Új privát üzeneted érkezett!

Zazzy: Itt is: Szépséges és gyors születést Lara babának :D

Kép

Kép
bettica
 
 


még semmi hír, bár szerintem már Zazzy kezeiben van Larababa! :roll: megérzés..

Kandika!
Ha hiszed ha nem, nem sokat aludtam......tökre megéreztem hogy valami történik 2óra körül, még mondtam is az Uramnak hogy szerintem szülünk ma... :lol:

hajni...
Budaörs
 
 


Sziasztok!
Nagyon-nagyon régen jártam erre, és most látom, Kandika a nagy újságot!!! Nagyon örülök, és nagyon gratulálok, és el tudom képzelni, milyen boldog vagy! Sok boldogságot!
Amiért erre tévedtem, az egy aprócska tapasztalat, amit szeretnék megosztani veletek.
Biztos nem emlékeztek, mi kb. 2004-ben kezdtünk orvoshoz járni a PCO miatt, és 2006-ban, inszeminációval fogant az első babánk, aztán 2007-ben spontán terhes lettem, sőt sokáig észre sem vettem. Most hála Istennek minden percem kitölti a két gyerek. De a PCO maradt a szülések után is, rendszertelen ciklus, bőrhibák, stb. De kb. fél éve egy más okból elkezdtem foglalkozni az ezoteriával. Jaj, ne tessék megijedni! Semmi hókuszpókusz, csak elkezdtem meditálni, és sokat olvasok ilyen témájú könyveket. (Tolle, Müller Péter, Balogh Béla, Hawkins, stb....), és kilenc nappal lerövidült a ciklusom, enyhültek a PMS tüneteim, és sokkal, de sokkal nyugodtabb vagyok. Amit azonban igazán szeretnék ajánlani, mert én ott kezdtem a meditálást, irányított meditációkkal: www.spiritvilag.hu Akit kicsit is érdekel, fogadja nyitottan, aki még nagyon nem "hisz" az ilyesmiben, az meg se nézze! Nekem nagyon-nagyon sokat jelent, és sokat segített az ellazulásban, hogy egy kicsit megértsem az életet. Na, de nem is rabolom tovább az időtöket, hátha tudtam segíteni legalább egy valakinek... További szép napot!
Vera

Kép
Kép
verona
 
 

 
 

sziasztok!

zazzykának nagy drukkok! bár asszem inkább már gratulázni kéne...

én inkább olvasó üzemmód. lakás berendezés, vettünk egy varrógépet, úgyhogy varrogatok terítőket, függönyt, stb...., van 1-2 papírügy, orvosok, ilyesmi.... óriási a pocakom (az elmúlt 1 hónapban lett ekkora!), és egy kicsit próbálom élvezni, hogy még csak egy gyerek csüng rajtam....

lányok, aki már kétszer szült, tényleg könnyebb és gyorsabb a második? a szopi remélem könnyebb lesz, marcinál nem volt tejem, most pedig már folyik belőlem most is. :oops:

Kép

Kép
csillagfény
 
 


Hajni!Boszi vagy,hogy ráéreztél......de most mi van?Dolgozóban vagy....írj mi van Lara bébivel és Zazzyval!

Verona!Szija és köszi !Igen boldog vagyok nagyon....volt nagy meglepetés az elején,na meg izgalom,amikor valami nem úgy sikerül....Én majd bele olvasok....kíváncsi vagyok....mi a kulcs.....Dávidka is már elmúlt 1éves...szalad az idő!

Csillagfény!Nem sokáig csüng már csak egy gyerek rajtad!!! :wink:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandika!

Zazzyékról annyi hírem van, hogy 1kor még egyben voltak, de kezdett fáradni. Fél 3kor is még egyben 3-4cm, és a doki azt ígérte neki hogy estére meglesz Larababa!

Mit illik vinni ilyenkor a kh-ba? :oops:

hajni...
Budaörs
 
 


Hajni!Akkor már lehet meg is született kicsi Lara!

Hááát inni szőlő-alma lét,ásványvizet...újságot....2-3szem almát...valami csokit....szőlő cukrot....bébinek meg egy cumikát vagy kis játékot! stb.Ilyenekre gondoltál,hogy mit vigyél?Melyikben szül amúgy Zazzy?

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



22:45kor érkezett a hír Zazzytól:

"Megérkeztem!Végre kinyújthatom az 51cm-em, és a 3500 grammom sem nyomja többet Anya szerveit.
Lara"



Kandi!
köszi, valami ilyesmire gondoltam.....
Gyulán szült. :D

hajni...
Budaörs
 
 


Kicsi LARA!
Isten hozott itt a NAGY betűs életben!
Anya nagyon ügyes volt és jól meg is szenvedett érted!!!
Gratulálok Zazzyka!Ügyi voltál nagyon!!!

Kép Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Zazzy: Gratulálok nektek! Nagyon ügyesek voltatok! Lara babának üdv a nagy világban! Kívánom, hogy hosszú, boldog élete legyen veletek :D

Kép

Kép
bettica
 
 


Zazzy gratulálok nektek Larához!
Lara, Isten hozott ezen a világon! Hosszú, boldog, egészséges életet kívánok!

Kép
lona1
 
 


Zazzy, gratulálok Larához! Sok örömötök legyen benne!
mókica
 
 


Zazzy :)

Gratulálok Lara baba születéséhez ! Legyetek nagyon boldogok !!

Niki
mniki
 
 


Sziasztok!
Zazzy!
Boldog anyaságot!!
A mi Laráink már csak ilyenek: hajnalok hajnalán bemegyünk nagy pocakkal, aztán késő estére "előbújnak". :D
Majd ha erőre kapsz otthon, akkor gyere és mesélj milyen volt! :)

Kép
lara26
 
 


Zazzy,
gratulálok Lara babához, legyen nagyon sok örömötök egymásban! :D

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Zazzy!

Gratula Larához, és sok egészséget kívánok!! :D
ezoterike
 
 


[Zazzy: Gratulálok Lara babához! Egészséget, sok tejcit és átaludt éjszakákat kívánok!
apple
 
 


Zazzynak és Larának nagy gratula!

Azért nem semmi, hogy éjjel mentek be, és 22.45-kor jött sms..... szegénykém, jól megkínlódtak.


Lányok, volt valaki úgy, hogy a második gyerekkel tgyásra ment? én most táppénzen vagyok, és nem tudom tgyásra menjek januártól, vagy szülés után kérjek inkább tovább gyedet. kevesebbet kapni nem szeretnék mint a gyed.
ez brutális lányok, hogyha csak egy év lesz a gyed. na meg az, hogy nálunk igy is zsúfolásig vannak a bölcsik. én januárban beirattam marcit, biztos ami biztos, okulva az előző évi vetélésből, hááát nem mondom, hogy nincsenek kihasználva. lassan már a pocakban kell majd helyet keresni, és sorban állni. :roll:

Kép

Kép
csillagfény
 
 


Csillag: Rokon GYÁS-ra ment. 17 hónapos volt a nagylány, mikor megszületett a tesó... Gondolom, neki így érte meg ;)
Kérdezz rá az indexen Szakbarbárnál, ő biztosan tud segíteni, hogy melyik éri meg neked jobban. Vagy pedig OEP-et is kérdezheted...

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok!

Talán a régiek emlékeznek rám, Bee vagyok. Kénytelen voltam újra regisztrálni.
Sok-sok új "arc" van, de hála égnek vannak "ős" PCO-sok is.
Kandika! dobtam egy hátast! de jjóóóóóó!!!!!))))
S milyen jó hogy többek már a második gyerkőcnél tartanak!
Rólunk: Gergő másfél éves nagyfiú. Nálam - természetesen :twisted: - visszajött a pco. Nagy nehezen kaptam metformint - meggyőződésem hogy későn, mert odalett a hajam fele...... Most újra szeretnénk kistesót.
S persze önző módon lenne egy kérdésem: folsavat hogyis kell szedni? Mert nagyon emlékszem hogy Csakegy a lelkünkre kötötte, hogy mindenki szedje, csak arra nem emlékszem, hogy mennyit, s mikor. Mintha nem szabadna egyszerre beszedni az Adimettel..... ????

Köszönöm a segítséget előre is!

(Itt-ott beleolvastam kapkodva a fórumba....... olyan jó hogy még vagytok!)

További szép napokat!

Bee
beebeey2
 
 


Szia Bee!
Jó,hogy jöttél!
-és köszike....mi is majdnem dobtunk egy hátast...de az is biztos,hogy Nekem napok-apának hetek kellettek ahhoz,hogy felfogja...mi történik Velünk...
Jó,hogy már készültök a második bébire!
Sok sikert és mielőbbi babásodást kívánok Neked!!!
Gergőről tehetnél egy képet!!!

Folsav----Huma Folacid ,receptre van és 5mg-os,ha tudsz íratni....ez gazdaságosabb és olcsóbb!Sima folsav azt hiszem csak 3mg-os!-de jönnek majd a csajok és elmondják!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


szia, beeeeee :)

nálam nem volt ideje kihullni a hajamnak :) már meg is született zsófi.
emlékszem anno együüt szebvedtünk ezzel a fránya hajhullással. szedd a met-et, babásodj és majd rendben leszel.

Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Dimet, hol vannak a képek Zsófiról? Meg Zsófiról és Zsuzsiról? :-)

Zazzynak is gratulálok Lara babához!

Mi még egyben, két nap múlva töltjük a 40. hetet. Nekem nem hullik a hajam, csak beleőszülök a várakozásba.....

Kép

Képurl]
espero
 
 


Sziasztok!!

szia beebeey:)))
mikor a napokban láttam,hogy új regisztrált tag beebeey2 tudtam Te vagy! :)
Gyere gyakrabban mert ha mindenki lelép nem lesz topik ahová a régiek bekukkanthatnak!!
Képet!!
tippem hajhulás ellen nincs ,nekem nem hullot

Dimet hogy telnek a napok picivel és kicsivel??
KÉPET légyszi!

CSAKEGY RAMBÓKA???? 2gyerek után mindenki kihal a netről:(

Kandika pocakod?? Kép?
különleges nevet választottatok, de egy csodababóhoz ilyen dukál!!!!!

Espero szülés hamarosan? :)
Ki a következő?? nem is tudjuk a kismamis listánkat :(

Mniki jársz erre?? Mi újság??????

Szép napokat! Kellemes húsvétot!!
Vendég
 


Kismami lista!

Ha valaki nincs rajta vagy valami nem jó szóljatok légyszi!!!

Finiselők:

Espero 40+1
Csillag: 32+5
szepm 32+5


Huszon hetesek:

Barthalis79 23 (?!)
Kandika 20+4


Tizen hetesek:

Aisha 13+4
Lona1 10+6

Nagyon kellene már új zebra!!!!! Itt a tavasz!

Kép

Kép
anyoooka
 
 



KAndika, nagyon szépséges pocak!!!! :lol: :lol: :lol:

Mindenkinek
Kép

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Nagyon kellemes húsvéti ünnepeket Mindenkinek!!!!

Anyooka, nagyon tuti ez a kép!
apple
 
 


teszek fel pár képet:)

Kép zsófi

Kép

Kép

Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Szió!

Dimet köszi a képeket!
Mekkora mindkettő csemete! Zsuzsi olyan szép, Zsófi nekem Rejo Johannájára hasonlít :) Jó kislány?

Apple jól vagytok??
Képet kapunk? Éjszakák, szopi ,család???
Vendég
 


Dimet: jajj de jó, végre képek :) Úgy látom, dúl a szerelem :))))

Na én is teszek fel párat...

Kép
Kép Kép

****
Tééényleg: nem jön valaki vasárnap a MÜPA-ba a cifra palotára? Kb. 10-től ott leszek (egyedül a 2 gyerekkel... izgi lesz :)...
Vendég
 


Nagyon édesek ezek a gyerekek!!!
Dimet!*Zsófi nagyon kis formás bébike és azok a zongorázó ujjak!!Zsuzsi meg már mekkora!!!Kész segítség!
Csakegy!*A két csajszi szeme már kezd nagyon hasonlítani!Kis csillag szeműek!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi!

Már 21. hét? Aztaaaaaa! :D
Hogy álltok a babaszobával?


Csakegy!

Látom nálatok Lilla nem parázik azon, h. a kicsi elkapja a kezét.
Nálunk folyton az megy, h. "Ne fogjál meg Babiiiiiii!" :twisted:

Dimet!

Zsuzsi a gondos ápolónő óvatosan felitatja az izzadtságcseppeket a megfáradt kistesó homlokáról.


Anyóm!

Hogy vagytok?
Ti tudtok együtt vacsorázni? Mert mi már mindent végigsakkoztunk, de Fruzsi mindenképpen üvölt. Ha előtte fürdetjük és kap szopit, akkor azért, mert unatkozik v. fáradt. Ha utána, akkor meg rettenetesen éhes. Sehogy nem jó. :(
Ti hogy oldjátok meg?

Esperóról van vmi hír? :?:


Kreatívoknak:
Tudom, h. csizma, meg, h. most éppen nyár jön, de aki hordoz, az tudja, h. a parányi kocsicipők hajlamosak lepotyogni a kilógó babalábakról, szóval kéne vmi, ami rajta marad a gyereken a kendőben v. hordozóban is.
Nyárra meg lehet varrni pamutból is, a lényeg azon a kis keresztgumin van, ami rajta tartja a gyerek lábán a cuccot.
http://jucuu.blogspot.com/2008/09/kiscs ... zshoz.html

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Kandi: tééényleg, túl vagy a félidőn :))) Gratula :)))))

Rambóka: Lilla marhára nem fél Luca kezétől, együtt szoktak pl. táncolni :) (Lilla megfogja Luca kezét és úgy ropják :) Plusz a lábát se félti: Leraktam Lucát Lillával szemben a szőnyegre a gyerekszobában, hogy nézze amíg Lilla eszik (ez mindig működik, vacsoránál is úgy rakom be Lucát a pihenőszékbe, hogy közben Lillát nézze így teljes a nyugi). A csönd azért egy idő múlva kezdett gyanús lenni úgyogy gyorsa bementem a gyerekszobába. Lilla ott heverészett a székében és röhécselt. Amikor meglátott azonnal vihogni kezdett és elmesélte, hogy "Tyutya megeszi Lilla lábáját". Na ja... a nagylábujja Luca szájában volt aki épp lelkesen rágókának használta azt.

Igazából mind a ketten élvezték a szitut, a koszt meg már úgyis lerágta róla a Luca úgyhogy hagytam őket :)

Kocsicipő: a jysk-ben lehet kapni tollal töltött szobacipőt, na az pont ugyanígy néz ki... elég egy gumi és kész:)

Én egyébként hordozásnál simán lábszárvédőt és zoknit szoktam Lucára adni plusz Lillának volt egy kiscsizmája (hasonló mint amit Jucuus varrt), talán 200 Ft lehetett anno...

A lábszárvédő szabásmintája: Végy egy felnőtt térdzoknit és vágd le a végét. Ha nagyon hosszú, ketté kell hajtani, így duplán extra meleg tud lenni (tavasszal nagyon praktikus ha hordoz az ember). Ha a zoknira is ráhúzzuk, soha nem esik le. Filléres és egyszerű trükk :)

(most épp dühös vagyok Lillára, az összes frissen mosott ruhát ledobálta a földre... tele van a hócipőm úgyhogy elhajtottam aludni... ha van valami amit gyűlölök az a teregetés. Azt hiszem ott hagyok mindent a földön és ha felébredt felszedetem vele)
Vendég
 


Sziasztok!
Rambóka!* Babaszoba?ÁÁÁ az nincs,nem is lesz egyenlőre...tavaly felújítottuk a lakást 3 személyre és be lett minden építve...így KCs Velünk lesz,mint Nati anno(8évig)áááá nem addig lesz szegény,csak,míg nem lesz más lehetőségünk!KCS-nek is 2kiságya lesz,egy a hálóban (apa készíti,ágy hosszabbító-toldó)mellettem és egy a nappaliban(az normál kiságy)....de majd teszek képeket,hogy tiszta legyen....de csak a 34-35hét körül rendezkedünk csak....addig csak gyűjtögető életmódot folytatunk!
:wink:
Csakegy!*Igen már kevesebb van hátra,mint vissza!De még mindig parázok!-de ez most már így lesz!
Kép pusza!
Jó hétvégét!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Na, ma nagy nap van. Luca életében először a gyerekszobában lett lepakolva. Bevallom elegem lett abból, hogy este korom sötétben botorkálunk és se olvasni se semmi más fényt is igénylő tevékenységet nem lehetett végezni. 5 hónap vakondlét elég volt.

Most elaltattam a mellemen és lepakoltam. Még nincs beüzemelve a légzésfigyelő így csak addig fog ott aludni amíg el nem megyünk aludni, utána átjön a bölcsőbe, de holnaptól szerintem kezdődik az átszoktatás. Az elején az első ébredésnél fogom áthozni a nappaliba (mostanában kiszámíthatatlan, hogy hányszor ébred, zombulni meg nem akarok, így is hulla vagyok) aztán ha úgy látjuk, hogy Lilla reggel nem nyírja ki és hagyja aludni akkor reggelig is ott fogjuk tartani. Lilla anno 8 hónaposan költözött külön tőlünk és akkor azt mondtuk, hogy már 6 hónaposan meg kellett volna ezt lépni. (Mondjuk nekünk ez nem olyan gáz, mert a nappali és a gyerekszoba egymásból nyílik, a gyerekszoba ajtaja 2 méterre van az ágyunktól, a legkisebb mukkanásra is azonnal felébredek)

Ami viszont ijesztő, hogy Lilla este 10* is elmondta, hogy reggel majd bejön hozzánk és szól, hogy "ébredj anyu, ébredj apu, Lilla felébredt, eszik csokit". Az öcsémék ugyanis ma dugdosták el a csokinyulakat a szüleim kertjében amiket Lilla sikeresen fel is fedezett és csak azért hagyta abba a felfalásukat mert mondtam neki, hogy fájni fog a hasa és jobb lesz ha holnap folytatja. (döbbenet milyen szófogadó tud lenni, korrektül meg lehet vele beszélni a dolgokat. Ma is a délutáni alvása után amikor mondtam neki, szó nélkül összeszedte a ruhákat amiket alvás előtt ledobált a földre...). Szóval holnap 6-kor kelünk...
Vendég
 


Sziasztok!

Dimet, Csakegy, nagyon édesek a képek!

Csakegy, a lábujjas sztorin akkorát röhögtem! :lol: :lol: :lol: Végre valami jó is volt a mai napban! :)

Kandika, nyugi! Meglátod, pikk-pakk elmegy ez a 18 hét és megérkezik KCS! (és ahogy ezt leírtam, két hatalmasat tüsszentettem... :wink: :wink: )

Rambóka, köszi, most már jól vagyunk, mindkét gyerekem gyógyulttá nyilváníttatott! Dorka szeptemberig itthon marad mert azzal fenyegettek hogy ha Ádám még egyszer befullad állandó steroidra állítanak bennünket :? REmélem így hogy nem hord haza Dorka minden sz@rt nem lesz gond.

Vacsi nálunk úgy zajlik, hogy kb. én vagyok az egyetlen aki nem eszik a családdal. Ádámot 7-kor megfürdeti Apa, addig én mindhármuk vacsiját elkészítem és amíg én etetem Ádámot addig Dorka és Apa is eszik vele. Ha Ádám nagyon álmos és gyorsan bealszik akkor még én is tudok enni a többiekkel, ha nem akkkor szakaszosan, több részletben eszik, így én csak akkor eszem ha elaludtak a gyerekek. Ez így nagyon egészséges, 8-9 körüli vacsi, de nem tudjuk másképp megoldani :(

Mai napom extraxar:( Reggel anyuékhoz menet nagy valószínűséggel belefutottunk egy trafiba, anyuval összebalhéztam, hazafelé majdnem sz@rrá törtek bennünket...
Megyek is aludni, hátha holnap jobb lesz! Pussz!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Lilla betartotta a szavát. Ezzel ébresztett minket: "anyu, apu, pici Lilla baba felébredt, eszik csokit". Hála a jó égnek mindezt 8-kor és nem hajnali 6-kor tette...
Vendég
 


Sziasztok!

Csakegy, köszi, h megemlítetted az áthurcolkodást, mi is a hétvégén beszéltünk arról, h 5 hónapos korában átvisszük Ákost saját szobájába. Most a kiságya bent van nálunk (apa mellett), de az első ébredésnél miután evett, csomószor mellém rakom le, mert félek, h felébred, mire berakom a saját ágyába. Csak így én nem tudok nyugodtan aludni, mindig izgulok le ne húzzam róla a takarót, rá ne feküdjek a kezére stb. Biztos fura lesz ha átvisszük, szerintem még ennyit sem fogok aludni mint most. De vmikor ezt is meg kell lépni.

Nagyon cukik a babák!

Rakok fel én is képet:


Kép Kép
apple
 
 


Apple, nagyon édes Ákos!!!!! :) :) Kis hajas baba :)

Azon gondolkodtam, hogy kéne csinálni egy babás táblit is! Mit szóltok hozzá?

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Apple: Tiszta apja ez a gyerek :D Nagyon szép haja van már most ;)

Anyoo: Én benne vagyok. Mindig Te csinálsz ilyen listákat, nem fárasztó? Nekem néha még arra is alig van erőm, hogy írjak :?

Csakegy: Még szerencse, hogy az órát nem ismeri :D A lábujjas történet nagyon ott van :) Felröhögtem, amikor olvastam :)

Dimet: Dönörű gyerekek :D Hogy bírod a kettővel?

Kandi: Hát elszaladt az első fele, és a második sem lesz lassabb ;) Örülök, hogy szépen gömbölyödsz :)

Espero, muti a kis jövevényt! Tuti megszületett már, csak minket nem értesítettek :( Remélem hamarosan bepótolja a család vmely tagja :)

Kép

Kép
bettica
 
 


Kép

Itt a mi kis húsvéti nyuszi-ajándékunk. Luca baba húsvét vasárnap hajnali 1:20-kor született, 3700 gramm nehezen és 59 centi hosszan.
Sikerült a császár után most természetes úton szülni. Nem mondom, hogy nem volt nehéz, volt gátmetszés, meg lett egy vérömlenyem is a gáttájékon, de még igy is sokkal jobb, mint a császár volt.

Kép

Képurl]
espero
 
 


Espero!!!
Nagyon ügyi vagy...simán megszülted ezt a kis húsvéti Luca nyuszit!Na meg nem semmi a magassága sem!!!
Gratulálok!
Nagyon szép!!!

Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Espero: Nagy-nagy üdv a világban ennek a szép csajszinak! Gratula a sima szüléshez! Sok-sok tejcsit és hosszú, boldog életet Luca babának!

Kép

Kép
bettica
 
 


Espero: hatalmas gratula a kis Lucához :)))))))))) Hatalmas baba lett :)))) (külön gratula a szüléshez:)
Vendég
 


Espero! Gratula Luca babához! Szép húsvéti ajándék! Jó egészséget és szép gyemekkort Luca babának!!!
apple
 
 


Banyek... sejtettem én, hogy Lilla után büntetőkör jön, de azt nem, hogy a tökéletesen alvó gyerekem mellé egy tökéletesen rosszul alvót kapok... Miért nem tudom nappal lerakni aludni????? Este még OK, még azt is egész jól viseli, hogy hajnalig Lilla szobájában alszik, de nappal... eddig a rekord 5 azaz 5 perc volt, 5*60 mp. Kivéve persze, ha rám van kötözve... vagy a karomban tartom.
Vendég
 


Espero!

Gratulálok a nyuszidhoz!
Tényleg jó hosszú gyerek! :D


Csakegy!

Most mondhatnám, h. mert elkapattad... :twisted:
De nálunk Gergő volt ilyen, hiába csináltam bármit. :(
Ezért nekem meg az a fura, h. Fruzsit lerakom és alszik. Na jó, kell egy kicsit tutujgatni, de nincs többórás üvöltés.

Viszont továbbra is szarul szopik.
Úgyhogy tegnap megkapta élete első baracklevét.
Ízlett neki!
Lehet, h. ez a gyerek nem is szereti az anyatejet? :shock:
Mondtam neki, h. jó lesz, ha mielőbb megtanul kanállal enni, mert ezt a mellbimbórángatást vhogy nehezen tolerálom.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!!

Esperó nagy nagy gratula méretes Luca lányhoz!! :)
Jó egészséget minden szépet jót kívánok Nektek!!!!



Apple gyönyörűűűűű,de már írtam!
Szopi magától van, nem ittam/iszom és szedek semmit...viszont amit megkívántam azt megettem (sütit is minden mennyiségben,legális bűnözés :) :oops: ) most kezdek kicsit visszább venni az evészetben(jó lenne 4kilótól megszabadulni) inni próbálok sokat, de csak szénsavmentes vizet.

Csakegy eszméletlen édes gyerkőceid vannak!!
Lilla szövege csúúúcs!!! :)))) (marcipán beszerezve :) )

Rambóka csak leteszed és alszik,jóóóóóó :)
Gergő pelusról leszoktatása hogy halad?
Képet kapunk a csemetékről??

Kandika köszi a pocakképet,azóta nem sokat jártam erre:(
Jól telik az idő!!

Zsizsikékről tud vki vmit????

Anyoo a tábli szimpi!!!!

Jó éjt!!
Vendég
 


Sziasztok!
Espero!
Gratulálok!!!
Lucának olyan sűrű haja van, mint Larámnak volt icipici korában. :)

Mára pedig oda kell figyelnünk hogyan szólítjuk egymást apával (keresztnév), mert ő is azt mondja. :)

Kép
lara26
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: