Új privát üzeneted érkezett!

Hoztam pár képet.
Csajok hahóóóó merre vagytok????
Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Mucus Koli nagyon hasonlít rád....sőt tisztára rád hasonlít........ :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Köszi,mások is ezt mondják. :D

KépKép
Kép
mucus75
 
 

 
 

Sziasztok!!!!!!

Megvan Melisch kislánya...az augusztusu topicba írt:http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1281971226.5194.jpg
bemásolom:


"Sziasztok!

Embarassed Embarassed bocsi, hogy így eltűntem de kedden reggel 10.08.2010-én 9 órakor már 5 perces fájásaim voltak és bementem a kórházba. Anya dolgozott, gyorsan felhívtam mit csináljak, hiszen meg volt beszélve marad a császár. Dokim gyűlésen volt, utána meg volt már egy műtéte megbeszélve. A legklasszabb meg az volt, hogy azután egy AIDS-es barna volt programozva császárra. Anya nagyon megijedt mégis higiénia ide higiénia oda a frászt hozta rá a gondolat, hogy ez a csaj után fognak műteni. Egy műtő van csak. Mindenkit lázba hozott a hir, hogy Petra baba kifele igyekszik. Szerencsém lett, az altató orvosnak nem volt kedve műteni a barnát, mert fogorvoshoz ment. Annak nem volt fájása így csak másnap műtöttek és én lettem helyette betolva a műtőbe. Anya egy fiatal nagyon aranyos altatóorvosnőt kért meg az altatásomra (gerincbe kaptam érzéstelenítőt), aki nagyon vigyázott végig rám (mindig IRCSIre gondoltam ahányszor megláttam).
Mindenki körülöttem forgott és 12:35-kor felsírt a nagylányom 3.310 g és 53 cm.

Nem volt leányálom az utána levő 2 nap de semmi panaszom nem lehet hiszen anya éjjel nappal mellettem volt és vigyázott rám míg lábra nem álltam. Azt mondta ha mást el tud látni nem mozdul mellőlem sem. Sajnos a műtét alatt nagyon véreztem én most nagyon vérszegény vagyok. Kaptam vasat 4 napig vénába de még most se nagyon van színem. Fáradt is vagyok nagyon így sokat alszom.

Szombaton hazajöttem, mert kicsit sokan lettek és engem kiengedett előbb a doki (a szálat csak ma szedte ki anya, itt lényegébe a tegnap engedtek volna haza rendesen). Tegnap bár itthon voltam nem volt ki jelentkezzen vendégeim voltak, aztán öcsémmel beszéltem míg a lány fel nem kelt és már este is volt.

Tiszta nagynénje és apja keveréke. Sajnos a császár elkerülhetetlen lett volna, mert nagyon rosszul volt fordulva és a fejét nem tartotta jól. A bábák azt mondták ez nagyon nehezen jött volna ki, ha ki is jött volna. A feje is jól meg volt nyomva és van egy kis születési szépséghibánk is a jobb szemhéjunk piros. A doktor nő szerint nem lesz maradandó, de várni kell türelmesen lehet 1-2 évet míg visszahúzódik. A kicsi orra is tompa volt, egyik arcocskája torzabb szóval jól megnyomtam odabent. De majdcsak kisimul és nem lesz látható. Nekünk így is ő a legszebb baba és már a szeme sem tűnik fel.

Van tejem de még nem elég a kis mohomnak. Lusta is kiszívni mindet de majdcsak megszokjuk, azonban ha nem lakott jól nem alszik el és kell tejport is adnom neki olyan 20-40 ml között szokott meginni, de van olyan etetés, hogy ki se szívja a mellem. Azt hiszem majd lefejem ilyenkor és ezentúl azzal pótoljuk. Még bele kell tanuljak. Igaz most utolsó 2 etetésnél elég volt neki. Délbe csak keveset evett most meg jó bőven volt tej, először kellett a nyálazó, mert folyt ki a szájból. Remélem ezentúl bővebben lesz ilyen. Nem panaszkodom, nagyon aktív gyerek képes 2-2,5 órát is fent lenni. Ő is csuklik mindig akkor még a szopi [b]sem segít rajta.

Ne haragudjatok még nem olvastam vissza. Ezt is 2x-i nekifutásból írtam. Ha még sokat maradok kikapok anyától. Nagyon jó dolgom van semmi gondom ő csinál mindent de nem is szabad csak aludnom és pihennem (a netre is kértem engedélyt – na nem ennyire szigorú de mindig az ágyba parancsol ahogy a lány elaludt).

A tejcsi miatt én is sokat aggódom, csak utolsó esetben adok a cumisüveget azt is úgy, hogy mielőtt bekeverem még megnézem nem aludt el, vagy nem nyugodott meg. Már a cumit is próbáltam, mert a cicimbe kicsi tej volt és csak játszott vele/aludt rajta. Lusta volt a keveset szívni. Sírtam én is már miatta. Amúgy mindenen tudnák sírni...semmi okom de mégis....tiszta szívás szégyellem is magam de nem tudom megállni még a tv-ben a hírek alatt is bőgtem.... Embarassed Embarassed"
[/b]

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok köszi Nita nem akartam másolást de nem volt energiám nektek is írni, most akartam nekifogni. Sokat nem lehetek a gépnél, mert anya mint a katonatiszt zavar pihenni, most ért haza és megint mennem kell. Majd még jövök.

Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!!!!
csúcs szuper volt a tegnapi buli!!!!!!!!!!!!
nagyon jól éreztem magam!!!!!!!alig várom a következő koncertet!!!!!!!!
hugom átküldi a képeket majd meg mutizom:))))

Barnikámnál megindult a vissza számlálás......már kevesebb mint 1 hónap és 1 ÉVES A DRÁGÁM!!!!!!!!!!!!!!

Melisch SZIAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GYÖNYÖRŰ A KIS PETRA:))))))))))))
a piros folt a szemén az szerintem tűzfolt.....Mátémnak is van a hüvelykujján....látszik neki de sokat halványult!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

ma haza engedtek minket a korházból!!!!!!!!....
Máténak nagyon nagy fájdalma volt.hétfőn kezdődött hogy nem tud kakálni.....kapott hashajtót annak hatására sikerült de a fájdalom nem szünt.anyuék szerda délelőtt haza hozták......azonnal vittük a dokihoz ő adta is a beutalót.vittük a Heim Pálba!!!!!!!szegény nagyon sírt a fájdalomtól beremegett az egész teste..........:(
a korházba csináltak ultra hangot ahol is kiderült össze csúszott a vastag és vékony bele!:(
még aznap este meg mütötték.....amíg elaludt ott lehettem de én kijöttem nem bírtam látni azt a sok csövet gépeket amiket rákötnek és közben könyörög hogy menjek oda!!!!!!!!!!!:((((((((((kint úgy bőgtem mint még soha,.....ez már sok volt nekem!!!!!!!
fél órás volt a műtét.sikerült de a veszély fent áll hogy vissza csúsznak a belek.akkor már nagy műtét lesz.de bízom benne hogy teljesen meg gyógyul.még vannak fájdalmai de már ritkulnak és gyengébbek!!!!!!!!
a műtét után este kitépt a kanült magából.besípolt a gép.....nagyon meg ijedtem..........
szerda este óta alig aludtam valamit..Máté alig ehet valamit..folyamatosan zsömlét,kenyeret akar,......de azt most még nem ehet illetve nagyon nagyon keveset..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nita! Látom megelőztél, tegnap sajna krepa volt a net, így nem tudtam felírni, de látom megelőztél.
Remélem, hogy egyre jobban lesztek.

Királylány:hatalmas gratula Áron babához, gyönyörű kisfiú!:) Remélem minden rendben, ha van egy kis időd, majd írhatnál, milyen két gyerkőccel az élet??? 8)
Nagyon sok tejcsit, és kitartást kívánok!

Melisch: amikor először megpillantottam a képeket a kislányotokról, első gondoltaom az volt, hogy hoppá, én is ilyen kislányt szeretnék, ha nekem egyszer lányom lenne!:) Nagyon helyes baba, gratulálok. Beninek is van tűzfoltja hátul a tarkóján, de nagyon szépen elhalványult, pedig pont olyan vörös volt, mint Petrának.Szóval emiatt ne aggódj, sőt nekem is van a tarkómon, de 24 éves koromig nem is tudtam, csak aztán kérdezte egy ismerősöm, hogy mi az a halvány folt.

Melinda: babaprojekt???Hogy álltok?

Mucus, Kirus, Duna, Betti, Angiek, Adiadi????????????????????????????????????????????????????

Mi megvagyunk, Benim változó. Bízom, h egyszer fullra kisüt a nap.:) Asszem írtam, hogy a másik Nagypapám is sajnos rákos, aki olyan. Nehéz, próbálok szeretet , erőt, és derűt csempészni az életükbe, mert Nekem ők az igazi családom!:) Lassan készülhetek a viszgákra, ami húzós, mert senki nem vigyáz Benire, aki szokott, most Pesten van. Benni bízom, és ő olcsón dolgozik.
Lehet, néhány hónapra leköltözünk Ati nagyszüleihez Somlóra, mert felajánlották, hogy vigyáznak Benire, ha tanulnom kell. Ezen még azért gonolkozom, meg lehet nem is gonolták konmolyan. Járunk heti egyzser ilyen mondóka klubba, nagyon jó, csak Beni kicsit félős.
Ti babókkal hogy vagytok!????
puszó

Mi megvagyunk

Kép
nyuszifül16
 
 


Sziasztok!!!!!!!!
nem a hasa miatt lázas......hanem csúnyán meg fázott.............valoszinü hogy mikor tolták át a műtőből akkor meztelen volt csak lepedővel volt letakarva....akkor fázhatott meg.....
de most sikerült 37.5 re levinni meg még adtam be neki kúpot.........
a pocakja ma már egyáltalán nem fájt neki........:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!
Melisch,gratula,de szép húsos baba!!Pihenni bizony-bizony!!
Nita:jobbulást Máténak,szegénykém.
Nyuszi:én már hőmérőzök,pg 53-zok,nem bízom a véletlenre....mindenhogy 3-at szeretnénk,de minél hamarabb jönne,annál jobb lenne.amúgy nem értek egyikhez se,de tök jól leköt.a hőm emelkedik,majd megnézem mit jelent,apával egymáson vagyunk mindig...ezért nem is fog most jönni,mert ennyire szeretnénk...
Mucus,jaj,de szépek a gyerekek,látszik,hogy jó testvérek!!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Milyen már a vonalzóm???Nem is én csináltam...

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Szia Meli!!!!!!!!!!!!!

szerintem jók a vonalzóid.........:)))))
drukk a kistesóhoz...........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Meli!
Hajrá babaprojeckt! :lol: :lol:
Nita!
Jobbulást!Kitartás! :wink:
Nyuszi!
Jó,hogy írtálTHajrá mondóka klub és nagyszülők! :wink:
Melisch!
Hatalmas gratula,gyönyörű Petra! :D :D
Kolinak a két szeme között van tűzfolt állítólag el fog mulni.Nyugi. :wink:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


sziasztok!!!!!
jó reggelt!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!! Mizu?
Szép Jóreggelt mindenkinek! Kivel mi van ma!????
Én mindjárt tízóraiztatok!
Melinda: hajrá-hajrá, én is itt nosztalgiázok Veled!
Én mindign azt mondm Lh teszt! Nálam az volt a tuti, de persze mindenkinél más, én vitit is szedtem előtte...elevitet és folsavat. No és persze a hancur sem maradt el. Ne görcsölj rá, emrt akkor nem jön! Tod volt már erre jó példa.
De én nagyon szorítok! Mikor lszel közép időben??? És kislányt vagy kisfiút szeretnéte? Nálatok ugye jelent vmit, ha most hamarabb jön?

Nita: néztem a kocsit, nagyon tutin néz ki, de olyan olcsón mint mondtad sehol nem láttam. Nekem lábzsák miatt kellene télre, emrt attól tartok beni belefagy, ha csak overálban és példben nyomjuk.


Ja, Babytop babakocsini árulom, sötét-kék-világos kék! Árban megegyezek, ha vkinek van ismerőse mondhatja!:)

Csajok!!! Milyen kisciőt és mikortól érdemes venni a gyerkőcöknek. Elég ismeretlen a szitu, azt sem tom milyen a jó ksi ciőp. Siestát nagyon javasolják...ára is szép :shock: Ti mit használtok? Mondjuk nekem a gyerek egészsége az elő!


Melischkém: mizuka, milyen az Anyaság? Boldogultok? Anyukád nagyon becsüld meg!!!

Kép
nyuszifül16
 
 


Szia Nyuszi!!!!!!!!!!!

segítek neked kocsit nézni.......akkor chipolino kell?2vagy 4 kerekű?
vagy jöhet más márkáju de ugyan ilyen kocsi?

cipő:Barninak még kocsi cipője van de már vettem neki kis sport cipőt a kínaiba....az a lényeg hogy tartsa a kis sarkát........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: vok!:)

Kép
nyuszifül16
 
 


http://baba-mama.vatera.hu/babakocsi_hordozo_eszkoz/babakocsi_klasszikus/cross_sport_3_kereku/chipolino_omnia_4_babakocsi_177593981.html

Kép

Kép

Befogadóképesség - babakocsi: mono
Kerékszám - Babakocsi: 4 kerekű
Kinek - baba: uniszex
Szín: olajzöld
Típus, funkció - Babakocsi: kétfunkciós
Szeptemberben lesz 1 éve, hogy megvettük. Könnyen irányítható. Saját készítésű téli huzatvédőt adok hozzá, és egy univerzális esővédőt.

Hivatalos jellemzői:

Váz:

- könnyű alumínium
- stabil vázszerkezet
- egy mozdulattal, a tolókaron lévő gombbal lapra csukható
- mutatós, fekete színű váz
- kerekei hátul egy mozdulattal fékezhetőek
- teleszkópos rugózás

Kerekek:

- Első kereke: 6 cm
- Hátsó kerekek mérete: 7 cm
- Első kereke dupla, így összesen 4 kerékkel rendelkezik
- Első kerekei bolygósíthatóak-fixálhatóak
- Színe: fekete, így különösen szépen mutat a vázzal és a színes huzatokkal

Sport babakocsi:

- Fekvőfelülete 3 fokozatban dönthető kb 175 fokig
- Kupolán kémlelőnyílás található, víztaszító anyagból készül
- Levehető karfával rendelkezik
- Széles kivitel, a nagyobb babák kényelme érdekében
- Az ülőfelület és a karfa között biztonsági kicsúszásgátló van
- Kupoláján kémlelőnyílás található
- 5 pontos biztonság öv óvja a babákat a kieséstől
- 4 hónapos kortól egészen 36 hónapos korig használható.

Tartozékok:
- sport karfa
-lábzsák
- 1 db bevásárlókosár

Babakocsi súlya: 5,5 kg

Váz méretei:

- Nyitott állapotban: 84X59X108 cm
- Csukott állapotban: 39X41X71 cm

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


vok, csak nagyon szarozik a netem... alig tok megnyitni vmit
Szal, köszi. Nézegetem. A színe az nem nagyon jön be, és mi aza téli huzatédő, amit a csaj varrt hozzá? Azt nem tom elképzelni, h mi???? Szted?Még azt nézem, h ez újonnan mennyi lehet...csak gari miatt...Bár elég jó állapotban van...

Kép
nyuszifül16
 
 


A Tiéteknek is ilyan a tolókara Nita? HA pl bukkanón viszem fel, akkor hogy tudom felvinni. Mert a mostani kocsinál, középen megfofgom am tolókart, és akkor simán fel tom vinni. Ennél az megy???

Kép
nyuszifül16
 
 


a mi kocsink is ugyan így néz ki...a tolókarja is......
a huzatvédőt nem tudom milyen lehet.......
ezt a bukkanósat nem éret...arra gondolsz hogyan tudod felemelni?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Arra gondoltam, ha van a kezembe szatyor vagy valami, egy kézzel magas járda szegélynél meg tom-e emelni az elejét?
Ez az, ami zavar, meg az, h azért elég drágán adja, ahoz képest, h ez neten újonnan 5.000el drágább.Bár az egyik csaj azt írta vaterán, h ez a négykerekű változat már nem kapható.

Kép
nyuszifül16
 
 


ha van szatyor a kezedbe simán megemeled egy kézzel a tolókart is....de az alját is meg tudod fogni....én nagyon szeretem........
de ha megveszed vegyél hozzá babakocsi hálót...én vettem.....hasznos.....
azt nem tudom hogy 4 kerekű kapható e......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


babakocsiháló???Az mi?

Bocs, de mennem kell, emrt apám gépénél vok, sé megint idegeses, elegem van.
Jó éjt Nita! Köszike!
Máté jól van?

Kép
nyuszifül16
 
 


Sziasztok!

Nita: nem ütöttem le a babkocsit, mert sztem úgy sok, hogy 1 évet használt, és csak 5.000el adja olcsóbban, mint az újat.
Babakocsi háló még mindig nem tom mi? :oops: :)

Beni olyan akaratos hisztis mostanában, annyira tud ordítani, ha nem az van, amit akr, tök kiakadok.Ja, és még az őrjít meg, amikor hajnalban rájön, h nincs meg a cumija, és teljes tüdőből ordít, na olyankor nagyon mérges vagyok, de mivel egy szobában alszom vele, nem bírom, hogy hagyjam ordtani, mert nekem is kell egy kis alvás...

Nálatok hánykor kellnek a babák?Barni is ilyen akaratos?

Királylány: hogy boldogultok? Másik topicban olvastam, h volt nézet eltérés pároddal, most már minden oksi?

Melinda: na, mizu, mit mutat a mikroszkóp?

Mucus: nálatok mizu? Sácok? Dominikkel még mindig olyan sokat kell lenni. külön, igényli még a kettesben progikat?

Betty: ezer éve nem jelentkeztél, minden oksi?

Duna, Angiek?

Melisch: ha van egy csöpp időd, amjd írj.

Nita: úgy sajnálom, h nem csatlakoztam időmben az októberi babákhoz, még mielőtt tanyára mentek, mert tök jó lenne olyanokkal kapcsolatot tartani, akiknek uolyan gondjaik vannak, mint nekünk, és bizti tök sok ötlet van ott is. Szal ez tök szívás...

Ja, a másik: képzeljétek tegnap beszéltem Attila szüleivel. Vagyis az apukájával, és kiderült, h államvizsga alatt ő úgy gonolta a gyerekvigyázást, hogy Benit leviszi, és akkor ő ott van nélkülem. Én meg tanuljak, én pedig úgy képzeltem, hogy majd fél napokat vigyáznak rá, még én ott eltanulok. De ez a probléma is megoldódott, mert így nem megyek bele. Mondtam is, h biztos vagyok benne, h full ellátás lenne, de nem szeretném egyedül hagyni. Bár biztos jobb sora lenne neki, mint itthon, mert ők kinyalják a kisfenekét is, ami nem csoda, hisz alig látják, persze önhibából.:P
Szal nem szeretném, h nélkülem legyen, mert mikor múltkor elmentem vizsgázni, Beni utána egy hónapig minden éjjel keservesen felsírt...
Szal szívás, de ez van.
Húúú takarítani kellene, de nincs kedvem. Ráadásul tök le vagyok lekva, magammal is kellene kezdeni vmit, mert mát nem merek kimenni a lakásból... :roll:

Nita: várom, hogy írj!!! :lol: 8)

Kép
nyuszifül16
 
 


Kép
ez a babakocsi háló:)))))
nagyon hasznos:))))

nézzek másik kocsit...van egy pár amit tudok ajánlani ám:))))
ilyenek voltak nekem is....

Barni nálunk általában 7-kor kel..2 napja fél 8-kor......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



Mákos vagy Nita! És Barni nem hisztis? Napközbeni alvás hogy alakul, bár tök jó, hogy ott van Máté, mert ő is tuti leköti...
Köszi a képet a hálóról! De ezt hol kell használni, vagy mire jó? :oops: :oops: :oops:

Küldhetsz linket, de úgy gonoltam, hogy nem veszek úgy, h nem tologattam vagy vmi. Az jó lenne, ha találnánk vmit, és ki tudnám próbálni valamelyik babboltban, csak nálunk kettő van Gyulán és elég gagyik...Szal át kellene mennem Csabára, Benit pedig kengurúban már nem nagyon bírom, így vonatozni kellene.ÉS buszozni, ami nem gond, csak a busznál tuti nem segítene senki feltenni a kocsit... Kedves magyar emberek... Ja, vagy bocsi, az öreg nénik esetlege próbálnánk segíteni. Sajna ez a tapsztalatom, h ők segítő készebbek! :cry: :cry: :cry:
Ja, és mág az autósülés , lassan vennem kell... Nektek milyen van? Barni most mit csinánál? Tényleg Apivel mi van, meló ezerrel? Mikor mentek a lovastáborba?

Kép
nyuszifül16
 
 


általában nem hisztis....szokott sírdogálni ha olyanja van de a babapiskóta csodákra képes..... :) :)

ezt a hálót a babakocsi tolókarjára kell feltenni és ebbe tudsz belepakolni....jó nem 10-20 kilókat...de ha mész boltba akkor zsömit meg hasonlókat bele tudsz pakolni..én nagyon szeretem......

nekünk nincs autós ülés...sajna autó se:((((

Barni most éppen a szekrény ajtónkat nyitogatja és csapkodja be:))
api dolgozik igen....
loviba 31-én megyünk.....alig várom))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita: na, az tök jó lesz, bizto jól érzitek majd magatok.
Kiderült, hogy az egész házban ki kell cserélni a villamosvezeteékeket, mert életveszélyes. Holnap után már jönnek is a mesterek.Mondták, hogy nagy zaj lesz, így felhívtam Attila szüleit, hogy nem-e húzhatnánk meg magunkat, ott 1 hétre. Ami tök jó lesz a bajom az inkább az, hogy én nem akarok kimenni Ati után Angliába, és attól félek, hogy ez így nem lesz sokáig tartható. A bajom az, hogy már néha én nem tom, h mit érzek vagy szeretnék. Szánalmas , de ez van...
Na, megyek, mert mosok, h kész legyen hnapra minden...

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszi köszi kérdésedet, jól vagyunk. Persze minden oké, csak nem egyezett a véleményünk, de nem volt semmi nagy dolog belőle :lol: Boldogulok, de a két gyerek, az két gyerek. Na de nem is ez a gond. Illetve gond az nincs. Próbálkozom a napirenddel. Különösebben nem görcsölök rajta. Majd az lesz érdekes ha Bence újra járni fog oviba. Nem tudom hogyan bírok majd felkelni....na de majd kialakul ez is :wink:
Egyébként Áron rendes gyerek, ha tele a pocija akkor sok gond nincs vele....

királylány
 
 


Dia anno én is attól féltem hogy fogom megoldani az ovit a felkelést meg minden.........hála égnek könnyen ment...reggel 7-kor kelünk és ehhez alakítottam a Barnit is.
Nyuszi jó mosást:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát ha 7-kor kellene kelnem nem lenne gond....

királylány
 
 


mikor kel kelned?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!

Köszönöm a dicséreteket mindenkinek és reméljük a szemecskénk hamar elhalványul :wink:

Nagyon keveset vagyok a netten egyrészt, mert Petra hamar kell és olyankor gyorsan meg kell etetni, utána elvan magával akár mamával is, másrészt anya szokott elhessegetni pihenni. Nagyon jó dolgom van mindent megcsinál én csak pihenek, sőt amint megetettem a lányt és neki van kis ideje ki is kapja a kezemből és vigyáz rá, beszél hozzá, altatja. Imádja az unokáját. Már bevásárolni is voltam, sőt kozmetikusnál is 8) addig mama+tata vigyázott rá (jó akkor mentem el miután evett vagy már elaludt és siettem vissza mire megébredt).

Szépen növögetünk, van tejem egyenlőre amennyi neki kell. Járunk ki sétálni nagyokat alszik addig és a fürdetést is nagyon szereti. Azért az esti torna mindig megvan 10-11 fele megébred és ringathatjuk 1-2 óráig, aztán mikor hogy ébred van, hogy 4 órakor és 8 órakor, de volt, hogy csak 6-kor ébredt ha nagyon sokat sírt és kifáradt 2 óráig. Nappal sokkal jobban alszik sajnos. Van, hogy már cicin elalszik, bezzeg éjjel ringathatom, meg büfiztethetem. Nem nagyon akar büfizni, vissza se jön semmi tejcsi, ha jön mohon visszanyeli :shock: :lol: :lol: látszik rajta, hogy kis éhenkórász :lol:

Na mennem kell majd még jövök sír a lány!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch Barni se volt az a büfizős tipus....bukni se bukot.......egész 5 hónapos koráig...akkor valamiért elkezdte........de azóta el is mult neki!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!
Látom mindenkivel ok minden.
A hőm még fent,31. napon vagyok,sehol semmi,de van egy negatív terhességi tesztem,nem mai az is igaz,most meg van egy nagyon halvány + lh-m.A fene se érti.Az meg mai...na majd meglátjuk,igaz én már bármikor várom,mert az előző is 20 napos ciklus volt.

Nita:Barni mit kap??

Melcsinek babzsákfotelt csináltattam,meg egy Fifis tortát.

Melisch,de jó Neked,nálatok még biztos babaillat van,azt úgy szeretem.Párod??Segít??Feltalálja magát??A szeméről lemegy a pirosság,itt is volt egy ilyen baba,felszívódott teljesen.

Dia:Olyan szép Áron,szoktam nézni iwiwen.Rád vagy apára hasonlít jobban??Nem is láttuk a férjedet,úgy emlékszem.

Mucus??Kirus???

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Meli még nem tudom......nézegetek körbe de vagy nagyon drága vagy hülyeség......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melinda köszi :lol: Apára hasonlít egyelőre. Bence is így volt, aztán ahogy változott egyre jobban rám is hasonlított. :D 8) Nagyon vegyes egyébként. Apa is fenn van iwiw-en :wink:

királylány
 
 


Jah,ott nem néztem,csak amikor felrakod a friss babás képeket,azt szoktam 3szor oda-vissza,közbe meg olvadozok,meg visítozok,hogy Pistiiiiii,nekem is kell... :lol:
Ma reggel megjött,úgy látszik rendes ciklusom lesz.A szeptember a miénk!!!!!! 8)

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


iGEN,megnéztem,háááttt,Áron bizony full apa!!! :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melisch

jaj de szép Petra baba,gratulálok hozzá :)

ja nektek még nem irtam,úgy néz ki,kiskukis jön hozzánk :)

KépKép
bettike83
 
 


Bettike gratulaaaaaa:) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita

te már értesültél rola :wink: :)

mizujs a fiúkkal?

KépKép
bettike83
 
 


Melinda majd következő ciklusban :wink: hamar összejön tuti!!! Gyerekek meg már jó nagyok, na megyek iwiwen megkukkolom őket :wink:

Nyuszi akkor mentek 1 hétre a nagyszülőkhöz?? Miért nem akarsz Ati után menni majdcsak megszokod és lehet Beninek is sokkal jobb lesz ott.

Bettike gratulálok a kislányhoz!!!!!!!! Úgy látszik aki sokat vár a babára és mégis sikerül spontán ott lány lesz :lol: szívósabbak a lányok :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


"nita

te már értesültél rola Wink Smile "


tudom:))))

fiúk jól vannak...Barnika lázaskás...de a foga miatt....most néztem neki hogy már látszik a felső 3. foga!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


melisch

uh szerint kisfiú lesz :) de igazábol 1 perces vizsgálat volt,de fiút mondott a csaj.

nita

ha jön a fogacskája akkor más,már azt hittem megint betegek szegénykék.

KépKép
bettike83
 
 


Betti hála nem......még....de sajna jön a tél...Máté haza hoz mindent az oviból és Barnika el is kapja......:((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita

igen ez a baj,és te hiába probálod kivédeni a gyerekedet a virusoktól,mikor az ovi tele van és igy nagyon nem jó.de nem tudunk mit csinálni.max eteted őket vitaminnal.

KépKép
bettike83
 
 


Betti de lehetne ellene tenni...hogy pl lázasan nem viszi be a gyereket...ha a munkahely ezt meg nem érti meg akkor rohadjon meg!!!!!!
bocs most kicsit kifakadtam!! :) :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: