Új privát üzeneted érkezett!

nita

maximálisan megértelek.sokan igy vannak sajnos.

KépKép
bettike83
 
 


köszi Betti!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Kivel mizujs?
Találtam egy nagyon jó oldalt,ez a nő nagyon tutikat süt-főz,mostanában innen veszem az ötleteket.

http://andi1976.gportal.hu/gindex.php?pg=25630090

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 

 
 

Sziasztok!!!!!!!!!!
szuper volt a hétvégénk:)))))))
3 nap lovagoltunk......szalonnát sütöttünk......holnap hozok képeket!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melisch,
sok boldogságot kívánok Nektek ehhez a szép kislányhoz!

Melinda,
hajrá 3. baba! Szóval nagycsaládosok lesztek...

Mi jól vagyunk, de sok időm nincs a két gyerek mellett, teljesen egyedül vagyok velük, amíg megjön a párom, de azért alakulunk.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Lyly majd hozz képeket a fiúkról))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita,
itt nem akarok feltenni, de privátban küldtem neked egyet róluk!

Pusz.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


lyly köszönöm........édesek nagyon!!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én is hagy nézzem már őket,légyszi!!!!
Remélem lesz nagy család.Tudjátok,mindkettő hamar jött,nem kérek semmit a Jóistentől,csak még egy babót,és sok-sok egészséget!Pénz se kell,csak annyi,hogy megéljünk,csak annyi,hogy hónap végén még papírpénzem is legyen.. :lol: :lol:
Csak mégegy kis "harmadikkát" :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Meli,
pü ment. :D Jó ez a pénz-kérés, magamévá tettem!

Bár, képzeljétek, a párom elment a gyerekekkel sétálni, a patakban békáztak, amikor egyszer csak 2000 Ft-ot sodort oda a víz. Kivette, hazahozta, szárítgattam, itthon derült ki, hogy 4 db kétezres. És mind HAMIS! A hétfői napot a rendőrségen kezdte... :(
Ha boltban kapta volna, a NB beváltotta volna neki igazira, de így a vállveregetésen kívül semmit nem kapott.

Szóval Meli, tegyük hozzá, hogy igazi papír maradjon! :wink:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


hú Lyly sajnálom hogy hamisak voltak.de lehet hogy több is lehet arra a környéken még...... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, igen, tavasszal csak úgy sodorta őket az utcán a szél az utcán, volt is letartóztatás, de még mindig próbálnak ezzel fizetni. Ezt is valószínűleg ijedtében dobta valaki a patakba, mert mostanában megint korzózott az utcáinkon a rendőrség. Egyébként az egyik leggazdagabb vállalkozó dobta "piacra"., naná, hogy az ilyenek többségének semmi nem elég. Igaz, egy kisfizetésű ember honnan jutna hozzá profi nyomtatóhoz, papírhoz?! :shock:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


lyly

a hamis pénz dolog azért durva,kitudja mennyi van még ott felétek,és azért félő h valaki azzal akar fizetni vagy bármi.

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok Csajok!
Tegnap este hazaértünk Somlóról, nagyon jól éreztük magunkat, de főleg Beni. Nem is gonoltam volna, megtanult tapsizni, ha kinyújtjuk rá a nyelvünket, visszanyújtja, nagyon édi. Járni még nem próbálkozik, és beszélni sem egyenlőre, de nem siettetem.
Szegénylém benyalt vmi vírust, hétfő éjjel 39.5 volt a láza, nagyon durva, éjjel tiszte tachicard volt, úgy hűtőfürőztük, másnap Tatabányán a kórházban nyomtuk, de nem találtak semmit, pedig volt vizelet és vérvétel is. Annyi derült csak ki, hogy elég rendesen vashiányos, de azon majd segítünk.
Majd mér írok, csak épp tízórai idő van, és jövő héten altatásos koponya vizsgálatra be kell feküdnünk a gyermekkórházba, és vennem kell pár cuccot, úgyhogy rohanok!
Jó volt olvasgatni Titetket, hogy nagyjából mindekivel minden ok!
Este próbálok jönni és még írni!
pusz

Kép
nyuszifül16
 
 


Lyly nem semmi...........undorító hogy annyira hamisítják........

Nyuszi majd hívj mi van?!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Csajok!
Ígértem, hogy írok mindenkinek személyeset is. Szóval itt vagyok, végre Beni alszik, a ház felújítás áll. Szüleim is dolgoznak=nyugi és békesség lengi be a házat.:)

Lyly: Nekem is küldj légyszi képet priviben! Férjed még mindig külföldön dolgozik?
Nagyon nehéz két gyerekkel? Van segítséged?

Nita: nagyon tutik a lovas táboros képek, de tényleg. Látszik, hogy nagyon jól éreztétek magatokat. Tök jó, hogy volt lehetőségetek. Api is volt és Barni is, vagy csak Ti ketten a Mátéval.
Az ovis vírusoktól én is rettegnék, főleg azért, mert az enyém is elkaphatja. De aza gáz, hogy a mai világban, akinek nincs segítsége, és táppénzre kell menni, lehet meg sem él, ha kevesebb a fizuja, arról nem is beszélve, hogy esetleg a főnök a kirúgással fenyegeti. Egyébként én is ellenzem, hogy ha a szülő beteg viszi be a gyerkőcöt.

Királylány : örülök, hogy minden oksi, az ovi is majd csak alakul. Sztem stramm csaj vagy, tuti be tudod majd úgy lőni anapirendet, hogy ne készülj ki teljesen. Gyerkőcök?

Betty:Hatalmas gratula a kis kukishoz! Na, akkor Te is csatlakozol a fiús anyuk táborába. Képet láttam neten a pocidról, szép kis legyény.:):)
Hogy viseled a várandósságot?

Melinda: jaja, szeptember. Küldök Neked: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Rem minden oksi lesz, és összejön a várva várt babszi. Egyébként így visszagonolva bármennyire is nehéz volt Nekem aza 9 hónap, azért egyben nagyon csodálatos is volt. Jó volt babát várni! Sőt hiányzik is, pláne, hogy többször gonolok rá, hogy Beni mindejárt egy éves!:)

Kirus: ezer éve nem hallottam Rólad? Mizu Veketek?

Duna, Adiadi, Mucus, Angiek??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Legalább egy életjelet!!!
pusz

Kép
nyuszifül16
 
 


Melisch: majd ha tudsz külj képet, vagy tegyél fel! Olyan kíváncsi vok a kiscsajodra! Ja, és becsüld meg Édesanyád, nagyon rendes, hogy ennyit segít!

Kép
nyuszifül16
 
 


Szia Nyusziiiiiii!!!!!!!!!!

api is jött velünk de csak péntek este mikor szalonnát sütöttünk...őt annyira nem érdeklik a lovak......Barni szintén maradt vele anyuéknál...Máté meg jött velem...nagyon élvezte......kap majd kis kobakot is:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lyly képet én is kérek szépen :wink:

Nyuszi igen, be tudtam lőni a napirendet :lol: Áront megtömöm még 23.30-kor és alszik 6-ig, de van, hogy 6.30-ig is :wink: Így időben elkészülünk , én is tudok pihenni éjjel. Mondjuk anyukám feljön rá vigyázni mikor Zuram nincs itthon, hogy ne kelljen magammal húzni őt, de ha enyhe az idő akkor sétában is tudunk majd menni oviba.

királylány
 
 


Dia neked is milyen mázlid van Áronnal.....nagyon jó baba ahogy írod!!!!!!!!:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: mi az a kiskobak? Bukósisak? :oops: Te mit veszel Barninak szülinapra? Nekem a torta is problémás, nem tom hoyg süssek tejfeérje érzékeny gyerekeknek tejmentes tortát. Majd net is szétnézek.


Királylány: De jóm akkor ez is megoldódott. Nagyon ügyi kis fiad van, nálunk kellett 5 hónap, mire Beni beállt.Srácok jól kijönnek egymással?

Betty: hogy vagytok???

Elhalosztották az altatásos ct vizsgálatot, mert Beninek hőemelkedése volt , jövő héten kell menni. Most épp új szemüveget vadászok, emrt a régi eltört. itt tök jó őszi idő van: Nálatok?

Kép
nyuszifül16
 
 


http://www.nagylovas.hu/lovas/kep2.php?x=240&y=320&id=9460
ilyen a kobak......

szülnapi ajándék Barninak egy babataxi és gumikutya amin ugrálni is tud.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek ment kép, aki kért!
Betegek vagyunk, oltás is volt ma, szóval nyűgi a nap, egyébként már 72 cm a nagyfiú, és 7,5 kg. Jön az egyik alsó foga, és hihetetlenül sokat gagyog, játszik a hangjával. Próbál felülni, de hason ő sem szeret lenni.

Puszi nektek!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Lyly már próbál felülni?..nem semmi.......:))))))
szép súllya van:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyuszi igen. Mármint Bence nagyon szereti Áront, mindig szeretgeti, puszilgatja, simogatja. Áron egyelőre meg tűri. :lol:

Lyly köszi a képet. Nagyon édesek a srácok! Olyan szép pasik. :D Szép méretekkel rendelkezik Csani :shock: :D

Nita: ja-ja....mázlink van, hogy Áron is ilyen nyugodt baba 8)

királylány
 
 


Sziasztok!

Lyly!
Jobbulást nektek! Szép nagy már akkor Csani :D
Küldj nekem is képet róluk légyszike,olyan kivi vagyok a srácokra!!! :wink:
Fejlett babóca ha már jön a foga..

Nita!
Szupi lehetett lovagolni,na meg a szalcsisütés ... :P
Barninak Nagyon boldog szülinapot kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hogy elment az 1 év azta...

Melinda!
Huu nálad is már Melcsike 1 éves elmúlt azta,kész kis hölgyike már :D
Megy a drukk a 3.tesóhoz!!!!!!!!!!!!!!!

Nyuszi!
Jól van most már teljesen Beni?
Ráér még a beszéddel meg a járással is.. kis huncut lehet ő is gondolom :D

Királylány!
Szupi tényleg hogy már beállt nálatok a napirend!! Szoktam olvasni a blogodat,a képek is szupik!! Imádják egymást,látni is rajtuk :wink:

Mi is épp betegeskedünk,Kíra kezdte hétfőn, szóltak az oviból telón hogy menjek érte mert hányt és nincs jól..
Du vittem dokihoz,azt mondta mandulagyull-a van(mondjuk nem tudom hogy függ össze a 2) ja és a feje fájt nagyon.
Aztán kedden este már Nimródnak meg nekem is elkezdett folyni az orrunk..Hőemelkedése is volt,meg köhécselt.
Szerdán őt vittem dokihoz írt köhögésre cseppeket meg calcimuscot, na most már alább hagyott az orrfolyás-viszont tegnap este belázasodott,és éjjel eléggé köhögött.
De most nappal megint nincs különösebb baja :roll:
Én már nem értem ezt...
De remélem most már jobban lesz!
Kíra hétfőn már mehet oviba.

Amúgy nagyon szeret most már Nimród űlni,félig fel is ül már egyedül(persze még fejlődnie kell :D ).
Fogacskák még nincsenek.. Főzelékeken kivűl jöhet bármi.
Esetleg úgy eszik zöldségfélét meg ha gyümivel keverem..
Vendég
 


Sziasztok......

szülinapi képek:)

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
[img]http://lh4.ggpht.com/_MbIXB6T6e24/TJThpu0RzEI
/AAAAAAAANYU/f51jpfhvS2U/IMAG0036.JPG[/img]
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Boldog Szülinapot Barninak!!
Holnap jövök,sietek aludni,mert mindenki náthás,nem nagyon megy az alvás....most van egy kis időm.
Puszi mindenkinek!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Meli gyógyuljatok meg hamar!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita: Barininak nagyon boldog szülinapot! Nagyon szép kis tortácskája volt! Ilyenkor úgy irigyellek íTiteket, Melindáéknál is olyan szép és inycsiklandozó volt az a torta. Nekünk, az ilyen szép torták kimaradnak egyenlőre az életünkből, csak olyan lesz , amit én sütök. Tudjátok a tejérzékenység miatt. Doki mondta, még mindig várjak a bevezetésével, meg a próbálkozással, mert nagyon érzékeny Beni. Majd vmi tejmentes gesztikrémeset sütünk Apával, mert jön haza Manó szülinapjára. Persze az ajándékon még tözöm a fejem.

Lyly: köszi a képet! Büszke lehetsz a fiúkra, egyszerűen gyönyörűek, de tényleg! Asszem te írtad, hogy Te szoktál tejmentes sütit sütni, vagy az lisztmentes volt? Mindegy, ha van van vmi recepted, légyszi küld át. Neten egy helyen találtam, a babakonyhán tejmentes "első torta" receptet. Mondjuk risztejet az fogok beletenni, de az akkor sem olyan szép, mintha venném...De legalább selfmade...:)


Kirus: olyan jó, hogy írtál! Arik lehetnek a gyerkőcök, ha van időd nem dobsz fel képet? Vagy priviben? egyébként , amikor én kicsi voltam és mandulagyuszim volt, elég sűrűn, akkor mindig nagyon magas volt a lázam, és minden kihánytam, így nem is egyszer feküdtem kórházban emiatt infúzión.Szóval, ez tényleg van így, hogy ilyenkor erős hányás van. örülök, hogy már jobban vannak a gyerkőcök.

Melinda: nem írsz, pedig olyan kívi vagyok, hogy álltok???????????? Néztem a képeket a neten Melcsi szülinapjáról, és tök jók. Nagyon tetszett, hogy volt egy "mancs torta" is!:)

Királylány:de Anyud segít nem? ott lakik a közelben, ugye?Tényelg kajáltatást hogy oldod meg, te főzöl?


Betty? Mucus? Melisch? Többiek?

Mi holnap megyünk, arra az altatásos ctre, úgyhogy drukkoljatok!
Itt gyönyörűen süt a napocska, nagyon jó idő van, asszem délután egy nagyot sétálunk majd! Én a hétfőnek is örülök, emrt ilyenkor legalább mindenki dolgozik, és nyugi és béke van... :lol: Na, menten, mert ezer dolgom van.

Kép
nyuszifül16
 
 


Sziasztok!
Na lh-s lányok,asszonyok,ma van a nagy nap?Sose volt ilyen tesztem!
Kép Kép

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Nyuszi: anyukámékkal és anyósomékkal is egy városban lakunk, nem mondom, hogy messze laknak, de nem is itt a szomszédban. Segítenek, persze, de igyekszem megoldani amit lehet. Anyukám tud reggelente felugrani vigyázni Áronra ha úgy alakul, de most még elsétálunk babakocsival az oviba.
Főzni én főzök magunkra. Az elején főzött anyósom de inkább megoldom magam, persze van, hogy ha olyat főznek akkor hozunk belőle.
Szerintem nem nagy kunszt főzni. Jó, incs 8 fogásos ebéd, de egy levesre és másodikra futja. Levest nem is mindig főzök, attól függ kívánjuk e vagy sem. Sütni nem nagyon szoktam sütit, ezt anyósom remekül csinálja, onnan minden hétvégén jut valami :lol:
Áron jó gyerek mindent meg lehet csinálni mellette, na meg ugye itthon vagyok, beosztom a házimunkát is.

Melinda én nem értek hozzá.....de hajrá!

Nita Barninak utólag bár, de nagyon boldogat!

Megyek bedobok egy mosást :wink:

királylány
 
 


Nyuszi köszönjük!!!!!!!
a torta ilyenkor igazából mindegy hogy hogyan néz ki........még nem értékeli annyira........
ajándék:Barni kapott babataxit meg ilyen ugráló kutyit..nagyon tetszik neki!!!!!!!!!!!!

Meli ez tuti pozi lh teszt!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dia Barni nevében is köszönöm!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melinda: igen, ha ép középidőkörnyékén vagy, akkor ez gyönyörű poziiiiiiiiiiiiiiiiii! Mióta ilyen? Akkor hajrá!!!!Még két napig próbáljatok annyit együtt lenni, amennyit tudtok! De ez pont nagyon tuti, reggel este....hajrá!!!! Barátnőm is tervez másodikat, ő is pont abban a cipőben jár, ha nem születik időben, akkor kieseik a gyedből, és mivel mindketten tanráok nagyon rosszul járnának. Persze nem ezért szeretnének babát, a szüleik már idősek, és most még azér ttudnak segíteni később nem biztos, és nem szeretnék, hogy túl nagy legyen a korkülönbség, szóval ez az ideális nekik, bár ők még csak a másodikat szeretnék.
Ha, pedig mielőtt megjön akkor is pozi, akkor tuti a baba....Mert mensi előtt is pozit mutata az lh!!


Királylány : én is szeretk főzni! És rengeteget is fogok, vagyis sztem szinte állandóan, ha lesz saját konyhám egyszer... Engem tök kikapcsol...és tök jó, hogy mások is szívesen eszik meg , amit főzök.
Hm, úgy vettem ki abból, amit írtál, hogy Anyodos remek sütiket süt, de a kaját inkább hagyja Rád! :lol: :lol: :lol:
Két gyerkőccel biztos nehéz lehet, én néha még eggyel is alig bírok!:) Olvastam a blogod: nagyon testzik, nagyon szép!
Rotát én sem adatam be, mondjuk nem is volt időm, mert elkapta...Nekem a doki azt mondta annyi variánsa van, h nem érdemes....De nekem kell dönteni.Igazából aza pénz másra jól jött!
Bence jövőre megy suliba? Vagy most hány évesen viszik a Manókat, de gondolom ez attól is függ, hogy melyik hónapban szüketett. :shock:


Mucussal mivan, tud vki vmit Róla?????

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszika nem látszik a vonalzód.......:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nyuszi!
Megy holnapra a drukk!!!!

Melinda!
Igen,elvileg ilyenkor mondják hogy apára fel!! :lol:
Bár én nem használtam sose ilyet,csak hallottam hogy 2 csík akkor hajrá van!

Nita!
Annyira ari Barni,olyan jót mosolyogtunk apival ahogy teszi bele a kis pofiját a tortába:)
Férjem azt hitte hogy több mint 1 éves már Barni:)
Nagyon cép a torta!! Mennyi pénzért csinálják felétek az ilyet?
Jajj nem is írtam, múltkor jó pár napot ott doliztak férjemék Halásztelken,mindjárt eszembe jutottál ahogy mondta.
Valami több szintes suliba építettek be nyilászárókat :roll:

És akkor a képek:

Kép
Nenci sapijában

Kép

Kép

Kép

Kép
A képen a fehér foltok a letépkedett dekorációk helye :)..kis huncut letépkedte őket..

Kép

Kép
Vendég
 


Kirus köszönjük a dicsiket:))
ez a torta a gyertyával,marcipánnal meg mindennel együtt volt 4750ft!!!!!szerintem korrekt......
na mért nem jöttetek ti is????????tudom melyik suli az....szép lett:))))250.000.000 eurós támogatásból van.........
ha legközelebb is erre jár a párod gyertek ti is ám!!!!!!!!!!!

ÉDESEK A GYEREKEK!!!!!!!!Nimi hatalmasat nőtt:))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Kirus: nagyon szép Nimród! Nagyon huncut ott a törülközőben. NAgyon tetszenek azok a falragszok ott az ágya felett, olyan kiskuckós...Olyanokat hol lehet venni? Én még ilyen falidíszt vágtam szét, így pillangók és virágok vannak bluetechkel felragsztva. Persze már szedegeti le, így vmi újat kell kitaláljak.


Nita: ja, mindig változtatja a nagyonbaba, így nem látszik, majd teszek fel. Íg olyan igénytelen tényleg....
Mátéról is mutass majd képeket légyszi! Ma mit csináltok, olyan jó lenne, ha Pesten lennénk olyan jó lenne összefutni. Kíváncsi lenne mit csinálnának a kismanóink? :lol:
Tényleg Csucsuval mi van? Ott lakik nálatok, végülis akkor összejött nekik a Manó, vagy még mindig nem próbálkoznak?

Melinda: rem jól sikerült az éjszaka?

Betty!!!!!!!!!!!!! Ezer éve nem írsz, milyen a váradsósságod? Írj légyszi nekünk.


Hááááááááát, ma jó szar napunk volt, ma mentünk volna ct-re, be is vonultunk a kórházba teljes harci díszben. TAta vitt be mindekt. Doki nénink közölte, hogy elromlott a ct...ma jönnek Pestről javítani, így vagy holnap vagy holnapután lesza vizsgálat....Tiszta gáz...De nem parázom, emrt nagyon bízom Piroska doktor néniben, tényleg nagyon kedves jó orvos.
De a hab a tortán, 20 percre lakunk gyalog a kórháztól. MOndom nem fogok 8.00 forintért taxit hívni, haza sétálunk. Hátomon a hátizsákom, vállamon a pelustáska, kezben 10 kilós kisfiam, szépen felöltöztetve, én fekete melegítőben sportcipővel. Mivel igen nehéz, gyakran lecsúszott rólam, így megemeltem. Most jöna lényeg! Jött arra egy nő biciklin, márkás melegítő, fekete festett haj...Elkezd nekem a bicikliről beszólogatni, smotyogni és rázza a fejét, hogy kislányom....stb. Kb. az volt, hogy milyen szerencsétlen vagyok, hogy így viszem a gyereket, és hogy gondolom.... Vissza szóltam neki, hogy probléma van????? De ment tovább, és még sokáig visszafordult. Nagyon mérges lettem, és mélységesen felháborodtam. 1, fogalma nincs, honnan megyek hova és miért 2, a gyerek és én is korrektül fel voltunk öltözve, min akik 1 napot kórházban töltenek 3, mi jogon minősít engem az utca előtt 4,miért nem kérdezte meg segíthet-e. Ja, egyébként azért azért gyalogoltam, emrt nincs autóm, sőt ég jogsim se, Tata, pedig tanított, szóval nem hívhattam fel. Remélem ez a nő, nagyon elszégyelli magát! Van a városi újságban egy hasáb, ahova mindig a vásoi polgárok írnak cikkeket. Gonoltam megírom, persze esztétikusan, hátha a hasonló jellemű emberek elgonolkoznak egy kicsit...bár időt sem érdemel az ilyen.
Bocs, de nagyon kiakadtam. MIndegy, ma jó nagyot sétálunk, legalább nem kell külön kiöltözni!

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszi tényleg jó volna már össze futni?nincs valakid Pesten akinél lehetnél pár napot Benivel?????

Csucsu itt lakik még igen...sajna azóta se sikerült a kistesó....sokat dolgozik szegény:((((((

írd csak bele ebbe a cikkbe ezt a nőt.......hú..hallod de utána mennék és lerángatnám a bicikliről..... :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szaisztok! Még mindig nem j a ct , így ma sem voltunk vizsgálaton.
Viszont tök jó napunk volt, voltunk mondóka klubba, ez is kis fél órás progi, egy zenetanár tartja, és sok pici van. Örülök, hogy járunk erre. Kezdetben Beni nagyon félt, nem az a barátkozós típusú baba, de már nagyon feloldódott, és kezd elhagyni az idegenektől való félelmet, mondjuk mosolyogni idegenre szerintem soha nem fog. :roll:
Aztán 2 Anyukával sétáltunk innen a szomszéd utcákból, nagyon jó volt, nagyon kikapcsolódtam. Már kezdetm begolyózni, h nem tudok senkivel normálisan beszélgetni.
Beni folyotn harap nem tudok vele mit kezdeni...olyanokat harap belém, és hirtelen váratlanul...hiába mondom nem szabad... Nem tom mit csinálhatnék...? Ötletek?



Nita:Mátéról is tegyél majd fel képet! Nek gonoltátok meg magatokat 3. at illetően? :wink: :D

Na, mek kiszedem a mosást

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszi fene azt a ct gépet........:(
gondolom milyen jó volt anyukákkal beszélgetni..........én is szoktam nagyon ki tud kapcsolni:)
majd teszek fel Mátéról is igérem:))))

most fasírtba vagyunk apival de nagyon..így tuti nem lesz 3.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: miért mi történt? Min kaptatok össze, priviben is megírhatod, bár nem tom mikor jutok legközelebb net elé.:)Ja, nagyon jó a csajokkal beszélgetni, miinden délelőtt együtt sétálunk.

Képzeld vmi van a medencémmel hátul, úgy fáj, hogy aludni sem tudtam, tök gáz....Ma elnézek dokihoz, hétfőn pedig nőgyógyász, tényleg begazoltam, hogy mi lehet. A vesemedence gyuszi nem így fájt...

Apa nem sokára jön haza, de mi is fasírtban vagyunk most, dumaszünet van, legalább is én biztos nem hívom fel. Édesanyja pedig újból válást tervez, szóval ott is vannak gondok! Na, megyek, emrt nem sokára talizom barátnővel

Kép
nyuszifül16
 
 


Sziasztok!

Nyuszi!
Örülök hogy ki tudsz végre kapcsolodni, olyan jó arra milyen sokféle progi van gyerköcöknek.. Itt nulla :?
A fali dekorokat bababoltban vettem, a micimacis 1000-en felül volt a a fánis és ahhoz hasonlók mindössze 100 ft/db. Kíránál is van egy csomó a falon :D
Ha szeretnéd majd veszek neked és elküldöm!!!!?
Most már vissza kerültek a falra,eddig éppségben vannak még.
Szépek lehetnek amiket saját kezüleg csináltál!

Hozok pár képet ismét :D
Maiak:
Nimród elkezdett mászni, még lassacskán megy és hamar elfárad de nagyon ügyi!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Nita!
Nem mernék nagyon neki indulni ekkora utnak 2gyerekkel :lol:
Meg sokáig dolgoznak mindig vidéken, van hogy éjfélkor érnek haza. Elmentünk volna szivesen,ellettünk volna bizti :lol:
Vendég
 


Nyuszi nem tudom mi ütött belé...semmit se segít..........bunkóskodik meg minden........

Kirus eszméletlen hogy Nimi már mászik:))))))de nagyon ügyi!!!!!!!

Kira gyönyörű csajszi!!!!!:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jóreggelt!!

Köszi Nita!! :D

Ki mit csinál hétvégén??

Mucus!
Mi van veletek?? 1000éve nem voltál :roll:
Vendég
 


sziasztok!!!!:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Kirus nagyon szépek a gyerekek!!!
Ilyen padlószőnyegünk van nekünk is.

Na!Nita!!Lemaradtam valamiről??Benne vagy a 3.-ban??Úgy tudtam 2 -en maradnak Mátéék.Ha nem,akkor hajrá,ne fasirtoljatok,kár ezt a szép,de egyben "kevés" időt veszekedéssel tölteni=>
Na most tudom,hogy hülye vagyok,de már 25 múltam...ááááá....ha valaki a 2szeresét megéri,már jónak számít.Szóval rövid az élet...

Nyuszi!!Ragadj tollat.Én lehet,hogy a fókuszt hívom ki,ha 1 hónapon belül nem történik semmi a kórházban,bár írtam nekik e-mailt,olyan korlát van a kórházban hogy 35-40 cm rés van a 2 vas között,ha 1 mp nem figyel az ember,kiesnek a gyerekek,1 emelettel lentebb találják magukat a betonon.Írtam,hogy előzzék meg a bajt,javítsák meg.Eredetileg volt ott alumínium díszítés rajta,csak gondolom a NAVAJONKIK elvitték,na de hagyjuk,mert rászísta leszek a saját hazámba!!(Éljen a JOBBIK!!Közrendvédelmi telepeket nekik!!!)

Többiek?

Melisch?Betty?A másik Bettyről tud valaki valamit??Aki inszemre ment...

Mucus??Királylány????

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda megvagyunk csak ez a hét nagyon sűrű. Gábor különjáratban van, péntektől egyedül vagyok a 2 gyerekkel, majd valamikor holnap éjjel érnek haza. Hát mit mondjak? Nem egyszerű a helyzet. Nincs különösebb gond,meg nem stresszelek rajta, hogy mi lesz, de az esti fürdetés-vacsoráztatásnál jó ha van valaki kéznél. Áron általában ekkor igényli, hogy kézben legyen. Ma Öcsém volt fent segíteni :D


Dius néztem iwiw-en a képeket. Milyen helyes a két kis pasi :lol: Kolos is olyan szép. Domi nagy nőcsábász lesz már most látszik a szeme állásán :lol:

No megyek dőlök a gyerekek mellé. Illetve Áron az ágyában alszik, viszont Bence elaludt a nappaliban, tesóm a hálóba cipelte be, az ő ágya magason van, kész művészet oda felvarázsolni :lol:

királylány
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: