Új privát üzeneted érkezett!

Szép jó reggelt!

Anyooka: Hajrá randi, a fiúcskák egész biztos nem fognak tudni ellenállni a szép petécskéidnek. Mennek a drukkok. :wink:

Vicuska: Gratulálok a szép eredményhez. Minden rendben alakul, ebből baba lesz! :wink:

Nálam helyzet: Tegnap abbahagytam az utrot, mégis ma reggel picit magasabb hőt mértem. Lehet, hogy mégis fertynek van igaza a pémmel kapcsolatban? És csak a hormonok miatt kezdett el fájni a cicim korábban? :roll: Mindenesetre piri még mindig nem kopogtat, a remény még éldegél. :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Jó rreggelt!

Denika!

Az nem baj, hgoy abbahagytad az utrót? Mert most fog csökkeni a progszinted.
20150601134430
 
 


Desviki: Igazából most nem orvosi javaslatra használtam az utrot (napi 1-et), mert ebben a hónapban nem volt inszem. Azért hagytam abba, mert úgy érzem nem sikerült (bár a tegnapi teszt lehet, hogy még korai volt), és nem szeretném, ha nagyon sokat tolódna a piri (sajna nekem eléggé ki szokta tolni az utro).
Szerintetek nem kellett volna abbahagynom?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 

 
 

Anyoooka!
Nem szedek semmit most,de a metet nem is szedtem,engem megműtöttek azóta minden rendben.Nézve vagyok elég sűrűn.
Téged műtöttek vagy a gyógyszeres kezelést javasolták?

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Vicuska, ez nagyon jó hír! Drukkolok nagyon! És ki fogod bírni teszt nélkül? :wink:

Denika, én még nem hagytam volna abba az utrot! 11. dpo-n még kicsit korai a teszt, simán lehet pozitív még!

Breni, csak a műtéttől minden rendben van? :shock: Inzulint is néztek Nálad?
Engem 15 éve műtöttek, akkor még nagy hasi műtéttel. Pár évig rendszeres mensim lett tőle, de aztán minden elromlott újra. A Pcos-sel nem foglalkoztak tovább, én jártam utána... Január óta szedem a metet és nagyon sokat javultam azóta.
Javaslom Neked a www.pcos.hu-t, ha még nem nézegetted. Sok hasznos dolgot találsz ott és az igaz történeteket is érdemes elolvasni.

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Anyoooka!
Néztek mindent,csak a ciszták jelezték a PCO-t,semmi más tünetem nem volt.Hormonjaim rendben vannak.
Nálad ezek szerint voltak gondok?Mert azt írtad hogy sokat javultál.Ismerem a honlapot.

Kép
breni
 
 


Igen, nálam voltak gondok, inzulinom kb. 5szöröse a normálisnak, emiatt a hormonjaim is eléggé kakák voltak, minden mensi előtt barnáztam - ez teljesen megszűnt...
tavaly decemberben teszteltem zebrát, akkor még nem szedtem a metet, vsz. a Pcos miatt nem maradt meg a baba.
Remélem, hogy met mellett most sikerülni fog. Sikerülnie kell!!!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Anyoooka!
Hát ez nem valami jó.Nálam semmi ilyen nincs-hála.
Tuti hogy sikerülni fog.A lényeg hogy bízni kell benne!!!!!

Kislányodnak nagyon sok boldog szülinapot kívánok! :D :D :D

Kép
breni
 
 


Sziasztok,

Anyo: szorítok nagyon! kiskatonáknak jó várfoglalást!
Lányodnak Boldog szülinapot!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Köszönöm szépen Dorka nevében! :lol:

Czinkeb, drukkolok!!!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Dorka!

Nagyon boldog szülinapot kívánok!

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi, köszönjük! :) Édes ez a maci!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

Bocs a késésért, előbb szoktam jönni, csak pogácsát sütök a dednek :)

Anyo!

Tök jó, hogy túl vagy az inszemen, izgi két hét áll előtted :) Drukkolok, hogy Dorka a 4. szülinapjára már legyen egy három hónapos tesókája :)

Vicuska!

Jó híreket kaptál örülök neki! De ugye nem akarsz kínozni minket azzal, hogy egy hétig még nem tesztelsz? :twisted: :wink: :oops: Nem nagyon tesztelnek a tábla tetején a csajszik...

Denika!

Szerintem ne hagyd abba az utrót addig, amíg nem leszel biztos abban, hogy nincs baba. Szerintem.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziazstok csajszikák

megvolt a 9. napi Uh. Hárman vannak nagyon, ebből kettő igazán nagy 16*16 mm esek, egy még csak 10*10 es meg van egypár apróka is. Ma mgé szúrok merionalt, meg szombaton, vasárnap este repesztünk osztán kedd de. inszemi. :lol: Méhnyálkahártya 10 mm.

jaj halló...elfelejtettem tűt kérni aszomabti merionalhoz...szerintetek ha kifőzőm a maiakat hasznákhatom még eygszer ugye....? hát csak bennem járnak...vagy apatikában is kaphatok ilyen tűket? most nagyon nem esik útba a kaáli szombatig.

pusz midnnkinek
Vendég
 


Mami!

Hú de klassz! Gyönyörű tüszők, a nyh meg egyenesen tökéletes! A patikában lehet fecskendőt kapni, inkább vegyél újat szerintem. Hajráááááááááá!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Mami, ez szuper jó!!!! :lol: :lol: Nagyon szép eredmények! Ügyes vagy!!!!
Szerintem ne használd ugyanazt a tűt, patikában biztos lehet kapni!

Évi, remélem, úgy is lesz! :wink:

Többiek, merre vagytok?!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Legyekmami!
Nagyon szupik a tüszőcskéid.Nagyon szorítok keddre! :wink:

Kép
breni
 
 


Sziasztok

Lmami

Patikában lehet kapni tűt, vegyél inkááb ugyanazt ne használd.

Mindenkinek drukkolok! Csendben a háttérből. Nekem semmi megérzésem nincsen, várom a hétfőt de kicsit félek is a teszteléstől .... :roll:
kokusz
 
 


Köszi csajok veszek, csak nem tudtam lehet e kapni, ezen már igazán nem spórolunk, van kiadás elég ugye :oops:

Akkor mi meg neked drukkolunk Kókusz csendben :lol:
Vendég
 


Lmami!

itt is mégeccer hajrá!!!!!!!!!!!!!!! 8) 8) fantörpikuak az értékeid :D
semmi bajod nem lesz a régi tűktől,csak jobban fog fájni,mert már nem élesek :D vegyél újat :P


Mér nem tesztelnek a csajok a táblatetőn?????????? :roll: :P :P :P

Dorka!

Boldog szülinapot :wink:

Nekem mától fáj a hasam :(
Vendég
 


sziasztok megint en.

megvettem a tuszorepit a frigoban pihen.

A kerdesem az hogy ti mekkora tut hasznaltok?a ferjem nekem ma vett es legalabb 5centis es bazi vastag :? ha veletlen magamnak kell beadnom ezzel tuti nem megy.
ti hogy keritek a pici tut?

Kép
monyo83
 
 


Monyo!

narancssárgát vagy világoskéket kérj :lol: azok vékonyak,a narancssárga a legvékonyabb,én azzal szúrok :P
Vendég
 


Én azé nem mert elöntött a vér.... :?
Vendég
 


Boniko :( :( :(
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy eddig nem tudtam jönni, de dolgozok már szerda óta, és a boltomat fel kellet díszíteni karácsonyi dekorációval.
Ma tartok a 31. napon, de még semmi, tesztet direkt nem csináltam, szóval csak várunk türelmesen. Semmi jel, nem érzek az állandó hányingeren kívül semmit.

Dorka!
Boldog szülinapot!

Boniko!
Sajnálom, hogy megjött.

Kokusz!
Hányadik napon vagy, hogy tesztelsz?
Én nem merek, mert hátha megint csalódok. Nekem hétfőn kellett volna megjönni, de mindig késik 4-5 napot. Szóval türelem!!!
Matyika
matyika79
 
 


Sziasztok!

Monyo!

milyen tüszőrepid van? Mert az Ovitrelle már készre van töltve, van hozzá tű is, csak légtelenítsd.

Matyika!
Miért kínzol minket? :D Tesztelj egy óriási
Kép zebrát

Legyekmami!
Gratula a tüszőkhöz!!!
Drukk hétfőre!

Denika!
A teszt korai volt, sztem jövő hét elején ismételd meg.
:wink: Addig mehet az utro.
20150601134430
 
 


hali.

desviki.Pregnylt kaptam ket pici fiola,nincs elore toltve,de szerintem mostmar lenyegtelen.
nagyon fajnak a petefeszkeim szerintem este beadja a doki,bizti vannak mar akkorak.....remelem :roll:

azert koszi:)

vicuska olvastam az almodrol,tuti terhes leszel.en soha nem almodom azt hogy pocakos leszek :cry: Olvas bele "akikhez elore bekoszon a baba"asszem ez a topik cime.

matyika drukkkk.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Függő vagyok, ez nem is vitás :) Az első utam ide vezet. Kölköcske még alszik.

Kókusz!

Drukk hétfőre! A zebrák már majd' kirúgják a karám falát, úgy szeretnének kiszabadulni. És szívesen kiengedném már őket :wink:

Vicuska!

Sajnálom, hogy fáj a hasid. De nem jön meg, és kész! De jó lehetett az az álom...

Monyó!

Drukk neked is!

Matyika!

De izgi! Azért hétvégén tesztelsz? Ki vagyok éhezve a jó hírekre :)

Már nekem is meg fog jönni a napokban, úgyhogy ma kiváltom a Clostit, és várom a mensit, hogy kezdhessünk végre...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


evi gyonyoru a lanyod a kepen,hihetetlen,ez most komoly.
drukkolok hogy elsore sikeruljon a kisteso is.

na nem pofatlankodok itt :oops:

sziasztok,sok szerencset :!: :!: :!:

Kép
monyo83
 
 


Monyó!

Köszi szépen :oops: Néha magam se értem mitől lett ez a kölök ilyen gyönyörű :) Lényeg, hogy elfogulatlan vagyok :oops:

Drukkot is köszi, szépen gyűjtögetem őket, mert minden vágyam, hogy megint pocis legyek...

Mindenképp gyere majd elmesélni, hogy hogy alakunak a dolgaitok!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Köszike a bíztatást,de nem hiszem,mensi közelit :(

Matyika!
legalább te pisilj egy zebrát! :P
Vendég
 


Sziasztok!

Most jövök az UH-ról. 7 mm-es a nyálkahártya, jobb oldalon van egy 17, és egy 18 mm-es pete. A doki azt mondta, hogy vasárnap este tüszőrepesztő, és kedden nekem is inszem. Remélem, a névnapom szerencsét hoz...
Hogy lehet vastagítani a nyálkahártyát? Az előzőnél 8 mm-es volt igaz, egy nappal később voltam UH-n akkor...

Legyekmami együtt babásodunk! :lol:
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemoné!
Nyálkahártyát vastagítani méhpempővel lehet, de azt már ciklus elején el kell kezdeni nyalogatni.

A tüsőkhöz viszont extra grtaula! Nagyon szépek!!!!!
20150601134430
 
 


Nemone!

A sok-sok tejtermék is segít vastagítani! Hajrá!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Nemone, és igyál sok-sok szénsavmentes ásványvizet! A tüszők nagyon szépek! :lol:

Vicuska, amíg piri nincs, addig van remény, tudod! :wink:

Matyika, miért hagyod hogy lyukas legyen az oldalunk! Tesztelj egyet!!!

Szilvát olvastam a hőmérősben, mindhárom babája él! :lol:

Évi, hű, Te is mindjárt kezdesz, de jóóóóóóóó!

Duphastontól lehetek álomkóros?! Este úgy beájultam filmnézés közben, ruhástól, hogy éjjel 1-kor riadtam fel. Apa hagyott aludni :)

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Nemone

Hajrá akkor együtt éljen éljen...nekem a 13a szerencseszámom, neked a névnapod nagy baj nem lehet :lol: Hová is jársz?

igyál vizet korlátlan mennyiségben attól lesz szép vastag...én napi három litwert iszom.-..igaz évek óta ez nem megerőltetés nekem, enélkül szomjan halnék :wink:

Szilvát olvastam én is, remélem majd jön hozzánk is, szeretném neki mesélni, hogy nem biztos hogy meg kell engedni a redukálást, olyan sok szép hármasiker van...persze megértem ha orvosilag indokolt....de nehéz döntés lesz, szorítok!!!!!!!!!!

(bennem röhögve elférnek hárman :oops: 8) )

Vicuska Matyika várjuk a + tezstet :lol:

Monyó drága

dehogy pofátlankodsz gyere csak bármikor :lol: Mi volt a dokinál kaptál repesztőt?
Vendég
 


l.mami es akit meg erdekel.

hat nem kaptam repesztot mert kicsik a tuszoim.
13 13 es 14,5 mm sek.a nyalkahartyam 8mm.

13ik napon vagyok.hetfon megyek ujra szerintetek akkora mar repeszthetoek lesznek vagy menyjek inkabb kedden?
nem vagyok feldobva.

Kép
monyo83
 
 


Fu monyóka én nemtom mekkorá nőnek egy nap alatt, nekem nem nagyon volt még soha uh követés napról napra....

valakinek biztosan volt aki tud segíteni...ma még akkor nyugodtan mászhatsz az uradra kell a kis edzés neki is...:) enyim papa is ma kapja az utolsó adag szerelmet, kedd előtt :lol: :wink: na meg talán holnap egy kis repeta majd meglátjuk jó fiú lesz e :lol: 8)
Minidg az na :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Bocsi, de van egy rossz hírem, hogy nem tesztelek babonából, majd, ha nem jön meg a jövő hét végéig, majd csak, akkor, ezt épp ma beszéltük meg a férjemmel, mert a nagy igazság, hogy volt már sajnos rossz élményünk amikor beleéltük magunkat, és jött a piros leves.
Szóval nyugi, én (mi, mármint a férjem) is nyugodtak vagyunk.
Egyébként a néha iszonyatosan rámtörő hányingeren kívül semmit nem érzek.

Monyo!
Ne idegeskedj, mert az senkinek nem használ, majd a következő hónapban jobb lesz. Egyél vitamint, és folsavat, meg sok tejterméket, állítólag segít, ja és ne idegeskedj!!!
Megyek aludni, mert már fáradt vagyok, holnap jövök.
Matyika
matyika79
 
 


Matyika megértelek!
Vendég
 


Sziasztok!

negatív :(
és görcsöl nagyon a hasam :?

Matyika!
hányinger az jó :wink:

Monyo!
talán naponta 1,5-2 mm-t? :lol:
Vendég
 


vicuska pedig nagyon szoritottam,mindig elolvaslak a megint megjott-ben :cry: :cry:

koszi akkor hetfore szerintem nem nonek meg.
mekkora a minimum tuszo amit repesztenek?

matyika++++

Kép
monyo83
 
 


Monyo!

dehogynem nőnek meg,pont hogy igen!!!! :lol:
a 13-ból 3 nap alatt,mert ugye annyi van hétfőig,19 lesz,a 14,5-ből meg 20,5!!!!! :wink:
és ezek tökéletesek a repesztésre :P :P :P
Vendég
 


ja,és a nyálkahártyád is szép,és még szebb lesz hétfőre,úgyhogy relax 8) 8)
Vendég
 


Szervusztok csajszikák :lol:

Most csak egy gyors tapasztalatcserére fordulnék hozzátok...nekem tegnao óta ömlik a tojcsifehérje, ugye ez napokig lehet pé előtt nyugtassatok meg, met csak ma repesztük és kedd reggel inszem... :shock:

Mindenesetre apukát biztos ami biztos alapon elkapom ma, neki jók az eredményei nem lesz gond ha csak két napot pihen leadás előttt....(voltunk már így mintát adni az is jó lett, nem aggódom érte :wink: )
Vendég
 


Legyekmami, ez a legjobb megoldás! de igen a tojcsi a már előtte pár nappal van! nyugi! :lol:
Vendég
 


mami!

Emlékszel, Anyo is így volt, de nem késték le a pét, sőőőt :) Nálatok is minden rendben lesz!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Legyekmami!
Lehet, több napig is.

Évi!
Klasz a vonalzód!
20150601134430
 
 


Viki, köszi :) Tök jó babavárós vonalzók is vannak itt, mindjárt csinálhatunk olyat is :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Sajnos nekünk nem sikerült, pénteken megjött. Most pihenés következik...

Addig is a háttérből mindenkinek mennek a drukkok!!!! :lol:

Puszi

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: