Új privát üzeneted érkezett!

sleepin
Mi inkább leütöttük mintsemhogy elhapolják előlünk...még 12 napig volt érvényes az aukció de a kikiáltott 19 meg a villámár 23 között nem volt nagy különbség.

Kép
vizkriszisback
 
 


Krisz, szerintem inkább menjetek érte, mert nehogy hibás, csúnya stb. legyen... Jobb az ilyet látni. Kell egy nagyobb autó (nem vészesen, mi egy ilyesmit egy Nissan Almera-val elhoztunk) és szét kell kapni (ha egyben van). Ha ketten mentek, befér. :wink:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Szépjóestét :)

Krisz :)

Tecc az új vonalzód :)
Az ágyikó nagyon jól néz ki :wink:
Nézzétek meg tényleg személyesen. Érdemes azt tudni, hogy a kombi kiságyakat azért nem célszerű szétszedni többször, mert a csavar, ami összefogja a lapokat, vagy beletörhet, vagy annyira kikophat, kitágulhat a lyuk, hogy új helyekre kell fúrni.
Nekünk az első kombi kiságyunk örökölt volt, és hát a fele csavar beletört, a másik fele meg lötyögött, mert a menet szétment.
A második kiságyat használtan vettük bizományiban, és ott is azt mondták, azért van egészben az ágy, mert minél többször van szétszedve, annál rosszabb a csavarozása. Több új heylre kellett csavart tennünk... Megjegyzem, már félre van téve kisöcsinek, átvittük a mi szobánkba :)

Egy összeszerelési útmutatót is kérjetek :wink: Nem könnyű némelyiket összerakni 8)



Én ma voltam dokinál. Váltottam... Még júliusban elzavart az egyik aszisztensnő onnan, ahol most voltam. Persze más volt a doki is, meg az aszisztens is, és nem problémáztak...
Minden oké. Most akkora a pocakom, mint Alberttel 33 hetesen. És medencefekvésű a lurkó :roll: . Sejtettem, mert annyira de annyira lent éreztem a rugdosást. Már 18 hetesen is térdelt. Azóta meg változatlan :roll: Rengeteget mocorog, főleg este/éjjel :lol: A fejecskéje a májamnál van :shock:
Megvettük a pelust a kórházba. Ez az első dolog, amit vettünk neki. Más nemis nagyon kell, örököl mindent :D Albert kinőtt ruhái már kifolynak a szekrényből :roll:
Este a sírás elkapott :cry: Lemostam a csap alatt Albert borostyánláncát. És amikor ráztam le a vizet róla, véletlenül hozzáütődött a mosdóhoz, és a kapocs eltört :cry: Nézegettem már másikat helyette, de annyira elkeseredtem most :cry: Remélem nem valami rossz előjel akart lenni :cry:


Most megyek tentikézni, jóéjt mindenkinek :D
Vendég
 

 
 

Haliho!

Dike :D Nem is hiszem a 18 kilót, tök vékony csajszi vagy, de ha Te úgy éreznéd jól magad, akkor hajrá fogyókúra! :wink: Nekem mínusz 10 lenne az álom, de 5-el is megelégszem. :P Bútorokat lassan nekünk is majd nézegetnünk kell az új kéglibe. :wink:

Krisz :D Tuti az ágy, ügyik vagytok! :wink: Már csak egy kérdés. Erre hogy rakod rá a babust pelusozni? Ha jól értem a fiókok felől, ugye? Úgy elfér hosszában a gyerök? Vagy másik hosszában? Úgy nem tud leesni? Nekünk is hasonlónk van, csak a pelusozónak mindkét széle kicsit magasabb, mi 30-ért vettük matracostul használtan.

Sleepin :D Gratula öcsike méreteihez, szépen fejlődik! :P

Gyugyi :D Sok a pótvizsga? Miből buktak? :roll: Jók nagyon a fotók! :wink:

Megyek, lehet még mosogatok egyet, várom a párom, még nem ért haza....

Pussz és jóccakát mindenkinek!
fenci
 
 


Szép jó reggelt!

Tegnap este fél 9kor jutottunk be uh-ra, addigra a kisasszony jól bealudt...így nem sikerült jó képet csinálni az arcoskájáról, végig takarta ill szopizta az úját.Na azért majd keresek használható fotókat, de majd csak du mert most dolgozok.

Az ágyért megyünk.Állítólag a komód egyben van, a többi szétszedve.1-2 csavar már tuti hiányzik..ezt a csaj is mondta.Viszünk egy utánfutót, 1000-ért lehet kölcsönözni...a motort is így hoztuk el anno Pestről mert a páromnak még nem volt kezében a jogsija.

Fenci
Sztem oldalról pelenkázunk majd....persze teszünk rá oldalvédős pelenkázót, na meg nagyobb ez az ágy mint amilyennek látszik...majd meglátjuk.Hely lessz hozzá mert az ágy a sarokban lesz a szoba rövidebb oldalán, pelenkázós végével az ajtó felé és nem lesz mellette semmi. :)

Haga
Terhes kismamik nem babonásak!!! :twisted: Örülök, hogy szépen alakul a pocid. :D Alexának valószínűleg lent van a buksija...legalábbis én úgy vettem észre uh közben, de inkább a jobb oldalomon fekszik majdnem állandó jelleggel és ott rugdos, boxol, fent, lent, középen állandó jelleggel. :lol:

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Kandi,
Gratulálok a szép nagy kisbabához! :P

Sleepin,
Sajnálom a nagymamát. :( Sajnos én már nagyon régen elveszítettem.

Zsu,
Hogy álltok, most szurizol is?

Mi hétfőn elkezdtük a programot. Azóta szurkálok. Holnap megyek ellenőrzésre, vérvételre. El lehet ezt felejteni, újra gyakorolnom kell a beadást. Valahogy most se esik ez jól. Fáj a helye. :?
Nagyon drukkoljatok légyszi, párom azt mondta, ez az utolsó, többet nem lombikozhatok. Az egészségem fontosabb.

A porszívónk meg tönkrement, az után szaladgálok. Nem is olyan egyszerű egy vacak porszívót venni. Azt már tudom, hogy porzsákos lesz. Ami tetszik és jó az horribilis áron van, gagyit meg nem veszek...

Kép
mofly
 
 


mofli! nagyon nagyon drukkolok!!!!!

elírtam, csak 13at híztam. 45 is voltam, akkor éreztem magam a legjobban(a képek régiek):), most 58 vagyok, de 50-52vel megelégednék nagyon! :)

KépKép
dike
 
 


Mofly :D El sem tudom mondani mennyire drukkolok Nektek!!!!!!!!! +++++++++++++++++++++++++ Ügyes légy a szurikkal!
fenci
 
 


Mofly!!!!!!!!

nagyon nagyon nagyon nagyon szurkolok én is!!!!!!!!!!!!!!!!

százezerrel!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Vendég
 


Kandi!

Gratulálok!gyönyörű baba!Jó egészséget,és sok sok örömöt! :) :) :)


Kata!

Remélem én is hogy minden ok!Bár nem sikerült a tali a dokival,mert szülése volt,aztán meg hívták a műtőbe,úgyhogy hétfő reggelben állapodtunk meg.

Krisz!

Nagyon jó a kiságy!Tetszik!Párom is azt mondta egyből hogy ilyet el tudna képzelni. :lol:
Vendég
 


Hali!

Mofly
Drukkhegyek nektek!!!+++

Egy pár uh kép (27.hét):
Kép Kép Kép Kép Rázzomolt a dokibácsi a kicsilány hajára...ha már az arcát takarta.:)

Kép
vizkriszisback
 
 


kandiék elvileg ma jöhetnek haza, belián tegnap besárgult, de reméljük, mára javul és itthon tölthetik az estét. Nagyon várjuk a képeket!!!

Zsófi, tőled is :lol:

krisz
ez az ágy is nagyon praktikus, kell is a sok tárolóhely
annyi fotó lesz erről a bébiről, mire kibújik, hogy csak ezzel megtelik egy fotóalbum :lol:

princinek nem mostanság kell tesztelnie zebrát az ionszem után?

mofly drága:
Kép

haga
örülök, hogy minden oké a kis Ábellel. Reméélem, Albert láncához kaptok kapcsot

dike
ne fogyózzál, hízzál hasra :lol:

tegnap megkaptuk a 2 hós oltást, estére láz, egész délután üvöltés, este fél 10re aludt el szegény, aludt reggel fél 7ig, utána vissza is aludt, egyik mellböl evett csak, ugyhogy a másik már akkora, mint egy labda.
Könnycsatornát szwerdán átmosták, ugyhogy már tű-undorunk van, a jobb oldalon alig ment át, a doki nyomta ezerrel, szép látvány volt, mondhatom. Még kell csepegtetni,aztán nkedden ránéz még a doki, h rendben van-e.
A mai a 2.átaludt icakánk, kedden fél 9töl 3/4 6ig aludt, :lol: Egyik gyerekem se volt ilyen hétalvó (Peti majdnem 3 honaposan aludta át, na a Dávidról meg ne beszéljünk)

és egy Ági kép, tesóm fotozta
Kép
Vendég
 


Hali!

Kata
Tök jó, hogy Ági ilyen jó alvó.Legalább tusz pihenni kicsit.Könnycsatorna, oltás meg majd feledésbe merül gyorsan. :D
A kép cuki.:)

Kép
vizkriszisback
 
 


Krisz!

nagggyon cuki ALexa!!! :) megmarad a haja születésig azt lehet már ilyenkor tudni?

Kata!

hu de ügyes ez a jááány..és méág alszik is, énmondom áldás :wink: :lol:

de jó nézni a kis csecsemő pofiját...enyimek már nem csecsemők, hanem kész kisgyerekek, máris kezd hiányozni a kis szuszogó csecsemőillat, pedig rengeteg a meló az ikrekkel biztosan nem vállalnék most,,,de talán majd 5-6 év múlva....igaz akko má elmulok negyven nade a mai világban :wink: :lol: 8)
Vendég
 


hali,

úgy néz ki kukacos a gyerkőc :D

pusz mindenkinek, ha lesz rende netem irok többet ez a mobil nem az igazi, a fotókat se látom :(

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


gizi :lol:
Kép

hatalmas gratula a herceghez!! Neve van már?
Vendég
 


Mofly!!! Mindenem keresztben Értetek!!!!! Adná a Jóistenke, hogy most legyen itt a Ti időtök!!!! Gyere hírekkel!!!!

Kata, Tied gyermek van a képen???? Olyan szép ez a kép... Csak ne jutna erről is az eszembe, hogy ad és elvesz... :(

Gizi, gratulálok!!!!

Pompom nagyon eltűnt... Vagy csak én nem figyeltem???

És Princzike??? Hahó tessen jelentkezni!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Kép

Kép
Kép
sleepin
 
 


Szép jó reggelt! :D

Sleepin
Vagány ez a kép. 8) :lol:

Kicsit borult a hétvégi program:ma megyünk Pestre 10 körül, anyóssal apóssal együtt mert nekik is dolguk van fent.MEgalszunk majd párom tesójánál, vasárnap reggel kiságy és úgy jövünk haza.
Sztem jobb is így, mert párom le akarta tudni az egészet úgy hogy vas de megyünk, felpakoljuk az ágyat és jövünk...3-3 óra vezetéssel minimum. :roll:

Tegnap sütöttem sütit, nehogy megromoljon a túró mire hazajövünk. Olyan kefírest, de elég fullos mert olivaolaj van benne, fele teljes kiőrlésű rozsliszt, a kefír kaukázusi volt (mert ez volt itthon), benne minimálos cukor, nesquick kakaó, tetejére morzsolva egy kis édesítős túró.Én már tegnap este nem kóstoltam meg, de ma az lesz a reggeli. :D

Kellemes hétvégét mindenkinek!!! :D

Kép
vizkriszisback
 
 


sleepin
nem az én gyerekem, netröl szedtem a képet

krisz
akkor a fekhely már meglesz :)
Vendég
 


Sziasztok!

Ezt a hírt találtam Zsófiékról:
:lol:


Elküldve: 2009 Augusztus 27 Csütörtök - 11:01

Most beszéltem Zsófikukaccal,ha sikerül végre a zacsiba "csak"pisilnie Málnának,és rendben vannak a leletek,akkor kedden végre hazamehetnek Málna 2160,Matyi pedig 2180 gramm Drukkoljatok lányok,3 hónap után már biztos nagyon szeretnének otthon lenni

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsófi :lol:
jaj Istenem, de jó lenne otthon! Léássák már a Babákok azt szép helyet, amit évek óta terveztetek nekik! Kakitávoltartó drukkok mennek Málnának!

Zsu
neked meg mindjárt megtelik a pocakod, már csak egy ciklusnyi :lol:

sleepin
édes a vagány-Bende
Vendég
 


Sziasztok!
Köszönöm Mindegyikőtöknek a gratulációkat!Kata Neked a közvetítést!!!
Még nem tudtam vissza olvasni....csak pár képet hoztam...
Kép Kép Kép Kép
Tegnap esti képek!
Majd jelentkezek!
pusza Nektek!!!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Dike,
Fénykoromban én is 45-48 kg voltam, de az már régen volt. :) Szintén az 50-52 kg-ra gyúrok.

Kandi,
Aranyosak a fiúk! :) A felső kép nagyon édi.

Kata,
Szegény kis Ágnes, ezek az oltások úgy megkínozzák mindig a babákat. Viszont tényleg nagyszerű alvó!

Krisz,
A lobogó haja nagyon tetszik a képen. :D

Gizi,
Gratulálok a kis kukacoshoz. :P

Sleepin,
Nagyon cuki a kép. :)

Köszönöm szépen a drukkokat, aranyosak vagytok, nagyon jól jönnek. Tegnap is ma is voltam dokinál. Jobb oldalon 5 db 10-14 mm-es tüszők, bal oldalon egy szem 10-es. Endom 6 mm. Lehetne ettől sokkal jobb is, de hát ez van, ebből kell gazdálkodni. Ami a jó hír, a hormonszintem rendben van, nem kell emelni az adagot. Így marad a 150 Puregon, 1 Merional, + tegnaptól a Cetrotide. Ez a kedvencem. :? Hétfőn ismét megyek vérvételre.

Kép
mofly
 
 


kandi
egyszerüen tünemény a két fickó! Meglásd, milyen jót tesz Beliánnak a nagytesó! El fogja kényeztetni a figyelmével :) És apa fürdette a picit? De jó, h ilyen bátor, és kitörtek rajta az apai ösztönök! Pihenj sokat és gyönyörködj a drágádban!!

mofly
ezermillió drukk, szuper, h jól reagálsz. Növesztgesd csak azokat a fél-bébiket :wink:
Vendég
 


Sleepinke!

nagyon szuper a kép a menőcsávodról, nagyon nagyon édes :) Kis szívednek megbékélést kívánok!

Kandi!
nagyon helyesek a srácok:) Gratulálok!

Zsu!

drukk drukk a fagyibébikhez!! nem láttalak én ma téged a Brendonban? :roll:
Vendég
 


Mami :D

De igen. Fekete nadrág és kék felső volt rajtam, s apával voltam. :lol:
Mögöttem álltál a pénztárban egy vízzel, a gyerkőcök meg apával a boltban. Ugye? Nem mertelek megszólítani. :oops: Nem voltam 100%ban biztos. :oops: :oops:

Kandi :D
Gratula a kis herceghez! Nagyon aranyosak a fiúk!

Kata :D

Köszi.Mikor átfutottam nemrég a hozzászólásokat, megragadott akkor vmi amit írtál, de már nem emlékszem pontosan mi volt az.Csak arra, hogy ha érdekel, adsz telefonszámot. Molst meg nem is találom. Nem emlékszel mi volt?

Mofly :D

Nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


zsu! :)

majd legközelebb bátrabbak leszünk :)

rendes üléseket néztünk mert a hordozóban már kinlódnak ha nem accanak...dehogy milyen árak vannak rejóég...akiknek már van mi a realitás/db? valóban minimum 40 ezer egy jó és biztonságos darab???
Vendég
 


mami
mi a 2.ülést kaptuk, ami a hordozo után jött méretben, azt nemtom, mennyi, de Petinek az ülés (még háttámlás, nem csak az emelö, és a gyerekülés övével kötöttük elöször, olyan 3 évesen kapta) Pierre Carden 18 ezer volt 4 éve. A Römert mondják legjobbnak asszem (bocs, nem reklám, nincsen érdekeltségem az eladásban), de sztem 20 ezer körül lehet kapni jó ülést. Azért nem csak 50 ezerért vannak biztonságos ülések, és asszem már mindegyiknek szigoru szabályoknak kell megfelelni. Sokszor csak a dizájnt fizettetik meg

zsu
igen, irtam, h egyik ismerös házaspár is járt lombikra, nem sikerült, és összeakadtak egy biokémikussal, aki szerint az is befolyásolhatja a teherbeesést, ha tejérzékeny az egyik v mind2 szülö. Öket megvizsgálták, vért vettek és a szemüket nézték, és kiderült, hogy mind2 tejérzékeny, de ennek semmi tünete nem volt nálunk. Szoval nem ugy voltak tejérzékenyek, hogy kiütésesek lettek v háűnytak. Az anyukának fájt a feje sokat, de hát nem arra gyanakszol ugye elöször, h a tej miatt volt. Irt elö tejmentes diéltát a doki, és összejött spontán a bébi, bár nemtom, mennyi idö után. Azért nem terjed ez a tej-dolog, mert itthon nem engedik terjeszteni, Németo-ba kellett kimeenie, h ebböl irhassa a doktoriját. De nemsokára megjelenik a könyve itthon is. Na, az ö tel.számát tudnám elkérni. Egy tejmentes diéta nem olyan nehéz sztem, egy próbát megér. Nem emlékszem, mit nem ehettek, feldoglozott tejet se, vagy csak magát a tejet, azt tudom, hogy a tejszint megihatták, azt higitották fel maguknak vizzel tej helyett.

és a kisördög-Dávidom
Kép

ezek meg a gyerekek kicsinek
Kép

Dávid Ági Peti
Vendég
 


Lmami... Hát sajna tényleg horribilisek az árak (hátmég duplában...). Az az igazség, hogy olyan árkülönbségek vannak, hogy az már szembetűnő. Van 10ezerért meg 60ezerért. Persze messze nem biztos, hogy a 60ezres a legjobb... Nekünk Concord Ultimax van, szerintem "közép" árkategória, és megbízható, biztonságos... Tudsz esetleg vaterán is kifogni, meg sokszor van leértékelve esetleg kifutó szín (mi így vettük újonnan 45E-ért). Nézegessetek jól körbe, mielőtt megvennétek! És azt vedd hozzá, hogy télen cuccban kényelmetlen lesz Nekik... :( Bendénél féltem, hogy nyárra bele sem fér majd az ülésbe, de szerencsére nem így lett, de tuti, mire Kistesó belenő, Bende kap újat, mert ezt 3 éves koráig lehetetlen használni... Főleg télen.

Kata, hát le sem tagadhatnák egymást... :lol: Esküszöm, nekem hasonlítanak a netes képpel, amit betettél... :) És hát a középső kisördögöd... ajjjajjjj... :D

Mofly!!! Csak így tovább!!!!!!!!!! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsu, köszi a Zsófi-híreket! :)

Kandi, aztamosolyt!!!!! :) Tündéri!

Blogba tettem sok sok nyaralós képet, ha valaki kíváncsi, ide nem akarok millió képet feltenni... :wink:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok!
megjöttünk! :lol:
majd igyekszek jönni bővebben is :lol:
Vendég
 


Csak átfutottam :oops:

Kandi!
millió gratula Nektek :P :P :P

Lili, Dike!
drukk h uccsó babátlan hónapotok legyen :D

Zsu!
hajrá, mindjárt jönnek a kis fagyibabáitok :D

Mofly!
hipermegadrukkok! 8)

Krisz!
csinik vagytok! :D
nagyon sok szép képetek van már most a kis hajas Alexáról :D

Haga!
no para!minden okés lesz :D

Sleepin!
már te is a finisben vagy lassan :D helyes a kiskrapekod :D

Fenci!
milyen nagyok vagytok és szépek :D

Kata!
Ági baba nagyon szépséges :P

Mamika!
az ikrek zabálnivalóak!a jányod meseszép!a fiad se semmi kisfickó :D

Pompom, Princi???????
Dike, Suzy????????Gaby?
Tündék?Gröni?Ticsi? :?:

Gyugyi!
jujj, itt a suli!klassz h gyerekek nélkül is tudtatok pihenni kicsit :wink:

Gizi!
gratula a kis kukishoz :D név?

na, kinek nem írtam? :roll: :oops:

a nyaralás szupi volt, Lilla drága tök jól bírta! :P még a tengerbe is belemártottuk a kis lábacskáját :lol:
majd dobok képet ha sikerül addig eljutnom :shock: :roll:
pénteken tényleg megint megjött :evil: :?

Kukac!
drukk h hazamehessetek és várjuk a képeket a két kis gyönyörúségedről :lol:
Vendég
 


Szép estét jánykák!

Csak gyors életjel, hogy még élünk! Visszaolvasni nem tok, nem is olvastam mióta nem írtam, nincs időm!

Röviden rólunk: Megint túl vagyok egy cisztás hónapon, egy hólyaggyuszin, egy vesekövön, egy maratoni pirin, Dóra kb egy hónapja lépeget, tegnap rekordot döntött, már 9 lépést tud menni kapaszkodás nélkül, Dávidnak kedden suli, ect, ect.......

Nem ígérem, hogy hamarosan jövök, de lélekben veletek vagyok!

Puszilok mindenkit!

Kép

Kép
gröni
 
 


Sziasztok!

MEgjártuk a Dunakanyart a hétvégén. :D Megvan a bébiágy és még a lány ajándékba adott egy Phillips babyőrzőt, amit most pakolás közben talált meg. Kipróbáltuk itthon, működik. :D Az ágyat még nem raktuk össze, előbb rendberakjuk a szobát. Semmi fennforgás nem volt, szóval jól telt a hétvége. :D

Kata
Nagyon hasonlítanak a gyerkőceid. :D

KAndi
Nagyon édi a kisfiad...és, hogy élvezi a fürdést. :D

Jó éjt! :D

Kép
vizkriszisback
 
 


gröni
huha, ilyen ügyes Dora? :shock: nem semmi, h már járogat :D
nekünk ma évnyito, holnap suli, izgulok, hogy ne mi legyünk a notorius késők, 5 percre van a suli, csak 3 zebra... meg nálunk az idöre menés nem nagyon megy...

vicus
kis hableányrol mihamarabb tengeri fotokat! jol birta az utat, mehettek messzebb is majd :lol:

krisz
jó vétel az ágy:) jo, h kimozdultatok megint :) babakocsit ne vegyetek, kössed magadra Alexát, aztán mehettek kirándulni, ugyis jöttök-mentek :lol:

princi mikor tesztelsz?
Vendég
 


Sziasztok!


Voltam ma reggel uh-n.íme az eredmény:
- az uterus afv-ben,corpusa 42x36 mm,szabályos szerkezetű,rendes nagy.Endometrium:10,4 mm.lu.grav.nem látható.jobb old műtétileg eltávolítva,bal old-on az ut melett 42x32 mm-es ov,benne egy sárgatestre jell uh kép.douglasa üres.(szerintetek?)

citológia: P2 véres (erre azt mondta hogy ez semmit nem jelent)

kérdezte mikorra várom pirit.mondtam neki,hogy kb: másfél év múlva :lol:

Kaptam vérvételi beutalót a prolaktin miatt.meg naponta egy banánt meg kell ennem mert alacsony a káliumszintem.(ezt az előző vérkép miatt mondta)
Vendég
 


kandi! jaj de szép formás kisbaba!gratulálok mégegyszer! :D

mofli! ezermillió drukk továbbra is! egy hét alatt 1.8-at fogytam.szép lassan haladok.... :)

kata! húú mennyire egyformák!:)nagyon helyesek! :)

zsófi! mennek a drukkok, remélem kedden tényleg hazajöhettek!sok puszi :)

zsu! hajrááá+++++++++ :)

lili! én nem tudom ez mit jelent, de remélem h jót! :D drukk!

úgy várom a pénteki eljegyzést!!! :oops: :D

KépKép
dike
 
 


ja amugy még mindig megvan! :twisted: upsz előző laptetűű! 8)

KépKép
dike
 
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Csak gyorsban olvastam.

Vicus :D Nagyon szép a kiscsaj, még kérünk majd képet ám! :P

Gröni :D Jó, hogy írtál! :wink:

Lili :D Na máá én is kezdem elfelejteni hogy mit jelent ez a sok dolog. Na majd Gyugyi megmondja a tutit!

Dike :D Szüleidnél lesz az eljegyzés? :wink:

Kandi :D Nagyon szépséges a kiscsávó, gratulálok még egyszer! :wink:

Kata :D A manóval már én is mindenhonnan elkések. :lol: Tök jók a fotók, nem semmi a hasonlóság. :P

Princzi asszem szerdán tesztel, két hete szerdán volt az inszem. Már ha addig kibírja a teszteléssel. 8) :lol: Princzi gyere ám a hírekkel feltétlenül!!!!

Mofly :D Ezek nagyon jó hírek, csak így tovább! :wink: Szuper hogy a hormonok rendben! :wink:

Na én meg ma mááá dolgozom, még nem nagy bedobással, egyenlőre várom a főnököt hogy elmesélje mit is kéne csinálnom. :lol:

Sleepin :D Na remélem a legközelebbi talinkon mááá többet tudunk majd dumcsizni. :lol: :lol:

Ja, kismukimnak mintha kibújt volna az első fogacska, még csak pirinyó fehér valamit látok. :D
fenci
 
 


lili
a P2 az jó, mindenkinek az van, a P1 csak a szüzekre jellemzö
nem is tudtam, h egyik petefészkedet kivették
a douglas az a Dougles üreg? neten nézegettem, mi az, de az a hüvely falátol tapinthato, külön van a méhtöl, petefészkektöl, p.vezetöktöl. Az a jo, ha üres, ugy értettem, hogy abban nincsen semmi, az egy légüres tér. Ha van sárgatest, akkor volt pé, az is jó. Sztem ez rendben van, föleg ha a doki se mondott aggasztót. akkor mentek a bmc-be, vagy csak jan körül? Várjuk a vv eredményét

dougelsröl: http://www.freeweb.hu/djsanko/lighthouse/bio4.html

"A hátsó hüvelyboltozatot a medenceűrt bélelő hashártyától (peritoneum) csak a vékony hüvelyfal választja el, és a hashártya itt a mélybe nyomul, a Douglas-üreget (spatium rectouterinum) alkotva. Ily módon a hátsó hüvelyboltozat különböző diagnosztikus és sebészeti eljárások helyéül szolgál. A Douglas-punctio (kuldoszkópia) esetében a hátsó hüvelyboltozaton keresztül vezetik a tűt a Douglas-üregbe, ezáltal bármilyen, ott felgyülemlett folyadék természete meghatározható - vér, genny nagyobb mennyiségű szövetnedv. Kolpotomiánál a hátsó hüvelyboltozaton kis metszést ejtenek, melyen keresztül a medenceüreget bélelő hashártyaűrbe jutnak. Ezen a nyíláson keresztül kuldoszkóp segítségével - mely optikai eszközökkel és fénnyel ellátott cső, a testüregi mikroszkópok egyik fajtája - a medencei zsigerek látótérbe hozhatók. A kolpotomia bizonyos sebészi beavatkozásokhoz is segítséget nyújthat, amint a petevezetékek lekötése (ligatura tubae) vagy esetleg a méhen kívüli terhesség eltávolítása."

dike
kééépet majd a csinos és szerelmes menyasszony-völegény párosrol!! Meg a leendö anyosrol is, hehe :mrgreen:
piri eljegyzésre elmulik, h tudjatok "ünnepelni"
Kép

vicus
de szép helyen voltatok, és dög meleg volt, ahogy látom. Szopi rendbejött?
megjött? fújj, de legalább nem a nyaralás alatt

dógózó-fenci
aztán csínján bánj a meloval ám!
Márkodnak:
Kép

gyugyi, tündi23, Lami-Márk, és P.Peti, gröni-Dávid, Nátán
Kép
Vendég
 


gyugyi
ezt csak neked
Kép
Vendég
 


fenci! igen a szüleimnél lesz du 5kor!

kata! te kis mókás, :lol: oké majd csinálok képeket! remélem elmúlik addigra!

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

De. boltoztam, de csak mert hétvégén nem. Aztán volt itt a védőnő, amikor pont lefeküdtem. :? Aztán annyit aludtam, hogy nem mentem terhestornára.Most mosok, főzök...apácska kitakarított reggel munkábamenet előtt, hogy egyem meg a szívét. :D Azért majd este séta vagy torna lesz. :)

Dike
Ügyi vagy! :D

Zapáné
Jó az a kép Katától. :lol:

Lili
Nekem a Douglas üregben volt az endometriózis, tehát ott gyülemlett fel a vér, okozva összenövéseket...ha nincs ott semmi, az a jó.

Vicus
De édes Lilla baba, úgy látom a hideg víz sem zavarta meg szunyókálását. :lol:

FEnci
Jó munkát! :D

Pusszancs!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Kép

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok!

Kata :D

Igen,ez volt az. Köszi,lehet,hogy majd elkérem azt a telefonszámot.
Most vasárnap egy akupunktúrás dokihoz megyünk vizsgálatra,meglátjuk ő mit mond. Mennem kell-e majd kezelésre a beülti után,vagy nem.

Rólam: Ma voltam a dokinál. A vérvétel jó szerinte is. :)
Beszéltünk a beültiről. Sajnos nem ő fogja csinálni. :cry:
Hétfőn 9-re megyek az új dokihoz megbeszélésre.

Ticsi :D

Sajnos igaz a hír, a dokink is otthagyta az intézetet. :?
Gyerekek hogy vannak? Majd hívlak vmikor.Párod mikor utazik?

Vicus :D

Még képet!!! :lol:

Pusz mindenkinek!
Megyek,mert apa morog,hogy netezek, s ő nem tud aludni. :twisted:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


zsu
biokém.Piroska 0670-459-7758

évnyito elött
Kép
Vendég
 


sziasztok!

vicus!
tündéri ez a csjszi!!!!

dike!
kérünk ám képeket az eljegyzésről!

kata!
köszike ma megvolt az évnyitó holnap rögtön szabadsággal kezdek!!! de aztán szerdától megy a munka!

gröni!
jó rólatok is hallani!

zsu!
nagyon szorítok nektek igazán megérdemled már hogy veled is megtörténjen az ami egy nőnek a világon a legnagyobb vágya! remélem a gólyák eltévednek és nállatok kötnek ki!

mofly!
grat a jó eredményekhez és mennek a drukkok!

fenci!
ez szupi gratula az első fogacskűához!!!!

krisz!
vigyi magadra!!! egy tünemén ez a kiscsaj már a pocakban is!!!!

mi ma bevonultunk Bencével a gégészetre megismertük az összes doktorbácsit és doktornénit akik nagyon aran yosak és kimondottan gyerekcentrikusak voltak aminek én nagyon örülök és azért ez egy kicsit megnyugtató! ma este mama maradt vele mert ugye nekem menni kellett évnyitóra és nem lehetett hogy több napra jöjjek el szabira! holnap viszont én lesek vele na meg apa de estére én maradok vele!!!!

szorítsatok nekünk holnap nagyon ránkfér!
majd szerdán jöhetünk haza akkor majd jelentkezem!!!!!
szép estét!
tündi23
 
 


Tündi! Szorítunk, hogy minden rendben menjen!!! Mihamarabbi felépülést!!! +++++++++++++++++++++++++++

Kata! Büszke Peti nagyon! Látszik rajta! :) 6 hetes kontroll??

Zsu, szuper, hogy jók az eredmények, új dokihoz frukk, biztos Ő is megbízható, rendes dokker!

Dike, laptetű... :D Jó eljegyzést! Bár ez csak jó lehet. :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok!

Kata!

Köszi a bő infót.Bmc -be nem megyünk,ejtettük a témát.Legalábbis egy időre ,mert bízunk a pozitív eredménybe.Az első lépéseket már megkaptam tegnap a dokimtól.
Én is úgy gondolom hogy ezek nem rossz eredmények amit az uh mutatott.Remélem a vérvétel is jót mutat majd.


Krisz!

Nekem is mindig azt írták az uh-k után hogy folyadékkal telve,mert nekem is ott van/volt?/ endo.januárba még volt benne folyadék.
Remélem ez azt jelenti hogy már eltűnt,vagy legalább kezd.mert akkor tényleg megéri teázni,és használni az ágyat.
Te mennyi ideig ittad a teákat?

Zsu!

Drukkolok!

Vicus!

De aranyos Lilla.Biztos élvezte a tengert.

Fenci!

gratulálok az első fogaskához!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?