Új privát üzeneted érkezett!

NIta!!!

Kitartás!!!! De azért örülök, hogy lassan szülsz és lesz még egy csodás bébike itt a fórumban!
kfmares
 
 


Mares!
Nem biztos, hogy bármelyikőtökben is van hiba. Lehet, hogy csak ki kell várni a megfelelő időt. Ne gondolj arra, hogy veled valami nincs rendben!!!
Te is tanítasz? Én is. Mostmár másodikos az osztályom. Nagyon édesek, és én is mindig arra gondolok, hogy bárcsak nekem is lenne egy ilyenem.
Kitartás!!!!

Nitácska!
Szurkolok. Hamarosan megszületik Barni! Ez annyira jó!

Én megbetegedtem. Magas lázzal fekszem itthon, úgyhogy nem valószínű, hogy lesz baba. Hát majd legközelebb.
puffocska
 
 


Nita:kitartás!Már várjuk Barnit! Küldj majd üzit ám!!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 

 
 

Puffocska:igen, okítom a népet az informatikára már amennyire hagyják :D általános 5-8ig, meg gimi 9-ben, és gimis 11-es osztályom van... na ők ördögök! Mondtam is az osztályomnak, hogy idén megszabadulnak tőlem.... de a jelek szerint nem jártak jól! D:

lehet, lehet, hogy velem sincs baj... de én ettől tartok, vagyis már nem félek belenyugodtam.... csak mostnság sokat puffad a hasam meg annyit pisilik , hogy csak na.... lehet hogy a folsav tablettatol amit elkezdtem szedni???? mert akkor abbahagyom...
kfmares
 
 


Sziasztok

Nitácska kitartás, hamarosan babázol te is.


Hallottátok a csepeli sulit? Hogy 110 gyerek megbetegedett?
Én egy kicsit meg ijedtem, De a keresztfiam még jobban. Ugyan is van egy barátja akinek a barátnője ebbe a suliba jár, és ő is beteg lett, igaz hogy elment a dokihoz az én unszolásomra, de az azt mondta neki hogy á,. hülyeség nem az. Felhívtam a csepeli ANTSZ-t és mondták hogy bizonyítottan még nem az, de estére már kiderült hogy 4-nél már azonosították, és igen az. 90 % hogy a többieknek is ez van.
Ésmesélte ez a lány hogy nagyon agresszíven terjedt mert szinte egyszerre jött ki rajtuk, rajta is fél óra alatt kijött, lázas lett, fájt a torka, füle. Nem semmi. Most azért keresztfiam is figyelgeti magát, mert ő találkozott ezzel a haverjával, aki meg a beteg barátnőjénél volt előtte. KEresztfiamék meg itt laknak a szomszédba és ugye mi is találkoztunk vele. Nagyszerű, de azért remélem mi nem kapjuk el.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi bizzunk benne hogy nem kapjátok el..........én ezt tegnap hallottam.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabi!
Hát reméljük h nem kapta el és nem is fogja...én most hallottam erről,kicsit le vagyok maradva....

Nita!
Jaj istenem....és akkor mi lesz a vesekővel?Majd kijön vhogy?Remélem hogy hamarosan a kezedben tarthatod a babát!!!

Mares,Puffocska!
Mindent bele!!!Szerintem még az idén babáztok,nyugi!A karácsonyi herce hurca majd eltereli a figyelmet és pik pak összejön a baba :wink:

annus11
 
 


Annus h addig nem lesz semmi akkor Barnival szülöm meg a követ.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jóreggelt Mindenkinek!

Annus: igen, azért bizakodunk, hogy így lesz :D

Gabi: a hír aggasztó, de reméljük gyorsan lesz ellenszer, intézkedés, akármi!

Nita: bár nem értek a vesekőhöz, de vami ilyenre tippeltem én is,hogy talán Barnival "távozik".....
kfmares
 
 


Sziasztok,

a H1N1-től én is rettenetesen félek. De be lehet jelentkezni a háziorvoshoz védőoltásra. Azt hiszem, októbertől adják be...jó is, hogy írtatok róla, hétfőn felhívom a dokit.
Lányok, nem tudtok valami olyan weboldalt, ahol szépen le van írva a baba fejlődése...hogy mi a jellemző rá, 1, 2, 3 stb.hónaposan...Puszedli blogjában tök jó leírást találtam, s ott is van, hogy forrás az informed oldala, de ott már nem találom. Köszi előre is.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 


Még egy kérdés: ezt a képet hogy lehet kicserélni olyanra, hogy Ábel ma 12 napos??

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 


Kexi: a nagyonbaba.hu-n a szülinapos vonalzóra menj rá! Újat kell majd csinálni!

Babafejlődés:

http://www.informed.hu/eletmod/care/dev

http://www.beszed.hu/csecsemo_es_kisgye ... sfejlodese

http://www.babaszoba.hu/kalkulatorok/mi ... 1-41DEAAF0
itt be kell írni a születési dátumot

www.babakukk.hu

www.anyuci.hu
Vendég
 


Gabi: én is megijedtem, meg is vagyok, jó lenne nem elkapni. Bízzunk benne!!!

Nita: sajnálom a vesekövet! nem hiányzott :((, kitartás, nemsoká a kezedben lesz a csöppöd! gondolom utána műtenek vagy robbantanak???
Vendég
 


Nálunk semmi különös...Nándi külön szobába költözött. Éjjel még mindig alszik rendesen. Nappal változó, van, hogy egész nap...van olyan nap is mint a mai, de. nyűgös, most alszik, remélem fél 6-ig.

Megvettem a névnapi ajándékát, teszveszeltem két rágókát, csörgőt, mire elkezd nyúlkálni a tárgyakért, megfogja őket, a szájába veszi, addigra itt is lesz okt. 19-e, az első névnap :).
Apának meg okt. 25-én a szülinapja :).

Jövő 7 szombaton 10 éves érettségi találkozó. Egy hetet otthon leszünk, Nándi nagymamázhat :).
Vendég
 


Sziasztok!!!!!
ma elég carul keltem.....kemény voltam mint a kő.......:(
most meg reggel óta pakolok,,palacsintát sütök.......mindezt egyedűl.......kénytelen voltam most leűlni mert már nem birom.....de délután be kell fejeznem......még a fürdőt....

Puszedli nem tudom mi lez a kővel....jóvolna ha Barnival együtt távozna.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na hozok képet!
Kép
Kép
Kép

Első képe egy sapis mosoly ebben a szép időben!
Aztán ahogy támaszkodik a kezén!
És ahgy átfordul viszi magával a pelust :lol:

Amúgy ezek a fejlődésről is csak általában igazak!1-2 hós csúszás belefér!Pl Iza is sok mindent tud amit csak későbbre ír a nagy könyv! :wink: Nagyon ügyesen fog pl,és már elég régóta!Szóval babánként változó ki miben ügyes!De azért érdemes tudni h mit "kéne " már tudnia,hogy tudd nincs e lemaradva a fejlődésben!
Amikor a héten voltam oltáson,volt ott egy 6,5 hós baba.Semmit nem tudott!Csak feküdt mint egy daravb fa :lol: Nem tudott átfordulni se,nem nyúlt a tárgyért se olyan jól...Iza meg ficánkolt ezerrel,még a mérlegről is le akart mászni :lol: :lol: Tök büszke voltam rá :wink:

Nita!
Azta,nagyon gyorsan telik az idő!!!!Mindjárt lesz egy Máténk!!!!!

annus11
 
 


Kexi!
Nem baj, ha olvasgatod, hogy mit kéne tudnia a babának, de ne vidd túlzásba. Korai fejlesztést is végzek egész pici babáknak és rengeteg szülő keres meg azzal, hogy baj van a gyerekével. Pedig semmi baj nincs a csöppséggel, csak nem a könyv szerint fejlődik. A szülők pedig bepánikolnak.

Annus!
Iza egyre szebb lesz. Rég láttam ilyen gyönyörű mosolyt.

Mares!
Feltétlenül írj majd, hogy mi volt a dokinál!

Jó éjszakát kívánok mindenkinek!
puffocska
 
 


Nnus Iza olyan gyönyörű csaj!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Most Barnikánk lesz nem sokára..... :)
Máténk már van....... :) :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Puszedli: nagyon köszi a sok linket, meg is nézem gyorsan!
Ábel 7-kor ébredt és most tudtam csak letenni aludni. Tehát a 2 evés közti időszakot végig sírta gyakorlatilag. Ez normális 2 hetes korban??

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 


url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 


És hogy lehet arégit eltüntetni?? :shock:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 


Kexi!
Töröld ki a kódot az aláírásban!!!És tedd be az újat!

Nita!
Bocsi bocsi :oops: Csak egy másik anyukának Mátéja van,már keverem a a dolgokat!
Természetese Barni lesz hamarosan idekinn!Remélem nem sértődik meg h le Mátéztam :oops: 8)

annus11
 
 


Annus dehogy sértődött meg......jót kacagott!!!!!! :) :) :) :)

rólam:
éjszakám az valami katasztrófa volt ........éjjel 3-ig elég rendes "joslófájások" voltak.......már szólni akartam apinak hogy menni kell.......de aztán végűl elaludtam.....nem tudom hogy....de most ilyen mosogatórongynak érzem magam......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 


Hát még próbálkozopm ezzel az aláírásosdival...előre is bocsánat...
kexi
 
 


Kép

Köszi Annus, tlán most jó lesz...

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 


Miért nem akar eltűnni a régi?? Kikapcsoltam...
kexi
 
 


Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 


Jó reggelt!

Nándi ismét felriadt az éjszaka,,így ismét a másik szobában aludtam...

Kexi: nem kikapcsolni, hanem kitörölni kell a régit :wink: !

Annus: Iza: tündéri mint mindig!!

Puffocska: Nánd sem tud egy csomó mindent, amit a nála 10 nappal fiatalbb Domi megcsinál (pl. ő hamarabb kezdett mosolyogni, meg ő már a szájába veszi a dolgokat, ha a kezében van, Nándi még csak tartja egy kis ideig), de nem aggódok, a v.nő idáig rendben találta a fejlődését. Ez a lényeg.

Nita: kitartás!!! Már nincs sok hátra!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.11.25 10:00-kor.
Vendég
 


ja, a táblázat, ha gondoljátok, megcsinálom...
csak küldjétek el az adatokat, ill. hogy mi legyen a tábliban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.11.25 10:00-kor.
Vendég
 


jaj de édes.....főleg ahogy a mesekönyvet nézi!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita :wink:

Puszedli!
Nagyon aranyos ez a pici fiú!!!Aki már nem is olyan pici!Hány kiló most?

Na tegnap kaptunk pépet,mert lassan elfogy a tejem a fagyóból,ciciben meg már nincs elég...Tettem fel videót a blogba hogy hogyan kanalaz!Kis ügyién még néha bénázok,de ez nem érdekli! :wink:

annus11
 
 


Sziasztok Csajok!

Most jöttem dokitól, fullll elkeseredés... :(
Mikor api nem látja pityergek...... pedig kemény csajszika vagyok, csak utálom a tehetetlenséget....

Tehát, ma mentem dokihoz, persze hogy ma jött meg, 23. napra... Na mindegy, doki új, mindent elmeséltem neki, elvittem a régi 21. napos leletemet, meg api leletét. Azt mondta enyimére hogy a prolaktin a felső határon van, a progeszteren meg a 12-vek alacsony, tehát: adott NOrcolut izét, hogy most a vérzést kicsit megállítjuk, majd 10 nam múlva lesz rendes és onnantól számítjuk, meg Bromocriptint vagy mit a magas prolaktin-re, és majd mikor megjön, a 3. napon menjek vérvételre és akkortol szedjem a Closti-t... szoval hormon dömping, én meg a föld alatt lelkileg, mert ennyi bogyó... és másnak meg csak úgy... :( Ti mindent beszednétek az én helyemben????


:(((((
kfmares
 
 


Mares!
Ne legyél elkeseredve!!!Hiszen megvan a gond,remélem h hatnak majd a gyógyszerek!Én csak closty szedtem anno,meg 1szer a norcolutut.A többiről nem tok beszámolni,de gondolom nem ok nélkül adta a doki,szóval első körben beszedném h kiderüljön hat e egyáltalán!És ne pityeregj!!!!Tudod mi itt összesen mennyi bogyót szedtünk be!Bele se gondolok :roll: :wink: Minden oké lesz!

annus11
 
 


Annus!
Aranyos vagy, próbálok pozitív lenni, de éjjel alig aludtam, ezen járt az agyam, hogy ennyi gyógyszer, és ki tudja hogy hat rám a sok hormon, és hogy nincs más amitől mindezek majd jobbak lesznek, mondjuk vitamin vagy tea?? .... :( nem valami izgi szembesülni azzal hogy a hiba benned van... mást kellett volna elvenni a páromnak, aki tud neki gyereket szülni........... :( :(
kfmares
 
 


Mares: szerintem se keseredj el! Én is szedtem Clostit és, Bromocriptint is, Norcolutot is...rendbe tettek! Csináltak szabályos vérzést (merthogy nekem kb.3 havonta jött meg), s miután ezt helyreállították, akkor tudtunk csak továbblépni. Mondjuk nekem műtét is kellett (laparoszkópia), de a lényeg, hogy ezekl a gyógyszerek is segítettek! Úgyhogy ha elkezded szedni őket, egy lépéssel közelebb kerültük a Babához!!
A mi éjszakáink elég tragikusak. Egyszerűen nem akar aludni Ábel. 2 napja este 10-kor felébredt és hajnali 2-ig ordított. Semmi nem volt jó neki. Felváltva ringattuk, böfiztettük, masszíroztuk a pociját...semmi. Ráadásul rángatózott is, lilult a kis feje rendesen. Már az orvosi ügyeletet is felhívtam, merthogy 8 óra körül ittam egy negyed pohár pezsgőt (SOHA TÖBBET szpotatás alatt!!), s már attól féltem, hogy megmérgeztem szegényt. Mondta a doki, hogy negyed pohár az semmi, ne aggódjak, nemlesz baja. Aztán másnap a védőnő oldotta meg, mondta, hogy nem az alkohol borította ki, hanem szénsav! Azt még nem bírja a 2 hetes pocak :(
Szegény Ábi, nagyon rosszul éreztem magam, hogy így megkínoztam...most már jól van :D Kép
kexi
 
 


Kexi!
Jaj,én nem is merek alkoholt inni!Bár a múltkor megittam 1 dl bort...jól is esett!!!


Mares!
Mikor a vetélésem volt,én is ki voltam akadva h miattam ment el,h én tehetek róla.De ez nem így van.És a férjem megnyugtatott!!!És mondta h nem adjuk fel,és addig próbálkozunk amíg nem lesz bébi!!!!És tudom h nehezen viselte ő is,de az első héten én is sírtam párszor,főleg esténként...ugye ilyenkor tud agyalni az ember :roll: De hidd el,ez nem segít!!!Sírd ki magad és aztán mindent bele.Hiszen az is kel ám a "gyógyuláshoz" hogy teljesen pozitív legyél!És hinni kell benne h sikerül!!!!!

annus11
 
 


Mares: Annusnak igaza van!! Nekem is volt vetélésem és ugyanígy gondoltam én is! Ráadásul a Páromnak van egy 16 éves lánya (11 évvel idősebb nálam - mármint a Párom) az előző házasságából. S folyamatosan az volt bennem, hogy egy másik nő tudott neki gyereket szülni, én meg nem...szörnyű volt. Amikor ezt elmondtam neki, teljesen kiborult, hogy hogy gondolhatok ilyen hülyeségre, neki én kellek, akár lesz közös babánk, akár nem! És semmivel sem vagyok kevesebb, mint akik pikk-pakk teherbeesnek...nekünk kicsit meg kell küzdenünk érte, ennyi az egész! Ne aggódj, össze fog jönni, csak ne gondolj szörnyűségekre!!
kexi
 
 


Sziasztok

Mares meg se halljam hogy ilyeneken gondolkozol, itt mindenki megküzdött a babáért, ettől még ugyan olyan emberek anyukák vagyunk. Te is fogsz tudni szülni, csak előbb a hormonokat kell rendbe tenni, ettől még nem vagy rosszabb senkinél. Sőt én azt mondom, hogy mi akik megszenvedtünk a babákért sokkal jobban tudjuk értékelni a terhességet szülést és az egész gyerekvállalást.
Nekem is volt vetélésem, nekem is megfordult a fejemben hogy már erre sem vagyok képes, pedig nekem volt már 3 gyerekem, de összeszedtem magam, és utána még 8 hónapot váratott magára Nóra, de megérte.
Úgy hogy fel a fejjel, rendbe tesznek és lesz neked is babád. Én amúgy szedtem a norculutot és a clostyt, nekem sem volt menszim.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Nálunk tesóm beteg, Réka beteg, Én beteg vagyok, Betti is már panaszkodott este, Nóra óránként fent volt, ma is tiszta nyűgös, 1,5 óránként cicizik, de sír is:( Torkunk fáj, taknyosak vagyunk, Réka köhög is.

Tegnap hallásvizsgálaton voltuk, minden ok. Hétfőn csípőszűrésen, az is tökéletes. Ma elvileg oltásra mentünk volna, de szerintem nem adja be neki a doki, azért elviszem hogy megnézze.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


kfmares szeretnél babát.........szedd a gyógyszereket!!!!!!!én tuti szedném!!!!!!!!!
ne keseregj.......nekem 2x is volt tavaly vetélésem egymásután........de nem adtam fel.......és itt van Barnika!!!!!!!!
Gabi jobbulást!!!!!!!!!

reggel sajna megint rosszul keltem......1 hete ugye a bal vesém görcsölt be /abba van a kő/.......ma reggel viszont a jobb vesém fájt.......pedig azzal minden oké.........már kezd elegem lenni!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Drága MINDENKI!

Annus, Kexi, Nita, Gabi: nagyon aranyosak vagytok, hogy írtatok... mert igen, nagyon zavar, hogy a páromnak ( 9 évvel idősebb nálam) van már gyereke, most hétvégén ünnepeljük a 11. szülinapját, én meg képtelen vagyok összehozni neki... baromira kiborító, ma reggel arra jutottam, hogy ha nem jön össze elválok tőle, elengedem, mert egy új családot bébivel én nem tudok biztosítani neki...
Túl naív és túl lelkes voltam... gondoltam pikk-pakk lesz bébi. Nekem van mindig rendes menzeszem, csak most mivel a hetek óta költözünk hétvégeken ( nőverem költözik és én adom ki lakást albiba így a cuccaimat pakolom), illetve a suli elkezdődött a megszokott idegeskedessel, 23. napra jött meg. Dokinak mondtam, hogy nálam szokott ilyen lenni, bár mostanság igen szépen jött a 26. napra vagy a környékén. Prolaktin meg mivel a felső határ közelében van azt szeretné levinni.... erre a Bromocriptin-t még beszedném, de csúnya hormon, csúnya nagydarab leszek tőle, párom meg hallani sem akar a hormongyogyikról mert tönkretesznek szerinte. Azt hittem valami tea, étrend, vitamin segít....
Meg most is hiába volt két pete a bal petefészkembe ahogy a doki nézte tegnap, nem voltak elég nagyok ... ( 13 és 16mm)

itt , általatok, a gyógyszerekről csak jót hallok, de másoktól meg annyi rosszat... ezért félek beszedni őket....


Kexi: remélem Ábel ma már majd hagy alduni

Gabi: ez csak sima nátha esetleg nálatok?
kfmares
 
 


Mares!
Na ezt a baromságot!!!Nehogy elválj emiatt!!!Ez hülyeség!!!!!

1 hónapnyi gyógyszer szedéstől nem lesz nagy baj!!!És utána úgyis nézni fognak és ha vmi ne stimmel akkor mást ad!
Egy picit én is híztam a bogyótól,de csak 1-2 kiló,viszont a terhesség alatt összesen 5 kilót szedtem fel!!!!Tehát no para!!!!Ügyesek lesztek! :wink:

annus11
 
 


Mares: megértelek, mert én is ugyanilyen gondolatokkal küzdöttem!! De azért vett el Téged a Párod, mert Téged szeret! És a Baba össze fog jönni, csak ne legyenek ilyen negatív gondolataid! A Clostitól én semmit nem híztam, pedig 4 hónapig szedtem! Meg se forduljon a fejedben, hogy elválsz a Párodtól! Próbálj meg kicsit elvonatkoztatni a teherbeeséstől, itt a Babaneten szinte mindneki akkor lett babás, amikor nem görcsölt rajta, én is közéjük tartozom. Nyugi, menni fog!!!
kexi
 
 


Sziasztok!

Mares!
Hidd el, én teljesen megértem és átélem azokat, amiket mondasz. Ez nagyon nehéz. Tudom. De nem adhatjuk fel!!!! Látod, a többiek is kitartottak és meg is lett a jutalmuk. A férjed pedig szeret téged. Azért vett el, mert téged akart!!!!!
Sokszor én is arra gondolok, hogy milyen nyomorék vagyok, de a férjem mindig megnyugtat. Nekem úgy tűnik még mindig nem állt be a menzeszem, mert tegnap kellett volna megjönnie. Persze most elkezdhetnék reménykedni, hogy terhes vagyok, de nagyon nem valószínű. A szervezetem aktívan ellenáll. Talán tényleg nem most van itt az ideje. De akkor mikor? Szeretnék terhes lenni, szeretnék babát. És igen, én is szomorú vagyok, hogy nem jön össze pikk-pakk. Közben már a harmadik ismerősöm esett teherbe az elmúlt 3 hónapban. Nekik mért sikerül. Nem sajnálom tőlük, de én is vágyok rá.
Képzeljétek a doki azt mondta, hogy próbáljuk meg újra aClostit. Szerintetek??

Ja és Mares! Ne légy mindig szomorú, mert az a férjednek is rossz, meg neked is!! Próbáljuk meg vidáman! Majd egymást támogatjuk! Ok?


Hogy milyen édesek a gyerekek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Bocs, hogy ilyen hosszú voltam. Legyen szép az estétek!!!
puffocska
 
 


Kép
mai pocak kép.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Annus, Kexi, Puffocska: értettem, nem leszek negatív, azt hiszem idő kell , hogy feldolgozzam, hogy a hiba bennem van.... :( mindig maximalista voltam / vagyok, törekszem a jóra, mindent meg is teszek ezért, és bosszant, hogy ebben e kérdésben nem tudok haladni..... De ígrem nem leszek rossz kislány, nem válok el.... de nagyon bánt a dolog, azt hiszem ezért jut ilyen eszembe! ....

Puffocska: ketten együtt majd szépen gyarapítjuk az itten csodás és baromira aranyos babók sorát :D

Nita: ez ám a pocak :D ( már szinte látom hogy szeretne kikandikálni a pici :D )
kfmares
 
 


pocak........csak a striák ne lennének!!!!!!!!! :x :x :x :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

segítsetek Lányok, kétségbe vagyok esve! Egyik napról a másikra alig van tejem!! Tegnapelőtt még 90 milit simál szopizott az egyik mellemből Ábel, s utána még tudtam fejni, de tegnap már a 80-at a két ciciből szedtük össze és egy cseppet sem tudok fejni. Ez mitől lehet?? Nem akarom tápszerezni!! Sokat iszom, a laktoherb teát is tolom magamba, Ábel 3 óránként eszik, mindig szoptatom...mit csinálok rosszul?
kexi
 
 


Sziasztok

Írtam egy csomót és elszállt.

Mares csak azt akartam neked írni, hogy eszedbe ne jusson ilyen miatt elválni a férjedtől. Hidd el ez is meg fog oldódni, és lesz szép egészséges babátok. De az is igaz hogy most ahhoz hogy babád legyen először a hormonokat kell helyre tenni, anélkül nem biztos hogy sikerül, főleg hogy a prolaktin szinted magas, ha ez rendben lesz akkor simán babás leszel hidd el. El kell fogadni hogy gyógyszert szedsz és nem mumusként felfogni. Hízni én is híztam tőle de én elég soakt szedtem egyszer 3 hónapot a vetélés előtt, aztán utána 4 hónapot, majd 3 hó szünet, és újra 1 hónapot akkor lettem terhes. 5 kg-t híztam, tőle. Aztán a terhesség alatt 12 -t. Szülés után lement 3 héttel mind a 12. És már a felszedett pluszból is lement 1,5 kg. Úgy hogy szerintem nyugi, ezzel most ne foglalkozz, ha hízol is megfogja érteni a párod hogy a baba miatt teszed.

kexi ne is mondd. Ugyan ebben a cipőben vagyok mint te, pedig nekem egyik gyereknél sem volt ilyen gondom. Eddig egy ciciből evett 90 körül. És elég volt neki. De most vasárnap óta nyűglődik az én jó kislányom sehol sincs, éjjel 3, 4 x ébredt, tegnap óránként. Ordításban tegnap volt a csúcs, 1,5 óránként szopott, de kb 1 óra múlva ordítás, hasa is fájt nagyon. De csak ma jöttem rá, hogy mi a gond. egyrészt a hasa attól fájt hogy kipróbáltam ezt a Mother Milk tejserkentő kapszulát, amit mások agyon dicsérnek, na hát nekünk a tej sem lett több de még a hasa is baromira fájt tőle. Aztán ma megmértem, evés után és kiderült hogy egy ciciből csak 60-at evett. Aztán rá a másik cicire és abból 50-et. Eddig csak egy ciciből etettem, egy idő után lecuppant róla, és már nem kellet neki, most is így volt , csak most 1 óra múlva ordítás, aztán rá fél órára ráraktam a cicire mert ilyenkor úgy bedühödik hogy nem kapja be. Úgy hogy ez volt a gond hogy kevés a tejcsi neki. Én is iszom a laktoherbet de nem minden nap, mert ha sokat iszom belőle attól is fáj a hasa. Viszont este két ciciből evett még is fent volt 3x. Nem tudom hogy mit csináljak, mert a 1,5 óránkénti cicizéstől sem lett a tejem több, pedig az aztán az igazán tejserkentő :( :( :( :( :(

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: