Új privát üzeneted érkezett!

Ez lemaradt::oops: :oops:

Kiri!
Mi volt ma a dokinál?????

morzsa
morzsa25
 
 


Morzsa!
Hát igen.... mi hat év alatt voltunk nászúton belföldön Hegykőn, aztán egy hosszú hétvégén Debrecenben, egy hosszú hétvégén Szlovákiában, tavaly Djerbán és idén lesz Szováta és Horvátország :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kiri!
Mi volt a dokinál :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Már tegnap este akartam jönni, de nem működött a net. Bele tudtam volna rúgni.

A leletem teljesen negatív, még gyulladásom sincs. Azt mondta a doki, hogy csináljunk egy vérképet, ami általános is és megnézi a hormonjaimat (prolaktint és sárgatesthormont is). Azt mondta, hogy mivel így ultrahangon semmi rossz nem látszik, igy tovább kell vizsgálódni. Ebbe beletartozik esetleg egy béltükrözés is. Ezek legalább eltartanak az őszig (eredmények + időpontkérés stb.). A béltükrözés után, mielőtt valami "drasztikusabb" beavatkozást csinálnak, megvizsgálják férjemet is, mert 1/3 részben a nő, 1/3 részben a férfi az oka, ha nem jön össze a baby, 1/3 résznek még nem ismerik az okát.

Mit ne mondjak, a béltükrözéstől kicsit beszartam. Megkértem, hogy uh-ozon meg. Megnéztük a petéimet, pontosabban petémet. Most is tök jók az eredmények, 14 mm a nyálkahártya, 16 mm a tüszőm. Úgy néz ki, hogy előbb fog megrepedni, mint a 14. nap. Emiatt rövidül a ciklusom is. Szerinte az is lehet, hogy amiatt nem jött eddig össze, mert a 14 nap köré koncentráltunk, aztán már arra sehol nem volt a pé.
Ami kicsit megijesztett, hogy folyadékot lát a méhben. Ennek nem kéne ott lenni ebben az időszakban. De megnyugtatott, hogy az lehet akár a háj miatt a zsírvisszafolyástól is. Elég undorítóan hangzik. Megbeszéltem vele, hogy a fogyókúra jót fog tenni. A teákat ihatom tovább. Persze, még most sem értem, hogy mitől fáj a hasam. Lehet, hogy örököltem anyukámtól a tejérzékenységet?

Zsuzska! Mikor mentek Szovátára?

Morzsa! A lábad hogy van? Tudtál azért kirándulni is? Drukkolok, hogy egy pár hét múlva prágai babócára számolhass be. :wink:

Niki! Hogy vagy? Hétvégén most is melózol?

Kép

Kép
kiriki
 
 

 
 

Szia Kiri!
Majd aug. 2.hetében megyünk. Most próbálok a neten szállást keríteni :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát elég ijesztően hangzik ez a béltükrözés :shock: :shock: :shock:
Remélem, nem lesz rá szüskég ++++++++++++++++++++++++++

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok Lányok!

Tegnap én is lustálkodtam, hordtuk szét a meghívókat, így nem volt időm jönni......

Zsu!
Biztos jó lesz a kirándulásotok!!!Kívánom, Ti is 3.-an gyertek haza :wink:

Kiri!
Nem hangzik jól a béltükrözés...(Én soha nem engedném meg) :oops: :oops: Örülök viszont hogy van egy szép tüsződ....Akkor most ne a 14. napra koncentrálj, hanem minden napra, ha apa bírja :lol:
Lábam még fáj, de elviselhető, ez sajna 2 hét mire helyrejön.....Kirándulás nagyon jó volt, képeket még minidg nem tudtuk feltölteni a gépre, hogy dobjak belőle.De ami késik, nem múlik.
Reménykedem én is, hogy hamarosan beszámolót tartok.....Június 10.-e a nap, hogy nem kell megjönnie!!!!!:D
A vonalzóm persze nem jól "jár":D

Pami!
Merre jársz???? :roll: Remélem kellemesen töltöd a hétvégét! :wink:

Mindenkinek napsütéses napot, én sajna dolgozom, így nem sokat érzek a napból.(lent az alagsorban) :lol:

morzsa
morzsa25
 
 


Morzsa!
Jó munkát neked mára!!!

Vigyázz a lábadra,hogy a NAgy Napra rendbe jöjjön és szét tudd táncolni a topánodat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jún. 10-ig meg megy a drukk!!!!!

Mi most megyünk vásárolni, piacra, meg sütök sütit estére.... este mini buli lent barátnőméknél, múlt szombaton volt az esküvőjük :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Én sem vagyok feldobva a béltükrözésről. Remélem, nem kerül rá sor.
A hétvégén pihiztünk egy jót. Kimentünk a kertbe, s lustálkodtunk, este pudingoztunk egy jót :oops: :lol: , aztán kimentünk a Fő térre, bornapok voltak. Megkóstoltuk a málnabort. Isteni finom volt. Ma is kerteztünk, napoztunk. Remélem ma is lesz puding, bár férjecském egy kicsit fáradtnak tűnik. Majd meglátjuk.

Zsuzska! Mi Pécsre indulunk, én is a neten keresgélek szállás után. Biztos akad nektek is valami jó. Ott van az a fürdő, ami jó a meddőségre és segíti a teherbeesést?

Morzsa! Én a meghívó széthordását utáltam az egész előkészületben. Olyan nehéz volt egyeztetni, hogy otthon találjunk valakit, s persze férjecském akkor is túlórázott hétvégente. Drukkolok, hogy 10-én ne látogasson meg piri.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!

Kiri!
Igen, a Medve tónak nagyon magas a só tartalma és azt szokták javasolni meddőségre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska! Akkor jó sokat pancsikolj a tóban, hátha segít beköltözni pocaklakódnak. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kiriki
 
 


Helló Mindenkinek!

szóval ma voltam a dokinál és képzeljétek azt mondta hogy most menjek inszemre!
Mármint szerdán mer tma repesztettünk tüszőt és szerdára lesz jó!

Kicsit meglepódtem mer tazt hittem hogy még nem fogja engedni, pláne arra nem számította mhogy ő fogja ajánlani :shock: :lol:

Mert Állítólag olyan jók az eredményeim hogy kár volna elvesztegetni még 1 hónapot!

Szóval megint 1 érdekes hóna pelé nézünk!

Kép
pamilla
 
 


Tök jó nektek hogy már tudjátok hogy mentek nyaralni!

Nálunk ez mindíg olyan képlékeny mer tügye ha uramnak meló van akkor azt me gkell csinálni!

De remélhetőleg mi is megyünk aug.-ban Balatonra valahova!

Nem tudtok vmi jó helyet?

Kép
pamilla
 
 


Kiriki!

Miért kell a béltükrözés?
Annak mi köze lehet a babamentes élethez?

Én ezt nem értem!!!!!!!!

Morzsa!

Már csak 1 hónap és húúúúúúú!
ESKÜVŐ!

Izgulsz már nagyon mi?
Még mindíg sok a meló?
Mikor fogsz végre rápihenni a nagy napra?

Kép
pamilla
 
 


Zsu!

Most vna ,lesz a closty-s hónapod ügyi?
Kíváncsi vagyok!
Reméle mneked egyből besegít a hsg és köv. piri már nagy ívbe nelkerül!

Niki

Kép
pamilla
 
 


Niki! Húha, zajlanak az események, felpörög az élet nálatok. Igzi ez az egész. Drukkolok, hogy sikerüljön az inszem.

Nem tudom, hogy mi köze a beleknek a babócához. A doki biztos jobban tudja. Arra mondta, hogy béltükrözés kell, hog alaposan ki kell vizsgálni, mert sok mindennel összefügg ez az egész. Bízom benne, hogy nem fog rá sor kerülni. Bízom a dokimban, ő tudja jobban. Abban is igaza volt, hogy a pém előbbre tolódott, mert tegnap görcsölt a hasam rendesen a bal petefészkemnél.

Reménylteljesen nézek a nyár elé. Mindjárt megyek, s megiszom a palástfüvemet. Ebben a hónapban viszont áttérek a vas + folsav szedésére. Nem szedek terhesvitamint.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki!

Terhes vitamint én sem szedek!

De nekem is azt mondták hogy a folsavat nyugodtan szedhetem!
De ezt nem a dokim mondta csak azok akik már voltak babásak!

Szóval most nem szedek semmit!
Leszámítva a bromót :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Niki

Kép
pamilla
 
 


A bromot én is szedem persze. A vasat amúgy is szednem kell, legalább is időközönként, mert nem tartja meg a szervezetem a vasat. Mondtam a dokinak a folsavat, azt mondta, hog az is jó. Főleg, hogy a vitaminoktól csak hízok. És hát az sem jó.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!

Niki!
Inszem szerdán????? Nagyon drukkolok, csuriban mindenem :!: :!: :!: :!: :!: :!: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Én sem szedek semmiylen terhesvitamint, sem semmit a Bromo-n ívül. MEgyek, berakom ázni a palástomat én is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kiri!
Együtt haladunk!!!!! Drukk a jövő hétig neked is!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Helló csajok!

Mi volt ma? senkivel semmi?

Csak mert senki nem írt :wink: :shock:

Ti fent vagytok az iwiw-en?
Ha igen tök jó lenne ha megjelölnénk egymást! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ha Ti is így gondoljátok akkor priviben cseréljünk adatokat!

Holnap este de legkésőbb csüt. reggel írok hogy mi volt!

Szurkoljatok nagyon holnap, hogy sikerüljön végre és ne kelljen még többször menni!

Niki

Kép
pamilla
 
 


Niki!
Küldtem privit!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Zsu!

Válaszolta ma privire :wink:
Remélem sikeres lesz az akció! :lol:

Kép
pamilla
 
 


szóval tegnap túl lettem az első inszemin!

Semmi kellemetlen nem volt és tök aranyosak voltak velem (bár 40eFt-ért már lehetnek)

Kb 5 perc volt a "műsor" aztán 10 perc fekvés és utánna mehettem is!
Kaptam progi támogatót és tegnaphoz 2 hétre kell tesztelni!

Hát nagyon imátkozom hogy siekrüljön!

Pont tegnap mondtam a páromnak hogy olyan gyorsan történnek vele ma dolgok hogy időm sincs felocsúdni!!!! :shock:

Szóval most már ideje lenne bebabásodni!
Természetesen mindannyiunknak :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Zsu!

Te is a Forgácsba mész majd inszemre jól emlékszem ügye?

Kép
pamilla
 
 


Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiigen......od, ha nem sikerül mostantól két hónapig a Closty-val.

MEgtaláltalak és bejelöltelek iwiw-en :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Képzeld, nekem nem nézik a Closty mellett a petécskéimet.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja képzeljéze ktegnap elmondta ma munkahelyemen a főnöknke hogy babát szeretnénk!

persze nem az igazi sztorit hogy 2 éve próbálkozunk hanem lódítottam :oops:
De muszály volt mert inszem után nem emelhettem és kímálő üzemmódban kellett dolgoznom!

Egyébként kellemesen csalódtam semmi negatívum nem volt!

Remélem nem csináltam hülyeséget! MÁr nem tudtam máshogy ,megoldani a sok dokihoz járást stb...

Ja és persze a lelkemnem is könnyebb :lol:

Kép
pamilla
 
 


De ezt nem értem mert az én dokim is a Forgácsban is van és ő nézett!!!!

Pont azér tcsinálta most mert annyira jók lettek az eredményeim!

Nagy tüszők és vastag hártya!

Lehete hogy a Forgács nem néz ilyeneket????

Én a Sipos Miklóshoz járok!
Ő nagyon lelkiismeretes stb...

Kép
pamilla
 
 


Tudjátok min gondolkodtam:
hogy ezek a beavatkozások meg magánrendelések mennyi lóvét emésztenek fel!!!!


És mi van azzal akinek nincs pénze?
Vagy nincs annyi?
Annak nem lesz gyereke?

Mer tpl azér tha nekem mind a 6 inszemet végig kéne csinálni alkalmanként 40 eft+ a gyógyszerek és a magánpraxis!

Akkor anyagilag jó pár évre előre csődbe fogunk jutni!!!

Azér tez felháborító nem?

Persze mindent pénzt megér a baba, csak sikerüljön! De ez akkor is kiakaszt! :shock:

Kép
pamilla
 
 


Sziasztok!

Niki! Nagyon drukkolok, hogy sikeres legyen az inszem. Pihizz sokat. Tényleg felháborító, hogy mennyibe kerülnek ezek a dolgok. Ha nem "maszek"ba csináltatja az ember lánya ezeket, akkor is ennyi? Vagy ezt csak ilyen klinikán lehet? Bocs, ha hülyeséget kérdeztem.

Zsu! Igen, együtt haladunk. Remélem babásak is együtt leszünk.

Úgy szúrkál a bal petefészkem néha-néha. Nem értem.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki!

Ez maszek alapon kerül ennyibe!
Sajnos az eredeti dokim nem csinál inszemet a mostani meg csak a Forgácsban!

Elvileg 1 másik topikbna azt írták hogy a SOTE II. is csinálnak de csak 2 doki! Ha pedig nem ehhez a kettőhöz jársz akkor finoman szólva cseszheted!

Gondolom az én dokim is megcsinálta volna inkább a sote-n mert akkor amit kap az teljesen az övé, így pedig gondolom csak töredéke!

Hát nagyon imátkozom hogy sikerüljön az első!!!!

mitől szurkál a petéd fészke?
Remélem jó előjelnek számít!

Kép
pamilla
 
 


Niki!
Azt hiszem, hogy azért nem mondta, hogy uhuzzunk, mert kb. 3-4 hét múlva elmegy hónapra. Bár azt meg nem értem, hogy azért mért nem küldött el a Siposhoz???? Nekem mindent F. bácsi csinált :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: De azért ha elkezdek pecsételni miki előtt, akkor azért oda telefonálok és rákérdezek, hogy most mi van? Mert ha nem nézik, úgy nemszívesen vállalom be a Clostyt :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: Max. keresek egy másik dokit, és elmondom, mi a helyzet és megkérdezem, hogy esetleg ő vállalná-e??

Amúgy én is úgy hallottam, hogy a SOTE-n csinálnak.....

Ha nem tehetném meg, hogy magán dokihoz járjak, én sem tudom, hogyan lenne babánk :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Tanulságos és aranyos!

A farmon a ló belesüllyed egy mocsaras gödörbe.. Arra megy a tyúk.
A ló kéri, hogy hozzon gyorsan segítséget.
A tyúk elszalad segítségért, de nincs otthon senki, így maga beül a gazdája
sportkocsijába, és azzal kihúzza a lovat.
A ló nagyon hálás, és megígéri, hogy jó tett helyében jót várjon a tyúk.
Egyik nap, mit ad isten, a tyúk is elsüllyed egy gödörben,
és kiabál a lónak.
- Ló, légy szíves menj a sportkocsiért és húzzál ki innen.
- Nekem nincs szükségem ehhez kocsira. Odaállok, odatartom a
fütyimet, kapaszkodj bele és kihúzlak.
És tényleg kihúzza a tyúkot!

Mi ebből a tanulság?
Ha valakinek akkora van, mint egy lónak, nincs szüksége sportkocsira ahhoz,
hogy felszedjen egy tyúkot.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Két unatkozó kaszinó krupié üldögél a kockázó asztalnál, amikor egy vakítóan
gyönyörű nő lép a kaszinóba, egyenesen az asztalukhoz sétál és feltesz
ötmillió forintot egyetlen dobásra.

"Remélem nem bánják, " - mondja a szépség a két férfinak - " de sokkal
szerencsésebb vagyok, ha teljesen meztelen vagyok." Azzal egy mozdulattal
anyaszült meztelenre vetkőzik és eldobja a kockát.

Ahogy a kocka megáll az asztalon, ragyogó mosollyal felugrik és ugrabugrálni
kezd örömében: "Nyertem, nyertem!"

Mindkét krupiét szívélyesen megöleli, felveszi a nyereményét és a ruháit és
kisétál az ajtón.

A két krupié üveges tekintettel bámul az ajtóra majd egymásra hosszú percekig,
mígnem az egyik rekedt hangon megkérdezi: "Mit dobott?"

"Nem tudom, " mondja a másik - "Azt hittem, te nézed."

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Helló!

Jók a viccek Zsú!


Kiriki bejelöltelek!!!!!

Morzsa!

Mizu veled?
Még mindíg az a fránya meló?
Néha pihenni is kell!

Kép
pamilla
 
 


Mire képes a mobiltelefonod (amiről te nem is tudsz)

1. A segélyhívó szám az egész világon 112. Ez akkor is hívható, ha a telefon
billentyűi le vannak zárva. Próbáld ki!

2. A kocsiban hagytad a kulcsokat és távol vagy a lakástól, ahol a
pótkulcsot tartod? Nos az a megoldás, hogy hívd fel a lakást, és valaki
tartsa közel a telefonhoz a távirányítós pótkulcsot. Neked kb. 20 cm-re kell
tartanod a mobilodat a kocsiajtótól. Amikor otthon megnyomják a
távirányítót. Megnyílnak az autó ajtói! A csomagtérajtóval is működik. Tégy
egy próbát!

3. Lemerült a mobiltelefonod akkumulátora? Minden mobilnak van tartalék
töltés az akkujában, amely a *3370# megnyomására önmagától aktivizálódik,
így 50% póttöltést nyújtva. Amikor újra töltöd a telefonodat, automatikusan
ez is feltöltődik, így a következő alkalomra is lesz tartalékod.

4. Mit tegyél, ha ellopták a mobilodat? A mobilkereskedők azért titkolják
ezt az információt, hogy a tolvaj tovább használja a szolgáltatásukat,
fogyasszon ezáltal, a lopás áldozata pedig vegyen másikat és ő is tovább
fogyasszon.

Meg kell tudnod a készüléked sorozatszámát. Ehhez üsd be: *#06# HÍVÁS NÉLKÜL
és minden más nélkül, és a kijelzőn megjelenik egy kód. Ez az egyedi kód az
egész világon a te készüléked sorozatszáma.

Jegyezd fel és tartsd biztonságos helyen. Ha ellopják a telefonodat,
értesítsd a társaságod operátorát, és add meg neki ezt a kódot. Ez lehetővé
teszi, hogy teljesen blokkolják a telefont, még ha a tolvaj kicseréli is
benne a SIM kártyát.



Valószínűleg nem kapod vissza a telefonodat, de legalább biztos lehetsz
benne, hogy aki ellopta, sohasem fogja tudni használni.

Ebben az a legfontosabb, hogy ha mindenki ismerné ezt a trükköt, értelmetlen
volna mobilt lopni. Ezért hát küldd tovább minden ismerősödnek. És ne
felejtsd el felírni és biztos helyre tenni a sorozatszámodat.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Zsuzska! Jók voltak a viccek és tanulságos volt a mobilos leírás is. Te is inszemre mész majd?

Mindkettőtöket visszajelöltelek.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Ma apukámmal, anyóssal zsibin voltunk Ausztriában. Olyan szuper cuccokat lehet venni fillérekért. Mondtam is apuéknak, ha nekünk gyerekünk lesz, biztos ki fogok menni vásárolni. Olyan jó dolgokat lehet venni az etetőszéktől a bébihordozón át. Nem csak használtan. Anyósom 750 Ft-ért vett nyugágyat. Én pedig vettem egy majmos huzatfogót. Jövő hónapban újra megyünk, remélem akkor már bébicuccokat is vásárolhatok. Kár, hogy férjecském nem tudott eljönni, s valószínűleg legközelebb sem tud, túlórázik délelőtt. :cry:

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiri!
Tök jó, hogy Ausztriához közel vagytok.... én is szeretem a zsibiket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nekem csak akkor kell mennem inszemre, ha mostantól két hónapon belül a Closty mellett sem esem teherbe :roll: :roll: :roll:
De bízom benne, hogy igen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Lányok!
Bocsi, hogy nem jelentkeztem, de sajnos történt pár dolog, ami miatt nem volt kedvem jönni.
Meg szerettem volna hívni egy nagyon jó barátnőmet a lagzira, és sajnos már nem lehet ott, mert hosszú betegség után elhunyt.Sajnos nem mondta el, hogy nagyon beteg, nagyon megviselt....... :cry: :cry: 29 éves volt...... :cry: :cry:

Most heti 5 napokat dolgozom, és mellette egyre több a hiányos részlet az esküvővel kapcsolatban.Így az után is szaladgálni kell.

Pami!
Sajna pihenni nem nagyon tudok, majd július 1.-től leszek szabin, így lesz 4 napom előtte pihenni....Szóval nem lesz egyszerű!Örülök, hoyg hírtelen megtörtént az inszem.Nem volt időd agyalni!Most sikerülnie kell!!!!!!Drukkolok nagyon!40 ezer???A Kaáliban is annyi....Sajnos ez nem támogatott:(
Viszont aBMC.-ben nem kell érte fizetni!Egy hátránya van, sokat kell várni, de szívből ajánlom a Szűcs Zoltánt...Nekem ő volt a dokim, én nagyon szerettem, és ha egyszer kismami leszek, szeretnék nála szülni(nem miatta váltottam intézetet)

Zsu!

Kívánom, ne kelljen menned, sikerüljön Clostyval!!!!

Kiri!
Iwiw.-en én is fent vagyok...Írok privit


Mensimanó 20 napra jött el hozzám, eléggé megviselt, ma vagyok a 6!!!! napon:(((((((((És még kínoz.Nem szokott ilyen lenni,általában 2-3 nap. Ez is rátett egy lapáttal a hangulatomra...
De nem akartalak elszomorítani benneteket, az idő is olyan szomorú, sajnálom, hoyg nem jó híreket hoztam:(Bíztunk ismét a spontánban, de nem jött be:(

Mindenkinek további szép vasárnapoT!

morzsa
morzsa25
 
 


Morzsa!

Részvétem a barátnőd miatt!
Ilyenkor nme is lehet mit mondani hogy jobb legyen!!! :cry:
De Sajnos itt is igaz a közhely az idő megenyhíti a fájdalmat!

Kitartás és lélekben veled vagyok!!!!

Köszönöm hogy ajánlottál dokit!
Egyenlőre reménykedem abban hogy már az első sikerült!
aztán még 1-et bizti kibít a családi kassza hogy utánna mi lesz az majd kiderül!!!

Egyenlőre nme gondolok ennyire előre! Pozitív hozzáállást gyakorlom :lol:

Pirinek meg mond me ghogy húzzon melegebb éghajlatra és ne kínozzon tovább!!!!

Minde mtére nkitartást!

Niki

Kép
pamilla
 
 


Sziasztok!

Morzsa! Sajnálom a barátnődet. Szörnyű ez az egész. Részvétem. Ez a fránya piri is. El is hiszem, hogy most nagyon kivagy. A szervezés is nagyon kiveheti az erőd. Kitartás, már nem sok van a lagziig. Ott majd elfelejtesz minden rohangálást, s szuper jó lesz. Utána pedig pihenhetsz. Mentek nászútra?

Niki! Hogy érzed magad? Dolgozol vagy otthon pihensz? Már nem sok van hátra, s kiderül, hogy sikerült-e az inszem. Megy a drukk.

Zsuzska! Drukkolok, hogy a nyáron megfoganjon a babátok!

Én nem értem ezt a vonalzót, én úgy számoltam, hogy 15-16-án jön piri, ha jön. Ez meg itt teljesen mást mutat.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Ja, és a héten szabizom. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Annyi dolgom lenne, annyi mindent elterveztem, hogy az egész hét sem lesz elég. Aztán meglátom, mennyi idő marad a pihire.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki!

Tök jó a héten én is szabizom!!!!
De én terveztem el semmi extra dolgot!

A tesómmal elmegyünk a Test kiállításra, aztán a Viva commet-re, pénteken meg megnézzük a Szex és Newyork-ot

Szóval ennyi a program!


De ha jó idő van kifekszem majd az erkélyre!
Mer tügyi egyenlőre nme ücsöröghetek vízben!

Igen már nincs sok hátra! DE nagyon váro ma dolgot hogy végre tesztelhessek!

Képzeljétek most semmi cicifájásom nincsen! :shock: :shock: :shock: :shock:

Pedig eddig ilyenkor már le akart szakadni!
Ki érti ezt!

Pont azon mókázta mhogy nekem akkor fog majd sikerülni a baba ha semmilyen tünetet nem produkálok!!!

Asszem vicces lenne :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

niki

Kép
pamilla
 
 


Kiriki!

Ha 6 napot ít akkor annyira nincs elszámolva mer tma van 9.-e és így pont 15.-ét számolt neked a gép :lol:

Vagy nem ?

Kép
pamilla
 
 


nekem pl. 18.-ra nem kellene megjönnie!

És elvile gezt is dobta ki a gép!

Tényle gcsajszik vkinek van vmi jó változás a szervezetében?
Mondjuk 1 baba? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Niki! Milyen lüke vagyok. Igazad van. A vonalzó jól számolt. Pedig elvileg jó vagyok fejszámolásban. Miért ne lehetne, hogy tünet nélkül jön a baba? Egyébként tényleg vicces lenne.
Nekem szúrkál a hasam, s a melleim úgy feszítenek már lassan másfél hete. Mensi előtt mindig szokott lenni, de ennyire azért nem, s nem ilyen korán. Én még nem tudok róla, hogy baba lenne a pocimban. De attól még lehet. :lol:

Csajok! Rajtatok nincsen álomkór. Ebéd után majd leesik a fejem. Napok óta tudnék aludni délután. Hétvégén aludtam is.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!

Csaj gyors bekukk.... pénteken vizsgázom, után jövök :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tegnap beszéltem Babával msn-en. Megvan, de most pihenteti a baba dolgot egy ideig.

Puszi mindenkinek!!!!!

Morzsa!
Őszinte részvétem :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!

Kitartást a sok tanuláshoz. Drukkolok pénteken. Egy nagy határ .......kívánok.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Helló Csajok!

Zsu!

péntekre 1 kalappal!!!!!
Bizti sikerülni fog, mer tolyan kis ügyi vagy :lol: :lol: :lol: :lol:
aztán most már be kell fejezni azt a sok tanulást és csak a babagyártásra öszpontosítsatok!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

NÁlam a helyzte anniyban változott hogy a cicifájásmentes időszaknak vége! :?
De még mindíg nagyon kíváncsian várom a jövő heti szerdát!!!!
MÁr csak 1 hét!

Kép
pamilla
 
 


Kiriki!

Nálad mizu,
MÁr csak 4 nap van hátra!
Vmi Isteni jel?

niki

Kép
pamilla
 
 


Sziasztok!

Nálam nem tudom, hogy mi van. Reggel amikor először mentem pisilni a wc-papíron egy kis vért találtam. (Bocs,hogy ezt így leírom.) Azóta semmi. Fájdogál a hasam, s baromira feszít a cicim. Még nem kéne jönnie pirinek, hiszen csak a hét végén, jövő hét elején. Ebben a hónapban korábban volt pém, de azért még akkor is korai lenne szerintem. Tele van a f.......m magammal. Ma délben olyan rosszul voltam, szédültem és hányingerem volt. Délutánonként pedig aludnom kell, mert nem bírom nyitva tartani a szemem. Tegnap is több mint két órát aludtam. Most is mindjárt aludnom kell. Nem értem, én nem vagyok egy ebéd után alvós típus.

Zsuzska! Drukkolok holnapra. Ügyes és okos vagy, úgyhogy sikerülni fog!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
kiriki
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: