Új privát üzeneted érkezett!

Gabi: én sem tudom, mi van ilyenkor, mi a teendő. Egyáltalán ez hogy lehet?? Azt olvastam, hogy 40 nap, míg a tej elapad, tehát elvileg nem lehet egyik napról a másikra! Egy weboldal sok pihenést és szénhidrátban dús táplálkozást javasol, s amit Te is csinálsz: gyakori szoptatást. Ma délután megyünk a védőnőhöz, meg a gyerekorvoshoz, hátha mondanak valami tuti tippet, majd írok Neked, hogy mit mondtak...Ábel is sokszor felébred, idegesen alszik, s alig 2 órákat...elég kiborító a helyzet.
kexi
 
 


Sziasztok lányok,
Bocsi nem voltam egy pár napig, mert döglődött a gépünk és tegnap este lett kész.
Előszőr is Mares, én is ugyan ezt éreztem amikor megtudtam hogy hormongyógyszert kell szednem és az én férjem sem akart hallani róla. Nekem a doki kerek perec megmondta hogy gyógyszer nélkül nem lesz baba. Így már nem volt kérdéses a dolog. Én összesen öt hónapig szedtem a clostit és 2-3 kg jött fel rám, ami szerintem nem vészes. Ha figyelsz magadra akkor hülyeség hogy elhízol a gyógyszertől. Próbálj meg annak örülni, hogy megvan az ok amiért nem sikerül a baba. Tudom ez nem vigasz, de sokan éveket várnak arra, hogy egyáltalán kiderüljön, hogy mi a baj, miért várat magára a csöpség. Most már tudja az orvos hogy alacsony a progiszinted és magas a proaktin, így a gyógyszerekkel ezt nagyon szépen kezelni lehet. Nekem is a progiszintem volt alacsony és már az első hónapban a clostitól helyrejött. Szóval szerintem nyugodj meg és ilyen butaságokon ne is gondolkozz mint a válás. Ezt együtt kell végigcsinálnotok és hidd el ha sikerül akkor az örömötök is közös lesz. Tudom hogy nagyon rosszul hangzik hogy gyógyszer kell, főleg hogy több is, de hidd el ez nem a világ vége, most már én is tudom. Nekem is segített és látod itt minenkinek. Hidd el menni fog, csak ne add fel. Nagyon-nagyon szorítok nektek.
Lányok a babák nagyon édesek, már én is annyira kíváncsi vagyok a mi kis mazsolánkra :lol:
Nita: kitartást neked így az utolsó hetekre és drukkolok nektek nagyon. Olyan hihetetlen, hogy most lettél kismama és most pedig már azt várjuk, hogy mikor érkezik meg Barnika :lol:
Annus: köszi az infókat, át is böngésztem őket.
Tegnap megvettük a hiányzó cuccokat. Most már csak a babakocsi hiányzik. Sajnos nem volt ideje összerakni a férjemnek a pelenkázót és a kiságyat, de a jövő héten az is meglesz és akkor beállítjuk a helyére. A jövő héten csinálunk nagytakarítást és szerintem úgy is csak utána van értelme szépen berendezni a kis babasarkot. Már annyira várom, főleg hogy néha eszembe jut, hogy már a 34. hétben vagyunk. Olyan hihetetlen. Remélem jövő hét végérére már szépen be lesz rendezve a babaszoba és akkor hozok nektek fotókat is. Az ágyneműszettet mi majd csak akkor tesszük bele a kiságyba ha már megvan a baba, mert hát nem bízom a macsekomban, képes belefeküdni. Azt az elvet valja, hogy amit nem látok az nem fáj :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!

Ma már nem annyira elkeseredett és túlvilági az ábrázatom, mint tegnap, bár sokan észreveszik, hogy nem vagyok valami vidám a melóhelyen.

Gabi: nekem csak az a furi, hogy a prolaktin szintem nem nagyon magas, hanem a felső határ közelében van. Ráadásul amire ő támaszkodik , az egy márciusi vérvétel eredménye....

CSige: aranyos vagy, hogy írtál... a Closty-tól én sem híztam, másik doki is írta, egy havit, azt beszedtem, de pont az esküvő hónapjában, amikor még a fogaimmal (gyökérkezelés) is küszködtem. Talán azért nem hatott ... Meg doki is mondta, hogy 3 hónap kell néha, hogy úgymond "hasson". De én nem értek hozzá


GAbi, Kexi: és a tej dolog változhat? lehet, hogy később majd lesz több?

CSige: húúú, nálad is mindjárt baba lesz :d :d :d:D
kfmares
 
 

 
 

Mares akkor szerintem kérj egy friss labort. Legalább is én ezt tenném.
Remélem hogy lesz tejem még, és most két ciciből szoptatok, hátha így jobb lesz. Reggel megette így a 110-et fél 9-kor és azóta most eszik megint, tehát majdnem 4 órát bírt ki.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Állítólag, ha szoptatok tovább, akkor még beindulhat atej. De most csak 70-et tudott szopizni 2 ciciből, így kis pótlás kellett sajnos. Olyan szomorú vagyok, hogy tápszerezni kell... :( A védőnő mondott egy homeopátiás cuccot, Alfa D9 a neve. Most át is ugrom a gyógyszertárba, s veszek, hátha...
Mares: örülök, hogy jobban Vagy, maradjon is így! A Babának kiegyensúlyozott kismamára van szüksége! Hidd el, be fog költözni hamarosan egy kis Manó...
kexi
 
 


Szép Estét Mindenkinek!

Gabi: remélem lesz még több tejcsid és babóca nem lesz éhes...

Kexi: próbálok megnyugodni, nem leírni magamt, hogy na, erre sem vagyok képes...

Megnéztem ma, hogy mi a prolaktin érték határa, 23,3 és nekem a 21. napon volt annó 23,26 - erre monddta a doki hogy nekem erre szednem kell a Bromocriptin-t.... másnál meg ezres értékeket látok , és azt értik sok alatt... :( most örüljek hogy mégsincs oly nagy bajom, vagy csaj félrenéztem vmt...?

Kexi: remélem még azért tejcsid megindul!!!!
kfmares
 
 


Mares: egy havi closti nem biztos hogy hat. Nekem is annó két havit kellett szednem és utána egyből terhes is lettem a harmadik hónapban, de sajnos ugye nem maradt meg a baba. Azért is fontos hogy helyretegyék a hormonokat, mert nem elég ha teherbe esik az ember, hanem annak a babának jól be is kell ágyazódni és ebben bizony fontos szerepet játszik a progeszteron szint. Nekem is azt mondta a mostani dokim, hogy spontán terhes lehetek, de ahhoz alacsony a progiszintem, hogy megmaradjon a baba és nagy a vetélés veszélye. Szóval hajrá nektek. Ha bizonytalan van a dokiban vagy a gyógyszerekben, akkor talán próbálj meg egy másik dokit és ha ugyan ezt mondja, akkor megnyugszol egy kicsit. Az biztos hogy a doki nagyon sokat számít, most már én is tudom és addig kell menni amég meg nem találod a megfelelőt.
Ma elkezdtem összepakolni a kórházi pakkomat. Még hiányos, de már felírtam hogy mi az ami még hiányzik és pár napon belül összeáll majd. Nehezen szántam rá magam, olyan hihetetlen hogy hamarosan eljön a mi időnk és akkor "megválok" a számomra oly kedves pocakomtól. Már most tudom hogy nagyon hiányozni fog. Ma reggel voltam vérvételen és amikor hazajöttem akkor a férjem rám nézett és azt mondta, hogy nagyon csinos vagyok. Annyira jól esett, hogy így a 34. hétben még mindig ez jut eszébe rólam :oops:
Na megyek, azt hiszem még vasalok egy kicsit.
Jó éjt mindenkinek.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!!!!!
velem minden ok volt a ctg-n........a multkori elég erős jósloknak ma nyoma se volt.........Barni viszont nagyon virgonc volt..........
szülésznőm szerint vihar előtti csend van.........
ja és kika szobába hinta székbe volt a ctg.....ki se akartam szállni ...........imádkozok hogy üres legyen a szoba mikor én szülök....a kád miatt is....ha lesz ott valaki ki kergetem az tuti!!!!!!!!

Csige számomra is hihetetlen hogy ilyen hamar elment az idő......nemrég még azért izgultam hogy betöltsem a kritikus 12.hetet........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!

1éve próbálkozunk a férjemmel.
A második Closty hónapom van. 2x2-t szedtem. Ma voltam UH-n.
Jobb ov: 53x30mm, benne 26,25 és egy 24mm domináns tüsző.
A bal ov: legnagyobb átmérője 43!!mm, benne 26-21mm-es domináns tüsző. .... Az a 43mm nem sok????? Nektek hány petét érlelt?? Szorítsatok, hogy sikerüljön a baba.... Köszi!
lybus
 
 


lybus szép nagy tüszők!!!!!!!!!!!!!
drukk hogy sikerüljön a baba!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok CSajok!

Tegnap urammal átbeszéltük a baba kérdést, ő kezdeményezte a társalgást, mert én napok óta nem beszelek erről. Megdumáltuk, hogy márciuban lesz majd 1 éve hogy próbálkozunk, addig nem stresszelunk, nem eröltetjük a dolgot, ha addig nem jön össze, akkor megyünk dokihoz.... de lehet rosszul döntöttünk....

Lybus: bár még csak kezdő vagyok a kérdésben, de az én 13 és 16mm-es petéimhez képes a tiedek óriásiak :D Szurkolok, hogy babóca legyen a vége!

NIta: bár a szülésben sem vagyok jó, de ismerősök általában akkor szültek mikor a baba alig mocorgott és már szinte akartak menni a dokihoz , hogy mi lehet a baj... de mégegyszer hozzáteszem én csak kezdő játékos vagyok baba fronton :D
kfmares
 
 


Sziasztok,

Mares: na, tök jó, hogy átbeszéltétek és szerintem ez a legjobb döntés, amit hozhattatok! Az én dokim mindig azt mondja, hogy görcsölés helyett a pihentetés a legjobb. Az egyik barátnőmnek pont így jött most össze. Elhatározták, hogy a nyarat még megvárják, aztán kezdik az orvososdit. És most 7 hetes terhes :D Kívánom, hogy Nálatok is így alakuljon! Márciusig még sok idő van!!
Lybus: szerintem tök jók azok a méretek. Nekem mindig csak egyet termelt, s az első hónapban nem is nőtt elég nagyra. Úgyhogy hamar Babát kívánok Nektek!
Lányok, szoptatás alatt lehet hajat festeni, meg szoliba menni? Szolizni majd csak pár hét múlva mennék, de a hajam elég katasztrófa!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 


Kexi szerintem lehet hajat festeni...........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm nitacska007!
Amikor Te szülsz, akkora derül ki, hogy babás vagyok-e! :D
Szorítsunk egymásnak! :) Remélem, hogy jól bírod az utolsó 2hetet! :)
lybus
 
 


lybus tuti +++++++++++++ lesz!!!!!!!!!!érzem!!!!!

ilyen széke lesz Barninak 2 héten belül:
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi csajok a bíztatást!
Nagyon görcsölt a hasam egész nap. Egy kicsit sok a 5-6 giga pete a szervezetemnek. Hétfőn megyek UH-ra, megnézetni, hogy mi lett belőlük.Remélem, hogy a sok hüvely UH-val nem ártok semmit.....

kexi :én úgy tudom, hogy a hajfestésnek semmi akadálya, de a szolit nagyon ellenzik! Görcsölni nem kell,én is csak azért siettetem a dolgot, mert 29 vagyok és az első terhességem lesz. A dokik szerint 27 éves kortól "késői első terhesség"-ről beszélünk! Ez rémísztő egy kicsit.

kfmares: nem kell egyszerre dokihoz futni, de egy év után ajánlják. Ha előbb rászánjátok magatokat, akkor is egy évet kell mondani, mert addíg nem szívesen csinálnak vizsgálatokat!
lybus
 
 


nitacska007
Nagyon tuti kis "fészke" lesz a kisfiadnak. :)
lybus
 
 


lybus a mai világba sokan 30 felett szülik első babájukat!!!!!
te még fiatal vagy!!!!!!!!!!
köszi a dicséretet!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Holnap megyek a nődokimhoz. Nagyon izgulok. Remélem minden rendben lesz. Lassan már utálok orvoshoz menni, mert mindig rossz híreket mond. A férjem meg dolgozik, úgyhogy nem tud velem jönni. Szurkoljatok nagyon!!!!!!!!!!! Rám férne már valami jó hír. Legalább a ciklusom beállhatna már. Jó fej volt a doki, azt mondta, majd a terhesség után beáll. Csakhát így meg nehéz teherbeesni.

Nita!
Nagyon aranyos a hintaszék. Hol veszitek?

Mares!
Örülök, hogy már jobban vagy és átbeszéltétek a dolgokat a férjeddel. Most majd minden rendben lesz. Nagyon szurkolok nektek.

Ja, képzeljétek, még egy kolléganőm terhes. Ezt már komolyan nem hiszem el. Mostmár felém is járhatna a gólya.

Puszi nektek! Legyen szép a vasárnapotok!
puffocska
 
 


Puffocska megy a drukk!!!!!!!!!!!!
ezt a széket rendeltem,.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Mares örülök hogy tudtatok beszélgetni, biztosan jól döntöttetek.

Nitácska jó ez a pihenőszák. Nekünk Pikoló van, kölcsön kaptam, de szerintem elég hülyén van megoldva, mert a lelógó játékok olyan messze vannak tőle hogy nem éri el.

Puffocska drukkolok nagyon.

Nóra megkapta a pneumococcus elleni oltást, nagyon jól viselte, nem volt semmi baja sem tőle.

Tejcsivel minden ok, 2 napig két ciciből szoptattam, plusz ittam a laktoherb teát, szombat óta már csak egy ciciből eszik 100-110-eket. És így elvan 3-4 órát is. Éjszaka viszont most többet kel. Most is fent volt 1-kor és 4-kor. És utána most kelt 7-kor.
5780 g volt, de szerintem most már több szerda óta.

Ma meg holnap szülőire kell mennem.

Teszek nektek képeket is.
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok,

olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek normális-e, hogy Ábel (holnap lesz 3 hetes) szinte semmit nem alszik? Tegnap délelőtt semmit nem aludt, 1-kor tudtam letenni, 4-ig aludt.4-től este fél11-ig ment a műsor, hol sírt, hol csak nézelődött. Ringatás közben kétszer elaludt, de az ágyában 5 perc múlva felébredt. Fél11-től 3/4 2-ig aludt, onnantól fél6-ig ismét cirkusz volt. Kétségbe vagyok esve. Egy 3 hetes babának sok alvásra van szüksége. Pocakja szerintem nem fájt tegnap, nem rángatta a lábát...Ti hogy altatjátok a Babákat és 3 hetesen hogy viselkedtek? Köszi előre is a segítséget.
kexi
 
 


gyönyörű a lányzó és hogy mosolyog.......istenem!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Újabb rossz hír a dokinál, nem vagyok babás. Szomorú vagyok. A doki szerint megint kezdjem el szedni a clostit (persze csak ha már megjött, ami most nem akar megtörténni megint), de most aktívabb ellenőrzés mellett. Kicsit aggódok. Szerintetek? Annyira idegesít, hogy nem akar beállni a cikusom normásra. Így nehéz lesz teherbeesni.

Gabi!
Nóra nagyon szép kislány. A mosolya pedi elképesztően gyönyörű. Nagyon szép kislány.

Kexi!
Szegény Ábel, na meg szegény ti. Sajnos fogalmam sincs, hogy ez normális e. De mi mit mond a védőnő? Kitartás!

Csige!
Mi újság veled? Hogy vagytok? Hihetetlen, hogy nemsokára megszületik neked is a kislányod.

Remélem mindenki jól van, legyen szép napotok!!
puffocska
 
 


Sziasztok LÁnyok!

Kexi: én, mint a nagy tudatlan sok okosságot nem tudok mondani, de többeik talán többet segítenek, én csak annyi tudok ( tesóim gyerekei miatt), hogy ha sokat sír annak oka van, bátyusnál mondjuk a feleségének a teje nem volt tápértékes eléggé, így a kicsi szinte vizet ivott... de nem hiszem, hogy nálad ilyen gond lenne, csak egy példa volt! GAbi Talán sokkal sőt biztos hogy okosabb ebben a kérdésben.

Puffocska: ne törj le... mondom ezt én , aki egy hete totál kivolt.... de jobb, hogy megbeszéltük urammal, hogy élünk ahogy eddig, szeretjük egymást, és ha márciusig semmi, akkor komolyabban ráállunk a kérdésre. A jó hír az, hogy akkor lehetünk együtt amikor akarunk, a nagy veszély, hogy teherbe esek nem fenyeget.... sajnos nem.... de legalább nem ezen agyalok, kedvem is jobb...ha nem várom, nem csalódok , mikor ismét nem jön össze...
De nem feladni!!! Dokid segít, tuttti, én csak elbizonytalanodtam a dokikban... Szurkolok, ahogy a többeik is neked, és elhiheted amit mondanak, egyszer nekünk is összejön!!!

Gabi: Nóra csodááááááááááááááálatos :D
kfmares
 
 


kfmares nagyon tetszik a hozzá állásod !!!!!!!!!!!
puffocska ne keseredj el......nekem a 2. vetélés után 5.hónap kellett hogy beálljon a menzi!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok.
Nita:nagyon jó a pihenőszék, nekem is ilyenre fáj a fogam.
Gabi: nagyon édesek vagytok, mekkora már a pici lány.
Mi megvagyunk, tegnap voltak jósló fájásaim, ami sajnos a megeröltetéstől volt, így nagyon meg is ilyedtünk. Nekünk elég mozgalmasan telt a hétvége. Sajnos a múlt héten lebetegedett a macsekom kijött az allergiája, így azt kezelgettem. Emellett sok már is összejött. Éreztem én hogy sok ez így együtt és ennek hatására herpesz lett a mellemen. Volt már ilyen nyolc éve a nyakamon és hat éve a kezemen, de azóta semmi. Most gyengébb volt az immunrendszerem és a sok stressz és idegeskedés hatására a mellemen jött ki. Itt helyben nem láttak el, mert kismama vagyok, így beküldtek a klinikára. Ott szombaton három órát vártunk mire megnéztek és nem merték biztosan rámondani hogy herpesz, így átküldtek a bőrklinikára. Ott másfél órát vártunk és kaptam rá ecsetelőt, valóban herpesz sajnos. Babának nem árt, mert nem terjed, csak kijött és ott kitombolja magát, majt elmúlik. Vasárnap vissza kellett menni kontrollra, akkor megint másfél órát vártam, majd utána állatorvos. Nagyon sok volt ez nekem, így hazafele vasárnap már nagyon erős jóslófájásaim voltak de rendszertelenek. Ahogy hazaértünk lefeküdtem és szépen elmúltak, azóta sincs semmi. Ma viszont nagyon fájnak a csontjaim, ennyire még soha nem fájt a terhesség alatt. Remélem holnapra már elmúlik, vagy legalább jobb lesz. Most pihenő üzemmódban vagyok és ami a legfontosabb megpróbálok nem idegeskedni. Már a férjem is belátta hogy sok volt ez így nekem. Nem most kellett volna a ház szigetelésének nekilátni.
A jó hír az hogy összeraktuk a pelenkázót és holnap mosom a kisruhákat és a férjem összeszereli a kiságyat is. Majd csak hét vége fele fogjuk berendezni a kis babasarkot, de akkor is csak nagyjából, mert jövő héten lesz majd nagytakarítás és előtte nem sok értelme van. Ha kész van nagyjából akkor dobok majd képet nektek. Elkezdtem a kórházi pakkomat is összerakni. Holnap majd kibővítem és kivasalom a hállóingeket is.
Most megyek mert a gyermekem szétrúgja a hasamat :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok Lányok!
gabi: Nagyon édes a kislányod gratulálok hozzá!
Most ellem meg negyed kiló savanyúságot, remélem, hogy jelent valamit. :lol: A hasi fájdalmam elmúlt, az 5 Closti tüsző megviselte a szervezetemet. A sógornőm egészségügyis és ő mondta, hogy volt olyan akinek a petefészke "felrobbant" (10-12tüsző érett meg). Nagyon vigyázni kell, ha valakinek a sokásosnál jobban fáj, akkor irány az U.H.!!!!
lybus
 
 



Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Megnéztem Nita és tök jó dolgok vannak jó árakon.
Most rohanok babóruhákat vasalni, majd este még jövök.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok,

na, de ritkán jövünk társalogni...persze, mindnekinek ezer dolga van. Nálunk kezd javulni a helyzet,Ábel kevesebbet sír és ha éjjel felébred, csak szopizik és szépen visszaalszik. Itten van néhány kép a Nagyfiúról! Kép Kép Kép
kexi
 
 


Sziasztok


Hoztam a nagy hírt nektek.

Nitácska írta tegnap este

Hargitai Barnabás most születtem 21:23-kor 3350g 49 cm-el szüleim és bratyóm nagy örömére. Millió puszi mindenkinek Barni.

Itt is nagy gratula nektek, sok tejcsit kívánok, és várunk majd a képekkel és a szüléstörténettel.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Nita! Szívből gratulálunk! Nagyon sok Boldogságot Nektek! Várjuk a képeket!!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 


Sziasztok!

Mi még anyóséknél, anyukámnál, már egy hete.
A férjem mamája ma rosszul lett, agyér görcs, megy a kórházba, részleteket még nem tudok.

Csak láttam nitát az iwiwen, ill. a kisfiát. Jöttem Gratulálni!!! sok boldogságot, tejcsit, jó egészséget!!!

Kexi: nagyon tündéri a picur!!
Gabi: Nóri is!!

Mennem kell, megjött apa, végre.
Vendég
 


Sziasztok!

Kexi: Ábel édike, és mekkora a haja :D

Nita: gratulaaaaaaaaaaaa :D
kfmares
 
 


Sziasztok!
nita:Hát, szívből gratulállok Nektek!!!! Már nagyon várom a képeket a kis Barniról.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Nekem egy kicsit még várat magára az álldott állapot, mert már görcsölget a hasam....szerdán kiderül minden...... 5 giga pete és semmi..............
Sajna, mindíg azt gondoltam hogy attól még lehetek terhes, de mindíg ugyan az volt...megjött. Majd legközelebb(a 3. Closty hónapom jön) :)
lybus
 
 


Nita: nagy-nagy gratula nektek és sok tejcsit. Láttam Barnikát, hát csodaszép meg kell hagyni :lol:
Kexi: csodaszépek vagytok, és a frizkójával nem tudok betelni :lol: úgy örülnék ha Lilikének is ilyen sérója lenne, de hát nem kívánság műsor, hamarosan úgy is kiderül :lol:
Mi megvagyunk, ma kitakarítottam a konyhaszekrényt, hát nem semmi menet volt, jól el is fáradtam. Mondta is a férjem, hogy ha ma nem szülök meg, akkor még egyben leszek egy darabig :lol: így legyen, maradjon is még bent a kis mazsola legalább a 38. hétig. Most már megyek pihizni, azt hiszem rám fér :D

KépKép
csige-bige
 
 


Jóreggelt!

Lybus: na aggódj, én is a várakozó (standby) üzemmmódban vagyok még.... október 2-án megjön , gondolom, mivel tegnap a 11. napon szúrkált a hasam, de api fáradt volt, most rohanunk rokonokhoz, így vasárnap talán hozzá bújhatok... de addigra nem hiszem hogy lesz még alkalmas egyedem... nehéz olyan időt találni, amikor minden összevág... ezért vettem azt a fejembe, hogy márciusig nem eröltetem a dolgot ( utána sem), nem megyek dokikhoz.... hiszen ők hiába adnak ezt+azt, ha a drágám fáradt, nem alkalmas, stb..... ez az élet, ember tervezget, odafönt meg döntenek.....:D
kfmares
 
 


Sziasztok!

Nita!
GRATULÁLOK!!!!!!!!!! Alig várom a képeket a babóról. Remélem minden rendben van veletek.

Lybus!
Én is várakozó üzemmódban vagyok, de már nem vagyok olyan türelmes mint Mares. Nagyon szurkolok nektek!

Kexi!
Ábel gyönyörű, és ez a frizura, meg kell zabálni. Nagyon büszke lehetsz rá.

Úgy döntöttem mégiscsak beszedem a Clostit. Holnap kell elkezdenem. Szerintetek rosszul teszem? Ti bevennétek a ciszták után? Beszélgettem róla a férjemmel is, és - bár ő gyógyszer ellenes - azt mondta, ha a doki szerint szedhetem, akkor ne izguljak. Szerinte gyógyszer nélkül is összejönne, de megérti, hogy én már türelmetlen vagyok, mert hát ő is az. De azért kicsit aggódok.
puffocska
 
 


Csak tudom mikor kell benézni!!!

Nita!
Gratulálok!!!!Várunk a képekkel,beszámolóval!!!!Puszi az egész családnak!!!

Gabi!
Nagyon szépek vagytok ti is!!!Mekkorát nőtt ez a pici lány!!!!

Lybus!
Üdv itt!Igyekszem visszaolvasni,hátha tudok hozzátenni még vmit! :wink:

Na én már sajna pótolok Izusnak!Mikor 3hónapos volt,akkor kezdett kevesebb tejem lenni!Mindent bevetettem h szaporítsam,de ssajna nem nagyon votl olyan nap h ne kellett volna pótolnom.Egy ideig elég volt az amit lefejtem,aztán elő kellett vennem a fagyóból is.Még jó h 8-10 liter összegyült!Így azt kapta ha kellett.De a készletem majdnem elfogyott,így kértem mást is.Mivel tud kanalazni,így pépet kaptunk!Nagyon ügyesen eszi!!!A natúrba meggyümit is teszek neki!Eléggé megviselt h nem elég a tejem...de muszáj volt!Amúgy sokat ügyesedett Iza.Már forog a hasár meg vissza.Szépen kinyomja magát stb.Hosszú lenne felsorolni miket tud :lol: Fogunk még nem jött ki,pedig 2 is jön neki egyszerre.....


Csak kicsit zombultam az elmúlt napokban.

Még előző hétvégén voltunk Szolnokon,nem tudom erről írtam e,de a blogomban van kép meg beszámoló!Szupi volt!Iza bírta a vonatot!

Aztán Öcsém is náthás volt meg a férjem is...Reméltem h Iza megússza,de nem.Szerdán este letaknyosodott!2 éjszaka szinte semmit nem aludtam...folyton szívtam az orrát stb.De most éjjel nem kelt,nem szörcsögött!Remélem hamarosan meggyógyul!Láza nincs,nem is volt.


Apának tegnap volt a szlinapja,csináltam közös fotót!Szintén a blogban van,de mindjárt dobok ide is 1-2 képet!

Holnap meg mamámhoz megyünk fel!

Kép Kép

annus11
 
 


Akik még nem babásak!!Van egy új clostis topik!!!Gondoltam szólok!!!Nézzetek át oda nyugodtan!!!!!Aztán ha van vmi kérdés nyugodtan kérdezzetek!De egyet értek,hogy itt szinte már mindenki babázik,vagy babás és így nehéz csatlakozni ide...meg csomó próbálkozó el is tűnt sajnos :(

Vhol itt van pár topikkal arréb az új is!!! :wink:

annus11
 
 


Annus: néztem Izát a blogodban, nagyon édes és hogy nől :lol: Azt szeretném kérdezni tőled, hogy te mikor adtad oda a dokinak a pénzt? Szülés után közvetlenül még amikor a kórházban voltál, vagy a hathetes kontrollon? Mindenki mást mond.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!

Puffocska: türelmetlen vagyok, én is, csak nem mutatom, elfoglalom magam ( a család és a munka meg is teszi a hatását, ma alig tudtam eljönni melóba), de tartsunk össze, csak lesz valami :D

Annus: köszike a topic-ot! Majd átnézek! Bár már írtam a Bromo-s és a gyógynövényes-be is! Talán valahol írnak valami jót! :D Különben api meg Izus meg te édesek vagytok nagyon!!!


Hétvégén Kalocsán voltam Paprika napokon, volt Edda, csápoltam mint egy tini :D legalább nem arra gondoltam, hogy úristen, tutti megint megjön október 2-án! :D

pussssssssz
kfmares
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ma délelőtt hazajöhettünk!!!!!!!!!!!!!!
szüléstörténetet még meg fogalmazom ha lesz időm...... :)
De szülésznőmnek hatalmas köszönet!!!!!!!!!!!!Ilyen szülésznő nincs több a földön!!!!!
Nagyon nagyon hálás vagyok neki!!!!!!!
minden úgy történt és annyi idő alatt hogy ő azt mondta!!!!!!!

Barni most alszik.......eddig nagyon jó baba!!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!

kfmares: valahol a szívem mélyén én is úgy gondolom, hogy majd odafent tudják, hogy mikor kapunk áldást, de ha odafönt úgy gondolják, hogy valakinek "nincs szüksége" lábra, akkor műlábat se csináltasson? Spacemaker, szemüveg stb.
Ha van lehetőség, hogy segítsünk magunkon tegyük meg!
Sajnos nem ilyen életvitelre teremtettek minket. Mi nők is gürizünk 8-12órákat, nem kis felelősségel a munkahelyünkön.(Nekem egy szabad hétvégém van egy hónapban) Utána házimunka, bevásárlás. szinte non-stop üzemelünk. Hát ez megvisel mindenkit..... Már sokkal nehezebb, mint a viszonylag biztonságosabb időkben. Ha úgy érzed, hogy itt az ideje ,akkor kezd a dokit.
A pároddal meg szedess Magne B6-ot és vitaminokat. Biztosan sokat dolgozik azért kimerült. Drukkolok!
lybus
 
 


megint én:

puffocska: Szerintem lehet szedni állandó U.H.mellett. A férjednek igaza van! Drukkolok és sok giga tüszőt!:)

annus: köszi! Süt a boldogság a képekről. Szép családod van!:)

nita: Várjuk ám a képeket, már nagyon Barniról. Nagyon megörültem a hírnek amit Gabi közvetített. Remélem, hogy pihenni is tudsz és segítenek neked.

Holnap "derülök" ki, hogy van-e pocaklakóm. Tesztet nem vettem még, mert görcsölgetek nagyon v.színű megjön.........de hátha:)
lybus
 
 


Sziasztok!!!

Lybus: nem adtam fel, mert azért "mindent" megteszek, csak most a hormonokról kicsit lemondtam..... így nem görcsölök annyira, nem eröltetem a drágámra, hogy na most együtt kell ám lenni, mert szedem a gyógyszer ne vesszen kárba! Hanem amikor jólesik.... :D Aztán lehet, hogy rosszkor vagyunk együtt, de nem kényszerből. Ha most majd megjön, úgy 10 nap múlva, akkor majd megyek 3. nap vérvételre, ahogy a doki mondta, és onnantól Closty-zok. Van felírva receptemen 3 havi adag. Persze az új doki sem mondta , hogy szedés közben legyen ultrahang! ( na ezért parázok beszedni...) Szóval Lybus én nem adtam fel, vitaminokat tolok magamba, próbálok lazítani ( már amennyire lehet, ahogy te is írtad , mert ugye sehogy..) teákat iszok, aztán majd lesz valami. Család szerint kicsit híznom is kellene.... az is rásegítene a babócára!

Neked drukkkkolok ám nagyon Lybus, és ha van valami azonnal szólj ám ide!!!


NIta: mégegyszer gratula Barnihoz, és én is várom már nagyon a képeket!!!

Puffocska: helyzet veled???
kfmares
 
 


Sziasztok

Nem ismeritek véletlenül a medi lab tesztet?

Olyat csináltam ma kettőt is és + lett. A clear blue meg -.

Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: ejha, nem semmi :D
Én úgy tudom, hogy a clear blue kicsit később lesz pozitív, pár nap késéssel, mint a legtöbb teszt. Amúgy én anno Medilabbal kezdtem és bizony nem csapott be!!!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 


Gabi: de most ez jó, vagy rossz Neked? Lehet gratulálni?? Az előző hozzászólásomnál nem lehet elolvasni, hogy medilabbal csináltam anno a tesztet és nem csapott be!! Rögtön megmutatta Ábelt!!
kexi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: