Új privát üzeneted érkezett!

csirkemellet fagyasztottam sütőtökkel és céklával turmixolva, lehet az a gond, h minden nap adtam egy jó hete. De most a homloka meg kiütéses lett... :roll: Lehet az alma a gond? Mivel már nincs máshol, árúházban nem akraom venni, egy pasitól veszem, aki a nagybaniról árul... :roll: Szal tök tanácstalan vok...:(
Most heti kettőnél többször tuti nem adok neki.

Kép
nyuszifül16
 
 


Sziasztok!
Gratulálok én is Lylynek,próbáltam rögtön írni,de Melcsi belekrampírozott,és azt nem akartam elküldeni. Szóval Gratulálok,szép nagy babád lett!!

Betty,igen,mit szólt a férjed??És a rokonok??Mindent tudni akarunk...

Királylány,úgy látom a nagy munkák nagy hassal vannak...emlékszem 38 hetesen festettünk...

Nita,mizujs veled??

Nyuszifül,szerintem jó a csirkemell,heti 3-4 szer adom én...bébikajában van....nincs időm magamnak turmixolgatni,anyósom vágóhídon dolgozott,azt mondta,a bio tényleg bio,a szarvasmarhákat pár hetesen vagdosták le...

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda: köszike! Hát én csak a sütőtököset vettem a Kecskemétitől, de az nem bió...
és bolti csirkét turmixoltam bele, vagyis mellett. de most , h nem adotm két napja nem tom attól-e, de szebb a bőre... Most heti 2-3 nál, tuti nem kap többször. Ti melyik biót veszitek, milyet érdemes?
Te hogy állsz a babásodással? Lh? Próbálkoztok?

Betty: tényleg férjed mit mondott???? Jelöltetelk! :lol:

Csajok, és tapsztalt Anyukák! Milyen pelus a jó, merta változatosság kedvéért, Benin ek folyton pelenka kiütése vcan, már mindent próbáltunk, de egy csomóból kipisil. Libero, papers, huggis, darabra vehető olcsó pelus. Ja, egyébként ezeket mindig akcióban szerezem be, szóval soha nem 4000-ért veszem...
Vki használt, rossmanosat vagy dm-eset. mondjuk azokból soha nincs akció, és drágább 3-4 forinttal, mint a márkás akciós, ami szar... Bocsi, a még nem Anyukákat nem akarom untatni iyenekkel!

Tényleg Melisch: nagyon el vagy tűnve!

Angie, Duna, Boganna?

Nita?

Itt végre gyönyörűen süt a nap, végre normálisan ki tudok teregetni!:) No, és sétára is kedvez az idő!
Ti mit csináltok hétvégén?

Kép
nyuszifül16
 
 

 
 

Sziasztok!
Nyuszi Barnit kihagytad.ő is nyugis baba:))
igen a mamámat hamvasztották........csak lennénk már túl a szerdán..........
apival minden ok..
husi adás:annyit adj amennyit az öszöneid diktálnak.nekem mindíg eszt mondja a védőnő.......
pelenka:nem csak az számít ha nem a popsikrém is.nekünk pl a sudocrem egy kalap szar.így én a dokival iratok fel gyógyszertári kevertet.azóta GYÖNYÖRŰ Barni popója!!!!!

Mucus minden elismerésem a tiéd.etetsz+olvasol is........erre én nem voltam/vagyok képes............

Meli köszi megvagyunk.gyerekek nőnek mint a gomba.Barni már kotor ezerrel:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: tényleg a Barnit kihagytam, bocsika :oops: Köszi a husi tippet!
Kitartást a temetéshez, lehet ha túl lesztek rajta sokkal könnyebb lesz! Ha segíthetek bármiben hívj. Ha jól tudom a Te Mamikád is sokat szenvedett, gonolj arra, hogy ő már jó helyen van, nem szenved, lehet megváltás volt neki. Én ilyenekkel szoktam magam nyugtatni...

Melinda: Te milyen bébikaját veszel, azt nem írtad meg! Vki tud képet kicsinyíteni, ha igen akkor küldenék, és ha vki bemásolná, megköszönném! :lol:

Melisch: mi van Veled, ugye minden ok?


Na, meingit kiakadtam me reggel, de ehez kapcsolódóan van egy jó hírem is.
IGEN! Megpróbálom az önkormányzati lakást, most már 100%, eddig bizonytalan voltam,mert sajnáltam rá a lóvét. de Anyukám tegnap szólt, h kellene fizessek rezsit, én pedig mondtam, hogy ilyen körülmények között, ez nekem nem éri meg, tegnap is takarítottam, és feljöttek a hangyák, ez egy régi vájogház, műemlék, és a fenyű hajó padló alatt, ami vagy 50 éves, csak a föld van, tehát jönnek mennek a hangyák, ami nem éppen higénikus. Szóval Anyám azzal jött, hogy eddig Tata fizette a rezsit, és egy tizest fizessek, vagy menjek el. Nem is a tizes a sok, de télen az előszobában, a fürdőben és a konyhában nincs fűtés, ha Beni elkezdtt járni muszály lesz bezárnom erre a 10 nm-re , amin lakunk.Én mondtam, h ez nekem nem éri meg, és nem vagyok ilyen körülményekre fizetni, főleg, hogy a Beni és az én kajámat teljesen magam állom.
Az önkormányzati lakás bérlete is kb ennyi, persze rájön még a rezsi, és asszem kell vmi takarékba is berakni havonta egy tizest...Szóval nem tom , mert úgy éppen kijönnénk anyagilag.
Ja, Attilával tegnap összebalhéztunka a változatosság kedvéért, mert szerinte harminc ezerből tok venni, mosógépet és hűtőt, szekrényt ,( ágy az nincs benne), én mondtam erre hol él. Mindegy az lett a vége, hogy ő érzelmileg kiszáll a kapcsolatból, nem is keres. Én pedig mondtam, hogy ok, most mit tudnék tenni. Úgysem tudok semmit,csak egy a baj, hogy az államvizsgáimat nem tudom, hogy és mikor fogom megcsinálni, mert hogy 3 hét múlva lenne a bünti és napi 4 óra tanulás az semmi. Bár jövő héttől jön a bébiszetter...
Bocs, hogy mindig panaszkodom itt Nektek, de olyan szar, hogy nem tudom elmondani senkinek. Senkinek nem szeretnék az idegeire menni ezzel, és tudom, hogy már vmilyen szinten unalmas is.Ne haragudjatok, de tényleg! :(
De van egy jó hírem is!Bwni tegnap az ágy szélébe kapaszkdva felállt, és ma is elég sokszor, örülök neki, mert ez sztem azt jelenti, hogy hat a gyógytorna és megérti átkengurúzni.
Na, megyek a befejezem a mosást, piacolunk, mert Beni egy kisalmazabáló, és egy kg-t bevágott 3 nap alatt. :lol:
Remélem, hogy mindenki jól van.
És mégegyszer bocs, hogy így kiteregetem az itthoni szennyest...

Kép
nyuszifül16
 
 


nálunk nagyon örül mindenki a picur jövetelnek :) csak még kicsit fura,még nekem is,de majd megszokjuk,sőt egyre jobban afelé haladunk.de nagyon jó érzés :) mondjuk akkor nem mikor hányingerem van,vagy émelygek...na de ezt el kell viselni,hisz annyit vártunk rá :)

KépKép
bettike83
 
 


Betti: az tök jó, hogy mndenki oda van! Ennyi próbálkozás után nem csoda...! :lol: A hányinger miatt ne aggódj, ez azt jelenti, hogy nagyon rendesen dolgoznak a hormonok!:) Pihizz sokat, ha rosszul vagy!
Te merre is dolgozol?
Ja, és nagyon tetszik a blogod! 8) :lol:


Mi jól vagyunk, csak Beni meg van fázva, ma próbáltam nála a paripürét, barnarizssel turmixolva, nagyon oda van érte...
Ha vki tud képet kicsíteni, akkor párat átküldenék, nekem nem ment...béndzsa vok a géphez! Akkor tennék fel párat ide.

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszi

jobbulást a picurnak,gyógypuszi :)
mondjuk megértem h izlik neki,finom is az :D
én itthon vagyok,virágkertészettel foglalkozunk,csak most bajban leszek,a vegyszerek miatt,mert sajnos permetezni kell,és akkor pár napig nem mehetke a közelébe.és nem hagyhatok mindent a páromra,más melója is van.

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gratlációkat, rohamszülésben érkezett Csanád 4690 gr-.mal, 39-es fejkörfogattal és 60 cm-rel. :lol: Próbálok majd visszaolvasni!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


lyly

majd képeket is kérünk szépen :)

KépKép
bettike83
 
 


Lyly: juhéééééééééééé! :lol: Grat mégegyszer!:) Majd gyere, ha időd engedi, és mindent mesélj el! Ja és képeket is kérünk!:)


Betti: tudom, h cinkes pict, de a vegyszert amennyire került, inkább most legyen nehzebb, mint később bármi gond legyen.

Nita?????

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszi

tudom,és igyekszem vigyázni vele,most ez a legfontosabb.

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!
Hoztam pár képet....rohanok Domiért az oviba.
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Sziasztok!!!!!!!

voltunk ma méreckedni!!!!
Barni 7590 gramm és 69cm-re nőtt:))))))


Nyuzsi és ez a lakás hol is van?Pesten?:))))
hidd el jobb életed lesz Benivel!!!

Lyly hozz képeket majd a kis óriásról!!!!!!!!!!!!!!!
MÉG 1X GRATULÁLOK!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép Kép Kép


Sziasztok! Királylány lekicsítette a képeket! Köszi mégegyszer, így sikerült feltennem.:)

Nita: a lakás itt van...
Barni nagyon szép nagy baba, ratulálok. Most milyen a napirendetek, Mátéval hogy jönnek ki? Máté hisztijei elmúltak?

Mucus: tutik a képek, helyesek a kispasik!:) Domi csak eddig va oviban? Ilyenkor kimarad a babóval, vagy viszitek őt is? Ovi messze van?

Mi jól vunk, Beni még mindig megvan fázva, olyan tuti recepteket találtam, csak a tejfehérje allergia miatt nem csinálhatom meg őket...már annyira várom, hogy érjenek a gyümik!!!!
Tanulni próbálok több kevesebb sikerrel.... :cry: :cry: :cry:

Melischsel minden ok? Nem tud vki vmit? Kicsit aggódom...

Kép
nyuszifül16
 
 


Egy lemaradt! :D Kép

Kép
nyuszifül16
 
 


szépek a lurkók :)

mucus

ugy látom Dominik oda van a kisöcsiért :)

KépKép
bettike83
 
 


Melisch-el minden oké, csak mentek a nagyszüleihez és gondolom még nem volt ideje bejelentkezni. Ritkábban ír mostanában, mert munkaidőben sincs mindig ideje, otthon meg vagy fáradt vagy a férje birtokolja a gépet. :D

Nyuszifül nagyon szívesen, máskor is, csak küldd nyugodtan máskor is. A családod meg kapja be! Mit is mondtál mikor lesz a keresztelő?

Dius nagyon aranyosak a srácok. Koli is szép formás baba, Domin látszik mennyire szereti, nagyon jó testvér. Te meg nagyon ügyesen kezeled a helyzetet!

Enyém férj azt mondta, már nem idegesíti magát azon, hogy fiú lesz e vagy lány - mert eddig nagyon tudni akarta, de most valahogy belenyugodott abba, hogy eddig nem derült ki. Ezért úgy döntöttem meglepetés lesz a baba neme és csak akkor fog kiderülni, amikor megszületik :P :lol:

királylány
 
 


Sziasztok Lányok!
Bízom benne ( :wink: ) hogy még emlékeztek rám :D
Kicsit eltűntem, kiléptem a babanetről, mert az élet kicsit bekeményített a tavalyi évben nekünk. Úgy-e volt a nyári beteg terhességem, amit megszakíttattunk, és még idén februárra is jutott egy vetélés (8. hétben). Úgy éreztem, hogy ez nekem már túl sok, de aztán fögtön a vetélés utáni ciklusomban úgy döntött a mi kis Gombóckánk, hogy őt bizony nem tartaj vissza semmi és senki, és annak ellenére, hogy mi még várni akartunk, beköltözött a pocakomba. Eddig minden rendben vele és úgy tűnik, hogy egészséges az eddigi vizsgálatok alapján :)

De amiért igazából benéztem, az a gratuláció, hiszen Lylynek és Mucusnak is megszülettek a babái! Örülök, hogy mindkét baba egészséges és anyukák is szuperül vannak. Sőt, talán még Kirának sem gratuláltam :)

A kismamáknak pedig további kitartás! Már nem sok van hátra :) Betti, neked még azért jó sok van hátra, de gyorsan el fog repülni. Nagyon megérdemeltétek ezt a babát, a sok küzdelem után.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie annyira örülök, hogy jelentkeztél! Nagyon sokat gondoltam rád. Láttam, hogy törölted magad a babanetről, sajnáltam is, de az okokat megértettem. Remélem ezúttal minden rendben lesz! Gratulálok! És kívánom, hogy komplikációmentes gyönyörű várandósságod legyen!

királylány
 
 


Angie34: örülök, hogy jól vagytok. Teljesen érthető, hogy törölted magad, nem könnyű felfogni ép ésszel, hát még feldolgozni, amiken kersztül mentél, mentetek. Most már, minden rendben lesz! Kitartás!
Azért, ha időd engedi, és van kedved jönni közénk, gyere és mesélj! Egy úkj kismami, egy új élet, mindig annyi örömöt teremt!Most azért pihizz amennyit tudsz. Család , férjed gonolom már nagyon örül, hogy vége rendben mennek a dolgok?! Kisfiad hogy van?

Dius: köszi, mégegyszer, ha majd lesznek,akkor küldöm. Hogy megy az átalakítás, haladtok? Tied férj nagyon jófej!És tényleg tuti meglepi lesz a egészn családnak. Én nem bírnám ki, nagyon ügyi vagy. Olyan izgi, de tényleg! Egyébként mostmár gonolom nem krédeztek rá, de eddig nem is mutatta magát gonolom....
Te falások, derékfájás van?

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszi nincs semmi bajom. Nem fáj sehol. Inkább csak könnyebben elfáradok.
Én eddig sem szerettem volna tudni, ezért nem is kérdeztem a dokit. Az én dokim meg csak akkor mondja, ha 99%-ra látja. De most megyek hozzá csütörtökön és szólni fogok, hogy véletlenül se árulja el. Had legyen meglepetés. így olyan izgi lesz :D Tudom, én vagyok rosszul öszerakva, hogy nem akarom tudni, de én annyira szeretem a meglepetéseket....
Férjem nagyon jó fej és nagyon jó a humorérzéke is. Haladunk a lakással is. Ügyes ember, mindent meg tud csinálni csak győzzek takarítani. Már csak a tapétázás van hátra a gyerekszobában. Aztán szeretnénk még az ablakokat lefesteni, de erről úgyis csak nyáron lehet szó. Még ami nagy munka és utálom az az ablakpucolás, de anyósom és anyukám is felajánlotta a segítségét....

királylány
 
 


Nyuszi annyira édes Beni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
alig várom,hogy 1x élőben is megláthassam:)))))))

Dia minden elismerésem.engem már a penész is megevett volna......... :oops: :oops: :oops:

Angie szia!!!!!!!!!!!!!!!!
a babákat sajnálom.de a mostani kis pocaklakóhoz gratulálok!!!!!!!!!!!!
gyere sűrűbben!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyuszi!
Nagyon édes Beni,jó nagy pocija van és tiszta apja. :D
Domi ebéd után jön haza oviból mert már úgy se alszik délután.Apa volt Kolival mert még csavarogtunk együtt kettesbe Koli pedig lefejt tejet kapott.Domi nagyon igényli,hogy időnként közös programokat csináljunk csak Mi ketten.Amikor Tamás szabad napos ezt meg is tudjuk valósítani.

Dius!
Én ki se birnám,hogy ne tudjam a nemét. Ügyi vagy. :wink:

Angie!
Gratulálok. :D

Kirus!
Merre vagy?????Nimród???Mennyi tápszert és milyet kap?Mennyi tejcsid van?Nekem nincs sok.Most kb:90et eszik egy alkalommal abból kb:50et szopik aztán 40 lefejt tej.napi 2x 50-60 tápszerrel kell pótolni mert nem mindig tudok eleget fejni.Nagyon függ attól,hogy mennyit tudok pihenni.Nektek mennyi az adagotok?Légyszi írj,nagyon eltűntél! :roll:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Mucus: tök jól csináljátok...tényleg így érezheti Domi, h nem is kell féltékenynek lennie. Mondjuk mindig nagyon sokat foglalkoztatok vele...Ez is tök jó. Párod mit melózik?
Fejé, nekem egy nagyon régi főnővér, aki még mamámmal dolgozott, ő ajánlotta, hogy inkább kézzek fejjek, és nem olyan melós. Mert a bimbó fölött kell nyomogatni, szóval nem úgy egész fentről, mint ahogy a védőnő mutatja...Szóval picit nehzebb először, de nagyon meghálálja magát!És minál többször fejsz , annál jobb, persze mikor már hulla vagy és szoptattál is, megértem, ha nem ehez van kedved. Mondjuk Beninek nem tett jót a tej, de a tejfehérje érzékeny gyerkőcöktől sem kell mindig megvonni a tejet...Én ott rontottam el, hogy inkább dfejtem, és cumizattam, mert egyszerűen nem volt türelmem . Ezt nagyon bánom és lelkiismertfurdalásom is van értem mert beninek szüksége lett volna rám. És nem tudom, hogy a szaporító fejért ismered-e. Szoptatás vagy fejés után, sőt ha üres a melled akkor is, naponta 4X-5X kell "fejned" Vagyis úgy csinálni, mintha fejnél, mert lehet nem jön semmi. Minkét mellel kell csinálni, először 3 perc egyik mell, majd másik. Azátn 5 perc egyik -másik, majd 10 perc, ha van időd.... Ha van időd, nagyon tuti, sok barátnőmnek segített.


Nita: jól emlékszem ma van a temetés?! Mégegyszer őszinte részvétem, és kitartás. Mamikád már jó helyen van.

Kirus: tényleg merre vagy????

Melinda: na mizu ott nálatok?
Ezt a gyedes dolgot ,a mit írtál nem nagyon értem.
Beni mióta Pesten voltam vizsgázni, minen éjjel felsír, én meg kezdek kikészóülni. Nem tom miért csinálja, de van h hagyom egy kicsit...Lassan fisszatérünk az újszölöttkorba vagy mi? :x :shock: Csak nem...
Megyek takarítok, vagyis itt proszívózoma szőnyeget, mert ez ilyen régi szövött és full begyűgyti a port, a gyógytornász javaslatára pedig szinte mindig lent sertepertél.
Na, mentem is mert mindjárt tízóraizik.

Kép
nyuszifül16
 
 


sziasztok!
nyuszi!gyesről nem mehetek vissza tgyásra.de nem mehetek táppénzre se,mert megszűnt a munkahelyem,valamint úgy sem lehet,hogy végig táppénzen vagyok,mert bejött valami maximálás,nem lehetsz 9 hónapig táppénzen,szabit nem vehetek ki,mert az meg megszakításnak számít biztosítási szempontból,meg amúgy se tudok,mivel megszűnt a m.hely...Igazából nem próbálkozunk,mert meg se jött még,de ha októberig nem jön meg,hagyom is jóval későbbre.
Bébikaját Univereset szoktam adni...
A DM-es pelus jó,a 84 db-os babylove...talán 3990 a 84 db,ha jól emlékszem.

Bocsi,de a fiam itt nyaggat,valamit mutatni akar...jövök majd még!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Nem elszállt, amit írtam.... :evil: :evil: :evil: :evil:
Mindegy....

Kép
nyuszifül16
 
 


Még nem jutottam odáig, hogy mindent olvassak majd lassan pótolom csak jelentkezem, hogy minden ok és el voltunk utazva. Dia köszi, hogy írtál rólam de tényleg nem volt energiám jönni. Csütörtökön, meg délire értem be munkába, összejött minden marhaság és mire végeztem férjem már toporzékolt, hogy akkor induljuk nagyimhoz és nem tudtam írni, hogy elmegyünk. Ott meg nem volt internetem.

Majd visszaolvasok és jövök ma-holnap ígérem :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


angie

én mindig nagyon drukkoltam neked és olyan jó volt látni a jó eredményeidet a mostani babával,minden rendben lesz,úgy kell lennie :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!
Nyuszi igen 26án.tegnap temettük mamit.nagyon nehéz volt.sírógörcsöt kaptam.........most sokkal nehezebb mint temetés előtt.........iszonyatosan hiányzik.ha rá gondolok elsírom magam..........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita!
Sajnálom, nehéz lehet most :(
Nagyon szupik a vonalzóid és aranyosak a gyerköceid!! Mekkora már Barni :shock: nő mint a gomba!!

Nyuszi!
Beni is édes pasika, ő is nagyra nőtt már :shock: nemrég születtek!! :D

Mucus!
A te pasikáid is arik!! Domi oda van az öcsiért látszik :D :wink:
Nálunk is Kíra imádja, mindig anyáskodik felette :lol: , már éjjel el kell dugnom a teás üveget, mert volt olyan hogy én kimentem csinálni a tápit addig ö szépen odament és itatta teával :shock: :shock:
Milupa Milumilt eszik Nimród, 100-130ml-t, tejem az nuku, nincs már semennyi :( amikor rátettem rángatta fejni nagy nehezen 20-at sikerült aztán nemsokára már annyit sem...Pedig nagyon készültem rá hogy majd tudok szoptatni és milyen jó lesz... :roll:
Neked akkor szerencséd van ha van valamennyi!!

Nem hasfájós Koli?
Nimródnak néha fáj, adom neki néha az Infacolt..
Az éjszakáink türhetőek egyik éjjel pl nagyon jó volt :)
Este evett 20:15-kor aztán csak 3:15-kor kelt fel.. mondtam neki megtarthatná ezt a jó szokását, na de azóta sem volt ilyen :lol:
Nappal meg ugy van hogy vagy a délelöttöt vagy a délutánt átnyügösködi, olyankor nehéz vele, mert még be sem tudom tenni a babakocsiba hogy sétálni menni mert üvölt...elég ciki..
Vendég
 


kirus

aranyos lehet Kira,de nem is baj végülis,oda van az öcsikéjéért :)

KépKép
bettike83
 
 


Kirus édes lehetett ahogy a lányod itatja éjjel a kicsit:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kirus: de jó, hogy jöttél, akkor jó, h minden oksi. Tom szar, ha ordít, de ne érezd cikinek, aki meg ilyet gonol k.pja be!!!
Nasgyon édes, h Kislányod ennyire anyáskodó...:)Neked is nagyon szépek a vonalzóid. Tejjel , pedig ez van, tudom, hogy szar érzés, de Te megpróbáltad.

Nita: tudom nem vígasztal, de mindig arra gonolt, hogy ez már megváltás volt, és fentről vigyáz Rád! Napról napra jobb lesz... Én is sokat goldok Tatára, van, h beszélek is hozzá...
Mizu egyébként a fiukkal? Api?

Betty: hányingerek múlnak?

Ma voltunk a dokinál, kiedrült, hogy apopsiján is ekcéma van, Marad a szteroidos krém. Annyi krém van már a űtőben amit próbáltunk, h félelmetes. Tök kivagyok, ez a bőr probléma már több , mint 10 ezerbe fájt eddig. Jó az ember nem sajnálja, mert a babára megy, de akkor is, miért ilyen tanácstalanok az orvosok.
Lecsesztek, hogy nem lehetne parit adni, és diétázni kellene.Ha vkinek van jó hozzátáplálási táblázata légyszi küldje el. Ezer hála!!!!
Ma voltam az önkormányzatnál, a szocosztályona nő nagyon paraszt volt, be sem engedett. Aztán bementem a várodgazdálkodásra, ahol apa unokatesója a főnök, nem is beszéltem vele, de nagyon normális volt az ottani ügyintéző. Ez 35-40 nm-esnek, jó helyen, csak aza gond, hogy nem gázos olyan 6.000 a bérlete, de azokbana jobb lakásokban, ami átmeneti házaspároknak, vagy élettársaknak, azokban kell fizetni havi 10.000 lakáselőtakarékosságira, és azt ők, havonta ellenőrzik.Mondjuk inkább lakáselőtakarékosságit fizetnék, mint egy főbérlő zsebét...Azt mondta, az ügyintéző itt jobb, az eély, ha beírom, hogy élettrási kapcsolatban vagyok, csak épp kint dolgozik párom, és mihamarabb közösen akarunk lakást venni, szóval nagyon normális volt, de tényleg a nőci.
Most Beni itt harapdál, meg van vadulva, sztem jöna foga is. Nem tudok mellette tanulni sajna semmit, nem tom hogy megyek vizsgázni...Szívás...

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszi

á nem múlnak,sőt inkább egyre rosszabb,már a gyümölcsön kivűl nem igen kell semmi.de megvagyok,ma le kellett feküdnöm annyira rosszúl lettem,de most jobb már :)

KépKép
bettike83
 
 


sziasztok!!!!!
Nyuszi tudom hogy már jobb neki hisz nem szenved............

ezt a vizsga dolgot szerintem halaszd el egész addig míg Beni bölcsibe vagy oviba nem megy.....



fiuk megvannak.imádják egymást........
apival is szeretjük egymást:)))))


lányok ha tudtok valakit akinek kell babakocsi szóljatok.......piros-fekete szinü.22.000ft..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Most olvasom tegnap önkormányzatilakással kapcsban mekkora marhaságot írtam, de így jár az Anya, ha közben rajta csüng a baba... :lol:

Nita: nem tudom, mert ezen kívül két félévem van, és ha nem csinálom meg az összes eddigi vizsgám elveszik...és olyan, mintha egyetemre sem jártam volna...
Babakocsit mondom: milyen fejta???
FIgyu már ez a dolog hogy van, mikortól gyes mellett járhat a gyerek bölcsibe...szal arra vok kíváncsi, ah dolgozok mondjuk 2 napot, gyerek bölcsiben van, gyes jár-e? Szóval elvileg nem dolgozok teljes munkaidőben van-e gyes?
Mek pelenkázni... :roll:

Kép
nyuszifül16
 
 


ilyen csak piros-fekete szinü......

Kép

bölcsi:2 éves kortól lehet ha jól tudom ...elméletileg lehet gyes mellett is de majd a többiek megmondják........nem értek nagyon hozzá.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: mennyibe fáj?
Most milyen a kocsid, amit használsz?


Nagybátyámék úgy néz ki válnak két és fél év után, full le vok törve, annyira normális volt az a csaj...nem is értem miért csinálja. Lehet írok neki, én jóbal voltam vele. Bár , ha így boldogabb...akkor ok... :roll:

Kép
nyuszifül16
 
 


Gyes mellett lehet dolgozni.és az apa is igényelheti.
mindenki válik erre felé is.szinte már divat.2 és fél év?hát nem sokáig bírták.
Nita,nagyon szupi a babakocsid,bár nekem is van kettő is,egyet eladtam.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!

Olvasgatok, de nem nagyon megy ez még nekem.. :lol: De majd belejövök, bár segítség nélkül, két gyerekkel nekem még egy kicsit bonyolult, lehet, én vagyok egy kész káoszokozó anyuka...

Itt egy kép Csaniról: Kép

Majd még jövök, ígérem!!!!

Ja, és minden baba gyönyörű, Nyuszikám, hogy mekkora már a fiad! :shock:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Lyly: De jó, hogy jöttél!!!!! Juhééééééééééééé!
Csanád gyönyörű kisbaba... :lol: :lol: :lol:
Köszönjük a képet! :lol:
Tom, hogy nem egyszerű, de talán könnyebb lesz... tudom miről beszélsz...persze csak félig...vagyis egy babó erejéig!!!
Hajró, ha van időd, azért gyere és írj, hogyan telnek napjaitok! Addig is kitartást!

Melinda: köszike, valószínű, hogy az lesz, vagyis muszály, mert éhen vesznénk...
Válás, ja siralmas. Nagyon szerettem a csajt, de tényleg sokat dumcsiztunk amíg Pesten voltam, ő doki nő, lehet aza agond, hogy 11 év volt köztünk... de sztem a szerelem ezt is kibírja... Írtam a csajnak, de a csak azt, hogy én hogyan látom. Nagybátáym is kicsit tök, nem tudja kimutatni az érzéseit, ráadásul felesége 3 helyen melózott, amíg ő depressziós volt. A lány családja nem akarta a válást, sőt próbáltál lebeszélni, de hajthatatlan.... De már az egész balhé kirobbant februárban, voltak ügyvédnél, de a papírok még nem érkeztek meg, Nagybátyám pedig kiment Angliába dolgozni. Mondta, ha nem akart válni, akkor miért nem próbálta visszaszerezbi a feleségét. És mondta, h ő nem olyan dédelgetős típus...és nem tudja... tökre elfogadta, pedig nagyon bántja látom rajta.


Beninek nő a foga meg van őrülve, sír szegénykém...
Na, korotrtam tanulni.
puszi

Kép
nyuszifül16
 
 


Bocsi csajok most csak Kirusnak van időm írni.

Koli is kezd hasfájós lenni :( mondjuk ritkán sír inkább csak morog,nyűglődik.Egyre többet van fent nappal,ilyenkor nehéz több felé szakadni.
Az éjszaka változó,attól függ,hogy csak szopi volt vagy pótlás is.Mert a tápszerrel tovább birja.Este 9kor evett majd 2kor :wink: aztán 6kor.....szóval már van amikor többet kibir két szopi között.
Mi ma megyünk majd először sétálni :D már alig várom.Remélem szereti majd a babakocsit mert Domi utálta.
Domi is életveszély sokszor Kolival,vigyázzni kell mert húzza,nyúzza,félek,hogy kitöri a nyakát. :twisted: Gyere gyakrabban és írj,hozzál képeket! :wink:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Lyly!
Gyönyörű Csanád nagyon szép formás,gratula! :D

Nyuszi!
Tamás kaszinóba technikus. :wink:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


lyly

nagyon édes baba Csanád :) remélem hamar túljutsz a káosz helyzeten,de mi megértjük h most nehéz.

KépKép
bettike83
 
 


Nyuszi 22.000-ért adom.nem sok.én 29-ért vettem szálitással együtt....

ezt akarom megvenni ha elkel a magelan........

Kép

Lyly tüneményes Csani!!!!!!!!!!!!!!
először nekem is nehéz volt.én is egyedül voltam a két gyerekkel..kb a 6.hétre viszont kialakult a napirend.nyugalom lett!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: oksi, mondom. Én is néztem azt a kocsit, amit most kitettél, az ára is korrekt, éás ugyanezt a színt néztem:)
Csak másra kell momentán a lóvé...De nagyon tuti, szóval remélem el tudod adni ezt...Hajrá...

Most jöttünk sétából megyek fürdetni....

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszi ha kell félre teszem.szivesen..............

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita:A chippolinora gonoltam... :shock: :roll: De azért drága vagy :lol: Pár kerületben kérjél meg ismerősöket, hogy a képet és a leírást tegyék ki a védőnői szolg üzifalára, nálunk csomóan onnan vesznek kocsit...
Mostanában nem írsz, hogy telnek a hétköznapok... Tényleg Csucsuval mi van?

Itt ránk szakad az ég... Ááá, laptető...

Kép
nyuszifül16
 
 


ja.bocsi.nem figyeltem..
pont most nyomtattam ki a hirdetést.holnap oda adom a védőnőnek tegye ki......

kicsit tényleg húzós az ára de nagyon jó........
hétköznapjaink normális.Máté ovi én itthon törpével.házimunka.stb.......

Csucsu nagyon sokat dolgozik!!!!!!
a tanyán szoktunk levelezni........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: