Új privát üzeneted érkezett!

Sleepin!
háááááát még gondolkodom hordozó ügyben. :roll: iagazad an a féloldalas a hátrány,viszont csak felkapom.a meitait is néztem sok helyen, de nekem olyan nagynak és bonyolultnak tűnik. :roll: meg igazából mi mindenhova csak kocsival tudunk menni :? falun lakunk, na :oops: :lol: annak is a végén.a falubeli boltba is kocsival kell menni.mármint autóval.babakocsival nem mernék nekivágni :oops:

dokiügy....hmmmmmm...és te nem kérdezted meg tőle, h most mi hogyan lesz?kent, szülés,medencefekvés stb?ez nemfizetős doki?
az nem biztos h elég, h kedves....de van akinek igen.. :roll:
persze ez is sokat számít.a másik meg hiába alapos, ha nem szimpi neked... :roll: meg drága is.persze ilyenek az árak... :shock:

na most sokat segítettem... :oops: :roll:

Gyugyi!
mesélj már valamit :D :D :D

Lami!
jujj, tudtam h valakit kifelejtettem :oops: :oops: :oops: te is ezer éve nem jártál erre... :( hogy vagytok?

azért koccintok az egészségetekre :lol: :wink:
Vendég
 


Hááááááááááááááááát nálunk naggggggggggggyon zajlik az élet!!


de azé:

Kép

Kép
Kép
Kép
lamásza
 
 


sziasztok csajszik!

Egy gyors bekukk, viszem a manót fürdeni.

Mofly drága :cry: :cry: Nagyon nagyon sajnálom, úgy drukkoltam Nektek!!!!!! :cry: :cry: Továbbra is drukkolni fogok hogy jöjjön a spontán babóca hozzátok!!!!! nagy-nagy ölelést küldök!!!!!

Sleepin :D nem kell aggódni azért nem dolgozom halálra magam, közben ugye etetés, tisztábatétel, én is eszem, meg közben játszom a kicsivel, nem egyben van az a 4 óra, úgy nem is lehetne. Ma meg tegnap például már 3-kor leraktam a lantot és szaladtunk levegőzni. :D Egyre jobban be tudom osztani az időm. :wink: Csak ne várna rám már egy hete az a hegy vasalnivaló.... :oops: :roll: :lol: :lol: Tudod, én a 18. héten váltottam dokit és nem bántam meg. Ha túl sok a tennivalója a dokinak én is váltanék. :roll:

Krisz :D Csini vagy még mindig! :wink:

Lami :D Olyan rég jöttél, írjál bővebben is léccciiii! :wink:

Gyugyi :D Te is jöhetnél sűrűbben! :wink:

Kedden voltam nőgyogyinál rákszűrésen. Tök jó fej még mindig a doki, sokat poénkodott. :D Minden ok, remélem a rákszűrés is az lesz.

Na megyek pancsoltatni, nagy pussz mindenkinek!!!
fenci
 
 

 
 

Lamásza, kérünk szépen beszámolót arról a sok történésről!!! :D

Vicus, NEM BONYOLULT!!! Hidd el nekem. :) És imádni fogja befelé!!! De mondom, ha gondolod, kipróbálhatod nálunk, ha erre járnál valamikor... Kb. 3 kötés és simán zsigerből fogod nyomni. A babaerszény ugyanúgy mint a karikás kendő csak ideig óráig kényelmes... számíts rá!

Fenci, jól van, így már tök érthető. :D Nem is tudom, hogy gondoltam az egybe 4 órát... :shock: Anno én örültem, ha pisilni ki tudtam menni, persze nekem Bendegúzom van, nem Márkom. :lol: :wink:

Doki: Nagyon nagyon jó szakember, nem csak kedves, meg aranyos és stb. Ha nem Ő van ott Bendegúznál, lehet megcsászároznak. Pl.: ha nem választott dokim van, sztem betoltak volna. De a másik is nagyon jó szakember szintúgy. áh, nagyon nem tudom... elfelejtettem felhívni a szülésznőmet, majd holnap. Olvastam a farfekvésről, miket lehet csinálni, hogy megforduljon, most erőteljesen próbálkozunk, nagyon nem akarok császárt, de ha így marad, nem vállalom be a term.szülést. Azért kockáztatni nem akarok.

Kép
Kép
sleepin
 
 


Szép jó reggelt!

Sleepin
Hát nem egyszerű dilemma...de hátha a szülésznővel való beszélgetés segít. :) Hát én se vállalnék be farfekvést természetesen...elvileg Alexának a feje van lefelé...de jövő héten megyünk uh-ra. Amúgy nem biztos mert tegnap is minden létező irányba rúgott vagy boxolt vagy nyomta ki a hátát, úgyhogy szerintem még lehet, hogy nem állt be...nagyokat mozog még. :shock:

Ma délelőtt pihizek, du dolgozgatok kicsit azért.A hétvégét light-osra tervezzük, remélem most lesz időnk elkezdeni a gyerekszobát. :D

Zapáné
Te dolgos asszony! :D

Lamásza
Olyan sok minden történik felétek, hogy nem tudsz szelektálni? :lol:

Kép
vizkriszisback
 
 


Jó reggelt csajok!

Na mi ez a nagy csend? Péntek van, ja.... már majdnem írtam, hogy ne dolgozzatok annyit hanem gyertek írni! Na de a fél topik nem dolgozik, hol vagytok?????? :lol: :lol: :lol:


Sleepin :D Basszus csak most esett le, hogy mit írtál, hogy nem fordult be a kis.... Ákos....??? Vagy akkor mi is lesz a neve? :roll: :wink: Nekem Ákos nagyon tecc. Még van ideje, sőt elvileg mostanság kéne, ugye? :roll: Majd írd meg hogy döntöttél doki ügyben.

Vicus :D Én is meg vok döbbenve, hogy tejcsiből/tápiból mennyit kéne enni a kicsinek. Na az én Márkom sem csonti, jó húsban van, pedig 120-130-nál ritkán eszik többet. Azt meg végképp nem értem, hogy ha megkezdődik a hozzátápi és folyamatosan hagyjuk el a tejcsit, akkor hogy tud 1 éves korában még mindig fél liter anytejet meginni. :shock: :roll: Nekem Márk most iszik annyit talán... :oops: :roll: Tömni meg nem fogom. Márk is 5x eszik, cirka 3,5 óránként. De akkor sem jelez, hanem én adom. Na most légy okos domonkos... lehet keveset adok neki? :shock: :roll: Én ezt a köténykét vagy mit :lol: :lol: nem fogok venni, így is leszakadok ha cipelgetem a kicsit. Képzeld kábé 3-4 hete múlt el a császár utáni gerincfájásom. Végre nem ordítva kelek reggelente. :lol:

Többiek merre vagytok? Ne beszélgessek már magamban... 8) :lol: :lol:
fenci
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a bíztatásokat! :) Nem vagyok elkenődve. Jól érzem most magamat.

Sajnos bebizonyosodott, hogy Ádám allergiás a porra, poratkára és a parlagfűre.
Most új ágyat és ágyneműket vásárolunk.
Ezért szeretném felajánlani a régieket. Ingyen! Ha valakinek szükszége van rájuk írjon pü-t!

- Az egyik egy gyerekheverő: ágyneműtartós( sötétkék alapon bohóc és betű mintás). Kb. 70x160cm. Megviselt állapotban, esetleg új kárpitozást igényel.

- A másik egy ifjúsági ágy. Fa keret. Szivacs matraccal. A matrac mérete 80x180 cm. + keret.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kolibri28 2009.09.25 10:44-kor.
kolibri28
 
 


sziasztok!

HOztam az ígért képeket 8)
Kép Kép

Fenci, de jó baba Márk, hogy így hagy kibontakozni a munkával! Örülök,hogy bírod, bátor dolog volt bevállalni de látom megoldod, ügyes jány vagy :lol: :wink: Én is nemrég voltam rákszűrésen, kellene mennem az eredményért... :roll:

Kolibri, sajnálom az allergiát :cry: és a pároddal is a dolgokat. Drukkolok nagyon, hogy hamarosan "váltott lóval" legyen óriási nagy a pocakod! :lol:

Mofly :( nagy ölelés Neked! és drukkolok továbbra is!

Princzike??????????????

Krisz, nagyon csini vagy még mindig! Alexa szobáról mikor kapunk képeket?

Kata, sajnálom a kengyelt :( hogy bírja Ági? Fiúk hogy vannak? Sulival mi újság?

Lamásza, mesélj, mik történnek felétek? Srácok hogy vannak?

Gyugyi, téged is várunk ám!

Sleepin, nem egyszerű ez a doki kérdés...én mondjuk ha megbíznék a régi dokimban, nem váltanék. Nem tudod te kezdeményezni a beszélgetést, pl kérdezd meg, nem vesz-e kenetet stb stb., akkor lehet elmondja, miért nem, vagy miért később. Amúgy nekem sem volt 1x sem kenetvétel a terhesség alatt. Szülés előtt "rutinszerű" hüvelykúp, ami amúgy is kiöl minden bacit a dokim szerint...hát az én dokim sem volt az az alapos, paráztatós, agyalós fajta, de a szülésemnél maximálisan helyt állt és én is neki köszönhetem, h nem lett császár. Szóval emiatt én nem váltanék a helyedben szerintem, főleg ha még az anyagi vonzata is súlyos. :roll:

Na megyek, úgy hallom felébredt a Kisfőnök :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Fenci, Vicus
Szerintem Máté sem eszik annyit, én is néztem a tápszeren, hogy abból mennyit kéne adni, ha esetleg nem lesz elég a tejcsi, meglepődtem. Na a szomszéd Levi, volt hogy bepuszilta a 190 ml lefejt tejcsit :lol: igaz volt olyan, hogy Máté is vacsira a lefejt 120 ml bepuszilta két cicivel, de akkor kevés volt a ciciben, szerintem max 40 ml lehetett. Most volt, hogy napközben 5 perc, és utána nézelődik, aztán ilyenkor hálóba beviszem félhomályba, hátha ott folytatja a cicizést, és változó.

Sleepin
most nézem, te itt vagy a szomszédban, lőrinc, vagy imre? igaz fenci sincs messze, ha jól emlékszem erzsébet, az csepelhez volt közelebb :P hát doki ügyben nem tudom mitévő légy :roll: a mostani dokidat, akkor kérdezni kell, ha magától nem mondja a dolgokat. Nekem 2havonta nézett méhszájat az elején, a végén már többször. Manócska még befordulhat, drukk

Krisz
nem rossz az a 10 kiló, elfér rajtad :wink:

Mofly
nagy ölelés ((((((((((((((()))))))))))))))))))

Kép
gaby25
 
 


Vicky
de édesen homokozik :D pont gondolkoztam azon, mikor kezdhetnek hommokozni. nem kajálja be a homokot? :?

Kép
gaby25
 
 


Sleepin
Tényleg, a 32 hétre mondják, hogy akkoriban fordulnak be, szóval még van idő. :D
Nekem sem volt még kenetvétel, méhszáj 1x. Az én dokimnak az a véleménye, hogy nem kell annyit piszkálni a kismamikat.

Vicky
Fiatok olyan mint egy arab kisherceg. :lol: Nagyon édes pofija van. :D
A gyerekszoba csak átmeneti lesz, egyenlőre velünk együtt fog aludni...úgyhogy nem olyan lesz mint egy igazi gyerekszoba, mivel a mi ágyunk 200X220-as el fogja foglalni a szoba nagy részét. :? A Nagy ruhászekrényt távolítjuk csak el egyenlőre, hogy beférjen a kiságy, komód egyebek.De lesz falfestés, szőnyegpucolás stb.Majd ha kész, dobok képeket persze. :)

FEnci, Vicus, Gaby
Én ugyan végképp nem értek hozzá, de ha a babák szépen nőnek és vidámak, biztos eleget esznek. :D Nekik is különböző ám az igényük, anyagcseréjük, akárcsak a felnőtteknek.

Kép
vizkriszisback
 
 


Na véééégre, hogy előkerültetek! :D :wink:

Vicky :D Iszonyat édes Levi a fotókon! Nem ette a homokot? :roll: Tényleg a múltkori fotó versenyen nyertetek végül, lemaradtam az eredményről!? :wink: Vicky, mesélj már mit adsz enni Levinek? :roll: :wink:

Gaby :D (Azt írtam véletlenül, hogy Máté) :lol: :lol: pedig vele még nem is chateltem.... :lol: :lol: Te Mátéd sem soványka, ne aggódj! :wink:

Kolibri :D Sajnálom Ádi allergiáját... én is a poratkára vagyok allergiás... :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fenci 2009.10.19 14:51-kor.
fenci
 
 


Hali! :lol:

Fenci!
teccik az irodád! :lol:
nekem is felajánlották h visszamehetek dolgozni :shock: :shock: :shock: össze is kaptunk a zurammal, ő azt mondta h ne csodálkozzak majd ha 2 év múlva nem lesz hova visszamennem...márminthogy ha felvesznek a helyemre most vkit... :evil: :evil: merthogy én nemet mondtam.most vele akarok lenni,2 éves koráig min. :P :roll:

Sleepin!
milyen módszerek vannak?fejenállás? :roll: mármint a megfordításra.hol van a hordozó hét pontosan? :roll:

Vicky!
annyira cukipofa!a vízbe is bevittétek? :P

Gaby!
hogy álltok a cicizéssel?ezek szerint minden okés :wink:

Lami!
mesélj a kispasikról :lol:

Kolibri!
allergia?ilyen sok miindenre?szegényke..... :roll:

Lilla 6,80 deka volt szerdán.15 deka 1 hét alatt.előtte 10 deka.az okés,nem? :roll:

én meg szeretnék új gyerekbútort a kiscsajnak :D :oops: ami most van neki,az 25 éves tálalószekrénysor :oops: :lol:
a Faktum bútorokról tudtok vmit? :roll:
Vendég
 


Köszi a bíztatásokat a befordulással kapcsolatban, azért annyira nem parázok tőle, tudom, hogy van még időm bőven.

Amiket olvastam a farfekvésről (elég vicces némelyik):
- összecsavarni egy takarót és betenni a vesék magasságában háton fekve (kieg.: ez még nem terhesen is qva kényelmetlen, most gondoljátok el pocakkal...)
- gyertyaállás (no comment...)
- párnát be a fenék alá (magasabban legyen, mint a fej (talán még ez a legkényelmesebb)
- lámpával vagy valami hangot kiadó eszközzel (pl. csengettyű) lentről "csalogatni" (vicces látvány lehet azért, hogy zseblámpázod a hasad, meg "Csengetett Mylord"-osat játszol odalent...)
De olvastam olyat is, hogy tök mindegy, mit csinálsz, ha nem akar, nem fordul be, és annak oka van... :? Ez hangzik a legrosszabbul...
Ja és van a manuális fordítás (doki által), na az az amit SOHA!!!!!!!!!! Szerintem nem normális dolog...
Elvileg még a 36. héten is befordulhat (persze egyre kevesebb az esély és egyre fájdalmasabb, ha megtörténik, de inkább ez...)
Amúgy a 4D-n faros volt és utána nem sokkal éreztem, hogy esküszöm, most befordult, szentül hittem, a csuklásokat is lent éreztem, erre tessék...
Na befogom, nem igazán topikba illő téma...

Vicus, a hordozó hét Bp-en a Blahánál van. Én ma mentem volna, de nincsenek kint a Liliputisok, így nem megyek. Ha megyek 4Dre, akkor bemegyek a boltba inkább (köőésre van egymástól). (www.hordozo.hu)
Ja, Faktumról egyet tudok: qva drága!!! Szerintem sima bútor lényegesen olcsóbb és fel lehet dobni úgy, hogy "babásabb" legyen.
Hízáson meg ne agyalj ennyit, havonta mérd!!!!!!! :D

Gaby, igen, lőrinci vagyok és találkoztunk is anno a cukrászdában én is ott voltam Fencivel. :)

Fenci, jó az irodád... :) Csak véletlenül nehogy a játéktelefont kapd fel majd, ha csörög a Tied! :lol:

Kolibri, sajnálom az allergiát. :( Remélem sikerül mindent beszerezni, mi pont most vettünk ágyat... :?

Orvos: Egyenlőre maradok. Még nem beszéltem a szülésznőmmel, de meglátjuk... Szerintem legközelebbi dokilátogatásnál nem kórházba megyek, hanem magánba és addig ott ülök, amíg minden kérdésemre nem válaszolt. :) Nem értem, miért hív mindenkit a kórházba... Olyan futószalag érzésem van ott mindig. Ami jó, mert gyorsan végzel, de azért... na... nem kezdem el újra... :)

Gyugyi, jók a gyilkos elmék az axn-en. Mindig eszembe jutsz közben. :D

Remélem "csak" ennyit akartam...

Ja szerintem Ákos, de még mindig nem érzem, hogy EZ AZ!!! értitek... fura második nevet választani (mármint Bende után) ez normális érzés????????

Kép
Kép
sleepin
 
 


sleepin
tudom, hogy találkoztunk a cukiban :wink: van itt vecsésen is jó cuki ám :P :lol: persze lőrincen is biztos van :wink:

Fenci
ja, klassz ez a játékos iroda :P :wink:

Vicuska
most rendben van a cicizés, lekopogom kop-kop

Kép
gaby25
 
 


Na sziasztok!!!

Szóval nyáron felvetődött Szabinál a a leukémia gyanú, ez 1 hónapunkat teljesen felőrölte, nemhogy irni, még olvasni sem tudtam! :? :? :? :? :?
Aztán kiderült, hogy nem az és kezdtünk megnyugodni, ezután kezdődött az iskola, az ilyenkor szokásos felfordulásával együtt. Aztán Szabi ismét beteg lett, igaz "csak" 2 napig volt lázas, meg 1 hétig hurutos!
És a hab a tortán, a héten Laci elesett torna órán és eltört az alkarja, el is mozdult, így helyre kellett rakni a csontokat! Majdnem elájult a fájdalomtól, mikor bementem hozzá fehér volt, mint a fal, reszketett.....................Most vállig begipszelve :? :? :? :? Jövő hét kedden megyünk rtg kontrollra remélem a helyén lesz minden, ugyanis másnap ráesett a giszes kezére a lépcsőn, és a könyökénél meg van repedve az egész :roll: :roll: :roll: :roll:
Ja és természetesen a jobb keze!!!!!!!
Szóval röviden ennyi, majd jövök még este, csak a Márk edzésen van és menni kell érte!

Puszi mindenkinek, most naggyából még képben sem vagyok kivel mi történt :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
lamásza
 
 


ÚRISTEN LAMÁSZA!!!!!!!!!!!! Azért ennyire nem gondoltam sűrűnek... Basszus, hát gondolom, hogy kilehetettek/lehettek idegileg. Nem úgy volt, hogy mononukleozisa van Szabinak? Ebből lett leukémia? Normálisak ezek, hogy így dobálóznak a betegségekkel???

Jobbulást mindenkinek, nyugi a gipsszel nem lesz gond!

Írj, hogy vagytok!!!!!!!!!!!!! Puszi!!!!!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Lami!

jajj, szegénykék :( mennyit izgulhattatok Szabi miatt :? de akkor honnét vették a gyanút? :shock:
Lacikának meg sok-sok gyógypuszit küldök a kezére :)
Vendég
 


Vicus, most esett le, hogy rosszul írtam: http://hordozas.hu/hordozashete2009/ a pontos link. Bocsi!!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Szép jó reggelt!

Alig 6 óra alvás után megint k idobott az ágy...hiába a belső órám. :D Tegnap szomszédoltunk, úgyhogy éjfél után kerültünk ágyba.
Ma vagyunk 5,5 évesek, lehet menni kellene kirándulni du, állítólag úgyis jó idő lesz. :D

Lamásza
Sajnálom, hogy a zajlik az élet ilyesmivel kapcsolatos.
És tudják végül mi baja Szabinak?
Lacinak üzenem:ebcsont beforr! :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Jó reggelt!

A mononukleózisunk első körben negativ lett, és iszonyt magas lymphocita számunk volt, és itt merült fel, de a második vérvételen már pozitiv lett a mononukleózis, de ugye addig eltlet 3 hét. Szóval a két betegség kórképe nagyon hasonlit egymásra. Azt mondta a főorvosnő van olyan gyerkőc akinek a csontvelő biopsziáig kell elmennie hogy biztos legyen az eredmény, hál istennek idáig nem kellett eljutnunk!

Laci köszöni a gyógypuszokat!!

Én meg igyekszem képbe kerülni kivel mi történt, van mit visszaolvasnom!


Kép

Kép
Kép
Kép
lamásza
 
 


Sziasztok banyákok! :P


Moflykám!

Borzasztóan sajnálom! Annyiszor, de annyiszor gondoltam rád és annyira drukkoltam és mégsem! :cry: Kár, hogy nem ezen múlik, de tudom, hogy lesz kisbabád, bízz benne!

Ditke!

Veled mizu? Itt van már a tesztelés ideje, ugye? Írj nekünk is kérlek! Nekem nagyon hiányzol! :( Rád is sokat gondolok és nagyon drukkolok! :wink:

Princzike!

Neked is mennek a drukkjaim! :wink: Hogy érzed magad?

Kismamik? Sleepin, Krisz, Gizi, Pompom! Ti hogy vagytok? Bírjátok még?

Sleepin!

Én nem váltanék! Az én dokimat alaposnak tartom, de sokszor elfelejtett ezt-azt, szólnom kellett, hogy amit az elején beszéltünk gyóygszert stb elfelejtette felírni! A vizsgálatot azt nem, az volt az első, addig nem beszéltünk szinte semmiről, ha okés volt a méhszáj szóba mertük hozni a jövőt! Nem tudom Bendénél hogy volt, ha nála sem volt alaposabb, akkor ő ilyen. Ha valamit hiányolsz szólj, kérdezz! Pl nekem sem volt tenyésztés soha, ha látott valamit felírt olyan kúpot ami mindenre jó és a babának sem árt! ha lenne folyásod vagy valami, ha okot adna valami tünet, biztos csinálna vagy felírna valamit! A fejvégű fekvés miatt sem kell még aggódnod, bár tény, hogy egyre kisebb helye van a babának, de akár az utolsó pillanatban is megfordulhat még. Ráérsz még emiatt aggódni! Bár én is aggódtam, mert Dóra végig forgolodótt, (már akkor sem bírt magával :lol: ) asszem a 34. héten még medence végű volt! Dokira visszatérve meg tényleg az számít, hogy milyen szülész, hogy tudja mit miért csinál! Ha a szüléssel elégedett voltál ne keress másikat....na meg az anyagiak is....


Nati!

Basszsus! :shock: Kijutott neked rendesen! :( Örülök, hogy végül minden rendben van Szabival! De gondolom milyen hónapotok lehetett! :( Azt nem tudják, hogy mi okozza a gyakori magas lázat? Laci meg! :shock: Vigyázzon most már magára! Majd írj a gipszére valami jópofát! :wink:

Krisz!

Én már ilyenkor nem tudtam másfél óránál többet aludni! A végén meg már felet sem! :twisted: Nagyjából úgy mentem szűlni, mint Sleepin! :lol: Úgyhogy nem is panaszkodok Dórára, mert így azért alszok! Bár azért mondom neki, hogy én igényszerint szoptatok, ő meg igényszerint szopat! :oops: :lol:

Tüncsi!

Köszi a csaknekemet! :wink: Nagyon szép Dóritok és asszem tiszta Réka! :wink:



Tudom, nem vagyok normális, hogy itt írogatok alvás helyett, Dóra átállította a biológiai órámat! :? Ő most alszik! :wink: Tegnap kora du elmentünk, késő este jöttünk haza, egész nap nem aludt, hazajöttünk, pancsi, vacsi, alvás, remélem csak ennyi kellett, hogy végre jókor aludjon! Jó napja volt tegnap, bevásároltunk nekik téli göncből, nagy szenvedett, kicsi eszméletlen volt! Kétszer meglépett, a kijáratnál csíptük el :oops: :lol: pasizott, válogatott a ruhák közt, (azóta mondja, hogy "szökik" és már itthon is megy a kijárat felé) nagyon élvezte! Én kedden megyek dokihoz, megint megjött 20 napra, érdekes azért észre lehet venni, hiába vérzek szinte megállás nélkül :? ez kicsit más, olyan mensis, az meg olyan hirtelen megindul aztán órákig nincs semmi. Többnyire szopi közben önt el! :? Ha nem adnék a higiéniára, egy betét vagy tampon elég lenne egész napra! Nem tudom tud-e segíteni, fogamzásgátló szóba sem jöhet és asszem semmi hormonális gyogyi sem, úgyhogy nem tom mit tud javasolni, de talán megnyugszom ha ő mondja, hogy akár lehet normális is, ha még szoptatok! Közben nagy dilemmánk van, nem tudjuk mi legyen! Apjuk visszautasíthatatlan ajánlatot kapott Szfehérváron, viszont így nem tudjuk mi legyen a naggyal! (Kata, majd segíthetnél suli ügyben!) Aztán meg egy másik gyerekorvos is felidegelt, hogy nem normális amit Dóra művel, szerinte másfél éves szinten van, nem kéne! Az nem baj, hogy most már megy, hanem az, hogy 8 hónaposan is ezt csinálta csak lassabban! Hülyék ezek? Ilyenkor jut eszembe sokszor szegény háziorvosunk, soha nem találok olyat, mint ő volt! :( Nem szarozok, keresek egy sima háziorvost, oszt jó napot, nem kell nekem gyerekorvos! :evil: Nincs szükségem nekem arra, hogy ilyeneket mondajank, hogy hiperaktív, hogy túl fejlett, okos és, hogy egészséges, egy gyerekeorvosnak már az is baj, hogy üres a gyerek kartonja! Erre tegnapelött reggelre találtam a nyakán egy picurka csomót! Fogtam, levittem ide a háziorvoshoz (ambulánsan el is látta :wink: ), szerinte okés a gyerek, látott már ilyet, sőt cifrábbat is (gyerekorvos nem???? :shock: ) a csomó valszeg valamelyik mirigy, arra mehetett rá a múltkori két napos takony! Mára el is múlt szerencsére, nagyon aggódtam! Nagyjából ez volt a hét termése! 8)


Nekem annyira hiányzik a régi csapat, Littike, Luca, Baba, Mofly, Ditke, Zsu, Cirkuszka, Bobóka, Tücsi stb! Olyan jókat dumáltunk, olyan bensőséges volt a beszélgetés! Hiányoznak a görbék, a babára gyúrás, most olyan felületes, persze tudom, hogy mindenkinek van jobb elfoglaltsága is, de írhatnátok a mindennapokról, hogy mit csinálnak a gyerekek, mikor, mit csináltok, engem legalábbis érdekel! :oops: :roll: Oszt lőjetek ám le nyugodtan, ha ti nem így gondoljátok! :oops:

Na jóccakát! :wink:

Kép

Kép
gröni
 
 


Jaj Kolibri! Neked küldök még egy hatalmas ölelést! Nagyon sajnálom, hogy íyg alakult, azért remélem, hogy még van esély kettőtöknek! Ha meg végképp nincs, kívánom, hogy találd meg vagy találjon meg az igazi!

Gaby!

Neked is lesz egy Dórád? :lol: Kösd fel a gatyót, nem sokáid alszol! :P :lol: Egyébként tök jó ám, szinte egy pecig sem kell aggódnom, tudja hogy kell popsira ülni, nagyon ritkán esik, akkor is tök rutinosan, mintha mindig is ezt csinálta volna! :lol: Szóval megvan ennek is a szépsége! :wink:

Kép

Kép
gröni
 
 


Szép jó reggelt!

Gröni
Tényleg mennyi hőgörbe volt itt anno. :D Babára gyúrók, lustik vagytok hőt mérni? :wink: :lol:

Nekünk nagyon jól telt a tegnapi nap.11-kor elindultunk kirándulni, megálltunk Bélapátfalván az apátságnál és a tónál (ott ebédeltünk:én harcsapaprikást túróscsuszával, párom cigánypecsenyét)Ott merő véletlenből összefutottunk azokkal a srácokkal akiktől a párom a motort vette tavaly. Épp erre túráztak egy kis csapattal, amúgy Mohácsiak. :shock: Utána Szépasszonyvölgy, de bort nem vettünk. :) Hazafelé pedig Lillafüred felé át a Bükkön a panorámaúton jöttünk.Este pedig megnéztünk egy romantikus filmet (na előtte vacsi közben az f1 időmérőt) stb. :D Szerencsére senki nem zavarta meg tegnap a nyugodt pihenést, ünneplést.

Ma jön a babaszoba...mindjárt keltem is apát, hogy nekiláthasson minél hamarabb.Aztán a kertben ebédelünk anyuéknál, majd punnyadás az f1-en és ismét babaszoba. :D

1-2 kép tegnapról:
Kép Kép Kép Kép

További kellemes hétvégét mindenkinek!!! :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Krisz!!!!Merre jártatok! Úgy irigyellek, hogy nektek ere is jut időtök! :wink: :wink: :wink:

Én mindjárt ütetem le a kölköket tanulni, bár Laci ilyenkor mosolyog, hogy ő nem tud irni, nem baj akkor olvass :twisted: :twisted: :twisted:

Nekünk is megjött Márk szekrénye a héte, de előtte ki kellene festeni :roll: :roll: :roll:
Ja és Szabi annyira köhögött hajnalban, hogy hányt valami zöldet is, mi a fene lehete ez?????? Bár egész nap nem is evett semmit, csak tejet ivott!

Gröni!
Littikét már msn-en sem szoktam látni, néha-néha Luca fent van, vele váltok pár szót néha.
Haga miért törölte magát? tudja valaki?

Kép
Kép
Kép
lamásza
 
 


Én is ezt papolom egyfolytában, hogy eltűntek a régiek... nincs hőgörbe sem... Persze jó ez is így, csak hiányzik ám. :(

Se újak, se régiek.

Lami, zöld nem lehet epe? Vagy hülyeséget írtam? Nem akarok paráztatni... De ha nem evett semmit, lehetséges. :( Egyen valamit szegénykém. Sógoromnak anno torokfájásra mondták a piritóst. Igaz szinte sírva ette, de "lekaparta" a cuccot a torkáról.
Haga kicsit besokallt, ezért törölte magát (semmi itteni probléma...) minden rendben van Velük, jól vannak. Msn-en szoktunk beszélgetni. Újra regelt, de nem tudja, hogy fog-e írni (én remélem, hogy igen!). Ti pedig mostmár gyógyuljatok meg, mindahányan vagytok!!!! :)

Krisz, szép helyen jártatok!!! :)

Gröni, nem valószínű, hogy váltok. Köv. UH-n úgyis terveztem a "borítékot" így inkább magánba megyek és ott majd jobban rámér. 100% megbízok benne, épp ezért ment a tanakodás. Mondjuk a másik dokiban is megbízok (félig nála is szültem), de jobb így, Ő már ismer (hiába Krisztikézik le egyfolytában...)... Naszóval maradok úgy fest a dolog. :)
Figyu, ha egy gyerek neurológus azt mondta rendben, nehogy már egy gyerekorvos idegesítsen! Ne idegeld magad ezen! Minden rendben van Dórával! Állás... Hát nehéz döntés, közelben semmi megfelelő suli Dávidnak???
Piri: Hát basszus, kíváncsi leszek, mit mond a doki. Mondjuk nem hormonálisan valószínűleg semmit sem tud tenni... Gondolom én...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Jó reggelt 8)

Nati, jesszusom :shock: Hogy van Szabi? És Laci? Ti sem unatkoztok akkor... Hagáról nem tudok sajnos, illetve egyszer írta, h gondok voltak a párjával, pont miután kiderült a tesóbaba...

Fenci, kérdezted, miket eszik Levi: ebédre főzit husival, uzsonnára gyümölcs vagy bébijoghurt, vacsira tejpép. És igény szerinti szopi. Tízórait nem kap (csak szopi), mert akkor nem éhezik meg ebédre :roll: nem egy nagyevő a lelkem, olyan 80-110 ml / étkezés...
Márkod miket csinál már? Emlékszem Levi ilyentájt kezdett úgy igazából közlekedni, gondolom Ti sem unatkoztok mostanában :lol:

Vicuska, kis csónakba vittük be a tengerbe, meg ölben, meg amennyire beletrappolt egyedül, olyan térdig :lol:

Sleepin, írd össze a kérdéseidet, mikor legközelebb mész a dokihoz, és már a köszönésnél mondd neki, hogy van egy csomó kérdésed, úgyhogy reméled van egy kis ideje rád... :roll:

Gröni, hülyék ezek a dokik...mért baj az, ha ügyes, okos egy gyerek????? :shock: :evil: Egyébként Levente is tesz már pár lépést egyedül, és elkezdett szavakat mondani (ámpa = lámpa, da = labda...) :lol: Nem akar lemaradni Dóri mögött :lol:
Ja hozzáteszem én is ilyen "csodagyerek" voltam, mire oviba mentem, már tudtam írni és könyveket olvastam :lol: Oszt' mégsem lettem hülye...mégcsak zseni sem... :roll:
Remélem összejön a suli és bejön az új munkahely is apjukodnak!

Vicuska tök igazad van a melóval! Én is így vagyok, ha 2 év múlva nem vesznek vissza, akkor is lesz valahogy! :wink: :lol: Lillával mi újság?

Krisz, mikor mentek uhura? Majd hozz képeket!!!!!!! Ilyenkor már nem nagyon tudnak visszafordulni, mert túl nagyok :lol: szerintem Alexád is marad már kilövőállásban :wink: Képet a babaszobáról! Szupi lehetett a kirándulás! 8)

Gaby, a homokot direktben nem ette, cxsak amennyi a kezén volt, amit időnként a szájába tett :lol: szerintem nem finom a homok, max egyszer megkóstolja majd és rájön, hogy nem jó...remélem...
Máté hogy van? Miket csinál már?

Princzi???? Ditke?????????? Zsu?????????? Zsófi??????

Szép napot csajok! És írjatok!

Kép
vickybabe
 
 


Jó reggelt csajok!

Én is, én is visszavárom a régieket és eltűnteket!!!! Nemsoká én is fogok megint hőt mérni ígérem és dobom a topikba, hogy legyen máááá hőgörbe. 8) :lol: :wink: Na de dokibá aszonta hogy azért márciusig még ne foganjon a kismukitesó.... :oops: :roll:

Vicky :D Na én is nagy dilemmában vagyok állandóan ezzel a kajáva.... nemtom mennyit adja, nehogy éhenhaljon szegénykém. :lol: :wink: Én is majd kb egy hónap múlva adok majd uzsira gyümit asszem. Honnan tudod mennyit szopizik, méred? Mert ha igen, és tényleg ennyit eszik, akkor megnyugodtam. :wink: Hány kiló már Levi? Márk kúszik, de még nem mászik, csak próbálkozik vele. Biztos hamarosan rájön hogy kell aztán már tényleg bababiztossá kell tennem a lakást. :wink:

Lami :D Basszussss..... :( :( ez a sok szörnyűűűség. Remélem Lacikának hamar rendbejön a keze, vigyázzon magára üzenem neki!!! Szabinak meg ka...ja be az orvosa hogy ilyenekkel ijesztget benneteket!!!! :evil: Örülök, hogy írtál!

Gröni :D Nekem is hiányzik a régi topik pörgés, de talán majd ha mindenki beindul a tesóprojekttel, nagyobb lesz a fennforgás. :D :wink:

Vicus :D Nálunk úgy van ez a melódolog, hogy nem akartam hogy a párom egyedül vigye az építkezés, család súlyát, stresszelne is szegénykém eleget, hogy mit hogyan oldjon meg hogy legyen pénzünk. Így azért könnyebb. Bááárcsak megtehetném, hogy csak manózzak, de akkor szegény ház csak évek alatt készülne el és nekem a panelból már nagyon elegem van.... :twisted: :x Márk is biztos élvezni fogja nagyon hogy már majd a kertben szaladgálhat jövőre. :P

Krisz :D Nagyon jók a kirándulós képek! Kérünk képet a babaszobáról is! :wink: Már én is épp mondtam apjuknak tegnap , hogy milyen rég sétáltunk kéz a kézben. Mostanában nincs is idő együtt sétálni, ha meg igen, akkor tele a kéz a babakocsival. 8) :wink:

Ditke, Princzi, Zsu, Gyugyi, Kukac, Pompom, Gizus, Tünde, Tündi ííírjatok máááár! Nekem még munka mellett is van időm, szóval nincs kifogás! 8) :lol: :wink: :lol: :lol: :lol:
fenci
 
 


Fenci, nem a szopira értettem, h ennyiket eszik, hanem az egyébre, azt aventes pohárból eszi, így látom :lol: A szopit nem mérem, szerintem sokkot is kapnék, mert alig van már tejem. De lelkesen issza azt a keveset is :lol:
Levi nem egy óriásbébi, 8,6 kiló most és kb 70 centi :wink: Márk mekkora most?

Többiek, írjatok! Én megyek takarítani :?

Kép
vickybabe
 
 


Vicky :D Márk elég sokat eszik akkor ebédre, ő 160-170-et simán megeszik az aventes pohárból. De hihetetlen egy pasi, mindent megeszik amit elé rakok. Ha tejcsi, azt issza, ha pép, azt eszi. Még nem köpött ki semmit. Tegnap is épp beszélgettem sógornőmmel, mondja azt adjak ahogy a gyerek kéri. Könyörgöm ez a gyerek semmit sem kér, ha vizet adnék enni, akkor sem reklamálna. :lol: Tényleg nincs egy nyikk sem. Ha játszunk, oké, ha nem akkor is csend van, ha eszik, oké, ha nem, akkor sem szól. Azért egyszer majdcsak kinyílik a kis csipája. :lol: :lol: Tényleg egy angyal, jól érzi magát. :D :P Levi minden nap kap husit? Márk most 7100 gr körül van és 63 cm.

na befogom.... 8)
fenci
 
 


sziasztok!

bocsika az eltünésrét de nagyon betg voltam! mostmár egy kicsit jobban vagyok de még nem az igaz. sajna a kicsi is beleestt de nem annyira mint én úgyhogy ez azért jó. a nagyobbk nem beteg remélem nem is lesz.

krisz!
nagyon csini kismami vagy és szupi hogy van időtök kiránduln. nagyon szép helyeken jártok.
Alexa hogy van a pocakba??
hogy álltok a szobával???

fenci!
igazad van jönni kell munka mellett is és én is majd mpróbálok egy kicsit többet jönni!
nagyon jól néz ki a irodád!
na az én asztalom szokott még így kinézni!!!

nati!
örülök hogy jelentkeztél remélem mostmár mnden rendben lesz Szabival!
Lacinak jobbulást!

gröni!
néha azért aludjál is!
na és hogy álltok a költözéssel?

vicky!
nagyon édes a anókád!

kolibri!
sajnálom ami veletek történt de biztos téged is megtalál a boldogság!
nem jó az allergia remélem azért nem nagyn szenvedtek tőle!!!

gyugyi!
el is hiszem hogy nincs nidőd nekem sem nagyon még mindig évkezdés van legalábbis a gyerkeknek igen!!!
na és milyen lett a kistanár hogy érzitek magatokat benne???

na most befejezem majd jövök szép napot!!!!

tündi23
 
 


Sziasztok! :lol:

egyetértek mélységesen Grönikével! :D írjatok!mindenki!én nem tudok névsorolvasást tartani, de a többiek megtették! :lol:

Viki!
de jó sok mindent eszik már Levi!
szopinak örülj, ha kevés is, de van :D sztem se fincsi a homok.bár gyerekeknél sose lehet tudni :shock: :lol:

Tündi!
akkor jobbulsát nektek!nátha? :roll:

Fenci!
értem én a melóügyet!ha otthon dolgozhatnék, én is megtenném :D házzal h álltok?
hű, jövőre tesóprojekt? :lol:
mi még nem tudjuk, akarunk-e tesót. :roll: bár a szocpolt felvettük 2re :shock:

Gröni!
akkor a pesti meló nem jó?én örülnék ha fvárra jönnétek!tudnánk talizni :wink:
gyerekorvos monnyon le :twisted:

Krisz!
olyan gyönyörű helyekre jártok :lol: irígy :lol: az vörösbor vagy kóla? :lol: hű, szép adag harcsapaprikás.összefolyt a nyál a számban :D

Lami!
én is epére gondoltam éhgyomi miatt. :? az erőlködéstől,nem? :roll:
gyógypuszi nektek :)

Kata??????????????te is eltűntél :roll:

Ditke!
írj te is :D

mi kaptnk klasz bergon babakocsit ajándékba.használt, de nem láccik rajta.jó nagy, de könnyű. :D amit vettem nemrég, már kinőtte :shock: :evil:
most is az újban tentikézik. :D
képzeljétek, vasárnap reggelre tele lett kiütéssel az arca.szúnyog nem lehetett.pénteken ettünk vilmoskörte bébiételt.attól?azt eddig nem evett.szombaton banánt, de azt előtte is evett már többx. :roll:
kezd nagyon nyűglődni a fogai miatt.mit javasoltok rá?olvastam dentinoxról, virbucolról,chamomilláról.... :shock:

na pusssssssssssssssssssz :lol:
Vendég
 


Vicus :D Mi fogra eddig 2x használtuk a 'Dologél'-t. Ezt akárhányszor rákenheted a fogínyére, mert természetes cuccból van. Hogy-hogy kinőtte Lilla a babakocsit? Széltében vagy hosszában? Hát nemtom a körte mennyire allergizál. :roll:
Ház mondjuk szerkezetkész, most jön a gépészet, de idén már nem lesz költözés, pedig úgy terveztük eredetileg. Ahhoz már nagyon kéne kapkodni, annak meg nem látjuk értelmét.

Tündi :D Te dolgozol már? Jobbulást mindkettőtöknek! :wink:
fenci
 
 


Sziasztok!

Vicky
Uhu lehet, hogy csüt, de az csak 2d, menni kéne 3d-re is még...vagy nem? :D

Tündi23
Jobbulást!!!
Alexa virgonckodik egész nap, ma is játszottunk lent rugdosóst :D a boltban. Ma be kellett segítenem lent...de ennyi voltam a héten...

Vicus
Kóla. :? Na lehet, hogy az még egészségtelenebb mint ugyanannyi vörösbor. :roll: A harcsapaprikás bejött :D , de hagytam apának is mert olyan fini volt...és inkább egye magát ő degeszre mint én. :wink:

Remélem akkor sem szokunk le a kirándulásról ha Alexandra megszületik. Párom cipelné vmiféle kenguruban...ha szeretné a kiscsajszi. :D

A szobáról akartam fotót csinálni, de apa elvitte a gépet melóba...majd csinálok este.De még nincs nagyon babaszoba kinézete, épp csak elkeztük az átalakítást.Falak lefestve, szőnyeg , függönyök mosva, bútrok a helyén, bár a kiságy még csak félkész mert kell hozzá néhány csavar.A dekoráció a falról még hiányzik, majd akarok festegetni...A függönyt is cserélném, ezt még örököltük az előző lakótól.Mellesleg a két ágy, a miénk és a kicsijé betölti az egész szobát :shock: ...de sebaj, nemsokáig lesz ez így.

Pusszancs

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok Csajok!

Na ez egyszer már én is írtam,amit Gröni. Tényleg jó lenne, ha egy kicst megint a babavállalásról szólna a topik, sok teszttel és görbével. Na persze a régi tagok is visszataláhatnának.

Fenci!
Ti már kistesóban gondoltkodtok??? De jó!
Tecc az irodád!
Amúgy mi is szeretnénk jövöre a tesóprojektbe belevágni. Bár nálunk elsözör megint kivizsgálás, utánna meg eredmény. SZóval idöben el kell kezdeni, mert pár hónapig biztos eltart. De olyan fantasztikus egy ilyen Kismanóval a világ, hogy tuti kell mégegy!!! :lol:

Vicky!
Nagyon szépséges Levente!

Gröni!
Tényleg ne aggódj. Dóri ilyen ügyi és kész. Szerintem ez nem lehet baj egy gyereknél. Vini még nem megy, de már tök ügyi amúgy ,szerintem pár hét és megpróbálkozik egyedül is. Àllandóna sétálni akar itthon. Mindig jön a Drágám fogja a kezemet és húz, hogy sétáljunk.
Tegnap meg felmászott a lépcsön,mir észrevettem már a 4-5 .lépöcsfökön volt.:shock: :shock: Még jó hogy nem esett le. Gyorsan rendeltünk is rácsot elé.

Sleepin!
AZ itteni barinömnek is faros volt a babája. Szegény mindet elkövetett, járt kínai masszázsra, négykézlábazott, de még se fordult meg a csajszi.:(

Mofly!
Annyira sajnálom,hogy megint nem jött össze.:( Pedig szorítottam nektek nagyon!!! De nem feladni!!!!

Ja vasárnap repülök Vinzenttel megint haza, két hétre. :wink: Várom már nagyon, na meg a család is. :lol: :lol: :lol:
susy75
 
 


Ès akkor pár új fotó!

Kép Kép Kép Kép
susy75
 
 


Tündi, örülök, hogy jobban vagytok! És hogy jelentkeztél! Jobbulást a családnak!

Susy, de jó, hogy Te is írtál, pont gondoltam, hogy mióta a decemberiekkel elköltöztetek, alig látok Vini képeket :wink: Nagyon ügyi, hogy már jár!

Vicus, én is így vagyok a tejcsivel, amíg van, hadd egye :lol: egyébként innivalót nem fogad el, úgyhogy gondolom csak elég neki a tejcsi, mert pisi van rendesen :lol:
Hogyhogy Lilla kinőtte a babakocsit? Mekkora most?

Fenci, Susy, akkor lehet együtt fogunk tesóprojektálni is? Mi mondjuk most sem védekezünk, de nem is vagyunk rajta a témán meg ugye szoptatok is. Ja és szülés óta iszonyat görcsöl a hasam pé idején, ez a legjobb védekezés, alig várom, h vízszintbe kerüljek, oylan carul vagyok olyankor :? .
Viszont most, hogy ennyit beszélünk róla, lehet ebben a hónapban csinálok egy hőgörbét. Olyan furi, hogy múlt hét előtti pénteken görcsöltem (=pé), és szerdán megjött. 5 napra rövidült volna a luteális fázisom? :roll: (eredetileg olyan 12 nap volt)... :roll:

Krisz, menjetek 4d-re!!!! Úgy szeretem a képeket nézegetni :lol: Rugdosás tök jóóóóóóóóóó, imádtam :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vickybabe 2009.09.28 13:38-kor.

Kép
vickybabe
 
 


Vicky!
De még nem egyedül jár!!
Ja igen Anyatanyázunk,oda írogatok sürübben!

Na akkor tök jó lenne együtt babásodni.
Azért még egy lapatetü is összejött... :lol:
susy75
 
 


Susy, de édi kis vasgyúró Vinzent!!!! Ki az a kiscsaj, akit elkapott? :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Az itteni magyar barátnöm kislánya!
susy75
 
 


Ja Vicky képzeld, a decemberi kismamik közül már egy lány megint terhes. kb 10 hetes most.
susy75
 
 


Susy, nem semmi :lol: Kicsoda? (névről "ismertem" azért őket) :wink: Amúgy az egyik januári topicos csajszi is terhes, és decemberre van kiírva :shock: :lol: 1 év alatt 2 szülés :shock:

Kép
vickybabe
 
 


Vicky!
Zsiráf.
susy75
 
 


mofly! nagyon sajnálom, de ne add fel, biztos h lesz kisbabátok!!++++++

vicky! olyan édiiiii!:)

lamásza! basszus, szegénykéim, jobbulást mindenkinek!

tündi! szintén jobbulást!

fenci! teccik az irodád!:)

susy! nagyon édes vinzent, vigyázzatok magatokra utazáskor!!

rólunk! ölőgarnitúra is meg van...ugyh már csak az apróbb dolgok hiányoznak. :wink:

ma voltunk a papbácsinál, felvette az adatokat.:)
meg van a menyasszonyruhám...annyira szééép!!!2010es modell és rajtam lesz először!:)a gépemen nincs is fent kép h a párom ne h meglássa,de ha valaki annyira nagyon kiváncsi rá és elküldi az email címét annak átküldöm vmikor ha párom nem lesz itthon. :lol:
de a fejemet nem ér nézni! meg az is a bajom, h a kép máshogy adja át az egészet, mert élőben még gyönyörűbb.

sógornőm nem szül még, hazaengedték, mert helyreállt a magzatvíz.

ja nekem megint megjött vagy már 4 napja :cry: érzem h nem lesz spontán kisbabám, abszolut nem gondolok rá, ezért sem hőmérőzök(mert ugye azt mondják h akkor jön ha nem foglalkozol vele)na hát tényleg nem tudtam még azt se h hányadik napon vok...még se jött össze. :cry:

ditke mizu veled????

KépKép
dike
 
 


Csajok, egyet el is felejtettem..... ma megint megjött, 25 napos volt a ciklusom... már ötödször szülés óta. Nem is fáj a hasam egyáltalán, pedig mindig szoktam érezni. :roll:

Dike :D Én nagyon-nagyon kivi vagyok, küldök priviben mailcímet. :P

Kiccsávó már 3 órája alszik... lassan unatkozom... :lol: :lol: pedig már kéne uzsiznia meg menni kéne sétálni....
fenci
 
 


Ágival voltunk tanácsadáson 58 cm és 5800 valamennyi gramm. 3 hos szurit megkpata. csípővel csüt megyünk. már 4 éjjel alszik kengyelben haynatt, egséz jol megszokta, de 2 hete megint ébred éjjel, tegnap már 2x is evett.

Dávidot elkapta vmi virusos toroknyvalya,de aklig piros a torka, az orra is picit folyik,viszoint egész nap lázat csillapiok. vasárnap reggel volt 38,8. ma 1x mértem, az 38 volt, amugx meg érezni,h meleg a feje. hütöfürdö, nurofen.

petinek most tecc a suli.

D egyre többet beszél, perzse pöszén, de végre nekilódult. Ági meg berreg. és estén kivül csak babakocsiban tudom elaltatni hanyatt, tologatom, vagy nyafog kicsit ha d miatt nincs idöm tolni, és elalszik.

mostanság kifáradok estére
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.28 19:37-kor.
Vendég
 


dike
ölőgarniturát irtál :lol:
nekem kell kép kurtosk@gmail.com

nem semmi, hogy bemész szülni, bátor csajszi vagy. én azt hiszem, másét nem birnám ki 8)

gröni
szolj,ha komoly a sulikérdés
Vendég
 


Halihó!

Kata
Én tuti bemennék vki szülésére ha hívnának...csak aztán nehogy nagyon megrémüljek. :shock: :lol:

Dike
Örülök, hogy haladtok a házzal. :D Pirit sajnálom. :( MEnyaszonyi ruhát megnézném, de türelmes vagyok, megvárom vele az esküvőt cskúgy mint a vőlegény. :D

Vicky
Na jó, akkor megyünk. :wink:

Hoztam képeket a szobáról...nem sok minden látszik rajta...hisz csak 3,5x 3,5m-es kb, nem is lehet honnan fotózni.A két hatalmas ágy miatt csak kb 50 cm széles a járófelület L alakban :shock: , elég zsúfolt...de egyenlőre ez lesz...aztán majd tvasz körül meglátjuk. :)
Majd ha meglesznek a babás díszek, kiegészítők, akkor érdekesebb lesz, na meg mint mondtam a kiságy sincs összerakva teljesen...
Kép Kép Kép Kép

Szép jó éjt!

Kép
vizkriszisback
 
 


Suzy!
de édes Vinzent!meg a barinője is :lol:

Dike!
piri monnyon le! :evil: de még van időd ahhoz, h kihízd a menyasszonyi ruhád :lol: én kivi vagyok. ecsipike@freemail.hu
hű, én nem mennék be máséra! :shock:
bár én lemaradtam a nomális szülésemről, ezt sajnálom.... :(

Krisz!
hááát tényleg elég kicsi a hely!de jó lesz az!sok jó ember kis helyen is, tudod... :wink:
aranyosak a virágok :P

Sleepin!
vettem Meitait a liliputiban. :D a bordó-virágosat.ma kipróbáltuk idehaza, először meglepősött,aztán teccett neki.na nem volt benne sokáig, csak körbesétáltuk a lakást meg a kertet egy kicsit :D de sztem még nőhetne bele :roll:

aszta, mennyi kismami lesz újra tavasszal! :lol: Fenci, Viki, Suzy na meg a többiek, Ditke, Dike, Lili, Princi, Kolibri, Mofly.....stb. :lol:

Kata!
szegény D.jobbulást neki! :? klassz h Petinek tecc a suli 8)
Ágit bent tologatod a lakásban?nekünk is volt sok ilyen időszakunk. :shock: néha nappal még most is.egész nap nem járhatok vele sétálni minden alvásidőben :?
teraszon nem jó mert a szomszéd kutyák nonstop vonyítanak a fülünkbe, a másik oldalt meg hegesztenek+építkeznek :? :twisted: ennyit a kertes ház örömeiről... :x

Fenci!
nekem meg másodjára jött meg, most 27 napra.de én megéreztem.sőt szülés óta sokat fájdogál a hasam, mondjuk előtte is :roll:
még tőled akartam kérdezni, h ti a Krionál vetettétek le az őssejtet?ha igen, tőletek is kértek papírt a baba vércsoportjáról? :shock: azt nem tudják megnézni ők?most ezért szúrassam meg? :roll: :evil:
Vendég
 


Szép jó reggelt!

Nehogy azt higyjétek, hogy ilyen pici az egész lakásunk...a nappaliban óriási a tér, konyha előszobával egybenyitva, van dolgozó erkéllyel..csak épp a háló túlzsúfolt...az úgyis tényleg csak háló lesz az első hónapokban...hisz mit csinál egy kisbaba?Alszik, eszik, kakil. :lol:

Mostanában amúgy egyre inkább érzem a babót lent...hogy nyom, vagy tágul a medencém vagy nemtom, pisilni is többet kell.

A szobába meg amúgy még rengeteg dolgot kell beszerezni szülésig.Egy csomó háztartási, fürdőszobai cikk, babaápolási (bár az is először majd gyógyszertári kell ha jól tudom, amit a gyerekorvos ír majd fel.), szoptatós melltartó, nagy bugyik, hatalmas betétek szülés utánra...ilyenek biztos. Ja meg csavarok a kiságyba, szivacs...baldachin, ilyenek vannak...mostható pelenka, pelenka...van mit venni még. :shock: :D

Ma tanítós napom lesz, jönnek egymás után...csak alvószünet lesz dél tájban. :D Kell is mert éjjel egyre nehezebb a pihenés.

Szép napot mindenkinek!!!Drukkok mennek az illetékeseknek!!! :D

Kép
vizkriszisback
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: