Új privát üzeneted érkezett!

Nita: tényleg Te hol vagy, én nem vagyok sűrűn...de Te azért mindig itt szoktál lenni....?

Melinda: Lehet Nita is gyúr a 3.-ra!!!! :wink: :wink: :wink: Na, jó ez csak vicc volt...

Mucus: jók a képek, most néztem vissza.
Kirus: képek?Hogy vagytok?
Melisch: Apátok hogy bírja a gyűrődést? Lassan 3 hósak vagytok asszem...

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszi apival minen oké........
holnap megyek íaa körmösboltba vásárolni...........:))))

lehet egyszer még lesz majd babád.,,,,,rendeuződhetnek a dolgok lesz munkád is:))))

itt vagyok drága!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: újra kezdesz dolgozni? Vagy hogy-hogy? Ha igen, gyerkőcökre akkor ki vigyáz?

Ja, lehet egyszer lesz. írtam is tegnap Apának, hogy milyen jó lenne egy baba, csak nem lehet, ilyen körülmények között... Meg milyen jó érzés volt, amikor Beni csuklott... Erre ő: " Hívom Anyámat, hogy terhes vagy" Én:"Miért?" Ő: " Mert úgy érzem" Én: " Nem nyert , mert most lett vége a mensimnek..."
Egyébként tényleg jó lenne, de ezek az államvizsgás dolgok azért durvák, legalább is mifelénk. Meg az alkotmányt is most buzerálják...mondták is, hogy szedjük magunk össze, mert atvasszal, teljesen más lesz az anyag, annyit változik minden....

Tegnap ahogy haza hozta Ibi néni(a vigyázó) Benit, ő elkezdett harapni, amrni, ütni....:( Mondta a néni,a ki dajka volt bölcsiben, hogy ez normális, így fejezki, hogy haragszik, mert egész nap nem voltam vele...Rossz érzés, sajnálom szegénykémet....de muszály, mert utána többet tudok Vele lenni, ha csak egy vizsgám marad nyárra....

Nita: Barni jár már? Írj egy kicsit bővebben mizu Veltek?


Melinda. mikor mész dokihoz??????Ok vagy????

Kép
nyuszifül16
 
 

 
 

Nita:
http://www.youtube.com/watch?v=Y8LS2lDq-0Y
Ezért kell nekünk egy kiscsaj is, hogy ezt énekelhessük neki:) ;)

Na, húztam tanulni!!!!! Majd írj!

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyusi úgy "dolgozom" hogy vagy házhoz megyek vagy ide jön aki körömre vágyik:)
Atilla részéről ez csak vicc volt ugye???
Barnika már szaladgál:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: De jó, akkor Neked legalább van értelems munkád! Hajrá...
Végülis sztem nem volt vicc, mert voltunk együtt...persze védekeztünk, és vigyáztunk..... :roll: Szóval max ennyiből gondolhatta volna, na és persze, hogy babáról áradoztam...


ide, már csak mi írunk úgy látom..... :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszi ezt azért nem nevezném munkának.....
akkor lehet valamikor lesz tesója Beninek? :roll: :oops: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


igen,kihaltunk!
Na lányok,hajrá,babásodjatok!! :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Meli gyere kicsit sűrűbben te is még nem lesz meg a 3. baba!!!!!! :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: ha nem érted félre, én szeretnék cs "biztonságos környezetbe" babát, nem akarom, hogy más baba is annyit szenvedjen az én idegeskedéseim miatt...Szóval szeretnék, de ahhoz kicsit hosszabb időn át rendben kell lennie a dolgoknak....
De egy kiscsaj azért jól jönne..bár egészséges legyen, a többi nem érdekel....
Tényleg csaszi után hány baba lehet még...csaka zért, mivel volt a méhszájseb műtétem, és a császár, valószínűleg a következőre is esélyes a csaszi... :cry: :cry: :cry: :cry: :roll:
Úgy, hogy én sztem nem lépek Melinda nyomdokaiba, mert az is tuti, hogy ők 3nál nem állnak meg :D :D :D 8)
Ugye????? :lol: :lol: :lol: :lol:

Egyébként annnyit olvasni beteg babákról, gyerekekről, nem is tudjuk talán felfogni mi szülők, mekkora kincs és ajándék az élettől egy egészséges gyerek...Nagyon tisztelem azon szülők kitartását, és lelki erejét, akiknek nem egészséges a csemetéjük... Ha kívánhatnék azt kívánnám, hogy ne legyen betegség a földön....

Melinda: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: Miért nem mesélsz, hogy mizu!!!!Várjuk ám!

Nita: egyébként Melindával vigyázni kell, mert emlékszem, még két éve mikor "vuduzta" a tesztet, tök sok baba lett...
Tényleg Apid mit mond a témáról? Ő akar még babót? Most mennyit van otthon?
Barni megy már?


MUCUS, MELISCH, DUNA, KIRUS, KIRÁLYLÁNY, ANGIE, LYLY, OLGI??? Hogy vagytok, meséljetek pár mondatot!!!!

Kép
nyuszifül16
 
 


Kedves Kismamak!

Tovabbra is szeretettel ajanlom figyelmetekbe uj webaruhazunkat, melyben sok kulonleges es praktikus termeket talaltok.
Tobbek kozott baba-agynemut, labzsakot, babakocsi-parnat, es a Magyarorszagon eloszor kaphato az USA-ban kifejlesztett uj, biztonsagos kisagy-racsvedot.

www.babymarket.webs.com

Termekeink nevreszoloan is megvasarolhatoak, kerlek, lepj kapcsolatba velunk, amennyiben egyedi elkepzelesed van.

Tovabbi kellemes babazast/babavarast!

littlebabymarket
Budapest
 
 


Nyuszi én úgy tudom 3 császára megengedett.........

remélem Meli engem még nem vuduzott meg:)

api hol azt mondja nem akar hol azt hogy igen..majd eldöl.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: akkor, ha Melinda megvuduz VÉGED...akkor veszem is a babkelengyét..... :wink: :wink: :wink: :wink:
Ahoz képest Api akkor bepuhult.... :D

Figy mát Nita? Lyly-vel mi van? Véletlen régebbi hsz-eket olvastam, és sztem ő törölte magát... Nem tudom, h ő-e, de nem tudsz vmit???? Priviben is jöhet, ha nem publikus.... Rem azért minden rendben vele, olyan rendes csajszi, megérdemli, hogy minden ok legyen.....Kicsit aggódom...
Boganna sem írt már ezer éve...

Én meg itt készülgetek erre a szarra, de szívás az egész....Beni is hiányzik... :cry: :cry: :cry: Már alig várom, hogy hozzák haza!

Kép
nyuszifül16
 
 


Meli merre vagy ugye nem vuduzol éppen????????? :twisted: :twisted: :twisted:

nem tudom mi van Lylyvel....rég nem írt az tény......
Bogganáról se tudok.ő is eltünt..kár:((((((
hiányoznak....:(

nemsokára otthon lesz Beni és meg puszilgathatod:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szaisztok,bocs lányok,vuduztam éppen.... :lol: :lol:
Van egy nem tudom milyen hírem,bemásolom,mert nincs kedvem leírni mégegyszer,de a lényeg ez:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Tegnap este volt a wc papíromon egy akkorka kis vérnek tűnő valami,mint amikor a csirkemájat szedem szét,olyan kicsike,csak nem alvadt,és észre se vettem volna ha nem nézem mániákusan papírt,csak ilyen hülye vagyok.Szóval volt betojás,de gyorsan lefeküdtem.Azóta se semmi,nem is görcsöltem.Ha nem hajtogatom szét a papírt,nem is látom.Ennyi a másik kettőnél is lehetett,csak akkor nem voltam mániás.
Sehova nem tudok menni,uh csak az sztk-ba,ahol csak hétfő lesznek,de az első utam oda vezet.Olvastam bevérzésről a méhbe,ami vagy felszívódik,vagy kiürül,hát remélem csak arról van szó.
Vagy lehet méhenkívüli,de arról nem tehetek.
Hát most vigyázok magamra (bár eddig is).

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Nita: réméelm Lylvel minde ok, kár h nem tok vmi emalit, szívesen írnék neki...

Lyly: ha itt vagy, olvasol néha mindekt, akkor légyszi írj privit, hogy mizu!!!!


Nita: ja, Beni haza jött. Nem sajnálkozni akarok, de valami csoda kellene, hogy a vizsgám jól siekrüljön, de a sikerül is kétséges... ÍKár, h nem találtam emg hamarabb a nénit. Ráadásul aza gáz, hogy Anyám azt mondta 7végén vigyáz Benire, persze összevesztünk és nem...Majd leírom priviben, ha lesz erőm, csak tök kibuktam, tényleg....nem is a vigyázáson, haenm, ami történt...

Melinda: én nem akarlak ijesztgetni, rem minden ok. Azt mondják egy kis vérzés mindig lehet, az még normális....De nálam ez fenyegető vetélés volt, persze jobban véreztem, de élt Beni hála az istennek...Na de leírom ez nem a nagyszerű SOTE munkatársakon múlott.....Nagy tisztelet, annak a 3 kivételnek, az egész osztály munkáját beleértve... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
De amint nem pihentem, megint előjött a vérzés, akkor már itthon voltam, és bent tatorttaka kórházban, kaptam mindenféle injekciót, hormont...
De a legfontosabb a pihi és a nyugi...Szóval nem csinálj semmit, ne nagyon emlegesd a srácokat, menj hétfőn dokihoz, vagy ügyeletre, ha gáz van....Ha erősödik mond, hogy lehet, h a hormon segítene...utro, duphaston...
de a lényeg, h ne parázz....ne feledd " szapora fajta vagy Te Anyukám" :lol:
Majd írj, h mi van, este sztem nézek netet!++++++++++++++++++++++++++++

Kép
nyuszifül16
 
 


Megijedtem én magamtól is.
Tudom,hogy nem jót jelent,de azóta se volt.És ezt szerintem más észre se vette volna.Nagyon kis maszat volt,kb mint a kisujjamon köröm,de nem élénkpiros.Nagyon halvány volt.Hétfőn többet tudok.
Ennyire kis valamit a másik két gyereknél észre se vettem volna,mert akkor még nem voltam mániás :lol:
Na lépek,mert babára kell vigyáznom,anyukájáék temetésre mennek...

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda: rem jól vagy!? Azért hétfőn menj el dokeszhoz! Mikor kellene legyen szívhang? Bár, ha azóta nem véreztél nem komoly...De ígérd meg, hogy pihizel! Ugye tegnap nem erőltetted meg magad???

Kép
nyuszifül16
 
 


Meli szerintem nem lesz ott semmi gond.....pihenj a lényeg Meliét és Pistikét ne emelgesd ha lehet!!!!!!!!!!
utrót én is szednék de ezt majd a dokid eldönti!!!!!

Nyuszi várom a privid!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: nagyon sok ilyen kell már, hogy dékánival összejöjjön a vizsgacsúsztatás....
szal:++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Na, megyek főzni, mert mire jön a vigyázó néni kész kell legen Beni kajája, ő meg már felébredt....

Kép
nyuszifül16
 
 


Nita: most telefontáltam az egyetemre, van hely 29-ére....Szted , ha elmondom a gyerekdokimnak, hogy mi a helyzet itthon ad egy igazolást???? Mert azzal tudok módosítani.... :roll: :roll:

Kép
nyuszifül16
 
 


MELINDA:HOGY VAGY , DOKI UTÁN VÁRUNK A BESZÁMOLÓVAL!!!!!!

Nita:figyu, ha dec 17-én nem vágnak ki eu-nemzetközi jog zv-n, akkor másnap összefuthatnánk, én Manó nélkül leszek fent, de Csepelen tanyázom, szóval onnan nem vagy messze. Vélemény????

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszi persze hogy talizunk akkor!!!!!!!!!!!!!!!!
én akkor csak Barnival leszek mert Máté az ovival megy akkor a Mikuláshoz Nagykarácsonyba vagy hova............

ezt az igazolásosdit meg próbáld meg....próba szerencse tudod!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: sikerült az igazolás, tök jó fej volt a doki, ő nem a házi, hanem a gyerekkórházi dokink...
Ja, na akkor tuti lesz...legalább Barnizom. Na, remélem semmi nem jön közbe:)

Melinda: mizuuuuuuuuuu??????

Kép
nyuszifül16
 
 


örülök hogy sikerült az igazolás!!!!!!!!!!!!
részemről nem fog semmi se közbe jönni......:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: oksiiii:) Rem a dékán is rábólint!
Barni miket csinál már? Máténak nincsenek hisztijei?


Melinda: mi van?????

Na, mentem tanulni.... :roll:

Kép
nyuszifül16
 
 


Barni miket csinál?hú.......szalad már,beszél/baba..mama......néha a nem is becsúszik/
imád enni......szétpakolni........s ha a Máté el akar venni tőle valamit akkor hangosan sikít..........
nyitogatja a kis szárnyait már:)))))
Máténak vannak hisztijei sajnos.....nehéz vele:(((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: húúúúúú, akkor nagyon ügyes kisfiú!:) Beni még csak most kezd lépegetni, de ő nem mond semmit. Csak mutogat, és nyőg hozzá, de hangosan. Mindig várja, hogy mondjam mire mutat. Már nagyon várom, hogy kezdjen beszélni...

Hűűű, jó meleg van...nem tetszik nekem ez az idő...én nem emlkészem, hogy novemberben ilyen meleg lett volna valaha.....

Na, Melinda nem ír....

Kép
nyuszifül16
 
 


De Máté miért hiszitzik? Féltékenység vagy mi? Vagy ez csak ilyen korszakos, csak azért, mert akkor lellkiekben készülök a következő évekre... :roll:

Kép
nyuszifül16
 
 


Sziasztok!

Melindával mi van nem tudtok róla semmit??

Nita!
Szeret oviba járni Máté?
De jó hogy mennek a Mikuláshoz, biztos nagy élmény lesz nekik!! :D

Nyuszi!
Beni miket csinál már?
Mivel szeret játszani?

Tegyetek majd képeket a gyerköcökről!! :wink:

Kírát vittem vizsgálatokra, mert sürün fáj a feje, be is akartak fektetni a kórházba, de mondtam az lehetetlen mert itthon van Nimi, és hova teszem, nincs ki vigyázzon rá.
Így csak papíron "feküdtünk" bent.
Ma megyek a zárójelentéséért du, kivi vok hogy találtak-e valami okot...

Nimi kis huncut, már kapaszkodva lépeget, mindig csak állni akar.
Kis örökmmozgó.. Kíra imádja mindig húzza-vonja :lol:
Fogacskánk még nincs...ezzel kicsit levagyunk maradva... :?

Teszek pár képet:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Kirus: tök jó, hogy jöttél... Már nagyon hiányoztál:) Gyere többet!
Remélem Kirával minden ok???? Mi is, amikor Benit ct-zték, csak papíron voltunk bent... tod, ez azért is jó, mert akkor a kórház bentfekvősök után többet kap, őszintén én meg nem sajnáltam tőlük, amilyen helyzetben van az egészségügy. Bár a mi dokink hála az égnek, nagyon lelkiismeretes...sajnos ez sok dokiról nem mondható el....:(
Majd írd meg, hogy mi volt!
Melindáról annyit tudok, hogy olvastam másik topicban, hogy talán nincs jól megtapadva a bébi...Hát nem tom, én drukkolok, de majd sztem jön és leírja bővebben!
Sztem az nem gond, hogy nincsenek még fogak, bár Beninek ekkor már nyolc volt...
Nagyon jók a képek:) Nagyon hasonlítanak a gyerkőcök ám... Kira horgászni volt apával?Nagyon cuki azzal a a hallal:)
Tényleg Te mikor tervezed, hogy mész vissza dolgozni, vagy terveztek harmadikat? És egyébként hogy telnek a napok nálatok?

Épp írtam fent Nitának, hogy Beni még nnayira nem csinál sok mindent... most épp egy néni vigyáz rá, mert államvizsgázom:(
Mentem is tanulni...:(

Kép
nyuszifül16
 
 


Kirus: és tuti Nimi járgánya....egyébként nekünk is pont olyan méhecskés kézicsöröőn van, de Beni rá sem hederített... :x Nimi játszott vele?

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszi.....tényleg okos Barni és kezd kis ravasz is lenni:):)
Beni is majd elkezd bezsélni........Barni is inkább még mutogat és nyög arra amire mutat.........

Máté egyrészt irigy meg féltékeny..meg azt hiszi neki mindent szabad......
remélem Beni nem lesz ilyen mert vásárolhatod fel akkor az össze hajfestéket őszülés ellen:):)

Szia Kirus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gyönyörűek a gyerekek.....Nimi hatalmasat nőtt!!!!!!!!!!!!!!!!

Nyuszi melyik topicba olvastad Meliről hogy nincs jól megtapadva a baba???????

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: "akik mostanában nem várják" vagy vmi ilyesmi....Írtam neki privit, de még nem válaszolt, lehet pihizik...

Hűűűűűűű, nekem már így is van jó pár ősz hajszálam, kedvenc egyetemem jóvoltából.... :roll: Egyébként Beni elég akaratos...hűűűű néha szenvedek vele rendesen....
Akkor nem semmi Máté, és megveszel neki mindent , amit kihisztizik??? Én biztosan nem tenném...Mondjuk nem állítok elhamarkodottan ilyesmit, mert az első boltban földhöz vágom magam és ordítok azért tényleg ciki...
De azért Máté Bernit ugye nem bántja...?
Nálad most hogy alakul a napirend? Hánykor keltek, fekszetek stb? Apitoknak most milyen abeosztása, tud azért segíteni?
Én most altattam benit, remélem már húzza a lóbőrt és mehetek tanulni...
Kíváncsi vok Melinda mikor ír....
Jó éjt Nita!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszi köszi hogy írtál, rendes Tőled hogy gondoltál ránk! Nálunk minden ok, a lányok oviba járnak, Ádámka már olyan nagy! Most kezd mászni, olyan édes ahogy pakolgatja a kis lábait. Néha előrebukik még, a minap is beverte az orrát, úgy sajnáltam! Most jön a hatodik foga, kínlódunk is miatta. Nagyon mosolygós, vidám baba! Szívem szerint szülnék még negyediket is, de anyagiak miatt azt hiszem háromnál meg kell állnunk. :cry: Próbálok jönni sűrűbben, remélem sikerül. :oops:

Kép
adiadi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, hogy hiányoltatok, Nyuszikám, ment a privi!
Beteg volt az egész család, a kicsivel kórházban voltam bronchitise volt, elég szép kis vírusfertőzés ment végig a családon.

Melikém,
gratulálok, gyorsan visszanéztem, hogy jön a 3. baba, ugye? Nita, ti is készültök??? irigy-irigy... :lol:

Kírus,
milyen ügyes a kicsitek! Mászik, áll, ül, vigyori, a nagylány pedig gyönyörű! Na, ezt jól összefoglaltam...

Nyuszi,
neked akartam még írni, hogy ne aggódj, mert ilyen hisztis a kicsitek, amikor aludna. Különbözőek vagyunk, és a babák sem egyformák. Estére általában minden gyerek elfárad, nyűgösebb, még a majdnem ötévesem is ilyen. De megnyugtatlak, ahogy nőnek, annál "kezelhetőbbek", kiszámíthatóbbak lesznek. Próbáld meg élvezni ezt a korszakot, még ha nehéz is, mert most ugyan cammogónak tűnik az idő, és türelmetlenek vagyunk/lehetünk, de 1-2 év múlva már nosztalgiával fogsz erre az időszakra emlékezni!

Haj, fürdetés, megyek, de mindenkit puszilok!!!!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Nyuszi dehogy veszek meg neki mindnet........ahogy jövünk az oviból egy pékség előtt jövünk el...mindíg akar valamit mondom nem....és majdnem hazáig...de féluit tuti a hiszti........
de már nem érdekel..otthagyom.....

néha sajnos bedurvul már Barnival szembe....de puszilgatja is.......

általában reggel 7-kor kelünk olyan 3/4 8-kor indulunk az oviba.......
feküdni legkésőbb 9-kor.......

api ha itthon van néha segít.....mikor hogy......

Adiadi de jó hogy jöttél:)))))))
puszilom a gyerekeket!!!!!!!!!

aja és ma észrevettem Barnikámnak kint a 7. foga is!!!!!!!:)
haladunk.......haladunk:):):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: gratulálok a fogacskátokhoz! Nagyon ügyik vagytok!
Akkor jó, már azt hittem engedsz a hisztinek... Bár mondom az első földhöz vágom magamig, nagy csak a szám.... :roll: :)
És sok körmös melód van, addig hova teszed barnit, vagy viszed magaddal?
Tök jó, akkor nálatok is a napirend... A két srác nem zavarja egymást elalvásban? Barni hányszor alszik és mennyit napközben?
Csak mert Beni délelőtt szeret egy nagyot szunyálni, délután pedig alig akar aludni...
Majd valahogy át kell alakítsam, mire jöna bölcsi, mert nagy gyerekeket csak egyszer altatnak...Bár addig még háromnegyed évünk van...

Lyly: köszi a privit, gyere csak amin tudsz!
Még egyszer jobbulást nektek és kitartást!
Amikor Bence oviba megy, akkor viszed Csanit is? Vagy van , aki segítsen?

Adiadi: tök jóóóóóóó, hogy jöttél. Hát nem tudom, igen szar tényleg az anyagi helyzet, de hátha lesz jobb... Én mindig reménykedem...Bár azt mondják, ha gyerkőcök leörökölnek egy csomó mindent a nagy tesóktól, már korántsem olyan vészes, mint egy-két gyereknél. Persze ez általában akkor érvényes, ha van fiú és lány is.Atiéknál pl hárman voltak tesók, és amíg Ati is egyetemre járt, addig rengeteg kedvezményt kaptak az étkeztéstől elkezdve...
Mondjuk persze a legnehezebb, hogy ha sok Manó van, akkor az ember tényleg minőségi időt tölthessen velük....
Majd azért írj, hogy telnek a napjaitok!!!! Ja, és milyen egy fiú a két lány után??? Apa gondolom meg van őrülve érte? Lányok dajkálgatják? Babázgatnak?

Nyugdíjreform: szíívás, kicsit elkámpicsorodtam, mert akkor az öt év sulim nem fog beleszámítani... Nem tudom, ez így gáz...pedig én aktív nagyi szeretnék lenni
:roll: :roll: :roll:

Melinda??? Nita: tudsz valamit róla? Remélem nem kellet a kórházba feküdnie....? :roll: :roll: :roll:

Kép
nyuszifül16
 
 


sajnos még nincs sok ember akinek körmt csinálok..csak hébe hóba:(

általába akkorra vállalom el ha api itthon van és akkor vigyáz Barnira.....

alvás:Barni már 1x alszik csak....déltől 3-ig....Máté meg az oviba......
este szoktak szórakozni egymással pár napja kezdték....de aztán elalszanak.....

Meliről nem tudok semmit.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyuszi,
a párom viszi-hozza, mert a megyeszékhelyünkön jár oviba (mindketten ott dolgoztunk), és az 25 km-re van tőlünk. Péntekenként nem megy, mert akkor viszonylag hamar elviszik a gyerekeket, neki, szegénynek a párom sok munkája miatt fél 5-ig maradnia kellene, és ilyenkor inkább itthon van. De kell is egy olyan nap, amikor csak a gyerekekkel vagyok itthon. Holnap pl. ha jó idő lesz (nem esik), megyek velük kézművesfoglalkozásra. Hát... nem prbáltam még két gyerekkel, de talán menni fog... :wink:

Melivel mi van?

Nita,
Bence mostanában kezdi nemszeretni az ovit, míg nagy nehezen kihúztuk belőle, hogy az ottalvás miatt. Nagyon pörgős lett a nagyfiúkn, és már nem nagyon akar aludni délutánonként, persze, ha le tudom tenni, akkor viszont durmol rendesen... 8)

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok!

Lyly: értem, akkor tök jó, hogy van olyan nap is, ami csak a gyerekeké....:)
Mondjuk még jó, hogy megmondta Bence, hogy az ott alvást nem szereti...legalább nem a közzöséget utálja. Az sztem meg jót tesz egy ilyen "kicsiknek" ha még tud pihizni a szervezete. Tényleg ott is vegyes csopiortok vannak?
Csani napirendje beállt már?

Nita: nem tudom mi van Melindával, én csak arra tudok gondolni hogy bent fogták a kórházban, nem szokott ennyi időre eltűnni, és a másik topicjába sem ír. Remélem nem történt semmi a babóval... :roll:

Akkor szívás, ma amíg főztem Beninek a kaját bent hagytam, én h.lye...Persze a pelkázó szekrény nem zártam be, megszerezte a hőmérőt, és mire bementem minden szétpakolva, hőméreő darabokban... Tudjátok ez az üveg hőmérő, de ne a higanyos, hanem az új... Remélem nem lesz baja. Benit lefürdettem utána, a szőnyegről viszont alig szedem fel, olyan porózus. Szóval tök szívás, csak Manónak ne legyen baja. Nem is tom miért hagytam kint az ágyból, ilyenkor mindig beteszem...
Ugye ez az új hőmérő nem mérgező, bár asszem, épp ezért cserélték le rá a higanyosat...
Elég szarul állok az anyaggal, ma tom meg, hogy tolhatom-e a vizsgát egy héttel... Mondjuk, ha nem , akkor úgy sem megyek.... Bár 29-e is itt van a nyakamon...
kell a sok +!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll:

Kép
nyuszifül16
 
 


na, megkaptam az időpontot...de az nem változtat azon, hogy k.szarul állok!

Kép
nyuszifül16
 
 


Csaninak nincs fix napirendje - ez is az én gyermekeim egyik jellemzője, mert Bencének sem volt. :D Általában délelőtt és délután alszik, egy rövidebbet és egy hosszabbat. Aztán 8 körül fürdés, 9-kor már durmol, de mostanában nagyon sokat felébred és szopizni akar. Igaz, kint van két alsó fogacskája, és sorba jön a többi is, lehet, emiatt nyugtalan.
Bencus vegyes csoportba jár, szerintem jó dolog, rengeteget tanulnak a nagyoktól (rosszat is, sajnos), de segítenek a kicsiknek is, tehát olyan szocializálódott lesz a gyerek... :lol:

A hőmérővel kapcsolatban: a gyártónak kell lennie ügyeleti számnak, én felhívnám a helyedben, hogy milyen anyag van benne, ha megette a kicsi, mire lehet számítani, és ugyanakkor egy teló a védőnőnek vagy a háziorvosnak sem árt. Csak a lelked megnyugtatása érdekében. Ilyen mindenkivel előfordul.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok!

Nyuszi!
Reméljük nem lesz Beninek baja!!
Félelmetes hogy miket tudnak művelni ezek a törpék..jesszusom Nimród is még kis pórbafingó de rámol 1000-rel elkerítettem a tv-nél,házimozinál a terepet(a szét szedhetö etetőszékével) már az sem akadály neki fogja és bemászik alatta és rámolja a dvd-ket meg felnyúl és püföli a házimozi tetejét...
És mi lesz késöbb??? :lol:

Örülök hogy sikerült azért halasztanod pár napot, mennek a +++++++++++++++++++++-ok!!! :wink:

Kírának 7 vizsgálata volt, és jók lettek az eredményei, nem találtak még okot hogy mitől fájhat a feje..
Még 30.án kell mennünk CT-re, meg 3.-án neorologiára.
Mesélj már légyszi a CT-ről milyen az??? Azt a kontraszt anyagot hogy kapja meg??? Én úgy félek attól :S
Ez a "bentfekvéses dolog" arra nekünk is jó volt hogy a biztosítónak bejelentem és kapok egy kis zsé-t :).(Áldom az eszem hogy családi biztosítást kötöttem)

Boltban vettük a halat :D..

Nem hiszem hogy lesz 3.gyerköc ha csak ránk nem szakad idő közben a bank, ami azt hiszem nem lesz :).. Férjem nem akar 3.-at, bár ilyen anyagiak mellett én sem igazán...
Ha betölti a 3évet akkor megyek "vissza" dolgozni... De oda nagyon nem akarok ahonnan eljöttem gyedre(Tesco)!!!
Remélem addig találok valami jobbat és közelebbit itt helyben.

Általában úgy zajlanak a napok hogy: 5-6 körül kelünk, kap Nimi kajcsit aztán fél 8körül megyünk az oviba, általában elis alszik az úton. Aztán alszik fél vagy 1 órát ez változó...játszás.. Aztán 10körül kajálás, fél 11-11 kor alszik ismét-itt is változó hogy mennyit..játszás... Fél 1kor megyünk Kíráért, hazaérünk akkor van ez ebéd.. utána játék...aztán du még egy alvás.
Fél 7körül szokott fürdés lenni, aztán vacsi és 7-8kor már alvás.. Sajna nem tudom neki húzni tovább mert nagyon álmos már addigra, ezért is kel ő ilyen korán reggel...
De már megszoktam, ma is 5kor keltünk...

Nem használta Nimi sem azt csörgöt, csak dísznek van :D:D..

Beni megeszik mindent nem válogat??

Lyly!
Majd írj hogy hogy sikerült a kiruccanásotok!!! Bizti elbirkozol a 2 gyerköccel :wink:
Nekem már a buszozás is elég jól megy a 2-vel... :roll:

Adiadi!
Jó hogy adtál hírt magatokról! 6.fog??? :shock: :shock: :shock: :shock: Nem semmi jó bele húzott Ádám is :D
Az én fiam fogatlan marad azt hiszem :cry:

Nita!
Hírdesd meg iwiw-en hogy körmözöl hátha szerzel több kuncsaftot! :)
Mikor szoktak este elaludni a gyerekek??
Vendég
 


Lányok! Melinda ezt írta másik topicba! Remélem nem hargszik, ha bemásolom... Ha olvasol, akkor jobbulást!!!!!


Sziasztok!
Ti szebb ajándékot csináljatok,mint mi,mert sajnos 3 napi fekvés ellenére sem sikerült terhes maradnom.Eü tisztítás lett a vége,ki sem ürültem magmtól.Vasárnap 1 petty délután,mivel úgy beszéltem meg a nénivel,bementem a kórházba,bent is ragadtam,3 napig tünetmentes voltam,sehol semmi pecsét,már készültem a reggeli uh-ra,elmentem wc-re,és mint amikor elkezd megjönni,olyan voltam.Uh-n már nem látták a gest. gyűrűt,(még petezsák sem volt)ami 2 nappal előtte még ott volt.Befejezte a doki,és most pihi,2 hét múlva eredmény.Ez jobb így,szívhanggal szarabb lett volna,de így teljesen elfogadtam.A természetes szelekció dolgozik,és ez így van rendjén,még ha sokaknak rossz is.
Na,lépek,mert jól megpiszkáltak,feküdnöm kell.

Kirus: majd este írok, vagy holnap választ, amiket kérdeztél...csak tanulok, kihasználom, amíg nincs itthon Beni.

Lyly: utána néztem, szappanos vízzel semlegesíthető...jól kitakarítottam, vigyázó nénikének mondtam mi történt, ha bármi furcsát észlel megyek érte...Rem nem lesz gond!!!

Na, tényleg mentem, majd jövök!pusz nektek
Sajnálom Melindát :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Remélem, hamar lesz majd egy makk egészséges babájuk!

Kép
nyuszifül16
 
 


Jesszus, megint laptetőőőő! :roll: :roll: :roll:

Kép
nyuszifül16
 
 


Helló Lányok!
Bocsi,hogy hozzátok később jöttem,ez a lényeg,amit oda is leírtam,köszi Nyuszi,hogy bemásoltad,én is ezt tettem volna... :oops: Lusta vagyok... :oops:
Húú,most pihizünk,mégegy ilyet nem szeretnék,bár ezt ha nem tesztelek észre se veszem,kilökődik magától,még csak nem is görcsöltem.
Pihenek,mert fájok alul,összerázott a fain magyar kátyus aszfalt...vagyis kocsi... :roll:
Pussszzziii!!!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Meli nagyon sajnálom......de ahogy mondod jobb hogy még az elején elment...........
de majd sikerül a következő!!!!!!!!!!!ügyesek vagytok!!!!

Kirus este fél 9-kor van fürdés és utána alvás.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Meli,
sajnálom én is a dolgot, de talán kevésbé fájó így az elején. A dkimnak egyszer elmondtam, hogy nekünk, akik nagyon vágyunk babára, a kicsi elvesztése minden korban fájdalmas, mert a legtöbb nő sosem egy kis "szövetcsomót" képzel oda, hanem egy eleven, hurkás kis lurkót...
Erősödj, pihenj, aztán újra neki, ott már remélhetőleg minden rendben lesz.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: