Új privát üzeneted érkezett!

Szia szerintem ezen még nem igazàn kivehető mikor volt ovud vagy esetleg most lesz....

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


Sziasztok!! Örülök mindenkinek akinek sikerült a baba :-) Én újra ott tartok ahol a múlt hónapban :-) A késéshez képest is késik a mensim vasárnap kellett volna betegnek lennem.Tesztet csináltam negatív,bár lehet hamar teszteltem.Amúgy hallottam olyat,hogy korai terhességnél attól is elvetélhetsz,ha megvizsgál a doki? Mit gondoltok erről? Hülyeség?
szilu1989
 
 


@szilu1989:
Szia... hát ez orvos függő engem anno mind a kettőnél nézett,mondjuk óvatosan tudta terhesség miatt mentem...
Jelenleg nálam is ez van tegnapra és mára nem várjuk,egyenlőre semmi...
KeddeN a teszt negatív.... hőm 37 sszóval bizakodunk....

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 

 
 







Ti láttok rajta valamit??? vagy csak a szemem képezik X-epil teszt eelvileg dpo 14

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


Egyet nem tudok mikor jelent meg mert wc-utan szaladtam fiamhoz,és kB 20perc után tudtam csak megnézni
Vegyek másikat azért?

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


Mondtam a dokinak,hogy 15 napja késik,de már a vizsgálatnak úgy állt neki hogy szerinte nem vagyok terhes.Rákszűrő vizsgálatot is csinált.A kenetnél pl nagyon fájt amikor levette,pedig nem mpst voltam először dokinál. :cry:
szilu1989
 
 


@bocika13:
Hát nem tudom :-S szerintem negatív így képen! Csináld meg újra egy 4-5 nap múlva. Ha addig megjön,és mégis babás voltál,jobb ha nem tudod. De ha egy tanácsot adhatok, menj el szerintem egy laborvizsgálatra, ha megengedik, említsd meg egy grav-ot is nézzenek.Megmondod 2 hete késik kb.
andrenoci
 
 


Sziasztok. Esetleg van-e köztettek olyan akinek ki vettèk az egèsz pajzsmirigy àllomànyàtt ès csak a mellèk pajzsmirigyei maradtak? Ha igen akkor neketek hogy sikerült a baba? Pàrommal szeretnènk már nagyon kisbabàt próbàlkozunk is már 7.napja kèsik de a teszt negatív sajnos hètfőn megyünk dokihoz.
szandy9
Szeged
 
 


Szia Szandi! Hasonló cipőben járok, nekem még meg van mind,de már az előzőekben leírtam, h az orvos azt mondta a tsh-nak nem szabad 3 nál többnek lenni, mert nem fogan meg, vagy ha mégis ,nagy a valószínűsége,h retardált baba lesz. .....folyt.köv.később
andrenoci
 
 


Ez a mai


Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


Szerintem ez egy halvány pozitív :-) De pozitív
szilu1989
 
 


@bocika13:
Atya világ!!!!! Jól látom????? Nem hiszem el! Ez a teszt pozitív???!!!!! :-D Úr isten !!! Remélem jóllátom!
andrenoci
 
 


@andrenoci:
Igen szerintem is az.... elvileg péntekre írta az egyik oldal a nem vártam, másik szombatra....
Félek baj ilyen halvàny

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


Semmi baj sincs szerintem! Pici a terhesség.Azért haloványka a csík :-) vigyázz magadra!:-)
andrenoci
 
 


@bocika13:
Grt! :-)
andrenoci
 
 


@andrenoci:
Köszönjük :) apának 5.-én van a szülinapja akkorra tervezem a dokit előtte felesleges úgyis visszarendelne ha még nem hall szívhangot mert olyan pici :)
De azért ma értekezem vele telefonon :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


Véleményeznétek a görbémet?
Íme most így állok:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/6 ... 55200_.png
erika16
Jászalsószentgyörgy
 
 


@bocika13:
Feltétlen hívd fel. Nem csak a szívhang az első ami miatt oda kell figyelni a dokinak ilyenkor. Más egyéb. Tuti nagy meglepi lesz párodnak! :-) ügyes légy :-)
andrenoci
 
 


Mikor esedékes a nem várt? Nekem is ilyesmi görbém volt, és megjött
andrenoci
 
 


@erika16:
Hàny naposak a ciklusaid? Az a 36,7 nem rossz,de magasabb is jó lenne,ha lesz időm felrakom az ehavi görbém hàtha segít valakinek....

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


ez a mostani,bár a 10.-ei hétvégén elromlott a lázmérőnk,valami lett vele és ugrált a mérésnél....de kb ott lehetett ovu szerintem a jelek alapján.... ahova a gép behúzta akkor voltam 2 napig beteg /hasmenés stb/

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


Sziasztok! Nem tudom hogy jó helyre írok-e de a tanácsotokat szeretném kérni. Fogamzásgátlót szedek már egy pár éve és a legutóbbi mensim mikor megjött még 2szem gyógyszer hátra volt. Véreztem kb 3 napig enyhén utána pedig nem jött meg vasárnap ahogy kellett volna. Miután az új levelet kezdtem kb 18 nappal pecsételő vérzésem volt kicsit barnás inkább de csak épphogy bepiszkolta a betétet. Fura hogy a hasam is görcsölt. A gyógyszert szedem tovább, holnap repülök haza és dokihoz is minden képpen elmegyek. A kérdésem az lenne van ötletetek miért van ez? Esetleg baba lenne a dologban? Csináltam egy tesztet rgy hete negatív lett. Lehet korán csináltam volna?
nella19
 
 


Sziasztok! 19-én kellett volna betegnek lennem,azóta sem jött meg :-) Múlt héten csináltam tesztet az negatív lett sajnos.Szerintetek mikor érdemes tesztet csinálnom legközelebb?Meg milyen tesztet vegyek? Válaszotokat köszönöm :-)
szilu1989
 
 


Sziasztok!
Nekem telnek a napjaim, igen lassan, mert állandóan a pocaklakóra gondolok odalent. Ma voltam a nőgyógyászomnál, hogy megnézzük a kis trónörököst, jött velem vőlegényem is, de sajnos (ez mennyire gáz?) az orvosnak nincsen a saját kórtermében rendes, korszerű ultrahang gép, így jövő péntek reggelre adott időpontot, amikor egy másik teremben lévő géppel megnéz (nem tudta volna elkérni a kulcsot?). Sajnos akkor nem tud velem jönni párom; annyira reménykedtünk benne, hogy hallhatjuk a kis szívhangot! <3
Már annyira türelmetlen voltam, szerettem volna látni őt és kapni terhességi kiskönyvet is, de még mindig semmi! Pedig holnap már hét hetesek leszünk. Mintha nem vennének komolyan minket, de mi majd megmutatjuk.
bocika13 szerintem az pozitív! Nekem is halvány volt (még ide is feltöltöttem) és most olvasd csak el, miket írtam... 
Egyébként egyáltalán nem hányok, hála az égnek. Csuklani szoktam meg büfizni és olyankor jön fel sav a torkomba, ami nem túl kellemes... de ezen kívül csak a mellem érzékenysége meg a sok pisilés zavar. Ja meg a sok evés! Eddig soha nem reggeliztem, most minden nap muszáj, mert kopogó szemmel ébredek! Ráadásul fél 8-kor következetesen felkelek minden nap. Ilyen se volt még.
Rohanok is a konyhába, mert éhes vagyok, megint. Enyje.

Lilypie Maternity tickers
csillagfenytvarok
 
 


@szilu1989:
Nálam úgy volt, hogy péntekre nem vártam és hétfőn-kedden már pozitívat teszteltem. Pregimax Plus-t használtam hozzá, kb 700 forint és két teszt is van benne.

Lilypie Maternity tickers
csillagfenytvarok
 
 


@csillagfenytvarok:
Szia! :-) Jó lenne már nekem is itt járni.De sajna most 22 napra jött meg 21-én kb.3 napig tartott. Majd ma már reggel a wc ahhogy a ,,Nagykönyvbe '' meg van írva,nyúlós mint a technokol, vízszínű folyásom volt, és este mikor fürödtem temérdek mennyiségű még mindig. Tegnap óta rendesen szurkálódik mindkét oldalam felváltva :-) Szerintem mind ez annak köszönhető,h 10 napja 25 mgmal több letroxot eszem.75 helyett 100 at . Kivi vagyok hogy zárom e ezt a ciklust :-) vagy nyitva marad úgy 2 évig :-)
andrenoci
 
 


@szilu1989:
Elméletileg a tesztnek ljeleznie kéne màr....
Mi kedden megyünk vàr a dokibàcsi elvileg 7hetesek leszünk akkor :)
Viszont félek néha szúr az oldalam... meg picit a méhem ha sokat emelgetek :'( :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


Sziasztok! Nagyon el vagyok keseredve remélem nektek van valami tippetek.  6 honapja nem szedek fogamzásgátlot.  minden hónap 20. án megjött a "mikulás"  2. ovuláltam együtt is voltam a férjemmel. Lehet nevetni fogtok férjem nevettet rajtam mikor még fejen is áltam sex után csak,hogy baba legyen. 
9 napot késet most a menzeszem 9 meg jött de ma 31én már el mulloban van a testhöm is magasabb mint ami szokott lenni. Csináltam ovulácios tesztett " jos tesztett" 2 erös csík van rajta de a terheségin semmi.  
Tiszára belle vagyok kavarodva. Olvastam ,hogy nem ritka ,hogy van akinek nem mutatja ki a teszt a terheséget. És elöfordulhat vérzés is az elsö honapban. Szerintettek lehetek várandos?  

Szerdán megyek a klinikára mert a dokim szabin van de addig meg galydulok...
gabo86
 
 


@andrenoci:


Hm, a gyógyszereddel kapcsolatban nincsen tapasztalatom, de a nyúlós folyás nekem is jelzésértékű volt (utólag visszaemlékezve). Olyan volt nekem, mint a tojásfehérje, (bocsi, ez gusztustalan lesz) a WC-papírral mikor kitöröltem fél méterre is el tudtam húzni, annyira nyúlós volt. Azóta is olyan, és nekem is sok. Sokszor csak ülök és érzem, hogy folydogál kifelé. Már nem parázok, hogy esetleg vér.

@bocika13:


Mi pénteken lettünk 7 hetesek! Sikerült összehangolni! Én pénteken megyek, tűkön ülök hetek óta. És ne emelgess!!! Tilos!!! Egyébként a szurkáló érzés, enyhe görcsök rendben vannak, de ha nagyon erős, több órán át tart és kicsit/nagyon vérzel is, akkor azonnal orvos!!!

@gabo86:


Szia! A fejreállás lehet, hogy hülyén néz ki, de segíthet, bár a gyertya pózt ajánlják. Nekem úgy jött össze (mert semmit, de SEMMIT nem csináltunk másképp), hogy ovu napján estére időzítettük az eseményt és utána nem keltem fel még pisilni sem, hanem elaludtam. Bejött! Talán érdemes lenne kipróbálni.
Nincs tapasztalatom az ovulációs tesztekkel, de én akkor kezdtem gyanakodni, mikor ovu után két nappal szurkált picit a méhem (hullámzó fájdalom, ami tartott 1-2 percig, aztán elmúlt, pár perc múlva megint elkezdődött), nem jött meg a menzeszem (nyilván), másnap mértem egy lázat és indokolatlanul 37,3 volt, utána jelent meg a nyúlós folyás, és a gyomorégés meg a melleim érzékenyésge volt a végső jel. Pénteken nem jött meg, hétfőn-kedden már pozitívat teszteltem és 5. hetünkben megerősítette a doki is, hogy petezsákot és szikhólyagot lát.
Úgyhogy fel a fejjel! Tudom, hogy nehéz, mi is két éve próbálkoztunk hiába és az orvosok mindenhonnan elhajtottak minket, mert a kivizsgálások azt mutatták, hogy mindketten egészségesek vagyunk, de valamiért mégsem akart összejönni.
Régóta próbálkoztok amúgy?

Lilypie Maternity tickers
csillagfenytvarok
 
 


Véleményeznétek a görbémet? Köszi!

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/6 ... 73600_.png
erika16
Jászalsószentgyörgy
 
 


@erika16:


Szerintem megvan, de biztos, ami biztos, várj ötödikéig és ha nem jön meg, másnap tesztelj egyet. hogy érzed magad? Melled nem feszül, ilyesmi?

Lilypie Maternity tickers
csillagfenytvarok
 
 


@erika16:
Szia Az enyémmel összehasonlítva Hát nem tudom Nekem megjött
andrenoci
 
 


Csillagfénytvárok@: nagyon rossz a közérzetem pé óta.....folyás temérdek,főleg h nem ülünk ölbetett kézzel,be máskor ugyan ilyen esetben nem mondhatnám h jellemző lett volna....legszivesebben fel sem kelnék. Imádok horgászni, mától szerdáig más dolgom sem lenne, de már a séta gondolatától lihegek :-D remélem összetudom kaparni magam valahogy :-)
andrenoci
 
 


@andrenoci:


És milyen az a folyás? Nyúlós? Nekem pár nappal a nem várt előtt olyan nyúlós volt, hogy megijedtem. Amikor WC papírozol, el tudod húzni egy kilométerre magadtól, mint a pizzán a sajtot?
(Istenem de hülyén fogalmazok most, de érted. Az álmosság kezd iszonyatos méreteket ölteni, 5-kor meg kipattant a szemem az éhségtől. )

Lilypie Maternity tickers
csillagfenytvarok
 
 


@csillagfenytvarok:
Úgy ahhogy írtad! Ill ma már sajna kiakadtam mert kevés barnázássá ment át délután....ez is jellemző a hormonzavarra...
andrenoci
 
 


Sziasztok! 

Még új vagyok a topicban, ma jöttem :-)
Van egy 8 éves kislányunk, és most van az első hónapunk, hogy próbálkozunk.
Az lh tesztjeimet képen csatolom.
Ma vagyok kb. 6-7 dpo-n, kb. péntek reggel gondoltam tesztelni...de ami kicsit aggaszt, hogy peteérés óta szúrkál a pocakom, meg főleg a bal oldalon lent...
bevianya
 
 


@bocika13:


Szerintem két csíkos :-)
bevianya
 
 


@bevianya:
Szia! Grt! Ott a két csík a tieiden is !:-) a szurka is erre utal! :-)
andrenoci
 
 


Csillagfénytvárok
Köszönöm leveled kedves Csillagfénytvárok, 6 honapja probálkozunk mindig kiszámoltam az ovumat naptár alapján a neten csináltam tesztett is az ovu napján voltunk együtt. 9 napot késet, szurkált a hasam meg fájta mellem, meg undorom volt a hustol. De a tesztek negativak. 
Holnap megyek Vér tesztere. Mert akivel beszéletm nögyogyász 3-nak is írtam. mind azt írták menzesz ellenére is lehetek várandós és ,hogy a tesztek nem 100%. mértem test höt is 36,8 volt. 
Hát  nem tudom mi lesz mit mutat ki a vér teszt. De ha semmit akkor szeptemberbe gyerek klinikára kell mennünk kivizsgálásra. 
Volt egy roszz indulatu daganatom 3 éve ami kb 1,5 éve felszivodott. Pedig szövet mintát is vett a doki meg minden , Félek ,hogy nyomtalanul nem tünt el. Lehet ennek a hátra hagyott "ajándéka" ,hogy nem jönn össze a baba. 
gabo86
 
 


2. ovuláltam ez 16. teszt van a felssön egy halvány csík de ennyi :( teszt
gabo86
 
 


@bevianya:
10-11-nél: nekem is olyan haloványka volt, és már volt pocaklakóm! Szurkál, mert helyezkedik. Halkan gratulálok!


@gabo86:


Mikor lesz meg a vérteszt eredménye?
Hormonproblémám nekem is van, magas a prolactinom, amire kaptam Bromocriptin gyógyszert, most az orvosom szerint elég csak 2x fél tabletta naponta, de már egy ideje átálltam az 1 szem 2x naponta adagra, mert nem hittem, hogy eléggé levitte... jól le fog cseszni pénteken, amikor végre-valahára kikérdez.
Fura, undorom a hústól nekem is van, tegnap elmentem egy gyrosos mellett és azt hittem, kidobom a taccsot. Bezzeg a zöldséges-gyümölcsösnél, ott meg csorog a nyálam.
A daganat nem tudom, mennyire befolyásolja ezt, ebben sajnos nincs tapasztalatom, de annyi biztos, hogy ne adjátok fel, és ha elmentek klinikára, akkor feltétlenül azt mondjátok, hogy már több, mint egy éve próbálkoztok, mert nem fognak veletek foglalkozni.
A halvány csík is csík, igaz nekem elmaradt után 4 nappal mutatott a tiédnél picit erősebbet, ki tudja, lehetséges! Lehet a te szervezeted kicsit lassabban termel hCG-t. Mindenestre én a helyedben inkább nőgyógyászhoz mennék el és ultrahangot kérnék. Ha neked már 9 napja késik, akkor nagyjából az 5. hétben vagy, és ha van pocaklakó, akkor elvileg már látszik a petezsák és az biztosat tud mondani. De az is lehet, hogy a doki nem találja meg. Ilyenkor még picikék és szeretnek elbújni. Bár... nálam elég hamar megtalálta...
Menj el a dokidhoz, vagy ha ő tudja, hogy mi van és nem akar UH-t csinálni, akkor egy másikhoz, aki ugyanott rendel és mondd neki, hogy x napja késik és pozitívat teszteltél... meg fogja nézni. Nagyon szorítok neked!


Lilypie Maternity tickers
csillagfenytvarok
 
 


@andrenoci:


A barnázás szerintem nem feltétlenül rossz jel, hol is jársz most? Lehet beágyazódás jele vajon? Mikor kellene megjönnie, vagy már elmaradt?

Lilypie Maternity tickers
csillagfenytvarok
 
 


Andrenoci: neked szeretnék írni, bocs, hogy így ismeretlenül, a tsh szint miatt. Nekem autoimmun pajzsmirigy betegségem van. A szervezetem idegennek ismeri fel a pm-em és ezért puszítítja, alulműködik, a végén pedig megszűnik létezni. Nekem az endokrinológus azt mondta, hogy úgy lehetek terhes, ha 1 körüli a tsh-m. Én szedtem szelént ami segít valamennyire működésben tartani, d-vitamint és e-vitamint, a letrox mellett. Ezek mellett 3 hónap múlva terhes lettem, és most van egy csodálatos 4 hónapos kislányom. Az, hogy 3 fölötti tsh-val esik valaki teherbe nem azt jelenti, hogy biztos retardált gyereke lesz. Van olyan ismerősöm akinek terhesség alatt derült ki és 9-es volt a tsh-ja. Makkegészséges gyereke született.

ConnectedMoms.com Ticker
csepp24
 
 


Csajok!

Ma nem tudom, hogy 7 vagy 8 dpo-n vagyok, de ez a mai lh eredmény, tegnap full nega volt...szurka továbbra is...
bevianya
 
 


@gabo86:


Hány napos a ciklusod? Bizti, hogy most kellett volna legyen ovud? 
bevianya
 
 


@andrenoci:


Sajna ez csak lh teszt, pé volt...
bevianya
 
 


Sziasztok,

azért jelentkeztem erre az oldalra, mert az egyik oldalon azt olvastam, hogy a hasonló problémákkal küzdő nőkkel való kapcsolatfelvétel segít leküzdeni a babaprojekt sikertelensége okozta negatív érzéseket. 42 éves vagyok, másfél éve próbálkozunk, márciusban egy sikertelen IVF, az utóbbi hónapokban hőmérőzés, ebben a hónapban LH teszt, ami sztem negatív. Az eredményeim az IVF-fel kapcsolatosan nem adtak ki különösebb eü problémát se nálam sem a páromnál, de gondolom a korom erősen közbejátszik a sikertelenségekben. Plusz a stressz, sem nekem, sem a páromnak nincs még gyermekünk.

Mostanra teljes KO. Lehet, hogy ez nem a legjobb oldal a panaszkodásra, és nem is tuodm mit várok, talán csak beszélgetni....
Lehet, hogy lelki támogatásra  talán valami más oldalt kellene felkeresnem, esetleg tudtok valamit ajánlani?
rozmaring73
 
 


@rozmaring73:


Csináltál LH tesztet és teljesen nega lett?
bevianya
 
 


@csepp24:
Köszönöm h írtál, nekem is autoimmun betegségem van, hashimoto -féle kb.így írják. 2 gyerkőcöm van, ez a kis piszok várat még magára :-) selén plusz d vit! Ok
andrenoci
 
 


@csillagfenytvarok:
14 én! Korai pecsételés ! Legutóbb 21 napos volt a ciklusom! Ma már jól vagyok,de az elmúlt 5-6 napon kutyául
andrenoci
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?