Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Bocsi, hogy megint zavargok, ismét a tanácsotokra lenne szükségem!
Szeretném kikérni a véleményeteket a terheléses inzulin eredményemről!
Íme:
Inzulin éhgy.:10,8
30' : 62,6
60' : 78,8
90' : 52,5
120' : 35,9

És még azt is szeretném megkérdezni, hogy kb.mennyi idő alatt csinál a met rendes ciklust, mert én most már 4.hónapja szedem, diétázom, sportolok, és sajna nem látok túl sok javulást! :cry:
Csak egy kis pozitív energiát kérek! :D
Előre is köszike! :wink:

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Meli!

Az inzulinodhoz nem szólnék hozzá, mert nem értek hozzá...

Nekem a teljes adagú met szedéséhez képesti 3. ciklusban lett szaggatot keresztem a Fertilityfrienden. Az 4.ben adta először a rendes keresztet (akkor biztos volt PÉ), de az utána következő 4ben nem lettem babás, pedig mindent megtettünk érte 8) , csak az 5.ben. Tehát az én kicsike IRemet ennyi idő alatt hozta rendbe, a 9. ciklusban lettem babás.
Hajrá, hajrá met, diéta, sport!!!! Ha hőmérsz szorgalmasan, tök jól fogod látni, hogy milyen szépen javulnak a dolgok! :wink:

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Lona, Gratulálok a kis magzathoz! Nagyon örülök Nektek!

Monee,köszi a tanácsot az infralámpáról. Sokat segített a gátseb gyógyulásában.
apple
 
 

 
 

Mókica, Hunci, Anyoooka, Monee, Melinda, Lara, Bettica, Apple! :D
Köszönöm a gratukat és jókívánságokat!!
Nem fogjátok elhinni, de én a nagy netezô most szinte alig tudok a géphez ülni, annyira zavar a képernyô. Szinte bántja a szemem. Szerencsére nincs hányingerem, viszont gyakran fáj a fejem...
Hunci, ha jól emlékszem neked fájt még sokat a fejed?

Kép
lona1
 
 


lona, nekem mindig fáj a fejem sajnos, terhesen is fájt. :cry:
algopirin, quarelin mehet nyugodtan, quarelinből max 2, algoból 3 is mehet ha nagyon fáj.
Vendég
 


Sziasztok!

Lona!

Nagyon gratulálok a kis pocilakódhoz!! :D :D

Melinda!

Inzulinhoz én sem tudok hozzászólni, de én is azt mondom:Kitartás!!!


Gergő megint beteg.tüszős mandulagyulladás :( (antibiótól meg hasmenése van... :( --változatosság kedvéért :( )
ezoterike
 
 


Sziasztok!
Ma voltam genetikai Uh-on reggel és délután Hajdú doktornőnél genetikai tanácsadáson és Uh-on!
Semmi nem indokolja az amnio-t,doktornő se javasolja....tökéletes minden eredményem és a bébi paraméterei is szuperek !stb.
Ja és KicsiCsoda FIÚ!
Nagyon boldog vagyok...Majd teszek képet,ha szeretnétek!
Szép napot....Nekem az,tuti!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andika:)

Gratulálok,tudtam hogy így lesz!Most már tessék megnyugodni!!!
Akkor a régi favorit fiú nevetek lesz????(B)

Na puszi
Képeket persze h kérünk!!!
ella-
 
 


Hunci!

Algopirint kaptam, de elég sûrûn fáj (egy héten többször).
Korábban is fejfájós voltam, de nem ennyire...
Remélem idôvel ritkul.

Kandi!
Éljen-éljen KicsiCsoda, aki kisfiú! :D
Örülök, hogy minden rendben!
Képre kíváncsi vagyok!!!!

Ezoterike!
Köszönöm :D
Gergônek jobbulást!

Kép
lona1
 
 


Képeket a Dvd-ről fotóztam-telcsivel...ezért nem a legjobb felvételek!
Kép
Kép Vigyorgós!
Kép

Igen most egy kicsikét megnyugszok...Rám is fér,mert fogytam múlt hét óta....
Na pusza Nektek :wink: :lol:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


sziasztok,

gyors bejelentkezés:)

Mi még élünk, mindenki jól van, a gyerkőcök plusz a férjem elkaptak valami influenzaszerű izét de nem volt vészes, hamar kijöttek belőle... a gyerekek... a férjem még szenved.

Bevallom már nem is emlékszem mikor kapcsoltam be utoljára a gépem :( Lilla nem tolerálja ha netezek, sokat kell vele foglalkozni, Luca tolerálná de max. akkor tudnék netezni ha Lilla alszik... de olyankor inkább én is aludni próbálok (ha Lucát sikerül rávennem az együttműködésre). Este meg már nincs kedvem bekapcsolni a gépet... bevallom "24" függő lettem, most nyomjuk a 2. évadot (bár az évadok vége unalmas). Van belőle 7 évad, a 8. évadot most forgatják.

Egyébként Luca még mindig csak rajtam alszik nappal, éjjel meg a megfázása óta vagy 4* ébred úgyhogy hulla vagyok. Viszont iszonyú vigyori és kiegyensúlyozott baba lett belőle és imádják egymást Lillával. Tej van bőven, Luca nagyon hurkás :)

A gyerekorvosunkkal összebalhéztam így most újat keresek. (Nem tetszett neki, hogy 4 hónaposan adatom be Lucának a 2 hós oltást. Bekaphatja. A 15 hósnál 4 hónapos csúszás lesz.)

Továbbra is járunk gyógytornára, szuper az egész. Luca gyönyörűen fejlődik, a gyógytornász most kb. 1 hónapra saccol és akkor talán kész van...

Hááát ez van. Megpróbálok kitalálni valamit a netezésre és a levelekre is próbálok majd válaszolni csak most inkább kidőlök...
Vendég
 


Kandi!

Gratula a kisfiúhoz :D :D
ezoterike
 
 


Andika, gratulálok!!!! Jaj de szuper hírek!!!!
Nagyon édesek a képek! A vigyori a kedvencem!!!

És most már tényleg nyugodj meg, élvezd a pocakosságot! Hiszen mindjárt a felénél tartasz, olyan hamar eltelik a másik fele is!

Nagyon örülök, hogy nem kell az amnio! ÉS ha Hajdu doktornő ezt mondja akkor biztos hogy minden rendben van! :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Kandika :)

Gratulálok a kukishoz :lol:
Örülök, hogy nem kell hasbaszuri !!!
Puszi
mniki
 
 


Szuió!

Kandika fantasztikus!!!! :D
Pocifotót!!

Lona itt is gratula!!! :D

Csodás kismamiságot!!

szióóóóó Csakegy és Niki!!!!!! :D :D :D :D :D

Cupp!

Lara Ezoterike könyvügy jól halad??
Vendég
 


Sziasztok!

Kandi: Dejódejó!!! Ismét egy kukis :D Gratulálok hozzá. Örülök, hogy nem kell az amnio!

Csakegy: puszi a gyerekeknek! A sorozatból hány részre jut időd egy nap? Én most Grace klinikát nézek délutánonként, ha van egy szabad fél órám, úgy érzem soká fog tartani, míg kivégzem :)

Meli: Inzulinhoz én sem nagyon konyítok, de vmi 25 vagy 35 rémlik a 120perces felső határára... De nem merek már megesküdni rá.

Kép

Kép
bettica
 
 


Lona, én nem vagyok egy fejfájós de a 12. hétig nekem is többször fájt a fejem. Alighogy betöltöttem a 12. hetet megszűnt a fájdalom és a terhesség végéig talán ha 1xer fájt :D

Kandi, Gratula a kiskukishoz!! Hajdú dr.nő nagyon aranyos. A következő terhességemnél is hozzá fogok járni :lol:

Ákost, szegényt elkapta vmi vírus, napközben szinte csak sír, éjszakát elég rendeesen átalussza (gondolom, napközben annyira kifárad). Az elején azt gondoltam csak sima hasfájás, de a dokinéni és a védőnő is megerősitette, h vmi vírus ami hasfájással társul. Csúnya váladékos kakija van. Remélem mihamarabb kilábalunk bekőle.
apple
 
 


Kincs!
Én már hétfőn elintéztem a dolgomat könyv terén! :)

Kép
lara26
 
 


Köszi Mindegyikőtöknek!
Már kezdek megnyugodni!-éjjelt szinte végig is aludtam...10-től 3/4 5ig aludtam 1pisilés megszakítással!!!

Poci fotóm a múlt heti...holnap készítek ruhásat...és frisset!
Kép

Bettica!Nagyon féltem,hogy 200-ból egy leszek,aki elvetél az amnio-tól...mert ugye a fővércsoport-rh összeférhetetlenségnél is 1voltunk a 10.000ből....
De így nem lesz és kész! :wink:

Ma megtudtam,hogy BSP-vel lehet kikockázni a dvd-ről...na majd akkor mutizok jobb képeket!!!

na pusza

kandi72
Budapest III. kerület
 
 




Kandika, széééép poci! És a képek is nagoyn jók a kis kukisról! :lol:

Vonalzókat le kellett cserélnem, mert a női vonal 28-ától megszűnik... :(

Apple, gyógyuljatok meg gyorsan!

Lona, első trimeszterben nekem is sokat fájt a fejem! El fog múlni!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

Kincs, itt is köszi! :D

Apple, Anyoooka, köszönöm. Akkor bízom benne, hogy nekem sem tart tovább!

Kandy!
De szép pocak!
Figyi, amikor a szurizásról értekeztünk, milyen hájakról írtál nekem magaddal kapcsolatban???? :roll: Nagyon szép az alakod!
És bizti, hogy nincs benned cumisüveg, mert nagyon úgy néz ki :lol:

Kép
lona1
 
 


Sziasztok!

Apple: Ákosnak mihamarabbi jobbulást! És Normaflore ezerrel!

Kandi: Megmutattam apának azt az "üveges" képet. Jót nevetett, majd közölte, hogy apja fia? :D Nagyon édes kis pocaklakód van, én is most kicsit irigykedem :)

Lona: Én alapból is fejfájós vagyok, de az első trimeszter után nem nagyon volt részem benne. Érdekes, mert én az első 3 hónapban 1x rókáztam, akkor is migrén miatt...

Kép

Kép
bettica
 
 


Kösznöm a dicsiket!

A keze van a szájánál....egész Uh-on...piszkálódott...vuduzott a kezeivel és a bal kezét emelgette a szájához....lehet ujját szopizza....na erről leszoktatom,inkább kap cumit!

Bettica!Aposom alkesz....remélem nem rá hasonlít...apja és Én se iszunk semmi alkoholt....vagy erre mit is szoktak mondani???Az anya a biztos?!?!
:lol: :lol: :lol:

Lonácska drága!Hidd el...puha testű lettem...átalakultam amőbává...olyan alakot tudok felvenni,amit az adott szituáció enged.... :wink: :lol:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


LÁnyok, segítsetek!
Van egy barátnőm, 14 hónapos a kislánya és anyatejen kívül semmit nem hajlandó enni!
Szegény lány már mindent kipróbált, de eredménytelenül
A kislánya már akkor üvölt ha valami ennivaló a szájához ér.

Próbálta hogy előtte hagy ennivalót, próbálta hogy nem adott neki cicit, együtt ül velük asztalhoz, próbálta turmixolni, próbálta darabosabban, próbálta a bébiételeket, főzött ő neki...

De a kislány se enni, de még csak inni sem hajlandó, csak a cici... Szegény barátném meg már teljesen kivan. Én sem tudtam már neki semmi okosat mondani.

Nektek van valami ötletetek? Esetleg hogy honnan tudna segítséget kérni?!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Kandi, milyen amőba???????Mi van?tökjól nézel ki, szépen látszik is a pocid, már mondtam múlt héten is!Csini kismami vagy és punktum:)

Anyókám, hát passz,ill gondolom, vannak kemény módszerek de inkább valami tanácsadóhoz kéne fordulniuk.
Vendég
 


Sziasztok!
Kandi!
Nagyon jók a képek főleg a 3.!! :)

Kép
lara26
 
 


Kandika én se,m értem milyen +kilókról beszélsz :shock:
naggggyon csini vagy!!!

Anyoo én azt olvastam, hogy vannak gyerekek akik csak cicizni akarnak...biztos idegörlő :( de ha éhes enne mást is.
Jó gyerekdoki??
Vendég
 


Dimet-híradó:

Ismét viharos gyorsasággal megszületett Zsuzsi kishúga Zsófi!!!!2980 g és 53 cm.Mindketten jól vagyunk!

Dimet-család kívánok nektek sok boldogságot, egészséget és szeretet!Zsófinak hosszú boldog és egészséges életet!Dimetnek meg sok sok tejcit!
Vendég
 


DIMET! :lol: :lol: :lol:

GRATULÁLOK!!!!!!!! FANTASZTIKUSAK VAGYTOK!


(Ma megszületett egy barátunk kisfia is, de ők nem voltak ennyire ügyesek. 14 óra vajúdás után végül császár lett.)

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Dimet! Gratulálok Zsófihoz!
mókica
 
 


DIMET!
Hááát nagyon ügyesek vagytok!!!Fantasztikus!Kicsi lányzó nőlj nagyon nagyra....szüleid boldogságára!!!Isten hozott ZSÓFI a nagybetűs életben!!!
:lol: Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Hi!
Dimet!
Boldogságos babázást és minden földi jót!!!

Kép
lara26
 
 


Dimet itt is gratula!!!! sok-sok tejcsit Zsófi babának!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Dimet gratulálok!!!!!Minden jót a családnak!!!!!!
gyors ügyes vagy!!

Kandi nevetek van már??
Vendég
 



Kandi hahaha igenis jó a szemem :lol:
És szép név. már ezt is mondtam, és nagyon különleges mint maga kicsicsoda :wink: és hogy kinek tetszik kinek nem, ki nem szarja le :lol: nektek tetszik oszt jó napot 8)
Vendég
 


Sziasztok!

Rég jártam erre felé. Azaz olvasgatni azt szoktam.
Dimet, Lona, szívből gratulálok!

Kandika, én már most látom felfedezni Nati vonásait a trónkövetelőben :) Legalábbis a második képen.

Meli, én úgy tudom, inzulin kb 20-ig jó.

Kép
mamint
 
 


Dimet, gratulálok Zsófihoz, ügyesek voltatok!

Kandi, neked is gratula Beliánhoz! Mi volt nálatok ez az rh összeférhetetlenség?

Csajok, van valakinek homeopátiás "tapasztalata" , hogy mit érdemes bekapkodni szülés előtt és alatt?

A császár utáni normál szülést azért kérdeztem egyébként, mert a szülésznő azt mondta, hogy szülés után a dokinak ki kell tapintania a heget belülről és ez nekem tök horrornak tűnik.

Kép

Képurl]
espero
 
 


Dimetnek nagy gratula Zsófihoz!

Lonának a kicsi pocaklakóhoz!


Espero, te mindjárt szülsz! :D Végülis maradtál a dokinknál?

Mi vagyunk. Az alvásom elég jól rendbejött, éjjel viszont egy órán keresztül 1-3 perces joslófájásaim voltak. Tartok tőle, hogy megint 1-2 percesekkel fogok majd indítani. Csak remélem azért még nem most.

Érdekes mit ki nem találnak a gyerekek.... Mármint, hogy csak anyatej. Mondjuk lehetne egy kicsit apasztani a tejcsit homeos bogyóval (bár nekem nem használt), teával, vagy mittudomén (azért mégse olyan draszikus mint a gyógyszer), úgy nem maradna annyi, és nem lakna jól, akkor biztos enne valamit.
vagy valami olyat kéne enni, amitől rosszabb íze lesz, és ha nem izlik neki annyira, akkor majd eszik mást is.


Marci meg közlekedni nem hajlandó.
Se busz, se villamos, totál üvöltés végig, azt hiszek ölöm a gyereket, de gyalog se jön sehová. csak gyerekkocsi vagy motor. ha gyalog kéne menni, leül a földre, és húzni kell magunk után.
van ötletetek? egyszerűen már nem megyünk sehová, a motorcross bajnokságot meg kezdem a 8. hónaphoz közeledve nem nagyon bírni.... [/b]

Kép

Kép
csillagfény
 
 


Dimet: Itt is üdv a kislányodnak! Ügyesek voltatok!

Kandi: Én is azon gondolkodtam, hogy milyen plusz kilókról írtál? Basszus, olyan a pocakod, mint az enyém volt :lol:

Kép

Kép
bettica
 
 


Dimet, gratulálok! Zsófinak hosszú, egészséges életet kívánok!

Kandi, tényleg nagyon különleges név, még sosem hallottam! Olyan név meg nincs ami mindenkinek tetszik! :wink:

Mamint, itt is köszi! :D

Csillagfény, köszönöm :D
Bizony ilyenkor már igen nehéz lehet egy motoron robogó gyerek után szaladni, de ötletem nincs sajnos...

Kép
lona1
 
 


Huncikám!Kedves vagy nagyon!!!Mint mindig!

Espero!
Nati "A" "rh-" ****Én "O" "rh+" vagyok!
-és mikor megszületett az rh-k és a fővércsoport keveredése okozott gondot(vagyis Ő már termelte magának a (-) rh-t ,de még jelen volt az Én (+ rh-m)a fővércsoportnál ugyszintén,a 3.napon már Szébije 425 volt!!!400felett agykárosodás-agysejtek pusztulásával jár!10.napon még 260körül volt,de kiengedtek....mert idegileg kezdtünk a férjemmel megkattanni a gyerek kórházban!!!


Hasonlók bizti,hisz tesók...na meg végig röhögte az egészet...Nati se tud komoly maradni sokáig... :wink: :lol: -de ez nem baj,Ő mindig pozitív...remélem Belcsi is ilyen lesz! :lol:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Dimet!

Gratula a kistesóhoz! :D Sok-sok tejcsit kívánok!
ezoterike
 
 


Dimet,
nagyon-nagy gratula Zsófi babához!Boldog, egészséges életet kívánok Nektek!
:D

Lányok,
köszi a válaszokat!
Várok, várok türelemmel, csak azért már jó lenne egy kis pozitív visszajelzés a szervezetemtől! :roll:

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Sziasztok!
Én kaptam a megtisztelő feladatot a hírvivésben:

4kor jött Zazzytól a sömi, hogy 2kor bementek a kórházba 5perces fájásokkal, amik 70-80asok. Még várnia kell erősebbeket, de bíztatják, hogy ma meglesz Larabébi!


Jövök a továbbiakkal amint lehet....

hajni...
Budaörs
 
 


Hajrá Zazzy!

Kép
lona1
 
 


Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: