Új privát üzeneted érkezett!

Sleepin!

Mostanra vonatkozik a kérdés? Mert még nem! Vagyis már nem, vagy mittomén! 8) Szóval aludt kemény másfél órát, fél 9-től 10-ig, jól esett, végre együtt voltunk kicsit hármasban! :oops: De 4-től fél 8-ig folyamatos menésben voltunk, nagyon elfáradt és mégiscsak ennyi! Szüléstörivel én is így voltam, nagyvonalakaban leírtam, hogy szörnyű volt, de részletekbe nem nagyon mentem bele! Mi is pontosan a fájásgyengeség? Mert nálunk is az volt, de nekem végig volt fájásom, nem értem! :roll: Nálunk is kézzel, lábbal, vákummal húzták Dórát, neki a feje volt nagy! :oops: 8) Remélem Bendetesó gyorsan kijön!

Vicuska!

Ennyi idősen már havi hízást nézz. Nálunk is volt olyan, hogy nem is hízott, kövezkező héten meg jó sokat, aztán megint nem, de a havi hízás jó volt, asszem fél és 1 kiló közt jó! :roll: Mi bajod a súlyával? :shock: Dóra félévesen volt 8 kiló kereken és csak picit voltunk nagyobbak, mint ti! Ennyi idősen lehet, hogy ő sem volt 7! Nyugi, jó ez a súly! :wink:

Gyugyi!

Köszi, akkor nekem mennem kéne, mert ha azom van gondot okoz! Már k@rvára unom! :evil: Ne tessék fantáziálni, főleg mocskosat ne, mert szexhijányom van! :oops: 8)

Lili!

LH-t nem néztek? Picit magas a tesztoszteron, de ettől lehetsz babás!

Princzikének mi van ma? :oops: :roll:

Kép

Kép
gröni
 
 


Vicus, igaza van Gröninek, én is mértem hetente Bendét az elején, de csak a havira adtam... :wink:

Gröni, nekem úgy volt fájásgyengeségem, hogy elfáradtam a végére. 24 órája voltak fájásaim, kb. éjjel 3kor kezdődtek és másnap éjjel 3kor mentünk kórházba (addig vártam hogy folyjon már el a magzatvíz...) tehát ekkor már nem aludtam 24 órája és kezdődött a szülés, így mire odaértem, hogy nyomni kéne és tolófájásoknak kén jönnie, nagyon gyenge fájásaim voltak (kb. 60-asok, amik lósz*rok), kaptam oxitocin-t, de semmit sem ért, ebből lett vákum és a húzás-nyomás... Már remegtem a fáradtságtól. De tényleg nem akarok itt rémtörténeteket írni... Bár már sikerült. Mindemellett tök jól végigvajúdtam... Semmi extzra nem volt, nem nyafogtam, nem rinyáltam semmiért, csak csücsültem ctg-vel a hasamon a fotelkében és ringatóztam. Csak a vége siekrülhetett volna jobbra... Sajnos ezért is sárgul be Bende, mert mindketten irtó fáradtak voltunk, nekem nem indult rögtön a tejem, Őt pedig NEM LEHETETT FELKELTENI!!! Akármit csináltunk, mint a bunda aludt. :) Na befogom...

Kata, NAGYON JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!!!! :D Gyerkőcök jól vannak? Te?

Írjatok Csajok!!!

Ma szobát rendeztünk át (gyerek), hogy elférjen majd a gyerekágy... :roll: :D Szerintem jó lesz... :D Majd dobok képet (ha meglesz a kiságy...)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Ja, Gröni, tegnap volt inszem Princzinek, úgyhogy egy kis babatapit küldj Nekik!!! :D

Kép
Kép
sleepin
 
 

 
 

Jó reggelt!

Sleepin!

Most hogy olvasom a vonalzódat most tudatosult bennem, hogy Bende valójában Bendegúz... :lol: hát esetében abszolut Nomen est Omen 8) nagyoon durván vagány kissrác lesz belőle... ha még mellette azért érzelmes kismanó is tud maradni szerintem az kisfiúban a legjobb kombináció...vagány de kedves,.,..,reméljük Danikám is ilyen lesz :lol:

Gyugyi!

azta mire gondoltál?? az én fantáziám is mocskos de csak az, mert valahogy nem kevés idpt tudunk szakitani a sok munka meg akét gyerek közt a szerelemre,., :oops: nade majd igyekszünk 8) :wink:


Kata!

nem is írtam még hogy szurkolok a kis elsősnek hogy jól érezze magát és szeressen suliba járni..tanítónénit szereti? Hogy viselik a kicsi jelenlétét msot már hogy "hozzászokhattak"?

Grönike!

az jó ha jöttök Pöstreeee, sajnos azt a környéken ahová mennétek nincs ismeretségem kiadó/eladó ingatlanok szempontjából, de sajnos elég drága a villányi út és vonzáskörzete...esetleg ha nem vagytok panelfóbiások érdemes lenne kicsit kijebb, őrmezőn vagy gazdagréten körülnézni onnan egy busszal be lehet jutni a körtérre.

nakinek nem irtamméééég???? biztos sokaknak és ájm szóriiii de tudjátok ugyis,,,na megyek lerakom akölkiket, apa sincs itthon, msot rögvest felrakom a lábam egy könnnyvel.... legalábbis adrika tervez a többiek meg ugye végeznek... :lol:
Vendég
 


Akkor Princzikének mennek a drukkok! :wink:

Sleepin!

Érdekesek vagyunk mi nők, bármennyire is rossz élmény marad bennünk, simán bevállaljuk a következőt! Persze bízunk, hogy másképp lesz, de ha úgy lesz is, megéri! :wink: Én is elfáradtam a végére, Dórát majdnem két órát vákumozták! :( De viszonylag rövid szülésem volt, 9- kor volt burokrepesztés, 1 óra 7-kor megvolt! A méhszájam simán kinyílt, csak Dóra nem szállt még le,(ezért labdáznom kellet meg sétálnom, közben remegett a lábam, nagyon gyenge voltam csak fekve volt jó, de az meg nem volt jó Dórának) nagy is volt és a válla is elakadt! Pisilőtől, kakilóig varrtak, szóval jó volt, 5 hétig se ülni, se menni! :oops: :lol: Na de itt van és szerencsére megúszta, ez a lényeg! :wink:

Mami!

Sajnos nekünk csak az a rész jó! Ott a suli, így gyalog szépen eltudnánk menni, tömegközlekedést nem igazán tudunk igénybe venni! 60 körül már vannak elég jók, de 3 hónap kauciót kérnek, kapják be! :twisted: Gondolkodunk, hogy inkább a saját törlesztőnkért fizetünk ennyit, de nem hiszem, hogy lakásban akarunk maradni! Apjuk elülős tipus, de nekem kell a kert, pedig de utálok fűvet nyírni! Jól meg kell gondolni! Hát nekünk sem nagyon jut időnk romantikára, nemcsak a hülye ciklusom miatt! Lassan randira kell hívnunk egymást! Pedig nekem a nagy tényleg nagy és nincs vele szinte semmi gondom, sőt inkább segítség! Nem nagyon bírunk a kiscsajjal hárman sem! :lol:

Kép

Kép
gröni
 
 


Köszönöm szépen a Réka köszöntéseket!
Írásra nincs időm, erőm. Képek vannak fent az iwiw-en, ha vkit érdekel.

Most is csak ennyire futja:
Kép
Kép
Kép
gtünde
 
 


sleepin
fú, már a gyerekszoba-rakásnál tartotok, azta, nemsoká kétkölkös anya leszel :lol: aztán éjjel gyere majd 2 szopi között, majd megpróbállak támogatni, felvidítani. Na, két hónap múlva kb újra szoptathastz, emlékszem, mennyire nehezen viselted, hogy vége.
Kölkök: D még nagyon köhög, hurutosa, P már nagyon köhög, hurutosan. Most anyunál vannak. Áginak néha szívom az orrát, de nem vészes, én 2 nap alatt kihevertem a taknyot, apzyuk már egy hete szenved, mondjuk ő meló mellett volt beteg, de maúgy is pasi... Védőnő volt tegnap, kérdeztem kengyel-üggyben, nem is tudom, írtam-a, na mindegy , leírom. Aszonta, éjjel aludhat kengyel nélkül, 2 hét múlva úgyis kontroll. Ha nem javult, muszáj éjjelre is a kengyel, ha meg javult, akkor kussoljak arról, h éjjel hason alszik szabadon. Ne akarjam egyszerre a kengyelhez és a hanyatt alváshoz is szoktatni. Naopközben persze hanyatt alszik, most babakocsiban, amúgy séta közben alszik vagy fél órát, mára kidőlt szegény, délben itthon babakocsiban 3 órát aludt. Amúgy most kicsit nehéz nekem Dávid miatt: ugye beteg, nem jön velünk az udvarra, így mindig itthagyom szegényt. Apa is beteg, ő se tudja kivinni az egészséges részleget, hogy addig én legyek itthon D-dal. Szóval szegényt mindig itthon hagyom, most meg Ági is nyűgös a kengyel miatt, őt gyakrabban veszem fel. Szegény D meg csak lógna rajtam, tényleg kevés idő jut rá. fel akarja vetetni magát, de hát 2 kölök nem fér a kezembe. Amúgy is anyásabb meg kókadtabb a nátha miatt. De hát 2felé nemtok szakadni. Néha úgy érzem, nem bánnám, ha itt is divat lenne a többnejűség, akkor a gyerekeket is több anya nevelné :roll:
Petinek most oké a suli, dicsérik hogy ügyes, csak nincs önbizalma. Jár majd néptáncra. Ja, és az egyik tanító néni reggelente bábozik nekik, a kakas kázmés nem szeret suliba járni, a Cini Cili szeret, és biztatja a kakast. Ez tök jó, mert a gyerekek félelmeit eljátsza bábokkal, és így feloldódnak a gyerekek.

mami
te mindig olyan hihetetlen lendülettel írsz, hogy csinálod, hogy ennyi enerdzsid van? Amennyit leszívnak a cukkkkik, annyit vissza is kapsz, gondolom, a mosolyuk által. De hát hogy még lábfelrakás is van csendespihenőben? Szuperul osztod be az idődet, le a kalappal. Máshogy mondjuk nem is lehetne. Azt írtad ám: "valahogy nem kevés idpt tudunk szakitani a sok munka meg akét gyerek közt a szerelemre,". ez biztos KEVÉS idő akart lenni... Ja, bnőm mindig libidógyilkosnak hívja a kislányát. Hogy miért? 8) nem is értem meg a 15 hónap vagy kisebb korkülönbséges szülőket, hogy a túróba van idejük tesót gyártani. Meg hogy a 3.gyerek után hogyan hozza össze valaki a negyediket, hogy a 6.ról ne is beszéljünk.

gtünde
köszi a táblát!!! Oviról írjál legalább valamit, légyszi! Én láttam iwiwen a pancsolós képet, irtó édesek együtt!

ticsi te is írjál, hiányzik a humorod!

princzinek egy nagy kalappal!!

apán elaludt kengyelben. így könnyebb hanyatt aludni, ha valaki szuszog alatta :wink:
Kép
Vendég
 


Kata
Még nem írattuk be oviba. Ugye, most lett nagyjából szobatiszta (kb. 1 nap alatt :) ), meg a védőnő mondta is, hogy nincs hely az oviban. Ráadásul nem hiányzik, hogy egyfolytában hozza haza a bacikat. Jövőre már azért szeretném beadni. Így rohadt fárasztó a két gyerek együtt. Nagyon édi Ági! Sajnálom a kengyelt. :( Csak lesek, hogy már lassan 3 hónapos lesz. :shock: Nemrég született. Csodálom, hogy Te így tudod követni a topikot, meg mindig tudod, kivel mi van.
gtünde
 
 


Tüncsi!

Mentem képeket nézni, de nincs egy sem! :shock: Kösz a táblát, már hiányzott! De azért kukkoltál látom, hogy ilyen jól informált vagy, én pl nem is tudtam, hogy Ditkének is volt inszemje! :oops: Egy nap alatt szobatisztaság? :shock: De ugye nem Dóra? :lol: Amúgy jól vagytok? Mesélj már, nem kell írnod senkinek csak tudjunk rólatok!

Kata!

Szegény kicsi lány! :( Na meg a többi gyerek is! Basszus, de nehéz lehet neked! Nálunk Dávid meggyógyult, mi pingpongozunk apjukkal, anyámmal, egyikünk meggyógyul, a másik visszarántja! Apjuk meglepően jól bírja! :shock: Remélem hamar lekerül szegény Ágiról ez a kengyel, komolyan még nézni is rossz! :( Eltudom képzelni neked milyen lehet! :(

Juj, mégcsak ennyi idő van! Hol van még a reggel? :?

Kép

Kép
gröni
 
 


mami
tanító nénik aranyosak, az egyik tyúkanyósabb, a másik határozottabb, de szerintem ez így jó. Ágit szeretik a bátyusok, peti mondjuk nem sokat foglalkozik vele, ő a nagyfiús haverokkal vandálkodik a jétszóütéren, meg itthon a D-t rángtaja bele a hülyeségbe. Amúgy szereti ágit, azért néha odafekszik mellé, ha a nagyágyon van, meg nézegeti, símogatja. Dávid meg szereli a hugát, jön aoda mindig szopikor és hatalmas Ágigi kurjantásokkal megöleli a fejét (amit utálok ugye, mindig mondom, hogy a lábát simogassa), kerecske-gombocskát rajzol a tenyerébe, aztán a saját oldalán fut a nyulacska. Odabújik hozzá, kéri az ölébe. Szóval oké velük a tesóviszony, csak D-t is többet kéne dajkálnom, ha lenne 8 kezem, mint a polipnak.

gröni
utánaolvastma neten a kengylnek, írják, h nézni rosszabb, mint viselni, mert a babákat nem zavarja, uugyanis nekik ez a felhúzott lábtartás a természetes. Bár valaki írta, h az övé sírt mindig, ha fürdés után visszaadták rá. ágit nem nagyo zavarja, csak a hátonfekvést kell még szokni. Majd elkérem unokatesóméktól a játékállványt, hátha az jobban leköti, mint a sima nézelődés. Ha ruha felett van a kengyl, nem dörzsöli a bőrét. Nem is tudom, hogyan képzelte a doki, h ruha alá adom, hát úgy eléggé kipirosította a hajlatokat meg a combján a bőrt, ahogy a mozgás közben dörzsölődik. Na ez értelmes mondat lett. Amugy az a lényege az egésznek, hogy nem ékelődött be a combcsont a csípőizületbe. A kengyek nem engedi, h kinyújtsa a lábát, igy a vizszintes combcsont nyomást gyakorol a csipőizületre, és kialakul az az iv, amibe a combnak majd forognia kell. Egy év alatt csontosodik be ez az izület, most még rugalmas, ezért kell mihamarabb rendberakni. Amikorra feláll és járni kezd, már jónbak kell lennie, hogy bírja a súlyt a csipő, hiszen a csipő fogja viselni a testsúlyt járáskor. És ha nem szépen ékelődik a combcsont a helyére, akkor hamarabb fog kopni az izület, ami fájdalmakat okoz (az egész háton akár), és esetleg majd műteni kell. Így írták a neten. Mert a doki ugyebár nem mondott semmit. Szóval inkább kengyel 3 hónapig, szerencse, hgy nem nyár van, igy nem gond az aláöltöztetés. Amugy olvastam, h valamely doki erre a problémára csak tornát javasol, nem is kengyelt. Ugyhogy remélem, h javul igy éjszakai visleet nélkül is. Találtam képet, hogy milyennek kell lennie a csípőnek, és hogy áginak milyen van. Az I.a a jó, nekünk II.a van. Szóval még ferde a csipője. A IV sztem a ficam.
Kép

kolibri nem jön?
pompom te is irj, név?
vicus, viki, képeket!!
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, csak kicsit sűrű a hétvégénk és kiourcanok. Tegnap Anyóséknál ebéd (Mária + Mercédesz nap), 2re jöttünk haza, alvás, utána mentünk egyik haverhoz buliba, de nem sokáig, mert kerti party volt és őszintén szerintem már nem épp ehhez való az idő + sötétedett... Ma pedig barátokhoz megyünk ebédre, aztán Ők jönnek át délutána (amíg Bendusom alszik ugyebár...) Szóval sűrű ez a hétvége, de a köv. nyugisabb lesz, mert Apa dolgozik...

Kata!!! Én egyszersem vontam kétségbe a kengyel fontosságát! Biztos nem heccből írják fel! De azért nem hiszem, hogy annyira vészes lenne Áginál a helyzet (főleg hogy hasalós típus), hogy 24 órában kéne. Szerintem így tökéletes, ahogy most csináljátok. Azt tudom én is, hogy nagyon komoly következményei vannak, ha nem kezelik... Amúgy a babák tényleg "szeretik" ezt a pózt, az MT-ben is pl (befelé nézve) így áll a lábuk és nagyon jó a csípőjüknek és szeretik is! Nyugi, biztos jót mondanak majd a kontrollon. Szegény nagyobbaknak pedig jobbulást, nagyon rossz lehet... Tudom Bende milyen, ha beteg éshát pici mellett... ejha... Kitartás, mostmár csak kijönnek belőle!
Annyira azért még nem rakodjuk azt a szobát, csak látni akartam, hogy egyáltalán befér-e egy kiságy. De be. :D Csak kicsit hülyén lehet bejönni, de sebaj... Szerintem amúgy is nagyágyon lesz mindenki, amolyan Ticsiék-féle módon. :D Bende nem is tudom hányszor aludt el rajtam böfi közben, és én is bealudtam közben... :) Sokszor meg felriadtam, hogy hol a gyerek? Nem rajtam volt? De akkor hova tűnt? És ekkor észrevettem, hogy már rég az ágyacskájában tentikélt... No ilyeneket műveltem... :)

Gröni. Fúúú, hát nekem 8kor volt burokrepesztés és 9:25kor megvolt Bende, szóval gyorsasággal nem volt gond. Csak a fáradtsággal. Amúgy sem bír az ember több mint 24 órát ébren lenni, hátmég szülni is közben... Na mindegy, reméljük a legjobbakat. Amúgy érdekes, amit írsz, mert szülés után (Fencike az tanú rá), kijelentettem, hogy én többé soha! Max. ha császárral kiszedik! Mostmeg már inkább a fájdalom és a hetekig nem ülök-állok (ez nálam is volt :? zsibbadt a fenekem hónapokig), mint a császár.

Tündi!!! örülök, hogy jelentkeztél!!! 1 nap alatt szobatiszta???????? Éjszaka is, minden? Azta... le a kalalppal! Okos lyány Réka! :D Dóri hogy van? Írj magatokról! Nekünk is így fog kijönni az ovi. :( Bende januári, előbb szept.-ben tuti nem veszik be, utána szept.-ben meg már 3,5 éves lesz. Nálunk hátrányban van, akinek kistesója van, mert Anya úgyis otthon van és qvára ráér ugyebár... :evil: :evil: Mondjuk egyenlőre Bende még sosem tötött tőlünk külön 1 napot sem (sem éjszakát)... Ezt még nekem is bőven szoknom kell...

Na befogom, sok voltam...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok!

Nem voltam pár napot...vizsgázgattam eszperantóból.
Hát eddig megvolt a magnó, hát nem tuti, hogy meglesz a 40 %, mostmár az is követelmény...kedden lesz hozzá a szóbeli. Az írásbeli sokkal jobb volt, sztem megvan, legalábbis nagyon meglepődnék ha nem. :? Dolgoztam is sokat, tanítgattam itthon főleg.
Alexandrával minden rendben, nagyon aktív a kiscsajszi, sokat mosolygok rajta mennyit mocorog. :D Apa lót-fut egész nap..most is ügyfélnél.

Ma megyünk haverékhoz Miskolcra, akiknek az esküvőjén voltunk a nyáron.Meghívtak ebédre, de lehet kirándulunk is utána. :)

Tünde
Köszi a táblákat. :D Én vagyok a következő szülő??? :shock:
Na majd írj magatokról is azért! :) Ja látom, végül írtál...hát nem lehet egyszerű a két kicsivel valóban...

Kata
Sajnálom a kengyelt...de hamar megszabadul tőle meglásd! :D
Nagyon édin alszik apán. :D

Betegségről:tegnap vettem én is Eurovites kismamavitamint, 250es c vitamint meg Oscillococcumot vagy mit, azt a homeopátiás influenzamegelőzőszert :D ...nehogy már elkapjunk vmit..apát is tömöm velük. :lol:

Pusszancs mindenkinek és további kellemes hétvégét!!! :D

Kép
vizkriszisback
 
 


krisz
és mikor kapod kézbe a nyelvvizsga bizonyítványt? :lol:
bizony, kell a sok vitamin jön az undorító nyálkás időszak, amikor teletüsszögjük a monitort

mofly nem most babásodik?

dike
mizu a szervezéssel? focit nyomod még?
Vendég
 


Kata!

Ha jól viseli, akkor írtó nagy szerencséd van! Örülök neki és remélem nem lesz rajt sokági! Most D szereti vagy szereli Ágit? :lol: Nekem is van ilyen gondom, hogy kevés idő jut a nagyra, közben rájövök, hogy nem is igényli, mint ahogy Petid is jól elvan, inkább nekem hiányzik a törödés! Amióta megvan Dóra nagyon nagy fiú lett! Kész áldás ez a lány, csináltam volna a fiamból egy nyafis, anyámasszonykatonáját! :oops: Épp ideje volt a leválásnak! :roll:

Sleepin!

Dóra után én is azt mondtam, hogy nem kell harmadik, de aztán kitudja, rábízzuk a véletlenre! Fiammal 25 órát vajúdtam, ahogy meglett, mondtam, jöhet a következő! Hiába, vénülök, nem bírom annyira a strapát! :?

Krisz!

Nem árt az óvintézkedés! Biztos meglesz a nyelvvizsga! :wink:

Mi aludtunk fél éjféltől fél 3-ig, aztán 6-tól 10-ig, Dóra 11-től 3-ig, 6-tól fél 8-ig! Isteni napunk volt! :P Majd most jön a feketeleves! :lol:

Kép

Kép
gröni
 
 


Gröni
Van ott kép, csak mióta van ez az albumozás az iwiw-en, ha a Profilképek albumba nem raksz képet, akkor úgy látszik, mintha egy kép sem lenne fent. De hidd el, van! :)
Ditke-hát, remélem, jól kukkoltam. Vmelyik nap volt kis időm, aztán próbáltam a dolgoknak utánanézni. Egy másik topikban olvastam, hogy volt neki inszem. Legalábbis, remélem, jól olvastam. :)

Sleepin
Én nem tudom, hátrányt „élvezne”-e a tesó miatt, mert nem is próbáltuk beíratni. De úgy tudom, ha tesó van, akkor csak délelőttre lehet beadni, ami nekem nem sokat segítene. :?
Szerintem, ne izgulj Bende miatt. Nem is emlékszem, mikor volt, hogy Réka először máshol aludt, nem velünk. Szerintem elmúlt már 1,5 éves is. De meglepő módon jól viselte. Tuti örült, hogy végre megszabadult tőlünk. :D Kop-kop, de soha nem volt gond, ha vkire rábíztuk. Mondjuk, ha otthagytuk vhol, akkor osonni kellett, de ha tőlünk vitték, minden további nélkül elment. Vissza se nézett. :) Amúgy Réka már várja az ovit, legalábbis azt mondja, szeretne menni. Ki is nézte magának, melyikbe. (Ui. van kettő is a közelünkben.) Na, persze, ha arra kerül a sor, akkor derül ki, hogy tényleg komolyan gondolta-e. :)

Kata
Hú, még neked ígértem a lakásról képeket. Na, ha eccer szép rend lesz, fotózok majd. Nemsokára megjön a kanapénk is, megvárom azt is. Van még sok dolog, ami hiányzik, meg szerelni való is, de lassan tudjuk csak csinálni – pénz- és időhiány miatt.

Réka lett szobatiszta. Éjszaka még nem. Pedig soxor van, hogy reggelre száraz a pelus, meg ébredés után rögtön rohan pisilni. Az egy nap az úgy volt, hogy én sosem erőltettem a bilizést. El lett neki mondva, mire való és ennyi. Aztán aug.-ban már volt olyan, hogy ha kaki jött, akkor mentünk rögtön bilizni. Egyszer vagy kétszer meg a pisi is sikerült. Aztán 20-án otthon voltunk, a nagybácsimnak volt szülinapja és kerti parti volt. Úgy döntöttem, itt az idő a bugyihúzásra. Az is besegített, hogy ott volt uncsitesóm fél évvel idősebb lánya, így volt ösztönzés. Aznap végig a bilibe pisilt és onnantól csak 1-2 alkalom volt, hogy nem kért bugyit. Persze baleset előfordul, ha nagyon játszik, és teljesen el van merülve a tevékenységben. De a becsurranó mennyiség minimális, mert azonnal észreveszi, tépi le magáról a bugyit és rohan a bilire. :)
Nem is tudom, hol olvastam, talán tjuca blogjában, hogy vki nyilatkozta, hogy az a gyerek, akit két évesen kezdenek el szobatisztaságra szoktatni, 3 évesen lesz szobatiszta, és az is, akit 3 évesen. :) Hú, remélem, ez érthető volt.

Amúgy jól vagyunk. Azon kívül, hogy én lassan végkimerülésben elhalálozok. :) Most épp taknyosak voltak, de lázuk nem volt, szerencsére. Dóri kinövesztette az 5. fogát. 11 hónapos kora óta átalussza az éjszakát. Előtte mindig ébredt egyszer és magam mellé kellett vennem, de most már reggelig durmol az ágyában. Persze, vannak kivételek; pl. most, mikor nagyon taknyos volt, meg mikor jött a foga. De azok csak 1-1 éjszakák. Rékához képest szuper! Ő talán 2 éves kora körül nem ébredt már éjjel. Szopi csak 1 van már naponta, reggel, ébredés után. Érdekes, engem nem viselt meg lelkileg, hogy elhagyta. Viszont egy zabagép a csaj. Ha kaját lát, nincs kegyelem. Egész nap folyamatosan tudna enni. Nagy kedvence a sajt. Sajnos, a tápszert nem eszi meg, így tejpépet kap 2szer, meg az ebédjébe szoktam tápszert keverni. Járni még nem jár. De a dohányzóasztalt irtózatos sebességgel járja körül a szélébe kapaszkodva. Szerintem, nincs sok hátra és elindul. Beszéd (amit én hallok ki belőle): anyanyanya (anya), adoda (add oda), ott (ott) meg egyéb érthetetlen gügyögések. Zenét imádja, csakúgy, mint Réka. Ha megszólal a zene, már rugózik. :) 10,5 hónaposan 9,7 kg és 75 cm volt. A hülye doki be is paráztatott, mert akkor 1,5 hónap alatt nem hízott semmit. Aszonta, ha 1 évesen (akkor megyünk legközelebb) sem lesz több, ki kell vizsgáltatni. Ja, meg, hogy van pár ötlete, mitől lehet, Kérdezem, mitől? Keveset adok neki enni? Erre ő, majd megbeszéljük, ha nem fog hízni. B.. meg! Alig voltam ideges. Ja, azt viszont ne felejtsük el, hogy 1,5 hónap alatt nőtt 4 cm-t. Akkor mi van?!? Védőnő is csak lesett, mikor meséltem.

Réka iszonyat szófogadatlan és baromi irigy. Ettől eltekintve nincs vele gond. Nem, mintha ez nem lenne elég. :) Egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni. Gondolom, az irigység majd jobb lesz, de a szót fogadás?!? Hát… Ötletem sincs. Amúgy tök értelmes, okos, aranyos, édes. Ja, és ami még halál, hogy már nem alszik napközben, úgyhogy nekem reggel 7től este 8ig nincs pihi. Dóri is már csak 1szer alszik. Tudna ő 2szer is, de a második alvás annyira késő délutánra tolódna, hogy akkor ébredne belőle, mikor az esti lefekvéshez kellene készülődni.

Hát, én meg fáradt vagyok, randa, öreg, és akkora a pocakom, mintha jönne a 3. bébi(de nem jön!! Még csak az kéne! :) ).

Örüljetek, most más nem jut eszembe. :D Így is írtam egy regényt. Kellett nektek kérni!

Ja, még Zsófinak annyit, hogy írtó édesek a babák. Én nem látom őket egyformának. Málnának sokkal méretesebb pofazacskói vannak. :) Tényleg olyan szív alakú az arca.

A táblából azért maradtak ki a képek, mert arra már nem futotta az energiámból, hogy minden babáról keressek frisset. Bocsi!

Pár képet rakok, hátha vki nem jár iwiw felé.
Réka:
Kép
Dorci (a konyhán látszik, hogy közel az IKEA :D):
Kép
Ezt meg Apukám sk. készítette Rékának a 3. szülinapjára:
Kép
gtünde
 
 


sziasztok csajok!

Csak gyorsban beköszönök ismét, olvastam, de már elálmosodtam.

Tünde :D Jaj, de jó, hogy írtál, már nagyon hiányoztál! De látom leszívják az enerdzsid a kiscsajok! Nagyon édesek a képeken! :wink: Köszi a táblát, rég volt már! :D Ügyes Réka a bilivel, Dóri mág a totyogással! :wink:

Gröni :D Hihetetlen mennyit alszik a kiscsajod! :oops: :shock:

Princzike :D Millió drukk Neked! :wink: Küldök babatapikat! :wink:

Lili :D Kiváncsi vagyok mit mond majd a dokid a hormonokra. Nem is tudom tesztoszteronnal mit szoktak kezdeni ha azt magasnak találja, kivi vagyok.

Vicus :D Csak szépen lassan, ügyik vagytok! :wink: Márknak meg a cékla nem a kedvence, pedig banánnal keverem, hátha jobb íze van, de nem boldog tőle. Nem nyitja a száját. :lol: :lol:

Hűűű csajok, napközben eszembe jutott valami, hogy majd megkérdem, de most gőőőzöm sincs. :oops: :roll: Na majd eszembe jut.
Képzeljétek, legjobb barátnőm anyukájáról kiderült hogy áttétes szegény, 1 hónap alatt úgy legyengült (előtte semmi tünet nem volt), hogy ki sem tud egyenesedni, alig tud enni, fogy és nagyon nagy fájdalmai vannak.... :cry: :cry: úgy sajnálom... persze a primer gócot még nem tudják.... :cry: :cry: :cry: ő jár az eszemben már napok óta... :cry: :cry:

Na jóccakát mindenkinek!

Ja, Vicky kérdezte hogy megy a meló meg anyuciság egyben. Hát jelentem egész jól. Kicsi manóm továbbra is egy angyal, nyikk sincs napközben, lehet mellett dolgozgatni. Most már azért munkám is van. Ha meg telóm van, akkor beviszem az apja mellé (ő is itthonról dolgozik). Egy a baj, most már kevesebbet vagyunk levegőn mint eddig. Du. fél 6-nál előbb nem jutunk ki a levegőre... :?
fenci
 
 


Tündi!! Annyit infot írtál, hogy nem is tudok rá reagálni... :) Na jó, megpróbálok...
Szobatisztaság: megnyugodtam. :) Millió1 helyről hallom, jaj, Ő már ennyi idősen meg annyi idősen szobatiszta volt (persze 1-1,5 évesen...). :evil: Bende a bili közelébe sem megy. Vagyis de, ruhéstul fordítva rá szokott ülni. Köszi. :D Naszóval megnyugodtam, hogy ráérünk! Nagyon ügyes volt Réka!!!! És csudiszép a kiscsaj!!! Dóra meg még mindig kis Michelin (asszem így írják... :roll: ) baba. :) Baj, hogy nem hízik? Nem a duplázás meg a triplázás a lényeg? Az meg szerintem bőven megvan? Hülye barom dokik, nézd meg Gröninek is teletömték a fejét... :evil:
A házikó nagyon nagyon szép, biztos imádja Réka. Miért vannak oda ennyire akis házikókért a gyerekek? Bende is imádja, de horror ára van... :shock: :? Ez viszont egyedi. :)
Ovi: Szerintem tetszeni fog Rékának! :) Én leginkább attól félek, hogy unja már az én fejemet nézni egyfolytában... :? És ez csak rosszabb lesz.

Gröni, na, legalább napközben volt időd... Nem lehet picit "irányítani" az alvását Dórának? Mármint felkelted előbb, hogy inkább este legyen alvás rendesen? Én sajnos nem sajnos, mai napig ha későn aludt el Bende, magára vessen, mert 5kor keltem, így is 10kor megy ágyba, hátmég ha hagyom 7ig aludni... :roll: Viszont 10kor nyekkenés nélkül tente van. Valamit valamiért.

Krisz, drukkolunk, hogy meglegyen! Mármint a nyelvvizsga. :D Kistesó nálunk is rettenet aktív. Állandóan hullámzik a hasam. Volt már, hogy boltban kezdett rá, azt hittem valaki észreveszi. :D

Tegnap sorban álltam Bendussal a kezemben (csak 1 bonbonért ugrottunk be, köszöntés előtt) és egy csajszi, mondta, hogy menjek elé nyugodtan, látja, hogy 2 gyerekkel vagyok. :D

Ma meg reggel jó korán -akart- kelni Bendus én meg átmentem, hogy befeküdjek mellé, hátha... ez meg is történt, jól be is aludtunk, 8kor keltem, hogy hol vagyok??? (140*70es ágy...) kicsit elgémeredtem... de jól esett. :D Délután meg megint 1,5 órán át altattam... :evil:

Tündi, hogy van Bence???? Remélem meggyógyult!!! Írj!!!

Többiek??? Hahóóóóóóóóóó

Kép
Kép
sleepin
 
 


Tündi!

De szép lett Réka! Nem mintha eddig nem lett volna, de így hajasan nagyon szép kiscsaj lett! :wink: Le ne vágjátok! :lol: Dóriból sokat nem látok, azt viszont igen, hogy szép hurkás, husis baba, nem hiszem, hogy gondja lenne, főleg, hogy sokat eszik! Nálunk is biztos volt nem hízás, itthoni mérlegen együtt ráállva nem látszott sokáig semmi hízás, de 4 hónap alatt csak hízott 2 kilót és szerintem azt az utóbbi egy hónapban, érezhetően nehezebb lett azért gondolom! Nagyon jó a házikó! :D

Sleepin!

Lehet gyenge és kényelmes vagyok, de nincs hozzá erőm! Próbáljuk altatni, nem csak játszik egész éjjel, de úgy bömböl, mint akit őlnek, ha útjára engedem csend van! Nálunk ez a valami valamiért így van, hagyom és ő is hagy! :lol: Egyszer csak jön, rángatja a ruhám, dugja a fejét a lábamhoz, szopizza az újját, nála ez azt jelenti, hogy cici és alszik is! Most nem is nagyon akarok ezzel vacakolni, mert költözés elött vagyunk, biztos lesz hiszti pár napig! Ma kijött rajtam ez a nincs rendszer-es hiszti! Csodálom apjuk nem pofozott fel! :oops: :lol: Egész nap aludt Dóra, semmibe nem mertem belekezdeni, hátha ébred, csak lestem a szobájába, hogy mivanmááááá', a tököm tele lett, hiányzik, hogy nincs rendszer, nem tudok osztani-szorozni mit mikor! :?

Fenci!

De jó, hogy ilyen jó fiad van! Ide nekem! :lol: Ha így jó mindenkinek akkor jól döntöttél! Én nem mertem volna! :oops: De te nagyon ügyi vagy! :wink: Kevés vagy sok Dóra alvása? :lol:

Kép

Kép
gröni
 
 


Szép jó reggelt!

Most csak röviden mert megyek boltozni.

Kata
Eredmény kb egy hónap múlva...de sztem csak az írásbeli lesz meg elsőre...legalábbis nagyon remélem.

Tünde
Jó képek.Hát aa tanárok gyerekei a legkezelhetetlenebbek azt mondják. :wink:

Fenci
Sajnálom barinőd anyuját. :(

Sleepin
Hagy aktívkodjanak csak a kicsik! :D Tegnap fürödtem este, behívtam apát, hogy nézze már meg sztem Alexa magzatvizetnyelt és csuklik mert vagy 2 percig ritmikusan mozdult ki mindig ugyanott, ugyanúgy. :D

Tegnap jól sikerült a nap 2. fele, Lillafüreden kajáltunk.A haverék az üdülési csekküket akarták ily módon fogyasztani...hát sikerült is...16 ezret :shock: ettünk el 4-en.

Azt álmodtam, hogy a párom azt mondta, hogy szép a hajam de a (banya)munkatársnőjének még dúsabb, még szexibb. :twisted: Nagyon megharagudtam érte álmomban..nagyon rossz érzés volt, iszonyat csalódás. Pedig alaptalan volt az álom, utálja azt a csajt. :lol:
A mi esténk pedig jól sikerült:még mindig működik a kémia. :oops:
Reggelre viszont mindkét lábam görcsölt itt ott. :wink:

Egy kép Lillafüredről 30+4
Kép

Kellemes napot!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok csajszik! :D

Köszönöm a hiányolást.

Szépek a babák, és csinik a kismamák, anyukák! :D
Sokszor gyönyörködöm itt a babykben!
Mindenkinek ezerrel drukkolok és örülök a boldogságotoknak is!
Nekem nincs miért jönnöm. :(
Hónapok óta külön vagyunk a párommal és ez már nem is lesz vele máshogy. :(
Annyira nem is érdekel most semmi, hogy azt sem tudom, hogy hanadik cn-en vagyok. Sehova sem írtam fel. De tudom, hogy megjön, mert sárkányos vagyok és már puffadok. Bár egy pár % esély még lehetett volna erre a hónapra. De csak egy erőtlen próbálkozás volt a békülésre.

Továbbra is maradok hűséges olvasótok: Puszi: Kolibri
kolibri28
 
 


tünde
jaj de édes ez kép rékáról, hát sötétebb haja volt, nem?
ne bosszannts már, olyan hurkás ez a Dóricsaj, miért lenne gond, ha nem hízik? nincs ennek a gyereknek baja, szépen fejlödik, éjjel alszik, tehát nem éhes. Ilyenkor nem is hiznak annyit, mert lemozogjátk. Dora meg nincs az éhenhalás küszöbén. 10 kiló, az tök jó 1 évesen.
milyen ügyes a papa, ez nagyn szép kisház.
takony nálunk is van, több mint egy hete.
ovi: hát pest még rosszabb akkor, mintfehérvár. nálunk nincs tesó-megkötés az oviban, 3évesen megy, aztán kész. ja sleepin, oviba csak betöltött 3 évesen lehet menni. nálunk annyi a gixer, h ha jan után született a baba, akkor nem biztos, h felveszik évközben. na de akkor mit csinál a januári gyerek anyukája következö szept-ig??? szívás.

sleepin
nyugi, d se szobatiszta, söt, a bili se érdekli. néhamár bemengy peti utána vécébe és "együtt" pisilnek, p pisil d meg nézi. Annyi a bili, h dobálja. tök röheje lehetettem, haogy multkor neveltem: nem szabad dobálni a bilit! lehet, aki kintröl hallotta, azt hitte, van is benne vmi.
Vendég
 


jaj kolibri, nagyon sajnálom, h igy alakult, mert már voltak békülős idötök , nem? kivánom, hogy mihamarabb rendbejöjj lelkileg, Ádám nagyon sok örörmöt szerezzen neked, és egyszer majd teljesüljön az álmod egy álompasival!

Kép
Vendég
 


Bocsi, pár napra megint eltűntem :oops:
Máténak szombaton volt a névadó ünnepsége, nagyon jól sikerült :D még csak az ajtóban álltunk, de ahogy megszólalt cserháti ésdes kisfiam száma, már könnyben volt a szemem, mikor elindultunk, már zokogtam :lol: hát érzelgős anyuka lettem végre :P persze a nagyik is sírtak, meg dédi is :wink: manó meg végighorkolta ahogy mi őt ünnepeljük :lol: itthon utána még összeröffenés volt, és kiváncsiságból megkostoltattam vele az almát, hát az az arc :lol: homlokát is ráncolta :lol: majd teszek fel róla képet :wink:
Tejcsi azóta rendben, és bal cicit is szépen használja :D egy darabig most fél4-kor kelt, enni, sőt egyszer fél3-kor, most két napja alszik 5-ig, és cicim megint majdnem durranós volt akkor :P

Gröni
Máté is tök gyorsan csinálja a dolgokat, egyszerűen kis zseni :wink: :lol: az én talpam is gágog :? húúú, hát az alvás probléma nem semmi :?

Kata
kengyel: hát én is abban voltam, és anyu mondta sírtam is, és nehéz volt megállnia, hogy ne vegyen ki. Nem is igazán híztam 1 hónapig, ha jól emlékszem 3 hónapot kellett hordanom :? Máténak most emiatt UH-n is nézték a csípőjét, minden rendben hálistennek :D

Kolibri
sajnálom, de lehet hogy jobb lesz ez így. Hátha neked is most jön az igazi, én álmomban sem gondoltam volna, amikor kitettem exférjem szűrét, hogy 1 hónap múlva rámtalál az IGAZI :D kívánom neked is gyorsan jöjjön

Krisz
amíg csak álomban van ilyen, addig nincs gond :wink: szépek vagytok együtt :P

Sleepin
jó egy kicsit összebújni Bendével alukálni, mi? :wink: eleinte volt hogy meleltetm aludt Máté éjszakai cicizéeknél, de már jó ideje kiságyában alukál.

Fenci
ügyes vagy melóval. Máté egyelőre nem nagyon van el magában, max 10 perc. Pedig tele rakom játékokkal az utazóágyát lenn, és még kishintájában sem szeret sokáig lenni. Remélem később azért jobban eljátszik magában.

Gtündi
rég voltál, jó kép Rékáról :D jó későn kezdett végigaludni :shock: igaz tesóm is felkelt egyszer éjjel, míg én meg nem érkeztem :lol: anyu mesélte, hogy amikor már aludt volna vissza, én kezdtem sírni, és azután végigaludt :lol:

Vicuska
Máté is belassult már, most két hét alatt hízott 22 dekát. Nem is lenne jó, ha még 30 dekákat hízna hetente, gurulna lassan :lol:

na most jelenésem van

Kép
gaby25
 
 


Kolibri, sajnálom, hogy így alakult, kívánom én is, hogy mielőbb rendeződj lelkileg! Nézd meg Gaby-t! Vegyél Róla példát! :wink: Azért írj nekünk néha, hogy vagy! Nem csak babás témákra vagyunk ám kíváncsiak (UGYE DIKE???)!

Kata, oh, Bende mindig jön velem pisilni, ezzel gond nincs. :) Nem erőltetem, mert az tuti, hogy annál rosszabb. Majd, ha Ő is úgy érzi, itt az ideje, akkor. Szerintem jövő nyár...
Ovi: na hát ez az... betöltött 3 év az január, ha évközben nem vesznek fel, akkor köv. szeptember. Isteni... Mondjuk nem bánom, félek az "elengedéstől" de attól is, hogy becsavarodunk itthon... Nehéz... :? ((Amúgy ilyen hátrányról csak annyit, hogy volt olyan, aki inkább Apával ment beiratkozni az oviba, hogy ne lássák, hogy Anyuka pocakos. No comment... :evil: de mivel nekünk ekkor már meglesz Kistesó, nincs más választásom. ))

Gaby, örülök, hogy rendben van cici/tejcsi. :) Mondtuk mi, látod??? :) Alma... hát elején furcsa lesz neki, az biztos. :) Képeket kapunk?????? Nagyon kíváncsiak vagyunk.

Kép
Kép
sleepin
 
 


Gröni
Csak Neked! :) Ezen már jobban látszik, nem?

Ásítós Dóri:
Kép
gtünde
 
 


Szóval... pénteken voltam inszemen és megtörtént a beavatkozás, most már csak szűk két hetet kell kibírnom, hogy teszteljek.
A biztonság kedvéért 2010 februárjára kaptam időpontot lombikra is Sad, amit már ugye decemberben el kell kezdeni.....

Kép

Kép
princzike
 
 


Gröni
Dóri hatalmasat nőtt :shock:

Kolibri
Nagyon sajnálom :cry:

Fenci
Ez nagyon jó, hogy Márk ennyire jó baba :) Szerintem te is jobban belerázódsz egy kicsit a melóba és talán lesz egy kicsivel több időd, hogy levegőzzetek :)
Barátnődnek meg sok kitartás és erőt. :(

Kép

Kép
princzike
 
 


Krisz
Jó a kép :) Annyira szép szerintem Lilafüred :)

Ahogy elnézem a táblázatot Gröni, már nem sokan vagyunk, akik babára várnak :(
Remélem most már lassan senki nem fog ebben a sorban ácsingózni.

Bár nem tudom... most valahogy az az érzésem van, hogy ez az inszem sem sikerült :cry:

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike, negatív gondolatok husssssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!! Csak pozitívan! :) Mi szorítunk!!!! +++++++++++++ Már nincs 2 hét... :)

Kíváncsi vagyok, észreveszi-e a család, hogy nekiestem a bokornak kint (már brutálisan elburjándzott) meg kicsit rendbeszedtem a ház előtti részt... Nem tudtam befejezni, mert még le akartam tusolni, mielőtt Bende felkel... De nem hiszem, hogy az a kis maradék feltűnőbb lenne, mint a többi... kilátni az ablakokon... :) 2 db vízhólyaggal gazdagabb is lettem. De szép lett. Nem tökéletes, nem vagyok kertész, de elmegy. :) Még van mit csinálni... Szerencsére hamar eltentikélt Bendusom. megyek kelteni lassan...

TÜNDI!!!!! MÉG KÉPET!!!!!!!!!! Imádnivalóak azok a hurkák. :D Réka jobb evő már? Nagydolog is rendben van mostanság?

Kép
Kép
sleepin
 
 


Hali! :D

Tünde!
nagyon édesek a jányaid :lol:

Krisz!
imádom Lillafüredet 8)

Princi!
megadrukkok!!!!!!!!!!!!!!!!nem lesz szükség lombikra!nagyon szurkolok :P

Kata!
nektek is szorítok, h 2 hét múlva(már kevesebb,nem?)minden jól alakuljon a kengyel ügyben.édes Ági ahogy apán alszik :lol:

Kolibri!
:( :( :( nagy ölelés neked!sajnálom és kívánom h jöjjön az igazi hamarosan :)

csajok, most többre nem vagyok képes...hétvégén nem voltunk itthon, anyósoztunk.voltam Kovács Kati koncerten :D ciki? :oops:
csak mert ott volt az utcában :wink:
Lilla ma evett eghy kis alma-banánt.ez teccett neki még a legjobban :lol: csak utána híg és sárga lett a kakija, :roll:
ma először megfordult magától hátról hasra. :D sajnos azóta nonstop ezt próbálgatja, és ugye mikor elakad a keze, elkezd ordítani...este alig tudott elaludni, mert mindíg fordulni akart.és olyan pózba aludt el h deréktól lefelé hason van, fölfelé meg oldalt :shock: :lol:

majd igyekszek pótolni :oops:
többieknek is pusssssssssssssssssz :D
Vendég
 


Vicuska
hát ez ilyen, mióta Máté megfordult, azóta állandóan forog, igaz neki sikerül mindig, nem marad úgy mint Lilla. A hasról hátra most nem megy, csak ritkán, pedig azt csinálta már hamarabb, igaz nem így non stop mint hátról hasra

princszike
drukk, ne kelljen a decemberi lombik ++++++++++++++++++++++++++++++++

Sleepin
azta, hogy neked mennyi energy van, küldél már kicsit ide is :lol:

Kép
gaby25
 
 


áhh lányok soha nincs időm írni...most is gyors átfutottam, nem mindenre emlékszem ugyh bocsi.

kata!kívánom, h ne legyen sokáig szükségetek a kengyelre!és le a kalappal, nagyon jó,gondoskodó édesanya vagy!

princzike! babatapik mennek!!!!

kolibri! nagyon sajnálom,én is tiszta szívemből kívánom, h vagy rendeződjön a problémátok, vagy találd meg az igazit!!

krisz!csinik vagytok!

zsófi!imádni való babócák!!!!

Tünde! édesek a lányok!

összefoglaló!: munkahelyem épületét újítják,ezért elköltöztünk és ott nincs net,ezért nem tudok írni:(
megvettünk szombaton egy pár bútort,annyira boldog vok. győrbe nyílt az új mőbelix áruház ott vettünk étkezőasztalt,előszoba bútort, a kikába meg nappaliba ilyen több elemes tv állványt.(modern dolgok)annyira várom h berendezkedjünk.csütörtökre vettem ki szabit,akkor megyünk pestre körülnézünk ülőgarnitúra ügyben mert azt még mindig nem találtunk.
sógórnőmet ma bentfogták a korházba 36.hét mert kevés nagyon a magzatvize.szóval bármikor csöröghet és én repülök, mivel ugye én megyek be a szülésre.
pénteken megyek az első menyasszonyruha próbára, de ha jól tudom nem lehet ott fényképezni:(
hétfőn találkozunk a pappal.
őőőő a ciklusom abszolút nem figyelem...pont ma gondolkodtam el h hányadik napon lehetek.....kb 29 és 31között valahol.de majd megjön aztán megtudom. :lol:
ja igen kata még, azaz újra focizgatom:),kicsit óvatosabb vok, meg rögzítőbe.
puszi mindenkinek

KépKép
dike
 
 


na most nézem a vonalzóm, akkor ezek szerint ott bejelöltem annó a ciklus kezdetét :D akkor még van ideje megjönni!

KépKép
dike
 
 


Dike, vagy nem megjönnie van ideje... :) :wink: Látom van dolgod bőven. Azért mejd kérünk képeket, amiről csak tudsz. Meg ilyen jó kis beszámolókat is kérünk. :)

Vicus, oh, fog még olyan pózokban aludni Lilla, hogy ihaj. :) Tudnék ide dobni extrábbnál extrábbakat... :D Mai napig tud alkotni. :)
Mennyit evett az alma-banánból? Csak mert mindkettő fogós gyümölcs, pont nem hajtós... Figyeld a reakciót. Persze meg fog változni a kaki a hozzátápitól, de ezek tényleg inkább fognak. :roll: De millió 1 oka lehet még a szín- és állagváltozásnak.

Gaby, nekem sincs ám mindig ennyi energiám... Most is majdnem elaludtam Bende mellett, de muszáj volt bokrotnyírni.

Ja persze SENKINEK sem tűnt fel, hogy mit csináltam. :evil: Ez komolyan olyan, mint a házimunka, csak akkor látszik, ha nem csinálod... :evil:

Megyek tentikélek... Jó éjt!

Kép
Kép
sleepin
 
 


sziasztok!

csak gyors bekukk mert fáradt vagyok!
tele vagyok munkával de nemsokára vége az év eleji hajtásnak és jöhetek!!
Bence jól van és már oviba is voltunk és nagyon szereti szerencsére!
Balázs nagyon hisztis de szerintem jön a foga mert csak akkor szokott ennyire hiszti lenni. egyébként már nagyon ügyesen beszél és nagyon aranyos. majd dobok legközelebb képeket is.

egyébként jól vagyunk vagyis én nem mert nagyon beleestem ebbe a megfázásba és nem nagyon tudok belőle kimászni.

mindenkinek puszika meg drukkok és majd jövök és írok!

Gaby!
MÁTÉNAK NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!

szép estét!

tündi23
 
 


Sziasztok!!!

Tündi23
Sok munka meg még takonykór is? :( Kitartást és jobbulást!!! :D

Dike
Ne is jöjjön meg!!!+++ :D

Princzike
Mennek a babatapik!!!+++

Vicus
Biztos nagyon aranyos Lilla amikor próbálkozik. :D Bár a sírás része már nem túl vidám. :?

Sleepin
Én is takarítottam tegnap sokat...de azért fel is kellett hívnom rá apa figyelmét. :wink: De megdícsért utána, hogy szép rend van. :D


Megvolt a szóbeli.Elég béna voltam, de kaptam 25 pontot a 40ből...ami nem lenne rossz ha a magnóm nem rontottam volna úgy el.Annak az eredményét ugyan csak vagy 4 hét múlva tudom meg, de ott 11 pont kellene a 20ból ...és hát nem hiszem.MAjd kiderül...lesz még időpont novemberben.

Voltam védőnéninél is ma:
Minden okés nagyjából.Vny:97/65, pulz 62, 1 kiló 40-et híztam csak :D , vizelet rendben, cukorterhelés kiváló, vasam kicsit alacsonyabb a határértéknél, de visszanéztem az előzőt és attól kicsit jobb. (de csak hébe hóba vettem be a vasat :oops: ).Most 4, 06 volt, múltkor 3,94 és 4,20 az alsó határ. Most megnéztem a trombocitát is:150-400 a ref érték, nekem a múltkor 194 volt, most 208. :) Ennek van vmi köze a véralvadáshoz, trombózishajlamhoz, nem?

Ma így kimaradt a délutáni alvásom, pedig az éjszaka sem volt vmi pihentető...na de majd holnap pihizek. Ma még tanítok egyet fél 5től.Lehet boltozni már nem is fogok mert már azt csiripelik a madarak, hogy barcikán is megjelent a H1N1...bár ez még csak riogatás sztem...de jobb ha nem megyek tömegbe ha nem muszáj.

Hallottátok, hogy kismamiknak ingyenes lesz...de azért saját felelősséged, hogy beadatod-e mert hát ugye nem tudni, hogy mivel ártasz többet... :?

Kép
vizkriszisback
 
 


Krisz, 1 kg 40?????????? ne mááááárrrr ez nagyon durva, egyél már rendesen Te lyány. :D Na jó, csak vicceltem. :) De rajtad nem is volt semmi, hogy azt mondjam, lement...
H1N1: áh, fele sem igaz... Oltás pénzlehúzás és ki tudja, hogy tényleg véd-e és hogy nem árt-e többet. Én inkább a megelőzés híve vagyok. Oscillo + C vitamin, multivit., sok sok zöldség és gyümölcs. Én még csak azt sem tehetem meg, hogy nem megyek sehova. Bende miatt sem és vásárolnom is muszáj. :?

Tündi, szegénykém, jobbulást! gyere is képekkel!!! :) Balázsnak gyors fognövesztést. Te még meg tudod nézni??? Engem nem enged hátra a szájába. Gondolom Nálatok is utolsó 4 jön... Örülök, ha a fogmosást engedélyezi. :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin
Akkor úgy látszik ugyanúgy próbáljuk megelőzni a bajt. :D
1,40-et híztam 4 hét alatt.Összesen pont 10 kilót eddig. :roll:

Kép
vizkriszisback
 
 


gtünde
 
 


Krisz, na azért... :) Így már megkönnyebültem. :) A 10 kg sem vészes, mivel Te is felesleg nélkül kezdted. Hidd el pikk pakk eltűnik majd a szülés után! :wink: H1N1-re visszatérve, ezrek hordják ki úgy, hogy észre sem veszik, hogy azt a fajtáját kapták el... No comment. Fel van fújva.

Tündi, ehhez azért már keményen kell idegzet. :D Mondd, hogy nem reggeltől estig ez a program! :) Szerintem megőrülnék! :shock: :lol: Dórinak ahogy kivillan a kis foga mosolynál... :D Tündériek! :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok csajok!

Csak gyors bekukk. Mára végeztem a melóval, sietünk levegőzni, végre időben. :D

Krisz :D Én is azt hittem összesen sem híztál 2 kg-t. :shock: 10 az tök normális szerintem! :wink: Ekkor én is 10-nél tartottam, aztán még jött 5. :oops: :roll:

Na az előző oldalt már tegnap olvastam.... de mára elveszett a fejemből... :roll: :oops: na mire emlékszem.

Kolibri :cry: :cry: Sajnálom, h így alakultak a dolgok a pároddal... :cry: :cry: kívánom h mielőbb megtaláld életed párját! :D

Dike :D Jóóó h írtál! Majd mutizz képeket a bútorokról, kiváncsi vagyok! :wink:

Princzike :D Nagyon-nagyon drukkolunk Nektek!!!!!!!! :D

Na futunk. Pusszancs mindenkinek!
fenci
 
 


Sziasztok Lányok!

Végre be tudtam jelentkezni. Nálam már napok óta nem ment a bnet.

Ne haragudjatok, hogy lombik alatt nem jelentkeztem. Magam miatt nem akartam írni, nem beszéltem róla senkinek. Próbáltam magam nyugalomban tartani. Utolsó pár napot kivéve sikerült is, akkor már izgatott voltam. Aztán éreztem, hogy kezd múlni a cicifájás, a tesztem is negatív lett, tudtam, hogy nem sikerült. Pénteken volt a vérvétel. Sajnos valóban negatív lett, 2 alatt volt a chg-m.
Nem voltam tőle boldog, de nem vagyok elkeseredve. Igazából meg se fordult a fejemben, hogy ne sikerüljön, mégis így lett.
Bízom a csodában, biztos lesz még kisbabám. :wink:

Fogok még jelentkezni. Most nagyon sok a tennivalóm. Újra kell gondolnom a dolgaimat, mivel nem úgy alakult ahogy terveztem.

Köszönöm, hogy drukkoltatok!

Kép
mofly
 
 


Mofly
Nagyon sajnálom, hogy ez most nem sikerült.Remélem hamarosan beköltözik a pocakodba egy kismanó!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Fenci
1,4 kg hízás az már erős fogyás terhesség alatt. :lol:
Hát azért látszik a képeken,hogy kerekedem..és nem csak a hasam. :wink:
Kép 11+6
Kép 14+3
Kép 18+1
Kép 22
Kép 26+3
Kép 28+1
...stbb. :D

Én tegnap este kidőltem...már fél 10-től csak az ágyból kapcsolgattam a TV-t.Ma persze keltem korán ahogy szoktam (eddig bírta a hólyagom)..csináltam reggelit és költögettem apát. :DRendet raktam:mosogattam, porszívóztam. Azért besegítettem a boltban még 10-12ig, de utána szunya, ebéd, most tanítok ...aztán megint pihi. :)

További kellemes napot!!!Itt szép idő van. :D

Kép
vizkriszisback
 
 


MOFLY!!!! :((((((( Nagyon nagyon sajnálom!!!!!! Annyira bíztam, drukkoltam. Most hogyan tovább? Mit akarsz rendbetenni?

Fenci, nem úgy volt, hogy csak heti pár nap és pár óra az elején a munka??? Ehhez képes... Ejnyebejnye. :) Este (ha nem felejtem el) hívlak, akarok kérdezni... :wink:

Krisz, azért néztem én is, hogy 1,4 kg az brutál... (szerintem nem is egészséges...) a 10 kg viszont jó. :) Kerekedik a poci bőven, úgyhogy kell is feljönnie. Hólyag, ne is mondd... Neked hogy fekszik Alexandra? Fejes már?

Nekem holnap UH. Majd jövök hírekkel!
A héten van a nemzetközi babahordozó hét, lehet kinézek, csak Apamentes a hétvégém és nem tudom, hogy menjünk (blahánál van). Apropó, akik MTzni akarnak itt próbálni is lehet, venni is... hm....????

Kép
Kép
sleepin
 
 


Mofly!
nagy-nagy ölelés neked :cry: :cry: :cry:
próbálj talpra állni.tiszta szívből kívánom, h egyszer teljesüljön az álmod. Egyszer egy szép napon egy gyönyörűszép, egészséges kisbaba jön el hozzád biztosan... :) ++++++++++

Krisz!
nem híztál sokat, 10 kiló az teljesen okés :D

Sleepin!
én babaerszényt szeretnék :P ki is néztem már. :wink: a neten.

Tünde!
Dóra és Réka :lol: :lol: :lol:

Dike!
jó hallani felőled!!!!!!!!!!drukk h a nagy bútorvásárlás közepette észrevétlenül már ott is lapuljon a kismanó a pocakodban :wink:

Fenci!
ne dolgozd halálra magad :D

teljesen beparáztam tegnap a kakijától.voltak benne milliónyi kis fekete pró valamik.... :shock: barinőm kérdezte is, h nem mozognak? :roll: :twisted: :shock:
na, azt hittem valami buzi plüssjátékáról szedte le és ette meg..át is néztem az összeset...aztán ma megint.és arra gondoltam, h a banánnak a belső picike fekete magjai nem lehettek???????ma is meg tegnap is a banánevés után volt :roll: :oops:

súlyt ma mérek...szerintem nem lesz gond,bár tök keveset eszik.5*150-et.de nem mindíg fogy el. :roll: táblázat szerint 5-6* kellene 180-at :roll: de sokat iszik nagyon.vizet.imádja :P és mivel éjjel nem eszik, reggel 7-től este 7-ig eszik.abba 3 óránkénti kajcsival fér bele az ötszöri evés.... :roll: de 3 óránként meg sem éhezik...3,5-et simán kibír..sőt. :shock: csomószor megcsinálom atápit aztán dobhatom ki, mert nem kéri... :?
ja, és 1/2 8-kor már alszik este és reggel 6-7-ig húzza a lóbőrt :lol:
Vendég
 


Vicus, szerintem simán lehet a banántól a kaki! :wink:
Erszényt néztem én is az elején, de aztán rájöttem, hogy mégsem. Újszülötthöz semmiképp sem jó és valahogy már nem olyan hihetetlenül szimpi. Mutasd meg, melyiket nézted ki??? Én rugalmas kendőt fogok venni.
Kaja: Amennyit kér, annyit kér. Bele nem tukmálhatsz többet. Ha jókedélyű, eszik, alszik, nevet stb nincs probléma. Ha nyugtalan lenne, akkor lenne gond. :wink:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin!
http://www.borameitai.gportal.hu/gindex.php?pg=30539363

csomóan eltűntek...? :roll:
Gyugyi?Gizi?...stb
Vendég
 


Vicus, most ugrott be, ahogy megnéztem, hogy miért nem ajánlják... Ugyanazért, mint a karikás kendőt, a féloldalas hordozás nagyon fárasztó és megerőltető. Inkább ajánlják a "rendes" hordozást. Nektek lassan simán lehet MTzni, amit elöl, hátul, csípőn hordhatsz... Én inkább ajánlom hosszú távra!!! De ez csak az én véleményem.

Én viszont dilemmában vagyok. Tudom, kicsit későn, de lehet orvost váltok. Ma voltam UHn, az egy dolog, hogy 1 percet töltök kb az UH alatt, de 1 rohadt szót nem mondott, hogy mi a köv. lépés (mikor-mire kell menni), arra sem mondott semmit, hogy medencevégű Kistesó (aminek én nagyon nem örülök és spec. parázok is miatta) ésatöbbi. Ha váltanék egy olyan dokira váltanék, aki nem épp olcsó. 8000.- minden terh.gondozás, és 80E a szülés. A szülésznőm az asszisztense (amúgy ez a doki segített a szülésemnél is). Imádom a mostani dokimat is, de ez már sok nekem. 30. hétben vagyok, azért csak illene valamit beszélnünk, nem? Méhszájvizsgálat nuku (soha), kenet nuku, semmi... De a másik azért kemény anyagi vonzatokkal jár... :? A szülésznőmet viszont imádom és semmi pénzért sem cserélném le!!!!!!!! Ma sajnos nem volt bent, de délután felhívom, hogy beugranék hozzá beszélni erről. Kérek véleményeket!!!! Persze tudom, hogy az én döntésem stb, de pro-kontra... :)

Meg amúgy is ÍRJATOK!!! HOVA TŰNT MINDENKI??????????

Kép
Kép
sleepin
 
 


Kép

Megvagyok!!!!

Semmire nincs időm, wazz. :evil:

Most is megyek a keresztanyumhoz segíteni egy kicsit. Este meg a Zapa dolgozik a gépen. Mire végez, "helyszínelek"! :D

Porszívózni is kéne má'!!!! :oops:

Jók legyetek!!!
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
lamásza
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: