Új privát üzeneted érkezett!

Meli drága majd meglátjuk..egyenlőre még mindíg nem a 3.!!!!!!! :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Dius:


Születésnapod alkalmából sok boldogságot kívánok!

Kép

királylány
 
 


Sziasztok!

Gondoltam benézek kicsit hozzátok, olyan régen jártam erre! Sajnos nekem szinte semmire nincs időm mióta Ádámka megszületett! Három gyerek elég per pillanat:)

Ádám baba nagyon édes, bátyám szerint vidám kis fickó! Tényleg sokat mosolyog, imád huncutkodni! Már van két fogacskája, de még nem eszünk, csak és kizárólag anyatejet. Mostanra a hatodik mellgyulladásomon vagyok túl, az előző kettőnél majd 40 fokos lázam volt, gondolhatjátok milyen volt emelgetni a nyolc kilós babát, mikor alig bírtam állni... Na de ezen is túl vagyok, remélem többet nem lesz... Amúgy a mi kis drágánk ölbebaba lett, szinte le se lehet tenni, mert nyűglődik, hogy vegyük fel:)
A lányok elkezdték az ovit, Hédi össze is szedett egy jó kis vírusos hasmenést, jövőhéten nem is megy emiatt... Szóval zajlik nálunk is az élet! Majd megpróbálok visszaolvasni kivel mi történt, ha lesz egy kis időm. Addig is puszi mindenkinek!

Kép
adiadi
 
 

 
 

Sziasztok!!!!!
Adiadi nem semmi a 6 mellgyulladás:((drukk hogy ne legyen több.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Húú,vigyázz magadra Dius!
Na lányok,hol találok pé-s vonalzót???

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Nem!
Diusnak boldog szülinapot,Adiadi te vigyázz magadra!!!! :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!
Szánom-bánom,hogy ritkán jövök....sok baj volt Domival míg visszaszokott az oviba.Nagyon anyás(tudom Én rontottam el :oops: )no meg Kolos...mára javult a helyzet(kop-kop).
Elkezdtük az uszit is és most Német oktatást keresek Neki mert szeptembertől Német tagozatos suliba fog járni.
Koli szépen gyarapodik már 8 kiló :D viszont lusta,nem forog,nincs foga viszont ülni szeretne mindig. :)

Kirus!
Láttam Nimródról a videót.Atyám!Nem semmi,nagyon ügyesen áll. :wink:

Dius!
Áront is megszoktam csodálni. :wink: Jól vagytok?

Nyuszi!
Ne foglalkozz az emberekkel,Te értékes ember vagy,Mi tudjuk!!!! :wink:

Nita!
Én is fasírtba vagyok a párommal.Nagyon jó apa,sokat segít a gyerekek körül de mint feleség magányos vagyok. :(

Melinda!
Hajrá!Legalább nálatok dúl a love. :lol:

Hoztam pár képet. :D
Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Mucus GYÖNYÖRŰEK a gyerekek!!!!!!!!!!!!
Koli tényleg nagyot nőtt!!!!!!!!!
sajnálom hogy pároddal rosszban vagytok........mi már jóban vagyunk.......kop....kop.....kop.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nálunk dúl a love... :lol:
Kaptam búcsúkor a legjobb feleséges mézeskalács szívet,másnap reggel 8-kor ordítottam,hogy szétb...szom a fejeden,te....,....,....!!!
Ilyenkor les,én közben ordítok,visítok,csapkodok,10 perc múlva megkérdezi,hogy elmúlt-e.De közben ordítok,mert olyan nyugodt,hogy azzal idegesít fel... :oops:
De amúgy szeretem!!!
A fasírt nálunk 15 perc....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


hu Melcsi.......nem veszekednék veled..... :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mucus, én még nem is láttalak az új frizuráddal! Nagyon-nagyon jól áll!

Melinda, mindig olyan jót szórakozok az írásaidon! :wink:

Mi is sokat vitatkozunk a párommal sajnos...

Dia, nálunk is hasonló a helyzet! Párom a hétből 3-4 napot odavan Dunántúlon, ilyenkor egyedül vagyok a három gyerekkel, fürdetek, vacsoráztatok és persze Ádámka ilyenkor soha nincs el egyedül, fogni kell, különben üvölt!

Kép
adiadi
 
 


Adiadi mennyire nehéz egyedül mindent csinálni a 3 gyerekkel????? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Hol találok ovulációs kalkulátort?
Ki mit csinál ma?
Nálunk szép idő van,délután sétálunk valószínű.
Voltunk gyertyát égetni,most volt időnk,hazafelé bementünk a férjemék rokonához.
Megkérdezték,hogy nálunk vezetik-e a szennyvizet,én meg mondtam,hogy nem,kösz,nem kérünk szendvicset... :oops: Tiszta értelmes vagyok mostanában,már apát is csesztetik,hogy tuti nem az eszemért vett el,remélem ez az őszi lefáradás,és elmúlik.
Gyerkőceim alszanak,Melcsi itt,Pistike anyóssal.Majd rakok képet,és csak olyat lehet írni,hogy ráááám hasonlítanak.. :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Meli nem ovus vonalzót akarsz?de beirod googléba is kidob egy jó párat...........

"Megkérdezték,hogy nálunk vezetik-e a szennyvizet,én meg mondtam,hogy nem,kösz,nem kérünk szendvicset."

:) :) :) :) jaj olyat nevettem....... :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


azt na,vonalzót,de én már kalkulálok.... :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


"azt na,vonalzót,de én már kalkulálok..."
Meli mi van veled?félre írsz?!!!jól vagy?????? :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Már régóta nem jelentkeztem nem sok időm volt aztán nettünk nem volt. Végre itthon vagyunk egy hete. Kicsit nehéz volt beleszokni abba, hogy anya nincs itt velem. Neki is nagyon nehéz a pici unokája nélkül.

Jól vagyunk, bár taknyos egy hete, remélem hamar meggyógyul, mert még az oltást sem tudtuk neki beadatni miatta.

Remélem mindenki jól van és a betegek is meggyógyultak.

Meli ovulációs kalkulátort is találsz a googelen. Mi lett a teszt eredménye? Drukk!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Pici babák nagyra nőttek már és milyen szépek.

Utólag is sok boldog szülinapot nekik!!! Nőjenek nagyra!!!!

Pár kép rólunk: imádja a játszószönyegetKép
2 hónaposan Kép
keresztelőKép Kép

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch SZIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!
gyönyörű nagylány már Petra!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Ki mit csinál??
Gyertek írjatok,mert szeretnék egy laptetőt!!! :lol: :lol:

Mi az udvaron birkát főzünk,most lesz kész a nokedli,aki szereti,nyissa az ablakot küldöm.

Melisch de nagy már Petra.Nagyon szép kislány!!!Kis huncut a szeme!!Jó alvó???

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Meli ti hol tartotok a 3.-kal? :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ma reggel Apa páfrányosnak látta a pg53-at,meg én is úgy érzem,hogy ma meg holnap van a mi napunk,bár lehet,hogy csalóka,mert szoptatok.De Melcsi is így sikerült.Szóval lejjebb állok a szoptatással ha sikerül,de azért nem állok le,hogy sikerüljön...húú,remélem értitek!! :lol:
Ez a hónapom van,meg a jövő,és úgy aug 20-ára lennék kiírva.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Meli akkor HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na hol van mindenki???
Halahóóóóó!
Jelentem mindent megtettünk a kistesó meglétéért,bár van egy olyan érzésem,hogy pé-re fulladtunk ki,és pont abban a 4 napban volt,mikor már mi is megpihentünk... :lol: :lol: :lol:
Na de nem baj,még a jövő hónap is jó nekünk.
Nem találok vonalzótttt! :twisted: :twisted:
Béna vagyok...
Voltunk szemvizsgálaton,hát azóta mindennek nekimegy a lánykám,remélem ez átmeneti állapot!! :lol:

Így denszel,csak nektek mutatom meg!!!
http://www.youtube.com/watch?v=HCe1v0iCLSA

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Meli druuk!!!!!!!!!!!!!
amire denszel a csajos azt hol találom meg?tetszik:.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda köszi :wink: Melicsi ennivaló a klipen de néztem a szülinapi képeket is nagyon szép kislányod van!!!!! (igaz Pityesz is sok lány szívét fogja majd összetörni az tuti) Drukk a kistesónak!!!!!!!

Petrára nem lehet szavam, bár hasfájós és szinte minden evés után fáj a pocija, akkor sír, na meg ordít ha éhes :lol: :lol: :lol: még bele is tud pár perc alatt pirosodni, ha nem tudom azonnal mellre tenni, pl fürdés után akkor van, hogy csak a pelust teszem rá (vagy még azt sem tudom), becsomagolom a törölközőbe és eszünk. Másképp ha semmi baja mosolyog már, játszik akár egyedül is kicsit aztán estére kell karon "lógatni", táncolni vele, forogni a széken, stb ez azért mert álmos de nem tud aludni, nem tudom hol rontom el, hogy délután nem akar aludni :cry:

Este aztán egy kis ideje olyan 9 óra körül eszik és alszik reggelig 6-8 óra között ébred mikor-hogy (11-12 között megetettem de fel sem költöm csak mellre rakom és alszik tovább). Tehát nagyon jó alvó és már 6 hetes kora óta kihagyja az éjszakai etetést és alszik. Mindössze 2 napja ébredt 4 órakor, fájt szerintem a hasa, mert csak 6 órakor aludt vissza.

A reggeli etetés után is visszaalszik ha korán kell azonnal ha 8 körül fent van 1 órát vagy másfelet és alszik de van, hogy csak 20 percet néha 1-2 órát. Na aztán azután már van, hogy 1x vagy 2x alszik 20-30 percet.

Kép
Kép
melisch
 
 


Melcsi köszi:):):)
Melisch akkor Petra is olyan int Barni.ő is 6 hetes kora óta alussza át az éjszakákat:))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Elkiabáltam pár napja éjjel is felébred Petra :cry: nappal is nyűgösebb így egész nap kába vagyok

Kép
Kép
melisch
 
 


majd leszokik a felkelésekről:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok4
Csak bekukk!
Szülinaposokanak gratula!
Melisch: petra gyönyörűűűűűűűűű!
Melinda: hajró...mindejárt tesztelhetsz, na jó hamarosan...
Gyerekem bébisintérnél, szívás mert enm találok állandót. két hét múlva vizsga...
pusz

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszi neten keresel sittert?kell valahol lenni állandónak..........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Teszteltem.3 napja késik.Az igazsághoz hozzátartozik,hogy nagyon gyenge,vagy későn volt pém,vagy másra inkább nem is gondolok... :roll:
Kép Kép

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


MELCSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ EZ POZITÍV!!!!!!!!!!!!!!
ilyen sőt halványabb volt Barnikámnál!!!!!!!!!!!!!
gyorsak voltatok!!!!!!!!! :shock: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Van egy cigány származású barátnőm,ő azt mondta,szapora fajta vagy,anyukám.
Ő érettségi óta dolgozik,ugyanott,tőlem 3 évvel idősebb,1 gyereke sincs,én meg itt vagyok,ni. :lol:
Ha tényleg pozi,szeretném elhinni,és ha tényleg az,akkor köszönöm a gratulációt!
Neked hanyadik napon volt ilyen halvány?

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


hanyadik nap azt nem tudom de menzi előtt 1 nappal volt azt tudom......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hűűűűűűűűűűű, gondoltam visszanézek
Melinda: aztaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Ez pozi! Jaj, de örülök, rem semmi gubi nem lesz!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
nyuszifül16
 
 


Meli mikor mész dokihoz?tudom még korai a kérdés csak sietek:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: en kizárólag ajánlás alapján és aki szimpi...Nem merek hírdetésekekkel foglalkozni, bár van egy-kettő az újságban itt is.... Mizuka nálatok!?

Kép
nyuszifül16
 
 


anno a szomszédom keresgélt a neten ahol minden le volt írva és kép is volt a sitteről.......

jól vagyunk csak Máté borít ki......iszonyatosan ROSSZ!!!!!!!!!!!!!
és ti hogy vagytok?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát lányok 6-7 hét környékén kellene,ma vagyok 4 hét 5 nap :lol: :lol:
Már csak azért,hogy szívhang is legyen.Most csináltam még egy tesztet,25 ös érzékenységű,azon erősebb!
Internetről ne rendeljetek,mert sz@r.Most berágtam,azt írta a csávó,hogy 10-es érzékenységű,hát szerintem meg marhára nem.
A reggeli 10-esem nem volt olyan erős,mint ez a 25-s délutáni.
Csak nem tudom lefényképezni,mert üveg van előtte,belevakuzik,de totál ott van.
Még teljes titok van,hű,de izgi,kivárjuk még papírom lesz róla :lol:

Nyuszi,köszi,"szoríccsatok",ő lesz a mi kis utolsókánk :?

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Meli jaj úgy örülök neked !!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ó.köszi,hát még én!! :lol: :lol: :lol:
Nem gondoltam,hogy megint sikerül!!És ti Nita?Nem adtad még be a derekad?
Nyuszi,Attila és a nagyfiad?

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Meli.........titooooooooook:))))) :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó Nita,ne csigázz már,te titkolsz valamit!!Ne máááá!Na,légysziiiiii,én is jöttem egyből!! :roll: :roll:
Ne legyél babonás!!!Vonalzót egy jó darabig nem csinálok!!!De ennyi!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


nem titkolózom babonás se vagyok............nem vagyok terhes nyugi:))))

majd meglátjuk mit hoz a jövő......semmi se biztos.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Látom történések vannak!
Melinda: tényleg, akkor minden oksi?! Rem jól vagytok!
Én anno esthajnalcsillagtól rendeltem tesztet, és nekem azok nagyon beváltak! Onnan kellett volna rendelned, nagyon korrekt sztem! Ha egyszer babát vállalok majd, biztos Tőle kérem a teszteket.
Akkor férj urad sem tudja, vagy ő már igen????
Azon nevettem, mikor mondta a barátnőd, hogy Te olyan "szapora fajta" vagy!:) Arra viszont befizetek, hogy Te 3-nál megállsz....Sztem dolgozol egy kicsit, de újra kedvet kapsz, látom, hogy nem bírsz Te kisbaba nélkül meglenni. Tényleg Anyukád vagy Anyósod segít? Kettővel sztem nem egyszerű, hát még a három!

Attila kint van Angliában, Beni szülinapján volt itthon. Végül is én nem éreztem olyan jól magam abban a két hétben, mindig loholni kell az ország egyik végéről a másikba. Ráadásul soha nem tudunk hárman együtt lenni, mindig jön valami rokon vagy a nagyszülők...
Egyébként a szülei nagyon szeretik Benit, a nagypapát is, mintha kicserélték volna, de tényleg... Mondjuk az az ötlet annyira nem tetszett, hogy amíg tanulok elvállalják benit, vigyem le 3 hóra és hagyjam ott.... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Most befektett kölcsönlóvét egy franchise cégbe, olyan mint itt a Mac donalds, csak pizzákat sütnek. Most éppen nem megy az üzlet. Gondolkozom azon, hogy kimegyek, de akkor utána itt sokkal nehezebben helyezkedem el. Szóval nem tudom, még mindig nem tudom , mit csináljak, mert egyszer úgy érzem, hogy megyek és nincs gond, máskor viszont a rossz emlékek és hogy nincs itt felül kerekednek. Olyankor nagyon mérges vagyok, hogy itt szívok.
Anyámék nem nagyon örülnek, hogy itt vagyok mindig a legszükségesebb mértékben segítenek, és az uccsó percben. Persze legalább segítenek, de lelkileg ....No, de mindegy. Bizots megkérdezitek miért nem húztam el...mert sokba kerül. Amíg nincs meg a diploma, és ilyen bébisintéres megoldás kell, addig nem lehet. Tényleg, kicsit parázom holnap jön a nőci, és viszi el magához Benit. Reggel 8-tól fél ötig lesz nála...Ez így fog menni másfél hónapig, összeg horribilis....de egyszerűen nem tudom mellet ki sem nyitnia könyvet....


Lányok! ti gyerkőceitek simán elalszanak???Beni akkora hisztiket levág, nem is tudom mit csináljak...Ötletek?

Nita: titok....hm..... :roll: :lol: De legalább már nincs , az az én tutira nem akarok több gyereket!Kiváncsi vok, mi lesz 3év múlva....:PFérjurad? Most minden oksi?

Én úgy babáznék, újra... Persze, csak ha minden stabil és szép lenne, mint a mesében. Na jó, nem álmodozom.Megyek tanulni...

Tényleg Lylyről tud vki vmit?

Kép
nyuszifül16
 
 


Jaj, laptető...Hm.
Lehet, hogy jobban kell figyeljek, ha nem szeretnék most babót! Persze így Angliából tuti nem lesz.... 8)

Kép
nyuszifül16
 
 


Szia!
Férjem tudja,persze,röhög is minden nap,mert ha 16-szor nyitom ki a szekrényt,akkor 16-szor puszilom meg,vagy simogatom meg a tesztet. :lol: :lol:
Meg kell állnom,mondtam a férjemnek,ha még egyet akarok majd a 3-on felül vigyen el dilidokihoz,és akkor majd ott ő elmondja,hogy cigányasszonynak képzelem magam,és minden évben szülni akarok.. :lol: :lol: :lol: És akkor majd ott biztos elbeszélgetnek a fejemmel. :lol: Nagyon szeretem a babákat pedig!Csak a büdös anyagiak!!!
Na azt megnézem ha Angliából terhes leszel,de biztos jó sok pénzt kapnál,sőt talán orvosi nobel díjat is,a szex nélküli fogantatás címmel.
És Attilával csókolóztok,minden?Úgy értem,hogy akkor 1 család vagytok?Mert képbe volt ugye valami ügyvéd lánya,vagy ő csak az utolsó kiélése volt?

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda: Hát végül is, az anyaság is egy munka...Kár, h nincs megfizetve:) Mellesleg talán most jobbak lesznek a támogatások, és könyebb lesz picit az anyagi része.

Csókolózunk...ja :oops: :lol: Hát igen, képben volt a csaj...végülis nem történt akkor nagy dolog...de , mint akkor írtam, volt alkalmam elolvasni néhány sms-t, amik nagyon nem tetszett. Sőt még egyéb dolgok sem. Ház azért örülök, h nem találkoztam a csajjal, aki még csak nem is egy szépség...szóval nem nagyon értem, mondjuk a "lelkitársak"sztem veszélyesebbek.
Szóval nagyon nehéz így távolról, főleg azért, mert enm érzem, hogy mindent feladna, és rohanna hozzánk. A másik, hogy ha van lóvé, az nekem és Beninek is jó. Mondjuk a pénz nem pótol egy apát, szerető családot, és nyugalmat.Elegem van, hogy itt mindenbe beleszólnak, Anyám rendezgeti Beni cuccait, ami jó még rá kirakja, mert szte kicsi....Szóval ettől ki tudok lenni, és hogy szeretet eléggé kevés.
Egyébként ma van Beni először a bébiszitterrel, ari nő. Csak az nem tetszik, hogy Anyámat hívta fel, hogy Beni elaludt, mikor felírtam neki a számom. Asszem, este el kell beszélgessek vele. Mondjuk egy angolra járnak, de akkor is én vok az anyja....
Na, mindegy!Szóval szar, hogy elvitték a Manót....
Ja, és ahogy olvasok néhány babaprojectes topicot, úgy szeretnék én is babát újra. De nem fog mégegyszer végigcsinálni, azt mint a múltkor, mert nem is tudom, hogy éltem túl....még jó, hogy az idő gyógyít...sokat...
Szóval nem tudom, hogy Angliával is mit csináljak, de az biztos, ha elkezdek dolgozni, nem megyek sehova, mert valamiből meg kell élni, ha pedig van munkahely, azt meg kell becsülni manapság.
Szóval visszatérve kérdésedhez, ebben az évben, vagyis február óta 2X2 hetet volt itthon, akkor sem tudtunk nyugiban, egy családként együtt lenni,mert mindig vki nagyszülő ott loholt a nyakunkba, ami lássuk be azért gáz.
Hát őszintén remélem, hogy megbízhatom benne....

Kép
nyuszifül16
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: