Új privát üzeneted érkezett!

Nitácska,
na ez már mindjárt más! :( helyett :lol: van a hsz-ed végén! :wink:

Mmzsó,
szuper!!! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


gabuska ezzel mire gondoltál:?van a hsz-ed végén!
bocs de tiszta zizi vagyok! :oops: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska,
mosolygó arc van a hsz végén,nem szomorkodó
nem :cry: ,hanem :lol:
Vendég
 

 
 

köszike!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen, jó válasz! :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


gabuska te mindjárt karodban tarthatod a második babód!!!!!!!!!!!!!? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, ne is mondd! Akár most rögtön mennék szülni!
2 topiktársam is a napokban fog szülni, egyikkel közös az orvosunk is, ne tudd meg, megesz az irígység. Persze jó értelemben. :D

Szupi a vonalzód! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


elhiszem,hogy már tűkön űlsz!!!!!!!!!!!de mindjárt itt van a te időd is hidd el!!!!!!!!!! :lol: :lol:
örülök,hogy tetszik a vonalzóm,remélem szerencsét is fog nekem hozni!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska,
most látom,hogy a szülinapomra vagy kiírva! :lol: Igyekszem szerencsét hozni Neked és a Babádnak! :lol:
Vendég
 


mmzsó dec 22-én van a szülinapod????????,az tök jó. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Justyno
mi újság? nem írtál a pozitív teszt óta? dokihoz végül mikorra jelentkeztél be?

Kép

Kép
syrynx
 
 


lányok hol vagytok? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Syrynx!

Voltam dokinál, nem látott semmit, 2-3 hét múlva kell visszamennem, vagyis a 3. hét május 13-án tellik le. Igen lassan mennek a napok. Csináltam egy tesztet pénteken, az nagyon erősen pozitív lett. Ugy hogy elvileg van baba...

És nálad mizujs?

Justy
justyno
 
 


Justyno
értem. petezsákot se látott? hány hetes+napos voltál, mikor a dokinál voltál?május 13 még messze van. reméljük minden rendben lesz.

nálam épp ciklus közepe. csináltam lh teszteket és a tegnapi totál erős lett, ami +-at jelent. tehát mostanában kell lenni peteérésnek. majd 2 hét múlva kiderül, mit "akcióztunk" össze. :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx!

Nem látott petezsákot. Azt mondta, hogy vastagabb a nyálkahártyám amiből arra következtet hogy valószínű hogy baba van. Március 23. volt az utsó mensesem és április 22én mentem el dokihoz. De a doki is azt mondta hogy nem érti mért vagyok még ott mert 23-án kéne megjönnie szerinte, hogy az a 28. nap. De én akárhogy számoltam az már a 32. nap. Vagy most én vagyok hülye?

Drukkolok ezerrel hogy sikerüljön....

Justy
justyno
 
 


justy bizti ott van az a babó csak még naqgyon pici a baba!
:lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Már elég régóta olvasgatlak titeket, és most is ahogy hazajöttem az volt az első hogy ültem a gép elé és irány a babanet :)
Január óta megy élesben a babaprojekt nálunk. Már nagyon várjuk mind a ketten a kis mocorgót. Szeretném a véleményeteket kérni!
Röviden: A múlt héten (mivel már 10 napja késett) csináltam tesztet (délután, mert már nem bírtamki tovább) és nagyon halvány + lett. 2 nap múlva megint és akkor már erősebb lett. Azon a napon elmentem dokihoz, mivel pár napja barnázgattam és azt mondta akármi is lehet, holnap UH. Az UH-on nem lehetett látni semmit, most pénteken kell mennem megint.

Lilly tesztet csináltam. Szerintetek mennyire megbízható ez a fajta? 5 perce csináltam és erős két csík, ennek ellenére úgy érzem, hogy nemsoká megjön, egyéb tünet semmi.

Bocsánat kicsit hosszú lettem.

Szép estét mindenkinek!
llubi
 
 


llubi.halk gratula a babóhoz!a 2 csík az 2csík!
a doki valószinű azért nem lát mlg semmit mert még nagyon pici a babód! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitácska: köszi! én is ebben reménykedek!
csak olyan bizonytalan vagyok, mert semmi tünet. De biztos ami késik nem múlik :)
llubi
 
 


nekem sincs semmi tünetem,enyhe hányinger az se reggel és nem mindíg!
hidd el ott az a baba!
nekem szerdán derűl ki fejlődik e ! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


én május 1-én reggel megyek megint UH-ra. Éjszaka ügyeletes a doki, és mondta, hogy ha fölkelek 7kor akkor fél 8kor szívesen megnéz. A párom úgyis dolgozik reggel úgyhogy máskor is felébredek. Hát még most.....
llubi
 
 


hát kívánok neked minden jót! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm szépen! Én is hasonló jókat kívánok neked!
És mindenki másnak is persze!
Azért még írok majd ha nem baj :)
llubi
 
 


llubi írj nyugodtan persze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gyere minél többszőr! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Llubi, én pont ezt a tetsztet használtam. Csak egyszer mutatott 2 csíkot a 9 hónap próbálkozás alatt, amikor összejött a baba. Tehát nem csapott be soha. :wink:

És ezt nem csak neked címezve: ne menjetek ilyen korán dokihoz! Semmi értelme, csak a kétségbeesés, hogy miért nem látszik semmi. Annyiszor bebizonyosodott már, hogy nem érdemes megnézni 6 hetesnél fiatalabb terhességet. :wink:

Az írásod alapján én is gratulálok amúgy, az a baba ott van!!! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Justy
a megvastagodott nyálkahártya mindenesetre jót jelent. ahogy Nita is írta, valószínűleg korai volt az uh. köv. uh-nál már biztos látszik a petezsák, talán már a baba is. :wink: :D köszi a drukkot, elkél. 8) :D

Lubi
ha több pozi teszted is volt, az már nem lehet hamis! a mindjárt megjön érzés ilyenkor normális. (anno én is azt hittem Mátéval, hogy mindjárt jön piri------- és mégse.) tünetem se volt szinte semmi, kivéve hogy fáradékony, aluszékony voltam. sokaknak csak a 6-7. héten kezdődnek a tünetek. úgyhogy még bármi lehet! :lol: szerintem lesz ott baba! Május 1-re drukkolok majd. a május egy szép hónap!!! majd írd meg mi volt!

Kép

Kép
syrynx
 
 


Gabuska: köszönöm! Visszagondolva nekem se kellett volna mennem ilyen korán. Végülis a barnázgatás miatt mentem és uh-lett belőle. Izgulok nagyon :)
Gyönyörű a kislányod és szépen nő a pocid!

syrynx: Imádom a májust, a kedvenc hónapom, úgyhogy remélem minden ok lesz.
Mielőbbi csíkosodást!
Ja írok mindenképp!
llubi
 
 


Llubi,
köszönöm! :oops:

Még a tüneteket is be akartam venni a tegnapi okoskodásomba :oops:, szóval hogy ahány kismami, annyiféle eset, semmi jelentősége nincs, ha nincs tünet, és ha van, annak se, lehet mástól is. Ha a két szemével látja az ember, de legalábbis a doki, hogy ott a baba, akkor oké. A tünetek meg vagy jönnek vagy nem.
Tudom ám, hogy ezt tudja mindenki más is, csak nyomatékosítani akartam volt, ne izguljon senki olyasmiken, amik csak a "ha" kategóriába tartoznak. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


sziasztok már csak 1-et kell aludnom és kiderűl miujság van a babával! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Rossz előérzetem van, hogy nem jöttél még ma. Mi a helyzet? :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


sziasztok!az uh szerint még cska 4 hetes a terhesség 14 mmes a petezsák de babát még nem lát benne!
Jövőhét pénteken reggel fél 8-ra kell bemennem a korházba,csinál még egy uhot és ha nincs baba akkor megint műtét! :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Látom, ma még nem volt itt senki. Azért lenne egy kérdésem.
Eddig a clostis topikba szoktam írni. Hétfőn teszteltem pozitívat (egy év próbálkozás után). Ma voltam a dokinál, ami még korai volt szerintem. Látott bár egy pöttyöt (4mm), azt mondta reménykedhetünk.
Viszont most nem vagyok nyugodt. Eddig nagyon fájtak a mellbimbóim. De ma már csak lig fájnak. Félek, hogy talán valami baj lehet. Volt már valakinek hasonló tünete? Tök jó lenne, ha valaki meg tudna nyugtatni! Holnap reggel csinálok még tesztet...

Köszi előre is, és gratula mindenkinek!
Szilvi

Kép
szilvia80
 
 


Megint én vagyok. Miközben írtam, már ketten írtatok is.
Nita, én ugyanabban a helyzetben vagyok, mint te.
Viszont lehet hogy hülyeséget írtam??? Mentségemre legyen, nem értem a latin leleteket.
Ez van a mai papíromon: Endometrium: 15 mm benne 4mm-es felritkult terület, endo-myometrialis határfelület éles....
Ért valaki ehhez???

Kép
szilvia80
 
 


Szilvi,
épp a napokban írtam, hogy az én vélemményem az, hogy NEM KELL ilyen korán orvoshoz menni, és NEM KELL foglalkozni tünetekkel!!! Mindenkinél mások a tünetek.
Én is clostys voltam ám, most is és a nagylányommal is. :wink:

Idővel minden kiderül, csak hagy nőljön még az a baba.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Nita,
hát akkor nem vagyunk beljebb most sem. :(
Amúgy a lelked mélyén Te hogy érzed? Ott van a baba?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska!

Köszi szépen hogy válaszoltál!

Gratulálok a két lányodhoz!!!
Akkor megpróbálok megnyugodni!!! Talán csak a hormon változások miatt változik a mellem állapota. Viszont már alig várom, hogy jövő hét legyen, mert addigra vissza rendelt a doki, hátha már többet lát. Ja, egyébként felhívtam a teszt után, és ő mondta, hogy menjenk el uh-ra. Gondolom a méhen kívüli kizárása miatt.
És hogy bírod a terhességet??

Szia

Kép
szilvia80
 
 


Szilvi, akkor felmentést kapsz a szigorom alól, én is elmentem 4 hetesen ugyanebből az okból. :wink: :lol: DE!!! Akkor még nem foglalkoztunk azzal, hogy mekkora és mi van belül, hisz az majd csak 2-3 hét múlva látszik biztosra, így tényleg csak azt ellenőrizte, hogy méhen belül van-e és hogy a nyálkahártya elég vastag-e.

Hát, szégyenlem magam, mert nagyon nyűgösen viselem a terhességet. :oops: Úgy 1-2 hete. Kábé úgy érzem magam, mintha 3as ikreket várnék, pedig nincs valami egetrengető nagy hasam. Az előzőt sokkal jobban bírtam. Igaz, akkor nem kellett még pluszban egy 2 és fél éves sajtkukacot is pátyolgatni. :lol:

Nita,
olvastam feljebb, egyetértek Jucával!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


gabuska arra gondolsz,hogy ne reménykedjek inkább?! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mihicsohodahaaaaaaaaaaaaaaa?
Épp azt írja ő is, hogy a méretek, számok alapján semmi sincs veszve!!!
Csak nem olvastam ennyire félre a hsz-ét. :shock:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Arra a hsz-re gondolok, amit a missed ab topikba írt!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


jaj bocsika gabuska ez nem én vagyok!!!!!!!!bolond vagyok,csak próbálom magam nyugtatni! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, ne kérj bocsánatot! :wink:
Annyian drukkolunk Neked, hogy ez már fél siker. Vagy háromnegyed. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


pénteken meg teljes siker! :oops: :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabuska!

Köszi a felmentést. :)
Csak tudod, annyira vágytunk már babára, és most, hogy a küszöbön állunk, rengeteg kérdés merül fel... De gondolom ezzel többen is így vagyunk! Ha jól érzem, Nitácska is hasonlóval küzd...

Talán a frontok miatt viseled rosszabbul a terhességet, nem? Egyik nap nyár, utána meg ősz, aztán hol esik, hol fúj... Nagyon rossz...
Próbálj sokat pihenni. Persze elhiszem, hogy egy gyerek mellett nem könnyű.

Én is szorítok Nitának! Neked sem volt semmi labor vizsgálat? De akkor sem értem, hogy amit írtál (14mm), az a petezsák mérete? Nem a mhny?

Jó éjt.
Szilvi

Kép
szilvia80
 
 


Sziasztok!
Voltam UH-on és képzeljétek van egy 5mm-es "pöttyöm" !
Egy hét múlva kell újra mennem. Akkor már többet tudok mondani.
Jó pihenést mindenkinek !
llubi
 
 


Sziasztok!

Szilvikém!

Mit olvasok én?????????? :wink: Nagyon ,nagyon drukkolok és szoritok,hogy minden rendbe legyen!!!!!!!Halk gratuláció!!!!! :lol:

Nita!

Már rég nem irtam neked!!! :wink: Neked is nagyon szoritok!!!!!!Reméllem minden rendbe lessz!!!! :lol:
Vendég
 


Kedves Kriszti!

Köszönöm szépen a drukkot! Egyelőre még nagyon félünk, hogy megmarad-e, de azért örülünk már... MIndenképp szóltam volna Neked, csak még félek híresztelni...
Úgy látszik, a lapar talán sikert hozott.

És veletek mizu??
Pussz.
Szilvi

Kép
szilvia80
 
 


Szilvi!

Gondolom,hogy aggódsz!Ez természetes!De nagyon reméllem minden rendben!Látod megmondtam én neked,hogy nem sok idő és itt lessz a baba!NAGYON DRUKKOLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Velünk semmi!Éljük az életünket a megszokott módon!Ma szalonnát sütöttünk anyuéknál,reggel megyünk ismét bográcsozni itthon van 3 tesóm párostól,születésnapokat is tartunk!Aztán szombaton utazunk ,vasárnap anyósékhoz megyünk,egyszóval pörgünk a hosszú hétvégén!
Nektek van valami program?

JÓ ÉJT!

Reggel még benézek indulás előtt!
PUSZI!
Vendég
 


Kriszti!

Hát ez tényleg jó pörgős időszak! Azért próbálj pihenni is a hosszú hétvégén..
Mi ma voltunk egy autós gyorsasági versenyen, aztán én holnap megyek dolgozni... Szóval mi a hétvégére semmit sem tervezünk. Illetve pihenést pihenéssel. Most inkább nem nagyon utazgatnék feleslegesen.
Egyébként két hete rendeltem egy Gynex nevű szert (talán már írtam neked róla), és abban volt minden reményem. Szerintem hatásos lehet. Ha esetleg érdekel, segítek...

Érezzétek jól magatokat a hétvégén.. Én is úgy ennék borgácsos, grilles kaját.. Nyami..

Puszi.
Szilvi

Azért nektek is megy ám a drukk!!

Kép
szilvia80
 
 


Sziasztok!

Llubi, nagyon klasz, örülök!!! :D

Mi ma voltunk dokinál, kiderült, miért vagyok folyton tök fáradt, és miért szédelgek folyton. A vasam nagyon kevés, így most "ipari" mennyiséget kell szednem.
Amúgy minden oké, Nóra baba 1,4 kiló.

4 napos hétvége nálunk is aktívan telik sajnos, egy sima hét fele ilyen zsúfolt, mint amilyenre ezt a 4 napot sikerült összehozni. Férjem dolgozik itthon, egyik nap én megyek el apukámhoz segíteni, két napon a férjem az ő anyukájához (költözés előtt áll és egyedül van, rámolják, lomtalanítják a bazi nagy házat, ahonnan eljön), ma dokinál voltunk, ami fél napos kiruccanás, szóval kábé annyit fogok ülni vasárnap estig, amennyit a vécén leszek... :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: