Új privát üzeneted érkezett!

Szép jó reggelt...
vagy inkább már délelőtt :)

Nos... annyit írtatok mióta nem firkáltam ide, hogy egyszerűen képtelenség mindent jól végigolvasni, de így meló mellett sajna nem is tudom, így csak átfutottam az oldalakat és be kell, hogy valljam, inkább csak a képeket néztem még és olvasgattam egy picit. :oops:

Szóval.. mostanában nem nagyon jutok otthon géphez, mert vagy valamit a konyhában bűvészkedek, vagy későn érek haza, vagy egyszerűen csak elalszom, mint tegnap este. :oops: ez azért már ciki....

Szóval nekem most pénteken kell majd tesztelnem. Hmmm.... azt kell, hogy mondjam, hogy nem fűzök hozzá túl sok reményt. Ne kérdezzétek, nem tudom, hogy miért érzem ezt így.... Azt is tudom, hogy nem így kéne hozzá állni, de már annyi csalódás ért ezzel kapcsolatban. Ki tudja... lehet, inkább ez már nálam csak egy önvédő mechanizmus a csalódás végett. Még a lombikhoz sincsen kedvem. :roll: :oops: :(
Na jó... most befejezem az önsajnálatot.

Fenci
Jó kis iroda :)

Krisz
Jók a bababútorok :) Nekem nagyon teccenek. Praktikus. A kiságy később átalakítható majd vmi féle rendes ággyá? Vagy csak nekem vannak ilyen elvadult ötleteim?

Susy
Vincent úgy nő, mint a boldondgomba :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike

Remélem pozitívan csalódsz majd! :D
Igen, átalakítható ifj.ággyá, ezért ekkora. :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Jövök nemsokára én is, csak épp ablakot cserélnek, remélem befejezik 2-ig (Bende alvásidejének kezdete) és akkor alvásidőben jövök, ha nem, akkor megyünk Anyósékhoz tentikélni és oda nem tudom, viszek-e laptopot...

Addig is csak így -ha valakit érdekel-, most máshogy nem megy:
http://bende-baba.freeblog.hu/archives/ ... gy_a_hasa/

Kép
Kép
sleepin
 
 

 
 

krisz
kivánom, hogy a te kisbabád az elsö idöben csak egyen, aludjon és kakiljon :wink:
nagy bugyit kell venni? ja, én is azt hittem, h szülés után simán belebujok a régibe. j, belebujtam, csak alig jött le

princi
azért én drukkolok akkor is!!!

vicus
nekünk nincs teraszunk, de nagyon hiányzik
bár a zajos oldalra nem tenném, de ha pont a másik oldalon lenne, akor altatnám kint ágit

vincent nagyon aranyos, és hogy mindig mosolyog, hihetetlen. nagyon kiegyensulyozottt baba lehet. mit baba, kész kislegény
Vendég
 


basszus, sleepin, te még mindig irtó vékony vagy
Vendég
 


Sleepin
Még mindig tök vékony vagy :) Hogy ezt te hogy csinálod ? :lol:

Kata
köszi :oops: :lol:

Krisz
Bár úgy lenne :)
Az viszont szerintem nagyon szupi, hogy utána még egy darabig használni tudjátok az ágyat azzal az átalakítással :). Csúcs

Kép

Kép
princzike
 
 


Princike!
De izgi! Nagyon szorítok, hogy mégis + legyen az a teszt! :wink:

Vicuska!
Ès te?? Nem akarsz megint babásodni??? :lol:

Kata!
Jól látod, én/mi is ugy érezzük,meg már mások is mondták, hogy olyan elégedett, kiegyensúlyozott baba!

Sleepin!
Csinosnak teccik lenni! :wink: :wink:
susy75
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek a kedves biztatást! :P

Elolvastalak titeket, de most nem is nagyon tudok hozzászólni a témához. Sürgősen munkát kell találnom, ez elviszi minden időmet.

Közkívánatra dobok egy hőgörbét. :)
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f ... 82400_.png

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f ... 82400_.png

Elég szokatlan görbe. Általában 37,1-ig megy föl, és mensinél lemegy 36,8-ra. Most alig akar visszaesni. Valószínű belejátszott az Utrogestan, és az allergia. Szerintetek lehet ebből még peteérés egyáltalán?

Kép
mofly
 
 


Sleepin
:shock: De menő, hogy csak a pocid nő. :D
Én most is eszek...palacsintát, igaz cukor nincs benne sehol, a töltiben sem...meg majd mindjár le is sétálom, elugrom a háziorvoshoz mivel nem jön egy tanítványom..

Kata
CSak a hatalmas betét miatt gondoltam, hogy kicsi lesz ami most van, bár már ezek is több számal nagyobbak a régieknél...amik főleg tangák voltak. :lol:

Kép
vizkriszisback
 
 


Vagyok, olvasok, jegyzetelek... :) Mindjárt írok is...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Megvagyok... nem volt egyszerű... :)

Vicus: fogjövésre mi spec. nem használtunk semmit, csak borostyánláncunk van. Ártani nem árt, még ha használni sem használ, akkor sem. Na ezt megfogalmaztam… Nem tudom, milyen lenne/lett volna nélküle, úgyhogy meg ne kérdezd, hogy használ-e. :D
MT: Na, örülök! Ugye, hogy nem nehéz megkötni??? A háta mögött csomózod??? Neki még tartani kell! A www.babakozelben.hu –n vannak kötési módok, de ha youtube-on rákeresel, hogy mei tai, millió kötést kidob. :D

Suzy, tök jó, hogy megint jöttök haza!!!! :) Biztos Vinzent is örül majd Neki! Nagyon nagyon édes kiskrepek!!! És hát tényleg, ahogy csimpaszkodik abba a kislányba… :)

Vicky, nekünk ebből lett Kistesó: „Mi mondjuk most sem védekezünk, de nem is vagyunk rajta a témán meg ugye szoptatok is.” :D Óvatosan az ilyen kijelentésekkel!  És nekem még csak meg sem jött csak 1szer. Se Pét nem éreztem se semmit. :) Tök jó, hogy egyszerre (nagyjából) lesznek tesóprojektek, újból sok sok görbe!!! :)

Dike, ügyik vagytok, szépen haladtok, kérünk majd sok sok képet az új házikóról és majd az esküvőről is!!! :) Baba pedig jönni fog, hidd el!!! :)

Kata, nem csodálom, hogy elfáradsz!!! Én a felétől kilennék. 1 iskolás, 1 örökmozgó és 1 csakAnyánlógnék… ejha… :) De ügyi vagy Te! Jobbulást Dávidnak, de jó, hogy Ő beszél, Bende továbbra is csak a maga nyelvén, de azt folyamatosan! :) Peti ügyes a sulival, Ági pedig a kengyellel, remélem meglesz az eredménye és nem kell csütörtöktől! Drukkolunk!

Krisz, bőven elég ennyi szoba alvásra, mert játszani úgysem ott fogtok. A nappali lesz a központi helyiség, legalább is nálunk így van. Főleg ha azok a jó nagy helyiségek (konyha, nappali…). :) Szép az ágyikó. Mi nem használtuk ifjúsági ágyként, de majd meglátjátok akkor, ha odakerültök… (többek között azért, mert olyan idióta mérete volt, hogy nem kaptam bele matracot)
Én is lent érzem Kistesót, ami érdekes, mert ugye faros, nem tudom, néha mije lehet odalent… A csontjaim pedig lent ropognak reggelente… élmény… :) Lassan Neked ékelődik be a fejecskéje! :)
Igen, szinte semmi tisztálkodószer nem kell, gyógyszertári lesz minden. Pelus kell egyedül. :) Sampon kell, az nincs a „csomagban”, fülpiszka, olló, ilyenek…

Princzike, én is drukkolok a pénteki teszthez, hőt nem mértél??? Utrot szedsz??? DRUKKKKKKKKKKKK ++++++++++++++++++++!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mofly, ez a hő nem semmi tényleg. :) Én szerintem lehet PÉ. Még nagyon ciklus elején jársz. De basszus, én babásan mértem mindig 36,9eket, forró vérű csajszi vagy. :D Dobd a görbét és megszakértjük Neked! :D

Köszönöm a dicséreteket, de azért s*ggre, combra TÉNYLEG bőven jött fel!!! Még ha nem is látszik a képeken. :) Amik megnőttek: popsi, comb, poci, cici (Apa örömére :) )
Most viszont mennem kell, dógom van, majd még jövök!!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Mofly
Szerintem lehetett PÉ, de biztos, hogy csalóka az allergia miatt is.
Nekem pl, ha nagyon durván kijön az allergiám, tuti hőemelkedésem lesz :(

Krisz
Azt ne mond, hogy a pocidon kívül mást is növesztettél. Úgy sem hinném el.

Kép

Kép
princzike
 
 


Hali!

ma egész nap csavarogtunk,most értünk haza.barinős nap volt.persze Lillástul.tök jól bírta. :lol: voltunk 3 bababoltban is megnézni a leendő bútorát, de sehol sem volt kirakva élőben :twisted: el kell kezdenem gyűjteni rá a pénzt :shock: ....pszt..apának egy szót se :lol:
ja, és faktum pink róka a neve. :P

Sleepin!
aranyos nagy poci.karcsú vagy nagyon :D
nekünk is van boriláncunk, csak mindíg hátracsúszik, így nem merem rárakni,belemegy a gigájába :roll:

Krisz!
én tangáztam szülésig... 8) utána meg eldobhatós bugyi. :D nagy méretű :lol:
jól bírod a tanítást :D :shock: ja, és lehet sírni is fog néha... :wink:

Suzy!
tényleg nem tudom lesz-e tesó...meg ugye az nekünk lombikkal járna megint.... :?
jó utat itthonra :D

Princi!
nagyon drukkolok!hess nega gondolatok :D

Mofly!
de jó h jöttél te is! :P nem tudom, mi a bajod a görbéddel :roll:
Vendég
 


Kép

ez, csak fehér-rózsaszínben :P
Vendég
 


Sleepin
Lusta disznó vagyok, mert már hónapok óta nem mérek hőt. Inkább nem is stresszelem magam vele :)
De a Duphastontól tuti, hogy magasan van :)

Vicuska
Nagyon cuki a szoba :) Élőben meg még jobb lehet :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Jó reggelt hétalvók! :D
Vendég
 


Jó reggelt Vicuska :)
Látom te is a korán kelők közé tartozol ma :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


jól emlékszem, hogy tünde Dórájának:

Kép
Vendég
 


hali,

ismét Lux-ban vagyok. igyekszem visszaolvasni, és jönni sűrűn, illetve reagálni mindenkinek. . legalább amig itt vagyok mert zajlik náluunk is az élet.

az itteni albérletből nov 15-ig ki kell költözni. a nagy költözés 23-i 7végén lesz, anyuék jönnek ki teherautóval, és visszük Mo-ra a bútorokat. én is akkor megyek haza. Apa marad még dolgozni, neki új albérletet kell keresni 1 hónapra, mert utána jan-febr-ban fizu nélküli szabin lesz otthon velünk, nehogy lemaradjon a szülésről, tudjon segíteni. Utána meglátjuk mi lesz, mert nem szeretnénk már ide visszajönni - Apának nem jött be a meló :( - de ahhoz az kell hogy otthon találjon vmit, amiből megélünk.

Köüzben indul a lakásfelújítás is otthon, szintén a 23-i 7végén költöznek ki az unokatesómék a lakásomból, utána jönnek a festők. és majd csak utána tudunk beköltözni. Addig semmi előkészületet nem tudok csinálni, a kapott cuccok anyuéknál vannak a garázsban bezsákolva. Azt sem tudom mink van :(

szóval zajlik az élet.

szerencére jól vagyunk, voltam terheléses cukron, szerencsére jó lett. eddig +6 kg-nál tartok. teszek is fel pocakképet:

23 hetes pocak:

Kép

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Sziasztok!


Ezer meg egy bocs az eltűnésért,de meg volt rá az okom.Olvastalak Benneteket,de nem volt erőm írni.Meg ahogy elolvastam,úgy ki is ment a fejemből.Tiszta káosz.
Ráadásul...ma megint megjött... :(
Vendég
 


gizi
szóval megvan anév!!! akkor nagyon várjuk majd a képeket patrik szobájárol, ha végre sikerül odáig jutnotok. nagyon csinos vagy, nem is hiztál sokat. akkor ti hosszutávon Magyarországon akartok élni? lehet, már irtad, de a férjed magyar? hu, azért ne cipekedj majd a költözésnél!nem semmi lesz iylen távon ennyi cuccot hazavinni,még szerencse, hogy lesz segitségetek.

lili
dec után menjetek dokihoz, oké, hogya ddig vártok a természetes gyogymodok miatt, de sztem egy kivizsgálás nem árt. azután is tudtok természetes modszerekhez folyamodni, de akkor már tudjátok, mi ellen kell. pároddal volt baj, vagy munka? ö elmenne a dokihoz, ugye? sztem a dokit addig is felkeresheted, amig a masszázságyat használod, meg teázol. nem baj az, ha haladtok. hormonkép és fickóvizsgálat mindenképp jol jönne. küldök lélkerősítő enerdzsit
Kép
Vendég
 


Tündi
Dórinak boldog szülinapot.

Kata
De jó, hogy ilyen kis szemfüles vagy :)

Gizi
Szijjja!
Szépen alakul már a pocid :)
Akkor viszont üdv lassan újra itthon :) Remélem apa talál gyorsan magának munkahelyet :)
Fényképet hozol? MÁrmint Patrikról :) Látom már kiválasztottátok a nevet :) Szép!

Lili
Piri mondjon le!! :twisted:

Kép

Kép
princzike
 
 


Gizi!
szép a Patrik név :D hú, elég durván hangzik ez a költözés.sok szerencsét hozzá :) apa meg mielőbb találjon munkát :)
csini a pocid :wink:

Lili!
nagyon sajnálom h megjött az a rühes :twisted: tényleg, igaza van sztem is Katának, vizsgálatokra elmehetnétek, ha már nincs türelmed!az még nem orvosi beavatkozás :roll:

Tünde Dórájának boldog szülinapot :P
Kép

Kata!
hogy te miket nem tudsz észben tartani :shock: :lol:

hol vannak a többiek?????????????????
Vendég
 


Köszi lányok!!!

sajna fotóm friss nincsen, mert most csak vizsgálat volt, uh nem :( itt meg nincs 4d-s uh, sajnos. sőt, nagyon uh-t sem csinálnak a dokik, csak spec. esetekben. de azért még nyomozunk, hátha lesz, mert már nem láttam a 18 hetes uh ót, apa meg még egyszer sem :(

Lili: RMPPB!!!!!!!!!!! :twisted:

Kata: igen, Apa magyar :) hosszú távon mindenképp Mo, szeretném, ha a gyerek otthon járna iskolába. Nem kizárt, hogyha megvan kistesó akkor még pár évre kijövünk, mikor kcisik anyagi okok miattt, de inkább otthon szeretnénk élni. Hiányzik a család. :(

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Hali!
CSak bekukk mert sűrű a nap...ma nem volt du-i pihi sem.
REggel egy tanítás, doki:uh, kenet, tanítás, egy óra bolt (áruért kellett menni), most még 3 órát tanítok ma.Angolt.

CSíkerősítők mindenkinek akinek kell!!!+++Hajrá hajrá!!!

Dórának boldog szülcsinapot!!! :D

Lilli
Sajnálom...de nem feladni!!! :)

Gizi
Szép pocó és örülök, hogy minden rendben veletek. :D

Vicus
Szép bútorcsalád. :D

Mofly
Görbe jó...lesz itt pé. :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Gizi
De furi, hogy ennyire nem csinálnak UH-t... Nincs ott valami maszek? Vagy nagyon drága lenne?
Helyileg hova költöztök? VAgy már mondtad? Akkor bocsi :oops:

Kép

Kép
princzike
 
 


Pronczike: itt mindenki maszek. te fizetsz, a TB utólag téríti, egy részét, a kezeléstől függ mire mennyit. 4D uh-t sezretnénk, hogy Apa is lássa végre a baót, de egyelőre csak "rendes" nődokit találtam. arra meg most nincs 100 EUR-om.
Egyelőre az én régi lakásomba költözünk, Bp-re, 8. emeletre. aztán attól függ Apa hol talál állást. Ott szeretnénk majd bérelni egyelőre egy családi házat, hogy végre a kutyák is velünk lehessenek, és elférjünk, mert a lakásom csak két kis szobás.

Itt szoptatni sem divat. :( :( :(

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


állhatok neki nagytakarítani, mert jönnek az ügynökségtől fotózni, most telefonáltak. pedig csak holnap akartam (kell idő aklimatizálódni :D .
Apa 3 hétig egyedül volt, van mit, pedig nagyon rendes, házias :)

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Gizi!
De jó,hogy írtál!!! Csak óvatosan a költözéssel. Szép nevet választottatok!! :wink:
Hogy-hogy nem divat szoptatni???? :roll: :roll: :shock:

Mofly!
Végre egy görbusz!!! Jöhet több is! Miért ne lehetne pé!

Vicuska!
Nagyon csini szobája lesz Lillának! :wink:
susy75
 
 


Susy: én majd csak dirigálok, irányítok költözéskor, max a ruhákat, apróságokat pakolom dobozba :)

azt hallottam, hogy inkább tápszeres babák vannak, bár ahogy elnézem a sok kész kaját a boltokban - előre csomagolt sajtos tészta, tészta kifőzve, mellette sajt reszelve, zacskós szeletelt alma stb. - és ezeket veszik az anyukák.

Apa kollégájának a felesége pár napja szült No-ban - magyarok - és mondta, hogy mondták a korházban, hogy 2 lehetőség van, melyiket sezretné
1, természetes szülés, gátvédelem, menjen minden a maga természetes útján
2, előre óra/percre megbeszélve mikor lesz a császár, kap inekciót, hogy meg se induljon a teje, és mehet is rögtön vissza dolgozni.

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Gizi
Értem. Érdekes TB rendszer, de ők tudják... :roll:
Ilyet még nem is hallottam, hogy nem divat szoptatni, de hogy egyáltalán nem is akarnak ezek szerint az anyukák.. :shock:
Ezt a modern hülyeséget... Bocsi ezen kicsit megbotránkoztam.

Milyen kutyusutok van? Már én is szeretnék egyet nagyon, de amíg apa otthon nem füvesít, addig esélyem sincsen. :(

Kép

Kép
princzike
 
 


princzike: a fűnek meg a kutya után nincs esélye, bár, ha nem túl nagy és egyedül van, esetleg :) de pázsit nem lesz :)

van 2 afgán agaram, 14 és 10 évesek, és egy rhodéziai ridgebackem ő 4 éves. mind lányok :)

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Gizi!
még ilyet!!!!!!!!!!!!! :shock:
látom, nem csak én vagyok kutyabolond :lol:

Princi!
nekünk sincs pázsitunk a kutyik miatt.kaparnak, ásnak, megvannak az ösvények ahol járnak :shock: :lol: de a fene se bánja :wink: ja, meg kipisilik...meg kutyigumit szedni minden nap.de ahol ottmarad, abba tuti belelépek :lol: :lol:
Vendég
 


Köszönjük a szülinapi jókívánságokat!!
gtünde
 
 


Sziasztok csajszik!


Jóóó sokat írtatok hálistennek!!!

ÉS VÉGREEEEE, feltűnt egy hőgörbe hosszú idő óta! :D :P
Mofly :D Szerintem tök jó az előző havid, és ez a havid is jól indul, még korán van a péhez, de eddig is mindig volt szép péd, sőt jó magas hőd is. :wink: Mérd továbbra is és oszd meg velünk légyszi!

Én is mérnék hőt, de hajnaltájt a kicsi mindig reklamál a cumiért, akkor felkelek, de utána már nincs meg a 3 óra alvás. :roll:

Tünde :D Boldog szülinapot a kicsinek! :wink:

Sleepin :D Már hiányoltalak! :wink: Milyen lett az ablak?

Krisz :D Szép babasarok! :wink:

Gizus :D De jóó, hogy jöttél! :wink: Húúú nem semmi tortúra lesz akkor most! Csak ügyesen, apa meg mihamarabb találjon mukát, drukk hozzá! :wink: Szép a pocid! :D

Princzi :D Nagyon drukkolok Neked péntekre! Én nem is teszteltem amikor kellett volna, mert tuti voltam hogy nem sikerült. Szóval kívánom, hogy Te is így legyeél!!!! Nagyon-nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!

Vicus :D Nekem tetszik nagyon a bútor! :wink:

Susy :D Nagyon helyes és mosolygós Vini! :wink: Ő mennyit alszik napközben? :roll:

Lili :D RMPPB! Én is támogatom a kivizsgálást, abból baj nem lehet! :wink:

Kata :D Ha jól értem, holnap lekerül a kengyel a kiscsajról? Hiányoltalak ám! :wink: Dávidnak jobbulást! :wink:

Velünk minden ok, holnap reggel jön a védőnő.

Jóccakát mindenkinek és pussz!
fenci
 
 


Fencike
Köszi a drukkot. Rám fér.
Bár nem tudom. Most 1-2 napja (de még ma is) úgy fáj a cicim, hogy majd bepisilek. De már ebben sem merek nagyon bízni :roll: :oops:
De a pozi energiák jól jönnek :)

Giz, Vicus
Most aztán irígy vagyok. Ennyi szépséges kutyus. Én már egy éve vágyom rá, de mivel mindig tolódik a kert projekt, így nem lehetett..... :( Mondtam is idén páromnak, hogy most már aztán tavasszal füvesítés, mert lesz ami lesz, nyár elején hozom a kutyát. Utána meg úgy oldja meg a füvesítést, ahogy akarja :lol:
Azzal tisztában voltam, hogy lesznek kis ösvények, de még ezt is bevállalnám egy kis ari óriás fekete schnaciért :lol:

További szép napot mindenkinek :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike: drukk++++++++++++++++++++

óriás snaci? egyik kedvencem... :wink:

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Sorry - csak nem terhes vagyok? - , Princzike, átadom neked a tetűt :wink: :wink:

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Gizi
Köszi :) Jól jön :)
Bár ahogy elnézem, az én toplistás helyem mindig a lap utolsó bejegyzése. Lehet ez kellene már nekem szerencsét hozzon :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Jó reggelt banyák!

Na hun van mindenki? Ebédeltek???? 8) :lol:

Gyugyi :D Te meg úgy látom leszoktál a reggeli kávéról.... :lol: :lol: remélem másról nem szoktál le!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Gyere írjáááál máááár! :P

Ja, még Gizusnak akartam írni, hogy ez a kinti - injekció aztán nem jön tejcsi, mehet dolgozni dolog nagyon megdöbbentő.... ilyet még nem is hallottam.... az ilyen anya minek szül? Miért nem veszi meg a gyereket is boltban? Szörnyűűűűű :twisted: :twisted:
fenci
 
 


sziasztok,
én is jelen :lol:

Princzi, nagyon-nagyon drukkolok!!!!!!!!!!

Dike, de szupi lehet a készülődés az esküvőre!!!!! Aztán majd nehogy át kelljen szabni a ruhát pocakban :wink: :lol:

Gizus, szép pocak!!!!! én is megdöbbentem ezen a dolgon...de sajna nyugaton tényleg ez van. Amerikában is dettó... :roll:

Lili, sajnálom pirit :cry: egyetértek a csajokkal, 1-2 vizsgálat (hormonlabor, kiskatonaszámlálás pl.) nem árt, mi már csak tudjuk :wink:

Sleepin, hát tudom, esély mindig van...de mostanában nem vagyunk túlzottan rajta a témán...

Tünde Dórájának boldog szülinapot utólag!!!!!!!!!!!!!!!

Fenci, hogy vagytok? Izgis ez az építkezés, majd tegyél képeket a kéróról!!!!

Vicuska, szép lesz a szoba! Nekünk fenyő szekrényt kellene venni L. szobájába, mert szétesett...nem tud valaki olcsón, jót (2 ajtós, polcos kellene).

Mi egyfolytában kint vagyunk, csak enni és aludni járunk be...Így sétálunk (na meg kézenfogva, csak azt már nem bírja a derekam) :lol: :
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vickybabe 2009.10.01 11:57-kor.

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok lányok!De már túl vagyunk minden vizsgálaton...az évek során folyamatosan volt minden.( hormon,pé,katonavizsgálat,vérkép...stb)
De nem adjuk fel.Már régóta beszélgetünk róla hogy folytatjuk a kezeléseket.Úgyhogy eldöntöttük hogy év végéig várunk,gyűjtünk egy kis pénzt,és felvesszük a kapcsolatot a SOTE-n a dokival akihez jártunk.Azért nem a BMC mellett döntöttünk,mert ott mindent elölről kellene kezdeni,itt meg megvannak az eredmények.Némelyiket ugyan frissíteni kell majd,aztán jöhet az inszem.
Tegnap csak ilyen halvány maszat félét produkáltam,mára viszont eltűnt...és semmi.Én ezt nem értem.Ilyenkor még aznap megjön,ezért is írtam,de ma semmi...még.
Vendég
 


Lili, nem lősz egy tesztet? :wink: Az eredményeket amúgy nem adják ki? :roll:

Kép
vickybabe
 
 


Lili
Lősz tesztet? Na... :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Lili!
tesztet akarunk++++++++++++++ :lol: :lol: :lol: :wink:

Viki!
olyan édi ahogy beöltöztetted 8) szép a füvetek :wink: meg tök vagány a babakocsi :lol:
Vendég
 


Lilla megkapta ma a 4 hós szurit.nagyon ügyi volt,csak picit sírt :( :D
Vendég
 


Sziasztok!

Lili
Akkor még drukk egy picit!!!+++

Vicky
Úgy látom L. így is talált magának kapaszkodót. :D

Nekem a jobb szemem begyulladt reggelre:tiszta vörös volt és csipás mint amikor gyerekkoromban volt kötőhártya...nem tudom, hogy csak a szemfestéket nem mostam le elég jól, huzat, vagy vmi...de 5kor amikor felketem, tettem rá teaborogatást és visszaaludtam úgy, aludtam még 7ig párom mellett. Mellesleg Alexa elkezdett csuklani amikor visszafeküdtm, nem is hagyta abba vagy 15 percig, de meg csak nem ijeszthettem. :lol: Most piros a szemem, de legalább nem csipás.

Nem szalonképes téma jön: :oops:
Ma nem akar összejönni a nagy dolog pedig már összeettem, ittam mindent. :roll: (Nem mintha gáz lenne vele, tegnap is 3x voltam.)De jobban érzem magam ha túl vagyok rajta, mert azt hiszem nem hízok annyit akkor. :wink: Ma amikor egyszer próbálkoztam, egyszer tuti átfordult a cucc egy kanyaron mert már örültem, hogy akkor lasan vége...de olyan fájdalmas volt...tiszta mint egy szülési fájás (mintha tudnáám az milyen :D ) és ezen olyan gyors levegőkapkodással jutottam túl...Sorry :oops: Megyek is próbálkozni...

Este még beugrunk apával Miskolcra boltozni (árubeszerzés), de azért magunknak is nézelődünk, meg lehet kéne MEkizni is...már olyan rég voltunk.Amúgy ma van a házassági hónapfordulónk. :lol:

Legyetek jók!

Kép
vizkriszisback
 
 


Krisz: én úgy tudom, hogy TILOS erőlködni a cél érdekében!

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Haliho, megint itt.

Krisz :D Ne hari, de jót nevettem ahogy leírtad.... :oops: :lol: Ne erőlködj semmiképp, csak óvatosan! :wink: Szemednek jobbulást!

Vicky :D Nem semmi, hogy Levi már így jár, nagyon ügyes! :wink: Ez új babakocsi, ugye? Mi történt a régivel? :roll: Képzeld Márk kezd rászokni (kopp-kopp-kopp) hogy hosszabbat alszik délután. Az elmúlt 3 napban így alakult: 3 óra - 3 óra, 2,5 óra. :D Eddig csak fél órákat aludt, de abból nagyon sokat. :wink: Irigyellek hogy sokat vagytok levegőn! :P :wink:

Lili :D Nagyon-nagyon drukkolok!!! Halvány csík nincs csak úgy! Na akkor itt mindannyian le voltunk maradva a vizsgálatokkal kapcsolatban. Eddig akkor nem találtak semmit, ugye? Év vége már mindjárt itt van és csaphattok a levesbe! Na máááár ha most nem tuti plusz az a tesztecske! :P

Na újra próbálok uzsit adni a kicsinek, 2 szívás volt ciciből és nem kért többet, pedig 1-kor ebédelt. :roll: Sokszor csinálja ezt, hogy uzsizni nem nagyon akar. :?

Sleepin :D Merre vagy máááár???

Na lépek, pussz mindenkinek!
fenci
 
 


lili
hu, tényleg, te irtad multkor az endot meg az egy petevezetöt?

nem kerül le ágirol a kemngyel, ma csak kontroll volt, még nem javult a csipője, d ehát gondolom azért mondtak 3 honapot, mert annyi idö kell. most marad rajta, 6 hét mulva kontroll

azta, 9 honapos Levi, és milyen jo, sétál!

krisz
lehet,h már nagyon nyomja a beleidet Alexa, és azért nem tudsz ugy produkálni. türelem.paradicsom, lecsó, fözelékek, kamillatea sztem hat.

ez a tejelapasztás engem is hanyatt vágott, milyen hülyeség. akkor most akar babázni, vagy nem? különben a vegyen egy gyereket a boltban, vicus asszem te irtad: Amerikában tök élethü játékbabákat tologatnak igazi babakocsiban, etetik,pelenkázzák, felnött nők! aszongyák, jobb mint egy igazi,mert ha nincs kedve babázni, kikapcsolja. tiszta betegek!!!

Kép

Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: