Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ezo!

Boldog szülit! :D

Kandi!

Gratula!


Hahó, csak én nem tudok belépni ma a Tanyára???
Be sem jön az oldal nálam... Mizu, tud valaki valamit?

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Kandika, jujj de jóóó! Már 16 hetes elmúltál! mindjárt félidő! hihetetlenül teli kaz idő!
És semmi gond nem lesz, KicsiCsoda egészséges lesz, minden rendben lesz meglátod! Ő akart jönni Hozzátok!!!!

Ezo, Boldog szülinapot!!! én is annyi leszek júniusban...

Monee, én sem tudok belépni a Tanyára, nálam sem műxik az oldal!

Nálunk a "jó" széria még mindig nem ért véget! :evil: Tegnap reggel iszonyú gyomorfájásra ébredtem, hasam ment, kegyetlenül rosszul voltam. Szerencsére ma már jobb a helyzet, remélem, hogy a gyerekeknek nem adtam át semmit, mert akkor már nem tudom mit csinálok!!! :roll:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Én sem tudok belépni, pedig most akartam nektek pocakfotót mutizni, de van rajta fej is, így ide nem rakom :lol:

Kandi!
Nálam még semmi jel szülésre.Mai vizsgálat szerint is tök zárt méhszáj(bár a doki állítja, hogy első szülőknél szülés beindulásáig ez így van)koponya még nincs leszállva, és sehol egy árva jel :roll: Néha keményedek, de ennyi...

Kép
Kép
zazzy
 
 

 
 

Ezo!!!Akkor BOLDOG SZÜLINAPOT hétfőre visszamenőlegesen!!!

Anyoooka!Isten beszéljen belőled!!!pusza

Zazzyka!Nekem is így volt pénteken,zárt minden(szülés hajnalán is azt mondta a szülésznő,hogy majd kb. holnap lesz baba ebből-nem nyert)...a pocakom nem szállt le,fent volt teljesen...és hétfőn délelőtt már Nati pislogott a szemivel....a szemembe!!!

Hunci!Milyen volt a party ma nálatok?Gondoltam Rád!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Andi!
Dejódejódejó!!! :)

Ezo!
Boldog születésnapot!!!

http://www.alexandra.hu/scripts/cgi/web ... OS%20ERIKA

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Köszi Lányok!

Én is inkább amellett vagyok hogy beadjuk, férjem egy kicsit ellenzi. Szerinte túl sok oltást kap így is, minek terheljük agyonra a szervezetét. De ilyen dolgokban úgyis én döntök :lol:

Kincs, sejtettem, h az 1 éves bulira lesz a marcipán torta.

Később jövök még!
apple
 
 


Kandika, ügyes vagy és persze bébi is!Buli elmaradt, összejöttek a dolgok,eltolva jövő keddre elméletileg, tehát ha benne lennél...írtam hosszút a múltkor...
Vendég
 


apple, mi nem adattuk be. de a szomszédék igen. és amikor a gyerkőceink elkapták a hányós-fosós vírust, ami nem pont a rota volt, mégis bekerült a kisfiú a kórházba. úgyhpgy ha van rá keret, adassátok be. de azért számolj vele, hogy így is lehet vmi más vírus, ami ledönti a gyerkőcöt. de ilyenkor az a lényeg, hogy igyon-igyon-igyon.

Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Sziasztok!

Köszi a köszöntéseket :)

Apple!
Mi sem adattuk be, a dokim lebeszélt róla, azt mondta, hogy már késő beadatni(pedig utólag megtudtuk, hogy van egy másik fajta is, amit még be lehetett volna, ezt Rambóka is írta annó), erre Gergőm 3 hónapos korában kapott egy nagggyon durva hasmenést (nem tudjuk, hogy ez rota volt-e vagy más), de utána jött közvetlenül a szívritmuszavar, amire Pesten azt mondták, hogy akár az a hasmenéses vírus is okozhatta.(mert ugye azóta sincs ritmuszavar, de akkor elég ijesztő volt a helyzet.)Úgyhogy ha tényleg van rá keret, ezt azért meséld el a férjednek, mert ha nálunk lesz ketteske, és lesz rá pénzünk, be fogom adatni neki.

Erről jut eszembe:
Férjem eddig mióta szinte megszületett Gergő, azóta mondogatta, hogy legyen kistestvér.Mire most én is ráálltam a dologra(pláne, hogy már 35 lettem, és a gyedet is meg akarják változtatni) természetesen most már férjem nem akar másodikat.
Adjatok valami jó ötletet, amivel meg lehetne győzni.(ő most az anyagiak miatt nem mer másodikat vállalni, én meg félek, ha mostanában nem szülök, akkor azért 40 évesen már nem biztos, hogy túl jó ötlet lenne.....
ezoterike
 
 


mi badattuk, sokkal jobban félek a rotavírustól és ennyit megér.borzasztó ha fosik és hány és szárad kifelé, szörnyű látvány, így (bár az a betegség akkor nem is rota volt) örülök, hogy beadattuk.

Ezo, boldogat.Példul pont ezt elmondhatod neki, 35 vagy és nem akarsz 40 évesen szülni.
Vendég
 


Zazzy, nekem is csak keményedéseim voltak. Csak a szülés napján indultak be a fájások. Tehát a babóca bármikor meggondolhatja magát :lol:

Köszi továbbra is az infókat a rotáról, még az bosszant, h csak 80%ban ad védettséget. Tehát ott van az a 20%, h beteg lehet. :roll:
apple
 
 


Ezo, én táppénzen vagyok, februárban lejárt a gyedem, azóta, májustól tgyáson. vagy amitől már nem ír ki a doki. azt hiszem utsó hónapra nem nagyon írnak ki.
apa gyesen, ez így jó. a régi rendszer szerint jó lesz a gyedem is, most hogy aztán mi lesz a fene se tudja. a 2 gyerek között nem lesz meg a 2 évem, de ez asszem csak jövő májustól van, meg senki se tudja pontosan hogy is van ez.
ja! tipp?

a gyedet még nem szüntették meg, csak jövő május 10-től él az új szabály, de érhető úgyis, hogy összesen 2 év munkaviszony kell.
na meg nem is beszélve arról, hogy lehet, hogy addigra megváltozik itt sokminden, és új szelek fújnak majd a családtámogatásokban is. de akkor biztos nem a gyeden fogják kezdeni a spórolást. ha meg nem lesznek új szelek, akkor is jobb minél előbb szülni, mert most még adnak valamit, aztán 3 év múlva már ezt sem.
sztem egyébként a második gyerek nem kerül sokba. hordhatja az első ruháit, iskoláskorig tuti, megvan már a babakocsi, kiságy, kismotor, sok játék, szóval igazából csak a pelenkaköltség meg a kaja az eleje. azt meg ki tudja, mi lesz még 5 -6 év múlva, annyira úgysem lehet előre tervezni, főleg nem az anyagiakat.

+1 érv: szerintem ha simán összejön, a gyereknek nem rossz, ha a tesó egyben játszótárs, és barát is. ebben pedig a 2-3 év korkülönbség szerintem nagyobb segítség, mint a nagy. ezzel most nem akarok megsérteni senkit, mindegyiknek megvan a maga előnye, meg aztán pcossel sose lehet tudni, hogyan is jönnek össze a dolgok, de nekem nagyon hiányzott egy kb kortárs tesó.

apropos, tudja valaki, hogy az adókedvezmények mikortól szűnnek meg?
érdemes még fizetni az egészségpénztárat, mondjuk akár júniusig. mert ugye nem akarom a 100E-t bukni, de azt se, hogy belőlem gazdagodjon a pénztár, én meg ne lássak semmit.
:?:

Kép

Kép
csillagfény
 
 


lányok, érdekelne, hogy kinek milyen légzésfigyelője van, és mi a tapasztalata róla. ha esetleg valaki eladná a sajátját, az is.

Kép

Kép
csillagfény
 
 


Sziasztok!

Csillag!

Köszi a választ, valahogy én is így tervezem a dolgokat, ha összejön.

Ja, amúgy nekünk Angelcare légzésfigyelőnk van, én meg voltam vele elégedve, bár nem szabad szerintem a legérzékenyebbre állítani, met sokszor tévesen riasztott úgy, de amint állítottunk rajt, már nem volt gond vele.

Ja, csajok:
Érdekel valakit a könyvküldős lánchoz való csatlakozás?(még 5 anyuka csemetéjének címére volna szükségem)Nem tudom , ismeritek-e a dolgot, 1 gyereknek kell küldeni egy könyvet, 6 címre pedig a levelet, és utána Ti is kaptok a többi anyukától könyveket (összesen 36-ot, ha minden jól megy ....)
Akit érdekel, írjon priviben címet a gyermeke nevével.
ezoterike
 
 


Hi! Ezo, mail ment!

Kép
lara26
 
 


ment most pü, mert visszajött az e- mail

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Csillag!

Rambóka ajánlására Baby Controll légzésfigyelő. Magyar szabadalmú termék. Szuper, mert gyakorlatilag a 3 lappal a 120-as ágyat teljesen be tudtuk borítani, esély sem volt a téves riasztásra azért, mert a gyerek lekevert az érzékelőkről. Mi mondjuk béreltük, így is megérte, mert újonnan elég húzós lett volna nekünk.
Egyszer riasztott, kellett is. 2 hetes volt Ákos és éjjel megszólalt, átmentem, hallgatóztam és tényleg nagyon lassan vette a levegőt a gyerek. Felvettem, felébresztettem, visszaraktam, utána nem volt gond. Sosem jelzett többet.
Szuper! Nem választanék másikat.

Szép estét mindenkinek!

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Csillag!
Mi eladjuk a miénket, semmi gond nem volt vele.
http://teszvesz.hu/item582770365_angelc ... gyelo.html

Kép
lara26
 
 


Csillag mi Angelcare 401-et használunk, nem volt téves riasztás.
Mostanában előfordult,hogy a visszaaltatásnál a fenékpaskolást nem szerette mert akkor csippantott, nem jól lötyögtettem :))

Ezoterike jól hangzik, írnál bővebben hogy hogy működik?
Vendég
 


Sziasztok!

Lara!

Köszi, ment mail.

Kincs!
Szerintem ez egy jó kezdeményezés, állítólag óvónők kezdték el a láncot, hogy akönyvek szeretetére tanítsák a piciket.
Az a lényege, hogy egy anyukától kapsz egy levelet, amit Te is továbbküldesz 6 anyukának(a levélben tulajdonképp az van leírva, hogy a lap tetején álló 3 névből a legelsőnek küldesz 1 mesekönyvet, majd Te is ráírod a Te gyermeked nevét az általad kitöltött lapra, és azokat elküldöd(mármint a levelet) további 6 anyukának.(majd azok is 6-nak,és így tovább.....)Ennyi az összes dolgod.
És amikor az összesen 36 anyuka papírján a Te gyermeked neve, címe lesz az első, ők Nektek fognak könyvet küldeni.
Ezért fontos, hogy mindenki komolyan vegye, így nem szakad meg a lánc.(0-6 éves korú gyermekek lehetnek a célszemélyek:))))

Nekem is ma a szomszéd csajszi adta a levelet, és ki szeretném próbálni, szerintem 1 könyvet megér.(na, ezért lenne szükségem címekre, akinek elküldhetem a levelet.)

Nem tudom, érthetően írtam-e le, kérdezz nyugodtan.....
ezoterike
 
 


Ezo!
Köszi!!!

Kép
lara26
 
 


Oké Ezoterike írok privit!
Köszi!
Vendég
 


Sziasztok!

Kincs!
Köszi. (Szerintem mail-ben is átküldhető a levél, majd megmondom apának scannelje be(bocsi, de én béna vagyok az ilyenekhez....), és akkor megpróbáljuk először Neked mailben átküldeni az üres formanyomtatványt, ami majd Neked kell kitölteni 6 példányban, és a kitöltöttet, ami én küldök Neked.

Légyszi-légyszi, még jelentkezzetek páran!!!!!!

(sajnos az én ismeretségi körömben már minden kisgyerek benn van, ezért próbálok most máshonnan címet gyűjteni...)
ezoterike
 
 


Lara, Kincs!

Küldtem mail-ben az adatlapokat.

Ezo
ezoterike
 
 


Ezoterike!
megkaptam a mailt, de a kitöltött lap olvashatatlan :(


RAMBÓKA!
Tejfogak mennyire "porladhatnak"??
Kiskincs csikorgatja az első fogait és most láttam meg,hogy picinykét lemorzsólódott :? ez természetes jelenség, vagy kellene vmit tenni ellene?
Tejterméket szinte nem eszik mert a gyerekdoki szerint attól lehet a bőre problémás, szopcsizik még napi 5* (100-130grammot) vitamint szedek, bár nem tudom ez a tejcsi elég e neki minőségileg ?
Köszi!!
Vendég
 


Sziasztok!
Ezo!
Köszi! Majd segítesz? Én sem látom rendesen.

Kép
lara26
 
 


Kincs!
-pü. ment

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Szült itt valaki császár után normál úton? Vagy ismertek olyan anyukát? Érdekelne, hogy mi a tapasztalat.

Kép

Képurl]
espero
 
 


Sziasztok!

Kincs, Lara, Monee!

Bocsika, este apa átküldi mindenkinek újra.....(volt olyan jelentkező, akinek le kellett kicsinyítenem, utána meg homályos volt, úgyhogy már apával beszéltem, majd ő megoldja, mert mikor bescannelte, tök szépen látszott minden, sajnos én szúrtam el :oops: Hiába, béna vagyok, na.....)
Úgyhogy majd késő este megy mindenkinek újra!!! :oops: :oops:
ezoterike
 
 


Hi!

Espero!
Férjem tesójának élettársa normál úton szült császár után és nem volt "semmi" gondja.

Kép
lara26
 
 


O.K. Ezo!
Akkor majd este.

Kép
lara26
 
 


Espero, itt Lecsó szült így.Sztem írj neki.
Vendég
 


Kincs!

A tejfogak általában jobban kopnak, mint a maradók. Vannak olyan betegségek, melyekben a zománc vagy a dentin fejlődési zavara miatt valóban szinte porlik a zománc, de ezeket általában a gyerekorvosnak is illik felismernie, és eléggé ritkák.
Persze így láttatlanban én sem tudok mit mondani. Esetleg próbálj meg berakni egy olyan fényképet, amin szélesen vigyorog.
De ha komolyabb kopásról van szó, vagy a szó szoros értelmében málik a gyerek foga, akkor célszerűbb megkeresni a körzeti gyerekfogorvost.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka köszi!!

Nem vészes annyira hogy fényképezni lehessen!
Lehet túlságosan aggódó anyuka vagyok :oops: 1-2kis foltocska látható a foga alján,lehet felkutatom a gyerekfogdokit.

Köszi!

Ezoterike megkaptam az üzit!
egyet nem értek, alul a 6felsorolt névnél nem kell címet írni?? :roll: :oops:
Vendég
 


Csajok!

Ha vki nem tudja mihez is kezdjen magával és a családdal hétvégén, és olyan rohadt mázlista, h. Pesten lakik:
http://www.gyermekeinkjovoje.hu/
Én úúúúúúgy elmennék........

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Szia Kincs!

Alul a 6 névhez nem kell címet írni (hiszen a cím, csak felül érdekes, hogy tudd, kinek kell könyvet küldeni, ill, akik utánad megkapják a levelet(amin már a kisfiad neve,címe is szerepelni fog a 3. kockában) is tudják, hogy nekik milyen címre kell küldeni a könyvet.
Alul csak tájékoztatásképpen vannak a nevek, hogy Ti kinek küldtétek a levelet, hogy a következő ne ugyanannak küldje.
Most érthető?
ezoterike
 
 


Rambóka!

Ez a hétvégi program tényleg szuper, na nálunk ilyesmi nincs :(
Én még egy játszóházba se tudom elvinni, mert az sincs, csak a városban, ahhoz meg autó kéne....
ezoterike
 
 


Sziasztok!

Rambóka!
Innen is látszik, h Mo. mennyire föváros központú. :( I hate it!

Ezo!
Köszi!!! Éppen ma vettem könyvet. :)

Kép
lara26
 
 


Programok itt is dettó! :x :evil:
Sőt még egy gagyi baba-mama klub sincs marad a babakocsizós utcázás/pletyó :evil: :x :evil: :x
Vendég
 


Sziasztok!

Kincs!
Kapásból 8 kisgyereket össze tudok számolni 0,5 km-es körzetünkben, és ritkaság, ha összefutunk egyszerre 2-vel napközben amikor Larát kiviszem "játszani" télvíz idején. Bezzeg nyáron tele van a játszótér.
Felettünk lakik egy albérletes pár, a csajszi max!! a lépcsőházba vitte ki tegnap a gyerekét (10 percre) aki 7 hónappal idősebb Laránál és amikor a gyerek még kint szeretett volna lenni "legalább" lépcsőzni, az anyja ráütött a fenekére, h már elég volt a kintlétből pláne a "hisztiből". :twisted:
idióta 3,14 -csa.

Ebből a nézetből is jó, h visszük Larát babaúszásra.

Kép
lara26
 
 


csakegy?????????? tegnap írtam neki smst is! el van tűnve teljesen! remélem mind ok náluk!!

Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Lara itt is rengeteg gyerek van de összefutni se szoktunk, esetleg nyáron mikor mindenki 6-8ig mer csak kimerészkedni
Most meg akkora szél fúj :x

Csakegyet én is hiányolom, én privit írtam neki de nem válaszolt
pedig erősen netfüggő volt, hogy tudot leszokni??
Gyere Csakegy mond el nekem!! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Egy elveszett bárányka jelentkezik.

Végre-végre, úgy néz ki gyerekünk lesz! :D

Ma voltunk a Kaáliban Uh-on. 18mm-es van keze lába és mozog is, intett nekünk :lol:
A második lombik sikerült 2év met szedés után!

Kép
lona1
 
 


Lona! Szívből gratulálok! Vigyázz magatokra!
mókica
 
 


Lona!!!!!!!!!!!!!!!Yesssssssssssss!Óriási nagy gratulációm!És élvezd a terhességedet oké :wink: !
Vendég
 


Lona!!!! Nagyon-nagyon gratulálok!!!!!! :lol: :lol: :lol: GOndtalan gömbölyödést kívánok Neked!!!!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


LONA!!!

Nem is tudok mit mondani... hihetetlenül örülök!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
Gratulálok! Gyönyörűséges pocakosodást kívánok!

Pocaklakó! Üdv itt köztünk! Ugye tudod, hogy nagyon vártak és a legjobb helyre jöttél?

Buta kérdés, biztosan tudod. :lol:

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Lona,
gratulálok a kis jövevényhez! :D

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Sziasztok!
Lona és pocaklakó! Szia-bia! :) Dejódejódejó!!!

Kép
lara26
 
 


Lona: Tiszta szívből gratulálok a pocaklakótokhoz!

Nagyon-nagyon örülök nektek :D

Kép

Kép
bettica
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: