Új privát üzeneted érkezett!

Szép estét lányok!!

Kexi: GRatulaaaaaa!!!!!!! új babás, ez jó hír :D

Misszike: bár nem ismerlek, de sajnálom a híreket..... de azér szorítok neked!

Puffocska: na igen, pasikat kicsit kikészíti a melóhely váltás..... igen, hülye időben voltunk jó helyen.... de én néha ilyen kis szerencsétlen vagyok... de majd csak lesz valami meg valahogy!!!


ÉS MÉGEGYSZER LÁNYOK: A KICSI BABÁK OLYAN ÉDESEK A KÉPEKEN!!!! PERSZE ÉLŐBEN CSODÁSABBAK GONDOLOM...
kfmares
 
 


Annus néztem a blogodat nagyon jóó és Iza..........jaj de gyönyörű!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Kexi!
GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Remélem minél hamarabb hazaértek és hallunk felőletek!

Jó éjszakát mindenkinek!!!
puffocska
 
 

 
 

Annus: mennyiért vetted a mosható pelust? és mekkora a mérete?
Vendég
 


Annus: utánanéztem hogy mit hol és hogyan kell majd igényelni a babó születése után. A sote II-n elintéznek valami papírt, mert van ahol minden elintéznek a babának és meg is kapod amikorra jöttök haza. Ha nem akkor majd szaladgálhatunk utána, vagyis nem én hanem a párom.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok

Jó régen voltam. Nálunk minden rendben. Sok vendég volt nálunk ezért nem jöttem. Állatkertben is voltunk, gyerekek élvezték, Nóra nagyon jól viselkedett, aludt, amikor enni kellett akkor meg a fókáknál lévő ösvénynél leültünk egy padra és körém állt apa meg Betti és megetettem. Meg persze Pelenkával letakartam magam, így semmi nem látszott abból hogy én etetek.
Voltunk az első oltáson is. Akkor volt egy pici sírás, de utána már semmi baja nem volt. Aludt éjjel is ahogy szokott, és lázas sem volt, beadattam neki a rotavírus ellenit is. Már 5500 g, akkor 5400 volt, 59 cm.
Már készülődünk a sulira, ma kapjuk meg a könyveket, kedden reggel évnyitó, és akkor már 3 ofő órájuk is lesz.

Nitácska vigyázz magadra igyál sok folyadékot.

Kexi óriási gratula nektek, sok tejcsit kívánok.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szia Gabi!!!!!!!!!!!
jó hogy jöttél!!!!!!!!!!!!
kérünk képet a Nórikáról!!!!!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

köszönöm a sok jókívánságot. Ma jöttünk haza, minden renben Ábellel, éppen szundizik.
A szülés spontán megindult, kedd reggel fél 8-kor 8 perces fájásokkal kezdtem és a nyákdugó is elszállt, rózsaszínes folyadék formájában. Burokrepesztés volt és oxitocint is kaptam, mert nagyon lassan tágultam. Hát olyan fájásaim lettek, hogy csuda.Délben kötötték be az infúziót és 12.55-kor meg is volt a Baba. A gátmetszést sajna nem úsztam meg, de már alig fáj a seb. Viszont egy remek aranyeret azért begyűjtöttem, alig tudok ülni. A tej megindult, fáj a cicim nagyon és Ábi még nem jól szopizik. Nem tátja elég nagyra a száját és nem tudom az egész bimbóudvart betenni. Nincs valami praktikátok rá?
De nagyon Boldog vagyok, Párom is, teljesen beleszerelmesedtünk.
Akkor most Nita a soros, utána Csige és hát kívánom, hogy most már jöjjenek a pozitív tesztek.
Puszi. Kép Ábel 2 napos

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 


Kexi!
Ábel hihetetlenül aranyos. Nem csodálom, hogy beleszerelmesedtetek. Ilyen hamar hazaengedtek titeket? Biztos hamarosan rákap a szopizásra Ábel! Kívánok nektek csodaszép álmokat, és remélem fogtok tudni aludni.

A többieknek csodaszép napot kívánok!!!!
puffocska
 
 


Kexi gyönyörű Ábel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
az egész bimbó udvart em fogja tudni bekapni......de minél nagyobb rész legyen a szájába!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kexi nagyon szép Ábel és mekkora haja van, szinte már kész frizura :lol: Még egyszer gratulálok nektek és remélem mihamarabb belejön a szopizásba, kitartást.

KépKép
csige-bige
 
 


Kexi még egyszer nagy gratula, nagyon szép Ábel, és nyugi a szopizásba is belefog jönni, csak tarts ki:)

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok,
köszönöm a kedves szavakat és a bíztatást! Az első éjszakánk egész jó volt, mondjuk 11-kor felébredt és nem tudtuk megnyugtatni, csak sírt és sírt. Végül hajnali 2-kor büfizett egy hatalmasat és utána be is ájult, úgyhogy biztos a hsa fájt. Reggel negyed 8-ig tudott aludni!! Na, hamarosan újra jövök!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 


annó hasonló volt a mi első éjszakán is.... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaj ne is mondjátok lányok, kicsit tartok az első napoktól :oops: :lol: Bízom benne, hogy gyorsan belejönök majd a dolgokba és az is jó lesz hogy anyukám itt lesz az első egy, lehet hogy két hétben. Utána pedig a férjem lesz itthon velünk egy vagy két hétig. Biztos fura lesz majd, hogy a nap pihenésből amiben most vagyok majd meg kell szokni hogy éjjel is kelni kell és nem akkor szundizok amikor én akarok, de nem baj :lol: Igazából már most is hatással van a kis leányzó az éjszakáimra, mert most éjjel is úgy bepörgött, úgy rúg-kapált, hogy ahogy a szoptatós párna a lábam között volt és megtámasztotta a hasamat, a rúgásaitól zörgött benne a hántolt búza :lol: van egy lábmunkája a kis drágámnak :lol: Tegnap a férjem bement este a tescoba és hozott a leányzónak egy nuk-os kisvakondos altató-nyugtató cumit, hát ahogy látom szükség lesz rá :lol: kapott még Lilike egy szép plüs rugit és három kis pamutot, mivel a drágám benézte és hosszú újjú bady helyett véletlenül rugit hozott, de majd belejön a vásárlásba :lol: mondtam is a férjemnek hogy több ruhát már ne vegyen, mert lassan annyi ruhája lesz mint kettőnknek együttvéve. A férjem szerint nem gond hogy ennyi ruhácskája van, mert mind 62-es és hát nem hiszi el hogy az én kis hasamban egy 62 cm-es baba lapul :lol:
Na megyek tusolni és feküdni, kicsit engem is megvisel ez az idő. Nagyon fájnak az izületeim és hát már egy pár napja olyan rossz, mert bármit eszek vagy iszok, úgy érzem hogy minden fent van a torkomban, mint ha állandóan hányingerem volna. Nem a gyomorsav van fent, hanem szerintem már annyira felnyomta a baba a szerveimet, hogy lassan a szívem a torkomban dobog :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


édes a párod hogy vásárolgat!!!!!!!!bezzeg az enyém..... :roll: :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kexi!
Gyönyörű a pici fiú!!!És szerintem egész jól telt az éjszakátok!!!

Csige!
Ne aggódj,minden oké lesz.Hamar bele fogtok jönni!!!Az első napok persze rázósabbak lesznek,de ki lehet bírni!Amúgy a papírok.Az van h lenn ahol be kel jelentkezni,na oda kell majd lemenni intézkedni ha megszületett a baba.Kikell tölteni 2papírt,ebben segítenek.Vinni kell a házassági anyakönyvi kivonatot,ami 300 napnál nem lehet régebbi meg a személyid,taj és lakcím kártya.Aztán ők elküldik a papírokat.Az egyik a születési anyakönyvi kivonat intézése,a másik a TAJ.A születési anyakönyvi kivonat kb 3 nap múlva elkészül,a 8.kerületi hivatalba kell bemenni érte.Nem visznek a kórházba semmit!!!Aztán nekünk apa rögtön elintézte a hivatalban a lakcímkártyát is,majd elment az OEPhez is a TAJ kártyát kikérni.Mert amúgy postáznák,de így ugye fél nap alatt megvolt minden!!!És ha ezek megvanak,tudod igényelni a TGYÁSt,ezt a munkahyelnél,a családi pótlékot meg az anyasági támogatást meg az államkincstárnál.Én ezeket postán küldtem,tök hamar jött utána az anyasági,kb 1 hét,a családi pótlék meg kb 2 hét múlva.A tgyás meg 2 hónap volt,de ha kifizető hely a munkahelyed akkor 1-2 hét szerintem.Ja és az igazolást h részt vettél 54 terhesgondozáson azt a kórházban megkapod a zárójelentéssel!Ha van még kérdés szólj!!


Puszedli!
A pelusokról a blogomban írtam egy bejegyzést.Amúgy 35 ezer volt a 20 db.Ezek állítható méretűek,tehát elég lesz szobatisztaságig!Ha van vmi amire nem találsz választa blogomban,akkor szólj!

Gabi!
Jó hogy te is jöttél!Jó gyorsan eltelt a nyár mi?Má is suli....

annus11
 
 


Sok leszek,lehet vkinek sokk is :lol: :lol:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

annus11
 
 


Iza baba gyönyörű és micsoda kék szemek :lol: ez már nem az a babakék, hanem rendes kék, biztos fog majd a kisasszony hódítani vele :lol:
Köszi az infókat. Akkor szerintem mi is így fogjuk csinálni. A kórházban elküldik a papírokat és akkor apa majd elmegy és elintézi a lakcímkártyát is és az oepnél is kikéri a tajkártyát. Egyébként mennyi idő alatt készül el a tajkártya? Az is pár nap? A szomszédasszonyom mondta, hogy ők arra nagyon sokat vártak, bár nekik postán érkezett meg. Nekem szerencsére a munkahelyem tb kifizető hely, így ott kell majd a tgyást és a családi pótlékot is intézni. Remélem ennek köszönhetően gyorsan megkapom majd.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige!
Taj kártyát rögtön megkapta apa!!!MOndom,Iza még nem volt 1 hetes és megvolt a szül anyakönyvi kivonat,a lakcím kárty és a taj kártya!Tök hamar végzett vele apa,pedig ő nem szeret várakozni :wink: Bizti megkapod hamar a pénzt!!!És igen,kék szemünk van :wink: Apának is kék :lol:

annus11
 
 


Ez tök jó hír Annus. Akkor szerintem majd várunk pár napot és akkor a férjem egy kalap alatt mindent elintéz. Engem azért érdekel hogy mennyi idő alatt készül el a taj kártya, mert ha jól tudom akkor az OEP a teve utcában van és potyára nem akarom a férjemet beküldeni majd. Már készítettem lelkileg, hogy lesz egy pár útja ha meglesz a lánya :lol:
Készítettem ma pocakfotót, felteszem nektek. Szerintem szépen növögetünk, ami nekem már fel se tűnik, csak ha visszanézem a képeket.
Kép

KépKép
csige-bige
 
 


Annu a képekből soha nem elég!!!!!!!!!!
bőven jöhetnek!!!!!!!!!!
Iza gyönyörű kislány!!!!!!!!!!!!!!!!
Csige csini kismami vagy!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Nita :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige!!!
nagyon szép a pocid!!!Hát rajtad aztán semmi felesleg nincs!!!!

annus11
 
 


sziasztok......... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nándi ismét aludt fél 9-től hatig, erősen gondolkozok, h ideje a külön szobába költözésnek. Legfeljebb ha majd fogzik és nyűgi lesz, visszaköltözik.

Csige: a pocid már nagyon szép nagy!
Annus: gyönyörűek vagytok!

Csige: nálunk a TAJ-kártyát a postát hozta, Nándi születése után egy héttel. és tök fura volt átvenni a levelet, mert oda kellett írni, hogy szülő :lol:

Tök jó, h férjed így vásárol!!

Kexi: Ábel tündéri! hogy alakulnak a napjaitok, éjszakáitok?

Lányok, nincs egy táblázat arról, hogy ki mikor szült, mennyivel, most mekkora? Vagy nem kell ez nekünk? :roll: :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.11.25 10:01-kor.
Vendég
 


Puszedli nincs ilyen tábli.........de jó volna szerintem..... :oops: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Puszedli szerintem is jó volna.

Annus nagyon szépek vagytok:)

Csige az anyakönyvi hamar megvan, ahogy kijössz a kórházból megvan, a lakcímkártya is, viszont a TAJ-t már nem adják ki kézben, július 1-től megváltozott, hanem kiküldik postás. Az azután ahogy az anyakönyvit átveszed, rá 1 hétre megkapod.

És akkor képek

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


jaj Gabi egyre szebb a kis csaj!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!!!!!
rólunk......mai ctg átcsúszott péntekre mert csontra tele vannak a szülőszobák.........:(
uh viszont volt........Barni még mindíg fejvégű...
méretei:bpd:91mm
th:90mm
fl:71.4mm

most először fájt az uh.......nem tudom mért.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

no, végre van időm írni picit Nektek. Jajj, az összes Baba gyönyörű! És mekkorák már!! Nagyon gyorsan nőnek.
Csige, Nita, kitartást, így a végére, nagyon szorítok Nektek!
Rólunk: a nappalokkal viszonylag rendben vagyunk, bár a mai kivétel volt, délután fél 5-től 7-ig ordított, nem lehetett megnyugtatni. De már tudjuk miért: szegénykémet nagyon túletettük. Ma kaptunk mérleget. Ő csak szopott és szopott... aztén mikor megmértük, dobtunk egy hátast: 110 grammot evett!!! Az nagggyon sok! Úgyhogy nem csodálom, hogy szenvedett. Most este cumisüvegből kapja a vacsit (Csige: nekünk is NUK Kisvakondos van - szereti Ábi), amibe kimérem. S meglátjuk, hogy esetleg eddig is ez volt-e a baja...merthogy minden éjféltől fél 4-ig sírt rettentően. Nem gondoltam, hogy ennyi a tejem. Bár szoktam fejni, de hogy ennyit tud enni! Na, remélem, most rendben lesz minden. Szopni azóta sem tud rendesen, épp csak a cicim végét kapja be, ami nem kellemes. De nem adom fel.
Remélem, hamarosan megint tudok jönni. Addig is egy fotó. Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 


gyönyörű Ábel baba is!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
tényleg tele tömte a pocakját!!!!!! :shock: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabi: Nóri nagyon édes és hogy grimaszol :lol:
Kexi: Ábel baba is nagyon szép és hát meg kell hagyni van étvágya :lol: Kexi te hogy sterilizálod a nuk-os üveget? Nekem mikrós sterilizálóm van és az volt a cumisüveg használati útmutatójába írva, hogy nem ajánják a mikróban való sterilizálást, mert károsodhat a termék. Kérdezem én, mennyivel jobb ha 100 C-on forralom?! Szerintem az sem kímélőbb.
Mi tegnap voltunk dokinál és uh-n. Minden rendben volt az uh-n, még mindig szép nagy baba és hát a comcsontja nagyon hosszú, de hát mi se vagyunk alacsonyak. Szerencsére még mindig fej végű, remélem így is marad. A doki nem vizsgálat meg, azt mondta, hogy a 10 kúptól el kellett hogy múljon a fertőzésem és nem szívesen piszkálná meg újra a méhszájat, mert az nem túl szerencsés. Inkább írt fel még kúpot és 10 nap múlva ismét szednem kell biztos ami biztos. A folyásom elmult szóval szerintem helyrejöttem, de nyugodtabb lettem volna ha megnéz. Három hét mulva megyek hozzá privát és utána már hetente kell ctg-re járni a kórházba. A 2. cukorterhelésre nem kell mennem, mert az első eredményei több mint jók lettek, így azt mondta, hogy nem látja fontosnak a 2.-at. Nem is bánom. A gyerek nem vasgyúró és én sem híztam, szóval nem hiszem hogy gond lenne a cukorral. Mennem kell viszont teljes vérképre és ellenanyagot is néznek ismét. Ezt majd a jövő héten megcsináltatom.
Tegnap hazafele vettem magamnak két szoptatós melltartót, nem is volt drága, 2000,-ft/db, most már ezt hordom itthonra, mert hát már szinte mindent kihíztam mellesleg :oops: valamint bementünk a Tescoba, de most sikerült visszafogni magam, bár nagyon nehéz volt és csak három kis badyt vettünk Lilikének. Annyira édesek, nem tudtam otthagyni őket. Fel is teszem nektek majd, hogy miért :lol:
Annus: neked volt a kórházban hasszorítód? Nekem ajánlották hogy vegyek, mert szülés utáni napon tanácsos leszorítani a hasat. Van amelyik kórházban adnak, van ahol nem. A SOTE II-n mi a helyzet ezzel kapcsolatban?

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok

Meg kezdődött a suli, ovi. Baromira féltem tőle, főleg amiatt hogy Nóra akkor eszik reggel amikor a gyerekek indulnak, és én mindenképpen akartam menni velük az évnyitóra. Hát Nóra ezt megoldotta egy perc alatt ugyan is tegnap is és ma is 1 órával előbb kelt mint szokott, mintha tudta volna hogy neki így kell csinálni. Komolyan mondom ez a gyerek olyan mintha telepatikusan érezné hogy én mit akarok, már nem először volt hogy én nagyon féltem valami miatt hogy hogy fogom megoldani amikor ő pont akkor eszik, és akkor ő automatice hamarabb evett vagy akkor amikor én végeztem. És lásd a szülésnél is amit írtam nektek hogy 24.-én hajnalban mondtam neki hogy szeretném ha megszületne már erre délelőtt elment a nyákdugó, másnap megszületett.
Szerintetek ez hülyeség?
Most is azt kell mondjam nagyon ügyes okos gyerekeim van. Norbi tegnap az évnyitón az egyik osztálytársát vigasztalta, aki nagyon sírt mert az anyukája elment.
Ma Réka ment először oviba, új csoportba kezdett új óvónővel mert nagycsopis lett, és előtte vegyesbe járt de a vezetőnő azt mondta tegyük fel a nagyokhoz mert ő hajlamos leereszkedni a kicsik szintjéhez, és ez nem tenne jót neki iskolakezdés előtt. Ezt én is láttam, ezért jónak találtam, nagyon jó óvónőt kapott. Azért reggel itthon volt egy kis sírás. Eredetileg én nem akartam ma menni vele, mert azt gondoltam hogy nagyon anyás és jobb ha én nem megyek. De olyan keservesen sírt, hogy nem volt szívem. Így mentem én is, kocsiban megnyugodott, és az oviban is mikor meglátta az óvónőt, láttam rajta hogy szimpatikus neki, így szépen felöltözött és az én gyöngyvirágom semmi sírás nélkül bement a csoportba. Megyek értük 1 órára. Úgy hogy nagyon büszke vagyok az én drágámra.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Íme a három bady, szerintem igazi csajosak. Most már tényleg nem kap ruhát :lol:
Kép
És a kis rugi, amit apu vett neki munkából hazajövet a tescoban
Kép

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok,

Csige: én Tescoban vettem egy Chicco nevű oldatot, amit 2,5 l vízbe kell önteni és legalább fél órára beáztatni a cumisüveget, cumit, mellszívó műanyag részeit, stb. Utána csak vízzel le kell öblíteni a dolgokat. Szerintem nagyon jó dolog, bár nem olcsó, 1 l kb.1800 forint, CHICCO DISINFETTANTE a neve és a baba cuccoknál van!
Gabi: én is hiszek az ilysemiben! Bár Ábelnél még nem jött be, de a Párommal rendszeresen ezt játszuk. Úgyhogy előbb-utóbb Ábelnél is be kell jönnie. Egy gyors kérdés: az normális, hogy szinte végig üvölti az éjszakát? Hajnali egy órakor felébredt, megetettem, tisztába raktam, aztán fél 4-ig egyszerűen levegőt nem vett, annyira sírt. Semmire nem reagált, már vele együtt sírtam. Büfiztettem, pocakját masszíroztuk, tornáztatukk a lábát...semmi. És eddig minden éjszakánk ilyen volt. Meddig tart ez a kritikus időszak? Ez normális? Aggódom.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 


Én ilyen fertőtlenítő folyadékot a kórházba akarok majd bevinni, hogy fertőtlenítsem a mellszívót, bár azt mondták, hogy ha előtte kifertőtlenítem és csak a szükséges pár napot leszünk bent, akkor elég ha csak elmosom. Majd meglátom.
Egyébként használ valaki közületek mikrós sterilizálót? Nekem nagyon ajánlották és szerencsére nem kellett venni, mert a szomszédasszonyom odaadta kölcsönbe az övét.
Jaj Kexi kicsit félve olvasom, hogy milyen nyűgösek az éjszakáitok, lehet hogy rám is ez vár?! Már most elég sokat aktívkodik a kisasszony éjjel, szóval szerintem a 3-kori kelés meglesz éjjel, mert most is szinte percre pontosan akkor felkel és bugizik bent egy nagyot.

KépKép
csige-bige
 
 


csige csodaszépek a rucik!!!!!!!!!!!!!!
Gabi tényleg nagyon okosak a gyerekek!!!!!!!!!!!!!!!!
Kexi nekünk Máté csinált ilyet.........csak ő este 7-től 22 óráig.........valószinű a pocak a ludas.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csige: nem tudom, jelent-e valamit, hogy hogy viselkedett a pocakban. Mert Ábel tök nyugis volt. Reggel mocorgott sokat, meg este...soha nem ébredtem fel éjjel, hogy rugdos. Aztán most meg folyamatosan sírdogál. Holnap megyünk a gyerekorvoshoz, remélem, tud valami okosat mondani. Ma megpróbálom, hogy nem eszem-iszom tejterméket, most olvastam, hogy az is bánthatja a Babát. Meglátjuk...

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 


kexi szerintem a hasa fáj. Nem próbáltál adni neki espumisant, vagy infacolt? Nekünk az espumisan nagyon jó volt. Próbáljátok ki hátha.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Jó reggelt!

Kexi: vagy gripe water, ez széklet lazító is,Nándinak most ez vált be.

De nándi mostanában a gyomra miatt ír, tegnap is büfizett egy olyan büdöset, mint amikor én refluxos voltam.

Kexi: Ábel nagyon tündéri, Gabi Nóri is!!!



Csige: láttam iwiwen az új képedet, nagyon csini vagy! mikrós sterilizálót nem használok, csak ezt a Chiccot. vhogy a bébit még meg akarom kímélni a mikrózástól. és nagyon tündériek a ruhák!!

Ma vagyunk 3 hósak!!!
és ez alkalomból tegnaptól Nándi külön szobában alszik. Tegnap átköltöztettük.
Vendég
 


sziasztok!!!!!!!!!
Puszedli gratula!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Puszedli akkor Nándi nagyfiú lett és már külön szobája van :lol: Mi is át akarjuk tavasszal költöztetni majd a nagylányt, akkor már kb. 6 hónapos lesz. Leparkettázzuk a szobáját és már mehet is a külön kuckóba. Nem lesz egy nagy távolság, mert szemben alszik majd velünk, de egyenlőre még a mi szobánkban kap egy kis sarkot.
Én is sokat gondolkodtam a mikrós sterilizálón, pont abból az okból amit te is írtál, de nem találtam semmi infót arról hogy káros lenne. Sőt koraszülötteknél különösen ajánlják, mert nálunk nagyon fontos a higiénia. A szomszédban a kisfiú is az volt, ezért vettek ők is annó, most azt kaptam kölcsön.
Én is láttam Nándi képeit az iwiwen, igazi nagyfiú már. Olyan édesek ahogy a babakocsiban terpeszkednek. Ezt az egyet sajnálom abban hogy őszi baba lesz, hogy sokáig úgy be kell bugyolálni és nem vihetem ki ilyen kis pöttömként levegőzni. De hát ez van, örülünk hogy egyáltalán így sikerült.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok,

infacolt adunk neki, ma már mintha jobb lenne a helyzet. Ha ébren van, nem sír, vagy csak közvetlenül elalvás előtt. Egy-másfél órát nézelődik, aztán valószínüleg elunja és sírdogálni kezd. De ekkor már könnyű elaltatni. Ma voltunk gyerekorvosnál és nagyon meg lettünk dícsérve, egy hét alatt 13 dekát híztunk :D
Na, megyek is altatni, holnap remélem, hosszabban tudok jönni.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 


Sziasztok!!!

NApok óta nem volt jó a net,de végre látok minden képet egészben!

Kexi - Ábel nagyon édes, és mennyi haja van!

Gabi - Nóra szinte már kis hölgy!

Annus - szerintem Izából soha nem lehet elég :D

Puszedli - Nándi, hát eszem a kis vastag száját :D


Puffocska: mi van veled???

Tegnap uram volt vizsgálaton, jó híreket hozott: kis katonái rendben vannak, amit én értek belőle hogy amiből a 20tól számított érték jó abból apinak 90 van, pedig szegényem kiejtette a kezéből a kütyüt, és a fele ki is ment! :D

kedden én menek dokihoz, remélem aranyosabb lesz , mint a régi... ( aki csak felírta a Closti-t minden kontroll nélkül)
kfmares
 
 


Csige!
Nem feletettem el,mindjárt írok privit!Ha nem baj bemásolom azt amit egy másik lánynak írtam nemrég,lehet lesz benne olyan ami konkrétan nem neked szól,hanem ő kérdezet!Neki is ugyan aza dokija,én ajánlottam neki is,meg még pár embernek,és mindenki tőlem kérdezi ugyan azt :lol: :lol: :lol: zóval ha nem baj nem írom le mgint,oké?
Köszike!
Én nem használtam hasszorítot,kótházban meg nem adtak!Amúgy a tenna hlós bugyija volt rajtam,az elég jól fogta a hasamat!Meglepő módon! :wink: Nagy megy a privi!

Majd jövök amúgy,csak jön az alső 2 fogunk egyszerre....kezdek kopaszodni a sírástól.... :arrow:

annus11
 
 


Csige!
Jaj most látom h nemis te kérdezted a dolgokat!!!! :oops: Azért eküldöm,hátha van vmi ami hasznos neked is :lol: :oops: Sorry :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!
A babák még mindig nagyon édesek, sőt egyre szebbek lesznek. És hihetetlen milyen gyorsan nőnek.

Mares!
Tök jó, hogy az uraddal minden rendben. Mostmár tényleg sitty-sutty összejön az a baba. Nagyon drukkolok. Izgulsz a doki miatt?

Én hétfőn voltam dokinál, azt mondta minden rendben. Kérdeztem tőle, hogy a férjemet nem kéne-e elküldeni vizsgálatra. Erre azt mondta, hogy még várjunk, mert a ciklusom még csak 2 hónapja állt be, addig pedig hiába próbálkoztunk, mert valószínűleg nem volt peteérésem. Szerinte nem kell aggódnom, még teljesen időben vagyunk, csak az én szervezetem nehezen állt vissza a fogamzásgátló után. Ő is azt ajánlotta, hogy ne aggódjak, ne számolgassak, csak bújjunk össze, amikor kedvünk van. Remélem igaza van. Drukkoljatok!
Ráadásul az egyik barátnőmről kiderült, hogy 5 hetes terhes és nagyon boldogok, pedig még nem is tervezték. Persze nagyon örülök nekik, de azért a szívem mélyén irigylem is.
Hát ennyit rólam.

Legyen mindenkinek csodaszép napja!!!
puffocska
 
 


Sziasztok!

Dejó, vége a hétnek!

Bár saját egy sincs, de a suliban millió gyerekem van :D
Ez biztos egy próbatétel az élettől, hogy bírm-e... :D De azért én imádok tanítani!

Puffocska: nem nem izgulok, mert ha apinak nincs baja, akkor ezek szerint a hiba bennem van... tehát újat mit is mondhat nekem!?!? Jövő héten fog megjönni, valamikor a közepén... de nem is érzem úgy, hogy valami mást lenne most...sajnos... Nekem is egyik ismerősnél baba lesz, akkor volt esküvő majdnem mint nekem, most 11 hetes lesz... jóóóóó neki :D Szóval remélem csak sok okos dolgot fog javasolni?!??!? :D
kfmares
 
 


sziasztok!!!!!!
ma hajnalba begörcsölt a bal vesém......be kellett menni a korházba.......azt tudtam hogy vese homokom van.......de ma az urológián csináltak uh-t és már sajna vese kövem van......gyógyszert nem kaphattam Barni miatt.....

voltam ctg-n is......3-5 percenként vannak fájásaim......már elég rendesen érzem őket........szóval bármikor mehetek szűlni.......Szülésznőm szerint max 1-2 hetem van vissza......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: