Új privát üzeneted érkezett!

Teri!
Köszönöm szépen :lol:

Encike!
Szerintem sokkal jobban :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Majd jövö7en a gyogynövényboltokba is utána járok az ár miatt, aztán vhonnan veszek.

Szép napot!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Kirikiri, arról hallottál már, hogy van olyan terhes nő, akinek még pár hónapig rendesen megjön a mensije? Csak úgy írom, mert eléggé fent van a hőd a pirihez képest. Ha elmúlik, csinálj egy tesztet... :wink:

Kép
jenny29
Mór
 
 

 
 

Köszi lányok a bíztatást!

Encike! Szerintem is sok lesz, úgy együtt, de ahogy írtad, csökkentve a gyogyikat, az más sokkal jobb. Majd írd meg légyszi hogy hol vettél, s mennyiért.

Jenny! Igen hallottam, anyukám is így volt velem is és azt hiszem a húgommal is. ma reggel még fokozódott, 36,9 volt, igaz egy órával később mértem. Nem hiszem, hogy én így lennék, mert azt hallottam, hogy aki mensizett, annak sem olyan erős, mint szokott. Hát én eléggé erősen véreztem éjjel is.

Kép

Kép
kiriki
 
 


sziasztok!
jo sokat írtatok még nem voltam! :lol:
sajnálom a piriket!
Nekem még mindíg nem jött meg pedig már 5 hete és 2 napja volt a műtét,ráadásul kb 1 vagy 2 hete krémes fehér folyásom van! :roll:
Erre varjatok valami! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Most akkor Kiriki megvan, de fenna hőd is?

Nita!
Dokinál nem voltál a folyás miatt?
encike 2
 
 


Sziasztok lányok csak gyors irok remélem mindenki jol van én megvagyok éppen 8 gyerekkel vagyok egyedül ithon de még én vagyok felül.remélem igyis marad néha öszekeverem öket de értik mikor kire szolok.
Rolam elhagytam a gyogyszereket teljesen a vérnyomásomis helyreált estefele jövök és viszaolvasok mindenkit.
legyen szép napotok . :lol:

Kép
v.e.judit
 
 


Sziastzok!

Nita! Nekem műtét után 6 hétre jött meg. A folyás miatt pedig minél előbb menj dokihoz! De szerintem semmi komoly nem lesz, de jobb félni m megijedni.

Judit! Nem semmi! Kitartás!!! Nem akarsz ovit nyitni?

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Most rohanok, mert megyek a körzetihez a gyerköcnek kenöcsökért. Majd mesélek!
encike 2
 
 


Nita: mi a helyzet? hogy vagy? dokival konzultáltál?

Encike, miért kell a kenőcs? csak nincs vmi baj?

Most, hogy megjött, vadul számolok, h mikor kel majd extrán résen lennünk apával! :oops: :lol:
Bár azt még nem tudom ugye, h milyen lesz a ciklusom... :roll:
Emmus 3 hónap alatt öszejött, de akkor még több időnk volt egymásra.


Judit. szia, honnan szedtél ennyi gyerkőcöt? Lakás még egyben van? :lol:

Zsu
svs
 
 


sziasztok még nem voltam dokinál,a héte3n telefonál a szülésznőm és mondja,hogy mikor tud megnézni a dokim! :roll:
Pruci nekem a januári missed.ab tán 5 hétre jött meg! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nincs annyira nagy baj.
Nagyon csunya kiütései vannak, erre kell a kenőcs. Ma levették a lába ujja körmét, mert apa véletlen ráhuzta az ajtot. Jol türte szegénykém.
encike 2
 
 


nemsoká elmulnak a kiütései és a lábujja is rendbe jön és akkor minden happy lesz!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Judit!
8 gyerkőc :?: :?: :?: :?: :?: Nem semmi :shock: :shock: Kitartást hozzájuk :!: :!: :!: :!:

Encike!
Jobbulást családnak :!: :!: :!: :!:

Nita!
Most már valami jó hír kellene, nem :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Judit!
8 gyerkőc :?: :?: :?: :?: :?: Nem semmi :shock: :shock: Kitartást hozzájuk :!: :!: :!: :!:

Encike!
Jobbulást családnak :!: :!: :!: :!:

Nita!
Most már valami jó hír kellene, nem :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsuzska milyen jóhírre gondolsz? :lol: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok birom még a gyerekek még két hétig itlesznek és már nézik a mesét és tul vagyunk a fürdésenis elég jol megértjük egymást :D

Kép
v.e.judit
 
 


minden elismerésem a tied!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Encike, ezt neked kerestem:

ANTIOXIDÁNSOK: A FOGAMZÁS ÉS TERHESSÉG SEGÍTŐI



Terhességre készülődve

A vitaminok és nyomelemek mellé biztosítanunk kell az antioxidánsok napi szükséges mennyiségét. Védik szervezetünket a káros oxidációktól. Terhességre készülődőknek feltétlen ajánlott felerősíteni szervezetüket a biológiai feladatra. Az antioxidánsok védik a férfi és női ivarsejtek épségét, egészségét.

Orvosbiológiai kutatások szerint az antioxidánsok javítják a fogamzás hatékonyságát. Segítik a nők peteérésének szabályosságát, valamint aktív szerepet játszanak a férfiak

spermaképződésében.



Terhesség idején

A női szervezetnek a terhesség alatt fokozott szüksége van antioxidánsokra. Védik a magzati burok épségét, gátolják a magzati fejlődési rendellenességeket, hiányuk esetén a terhesség veszélyeztetetté válhat (Forrás: Curr. Opin. Obstet. Gynecol., 2006).



Ajánlás: legjobb a sokféle gyümölcsből (gránátalma, áfonyák, szőlő, citrus, zöld-tea) készült antioxidáns étrendkiegészítő, melynek komponensei fokozzák egymás hatását.

Ilyen készítmény a Pharmaforte Kft. Antioxant terméke, amely a gyümölcsökből származó sokféle nyomelemet és vitamint is tartalmaz . Fontos komponense a SZELÉN, szervezetünk mindennapi szükségletét fedezi, valamint a C-vitamin. A készítmény kétféle kiszerelésben kapható: vizes oldatban Cseppként, illetve Kapszulázott formában.



Az ANTIOXANT Kapszula és Cseppek természetes hatóanyagokat tartalmaznak, nem toxikusak, igy terhesek, kismamák és gyermekek is nyugodtan fogyaszthatják.



Az antioxidánsok általános élettani hatásai



- erősítik az immunrendszert, fokozzák a szervezet ellenállóképességét,



- gátolják a szabadgyökök spermium-, idegsejt- és érfalkárosító hatását,



- csökkentik a rák, szívinfarktus, trombózis bekövetkezésének valószínűségét,



- fokozzák a testi-szellemi erőnlétet, lassítják a szervezet öregedését.

Kép
jenny29
Mór
 
 


Antioxidánsokkal a meddőség és vetélések ellen



Az elmúlt két évtizedben megduplázódott hazánkban a meddő házaspárok száma, minden 7. házaspár problémája. A terméketlenségért a statisztikák szerint a nők és a férfiak azonos arányban felelősek, az esetek 20%-ban pedig mindkét félnél problémák vannak. A meddőség okai lehetnek a környezeti ártalmak (a levegő és ételeink kémiai szennyezettsége), valamint a fizikai-szellemi túlterheltségtől származó oxidatív stressz fokozódása. A nők esetében a peteérés szabálytalanná válhat, a férfiaknál pedig a terméketlenséget sok esetben a sperma oxidációs károsodása okozza. Terméketlen házaspároknak gyógyszeres kezelés kipróbálása előtt, de terhességre készülődőknek is feltétlen ajánlott antioxidánsokkal felerősíteni a szervezetüket a biológiai feladatra.

Terhességre készülődve

Orvosbiológiai kutatások szerint az antioxidánsok segítik a menstruációs ciklus szabályosságát, javítják a fogamzás hatékonyságát. Igazolást nyert az is, hogy az étrend antioxidánsokkal való kiegészítésének hatására a férfi termékenységi mutatók is javultak. A szelénnek, mint antioxidánsnak ugyancsak fontos szerepe van az ondó megtermékenyítő képességében, növeli a spermiumok mobilitását.

Terhesség idején fokozódik az antioxidáns igény

A női szervezetnek a terhesség alatt fokozott szüksége van antioxidánsokra. Védik a magzati burok épségét, gátolják a magzati fejlődési rendellenességeket, hiányuk esetén a terhesség veszélyeztetetté válhat (Forrás: Curr. Opin. Obstet. Gynecol., 2006)

Melyik antioxidáns étrendkiegészítőt?

Az antioxidáns étrendkiegészítők közül leghatékonyabbak azok, amelyek sokféle gyümölcs kivonatát tartalmazzák. Az ilyen készítmény hatóanyag-komponensei fokozzák egymás élettani hatását. A növénykivonatok a bioflavonoidok mellett számos létfontosságú nyomelemet és vitamint is tartalmaznak. Nem toxikusak és mellékhatásoktól mentesek. Feladatuk a szervezetben felhalmozódó, káros oxidációt okozó szabad gyökök hatástalanítása, a sejtjeink, ezen belül a szaporodás alapját képező ivarsejtjeink épségének védelme.


Antioxant kapszula 60db 3.390Ft


Alkalmazás: A készítmény egzotikus gyümölcsökből nyert antioxidáns hatóanyagai (flavonoidok, anto- és proantocianidinek, egyéb polifenolok) védik a szervezetet a szabadgyökök stresszt, idő előtti öregedést és oxidativ sejtkárosodást okozó hatásával szemben. A többféle antioxidáns fokozza egymás hatékonyságát, védi a szervezet egészséges működését. Citrusfélékre érzékenyeknek nem ajánlott.

Összetétel: zselatin (90 mg), gránátalma kivonat (80 mg), szőlő kivonat (80 mg), zöldtea kivonat (75 mg), tőzegáfonya kivonat (75 mg), citrus kivonat (50 mg), C-vitamin (30 mg), maltodextrin (10 mg), nátrium szelenát (190 ng)/ kapszula.

Javallat: napi 1 kapszula.

Antioxant cseppek, 50ml: 2940-

Kép
jenny29
Mór
 
 


jenny jó ez a cikk amit leírtál! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jenny!
Köszi, rendes vagy.
Én is keresgéltem ám.
Voltam rákszürésen, közben megvizsgált, tök jo minden és indul a project!!!!
encike 2
 
 


itt is hajrá encike! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Nita!
Lassan megyünk fürcsizni.
Jo pihenést nektek!
Holnap jövök!
encike 2
 
 


jóéjt encike! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Encike! Sajnálom a kislányodat. Ez egy felnőttnek is elég.

A hőm hétfő reggel már leesett, piri még megvan rendesen. 4. nap már nem szokott így fájni a hasam, mint most.

Judit! Nem semmi a 8 gyerek! Nem vagy te ovónő?

Ne haragudjatok, de kicsit ritkábban tudok jönni. Nem besokalltam, csak időm nincs rá. A nagymamám rosszabbul van. A doki szerint már nem sokáig van velünk. Azt mondta, hogy valószínűleg el fog aludni, s legalább nincsenek fájdalmai. azt mondja, készüljünk fel rá. Hogyan lehet erre felkészülni. Olyan rossz látni, hogy így van. Ma még anyukámat sem ismerte fel, pedig ő gondozza. Próbálok minél több időt vele lenni, amig lehet... :cry:

Azért drukkolok mindenkinek, hogy mielőbb babás legyen. Igyekszem jönni, puszi Nektek.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!

Nitacska!
Hát minimum egy gyors költözésre gondoltam :wink: :wink:

Kiri!
Nagyon sajnálom mamádat :cry: :cry: :cry: Erre tényleg nem lehe felkészülni. Kitartást az egész családnak, és gyere, amikor csak tudsz :!: :!: :!: :!:
(((((Kiriki)))))

Jenny!
NAgyon jó a cikk :lol: :lol: :lol:

Judit!
Nem vagy semmi ennyi gyerkőccel :!: :!: :!: Minden elismerésem :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsuzska tegnap voltunk intézni a paírt mert olyan problémályuk volt hogy a mamának van egy bérlőtársa de nem tudtuk ki az aztán kiderűlt,hogy anyukám az.
jövőhéten anyu bemegy aláírni egy papírt hogy lemond mint társbérlő és innentől kezdve menek folyamatosan a dolgok! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát ez tök jó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: És akkor pikk pak tudtok is költözni :lol: :lol: :lol: :lol:
NAgyon örülök :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


igen jó hogy haladni fognak végre a dolgok de a nő akivel beszéltünk azt mondta ez a folyamat 3-4 hónapig is eltarthat! :( :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bakker :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: 3-4 hónap :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: És akkor addig nem is tudtok költözni :?: :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Az amcsi, a francia és a cigány beszélgetnek a feleségeikrol
Mondja az amcsi:
- Amikor az én drága Jennym lovagol, a lábait a földön húzza. Na persze
nem azért, mert olyan kicsi lova van, hanem mert olyan szép hosszúak a lábai.
A francia:
- Reggel a tenyereimmel átölelem a kedvesem derekát, felemelem, megpuszilom,
leteszem és elmegyek dolgozni.
No persze nem azért, mert olyan nagy lapátkezeim vannak, hanem mert
a kedvesemnek oly karcsú a dereka.
A cigány:
- Amikor reggel elmegyek dolgozni, ráütök a feleségem seggére, a segge
megrázódik, de amikor hazajövök munkából, a segge még mindig rezeg.
No persze nem azért mert olyan nagy a segge, hanem mert olyan gyorsan
hazajövök a munkából...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsuzska :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Egy idos hölgy rettegésben tartotta a diliházat. Olyan gyorsan száguldozott a szobák között a motoros kerekesszékével, hogy bedolt a kanyarban. Egy ápoló megállította és azt kérdezte tole:
- Van Önnek jogosítványa erre a jármure?
- Természetesen van - válaszolta a hölgy, és egy csokipapírt adott a férfinak.
- Rendben, de vezessen óvatosan - felelte az.
Továbbrobogott, keresztül a hallon, de nem sokára egy másik ápoló állította meg.
- Van Önnek érvényes forgalmi engedélye erre a jármure?
- Természetesen van. - válaszolta és egy rágógumipapírt adott oda.
- Rendben, vezessen óvatosan!
A no tovább gurult, befordult a folyosóra, és a folyosó végén meglátott egy férfi beteget, tök pucéran, álló farokkal. Hirtelen lefékezett, és bosszankodva szólt:
- A fene egye meg, már megint a szonda...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


A friss házasok első hete:

Férj: Ez volt minden álmom!!
Feleség: Szeretnéd, ha elhagynálak?
Férj: Dehogy. Ezt mégegyszer meg ne halljam!
Feleség: Szeretsz engem?
Férj: Még jó hogy!
Feleség: Képes lennél engem valaha is elhagyni?
Férj: Soha. Képtelen lennék rá!
Feleség: Megcsókolnál szerelmem?
Férj: Igen. Az arcod, a tested; mindenütt...
Feleség: Képes lennél engem valaha megütni?
Férj: Soha!! Én nem olyan férfi vagyok!
Feleség: Bízhatok benned?
Férj: Igen...
Feleség: Oh, Kedvesem!

Hét évvel később: (olvasd alulról felfelé) :)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ez nagyon tuti vicc!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


A no bemegy a patikába és mérget kér. A patikus meglepodik:

-Asszonyom, miért van szüksége méregre?

- Megölöm a férjemet.

-Nagyon sajnálom, de nem adhatok el önnek mérget azért, hogy megöljön
valakit!

A no erre kitesz az asztalra egy fotót, amely az o férjét és a
patikus feleségét ábrázolja félreérthetetlen helyzetben. A patikus nagyot
nyel és rábólint:

- Elnézést, nem tudtam, hogy van
receptje

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


nagyon tutkóóóóóóóóó! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Haho!
Hol vagytok??????
encike 2
 
 


itt vagyóóóóóóóóóóóóók! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Á, de jo időnk volt ma! Itt voltak tesomék, kajáltunk, dumáltunk, keroztunk. Eltelt a nap.

Anyu azt álmodta, hogy lányom született.
encike 2
 
 


bizti ugy is lesz ahogy anyukád megálmodta!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!

Ti hogy bírjátok ezt a meleget! Én bírnám, ha mondjuk mozdulatlanul fekhetnék a földön vagy a kádban, de erre ugye sok esélyem nincsen! :lol:
Gyerkőcöt is 7- 9 között viszem ki reggel, meg 5 után! Itthon meg egy nedves ruhával játszunk kukucskálósat, mindkettőnknek jólesik!

Látom, h sokan írtok ide is meg az 2009 ápr- júl. topikba. Nem lenne egyszerűbb a 2 "témából" egyet csinálni?

Kuzsanna, Encike látom nektek mostanában lesz pé-tek! Hajrá! Hajrá!

Zsu
svs
 
 


Szasztok Leányok!

Csak életjelet szeretnék adni magamról. Very Happy

Jelentem a gödörből már kifelé tartok, de még nem vagyok túl rajta, de küzdök. Hogy mi a baj? Hát gyakorlatilag minden.
Anya:
A jövő hét után kezdődik a kemoterápiás kezelése. Most ott tartunk,hogy nem múlik el nap keserves zokogás és sírás nélkül. Egyszerűen nem akar küzdeni. Olyanokat mond, hogy nekem már úgysincs szükségem rá, mert már megállok a lábamon meg ilyesmik. Próbálok erős lenni, de ez borzalmas nehéz... Hiába is mondanám,hogy "anyám nem vagy normális, hogy ilyeneket mondasz" teljesen lepereg róla. Mondom neki küzdeni kell, mert nem adják könnyen a gyógyulást, hát küzdjünk együtt, de ez sem használ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad már nem tudom mit csináljak! Kitaláltam, hogy naponta felhívom valami hülyeséggel, hogy érezze már,hogy mennyire szükségem van rá, és egyáltalán nincs még itt az ideje, hogy elváljunk egymástól. Sajnos édesapámat öt éve vesztettem el, abba is majd belezakkantam, hát ha most még anyu is elmegy ráadásul úgy, hogy ő sem láthatja az unokáját (aki sajnos még útban sincs!!! Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad ) abba biztosan beleőrülök!
Munka:
Tiszta dedó! Természetesen mindenért - még azért is, hogy levegőt veszek - én vagyok a hibás. Persze a nagy kapkodás miatt hibát, hibára halmozunk, s ez persze rontja az imázst! Két hete nagy beszélgetésre hívott a főnököm, hogy azonnal mondja meg, hogy mi bajom az új kolléganőimmel, mire közöltem, hogy csupán annyi,hogy nem akarnak dolgozni. Erre jól leszidta a kolléganőket, és részéről a fáklyás menet.
Baba:
Hááát ez nagyon nem akar összejönni nekem. Crying or Very sad kb egy hete voltam dokinál, s amellett, hogy kiderült rosszul szedtem a gyógyszert - ezt most hosszú elmagyaráznom, de a lényeg,hogy kevesebbet vettem be, mint kellett volna - csupán egyetlen egy petécske érett meg, a mi a 11. napon még csak 12mm volt, a 14. pedig már 22,5mm. Ez mind szép és jó, csak az a baj, hogy valamiért nem termékenyül meg. Na jó, ezt a hónapot azért még nem írom le, mivel jövő hét után kellene nem megjönnie. A doki viszont azzal "fenyeget", hogy ha őszig nem jön magától, akkor jöhet az inszem. Egy gondom van, már attól is félek, hogy az sem fog összejönni... Tudom-tudom hülye vagyok, hogy ilyeneket gondolok, de ez van.

No, amíg ezeket a dolgokat nem tisztázom magamban, addig csak ritkán leszek. Mért? Mert borzalmasan negatívan tudok néha gondolkodni, és nem venném a lelkemre, hogy bárkinek is elvegyem a kedvét még az élettől is! De ígérem,hogy amint úgy érzem, hogy minden rendben jelentkezem!

Addig is legyetek jók, nagyon vigyázzatok magatokra, és a babákra!

Millió ölelés:
Anda Very Happy

Kép
anda81
 
 


svs jol is teszitek,hoyg csak olyankor mentek ki amit írtál!
anda KITARTÁS!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok lányok.

Anda: kitartás és mnden rendbe fog jönni Anyukádnakis kitartás és maradj mellete akármitis mond az én anyosomis ilyen volt tartanikell ahogy csak tudod és belátja majd.

Svs: miis csak kora reggel megyünki és késö délután nem tudunk mit tteni csak ovjuk a gyerekeket és magunkat.

Magamrol: még birom és ugynézki maradnak még egy darabig nagyon jol érzik magukat és a szabatcságot a panel után.
igen a ház még áll és nem vagyok ovonö pedig az szeretem volna lenni :roll:

Vigyázzatok magatokra ha tudok jövök puszi.

Kép
v.e.judit
 
 


Sziasztok!

Köszi a biztatást, mi mindent megteszünk a cél érdekében!
encike 2
 
 


hajrá encike apára fel!!!!!!!! :oops: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Haho!
Merre vagytok?
encike 2
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: