz végig :wink: Mit szeretnétek,fiút vagy lányt?


ggica:én 20-ra voltam kiírva és 20-án is szültem.Már én is azt hittem soha sem szülök meg :lol: Annyira vártam,de azt mondják a fiúk később jönnek :wink:


Valaki nem tudja mi lehet Encikével?Mikorra volt kiírva?


Juca:Jelentkezz!Hogy vannak a csajok?

KépKép
lyndee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?