Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Nita!
:lol: :lol:

Dius!
Megírom privibe a számom légyszi dobj egy sms-t ha megszületik picur!Szerintem FIÚ! :D

Meli!
Küldhetnél fénypostán málnát,imádom! :wink:

Angie!
Gratula,meglásd nem is rossz két pasi már Én is kezdem megszokni. :wink:
Persze tudom,hogy ha 1 hét mulva megszületik a szomszéd kiscsaj majd irigykedem a csajos szerkók láttán. :lol: 8)

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Sziasztok!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Én hirtelen 3 gyerekes anyuka lettem,itt a nővérem kislánya egy hétig.Szóval van mentségem,hogy miért nem jövök. :wink: Tegnap Állatkerbe voltunk,minden napra kell valamit kitalálni.Nem unatkozunk. :D puszi mindenkinek!

KépKép
Kép
mucus75
 
 

 
 

Sziasztok!!!!

Én tudom rég nem jártam erre de egyre kevesebbet tudok gép előtt ülni a pocakom nyom nagyon fenn van/volt a méhem.

Nagyon megnőttek ezek a kis csöppségek!!!!! na és egyre szebbek :wink: :wink:

Angie34 neked meg hatalmas gratula a kisfiúdhoz!!!!!

Mi jól vagyunk kislányom szépen fejlődik, doki szerint nem várjuk meg az augusztust. Be van fordulva és fejecskéje indul kifele. Doki hó végére tippeli a szülést, ami egyenlőre normál szülésnek látszik, aztán majd meglátjuk. Kórházi batyum majdnem kész. Ja kislányunk nekünk is Petra lesz a hosszú gondolkozásnak férjem vetett véget ő tette rá a pontot az i-re. Amúgy jól viselem a terhességet, a nagy pocakon kívül semmi gondom manapság.


Puszi mindenkinek!!!!!!!!!

Egy 32 hetes pocakfotó
Kép

Kép
Kép
melisch
 
 


MELISCH JAJ DE ÖRÜLÖK NEKED.MÁR NAGYON HIÁNYOZTÁL!!!!!!!!!!!!!!
gyönyörű a pocakod és szép neve lesz a kis puncisnak!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melisch!
Azta de szép pocakod van! :lol: :lol: :lol:
Már nincs sok hátra.....szorítok! :wink:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


angie

gratulálok a pici fiúhoz :)

melisch

nemsokára te is babázol,jó nagy poci :shock: :)


megkaptam a kombinált teszt eredményét,megkrdeztem és azt mondta a csajszi hogy nagyon jó lett :) :) :)

jővőhéten meg bemegyek a papirért de megnyugodtam legalább :)

KépKép
bettike83
 
 


Betti örülök hogy minden rendben van.ezután is így lesz meglásd:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita

remélem is :)

nálad hogy birják a fiúk ezt a meleget?mondjuk medence közelben elviselhetőbb :D

KépKép
bettike83
 
 


hát ma kikészítették reggel az idegeimet.Máté sírva kelt akkor a Barni is.élmény volt .........

most megy a ventilátor a szobába.csak mozgassa a levegőt mert mindenki izzad mint a ló........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Csak bekukk,hoztam képeket. :wink:
Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Dius nagyon édesek a pasik! Olyan jó nézni a képeket! Puszi....

királylány
 
 


Dius annyira gyönyörűek a fiúk.öröm nézni öket!!!!!!!!

tegnap lekopasztottam a fiúkat itthon......olyan cukik.:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!
hogy bírjátok ezt a nagy meleget??
mi ma indulunk mezőkövesdre, megyünk strandolni,vagy a zsóryba,vagy bogácsra,nem tudjuk,hogy a zsóry hogy áll,mert mindig b@szkódnak valamelyik medencével.
Mucus,aranyosak a gyerekek,ez a játszószőnyeg nekünk is bejött.Talán jobb a ti korkülönbségetek,nekem Pistike mindent elszed Melcsitől...

Melcsi lányom 2 lépést ment magától,aztán gyorsan seggre ült. :lol:
Nekem is le van turva mindkét gyerek haja,hát aki azt mondja,hogy nem erősödik a gyakori vágástól,szerintem nem mond igazat.Rendes tüsi Melcsinek is.Apa szerint most már növesszük a kislányét,de nekem úgy tetszik így.

Hozok majd képet,mindenkinek jó nyaralást,vasárnapig leszünk,4 kor van indulásunk.

Dia:kitartás,és még várjál egy kicsit.Hú,de izgi,én lányt mondok,szerintem kislány lesz.

Melish,szép a pocakod,nem repedt meg,hú,én viszek a strandra olyan sötétítő függönyt,bár halálra röhögtem magam,mikor a barátnőmet megláttam benne,mert tényleg sötétítő mintája van a strandkendőjének. :lol:
Nemsokára hárman lesztek,de jó is lesz,nagyon megérdemeltétek a kis picurt.

Betty,örülök,hogy jó a teszt,láttam iwiwen,szépen gömbölyödsz.
Fiú,vagy lány lesz szerinted???

Na megyek,mert be kell pakolásznom,ja a lényeg,a hét eseménye3:MEGJÖTT!!!!!!!!!!!úGYHOGY LESZ 3. BABÁNK.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Hoztam még pár képet. :wink:
Kép Kép Kép

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyors bekukk!

Gyönyörűek a srácok!!! :lol:

Kismamiknak gratulálok, Dia, Melisch NAGYON SZORÍTOK NEKTEK!!!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Lyly!
Csak ennyi???
Fotók?beszámoló? :roll:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Sziasztok!!!!

10 hónaposak lettünk!!!!!!:)))

tegnapi napom szuper volt.szalonnát sütöttünk és éjjel 3-ig lovagoltunk!!!!
a szúnyogok szarrá csípkedtek ruhán keresztül...

Melcsi várjuk a képeket:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi a dicséretet, igen jó nagyok vagyunk már. Öcsémnek ma mutattam a neten azt mondta hú, jó nagy darab lettél csak nézet tágra nyílt szemekkel. Igen lassan 10-12 kg van rajtam és szerencsére még nem repedtem ki de megint nagyon feszül a bőröm, tehát még nem jutottam át a nehezén.

Bettike lassan meglátod te is milyen gyorsan nő a pocak :lol:

Mucus nagyon édik a kis pasik és már, hogy megnötetek :shock: :shock:

Melinda de jó piri megjött, gondolom megvolt az öröm jöhet a 3.ik férjed mit mond? Majd kérünk tőled is képeket és jó strandolást!!

Lyly veletek mizus kép???????????

Nita már 10 hónaposak vagytok???????? Most szültél :shock: Képek?

Nyusziról mit tudtok????????????????

Puszi mindenkinek!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch töltetek fel apival képeket és hozok!!!!!
bizony nagyon megy az idő..tényleg csak most bujt ki.......:)
te is nemsokára megszülsz!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mucus!
Nagyon édesek a fiúk!! Látom Domi is nagyon imádja az öcsikéjét.
Szoktátok mondani Kolinak hogy öcsi?
Van étvágya ebben a nagy melegben? Tejcsid van még valamennyi?
Éjjel felkeltek?

Nita!
Gratula Barninak a 10 hóhoz, tényleg annyira repül az idő...
Várom én is majd a képeket!

Melisch!
Szép nagy pocakod van, és tuti jó bőrőd van hogy nem repedt meg eddig :)

Melinda!
Milyen volt a nyaralás? Várjuk a képeket! :)

Jól vagyunk, egyre többet gagyarászik a kis tökös. Most már forog is rendesen sokszor kicsi a kiságy már.
Éjjel 1-max.2szer kelünk, enni nem kell neki, csak iszik és alszik tovább.
Jó kisfiú, teljesen más mint Kíra volt anno.
Minden nap eszik valami, tejpép vagy almapüré- vagy a kettő keverékét. Nagyon szereti és elvan vele 4 óra hosszát is utána.
Tettem el a fagyóba neki télre meggyet, őszi-sárgabarit, cukkinit.
Röviden ennyi.

Hozok én is pár képet.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Gyorsan le is vettem a képeket, mert nagyon ügyesen manipulálnak ezzel is. :shock:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Lyly ki manipulál a képekkel????????? :shock:

Kirus kár hogy messze laktok.úgy megdögönyözném a kis pöcsöst.........annyira édes.gyönyörűek a tesóval:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita,
egy másik topikban az egyik lány képét "ellopta" egy magazin, és orvul felhasználták illusztrációnak. Azt mondták a lánynak, hogy nyít fórumra tette fel, nem volt jogvédett, és ebben igazuk volt. :shock:

Egyébként jól vagyunk, Csani változatlanul keveseket szopizik - szerintem -, de már 6,2 kg, így 2 hósan. Tehát valamit biztosan szív magába, ha mást nem, akkor sárkánytejet.
Ma megyünk oltásra.
Fogalmam sincs, miért csinálja, de a szép alvókájából átment arra, hogy óránként, 2 óránként szopizik éjjel, én meg kezdek zöld és lila és kék színekben játszani a kialvatlanságtól. A párom egy tündér, mellettem van éjjel is bármikor átveszi a gyereket, de ezt sem akarom, mert vezet, és nagy gépek között dolgozik, féltem, hogy beájul valahol. Így egyelőre én zombisodom, ő meg aggódik. 8)
Egyedüli bajom, hogy bencével nem tudok annyit foglalkozni, amennyit szeretnék.

Ezek a csecsemő-csemeték nagyon édesek, és tényleg dögönyöznivalók. :D

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Lyly értem..........

ha tudok szivesen segítek valahogy!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


15 hetes babalak :)
Kép


kirus

kis zabálnivaló pöcsös :)

KépKép
bettike83
 
 


Betti nagyon szépen gömbölyödsz!!!!!!!

tegnap este api megszólal Barninak hogy ugye kell egy kishugi.?!
mondom én nem szülök.erre api.dehogynem....... :? :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


beléd akarják beszélni a dolgot :D :D :D

KépKép
bettike83
 
 


nagyon azon vannak.de ellenállok......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita

sztem,ha még szeretnél is majd még egy gyereket,azért várj pár évet,még fiatal is vagy,meg még Barni is picike.ki kell élvezni ezeket az éveket a kicsikkel és aztán majd lehet te is meggondolod,h tényleg jó lenne még egyet bevállalni.bár nem tudom te h vélekedsz erről? :)

KépKép
bettike83
 
 


én már tényleg nem szeretnék később se.........3 gyerekkel lennék tök egyedül.apinak dolgoznia is kell.anyumék is dolgoznak még......
meg néha el szeretek menni apival is..3 gyereket nehezebb lepasszolni......... :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


megértelek nita

KépKép
bettike83
 
 


:lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


lányok van egy ismerősöm aki baráti áron gyönyörűeket fest falra!!!
négyzetméterenként 7000ft+anyagár.......
ennél mindenhol drágábban dolgoznak.ez nagyon reális ár:)

Kép

Kép

Kép

ha komolyan érdekel valakit szóljatok!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Csajszik!
Már nagyon sokszor eszembe jutottatok, most épp vesemedencegyuszkóm van, vasárnap az urológián töltöttem az éjszakát, de már sokkal jobb, és legalább most van időm írni! :lol: De tényleg már annyiszor gondoltam Rátok! Főleg Nitára, mert annyira szerettem vna felmenni babnet talira, de nem hiszem, hogy holnapra lényegesen jobban lennék.de azért remélem.
Jó volt olvasni, hogy Midenki jól van, és a képek is tündériek.
Mi jól vagyunk, volt itthon Ati, voltunk náluk, nagyon jól sikerült minden, akersztelő is. Nagyon jól éreztem Magam, és sztem mindenki más is. Sajna visszament, majd Beni szülinapjára jön, de az legalább 2 hónap, nem 5 :roll:
A rossz hír, hogy másik nagypapám is rákos, most derült ki, máj rák. Orvos volt, tudja mi vár rá, teljesen feladta. De ami rosszabb, hogy Mamám nem akarja elfogadni a helyzetet, folyamatosan beküldi a kórházba, h műtsék meg, nem látja be, hogy nincs mit tenni. Nekem is fáj ez, mert Tőlük kpatam mindig igaz tiszta szeretetet és bíztatást. de el kell fogadnom, és remélem szebbé tudom tenni ezt a kis időd, és tudok erőt adni.ű

Lyly: sajna én már nem láttam a képeket, De azért is Neked írok előbb, mert olyan szinten felháborodtam, hogy csak na. Ha ez egy nyílt fórum is, akkor is csak forráshellyel tüntethetnének képeket. A babanet pedig nem hiszem, hogy hozzájárulna ahhoz, hogy a kliensei képeit az engedélyük nélkül felhasználják Arról nem is beszélve, hogy gyermek képét még nyílt fórumról sem lehetne megjelentetni a szülő gondviselő engedélye nélkül. Szóval eza nyílt honlap egy nagy kamu volt, és mélységesen szégyelhetné magát az, vagy azok, akik jogban nem jártas embereket így félre vezetnek.
Egyébként örülök, hogy jól vagytok! És jó, hogy ott a Párod is, biztosan ő is nagyon boldog. iwiwen nem vagytok fenn, ha igen priviben írd meg, és jelöllek, ha nem bánod!

Duna: Veletek mi van? Vki tud Róla vmit?

Kirus: gyönyörűek a Manók! Szép a kisfiatok nagyon, biztos sok örömötök van benne. Kislányod babázik vele?

Melisch: nagyon-nagyon szép a pocód, és hatalmas, nagyon jól érezheti magát Petra odabent! De gonolom, hogy már nagyon várjátok! :lol: Drukkolok! Család segít? Köszi, hogy rám kérdeztél! :lol:

Melinda: ciklusvonalzót akarunk! :D 8) Hajrá, én nagyon drukkolok! Majd dobj fel képeket!

Angie: szívből örölük, hogy ennyire jól alakulnak a dolgok! Hajrá Nektek is! És gyere mindig írj, és mesélj, hogy mizuka.

Betty: Neked is nagyon hyelyes a pocod! Hogy viseled a dolgokat?!

Mucus: Nagyon szép anyuka vagy, és csak úgy sugárzik Rólad a boldogság. Édik a fiúk! Jól kijönnek?

Nita: sztem is lesz ott még harmadik, meg vagyok győződve róla. Anyós?Tetszenek a vonalzóid!

Királylány: még egyben?

Próbálok gyakrabban jönni, és hozni képeke, Atinál vannak fenn wiwen újak, és majd teszünk fel.
puszi

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszi drága gyógyulj ám meg hamar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
honnan érzed hogy lesz 3.????????????? :roll: :P :P :P
majd felhívlak valamikor.jó?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Voltunk Zsóryba,de inkább kameráztunk,mint fényképeztünk,egy-két kép van,azt meg az iwiwre raktam..
Királylány??Merre vagy??Hogy vagy???

Nita:Nekünk is 3 lesz,anyós elment dolgozni,azóta nekem sincs segítségem,de szerintem jól feltalálom magam,Apa most 6 napot megy éjszakára egyfolytában,hát ennek nem örülök,de ez van.Hátha meggondolod magad te is.Én csak egy évvel vagyok idősebb,bizony,kemény 25 leszek,de akkor is szülök,és nem is olyan sokára,remélem,addig,míg benne vagyok,mert ha visszamegyek dolgozni,Pityeszék meg önállóak lesznek,nem kezdeném elölről,az biztos,mert nagyon rengeteg türelem kell hozzájuk,az tuti.

Betty:szépen nő a pocakod.

Nyuszi:gyógyulj meg.Akkor Atival most hogy álltok?Együtt vagytok??Ciklusvonalzó??ÚÚHH,az mi??Én azokhoz nem értek.Abból nézzem,hogy mikor próbálkozzunk majd?Pityesz havi 2,Melcsi havi 1 szexből lett... :oops: :oops: Inkább nem csinálok,mert akkor tuti nem sikerül,nekem a spontán közelebbi.

Lyly:tényleg nagyon durva,hogy lopkodják a képet.Ti hogy vagytok??Párod??

Kirus,de nagy már Nimród,pedig most született!!Kira szereti??Eljátszik vele??Nekem Pistike most kezd hozzá egyre többet beszélni,magától,ez a lényeg.Sunci Manci,így hívja.. :lol:

Mucus??Merre vagytok??
Melisch??
A másik Bettyről tud valaki valamit??Aki lombikra ment!!
Ha valakit kihagytam,bocsi!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


TEGNAP ELINDULT MELCSI!!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Meli tuti nem gondolom meg magam...........nekem irtó kevés a türelmem!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Otthon voltunk Heves Megyébe azért nem írtam.
Nagyon jó volt,hűvösebb volt egy kicsit mint itt és medence is volt. :wink:
Koli nagyon gyorsan nő,már 6300g és 64cm. :wink: Most épp nyáladzik,nem tudom nem e a foga jön. :roll:
Hoztam pár képet.
Kép Kép Kép

Nyuszi!
Jobbulást!
Nagyon szeretik egymást a fiúk. :wink:

Dius!
Drukk!!!!Kérek sms-t! :wink:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Mucus tényleg nagyon nő Koli:)))))))))
és gyönyörű a bátyóval együtt:)))))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy ilyen későn jelentkezem, talán már tudjátok a nagy hírt, de azért megírom, amit Dia írt SMS-en:

"Kiderült a nagy titok. Ma, 2010. 07. 29-én 9.27-kor 3350 gr-mal és 50 cm-vel megszületett Bence kistestvére, Áron. :lol: "

Dia, sok szeretettel gratulálok itt is Nektek, sok tejcsit és boldogságot kívánunk az egész családnak!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Dius szívből gratulálok Áronkához!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ugyan akkora sullyal született mint Barnikám :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gratulálok Dia!!Sok tejet,puszi Nektek!!Szép súlya lett!!Jaj,de jó Nektek!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Meli nemsokára te is újra babázol..ahogy ismerlek.......... :oops: :oops: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Dius!
Hatalmas gratula!! :D :D :D
Én mondtam,én mondtam,hogy fiúúúúú :lol:
Millió puszi és képet,beszámolót kérünk ha már tudsz szusszanni! :wink:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


milyen sok fiú születik:)))))))) :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszönöm-köszönöm. Itthon vagyunk, jól vagyunk, szokjuk a helyzetet. :lol:

királylány
 
 


Dia gyönyörű lett Áron baba!!!!!!!!!!!!!!öröm nézni:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Láttam Áront nagyon édes. :D Gratula hozzá Dius! :wink:

KépKép
Kép
mucus75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: