Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


Látom nem nagy mozgolódás van mostanság, de hát ilyen jó időben gondolom inkább a levegőn van mindenki.

Kismami társaim szépen nődögél a ti pocitok is :wink:

Babaképek tündériek, aranyosak :wink:


Mi jól vagyunk, csak se időm, se erőm, se kedvem írogatni :oops: Hétfőn voltam laborban, hát csapnivalóan vashiányos vérszegény vagyok, de a cukiterhelés eredménye tökéletes lett :) és az a lötty is ízlett :shock:
Hoztam bálnaságomról képet :oops: (Kata, csak a te kedvedért :wink: )

Kép



Albert vasárnap óta új ágyikóban alszik, mi csináltuk egy régi heverőből... A célnak megfelel, és a kishapsinak is tetszik. Az élfóliát már elkezdte leszedni :twisted:
Nekem így abszolút nem kell emelgetnem, és sokat számít.
Csak a déli alvás megy nehezen, mert folyton kimászik, meglóg belőle :roll: :lol:

Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.08.19 22:23-kor.
Vendég
 


haga
nem is bálna, nagyon is csinos :)
ügyes az ágy!
én olvastam félre a multkor, vagy tényleg Áron volt az also vonalzo?

dike
vöfélyeket nem ismerek, nekünk nagyon pici lagzink volt, semmi hejehuja
esk ruhát lehet nézegetni, nemtom, menniyre elöre kell lefoglalni. Ha megvan a pintos dátum, sztem lehet már. Aztán bizom benne, hogy lefoglalsz egy szép alakkiemelös ruhát, és szük lesz a pocidra az esküvö napján :lol:

kolibirvel és grönivel mi lehet?
Vendég
 


Kata :)

Nem olvastad félre a múltkor... Vacilálunk a 2 név közt, de valószínű marad az Ábel :)
Vendég
 

 
 

Szép jó reggelt!

Haga
Szép poci. :D Érdekes, hogy lentre koncentrálódik.

Dike
Hasonlókat kívánok mint Kata! :wink:
Amint megvan az időpont mindent lehet szervezni.

Ticsimű
De édik a srácaid! :D

Lili
Sok sikert a dokihoz! :D

Tündi23
Páromnak tetszik a meló...sokat dolgozik...eddig egy szerződése van aktiválva, de a levegőben lóg, valószínűleg jövő héten megköt még vagy 4-et.Élvezi, hogy 9-től 6ig dolgozik így reggel van ideje aludni, tornázni, zuhizni, enni, wc-zni. :D Este 6 utánra pedig van idő közs programra.A hét elején volt egy nagy vitánk erről arról, és akkor átszerveztük az életünk...és ez azóta van így.A héten esténként voltunk már pizzázni, sétálni, vásárolni, ma meg ugye tüzijáték lesz. :D Amúgy ma is megy üzletet kötni, mert egy csaj csak most van itthon az ingatlanánál amiben az anyukája lakik.Ezért én boltozom de.,de ő lesz du.(Most pótoljuk az előző hétvégét, amikor egyáltalán nem dolgoztunk.)

Ma éjjel nagyon kakiul aludtam, melegem volt, 1-ig el sem tudtam aludni, csak forgolódtam. :roll: Lehet, hogy szét vagyok pihenve, vagy sok volt a koffein :oops: , ugyanis ittam tegnap Envigát, abban meg van.Vagy a lefekvés előtti jégkrém nem kellett volna. :oops:

Na kellemes 20-át mindenkinek!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


ticsi
nagyfiú Árpinak utólag:

Kép

nagyon nagyra nőtt! és ilyen jó tesók, mint a képen látszik?

krisz
mit kell még venni a kishercegnőnek? Tök jó, h ennyi programot csináltok együtt. Neked azért most nincs társaság, egyedül vagy egész nap, jól eshet az esti történés. Apa meg kipiheni magát és elmondja a napját.

haga
Nagyon édes Albert, ugy irigylem töletek a strandközelséget. Bár a medence is megfelel egy ekkora gyerköcnek. Homokkal mi lett? Albert tudja a tesójövetelt?
Vendég
 


Tündi23!
Hááát nem alakult jól ez a nyár...de még Belcsike megváltoztathatja a végét....reménykedünk benne!Nati nagyon várja,csak Ő is azt hitte,hogy az utolsó heteket "kitesózhatja"!Sokat simizi és puszilgatja a pocakom....ha csücsörítve ad puszit,azt Belcsi mozgással kíséri Neki......tuti idegesíti a hang!!!

Sleepin!Igen,oda is szoktam írni(PCOs-ba)....de mostanában nem nagy a mozgás arra!

Tegnapi NST tökéletes ismét,nincsenek fájások....doki rám nézett és azt mondta vasárnap szülök reggel 9kor...nem kell kedden indítani....úgy legyen!!!!!!

Szép napot Nektek!!!
Ticsimű!Édesek a fiúk!
Haga !Alakul a pocid!Albert kispasid is édes,elveszik még az ágyban!!!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


sziasztok!

szép 20-át mindenkinek!
mi nemsokára indulunk Debrecenbe a karneválra édes kettesben apával remélem jó lesz!

Kandi!
úgy legyen mert kell a boldogság mindenkinek! kívánom hogy meginduljon magától babóca kifelé!

Krisz!
hát igen kell hogy kettesben legyetek mert nemsokára 3-man lesztek ami szintén gyönyörű korszak lesz de emlékszem mi is nagyon sokat mentünk kettesben apával Bence születése előtt!
most ismét elkezdtük és kell néha ilyen ilyen is.

Haga!
csini pocak és elhiszem hogy nem sok erőd van írni így voltam én is mikor hirtelen 2 felé kellett volna szakadni +a munka+ a fősuli!
nagyon szupi az ágyikója manókának! és szeret benn aludni?

Sleepin!
az orrmanduláját kell kivenni mert romlott a hallása és ha ezt megcsinálják meg még a fülét is rendbe teszik akkor minden olyan lesz mint régen!
parázok kicsit de remélem nem lesz semmi gond!

vicus!
igazad legyen!
jó nyaralást nektek!

ticsi!
nagyon édesek a fiúk és nagyon megnőttek!
sok sikert az ovihoz bizti szeretni fogja!

na most megyek ébresztem a drágámat mert indulni kéne jók legyetek szép napot!
tündi23
 
 


Ági átfordult hasról hátra :shock: addig küzdött az alvás ellen, míg átbillent. Aztán videora is vettem, akkor is átfordult :shock: a fiúk 7 hónaposan tették ugyanezt
Vendég
 


Sziasztok! :lol:

Haga!
csini pocak! :)

Kandi!
akkor jó babázást vasárnapra! :D

Kata!
azta, milyen ügyi Ági :wink:

mindenkinek minden szép jót jövőhétre!!!!!!!!! :D
holnap hajnali 4-kor indulunk elvileg.....már most kész ideg vagyok, és még össze se csomagoltam rendesen!!!!!!!nem fogunk beférni!!!!!!!!!!! :shock: :roll: :twisted:
a fél házat be kéne pakolnom :oops: :lol:

na puszancs mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!legyetek jó rosszak :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

TEgnap voltunk megint a Bükkben, meg a Brendonban is...vettem egy fekete kismamanacit (olyan melegítőféle)(addig is míg a KAtáé jó lesz rám) meg egy két apróságot Alexandrának. :) Este meg szalcsi volt anyuéknál a kertben.Amúgy a kisasszony nagyon aktív mostanában. :D Elég látványosan rugdos. :lol:

Kata
Nagyon ügyi ez az Ági baba. :D Sok mindent kell azért majd még venni a kicsinek...de apróságokat meg olyanokat amiket az ember nem szokott örökölni. :)

Kellemes hétvégét!!! :D ...majd dobok képet...

Kép
vizkriszisback
 
 


Zsofibabákrol mikor kapunk képet? már kilyukad az oldalam, hogy nagyon gyönyörüek, vagy elképesztöen gyönyörüek azok a drágák

vicus már a tengerparton logatja a lábát :lol:

krisz
eljutottál a büvös 26 hétig!!! ne má, hogy még mindig nagy a nadrág, én meg itt égek, hogy alig tudtam hordani, talán 3 honapos korig :oops:
kitöl örököltök bébikelengyét? babakocsi van? képet, ha van. és a szoba milyen lesz? apa is kerekedik veled együtt? Szalajka-völgybe is szoktatok menni? vagy ti már unjátok? sztem a világ egyik legszebb helye

jujj, egy hét mulva iskola :roll:
Vendég
 


Hali!

Kata
Hát majd felpróbálom a nacit megint ma...lassan belenövök...én most vagyok 170 cm és kb 70 kiló...pedig széles a csípőm és combom, fenekem is van jócskán. :oops:

Bébikelengye főleg a tesómtól van meg pár a sógornőmtől lesz.MEgnéztük a piros kombi kiságyat...hát ott van szétszedve a fészerben...elég ramatynak tűnik...akkor inkább valamelyik jó állapotú faszinű kiságy meg veszünk valahol egy pelenkázót...majd keresgetek ma a neten is. Képet majd teszek ha alakul a szoba.

Apa nem kerekedik...nagyon vigyáz magára...alig mer enni meg edz is...majd keresek róla egy jó képet...de meg fog ölni az tuti...utálja ha fényképezem, ha meg mutogatom azt főleg. :D

A FÁtyol vízesés és az ősember barlang még mindig nem volt meg :oops: , egyszer elindultunk...de csak sétáltunk meg sétáltunk, amikor megkérdeztük hol van már és azt mondták most vagyunk félúton...mi meg visszafordultunk. :oops:

Neked Peti már megy most suliba?

Zsófi
Tényleg jöhetnének már azok a beharangozott képek. :D Biztos szép nagyot nőttek a babákok a legutóbbi bejelentkezésed óta. :D

Tündi23
Jobbulást a fiacskádnak!!!
Olvastam, hogy a baba megszületése előtti apával töltött utolsó kettesben lévő kiruccanásokat "babymoon"-nak hívják a nászút "honeymoon" mintájára. :D Tényleg több időt kellene a fennmaradó 3 hónapban egymásra szánnunk...de azért próbálkozunk. :D

Kandi
Hát igen, a babák nagyon érzékenyek tudnak lenni a hangokra. :lol:

Tegnapelőtti képek:26+2
Kép Kép Kép
Na és végül apa:
Kép

További kellemes hétvégét!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


kandi
naaa???? vasárnap 9 lesz mindjárt, dokid mondta, hogy akkor szülsz a joslása szerint :lol:

krisz
hü, a fehér ruhás képed nagyon kismamis :D olyan csinos vagy, mutogassad is azt a pocakot bátran. Apa tényleg feszes :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Itt vagyok még....volt 3db fájásom az NST-n és 1ujjnyíra nyitva vagyok...víz tiszta...és dokim jóslása nem jött be....pedig jó lett volna!Holnap-kedden is mennem kell NST-re,és majd eldől hogyan tovább....de dokim azt mondta keddre meglesz....----mondtam Neki,ne mondja,már úgyse hiszek Neki!
Szóval várakozó állásponton vagyunk ismét...
Víz vizsgálat óta kicsit vérezgetek,de áll. ez normális és picit görcsölget a pocakom....ennyi!

Jelentkezek ha indul a menet!
Krisz nagyon csinos vagy!

Látom nem nagy a forgalom itt....kéne egy-két babás teszt újra!!!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


40+1 vagyok....mert a fránya vonalzó nem működik még mindig....de már nem csinálok újat!!!

Nati meg még mindig 11 lesz novemberben!
:wink:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


kandi :lol:

nekem Áginál délelött néztek vizet, fájt mint állat, éjjel 2kor meg derékfájásra ébredtem, oszt 4 ora mulva sirt a bébi
szoval hajrá Belcsi
Vendég
 


Hali!

Tegnap addig nézegettük a bababútorokat mindenféle áruház honlapján, hogy végül rájöttünk inkább tesz-vesz vagy vatera.
Vagy komód kellett volna és akkor marad a tesóm egyszerű kiságya vagy kombi kiságy.Ki is írtam 1-2 jobban álló licitet, majdnem licitáltunk is egy kombi kiságyra ami heverőővé alakítható, ágyneműtartós, a komódja viszont egyszerű nyitott (se fiók se semmi)az 25 volt és ma jár le és Szoboszlói...tehát érte is mehettünk volna.De addig nézelődtem még megint este, hogy találtam a vaterán egy Brendonos kombiágyat, hasonló csak zárt a komódja is...amit este 8 körül raktak fel és fix áron 20ért elvihatő volt...egy perc tanakodás után megvettük...remélem elég jó állapotban van (a képen úgy tűnt) mert ez a Brendonban újonnan 60-70 ezer. Nem mertünk tovább várni mert ez nagyon jó vétel...és egy kattintásra elhalászták volna az orrunk elől.Pesten van amúgy.
Sűrű lesz még a hét, meló ezerrel mindkettőnknek, meg védőnő is lesz a héten, meg ha lesz 4d-s uh-ra is elugrunk.Szerencsére az anyagiak is jól alakulnak eddig a hónapban, jól megy most a bolt...kopp kopp kopp.Apa meg ma is köt 2 szerződést...haladunk előre.JA és tegnap lomtalanítottunk is, kipakoltuk a nagy (hatalmas) szekrényt, ami megy anyósékhoz majd. 5 szatyor ruhát adok oda vmi szegény rokonnak vagy szeretetszolgálatnak, nem tom. :D

Kandi
Hajrá!!!+++ :D

Pusz

Kép
vizkriszisback
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Iccóvör..... :? Marha rövid volt ez a nyár!!! :shock:
De sebaj, szép lett a tanárink, öröm lesz dógoznyi benne! :lol:

Krisz :)
Szép nagy a pocid már!!!
Én is teszveszelek, árulom a bútorokat. Még nem világos, hogy licit után hogyan kapjuk meg egymás elérhetőségét, de majd kiderül. :)

Kandi :)
Hajrá!!!!!!!
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Vicuska :)
Mindent bepakoltál? :) De jó lehet most Nektek.... :)

Kata :)
Asszem Te kérdezted, hogy a képen a szőke a lányom... Nem, a barátnője, Andi még a csomagok alatt lapult! :lol: :lol:
Nagyon ügyi a lányod, enyém is ilyen korán kezdte! :)

Tündi :)
Hát igen, nem kellemes szülőként átélni, hogy a gyermeket betolják a műtőbe.... Andi 4 éves volt a mandulaműtétnél. Szerencsére a kábítókúptól röhögőgörcsöt kapott, így talán könnyebb volt elengedni. :lol:

Haga
:)
Szép név mind a kettő.
A pocid is látványos, kicsi fiad meg mekkorát nőtt!!! :)

Dike :)
Jó készülődést!! A ruhát időben le kell foglalni, nehogy lemaradj álmaid ruhájáról!! Fotót kérünk, segítünk választani! :wink:

Sleepin :)
Fogorvos megvolt?
Milyen volt Szlovákia?

Lili :)
Várjuk a híreket!!!

Ticsi :)
Gyönyörű ez a két kölök!!!! :) :)

Mi meg lementünk gyerekek nélkül a Balcsira 3 napra. Kocsiban aludtunk, zacskóból ettünk, üvegből ittunk...:lol: :lol: Nagggyon kellett egy kis igazi pihi! ...és még az időjárással is szerencsénk volt!
Három pasival voltam, napozás közben molesztáltak a strandon. :lol: :lol: :lol:


Kép

KépKép
zapáné
 
 


krisz
jó az ágy ára, örülök, h találtatok. A gyerekbutorárak a csillagos eget karistolják, mert ugyis meg kell venni. Dobjál majd képet, ha összeraktátok. Megint egy 4d? :lol:

gyugyi
máá látom, hogy az árnyékot kell nézni rajtad :lol: még jó, hogy csak fent van :lol:
Vendég
 


kata! nagyon ügyes Ági, h ilyen hamar megfordult! :)

krisz! olyan csinos vagy!!!ja és apa is!! :D

kandi! mennek a drukkok, fájdalommentes :oops: gyors szülést kívánok!

nekem ma megint megjött! :twisted:

KépKép
dike
 
 


Sziasztok csajok!

Csak beköszönök, látom mindenki jól van, Kandi babójának hírét jöttem olvasni, de látom még egyben. :wink:

Gyugyi :D Üdv újra itt! 8) :lol: :wink:

Még a héten ezer elintéznivalóm van, aztán jövő héttől már mela. :oops:

Teszek friss kisember képet. :P

Kép
fenci
 
 


hello Mindenkienk!!

én is élek ám, cak hát sok a dolog ugye :)

msot csak pár szót magunkról ha megengeditek oszt majd újra visszaépülök ám :)

kölykök óriásiak, másznak, állnak keményen, egész napos programot biztosítva anyukájuknak :lol: esznek mindent szerencsére jó étvágyuk van, bár a darabos kajcsi még nem barát... :?

voltunk balcsin három napot tök jól bírták sőt a sok nagyobb kölök között ők vótak a legcsendesebbek :wink: nem hisztiztek, élvezték az állandó nyüzsit....a balatont imádták, kis vizibolhák

Kép Kép Kép
Vendég
 


Gyugyi!

szupercsini vagy, tök jó lehetett kicsit nomádkodni pihenni gyerekök nélkül :)

FEnci!

Óvissza melózni jaj :shock: de megértelek,,,kiváncsia leszek hogy megy majd,...otthon dolgozol majd ? vagy menni kell munkahelyre?

Dike!!

a fene a piribe, deeee éljen az esküvőtervezés juhuuu , aztán nagy buli legyen 8)

no csak járókás képeket tettem fele pedig alig vannak benne, személyes szabadságuk mélységess megsértésének veszik ha hosszan kíváénom tárolni benne őket...s milyen igazuk van 8) :lol:

Kép
Vendég
 


dike
jajjj, mikor lezsel már te is babás? :? olyan csinos kismami leszel majd várni. Hőt azért méred? Akkor esküvöig nem is mész dr R-hez?

fenci
nagyon drukk a melóhoz, hogy egyensulyba tudjad hozni Márkkal. Azért ne vidd tulzásba a munkát, ha ugy érzde, nagyon kiszipolyoz, gyere vissza gyed-re. Annyit vártatok Márkra, csak akkor dolgozz mellette, ha feltöltödsz a munkától. De ügyesen megoldod majd :)

mami
hát ezek a gyerköcök még mindig nagyon édesek, és mennyire láűtszik, melyik a fiú és a lány. Jellemzöen a lánynak van alig haja 8) Lehet, Áginak se lesz sok... Mászik mind2, megzabálom öket :lol: de a humorod és a talpraesettséged nem hagyott el, ugyhogy megküzdesz a feladattal, látom :wink:

Ági azota nem forult át, lehet, 3x véleteln volt?
Vendég
 


babákok szépek!!!! :D

kata! nem mérek hőt,nem figyelek semmit...fogyózok :D :D
olyan december körül gondoltam h visszamek R-hez aztán jöhet egy hormonvizsgálat (szerintem majd kéne) aztán jöhet is az inszem már szerintem januárba is. 4 hónaposan még lehetek szép menyasszony, főleg ha most le is fogyok. :lol:

fel kéne hívni a vőfélyt időpontot egyeztetni, se vhogy nem megy mindig csak este érnénk rá, az meg h néz ki...

na meg a papot is meg kell keresnünk, megbeszélni, h kihez járjunk jegyesoktatásra.
amugy helyszín, zenekar,kaja,pia,dekor,fotós,videós úgy néz ki meg van. :)
de a legjobban most a beköltözést várom, a berendezést stb..vááá olyan jó minden...jövő hét pénteken, már menyasszony leszek! :D

KépKép
dike
 
 


ja és kb még 2 max 3 inszemre gondoltam, aztán mennék az ikreimért :D :D kiderült, h a párom is nagyon szeretne ikreket!egy kis Laura és Zolika jól jönne :D

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Csak kutyafuttában írok. :oops:
Nagyon édesek ezek a gyerkőcök!!!! :lol:

Csajok: Szerintetek is rendben vannak a hormonjaim? Én úgy találom:

3.napi vv: Normáltartomány:
FSH 4,60 mIU/ml 2-138
LH 2,9 mIU/ml 0.4-105
PROL 5,63 ng/ml 1.39-24.2
PROG 0.72 ng/ml 0.27-38.63
ESTR 39 pg/ml 20-508
HTSH 1.42 mU/L 0.35-5.5

KÖszi, pusz mindenkinek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


zsu
az LH-FSH arány nem épp tankönyvbeillö, 1-2 nek kell lennie, de enyém se volt pont annyi, és aszonta a dokker, egy kis eltérés még belefér
sztem jók a hormonok

infertility-röl:
Az FSH az ovarium stimuláhatóságát mutaja.Általában 6 alatt kiváló, 6-9 jó, 9-10 még megfelelő, 10-13 nehezen stimulálható, 13+ nagyon nehezen stimulálható. A PCO-sbetegek kivizsgálásakor az FSH/LH arányt is nézik. Ez az arány normálisan kb. 1:1, ha az LH értéke magasabb, a PCO diagnozisa valószínű.
Vendég
 


Zsu!

Ez dönnörűűűűűűűűűűűűűűűűűű...hajrá ikrek!

Kép
ticsimû
 
 


Zsu, ez nekem is szépnek tűnik! :wink: HAJRÁ!!!!

Tegnap hazajöttünk a nyaralásból, de egy ideig nem fogok tudni jönni, tegnap amikor pakoltunk ki, akkor tudtam meg, hogy Nagymamám végeg itthagyott bennünket. Nem igazán tudom/ akarom felfogni, nagyon fáj, nagyon nagyon szeretem Őt, rettenetesen közel állt hozzám. Majd jövök...egyenlőre fáj kívül-belül. :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
sleepin
 
 


zsu! szupeeer!

sleepin! őszinte részvétem! :cry:

KépKép
dike
 
 


Köszi csajok! :lol:

Sleepin

Nagyon sajnálom, őszinte részvétem. :(

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


PCOs topikból másolom be:

Híreket hoztam!!!

Sms Kanditól:

"Most reggel 8:40-kor 4055 grammal és 56 cm-rel megszületett Belián! Nyakán a zsinórral. Jól vagyunk."

:D :D :D
ella-
 
 


kandi
Isten hozta a (nem is olyan) kicsi Beliánt, sok-sok örömöt kívánok hozzá az egész családnak!!!

akkor inditották?

sleepin
nagyon sajnálom, elhiszem, hogy fáj. Kívánom, hogy az elengedés után a szép emlékek maradjanak meg bennetek, és sokat gondolj majd arra, amit tőle tanultál.

dike
hozzad majd a menyasszonyi ruha-jelölteket:) hajrá ház, hajrá szervezés, hajrá nyugodt kex
Vendég
 


Sleepin :(

Nagyon sajnálom, őszinte részvétem :(



Kandi :)

Gratulaaaa :wink:
Szép méretes baba Belián :wink:
Vendég
 


sziasztok!

sleepin!
nagyon sajnálom és együttérzek veled! kívánok sok erőt és kitartást!

kandi!
SZÍVBŐL GRTAULÁLOK NEKTEK SOK BOLDOGSÁGOT ÉS JÓ EGÉSZSÉGET NEKTEK!!!

dike!
várjuk a ruhakölteményeket!

haga!
hogy vagytok??? pocaklakó hogy viselkedik?

zsu!
kezem lábam keresztben értetek! szurkolok!

mami!
gyönyörűek ezek a babák!

gyugyi!
ne is mond nagyon féltem az én kis hercegemet de biztosan nem lesz semmi baj!
felavattátok már az új tanárit?

fenci!
milyen nagyok vagytok már! nyújtjátok ezt a gyereket! gyönyörűséges! sok sikert a munkához!

kata!
nagyon ügyik vagytok!

krisz!
nagyon csini vagy! várjuk a képeket a kiságyról!!!
hát mint írtam mi is sokat voltunk együtt Bence születése előtt most meg újra de most azért kevesebbet!!!
köszönjük hát remélem nemsokára túl leszünk rajta és aztán kezdheti az évet az oviban a barátaival!

mi jól vagyunk majd jövök még sziasztok!
iwiw-re raktam új képeket!
sziasztok!
tündi23
 
 


KAndi: gratula, sok tejcit, jó egészséget!

Sleepin: részvétem :(

ma megjött végre az AFP eredményem: 0,94

az integrált teszt:
down: 1:38000
edwards: 1<100000
velőcső 1:7000
életkor (31,5) 1:730

most nem tudok többet irni, majd igyekszem visszaolvasni, de most a balcsin vagyok már 3. hete :D :D és csak mobilnetem van :)

megyek eszem egy lángost a jó hírre :)

Gyerkőcők gyönyörűségesek :)

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Sleepin!

Sajnálom!Őszinte részvétem!


Voltam dokinál privát.Vett citológia mintát,jövő héten kell érdeklődnöm az eredmény után.Úgy néz ki holnap uh is meglesz,ha nem jön közbe semmi mert ügyeletes lesz.Meg csináltat vérvételt is,a prolaktin szint miatt.Bővebben majd ezek után.

Krisz!

Csini vagy!

Dike!

Sajnálom pirit!


Babák édesek.
Vendég
 


Sziasztok!

Sleepin
Őszinte részvétem! :(

Kandi
Hatlatalmas gratula Belián babához!Szép nagyra növesztetted.

Valószínűleg a mi Alexánk se lesz kicsi...ma a védőnő 28 cm-re így 28 hetesre mérte a méhem alapján a pocim...pedig ma vagyok 26+6. :shock: Vérnyomi 103/65, 71-es pulzus.Vizelet rendben.1,4 kilót híztam 4 hét alatt, de most nehéz hosszúnadrágban voltam. :wink: Babaszívhang egyből megvolt.Kaptam beutalót megint cukorterhelésre, ált vérkép, vizeletre.Holnap este megyünk Ózdra 4d-re, szóval számíthattok megint új képekre tőlem. :D
Holnap nem boltozom mert ma már nagyon elegem volt, kell egy kis pihi. :D Ma zsúfolt napunk volt, úgyhogy este megint pizzázni voltunk pizzériában (le kell ennünk még 3 kupont).Most meg meccset nézünk.
Mai nap rossz híre:mégsem miénk a kiságy, eladták élőben ugyanakkor. :( Most kereshetünk másikat....ez van.

Pusszancs mindenkinek!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


gizi
mozog már a bébi? nevetek van már? örülök a jó integrált eredménynek!!

lili
remélem, vmi jó eredményt mond a dokker, és elindulhattok a bébi felé

krisz
de kár, h eladták az ágyat, pedig jónak hangzott, ára is megfelelő volt. Ennnyi pizza, oszt nem is hizol?
Vendég
 


Esti bekukk.....

Sleepin :(
Részvétem......


Kandi :)
GRATULA!!!!

Találtam egy képet Kandi babájáról!!!!!
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Kandikám
Nagyon gratulálok Belián babához!! Szép méretes legényke lett! Na, és milyen szuper napon született!! :D :wink: Sok boldogságot és sok-sok tejcsit!!
gtünde
 
 


Kandi, GRATULÁLUNK!!!! Sok sok tejcsit és sok sok boldogságot és egészséget kívánunk!!!

Tüncsi, Rékát Istenke éltesse nagyon nagyon sokáig egészségben, boldogságban!!!

Köszönjük a részvéteket. :cry:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok csajok!

Sleepinkém Őszinte részvétem.... :cry: :cry:

Dike :D Ti aztán nem vagytok semmik, még csak 2 hete szerveztek és szinte minden meg van, nagyon ügyik vagytok! Várjuk a ruha fotókat! Na de egy kérdés. Hova fogyózol Te csaj???????? :shock: :roll: :wink: Te mááá így is nagyon csini vagy! Milyen lesz a kégli?

Krisz :D Várjuk az uhu fotókat!

Gizus :D Gratula a jó AFP-hez!

Kandi :D Gratulálok Beliánhoz, szép nagy legény, sok boldogságot Nektek! :wink: Várjuk a további képeket!

Suzy :D Bocs, hogy csak most írom, örülök, hogy jelentkeztél pár napja! Gyere ám sűrűbben, mert hiányzol!!!

Kata :D Nálunk is átfordult Márk pár hetes korában hasról hátra, és azóta csak múlt héten. Hátról hasra fordult meg 4 hós sem volt, most a kúszással próbálkozik, van ám nagy csatakiáltás amikor erőlködik, de még nincs siker. :lol:

Tünde :D Boldog 3. évet Rékának! :wink: Gyere sűrűbben lécccciiii!!! :P

Zsu :D Szerintem is jók a hormonok, hajrá!! :wink:

Mofly :D Nálad mizu? Hogy áll a ciklusod? Mikor indultok?

Gyugyi :D Te mááá dolgozol? :roll:

Mami :D Gyönyörűek az ikreid! :wink:

Zsófi :D Na hun vagytok? Még bent vagy már otthon? :roll: :wink:

Lili :D Hajrá vizsgálatok! :wink:

Ma mi is temetésen voltunk (nagypapám élettársa), véletlenül bent felejtettem a kocsiban a cumit, de Márk így is egy nyikkanás nélkül volt végig, mindenki meg is volt lepődve. Nagyon jó gyerök és a köztünk lévő szerelem csak erősödik és erősödik. :wink:

Jó éjt mindenkinek! :wink:
fenci
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Tudtam, hogy elfelejtek valamit.....

FICIKE!!!
Kép

Fenci :)
A szerelem csak nőni fog.... :D Én már felfelé emelem a karomat, ha meg akarom ölelni a kicsi fiam! :D
...és igen, már dolgozunk. Értekezünk, megbeszélünk, pótvizsgáztatunk, értekezünk, értekezünk.....

Krisz :)
Vaterán nincs olyan, hogy az aukció alatt nem lehet privát eladni? :roll:

Gizi :)
Lángos.... Annyira szeretem!!! Sajtos, tejfölös, fokhagymás..... 8)

Mennem kő..... Pótvizsga.

KépKép
zapáné
 
 


Dobok még pár képet, kolléganőm fotózta.

Táborfíling. :lol: :lol: :lol:
Kép
Kép
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi
Igazándiból köteles lenne nekünk eladni...de most minek kötözködjek?Az eladónak vmi ismilye tette fel a vaterára, én 2 óra múlva megvettem, sztem nem vették észre és másnap reggel a tulaj odaadta, eladta vagy nemtom vkinek személyesen. Most hogy nézne ki, hogy jövök a szabályzattal, hogy igeneis enyém az ágy?Nem vagyok én olyan.Egyszer a párom is töröltetett egy licitet mert rájött, hogy az a memória vagy mi mégsem jó a mi gépünkhöz..az eladó akkor rendes volt és törölte, pedig neki sem lett volna kötelessége...én erre gondoltam egyből. :D
De tegnap találtam is egy másikat ami páromnak kifejezettem jobban tetszik:19e, 23 a villámár és Szentendrén van. Lehet, hogy az lesz a befutó csak még várom, hogy válaszoljon 2 kérdésemre az eladó.

Kép
vizkriszisback
 
 


kandi! hatalmas gratula, gyönyörű szép Belián baba! sok tejcit kívánok!

gizi! szuper eredmények!

fenci! soha nem voltam még ilyen husos, narancsbőrös stb. 18 kilót hiztam 8at le kéne adni, az már jó lenne.majd okt 31.től tudunk csak beköltözni a kéglibe, mármint akkor kezdik a festést, gipszkartonozást stukkozást. azt ennyi, jöhetnek az új, fasza bútorok :D

krisz! várom a képet!

KépKép
dike
 
 


Dike
A képeken én nem láttam sehol azt a 18 kilót. :shock:
Narancsbőrt én is rühellem. :evil:

Na vettünk másik ágyat...már fel is vettem a kapcsolatot az eladóval. :D Már csak a szállítás lesz kérdés, hogy elhozza-e vmilyen futárcég (lapra van szerelve) vagy mennünk kell érte a hétvégén.
Íme:
Kép
Újonnan 72-88 ezer ft. :shock:

Kép
vizkriszisback
 
 


Voltam ma UH-n, muszáj volt, bár semmi kedvem nem volt hozzá. Minden rendben, 26 hetes, 830 (nem tuti a 30 a végén...) gr. Lassan 1 kg. Cukor okés, vas és társai alacsony, kaptam bogyót rá.
4 hét múlva kell mennem legközelebb. Valahogy majd egy 4D-t is bekalkulálunk. Szerintem inkább utána.

Krisz, mi is pont ilyen kiságyat ütöttünk le majdnem, de elhappolták előlünk. Nagyon szép!!!!

Nem tudom, mit akartam még...

Kép
Kép
sleepin
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?