Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Nem tűntem el....de Belcsi eléggé leszívja az energiámat...és sokat lustizok is Vele˝hogy mire Natiért megyünk a suliba és utána elkezdődhessen a 2-3óra tanulás stb.regenerálva legyek...
Na és tejlázas voltam 3 napig nem ment 39 fok alá a lázam...a cicijeim lerohadtak majdnem...de már okés...
Ne haragudjatok˝hogy ritkán jövök!
Dobok pár képet!
pusza Nektek!
Kép Kép Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Hali!

Kata
Jó ez a kép Katáról. :D Jobbulást neki! :)

Kandi
El is hiszem, hogy zsúfoltak a napjaid....jó, hogy tudtok együtt pihenni Beliánnal. :D Azok a nagy sötét szemek nagyon szépek! :D

Sleepin
ezek a pénzügyek!Mindig van vmi. :evil:

Gaby25
De jó, hogy Máté ilyen jó evő, alvó. :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Jóóóóóóóóóóó reggelt! :D

Gröni!
Dóra nagyon édes :D

Sleepin!
tényleg nagyobbacska poci :lol:

Kukac és Babákok!
nagyon ügyik vagytok és nagyon várom a képeket én is 8)

Krisz!
te mindíg irtóra csini vagy!vagyis Ti :wink:

Gaby!
biztos helyreáll a tejcsiügy, csak így tovább 8)

Kandi!
nagyon aranyos babád van :D

hol vannak a Többiek???????????????? :?:

nálunk megvolt a keresztelő vasárnap, majd hozok képet ha nem baj :oops: :P
Vendég
 

 
 

sziasztok,mi is megjöttünk, szupi volt a nyaralás 8)

Majd jövök bővebben, most csak gyorsan, találtam egy érdekeset:

http://www.oszmk.hu/emki/bhdb4343234njn ... adatok.pdf

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok!

hoztam a képeket, majd jövök olvasni mg írni is, de már egyedül vagyok velük és hát kellőképpen elszórakoztatnak

Málna
Kép

Matykó
Kép

Megegyelek?
Kép

Kép

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi
Jaj de édik, jaj de édik!!! :D :D :D Végre végre!!! :D
Azért otthon legalább jobban lehet "szórakozni" mint bent a kórházban. :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Zsófi!
De jó,hogy láthatjuk öket végre!!! :lol:
Milyen kis tündériek, nagyon szépek. Annyira örülök, hogy minden rendben van veletek!!!! Èn is akarok megint ilyen pici babát!!!!! Néha úgy hiányzik egy "pici Csomag". Annyira jó volt mikor órákon keresztül aludt a mellkasomon Vini. Most meg le se lehet löni!!! :D :D

Kata!
Kislányod is zabálnivaló!

Krisz!
Csini vagy még mindig! Jó sok ruhátok van!!!

Vicuska!
Dobjad a fotókat!!! :wink:
susy75
 
 


Kata!
te kis türelmetlenke, most meg hol vagy?

Krisz!
Nagyon csini vagy!!! :lol:

Kandi!
Édes a Babád!

Lmami!
Én is gondoltam már erre, de sokszor folyatják ki a sájukon, törölgetni kell, hiáb ott a pelus, így is olyan lesz a ruci és öltöhetünk. Szóval ezzel a tandem etetéssel még várok amíg kicsit ügyesednek. :lol:

Legújabb fejlemény tejci ügyben, hogy Málnababa belelendült és napok óta nem kell neki pótlás, így éjszaka is szoptatom. :lol: A baj csak az, hogy így bár összességében több tejem van, Matykónak kevesebb jut. :roll:

na végre csend van, ma elősör, pedig amúgy jó babák, de az éjszakai alvásnak a délelőtt megvan az eredménye, így alig tudok valamit csinálni. De nem izgat, jön takarítónéni azt majd takarít, anyukám meg vasal, mosogat, stb.

KépKép
zsófikukac
 
 


Susy!
Az együttalvást én is imádom!!! :lol: Azért ne ilyen piciket kívánj, mondjuk egy kilóval nagyobbat! :lol:

Krisz!
Hát persze, nagyon jól érzem magam itthon és mintha nem is lettünk volna ott 3 hónapot. érdekes az agy...

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi!
Mekkorák most? Vinzentet 2660gr-al hoztuk haza a kórházból! Szóval ö se volt egy nagydarab!!! :lol:
De jó, hogy ilyen sok segítséged van!
susy75
 
 


Hihihi Matyi is pont 2660 volt tegnap. :lol: Málna 2610. Segítség nélkül nem is bírnám, bár lehet csak én szervezem rosszul a dolgokat.... ja és amíg mindketten alszanak lehet, hogy nm neteznem kéne??? :lol: :lol: :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Na látod, akkor pont tudom mekkora babóid vannak! :lol: :wink:
susy75
 
 


Kata!
nagyon ügyesen hasal Ági baba :lol:

Kukac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
irtó édesek és zabálnivalóak a kis Babákok!!!!!!!!!!!!!!!! :P kívánom h amennyi fáradtsággal jár annyira örömteli is legyen a mindennapotok :wink:
Vendég
 


Kukac, de éééédesek!!!!!!!!!!!!!! Képeket még!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: énis akarok még ilyen pici babát!!!!!!!!! Kitartás Neked!

Kép
vickybabe
 
 


Zsófi!!!!! Nagyon nagyon aranyosak!!!!!!!!!!!!!!! :D És milyen egyformák... haha... :D De tényleg, ha jól emlékszem, LMaminál már ilyen picinek is jobban különböztek... :) Nem, nem Te osztod be rosszul az idődet, az elején én 1 gyerekkel nem tudtam semmit csinálni, nemhogy 2-vel (véletlenül 3-at írtam majdnem :shock: :lol: ). Szóval teljesen jól csinálsz mindent! Csak így tovább!!!! amúgy én már most lefixáltam magamban és Apjukkal, hogy bizony ha megszületik Ketteske, kajcsit fogunk rendelni, mert én nem fogok tudni 2 gyerekkel bevásárolgatni, főzögetni (legalább is szerintem) amíg a pici pici (kb 2 hónapra saccolok). :) Így ez most megnyugtat kicsit, hogy legalább ez nem lesz, csak a ház fog szaladni...

Ma amúgy kiakasztott gyermekem... Olyan hülyeségeket művelt folyamatosan, hogy már majdnem a hajamat téptem... Kint voltunk a kertben, mondtam, hogy hagyja a kutyákat békén, ne feküdjön rájuk, ne üljön rájuk, ne cseszegesse őket, persze Ő csakazértis... jó, 20. rászólásnál bejöttünk. Panaszkodás. Mondom addig lemosom a fürdős játékait (ma fürdőt nagytakarítottam), közben Ő ki akarta pakolni a vegyszereket, szokásos 20szor szóltam rá, hogy ne. Akkor ajtót és szekrényajtót csapkodott, majd fogta és bevette a szájába a cipőjét. Hát én komolyan mondom, fél óra alatt a plafonon voltam. Persze a délutáni altatásnál már elszállt minden haragom, imádom, ahogy szuszog mellettem. :D Ma is sokat sétáltunk délelőtt, mostanság így megyünk mindenhova, ahova csak tudunk és nem sietünk (2szer 2 lábon :D ). Persze hazafelé eljöttünk egy újságos mellett, Ő 1 mp alatt kiszúrta, hogy van Thomasos újság, így 700.-om bánta. :D De sebaj, jó fiú volt, szépen jött végig (utána művelte az előbb felsoroltakat...). Szóval jó így 2 lábon, 1 kell Neki a séta, 2. nem szeretek babakocsizni annyira, lehet, hogy ez csak a terhesség miatt van (fáradékonyabb vagyok és valahogy nehezebb a tolás...), 3. jobban tudunk kommunikálni. :)

És akkor most befogom, mert kisregényt írtam... :oops: :?

Vicuska!!! KÉPET!!!!!!!!!!!! :)

Suzy, nálatok mi újság?

Kata, remélem sulival minden ok, Peti megy szívesen!!!!

Kandi, nagyon szép Beli! Megértjük ám, hogy semmire sincs időd! :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Kukackám, az az utolsó kép nagyon ott van! Gyönyörűek a babáid! Málna arcocskája szívecskét formál az álla felől.

skrisz72
 
 


zsófi
itt van türelmetlen Kata :lol: hát tudtam én, h ilyen szépek, azért sürgettelek! Nagyon aranyosak, látom, nálatok is a fiúnak van több haja :wink: nem is látszanak olyan vékonynak, amekkora a súlyuk! Istenem, de megérte a sok várakozás, meg a kórház, meg minden küzdelem! Nagyon jó őtlet, h nappal együtt vannak, ugy összebujnak,mint pocakban. Házimunka? felejtsd el, most az nem számit,majd takaritasz,ha 10 évesek lesznek. Ügyesen alakul a szopi is, talán beáll majd ugy,h Matyinak is elég legyen. Gondolom,mekkora könnyebbség az éjjeli szopi,csak cicre,és mehet is,nem kell kevergetni,melegiteni! Sétálni gondolom még nem voltatok, jo hülyxe kérdés is, nemigaz? ilyen csöppöket, kettöt egyedül. na majd pár hét mulva. aztán majd türelmetlenül várom a babakocsis fotot is,mert a kocsirol fotot rakni már nem volt idöd sajnos 3 honappal ezelött. Rokonjárás?

kandi
szuperédes Belián is, olyan szép ez a kreolbör, Nátán is ilyesmi börű. Nekem Peti is sötétebb börű, ugy szeretem nézni, olyan meleg-érzete van töle az embernek. Okos kis szeme van Belinek. Éjszakák? Nátán babázik vele? büszkén meséli az ismerösöknek? Neked milyen hosszu idö után egy ilyen kicsi méretü ajándék?

sleepin
én is lihegtem a kocsitolás alatt, de én nem tudtam ugye akkor még sétálni,mert D 17 honaposan indult el. Ö se hallgat a rászolásokra, mintha a falnak beszélnék, szörnyű. Egész nap jár a szám, mit nem szabad.
Hát én is alig föztem-házimunkáztam a nyáron, apa sokat itthoj volt, meg anyu is fözött. Nem megy egyszerüen két kicsivel, meg az anyának is kella pihi meg a kikapcs. Ha az anet, zsófi, akkor a net. Persze, hogy büszkén megosztod az ismerösökkel a fotokat.

peti már 2 napja nem sirt a suli miatt. Már kezd belerázodni sztem. és a tanito néni külön feladatokat ad neki, h ne unatkozzon, mert elöbb végez a többieknél.

viki
küldjél szép nyaralós fotokat,meg mesélj, Levi hogyan fogadta az utazást, más környezetet.

zsofi,krisz
nektek akkor löttek az endonak?

gyugyi néni, megvagy még?

pompom
Kép
Vendég
 


Kata, jövök majd fotókkal (a másikba már tettem, de holnap megpróbálok ide is :oops: ). L. nagyon élvezte, a repcsin aludt, a tengerparton meg alig lehetett elvonszolni a víztől, ment volna bele egyfolytában :lol: Ágid tünemény, és nagyon szépen tartja már a buksiját!
Örülök, hogy Peti ilyen ügyes a suliban!

Kandi, gratula még egyszer! Nagyon szép a kicsi fiú! Elhiszem, hogy nincs időd!

Sleepin, én még mindig rendelem a kaját :oops: :oops: :oops: azt az időt inkább Levivel töltöm :oops: :lol: anyagilag sem érné meg 1 emberre főzni, bevásárolni.
Lesz segítséged szülés után apjukon kívül?

Na jó éjt!

Kép
vickybabe
 
 


Pálinkásat :!:
Kép
...KÁVÉT!!!!!!
Kép Kép Kép

Megvisel a szeptember....

..... Olvasok, gyönyörködök :) :) , szurkolok!!!!

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Szép reggel!

Végre elaludt a család, Dórát 4-kor tudtam letenni! Kivagyok már ettől a nem alvástól! Főleg tegnap úgy felb@szták az idegeimet, meg tegnapelőtt is, hogy csak 6-ig tudtam aludni, vissza már nem tudok! :evil:

Írom mi volt és kérlek adjatok tanácsot! Tegnap voltunk 10 hós státuszon, 9999g és 79 centik vagyunk! Pedig de szépen mutatott volna a 10 hós státuszon 10 kilósnak lenni! 8) Viszont nem tetszik a doktornőnek, hogy ilyen gyorsan fejlődik Dóra, szerinte vigyük neurológushoz, mert nem normális, hogy egy ennyi idős gyerek ezeket műveli. Hurrá, egyiket azért visszük, mert lassan fejlődik, a másikat meg azért, mert gyorsan! :twisted: Szerinte 10 hósan még nem kéne mennie, nemhogy szaladnia, mikor mondtam, hogy alig volt 8 hós mikor elindult még inkább szajkózta, hogy ki kell vizsgáltatni a gyereket!

Leírom mit tud Dóra és mondjatok véleményt, hogy normális-e amit már csinál! Hiába van nagy gyerekem, nála ezek később jöttek, kivéve a beszéd, azt nyomta rendesen már fél évesen! :lol:

Ha fogom a kezét, a végtelenségig tudna sétálni, ha nem 10-50 métereket megtesz egyedül, van hogy leül, de inkább nem! (Kata, a pocsolyádat is megtalálta! :twisted: Még jó, hogy írtam, hogy ilyen veszély nem fenyeget! :lol: ) Lépcsőzünk korlát mellett, le még nem megy. Fel-lemászunk az ágyról, ágyra, kimászunk a bevásárlókocsiból! :evil: ......éééééés a hab a tortán. Hajnalban már nem bírtam, letettem, ha sír, ha nem. Egyszer csak csend, Dávid majd megszakad a röhögéstől, valaki zörög a kilinccsel, benyitok, basszus, Dóra ott áll az ajtóban, imádni való mosollyal! Bakker, kimászott az ágyából! Most, hogy legyek nyugodt? :evil: :(

Beszéd: aja, apa, gyávi(Dávid), ety(Betyár), gyegye(gyere), cic(cica), ajaj, nem, ide, baba, mama, (ez nem az öreganyjának szól :P ) és a mondatok: aja idejön, Gyávi gyegye,

Szerintetek tényleg gyógyós? :oops: Annyira félek, hogy valami baja van! Vagy túl lihegem? :oops: Na meg ez a nem alvása is zavar, (nemcsak azért, mert én sem tudok tőle) összesen alszik vagy 8-9 órát! Tegnap direkt figyeltem, 16 órát voltunk sűlve-főve, ebből egy percet sem aludt, anya lábát el nem engedjük, ha mégis, fél szemem rajta, nehogy meglógjon, ha sikerül neki és lebukik, írtózatos obégatásba kezdek! :lol:



Zsófi!

Na végre láthatjuk a topik csodababáit! :D Csodaszépek a babákok! :wink: És mennyire hasonlítanak! :shock: :wink:

Vicky!

Én nem tom megnyitni!

Gyugyi!

Na végre, legalább egy életjel!

Kata!

Nagyon édes Ági! :wink:

Sleepin!

Bende is, te meg szépen gömbölyödsz! :wink: De jó, nemcsak nekem van rossz gyerekem! :P


Vicuska!

Képet!

Kandi!

Nagyon édes a kisfiad! :wink:

Krisz!

Jó a felső, szép a komód, a pocak is! :wink:

És, hogy teljen az oldal..... van még nyűgöm. Augban piri két hetet késett, valszeg a ciszta miatt. Meg is volt 13 napig! :evil: Most meg megjött 20 napra, már a 13. napon tartok és még mindig megvan! A tököm tele van már ezzel is! :( Ráadásul olyan hülyén. Tegnap, tegnapelőtt már nem volt meg, erre este elöntött. Még jó, hogy elővigyázatos voltam, mert úszott volna a lakás! :oops: Szerintetek menjek ezzel dokihoz vagy normális míg szoptatok? Talán Nati volt így ugye? :roll: Na eldugulok! :oops:

Kép

Kép
gröni
 
 


Sziasztok csajszik! :D

Zsófikáááám :D Nagyon gyönyörűségesek a babákjaid, gratulálok még egyszer hozzájuk és sok-sok boldogságot! Szerintem simán látni ki a kislány ki a kisfiú. De mintha Málna jobb husiban lenne - ha lehet ekkora babákra azt mondani hogy jó húsban van. :D Nagyon édesek, főleg az uccsó képen! Időm nekem sincs, nyugi, most meg főleg. Mióta dolgozom én is rendelem a kaját, így legalább változatosan eszünk, eddig csak 2 naponta főzőcskéztem. Árban meg tök jó szerintem, így legalább van időm a kis mukira a meló melett is.

Most csak ennyire futotta, megyek a dolgomra.

Pussz mindenkinek!

Ja, kiccsávóm 7100 gr és 63 centi és tök kiszőkült. :D :lol:
fenci
 
 


Gröni! Hát figyu, én ismerek egy kislányt, aki szintúgy nagyon korán kezdett mindent (felállás, járás, beszéd, Bendussal egy idős, mondatokban beszél gyönyörűen, Bende meg semmit). Ha gondolod megírom az e-mail címét, nem hiszem, hogy megsértődik, ha összevetitek, miket mikor tudtak... Neki SOHA nem mondták, hogy gond lenne, hogy előbb kezdett bámit is. Őszintén mi lenne ezzel a gond? Mármint mi nem stimmelhet? Én ilyenről még nem hallottam. Furcsa. Na de szólj, ha kő a cím, elküldöm priviben, hivatkozz rám...

Kata, örülök, hogy Petinek jól megy a suli és mostmár pityergés sincs! :)

Majd még jövök és folytatom, csak mennünk kell ügyvédhez (az utca sarkára :lol: )!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Gröni, szerintem hülyeségen paráztat a dokitok! Miért baj az, ha hamarabb csinál dolgokat??? :shock: én ilyenről még nem hallottam...Levi is sétál már, ha fogom a kezét. És a januári fórumban más babák is állnak, járnak már kapaszkodva. Szerintem Dóri egyszerűen csak ügyesebb, értelmesebb az átlagnál. És ráadásul mint tudjuk, az átlagban benne vannak az iq negatív szülők gyerekei is.
A cikket nekem innen is megnyitja, pdf-ben van, nem lehet, hgoy a gépeden nincs Acrobat reader? :roll:

Fenci, gratula a szép méretekhez! Képet kérünk a szőke hercegről! Hogy megy a meló-anyaság összehangolása?

Gyugyi, kitartás a sulihoz! Mindjárt itt a június :lol: :wink:

Kép
vickybabe
 
 


Na folyt.

Persze rosszul írtam alá, így mehettünk be az irodába... no mindegy.

Kata, Ti most hogy jártok sétálni? Testvérfellépő, vagy testvérbabakocsi, vagy simán sétál Dávid a babakocsi mellett anélkül, hogy bekéredzkedne? Én még mindig ezen filózok... Amúgy Bende nem akar motorozni. A hinta mellett ez sem érdekli. :D De a bicikli az bezzeg jöhet! (Persze még tolom, nem tekeri, de már az is érdekli...

Ja, Gröni, piri... Hát figyu, szerintem hívd fel a dokidat és kérdezd meg, van-e értelme kivizsgálni (szedhetsz-e valamit). Lehet felír fogigátlót (amit lehet szedni szopi mellett), nekem is felírt a dokim, de én nem szedtem, nem bíztam benne, hogy nem megy át a tejcsibe. Azért ez így elég idegesítő lehet....

Bende addig kapcsolgatta a tv-t amíg reklámot nem talált... :roll: :shock:

Fenci, múltkor azon gondolkodtam, hogy vajon Márk volt-e, akiről megállapítottam múltkor, hogy vöröses (pont azért nem emlékeztem mert most tök szőke volt. :D ) Szóval Ő volt???

Vicus, Vicky, várjuk a képeket! Vicky, nem tudom, miért ha a blogban rákattintok a képre, nem nyitja meg nagyban).

Vicky, sokáig én nem akarok rendelni, Bende már amúgy is azt eszi, amit mi, így 3 főre minimum kell majd főzni. Sőt, addigra majd 4 főre kell már... :) Aztán lehet rákapok majd. :D Segítség, hát, Anyum velünk lakik, de nem sokat segít be. Konkrétan néha takarítgat valamit (pl. 2 havonta felmos), de kb ennyi.

Gyugyi! No végre látunk! :D Kitartás! :D

Azt hiszem ennyit akartam. :) Megyünk csavargunk egyet Bendével mert car idő van errefelé... (villamos, bolt stb...)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Likasóra.....

Gröni :)
Nyugi!!!! Az én kölkeim 7 hónaposan felálltak, 10 hónaposan elindultak egyedül! ..... és normális (? :lol: ) mind a kettő!

Na pussz, ügyelek. :?

KépKép
zapáné
 
 


Köszönöm mindenkinek a dícséreteket! :lol: kb. egy súlyban vannak, de Málna rövidebb, ezért tűnik ducibbnak. :wink: Érdekes, én nagyon különbözőnek látom őket! :lol:

Gröni!
szerintem oyan nincs, hogy túl fejlett, de persze én nem értek hozzá... talán most kárpótol a sors, hogy Dóri fejlődésén nem kell aggódnod. :wink:

Sleepin!
hihihi édes lehet Bende ahogy rosszalkodik! :lol:

Fenci!
Nálunk egyenlőre anya hozza a kaját, vagy rendelünk. :lol: este az uram főzött nekem. nagyon szép méretek.

Gyugyi!
mindjárt őszi szünet!! :lol:

Kata!
Sétálnunk első naptól szabad, kivéve, ha nagyon erős a szél. Egyedül is elmegyek velük, nem olyan bonyolult. Evés, aztán kocsi előrángat, sapi, kardigán fel, mózeskocsiba be, az meg ki a babakocsiba és már indulunk is. végigalusszák a sétát, nincs velük gond, a hülye járókelőkkel annál inkább. Utálom, hogy mindenki megbámulja őket. a mikor és mennyivel születtek kérdéstől is falnak megyek, általában hazudok, mert senkinek semmi köze hozzá. Így is a fél város tudja mi történt. :roll: de utálom, ha sajnálnak, mert van két gyönyörűséges, egészséges gyerekem és én tudom, hogy minden rendben lesz velük.
a másik amitől hülyét kapok:
- fiúk?
- igen, azért van az egyiken rózsaszín sapka és takaró? :twisted:

-ikrek?
- nem két hét külöbséggel születtek... :twisted: :lol:

-fiúk?
-az egyik lány
-nem baj :evil:

és még sorolhatnám a hülye beszólásokat :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Gröni, az jutott még eszembe, hogy én is ilyen hipergyerek voltam. Mire oviba mentem, már folyékonyan írtam-olvastam :shock: :lol: állítólag :lol: Oszt' mégis itt vagyok, még csak zseni se lett belőlem :lol: :wink:

Sleepin, nekem is csak úgy nyitja meg a blogban a képeket, hogy jobb gomb és megnyitás új ablakban. Nem tudom, miért csinálja ezt, de az elejétől csak így működik :roll:

Zsófi, ne foglalkozz a beszólogatókkal. Én is imádom az ilyen kérdéseket: szopik még? jesszus, még mindig? és, eszik már valamit? (mér' eddig éhezett? :evil: )

Örülök, hogy bevált a babakocsi, biztos azért alszanak ilyen jókat benne :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Jaj lányok!

Nagyon gyönyörűek a babák!
Most aztán irigy vagyok ám :)

Bocsánat, de nem igazán olvastam vissza, csak gyorsan átlapoztam az oldalt, így most talán nagyon nem is tudok a dolgokhoz hozzá szólni. Remélem este lesz egy kis időm :)

Viszont pénteken nekem ismét inszem, így drukkoljatok nagyon :)
Szerdán voltam UH-n, és a következőket mondta a doki:
10-11 mnyh
20-as, és 1-2 db 18-as tüszőcske

Mondta, hogy most már ebből legyen gyerek és azzal menjek haza. Hát benne is lennék a dologban :)

Pusszantás Mindenkinek

Kép

Kép
princzike
 
 


Fenci
A végén szívtipró lesz Márkból :) Csak úgy bolondulnak majd utána a lányok :)
Szép nagyok vagytok már :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Krisz
Szép nagy poci :)
Hú.... az igen... jól teli pakoltátok már a ruhásszekrényt babarucikkal :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Sehol senki? :(

Kép

Kép
princzike
 
 


Pompom
Boldog szülinapot

Kép

Kép
princzike
 
 


Bocsi, a darabos írásért, de most meló mellett nagyon nem tudom másképp :)
De most már befejezem, inkább jövök este. :)

Kép

Kép
princzike
 
 


gröni
digi mérleg mutatta ezt az akciós sulyt? (tudod,minden akció 999-re végzödik a boltokban) barátnöm fia 9 honaposan ment egyedül,semmi baja, azonkívül,h tök vagány. Most mit csináljál vele, adjál neki nyugtatót?
az ágyra msázás sztem oké,ha már mászik,nincs akadály. Lépcsőzés? ejha, ez tényleg ügyes dolog, és a beszéd is hamar fejlödik. De én tényleg nem értek hozzá,tudod,nekem D 17 honaposan ment,13 hosan meg mászott. Aztán nem mondott a neurologus semmit,csak hogy hintáztassam,h fejlödjön az egyensulya. Lehet, h Dórád egy csodagyerek! A nem-alvást elhoszem,hmegvisel, azért nagyon sajnállak,idegileg és fizikálisan is kimeritő. Lehet, hogy kicsit eröszakosabbnak kéne lenni a pihenésidöt illetöen? Nemtom, nem látom annyira a napjaidat,szoval nem kioktatni akarlak. De azért egy 10 honapos gyereknek még sztem a napik 2x alvás kéne.
mensi: hát, én elmennék dokihoz, szopi alatt inkább gyengébbnek kéne lennie,ha van egyáltalán,de semmi esetre se ilyen sürün és ilyen hosszan. persze,nödoki nem vagyok... de egy uh vagy vv kéne, nem?

sleepin
tesókocsi van, bár néha kiszáll és együtt oljuk a kocsit - na ez frankó ám, ő erre,én arra. Szereti tologatni Ágit, ugyhogy lehet,most jobb lenne a fellépő,de már ennyi cuccot nem akarok venni, apa kivágna már a költekezés miatt. meg van, amikor jobb,ha ül, pl boltban vagy hivatalban. séta néha megy,én nem eröltetem,vajon miért? :wink: petivel ilyenkor már rég sétáltunk,meg a kicsit fiatalabb gyerekek is a játszótérröl más sokat sétálnak, boltba vagy csak ugy. Közlekedés szabályait azért meg éne tanitanom D-nak 8mi a járda,hol megy az auto és oda nem megyünk),de babakocival a másik kezeben nem könnyü.

zsófi
jók ezek a beszólások. Én azt utáltam,mikor idegenek belelihegtek a kocsiba meg megfogták a lábát, hasát. Minek? Meg a vadidegen nötöl a "könnyen szült" kérdés, na mi köze hozzá? Az emberek sztem amuyg kedveskedni akarnak,csak nem tudják, hogy ez visszataszitó. Az is jó kérdés volt, 9.honapban bazi nagy hassal, hogy"még nem szült meg"? de igen,csak dinnye van a hasamban,a gyereket meg a szomszédban hagytam. én is utáltam a "végre egy kislány" és a "nem baj,h fiu" beszolásokat is.
de a legjobb neked a "egyik lány,de nem baj" :lol: basszus,akkora f.ságot mondani :shock:
ismerösömtöl kérdezték a babárol: Kisfiú? - igen azért van rajta rozsaszin ruha hatalmas girls felirattal :roll:

princi
szép vastag a nyh, és jo nagy a tüszö, kapsz szurit is,h idöben repedjen? stimus ciklus amugy? nagyon drukkolok, tényleg szép értékek. legyen igaza a dokidnak 8)

fenci
hü,7 kilót is elhagytátok!

Ági kapott kengyelt :( nem ficamos,csak nem fejlödöttmég ki rendesen a csipöizülete. nemtom,mi lesz, hason aludt eddig,hát ebben ne lehet,csak fürdéskor szabad levenni. Vehetek egy halom harisnyát,mert vágja-dörzsöli a kis lábát,meg zsákba kell tenni, nem rugiba. Még jo, h nem vettem egy halom meseszép lányrugit... kb 3-4 honapig kell hordania. meg a szijakat el kell vhova kötni, vagy nemtom,mert az is begyürödik, a háta alatt meg nyomhatja,szoval jaj nekem.
Vendég
 


Kata, bocs a belekottyért, de ha nagy elváltozást nem látott a doki, szerintem tornáztasd és csak akkor add rá a kengyelt, ha nagyon muszáj. sőt, lehet megmutatnám másik dokinak is, hogy ne kelljen "feleslegesen" nyaggatni szegény. Sokan írnak fel kengyel tök feleslegesen. Ha sokat van hason nem hiszem, hogy gáz lenne a csípőjével... 3-4 hónap meg egyenesen rengeteg. Ez napi hány órát takar?
Na ez tényleg érdekes, mert eddig ugyebár sétálva kimentünk a boltba, és ott bevásárlókocsi. De babakocsit és bevásárlókocsit nem tudok egyszerre tolni, a boltban meg arra fog menni, amerre Ő akar... ejjejjj... Na ennek még utánajárok. No igen, Bende szépen tudja, hogy hol megyünk mi és hol az autók, ebből adódóan röhögve rohan általában a kocsiútra... :roll: Sokan felültetik a babakocsira a gyereket, de én nem tudom ez a babakocsi bír-e ilyet... Nektek milyen testvérbabakocsitok van?

Priczike, akkor ezermillió drukk péntekre és szerintem szép eredméynek ezek! Mindent bele! :)

Ma is alkotott Bende. :) Nem mentünk csavarogni, mert a lakáskulcsom az autóban, az autó pedig a ház előtt. Éljen... Gondolkodtam, hogy kimászok a kerítésen, de ha nem lett volna az autóban a kulcsom, nem tudom vissza is tudok-e mászni... Kifelé könnyebb, van egy belső kerítés, arra ráálltam volna. Így inkább nagyszobát takarítottunk (2szer szedte ki a felmosórongyot a vízből, 2szer cseréltem zoknit Neki (egyszer a felmosóvíz miatt, egyszer lepisilte...) stb... de gyönyörűen és jól evett. :D Valamit valamiért. :D
Tegnap este hajat vágtunk:
Kép Kép

Kép
Kép
sleepin
 
 


Kata
Stimus hónap volt! Remélem így is lesz :)
Nem hangzik nagyon jól ez a kengyeles dolog... :roll: Lehet tényleg kellene egy másik doki szakvéleménye, ahogy Sleepin mondta.


Sleepin
Micsoda sztárfotók :)
Köszi a drukkokat :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Köszi csajok! Közben eszembe jutott, hogy Dávid korás dokinője neurológus, felhívtam, meg is nézte még de.! Kiderült, hogy nem csodagyerek Dóra csak egyszerűen beleadtunk apait-anyait mikor készült! :lol: A járásával lehet gond szerinte, talán gágogni fog, mert nem lábujjhegyez, hanem teletalpazik! Ezt nem is tudtam! Minden anyuka azért aggódik, hogy lábujjhegyezik a gyerek, nem-e baj! Azért ezt mondhatnák a dokik! Bár a tegnapi tapasztalat után jobb, ha mindenki megnézi ki az az orvos! :evil: :lol: na most hülyének érzem ám magam, hogy itt paráztam, annyira eltörpül a 12 évvel ezelötti helyzettől, már jó dolgomban nem tom min aggódjak! :lol: Csak hát ugye egy anyának ilynekor eszébe jut, hogy nem-e agydaganat vagy ilyesmi, annyi szörnyűséget lehet hallani, olvasni, meg a Travolta film, asszem Csodabogár vagy mi volt a címe! Ja Zsófi! Ez a korás dokinő látott már 600grammal született kisbabát 10 hónaposan járni! :wink:

Sleepin!

Nagyon jó pasi Bende! Nem is 20 hósnak néz ki! Hehe kulcs...... Jól van, egyre ügyesebbek vagytok! :P Holnap mi lesz? :lol:

Kata!

Hát ez az! Hogy magyarázzam el neki, hogy alduni kell? Szerintem sokszor túlpörög, azért is csinál ilyeneket, mint ágyból kimászunk stb! Szinte minden produkcióját éjjel csinálta, a felállást, az elindulást stb, érdekes! :roll: Már eldönöttem ha lesz mégegy gyerek, nem lesz igényszerin szopi! Minden baj forrása ez, állítom! Dávidnál minden más volt, először 3, majd 4 óránként evett, ezt szigorúan betartva, mert volt egy gyomorműtétje, végig is aludta az éjszakát kicsiként! Ő 2 évesen nem aludt éjjel! :twisted: De legalább tudtam vele kommunikálni, fenygetni, kérni, sírni stb! :lol: Szegény Ági! Én sem adnám rá a kengyelt! Terpeszpelus még oké, de szerintem ez kínzás! Megkéne mutatnod másik dokinak!

Vicky!

Megnézem ezen a gépen is, hátha a másikon valamiért nem lehet!...... hatásszünet..... Igen, megnyitotta! :lol:

Köszi a piris hozzászólásokat! Fogigátlónak van két kölök! 8) Viccet félretéve..... Én sem szeretnék szedni, egyrészt az elveim, másrészt a szopi! Én ilyen vagyok, inkább fájjon a fogam, de nem veszek be gyógyszert sem! Ami aggaszt, hogy a cisztakukuccsos uhun, láttak a méh hátsó falán megvastagodást! Nem tom mi lehet, mert dokihoz nem kellett visszamennem, csak telóztam, hogy nincs ciszta, ezt meg nem mondtam!

Na megyek, mert egyik betójt, a másiknak meg tojni kell! :lol:

Kép

Kép
gröni
 
 


1 órát aludt... no comment... szép kis nap lesz még a továbbiakban. :evil:

Gröni, érdekes, amit írsz... 1. egyik ismerősöm is most kért beutalót Heim Pálba, mert lábujjhegyezik a gyerek egyfolytában (amúgy telitalppal jár, guggol stb...) ugyanannyi idős, mint Bende, Bende detto ugyanezt csinálja, sokszor megy lábujjhegyen, bár én ezen nem aggódtam annyit, csak amikor mondták, hogy lehet kéne... de Ő is guggol sokat) szóval érdekes, hogy mennyire mást mondanak a dokik... Na de a lényeg, hogy megnyugtattak Téged! :) Figyu egy Anyát a legkönnyebb megijeszteni. Így "beszélik rá" az Anyukát a millió nem kötelező védőoltásra is... :evil: Alvás... hát ez nehéz téma... A sírni hagyás semmiképp. Melléfekszel és nem hagyod felkelni, az sem segít? Én most ezt vetettem be Bendénél, inkább ott fekszem fél - 3/4 órát, de így csak tekereg, de elalszik, viszont ha kijövök felül, feláll, lemászik stb. úgy pedig nem lehet elalduni... Hátha... Mennyit alszik átlag Dóri?

Köszönjük a dícséreteket. :) Dagad a májam. :D Sokan nézik 2 évesnek, főleg amikor sétálunk...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin!

Dóra csak úgy alszik, ha melléfekszek és szopizik vagy bimbót teker vagy épp cicit pumpál, mikot mit! :lol: De ha nem akar, lemászik! De sokszor már szinte könyörög, hogy altassuk el, bújik, szopizz az ujját, keresi a cicit, de nem megy neki és ilyenkor van a túlpörgés, lemászik és már szalad is! Szerintem fél, hogy lemarad valami fontosról miközben alszik! :roll: :lol: Sírni nem nagyon hagyjuk, van, hogy muszáj, de nem is lehetne, mert direkt kárt tesz magába, fej beverés az rácsba, elesés és jól megüti a popóját és az nagyon tud fájni :twisted: most meg ez a kimászás! :? Így hagyom ahogy ő akar, aztán csak értelmesebb lesz és megérti! Most 4-től aludt 10-ig, azóta fent van! Szerintem lesz még alvás, de akkor éjjel megint nem! Bendének tényleg olyan nagyfiús pofija van, picit sem babás már! Én ezzel a lábujjhegyezéssel úgy vagyok, hogy a legtöbb gyerek lábujjhegyezik és igencsak kis százalék lesz lúdtalpas és valszeg nem is ezért. Teletalpazás nekem tök fura, nem is nagyon láttam még ilyet! :roll: Majd meglátjuk, ezen most tényleg nem aggódok! 8)

Kép

Kép
gröni
 
 


Zsófika!!

micsoda gyönyörűségesek istenem...:) nagyon nagyon ügyik vagytok, háűt igen a tandem cumisüveghez még lehet picikét ügyesedni kell de ahogy nézerm milyen ügyesen "falatoznak" egymásból hát már nemsokára :wink: nekik mennyi a korrigált koruk? foglalkoznak már egymással???azt nekem ők nagyon késn kezdték, szerencsére még ma is békésen alszanak a másik mellett ha az ordít mint a sakál 8) éjszaka majdnem három hónapos korukig nekem is együtt aludtak, szerintem ha birjátok hagyd te is , várd meg mig kinővik egymást meg az ágyat :lol: (együtt alvó ikreknél ráadásul nincs esély a bölcshalálra is na nemintha igy lenne 8) :lol: , cak jó a tudat még pluszban :lol: )

Gröni!

nahát ilyen marhaságot! de azért örülök hogy rátok nézett a neurologus igy tuti az ügy! háát nekünk nemvolt soha alvás gondunk (eddig :twisted: ), nincs is tanácsom, cask sok sok erőt tudok maximum küldeni, szeriontem az én gyermekeim tudták hogy nincs más választásuk, vagy hagynak aludni, vagy egy üvöltöző kiállhatatlan némbert kapnak anyának (hjaj nem birom ha nem alszom ki magam :oops: )

Bende!

kész vagyok a pasitól,,,,állati jól néz ki de komolyan!!!! nagy nőcsábász lesz az tutiiii :lol:

Princzike!

nagyon szuuurkoloookkkk!!!!!!sikerülni fog! :lol: :wink:
Vendég
 


sleepin
ugye nem gondoltad komolyan terhesen a kerités mászást? ejnyebejnye
kengyel: 24 ora minusz fürdetés és pelenkázás. egész nap kell. a nagy gondom: ő hason alszik. ma a babakocsiban ugye hanyatt kellett, aludt is vagy 1 orát össz a mai napon, mert nyomhajtja a hátát a csat vagy mi, meg szokatlan is lehet,amugy nem nyafogott érte. szoval amig ment a kocsi, aludt, aztán ha megállt,felkelt. vagy egy autozajra vagy bármire. na aztán este is hanyatt elaludt majd 10 perc mulva felsirt,aztán nem tudtam visszaaltatni, ugyhgogy levettem 8) az se jó,ha nem alszik rendesen. meg én se,ugye. ugyhogy az lesz sztem,hogy nappal van,éjjel nincs. röntgenen is nézték amugy a csipőjét. hát nemtom, 3 honapnyi hanyattfekvés alatt nem unja-e halálra magát. és szegény akkorát nyujtozott a pelenkázásnál. azért azt nem akarom megtenni,h abszolut nincsen rajta,nem akarok ártani neki. lehet, h most rendbejön 3 honap alatt,ha mweg késöbb kell rátenni,hosszabb ideig kell,ráadásul akkor már mászna vagy menne is. igy még jobb,amig csak fekszik. a megfordulás meg várhat,a nagyobbak is 7 honaposan forogtak. 2 hét mulva kell menni,akkor megnézik megint.
tesokocsirol keresek képet, abc design,kölcsön kaptuk,esövédös. lábzsák nincs,ez hiányzik,de a régi kocsirol szoktam áttenni D-nak. ági részére sajna nincsen, és nem is láttam,h rá lehetne tenni.de vaterán láttam olyat is, aminek mind2 része lábzsákos.

gröni
juj,nehéz lehet neked, le a kalappal elötted. igény szerinti szopi: nálunk nem vált be D-nál,ugyhogy én is ugy kezdtem,h Ági nem fog igényt szerint enni. Bnök mondta,h nem igaz, horánként éhes a gyerek, akkor vmi más baja kell,h legyen. Probáltam én is tartani a 2 orát az elején, oké,ne mindig sikerült,de nem az volt, h nyikkent egyet és rögtön cici. Most meg szépen 3-4 oránként eszik és gyönyörüen alszik éjjel is. kop-kop. Most ugye szivtunk ezzel a náthával, remélem, visszaáll a szép alvás. lábujjhegyezéshez nem értek.
ezt a csipődokit amugy dicsérik, a 6 hetes kontrollon még más volt, az is mondta, h nem oké a csipő- atto félek, ha nem fejlödik ki rendesen a csipöizület, késöbb könnyebben kopik majd neki.
bnömnek is van vastagabb rész a méhén, neki évente kell nézetnie. de az nem a mioma, mármint a vastgaodás?
mellbimbotekerés, jaj. Nálam d csipkedte, de nem alváskor,hanem amikor ölbe vettem, fuj de utáltam,szerencsére leszokott.

tesókocsi
van karfája és kupolája is elöl,de otthon maradt
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Gröni, basszus ez gáz ez az alvás... nagyon kevés egy ekkora babának. De persze tök érthető, hogy nem is tudsz mit tenni. Nem tudom, mit lehetne tenni, aránylag Bende is jó alvó volt. Éjjel sötétben vagytok? Arra mindenképpen rá kéne szoktatni, hogy este fürcsi, kaja, tente. Aztán jöhet a nappali alvás, hogy azt is beiktatni valahova. Valami olyasmi rémlik, hogy mintha Bendénél is lett volna vmikor egy ilyen csakazértse alszok időszak, lehet valami fejlődési szint van, bár ahogy írod, úgy tűnik elég állandó a prbléma...

LMami! Köszi!!!! :oops: :D

Kata, nyugi, nem másztam kerítést... 8) :) Szerintem, ha hason alszik ne add rá alváshoz, hisz' hason jól áll a csípője! Nekem anno még a kórházban azt mondták nem jó a csípője, sokat legyen hason (a vákum miatt megcsinálták az UHkat ott helyben pár naposan), hallgattam rájuk, úgy altattam, ébren persze még hanyatt volt az elején, de mivel első időkben alszanak szinte csak, így nagyon sokat volt hason, a 3 hós kontrollon tökéletes eredményt kaptunk. Nem mondom, hogy ne add rá egyáltalán, mert persze, hogy nem akarja az ember, hogy később ebből legyen baj, de alváshoz felesleges szerintem. És tornázzatok sokat, Bende imádta!!! Ja igen, azt is csináltuk a hasonfekvés mellett. Ha gondolod leírok pár gyakorlatot... 2 hét alatt remélem fejlődik annyit, hogy levetetik a kengyelt!!!
Nem rossz ez a testvérkocsi, csak annyira félek a méretétől. Egy szimplával is néha nehéz... No meglássuk... :) Testvérfellépőt tuti veszek... más nem, később jól jön... :D Tény és való, elég drága... :roll:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Kata!

Már múltkor is ez volt az első gondolatom mikor megvolt 13 napig, de persze terel az ember, hogy biztos a ciszta, viszont, hogy most is ilyen sokáig megvan kezd erősödni bennem az érzés, hogy mioma lesz ez! :( Szopi. Nem volt sok választásom vagy megszokom vagy megszököm! :lol: Nagyon nehéz ez a kengyeles dolog, de tényleg ha muszáj akkor inkább most, míg ilyen kicsi! Nagyon sajnállak benneteket, nehéz lesz ez mindkettőtöknek, főleg, hogy hasonalvós Ági! Nagyobbak meggyógyultak?

Mami!

Irigy, irigy! 8) Most megengedhetem magamnak azt a luxust, hogy akkor alszok mikor Dóra, így általában megvan a 6 óra, annyi elég csak épp rosszkor! :?

Gyugyi!

Mioma ügyben tessék megjelenni! :P Neked mit mondtak, kell vele foglalkozni? Vagy ez függ a mérettől is? Kell ellenőrizni?

Na megyek, mert Dórával írok! Nem győzők javítani, mindig belerondít! :lol:

Kép

Kép
gröni
 
 


Sleepin!

Így volt, fürcsi és szopi közben bealudt, de csak fél órát max, utána fent volt úgy éjfélig, aztán aludtunk reggelig, néha volt ébredés de vissza lehetett altatni, most meg megint éjszakázunk. Akkor csinálta ezt mikor jött a foga, de azt végigvisította, most csak játszik, néha nyüglődik, alapvetően nincs vele gond, még enni sem akar! Ti is vákumosok voltatok? Nagy volt Bende vagy te vagy kicsi? :lol:

Kép

Kép
gröni
 
 


Rá volt tekeredve a köldökzsinór (3szor) és már nagyon gyengült a szívhang, így nyomták-húzák (+ fájásgyengeség már a végén). Én nem írtam anno szüléstörit, mert nem akartam elrettenteni senkit... bár itt nehéz lenne.... 2900 gr, 50 cm... nekem meg nem olyan keskeny a csípőm... remélem a második könnyebben jön... :roll:
Alvás: akkor szerintem ez átmeneti, meg kell szoknia, hogy este alvás és hogy nincs játék... Nem könnyű, de meg fogja szokni. :) Most sem óhajt alukálni még???

((Bocsi, de én viszont megyek, mert Bende kelt 7-8 körül max.))

Kép
Kép
sleepin
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Gröni :)
Aszonták, nem kell, amíg nem okoz panaszt. Akkor viszont kikapják. Gondolom, ha megyek citóra, (kéne má'...), akkor megnézi uh-n.

Zsófi :)
Annyira édesek!!!!! :D :D :D

Babások "problémáit" nosztalgiázva olvasom..... :) :) :) De rég volt nálunk..... Igaz, éjszakázni én is szoktam :wink: :lol: :lol: , ....... Huu, ide írtam valamit, de ki is töröltem...... 8) A mocskos fantáziám mindenségit!!!! :lol: :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Jó reggelt!

Gröni!
laptetűűűűűűűűűűűűű :lol: Dóra tényleg ilyen picit alszik? :shock: hű, ez kemény lehet.... :roll: a fejlődése bizutos okés, ne paráztasd magad 8)
miomához nem értek.... :shock: de doki láthatná,nem?

Sleepin!
basszus, ilyen nehéz szülésed volt? :?

Kata!
sajnálom ezt a csípő dolgot... :? sztem is csak nappal hordja.ilyenkor bizony kár, h hason alszik. :roll:
remélem a kontrollon mondanak vmi jót...tényleg, biztos van erre vmi spéci torna,nem? :roll:
Peti és a suli? :D

Princike!
MILLIÓ DRUKK MÁRA NEKTEK!!!!!!! :P

1 hete nem adtam semmi hozzátápit Lillának.tegnap sárgás-savanyú szagú és híg volt a kakija, 4x.ez lehet a foga miatt:?(amúgy pépes és zöld a hypoallergén tápszer miatt :roll: ).
ma ettünk a mokkáskanálnyi nektarint.de nem teccett neki, úgyhogy nem is erőltettem.csak az íze miatt. :roll: :D

mennyit kéne híznia egy 4 hós babának hetente?????????? :roll:
még csak 6,69 a súlya :? héten 10 dekát hízott, előtte héten 6-ot.az nem kevés? :roll:

Gyugyi!
mesélj is valamit ha majd lesz időd! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Kukac!

Nagyon édesek a picik!

Princzi!

Drukkolok!


Rólam: megvan a vérkép eredmény,csak szabin van a dokim.Majd jövő héten befutok hozzá,hogy mit mond.
Nincs csillagom.

FSH: 6,3
prolaktin:23,5 2,8-29,2 van az érték
tesztoszteron:75,4 14-76 van az érték (ez egy kicsit aggaszt)

De alapjában jobb mint a régebbi.
Vendég
 


Lili, tényleg magas picit a tesztoszteron, de nem tudom, mit szokás ezzel tenni. A PCOS-ra szokták mondani a magas tesztoszterint (meg minden mást...) LH?

Vicus, mennyit kéne híznia?? Azt tudom, hogy 6 hóra duplázzon, de az még odébb van. Elsõ 3-4 hónapban 113-227g/hét
4-6 hó között 85-142g/hét ezt most találtam... még kutatok... Nem találtam mást... Ne a súlyát nézd, hanem Őt. Ha jókedélyű alapjában véve, akkor nincs gond. Ok? De ha nem bízol ebben, akkor szólj a védőnőnek és vidd el egészségesre, hátha mondanak valami okosat. Kaki simán lehet fogtól... Sőt a súlya is lehet attól... ilyenkor étvágytalanabbak. Nem hiszem, hogy gond lenne ezzel...

Gyugyikám... hát el sem tudom képzelni, vajon mire gondolhattál... :roll: :lol:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Orvostanhallgatók:)

1.
A professzor azt fejtegeti, hogy a sperma glukóz-tartalma viszonylag
magas.
Egy orvostanhallgató leány megkérdezi:

- Jól értettem: a férfiak spermája tele van glukózzal, mint mondjuk a
cukor...? - A professzor igenlő válaszára így folytatja:

- Akkor miért nem édes...?

A kitörő röhögésből rájön, mit mondott, belepirul, de meghallja a
professzor egzakt válaszát:

- Azért nem érzi édesnek, mert az édességet ízlelő bimbók a nyelve
hegyén vannak, nem a torkában.

2.
A professzorasszony bejelenti, hogy másnap vizsgatesztet írat, ezért
csak az maradhat távol, aki súlyos balesetet szenvedett, fekvő beteg
vagy meghalt egy közeli hozzátartozója. A tanulócsoport heccmestere
jelentkezik:

- Igazolt távollétnek számít a szexuális kimerültség is?

A professzorasszony megőrzi nyugalmát a kitörő röhögésben is, és így
felel:

- Az nem igazolt mulasztás. Attól még nyugodtan eljöhet, legfeljebb a
másik kezével írja meg a tesztet. Ha meg esetleg nem tudna leülni,
akkor állva.

3.
Az anatómiaprofesszor megkérdezi:

- Tudja-e valaki, melyik emberi testrész képes kilencszeresére megnőni?

A nagy hallgatásban csak egy szende hallgatólány jelentkezik:

- A pénisz. - Mire a professzor:

- Nem. A pupilla. De gratulálok a barátjához...
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: