Új privát üzeneted érkezett!

Köszi, Lányok! :lol:
Most Bence nagyon elutasító lett velem szemben, Dadievőnek hívja a kistesót, akit állandóan puszilgat, abajgat, de persze egyedül nem lehet hagyni őket egy pillanatra sem, mert látjuk a párommal, hogy azért időnként megszorítaná a kiskezét, lábát, fejét Csaninak... :shock:
Nem jól olvasom a mesét, csak apa altassa, szóval én most elég gyatrán állok nála...
:(

Nagyon megviselte a majdnem két hónap kórházasdim, meg a kis Csani érkezése is, de azért remélem, helyrebillen majd az egyensúly. Én is elég labilis idegrendszerű vagyok, nem mondhatnám, hogy teljesen úrrá vagyok az érzelmeimen, hol sírok, hol nevetek, a dokim szerint a hormonok hirtelen ürülése. Egyébként nagyszerű orvosom volt/van, hálás vagyok a sorsnak, hogy hozzá vezetett az utam, még akkor is, ha a szülésemre a műtőből nem ért be... :lol: Lélekápoló, kedves, alapos, lelkiismeretes, türelmes doki, aki akkor is rám telefonált, ha éppen semmi bajom nem volt, és hazaengedett kimenőre, hogy jól vagyok-e, és nem bánnám-e, ha holnap reggel is csinálna egy nst-t... a biztonság kedvéért. Pénzt pedig nem fogadott el, viszont könyvet is hozott be nekem olvasni a kórházba, aztán egy órán keresztül megbeszéltük az olvasottakat (nem a munkaidejében). Na, mondjátok, hogy vannak még csodák!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Lyly csak azt tudom mondani, hogy kitartást Bencével kapcsolatban. Ezt az időszakot át kell vészelni valahogyan. Tudom, hogy nagyon rossz ez most neked, de el kell fogadni ezt a felállást. Tudod, amit te is mondtál a telefonban, nem könnyű ez az új helyzet neki sem. Pár hét és rendben lesznek a dolgok. Párod meg nagyon rendes, sokat segít, szerintem ebben sincs ez másként.
Örülök, hogy jól vagytok. Elfelejtettem neked írni, hogy Csanádnak nagyon boldog névnapot kívánunk!
Dokid tényleg rendes, lelkiismeretes, ritka az ilyen. De látod, vannak még csodák!
Puszi nektek!

királylány
 
 


Lyly ezt nagyon jó volt olvasni az orvosodról!!!!!!!!!!
ilyen orvos NAGYON KEVÉS VAN!!!!!!!!!!!

a hormonok hamar kiürülnek és akkor jobb lesz neked is!!!!!
én nekem kellett a 6 hét!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

No a képet csak most láttam....Lyly annyira szép, formás, bele is szerelmesedtem. Úgy megdajkálnám :lol:

királylány
 
 


Sziasztok!

Lyly!
Gratulálok Csanihoz!! Nagyon szép kisfiú! :wink:
Bence is hamarosan megszokja az új helyzetet biztos és akkor hozzád is ragaszkodni fog újra!!

Mucus!
Milyen volt az első séta??
Szeret a kocsiban lenni Koli?
Nimród továbbra sem szeret :?

Ma végig nyügizte a délelöttöt, tuti hogy ez a hülye idö :?
Tegnap volt nálunk búcsú, Kíra nagyon élvezte, hintázott, pecázott, ugrálóvárazott meg kapott egy játékot is-ma már vitte az oviba :D
Nimród meg kapott egy nyári sapit.

Hoztam pár képet..bár iwiw-en már biztos láttátok páran :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Kira GYÖNYÖRŰEK A GYEREKEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dius szépen gömbölyödsz te is!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lyly: kitartás, hamarosan jobb lesz!:) Majd elmúlik a kezdeti féltékenység is szépen lassan, csupán ezt a pici időt kell átvészelni!

Királylány: nagyon jó a kép, amit kitettél 3ótokról!:)Remélem jól vagy...


Kirus: gyönyörű a kisfiad:) De tényleg, Kira látszik, hogy tényleg élevezte a búcsút.

Mi jól vagyunk, csak nehzen megy a tanulás. Pénteken megyünk Tótkomlósra a neurológushoz Benivel, és akkor Csabán kap is egy egyszerű kis hitát, a gyógytornász javasolta, én pedig szerettem volna venni egyébként is.
Beni egy hete meg van fázva, nem látok javulást, pedig sterimareozom, megy az orrcsepp is, de a szeriodos kérmtől szépen elmúlt az ekcémája, a dm-es pelus úgy látszik beválik, de a pisit nem szívja be teljesen, de nem tosszabb, mint a többi, ára korrekt, és legalább nem lesz zselés tőle a Manó.
Na, mentem tanulni, mert nálink most van alvásidő!

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszi jó tanulást és jobbulást Beninek!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: nem haladok ezzel a fránya szarral...
Ráaádsul olyan szomorú vagyok, alkalmakra beninek a másik nagymamáé szoktak küldeni egy-egy kis ruhát. Most nem érkezett meg a csomag, a gyermeknapi ajcsival...A postán közölték, mivel nem volt ajánlva feladva, ellopták...Ez tök szemétség, ha vki nem ajánlva ad fel valamit, már rögtön el kell tulajdonítani... Nagyon szomorú, hogy ilyen világban élünk, és hogy a postán ilyen előfordul...remélem megszólal a lelkiismerete annak az embernek...
Azért örülök ezeknek, mert én nem szoktam , drág vagy új babacuccokat venni, és ha nem is látogatják, akkor legalább küldenek valamit. Tudom, ez nem pótolja, hogy nem foglalkoznak vele, de legalább gonolnak rá...
Egyébként egy kisnadrág és egy plüss kiskutya volt... :cry: :cry: :cry:
Mondjuk, eddig mindent ajánlás nélkül küldtek, csoda, hogy ez az első eset, hogy valaki ellopta. Nem is haragszom, csak bánt, és remélem, megszólal annak a lelkiismerete, aki ilyet tett...

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszi ez tényleg nagyon gusztustalan dolog!!!!!!!
sajna ilyen világban élünk:(((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


itt van a kis drágám Smile szépen pulzált a szivecskéje,hihetetlen megható volt Smile a doki 1 héttel kisebbnek mondta,de pé szerint pont 8 hét ma. Kép

KépKép
bettike83
 
 


gyönyörű a kis pocaklakód:))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita. ha megvetted esetleg a kocsit, és tuti, majd írd meg, mert akkor lehet, hogy náluk is lehet esélye...:) Mert te nagy babakocsi szakértő vagy...
Egyenlőre jó a kölcsi abc design( régebbi típus, de szeretem, de ha Beni 10 kg-s lesz, necces lesz vele a dolog...
Babanetes tali nyáron mikor lesz?

Többiek? Mizu?

Angie: tovvábbra is tartom, h gyere és mesélj! Mindenki örülne!


Tök szarul állok az anyaggal...nem tom mit tegyek, csak nem kellene feladni próba csersznye...
Ma megyünk Tótkomlósra dokeszhoz...este hatra...

Kép
nyuszifül16
 
 


még annyira picike,de majd megnő ám nagyra :D

KépKép
bettike83
 
 


Nyuszika!
Nagyon édes vagy, hogy hiányolsz (de lehet, hogy a másik Angie-re gondoltál :roll: ?)

Néha olvasgatlak, mert érdekelnek az emberkék, hogy kivel mi van, többek között, hogy veled is hogy alakulnak a dolgok. Örülök, hogy sínen vagytok Benikéddel.

Dióhéjban annyit rólam, hogy a tavaly szeptemberi beteg terhességem megszakítása után vártunk 2 vagy 3 hónapot, aztán a második hónapban ismét teherbe estem, ami sajnos a 8. héten spontán elment. Pont kórházban voltam, mert erős vérzéssel bekerültem, amikor még pulzált a magzat. A következő napot viszont már nem élte túl, és az erős vérzés lelökte a petezsákot. Totál kiborulás következett, ekkor töröltem magam a rendszerből, mert beszélni sem akartam róla többet. Úgy gondoltam, hogy ez Isten büntetése, amiért úgy döntöttünk, hogy nem tartjuk meg a beteg babánkat. Babára sem tudtam gondolni, viszont (mint hívő ember) olvasgattam napi szinten a bibliát, és ezt az igét kaptam nem sokkal a vetélés után: "a jelen szenvedesei nem hasonlithatok ahhoz a dicsoseghez, amely lathatova lesz rajtatok". Ekkor újból el kezdtem hinni, és láss csodát, nem is jött meg többet a vetélés után, pedig azért vártunk volna még a férjemmel legalább egy hónapot, hogy a hormonok visszaálljanak. Rettegtem is az elején, hogy nehogy ez is elmenjen, de a dokinőm megnyugtatott, hogy minden szépen alakul, és ez a baba amennyire jönni akart, úgy fog maradni is. És eddig minden a legnagyobb rendben halad előre, problémamentesen. Én meg minden este hálát adok, hogy eltelt egy újabb gond nélküli nap.

Örülök veletek az újabb babácskáknak. Gyönyörő Kira babája is, és Lyly kisfiacskája is egy tündér. Bettinek meg nagyon drukkolok, és örülök, hogy vele is monden rendben. Melisch is ritkán jár, de szuper, hogy az ő babácskája is szépen nődögél :) Dius is hamarosan megszül. Olyan jó látni, hogy aki kitartú és nagyon vágyik a babára, az ekkor vagy akkor, de megkapja a babáját. Csak így tovább..................................................

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


angie

jó látni hogy végre jól vagy és itt vagy és a picike is itt van,szépen fejlődik :)

KépKép
bettike83
 
 


Nyuszi tegnap élőben is megnéztem a kocsit és kipróbáltam...........nagyon jó..könnyű tolni.de szólok ha már sajátként nyaggatom:))))

babanetes tali kb júliusban lesz.még nincs időpont+!!!!!!!

Angie de jó hogy jelentkeztél!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sajnálom amiken keresztül mentetek de a pocaklakó átsegít mindenen!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Hoztam pár képet.
Hogy bírjátok a meleget?
Mi kicsit nehezen.
Jövőhétre már 10 fokkal kevesebbet mondanak. :roll:
Vettem Kolinak naptejet 5800ft-ért :!: :shock:
Kép Kép Kép Kép

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Mucus a védőnöm mondta hogy a gyógyszertárban lehet kapni bab naptejet és 1500 ft körül van.ne vegyek méregdrágát.

gyönyörűek a gyerekek.Koli szépen növöget:))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


de édesek a gyerköcök és Domi h szereti az öcsikéjét :)

KépKép
bettike83
 
 


Köszönöm, lányok, a dicséretet és a vigyazstalást! Jólesett!!!!

Angie, Bettike,
jó látni a pocakos vonalzótokat, szorítok, hogy minden rendben legyen!!!

Kírus, Mucus,
ezek a babák is ennivalóak ám! És milyen nagyok!!!!

Dia,
sokat gondolok rád, már csak néhány hét, és te is dajkálhatsz!

Nyuszi,
ez a csomag-dolog nagyon durva, de a magyar postánál én már semmin nem csodálkozom. Képzeld, nálunk még patkányirtószert is árulnak már, de ha azt akarom, hogy 2 napon belül odaérjen a címzetthez (belföldre!) a levelem, akkor jobb, ha duplán fizetek nekik! Én ezt annyira felháborítónak találom! Van már shop-juk, meg mindenféle al-üzletük, de az igazi funkciójukat képtelenek betölteni.

Nita,
minden oké veletek is?

Nekem momentán csak egy kívánságom lenne: ha valaki lehetővé tenné, hogy egyfolytában aludhassak 6 órát. :lol:
Pedig Csani sokkal nyugodtabb baba, mint Bencus volt, de azért ez a durva időjárás-változás őt is megviseli.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Lyly köszi jól vagyunk!!!!!!!!

ad meg a címed és vigyázok Csanira még alszol egy jót!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hű,
Nita, ez nagyon szuper lenne!!!!!!!!!!!! :lol: De van egy Bencém is! :lol: 8)

Dia,
köszönöm Csani nevében a névnapi köszöntést, kissé lemaradtam róla! Nagyon aranyos vagy!
Minden oké veletek? Hihetelne, de te is szülni fogsz nemsokára.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Lyly ő is belefér arra a pár órácskára.......jön Máté is és akokr el vannak..... :roll: :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Ismét csak pár képpel ugrottam be. :oops:
Koli kicsit taknyos de jól van este 9-től 2-3ig alszik akkor mi is tudunk többet pihizni. :wink: Holnap megyünk rota elleni oltásra.puszi mindenkinek.
Kép Kép Kép Kép

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Sziasztok!

Gyors kukk....

Domi és Koli nagyon édesek!

Lyly igen, nemsokára. Remélem inkább pár nappal később jön, mint előbb. Még mindig felújítunk. De szép lesz majd :wink:

Pussz,

királylány
 
 


Mucus annyira szépek a gyerekek!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Mi van itt kérem,nagy a csönd,hol vagytok.Csak Én jövök képekkel?
Tessék írni és képeket hozni! :wink:
mosoly)))
Kép Kép
Puszi Mindenkinek!

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Mucus GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ baba Koli:)))))))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Dius annyira imádnivaló ez a gyermek! Úgy megdajkálnám! Már nagyon huncutul tud nézni.

Mi jól vagyunk, még mindig felújítunk, de a nagy része már készen van. Lassan előszedem Bence cuccait és írom a listát a beszerzendő dolgokról is.

Pussz,

királylány
 
 


Sziasztok!

Mucus!
Nagyon szépek-aranyosak a gyerköcök!!! Látom Koli is már kis huncut :D
Tejcsi ügyileg hogy állsz? Van még?
Van már napirendetek? Este mikor alszik el Koli? Hányszor kel éjjel?

Nita!
Láttam iwiw-en a képeket, nagyon helyesek a srácaid!!!!!!! :wink:

Angie!
Örülök hogy minden rendben veletek!!! Vigyázz magatokra :wink:

Királylány!
De jóó, nemsokára itt a finish-olyan izgatott vok már hogy kislány vagy kisfiú lakik a pocidban!!!!!! :wink:
Nevek vannak már??

Ma megkostoltattam Nimróddal az almát 2-3 kiskanálra valót kapott, ízlett neki.
Múlt szerdán voltunk méreckedni már 6360g és 61 cm, már megduplázta ezzel a születési súlyát :). Van mit fogni-cipelni rajta :D...

Teszek én is pár képet..

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Dius!
Atyagatya hamarosan itt az idő! :shock: :D
Nevek vannak?Mit érzel?fiú v lány?Izgi nagyon. :lol:
Pontosan mit csináltatok a házon?Titeket elért az árvíz?
Bence várja a tesót?Hogy birjátok egymást az ovi szünetbe?Domi sokszor táncol az idegeimen.

Nita!
Köszi. :wink:

Kirus!
Ti már almát esztek? :shock:
Én meg azon gondolkozom nem e lesz korai a negyedik hónapba megkóstoltatni vele!? :roll: Tejcsi egyre kevesebb mert egyre több kell Neki. :( 110-120 az adagja 7x ebből 60 szopi 50-60 tápszer.De ha pihenek többet akkor 120at ki tud szopni egyszerre.Napközben van,3 óránként eszik,többször fent marad evés után este 8-9kor eszik aztán éjjel 2-3ig szunya.Ilyenkor lehet aludni. :wink: Tegnap este 8-tól 3ig aludt.Ti is nagyon szépek vagytok ám.Kirus is tündéri,látni,hogy szereti az öcsit. :)

KépKép
Kép
mucus75
 
 


kirus

milyen nagy már Kira,kész nagy lány lett :) pedig én még emlékszem arra mikor kis tökmag volt :)

pici fiú nagyon cuki,motorozik apával meg a nővérkéjével :) :)

KépKép
bettike83
 
 


Kirus köszönjük:)))))
gyönyörűek a gyerekeid:))))))Nimi szépen megduplázta a sullyát:))

Mucus azért nem panaszkodhatsz szépen alszik Koli:)))))))
ha kevesebb a tejed akkor a 4. hónapba pár kanállal kóstolgatás céljából nyugodtan adhatsz almát......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kírus nagyon aranyosak a gyerekek.

Nevek: Petra vagy Áron. Attól függ ugye....Még van 6 hét hátra. Szeretném hozni a papírformát vagyis kihúzni még azt a 6 hetet. Azt már meg sem említem, hogy júli 31-én még lagziba vagyunk hivatalosak. Hát majd meglátjuk, lagzi lesz e belőle vagy szülőszoba...Esetleg apa a lagziba én meg a szülőszobába....

Dius a szünetet jól bírjuk, mert Bence anyuékkal nyaral Egerszalókon, szóval még nem volt igazán itthon. Egyébként meg beosztjuk mikor kivel van, én dolgozom még és fogok is a végéig.
Lakás: falat vertünk, hogy legyen hely a kiságynak, tapétáztunk, szekrényeket csináltattunk, meszeltünk, hátra van még az ablakok festése.
Árvíz: elért minket is, bár nálunk nem vészes, igazából gáz Szécsényben és Ipolyszögnél van, ami közelebbről érint minket. Épp most hallottam, hogy Szécsényben ki kellett telepíteni családokat.
A talajvíz azért itt is sok ember életét megkeseríti, többek között anyósomékét is. Bent van a víz a pincében.

királylány
 
 


Dia drukk hogy meglegyen a 6 hét még.nekem már ilyenkor csak 4 hetem volt hátra........ :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a kép dicsiket :D !!!

Nita!!!!



Itt is nagyon boldog szülinapot kívánok neked!!!
Vendég
 


Boldog szülinapot Nita!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Nagy betüvel és pirossal szerettem volna írni :lol: nem sikerült..
Vendég
 


Kirus köszönöm szépen:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Örülök,hogy mindenkivel minden oké.
Dia,úú,de izgi,mindjárt szülsz.
Nita!Boldog szülinapot,de fiatal vagy!!:-)))Hhehehehe
Jövök sűrűbben,csak tudjátok,az a fránya málna....tavaly "Melcsivel" szedtem,nem is tudom hogy bírtam ráadásul akkor meleg is volt,most is vele szedem,ül a babakocsiba a sor végébe.Egyem is meg,olyan kis türelmes.
Na jók legyetek!Puszi!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda

sok málnátok van?és mit csinálsz belőlle? :)

KépKép
bettike83
 
 


Meli köszi!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melinda: no-no-no. Még van 5 hét papíron. Azt azért szeretném kihúzni még :P :lol:

királylány
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
Kép
mucus75
 
 


mucus

ez a mosoly,hát meg kell zabálni :) :) :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok Lányok!
Nagyon belassult a topik, biztos mindenki babázik ezerrel :lol:

Mi repetázunk, kisfiunk lesz :lol:
Szilárdnak lesz egy jó kis játszópajtija, unokahugomnak (aki a napokban fog megszületni) pedig két testőre :lol: :lol: :lol:

Dius!
Azta, már nem sok van nektek sem hátra. Hihetetlen, hogy nem tudjátok, hogy mitek fog születni! Már nagyon kíváncsi vagyok :)

További szép nyarat és gyereknevelést mindenkinek !!!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie ezek szerint minden rendben van! Ennek őszintén örülök. :) És egy újabb pasi. Tök jó lesz. :D Neve?

Igen, nálun k meglepi lesz és minden ismerős, rokon tűkön ül, hogy vajon mi lesz csak mi nem izgulunk. Egy biztos: gyerek és a miénk :arrow: és tuti imádni fogjuk őt is.

Nekem egyébként olyan elképzelhetetlen még, hogy napok-hetek kérdése és kétgyermekes szülők leszünk...

királylány
 
 


sziasztok,hu,képernyőbillentyüvel irok,nagyon rossz,érintkezési baja van a rendesnek.a málnát leadjuk,mint itt mindenki,a keresedőnek,kemény 350 ft per kilóért,és ezt a málnát veszik pesten az emberek 1400-rt.hu,de rossz igy irni,a veszek billentyüt,jövök,mindenkinek puszi

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!!!!!!!!

Mucus annyira édes Koli!!!!!!!!!!úgy megölelgetném................ :lol: :lol: :lol:

Angie gratula a kis kukishoz!!!!!!!!!gyere többet ide is...hiányzol:)))))

Dius én ugyan agy gondolkodtam....és sokáig furcsa volt hogy már két fiúcskám van............
:wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: