Új privát üzeneted érkezett!

Málna

Ezért kár volt, még rosszabb a helyzet.
Én ma reggel írtam. :cry:
Vendég
 


[quote="anyusziszi"]J írta:anyusziszió reggelt!

Hoppá
Ez szuper hír :lol:
Babára fel! Vagyis apára fel! :oops:

Rólam :D :D :D
Képzeljétek nekem is jó híreim vannak. :!: Végre találtam egy jófej és szakmailag is top dokit. Olyan rendes volt és már bele is csapunk a közepébe.
Kaptam beutalót a Szabolcs utcába az immunológiára. :shock:
Ha nincs baj, akkor Closty, UH kukkolással tüszőrepesztés, időzített szeretkezés :oops: és Utrogestan. Ha van baj, akkor gyógyszer, gyógyulás és utána a fenti dolgok. :P :oops:

Olyan jó, hogy végre lépünk előre!!!

Nika
Nagyon szép a kisfiad.
Vendég
 


Ja bocsi.Én a mai termést ,sőt még a tegnapit sem olvastam :oops: :oops: :oops: :oops:

málna2162
 
 

 
 

Na, most már nekem is lelkiismeretfurdalásom van.
Én most, hogy itthon vagyk szinte egész nap be van kapcsolva a gépem, és 95%-ban csak olvasgatok. Úgyhogy sokszor én sem reagálok senkinek :oops: , de ettől függetlenül szívesen nézegetem a csöppségek és csíkos :lol: :lol: tesztek képeit, és örülök, ha valakinek jó, és szomorú vagyk, ha valakinek nem. De reagálni nem sokat szoktam :oops: Sokszor úgy vagyok vele, hogy csak azért, hogy negyediknek, ötödiknek leírjam ugyanazt, azért nem töltm ki a helyet...

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Na lányok!Ne marakodjunk!!!!
Sziszi,én minen hozzászólásomat úgy kezdem,ha aznap még nem voltam,hogy sziasztok!!!!És akkor is,ha nem írok senkinek személyesen!!!!!Mindegy,lényeg,hogy nagyon örülünk,ha valami pozitív dolog történik nálad ezen a téren!!!!!És sok erőt kívánok a folytatáshoz,tudom,hogy neked mennyi erőre volt szükséged az elmúlt időkben!!!!!

Málna!Akkor csak halkan!!!De akkor is megy a drukk!!!

Eltávozom egy időre,este talán még visszanézek!!!!!

Puszi mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


Hoppá

reggeli pisi volt.
De a tickerem nem jót mutat,mert csak a 17.napon volt pé-m.Ez a teszt egy 10 DPO-os.Kicsit korai.De majd elvárlik,hogy mi lesz.Azért köszi neked is.
Nagyon gyorsan a ma reggelit elolvastam.

Látod-látod nem kell előre rémeket látni.Remélem a homeós gyógyszer amit kapsz rendbe tesz hamar!!
Most megint lehet kapni a gyógyszertárakban a BIORON-os gyógyszerkatalógust és leírást(kb.3000.-)

Sziszi

Azért a SZORÍTOK NEKTEK csak célba ért.Már ami az orvost illeti.
De a továbbiakban is drukkolok.
Nekem is clostyt írt fel az orvos a következő hónaptól.Ki is váltottam.Napokon belül kiderül,hogy fogom e használni.Ha nem szívesen átadom.Ha kell,de inkább ne keljen!

málna2162
 
 


Málna, BIORIN homeós tájékoztató füzetet kaptam, mivel kértem a gyógyszertárban, ingyen! Ez került volna 3000 Ft-ba??

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Ja igen tényleg ne marakodjunk... :? Én úgy utálok veszekedni,meg a rosszkedvet.
De ettől függetlenül Sziszi igazad van... :oops:
Van ,hogy én sem írok mindenkinek... :oops: Akkor sem ha nekem ír...Nem tom miért?!Mire odajutok,hogy végig olvasom és válaszolok már elfelejetem ,hogy mit is akartam...
Na mind1 ,nem magyarázkodom
Puszi

málna2162
 
 


Hoppá

nem .most megjelent egy könyv is.
Megkeresem a címét

málna2162
 
 


http://bookline.hu/control/producthome?id=52687&type=22

Az anyjukat :twisted: :twisted: :twisted: ,úgy látom könyvesboltban érdemes megvenni!!!

málna2162
 
 


Andi, szerdán jó szarul voltam, nem tudtam jönni a net elé, mert el voltam foglalva azzal, hogy apának folyamatosan nyafogjak… :evil: :lol:

Vvviki, nyúlgyerek fiú.
Tehát a nemek teljesen ki vannak egyenlítve a családban. :D
Apa+nyúlgyerek képviselik a hímnemet, ordító egér és jómagam pedig a szebbik nemet, hehehe
Azt hiszem ordító egeret át kellene keresztelnem rugdosó elefánttá. Legalábbis így érzem. :?

Én is gyorsan átlapoztam a kitolásos szakaszt a könyvekben :oops: . De ma a szülésznő NST-n kiröhögött, és feladta házi feladatnak, hogy EL KELL OLVASNOM a szüléses részt a könyvben. (mint a suliban) :lol:
A másik, amit nem bííírok csinálni, pedig szintén házi, a gátmasszázs. Már arra gondoltam, jól bepiálok előtte, mert így baromira fáááj! :shock: :(

Kata, örülök a jó híreknek, és annak is, hogy a dokid ennyire a természetes megoldások híve. Úgy érzem, jó kezekben vagy :D

Edina, Bertold annyira cukimanó, mindegyik képen fülig ér a szája. Én is itt mosolygok vele a gép előtt. :D Édes!!! :D

Sziszi, ez klassz. És az is, hogy megvan az igazi! :D (természetesen ezt a dokira értettem :oops: :roll: )
Tomi hogy van, hogy viseli ezt az állandó időváltozást? Mi a helyzet a háremmel az oviban? :wink:

Málna, gratulálok, és nagyon örülök, bár én úgy szégyenlem magamat, de amíg nem olvastam a következő hozzászólásokat, nem tudtam, mit kell nézni :oops:
Tiszta egy hülye vagyok – hát persze, mi is lenne a képen, ha nem zebra :lol:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Sziasztok!!!

Kata,Málna!Én pont ma forgattam 2 homeos könyvet a barátnőmnél:Homeopátia kismamáknak,a másik Homeopátia mindenkinek!Nagyon jó,szinte minden problémára le van írva valamilyen homeos szer és az is,hogy hogyan kell alkalmazni!Azt nem jegyeztem meg,hogy ki a szerzője,de ha érdekel megkérdezem!!!

Musz!!!A gátmasszázs fáj??!?!??!?!!?!?Pedig én is e akarom kezdeni itthon,de nincsenek még tapasztalataim :oops: írhatnál valamit róla!Pl.hogy mivel csinálod!Én ma akartam venni mandulaolajat,de nem volt nyitva a drogéria :evil:

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli, erre van külön olaj - horrorért....

Nálam okosabbaktól idézek, kicsit értelmesebben van leírva, mint ahogy én elgagyognám.

Szóval:

"GÁTMASSZÁZS-OLAJ: ezt az olajat már a szülés előtt 6 (vagy több) héttel elkezdhetjük használni a gát előkészítésére (ez nem "kötelező", de egyes bábák szerint csökkenti a szülés közbeni gátrepedések előfordulásának gyakoriságát).

A masszázs technikája ilyenkor a következő: helyezkedjünk kényelmes pózba, melegítsük meg az olajat a kezünkben és kenjük be a gáttájat, amíg kellően síkos nem lesz. Ne használjunk túl sok olajat, illetve a felesleget a masszázs végén töröljük le, nehogy baktériumok táptalajává váljon.
Ha már kívülről egy kicsit ellazítgattuk a gátizmokat, nyúljunk be mindkét kezünk egy-egy ujjával a hüvelybe és finoman húzzuk kifelé és szét, ill. a végbélnyílás felé a szöveteket, hasonlóan ahhoz, ahogy majd a baba is feszíteni fogja a fejével. Kezdetben égő érzést tapasztalunk :evil: . Tartsuk meg a húzást addig, amíg ez az érzés alábbhagy (kb. fél percig) :shock: . Utána masszírozgassuk a hüvelybemenetet U alakban oda-vissza. A masszázst a partner is végezheti!

Összetétele: dúsított e-vitaminos (német) búzacsíra (Triticum), (német) vörös orbáncfű (Hypericum), muskotályzsálya (Salvia sclarea) és (marokkói) rózsa (Rosa). "

Én az égő érzésnél befejezettnek tekintettem a dolgot... :roll:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Musz!Köszi,ez gyors válasz volt :lol: és kellően elborzasztó is....pedig én is akartam csinálni magamnak,de ha ilyen kellemes :? akkor nem biztos,hogy belevágok!!!Még egy kérdés:holnap én is alma-napot tartok,azt írtátok,hogy jó vízhajtó....de akkor egész nap csak azt lehet enni :oops: mert azt nem hiszem,hogy kibírom,pláne a reggel a necces....

Kép Kép
meli1118
 
 


jó estét Mindenkinek !

most értem haza, fodrásznál voltam, már rám fért :oops:

Málna
halk de annál nagyobb gratula !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D
végre ismét van zebrásunk !!!! :D :D :D

Nika
Bertold nagyon édi baba !!!!! és huncut szemei vannak !!!

Musz
akkor tökéletes a nemek eloszlása a családban !!!!

Sziszi
egy jó orvos megtalálása néha nehezebb mint bármi más !!!!!!
és fél siker !!!!!!!!!!!!!!!!!!!


bocsi hogy csak ennyire jöttem !!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Na jóestét a csapatnak!
Sziszi: neked írok elsőnek :wink: , mi ez a morcos hangulat, ilyen jó hírekután? Remélem mindn rendben lesz a Szabolcsban, és tényleg csak a progeszteronodat kell alaposan megtámogatni,így Closty és Utrogestán meg tuti befutó lesz.És végre egy jó doki.
Kata: Te választottad milyen? Pihensz rendesen, mi jót tevékenykedsz egész nap.
Mókuska? nézném én , de nem vagyok itthon mikor megy a közvetítés,így sajna, csak az összefoglalókkal kell beérnem.
Meli: ma én is elgondolkodtam az ablakpucin, de sikerült hamar elterelnem a gondolataimat róla :D .
Musz: na ez a gátmasszázs mindennek tűnik, így ahogy leírtad, csak kellemes dolognak nem, még, ha befogod Apát akkor sem, brrrr. Bár ha használ, biztosan megéri :shock: :roll: Van még Muszinak növénykéje, vagy kikapálta már?
Málna: nem írok semmit, bárlátok ám :wink: , csak ezt csinálom negyed órája
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Kép

Andi
candi
 
 


Sziasztok!

Köszi-köszi mindenkinek!!
Holnap reggel okosabb leszek,vagy szombaton.Bár addig úgysem bírom ki...
De HA mégis baba van dologban miért nincsen SEMMI tünetem...?!A magas hőmön és az elmaradt pecsételésen kívül?!

Muszkuru

Elolvastam a gátmasszázst...Én maradok a vágásnál ha nagyon muszály.
Csak az a pár nap volt kellemetlen a varratszedésig.Mondjuk nekem nagyon szépen vágott és varrt az orvosom,úgyhogy semmi panaszom nincs azóta.Sőt :wink: Szerintem Apával megbeszélték,hogy plussz egy öltéssel többet férceljen :lol:

MA olvastam egy cikket a körhz és orovos választásról mindjárt beteszem ide.
puszi mindenkinek.Jó éjszakát

málna2162
 
 



Meli, ha te magadnak végzed a gátmasszázst, mivel görnyedni kell, hogy odaérj, egy idő után nem kapsz levegőt, mert a gyerek meg a gyomrod bepréselődik a tüdődbe :evil: (legalábbis nálam így volt)
Ha pedig apa csinálja, egy idő után szörnyű késztetést érzel, hogy lerúgd a fejét a fájdalom okozása miatt (legalábbis az én fejemben ilyen gondolatok kavarogtak :roll: )

Alma kúrában nekem a délután a necces - sőt, kivitelezhetetlen :oops:

De már az is elég, hogy több almát eszem, már nem olyan szörnyű a helyzet, Szisz, mégegyszer köszönet a tippért.

Andi, apa már intézett a kis kertészünknek növényutánpótlást a nagyszülőknél.
Honna sejtetted, hogy a kertje egyre kopárabb? :lol:

Málna, a magas hő neked nem elég?! :lol: :wink:
Holnap csinálsz egy újabb tesztet, és azon már én is látni fogom, amit látni kell :wink:

Gátmasszázs - gátvarrás? Hát tényleg nem tudom, melyik a rosszabb.
Olyan valakivel kellene egyeztetnem, aki mindkettőt próbálta már.
Mert azért "a szülés után felkelnek, zuhanyoznak és a saját lábukon visszasétálnak a szobájukba" c. urban legend szereplőinek elég jó lehet :roll:

Olyan jót röhögtem a plussz öltésen (miután nagy sokára leesett :lol: )

Köszönöm a cikket, ez egy újabb lehetőség, Kistarcsa mellett.
Ma a szülésznő azt mondta, Kistarcsát sikerült elintézniük, szeretettel várnak. Ha nem lenne a halál farkán, tök boldog lennék. De így hogy fog meglátogatni az anyukám Érdről :cry: :cry: :cry:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Sziasztok!

Sziszi
Ne legyél már elkenődve! Pláne ilyen hirek után!!! Végre vmi pozitiv előrelépés, csak igy tovább :wink: Sztem itt mindenki örül a másik jó hirének, máskülönben nem irogatna ide!!! Lányok, igazam van :?: :wink:

Málna
Először csak néztem a képet, h mit is kéne látnom? Megzavart a háttérkép :lol: Még csak halkan gratulálok, de sztem is jól kivehető a második csik :wink: Az én dokim "átvetette" apával az alsó fertályamat stoppolás után :lol:

Musz
Hát ezt a gátmasszázst én sem tudtam volna csinálni magamnak :shock: Egyébként szülés közben ha massziroznak észre sem fogod venni, eltompul a fájások mellett :wink: Daninál gátvédelemmel próbáltak megszüleszteni, dehát ez a csemegém sem akart előirás szerüen befordulni igy muszáj volt vágni :? Hát én is megnézném ki az, aki szülés után azonnal fel tud kelni... mondjuk 3-4 óra mulva már nekem sem esett nehezemre, de az a kis pihi nagyon kellett!!!

Candi
Én is csak felületesen nézem a korit, ugye nem ülhetek le egy délelőttre a tv elé :lol: Közben teszem a dolgom, de a legjobb 3-4-et mindig végig nézem :wink:

Hoppá
Ne legyen lelkiismeret furdalásod amiért nem mindig irsz... Van, mikor nekem is csak olvasni van időm. A másik, h természetes dolog, h akinek már van saját tapasztalata babavárós-babás dolgokban többet ir, igyekszik megosztani a tapasztalatait, hátha ezzel másoknak is tud segiteni... Meglátod, ha babás leszel Neked is több hozzászólásod lesz :wink:

Meli
Irigyellek, h az ablakaidat erkély védi :wink: Nekem a két szoba ablaka egy irányba néz és mindig onnan ver az eső :? Ráadásnak szélső lakásban lakunk :?

Mára ennyi, megyek mert bealszok a széken :oops:
Jó éjszakát mindenkienk!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!

Na nekem is bevallom inkább olvasnivan "időm" azt szopi közben könnyebb megoldani mint az írást :wink: :wink: :wink:

Sziszi
átérzem a helyzetedet, nehéz, ha a környezetedben sorra babáznak :cry: :cry: emiatt volt nálam is sok mélypont :cry: ilyen szempontból nehéz is okosat írni.
Az viszont, hogy sikerült jó orvost, ill. intézményt találni, az nagyon jó :wink: :wink: nagyon drukkolok Nektek.

Kata
örülök, hogy nálatok is jó híreket mondott a doki :wink: :wink: és nincs komolyabb gond.

Musz
na ezzel a gátmasszázzsal én is szemeztem. Ugye málnalevélteát nem akartam inni, de gátmetszést szerettem volna elkerülni :?
Na hát én is utánaolvastam, de könnyedén lebeszéltem magamat a dologról. Ráadásul most nem is vágtak nagyot a második napon már rendesen ültem :D :D :D Varratszedés előtt volt már rosszabb, mert minden leüléskor mintha egy tű szúrt volna meg :oops: de ez még elhanyagolható.
Ja és van homeós szer a gátsebre is, de én előre nem szereztem be, most meg még nem tudok kimozdulni, ráadásul a messzebbi gyógyszertár foglalkozik csak homeopátiás dolgokkal :?

Málna
halkan, de gratulálok :wink: :wink: :wink:
Tünetek meg majd fognak sorakozni, ne félj :twisted: :twisted: Én 8 hetesen hánytam először :?

Meli
meddig dolgozol még? Mindíg csúsztatod a határt :twisted: :twisted:

Nika
Bertold nagyon sokat nőtt. Már igazi nagylegény :D :D

Mi ma voltunk kinnt először sétálni, olyan jót aludt a kicsi :wink: :wink:

Amit még szeretnék írni, tegnap volt kinnt a dr. nő a picinél, és eléggé elkámpicsorodtam.
Ugye itt is sokat volt már téma a terhességi vitamin szedése.
Mostanában egyre több nőgyógyász ellenzi, pedig nem ettől nagyok a babák élő példa erre Esztike pl. Ugye én vele Elevitet nagyon keveset szedtem, egy dobozzal azt is kétnaponta. Ugye a vérképemetnéztük mindíg és az nem támasztotta alá a több vitaminbevitel szükségét.
Viszont most már látom a gyerek szempontjából, hogy bizony kellett volna!!! Esztikének elég nagy a kutacsa, és még hátra felé is megy, a dr. egyértelműen rávilágított, kellett volna a terhesvit. a D-vitamin miatt. Úgyhogy most 3-4 hónapig szednem kell, hogy tejcsin keresztül kapja+ valószínűleg a Vigantolt (D vitamint) dupla adaggal kell adnunk, hogy segítsük a gyorsabb záródást.
Összességében gond szerencsére nincs a kicsivel, de még ez is megelőzhető lett volna :cry:

Na végre elaludt a pici, úgyhogy én is megyek vizszintbe dobom magamat.

Jó éjszakát!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!!!Jó reggelt!!!

Nahát Gabi,ez az Elevites dolog most elgondolkodtatott!!!Én sem szedem,csak a 3.hónapig szedtem,de most a dokim kérdeztem,hogy vasat ne szedjek-e,erre azt mondta,hogy jobb a vérképem,mint neki,így nem kell....hát nem is tudom....aztán meg nehogy a picurtól vonjak el valamit...
Hát én még mindig dolgozom :oops: sajna egyszerűen nem tudok megmaradni a seggemen :oops: de egy dolgot elhihetsz nekem:te a 2 gyerek mellett többet dolgoztál,mint én az üzletben gyakran :!:
Volt valami oka,hogy a málnalevélteát nem akartad inni??

Musz,én annyit röhögtem a hozzászólásodon!Mi apával meg sem próbáljuk a gátmaszázst,szegénykém még a pocimhoz sem meri a fülét szorítani,úgy fél,hogy fájdalmat okoz nekünk....a múltkor nagyon fájt a derekam,mondta,hogy ő nem fog masszírozni,mert fél,hogy elront valamit...szerinted,ha a gátmasszázs közben a fejét rugdalnám a fájdalomtól,na azt hogy bírná??!?!?!
Elkezdtem az almakúrát-több kevesebb sikerrel....reggelire most csaptam be egy almát egy darabka szárazkolbásszal és 2 zsömivel :oops: :oops: de a továbbiakban menni fog,ha már a reggeli szénhidrát benn van,akkor nem lesz gond!

Ildi,azért annyira ne irigykedj az ablakok miatt...ennek köszönhetően(mármint,hogy erkély van)alig van fény...csak ha besüt a nap....

Málna...szűkebbre varrás :lol: apa nagyon furmányos :lol: na persze azért én kicsit tartok ettől a vágósditól.....csak kipróbálom ezt a gátmasszázst....elég jól bírom a fájdalmat!
Van már valamilyen tüneted?????Remélem az a zebra az is marad!!!!

Andi,neked a Kaáliban mikor kezdik a kivizsgálásokat?Szoktál kérdezni a csajoktól azon a topikon?????

Most mennem kell,mert indulok dolgozni,de délután még biztosan jövök!!!!!Puszi mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


Jó reggelt.

Málna, várom a csíkjaidat :lol:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Hőm 37.1 :(
Teszten ALIG kivehető árnyékvonal.Szúr a hasam.Más tünetem nincs.
Tegnap este az NLC chatelős oldalán írták a lányok,hogy az utóbbi időben eléggé megbízhatatlan a MediLab tesz...Na most én azzal teszteltem.Ott is volt akinek halványan megjelent a második csík, rá két-három napra megjött.
Szóval nem tudom.Hívtam reggel az orvost.Azt mondta,hogy lehetett valamilyen kezdemény, de az elégtelen peteérés miatt nem tud rendesen beágyazódni és elképzelhető,hogy most azt látom a teszten.Megnyugtatott(már amennyire tudott),hogy ha megjön és elkezdem szedni a gyógyszert sikerülni fog.
Remélem :idea:

Muszkuru

Hajnali 1.25-kor szültem.Kb.3 óra volt mire betoltak a szobámba.Apa reggel jött 8 óra körül, és már együtt mentünk át a csecsemőosztályra.Nekem nem is az első nap volt a járkálás, és üldögélés szempontjából a legrosszabb,hanem az utána következők.Nem is a vágás fájt,hanem a cérnák voltak kellemetlen helyen.Olyan volt néha mintha egy sünin ülnék.
Ahogy kiszedték a cérnákat rögtön elmúlt "minden"kellemetlenség.
Tényleg a halál farkán van a kórház,de felszereltség és szakemberek tekintetében viszi a pálmát.
Nagyon modernek a szülőszobák,és van lehetőség kétágyas vagy családi szobába lenni.stb.

Kis_plutó

Én nem szedtem terhes vitamint.Csak folsavat és vasat.Máténak is nagy volt a kutacsa,de egy éves kora körül már szépen összeért.
A tej miatt biztos jót fog tenni a vitamin.Nekem vasat kellett elkezdenem enni a szülés után fél évvel.Annyira leszívott Máté,hogy nem volt megfelelő minőségü a tejem.Egy hónap alatt nem hízott egy grammot sem.NA a vas után csak úgy szaladtak fel a "kilók".

Sziszi

Remélem azért nincs harag.Gyere vissza!!!

Mókuska

Igazad van. :wink:
Ablak pucolás :twisted: Pedig mr kéne.A nappaliban egy 3mx3m panoráma ablak van.Ha esik állandóan azt veri az eső.Csodálatosan nézki.Pedig Clin Nanoprotektorral tisztítom :twisted: :twisted:
Nanoprotektor.... :twisted: Ja.

málna2162
 
 


Málna

kibírtad, hogy nem csináltál tesztet vagy újabb zebrát dobsz fel nekünk??? :lol:
Egyébként a 14. dpo a legkorábbi tuti eredmény, de ha már látszik a 10. napon, akkor 1000 %, szerintem. :!:

Musz, Meli

Nem kell gátmasszázs a szülés előtt, ha rám hallgattok. A szülésznő masszíroz közben, ha megkéritek, az tök elég. Utána pedig van homeo - ahogy már fent írta valaki - az gyorsítja a gyógyulást. Egyébként már sokan felszívódó fonalat kapnak a hímzésbe :lol:, akkor nem kell varratot szedni.
Nekem ugyan a varrás jobban fájt amint a szülés (3 öltés), de a rohamos szülésnél ez előfordul az exdokim szerint.

Málnalevéltea bőven elég. A 36. hét utántól lehet inni reggel ébredés után 1 bögrével.
Vendég
 


Meli

A vágást természetesen érzéstelenítésben csinálják,a fájás alatt.Semmit nem érzel belőle.
Ha szépen stoppol az orvos, akkor a szülés után és szexuális életre nincs negatív hatással.Nylván egy kicsit az első időben érzékenyebb lehet,de az elmúlik.
Amikor mentem a 6 hetes kontrollra azt mondta a dokim,hogy olyan szépen regenerálódott a gátsebem,hogy nem is látszik,hogy szültem.

málna2162
 
 


Málna
ez egyszerre volt. :P
Azért szorítok ++++++

Persze nincsen harag :D :P , csak annyira szeretnék végre én is szívhangot hallani és bálnaként kinézni. Sokszor bőghetnékem van, ha terhest látok meg ilyenek...
Most éppen egy másik beosztottam jelentette be, hogy babát vár, pont akkora, amikor én lettem volna kiírva a legutóbbi terhességgel (szept. vége). Ettől vagyok megint a padlón.
Vendég
 


Sziszi

Köszi!!

Elhiszem.Én is.Épp tegnap írt a barátnőm,hogy megszületett a kisfia.A második.
Az első gyereke egy idős Mátéval.A másodikat nem is tervezték.
Csak ugyanazt tudom mondani neked amit magamnak szoktam mindani,meg amivel Apa is vígasztal:
Egyet már összehoztunk,képesek vagyunk rá.A második akkor jön amikor jönnie kell.De sikerülni fog, mert már van rá bizonyíték :D :wink:

málna2162
 
 


Sziszi!
Teljesen ugyanezt érzem, mint te. Én tegnapra lettem volna kiírva :cry: De hát ez van. A kolleganőm, aki a 2. babával terhes egyfolytában mondta, hogy úúúú, annyira rossz, mindjárt kijón minden... Erre én: bárcsak itt tarthatnék, én szívesen végigok...nám a 9 hónapot... És ez komoly. A tesómék gyerkőce 2,25 éves, valamelyik nap beszéltem velük telcsin, és épp akkor kapott egyet a seggére, mert feldöntött egy cuccot. És hallottam ahogy bömböl. Erre a sógornőm: na, ilyenkor 2x meggondolod, akarsz-e ilyet te is, mi??
hát nem, szeretnék, igen, igen, nekem is kell!!!

Málna, nagyon korai még a teszt, ha a 17. napon volt a pé! Persze, hogy ott a kisördög, de bízzál benne!! Nem tudsz valami rásegítő bogyót szedni?
Én (is) mindenesetre nagyon drukkolok!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok lányok!!!

Végre milyen sokan vagyunk!!!Köszi minden hasznos tanácsot,asszem Sziszi hanyagolom a témát még egy ideig(vagy végleg)és tényleg rábízom magam a szülésznőre és a dokimra!!!!A gátsebre már előkészítettem egy Aloa first-t,azt még nagyon ajánlják!!!!!Amúgy az unokatesóm a Kaáliba járt és most fog szülni nemsokára,a barátnőm pedig a Forgácsba,neki már egy éves a kislánya!Mindketten arra esküsznek,ahova jártak,de a Forgács állítólag emberbarátabb,a Kaáli viszont szakértőbb!!!!Ha gondolod,megadom a számaikat és ha bármilyen kérdésed van,nyugodtan felteheted!!!!

Málna,szerintem a Medilab nem rossz teszt,én 2-t csináltam meg belőle,amikor összejött a Macika és mindkettő jelezte!!!!Szerintem ott lesz az a bébi!!!!!

Kata,én nem szeretm ezeket a megszólalásokat!Nekem is van olyan ismerősöm,akinek másfél éves a kisfia és egy igazi tündér,csak hát néha komisz,de hát melyik gyerek nem az és legyen is,attól gyerek...na szóval folyton azt hajtogatja,hogyha ő visszamehetne az időben,eszébe sem jutna abbahagyni a fogigátlót......és engem is azzal húz,hogy hoyg megbánom majd....na a falnak tudnék tőle menni!!!!
Teljesen átérzem a helyzeteteket Sziszivel és borzasztóan bánt,hogy az olyan jó embereknek,akik tényleg remek szüők lennének nem jön össze!!!!

Na megyek vissza dolgozni!!!!Majd még jövök!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Hoppá
Nem hiszem, h Bárkit, aki gyerkőcöt szeretne elriasztana egy kis sirás!!!! Dani is nagyon eleven, sőt időnként igazi ördögfióka, de soha egyetlen percre sem fordult meg a fejembe, h kellet-e ez nekem!!!!! Inkább ilyen legyen mint egy félszeg, folyton anya szoknyája mögé bujó kisgyerek :wink:

Meli
Engem nem érzéstelenitettek vágás előtt! Az első szülésnél azt sem tudtam, h vágtak, fogalmam sem volt mikor történt! A másodiknál is csak azért tudtam -de nem éreztem- mert ugye az utolsó pillanatban történt. Engem jó sokáig stoppoltak, de felszivódó varratokat kaptam. Szerencsére nálam sem okoz semmi gondot a szex terén, nem is szoktam érezni.

Sziszi
Hát irigyellek, h megusztad 3 öltéssel!!! Egyébként a varrás nekem is sokkal rosszabb volt mint maga a szülés :?

Mála
Igy jár aki panoráma ablakot akar :lol: Sztem nekem is lehhe, h nem tömblakásban laknánk :wink: Ezt a lakást is azért imádom, mert sok az ablak ráadásul a két szoba keleti, a konyha és az előszoba nyugati fekvésü, igy egész nap fürdünk a napsütésben :lol:

Ma be kell vásárolnunk vasárnapra, holnap gyerekeket visszük mamiékhoz mi meg kitakaritunk egy kicsit...

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Mókuska, Meli
A sógornőm sem azért mondta, mert megbánta, hogy lett a Roli, csak vigasztalni akart, hogy nem mindig leányálom a gyerkőc. Ő is tudja, hogy nem riaszt el egy kis, vagy nagy bömbölés, vagy hiszti.
Szóval ő is tudja, hogy szívesen hallgatnám a saját porontyom sírását.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Mókuska

Az nekem sem jutott soha eszembe,hogy visszaküldjem a feladónak Mátét,pedig időnként borzalmas kis ördögfióka.
De néha elgondolkodom,hogy mit fogok csinálni ha a másik is ilyen eleven lesz... :oops: :oops:
Abban viszont egyetértek,hogy inkább eleven legyen mint,anyámasszony,vagy beteg

málna2162
 
 


Hoppá

Nem pecsételek,meg semmi hasonló nincs.Azt mondta a doki,hogy a rásegítő bogyót akkor fogja adni ha a closty hatására megfelelő lesz a pé-més terhes leszek,de akkor csak akkor ha pecsételek vagy vérzek.

Értettem hogy hogy gondolod amit írtál.De tudod, azért én megértem ha valakinek egyszer eszébe jut egy ilyen kósza gondolat...Emberek vagyunk,véges idegrendszerrel... :oops: (kövek-kövek)

málna2162
 
 


Málna, én is azt szoktam mondani, ha lesz gyerekem, akkor legyen életrevaló, ne egy kics csendes nyusz-musz ( :lol: ).
Ehhez már csak a gyerek hiányzik...

Ja, azon gondolkodtam, miért tettél :( jelet a hőd mellé!???
szerintem ez teljesen jó!!! Előző napokon magasabb volt? Ez függhet attól is, mikor méred. Tudod, minél később, annál magasabb.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Azért mert lement,nem sokat,de lement.
Egyébként így nézek ki a két ferty szerint:

Itt a program nem jelöli a pét.A kék vonallal én jelőltem be:
Kép

Itt jelöli
Kép

:shock:

málna2162
 
 


És az előző napokhoz képest ugyanakkor mérted??

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Minden reggel fél 7-kor.
Ahelyett hogy aludnék :lol: :wink:

málna2162
 
 


Sziasztok!!
Málna,szerintem is teljesen jó ez a hő!!!!
Kata,én sem követ dobok a sógornődre és meg is értem,ha valaki kicsit kibukik néha,de ezzel TÉGED nem vigasztal.....
Ha az én fiam olyan eleven és örökmozgó lesz,mint én voltam(vagy csak fele annyira)akkor hamar leadom ezt a felszedett néhány kilót :lol:
A másik topikon olvastam,hogy milyen védőoltásokkal bombázzák a szülők a gyerekeket....soknak tartom...én úgy tervezem,hogy a kullancs ellen mindenképpen beadatom,de mással nem terhelem a kis szervezetét!!!!Anyukák,véleményt kérek!!!!!
Ildi,egyébként azt hittem néhány éve,hogy tiszta para leszek szülés előtt a fájdalom és a kiszolgáltatottság miatt,de most,hogy itt vagyok lassan a küszöbön...hát még csak nem is izgulok...szerintetek normális ez???Én úgy gondolom,hogy több millió nő teszi ezt a világon és mindenki kibírja...hát pont én ne bírnám ki??!?!!?!?

Hellóka

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli, meg kell, hogy mondjam, én innen "messziről" sem félek a szüléstől: hisz már annyian kibírták :lol:
Akivel eddig beszéltem erről, mindenki azt mondta, akkor fájt, de utána, amint meglátta a csöppséget, azonnal eluralkodott rajtuk egy eufórikus érzés, ami az addigi szenvedést egy pillanat alatt elnyomta!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Meli

Teljesen normális,hogy nem vagy betojva.Most még :lol: :wink:
Nálam is ez volt a helyzet.Mindenki kérdezte,hogy nem félek,nem izgulok?!Mondtam mitől?Más is túl lett rajta.Aztán ahogy vészesen fogytak a hetek és a napok döbbentem rá,hogy ÚRISTEN mindjárt szülök!!Szülök?!Az mi?Hogy fogom bírni?Hova lett a bátorságom,és a magabiztosságom?!Aztán amikor ott voltam már a startvonalnál ezek a kérdések már felsem merültek,mert már nem volt rá időm,hogy agyaljak.
Írtad,hogy a medveparkba készültök.Tegnapi nap kivételével egész héten esett,most is szakad. :twisted: Mi is akartunk menni vasárnap,de olyan dagonya van ilyenkor,hogy kihagyjuk. :?
A kullancsosat mi is beadattuk,meg a bárányhimlő ellenit.

Hoppá

Ez igaz.Ahogy kibújik a baba teljesen mintha elvágnák a fájdalmat.Utána még megszületi a méhlepény,azmég egy kicsit kellemetlen de utána semmi nyoma a fájdalomnak.Én pl.baromi éhes voltam utána. :lol:

málna2162
 
 


Málna,szerintem is addig tart nálam ez a nagy nyugalom,amíg jobban bele nem gondolok :lol: épp most hívtam az unokatesómat,hogy medvepark lefújva,ők is jöttek volna velünk....nem dagonyázunk 8) majd valamikor áprilisban elmegyünk!
Kata,akkora eufória lesz a szülés után,hogy szerintem bármilyen fájdalom eltörpül....gondolom :lol:

Most tartok a 4.almámnál és meg kell mondjam,eléggé unom :x de észrevehetően többet kell pisilnem!Szóval ha beválik,akkor megérte!!!!Ha hazamegyek,csinálok kompótot is cukor nélkül fahéjjal....azzal már kibekkelem estig!

Kép Kép
meli1118
 
 


hellóóóóó !

gyors bekukk, melózom ezerrel :oops:

Málna
nagyon nagyon drukkolok Neked !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kata
én tegnap este kenődtem el, mert egy ismerős csaj már harmadszor lett terhes és ezt is el fogja vetetni !!!!!!!!!!!!!!! :x :x :x :x
22 éves !!!!!!
nekem miért lesz mikor nem akarja és nekem miért nem aki már nagyon szeretné ?? - ezt kérdeztem sírva a páromtól
aztán megnyugodtan és előtört belőlem az optimista Viki 8)
teljes szívemből szeretni fogom a babámat ( mint a normális anyukák általában ) és ezen semmi sem változtathat !

bocsi, mennem kell, mert egytől megbeszélésem lesz :cry: és addig még enni is kellene

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


bocsi, elírtam !

NEKI miért lesz

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Szia Viki!Az,hogy valaki 22 évesen a harmadik abortuszra megy,számomra teljesen abszurd!Miért nem védekezik???!!!És miért jelenti be egy olyannak,aki meg sikertelenül próbálkozik hónapok óta???!!!!Kinyílt a bicska a zsebemben.....

Kép Kép
meli1118
 
 


ő nem tudja, hogy mi már egy éve próbálkozunk
nagyon kevesen tudják, mert el akarjuk kerülni a " mikor lesz már gyereketek " kérdést :shock:

hormonvizsgálathoz hányszor vesznek vért és mikor ?

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Áááááááááá... :twisted:
Ilyenkkel szerintem nem kell foglalkozni.Nekem is van "ismerősöm" (ráadásul szintén egri),aki szerintem már azt sem tudná megmondani,hogy hány abortuszon van túl igaz mostmár jó pár éve nem volt neki.Viszont most tudatosan a babagyártásra koncentrálnak,de nem jön nekik össze.
És tudod mit mondok, megis érdemli.Erre mondják,hogy késő bánat.
Bárkinek becsúszhat egy abortusz az életben ,ha olyan lehetetlen a helyzete,na de több?!Aki nem védekezik csak fűvel-fával dug,az megis érdemli,hogy utána szenvedjen.Aki ennyire hülye,hogy legalább egy gumit nem húz a pasija,vagy partnere izéjére :twisted: :twisted: :twisted:

vvviki

Annak a lánynak is,majd évekkel később megleszek az eredménye,és egy pillanatig sem fogom sajnálni.

málna2162
 
 


Hát gátvédelem-gátmetszés kérdésben meggyőztetek, nem fogom kínozni magamat előre.
Ráérek majd ott és akkor szenvedni :?

Abortusztéma: az emberek (lányok) néha anniyra buták.
A szexhez nem kell ész. :evil:
Amikor a polypműtétem idején egy abortuszossal raktak egy szobába, és jött a kötelező elbeszélgetés/felvilágosítás, a szobatársam megdöbbent a dokinéni állításán, miszerint ha rendszertelen a ciklusa, attól még teherbe eshet. No comment.

Málna, Sziszi, teljesen egyetértek veletek, Tomi és Máté a rohangáló bizonyítékok, hogy minden rendben veletek!

Bocs csajok, ha túl sokat panaszkodom a bálna mivoltomra, anno a rosszullétekre, most meg a gyomorégésre és a vizesedésre, igyekszem visszafogni magamat, tisztában vagyok vele, hogy van, aki zokszó nélkül tűrne, csak már itt tartana.
(Bár anno én is ezt mondtam, aztán nézzetek meg most... :oops: )

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


http://www.mno.hu/index.mno?cikk=403071 ... f39&pass=2

Hát ez vicces...
Csak egy kérdés:És hogy vezetett az öreg?!


Érdekes,nálunk a bölcsiben ilyen nem történhet meg.Már csak azért sem mert levan adva,hogy csak én és apa hozhatja el Mátét.Ha nem mi megyünk érte akkor reggel lekell adni az illető nevét...

málna2162
 
 


Sziasztok!

Most nagyon gyorsan, de van akit ez a dolog érinteni fog :wink:

http://www.babafalva.hu/portal/modules. ... le&sid=415

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?