Új privát üzeneted érkezett!

Diuskám gratulálok! Nagyon jó egészséget és sok boldogságot kívánok nektek!

királylány
 
 


Gratulálok!!!!!
Nem is kis babód lett!!
Sok tejcsit,és majd gyere közénk!!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Mucus hadd GRATULÁLJAK én is!!!!!!! Majd várjuk a képeket is a nagyfiúról!!!!!!!

Én nem mindig vagyok manapság, el vagyok keseredve egy ideje. Tele lettem kiütéssel, tudom ez a terhességgel jár de mégis nagyon sokat kell vakarjam magam, kész ciki. Vasárnap a leves azonnal kijött, hétfőn este hasmenés, hétfőn délután látási zavarok így kedden rohantam dokihoz. Családi orvosnő azt mondta csalánkiütés valószínű a májamnak valami nagyon nem tetszett és ezért lett a sok tünetem. Homályos látás meg valószínű a kicsi vérnyomásom okozta. Eddig a vérnyomásommal semmi gond nem volt. Bár utána olvastam ennek a fránya csalánkiütésnek és egyik velejárója is lehet. Na remélem majdcsak rendbe jön. Voltam bőrgyógyásznál is az csak csóválta a fejét, hogy ajjaj csúnya és terhes is vagyok és csütörtökön kijött és csak kedden mentem (mellesleg pénteken még nem volt ennyire csúnya, akkor voltam nőgyógyásznál látta, de nem mondott rá semmit, a bőrgyógyász meg ahova én járok kedden meg csütörtökön rendel, na de mindegy). Ő adott rá valami gyógyszert, kenőcsöt a családi orvos meg valami vitamint, amivel kicsit a májamat segítsük.

Na ez van velem manapság semmi kedvem semmihez :cry:

Ti legyetek jók, lényeg a baba egészséges! Ez a lényeg. A picik legyenek jól és a többi meg megoldódik!!!

Kép
Kép
melisch
 
 

 
 

melsch

sajnálom h ennyit szenvedsz,nem tudom mivel lehetne eltüntetni.lehet valami étel amire allergiás vagy.ezt ki kell tapasztalni és ha kihagyod a későbbiekben akkor lehet múllana.
nem tudom,kitartás.

KépKép
bettike83
 
 


Bettike aranyos vagy a szenvedés szó kicsit erős az én állapotomra nagyon ciki a szitu. Sajnos ez is a terhesség egyik velejárója :cry: de valami kaja, fűszer lehetett a bibi. Gondolom szülés után újra kutya bajom lesz és addig meg azért már nincs sok :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Kép

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!!!!!!!
tegnap haza engedtek minket de Máté állapota változatlan.talán annyi hogy tegnap éjjel nem hányt...de ez az 1-ső éjszaka........
Máté a korházba 3 infuziót kapott!
még vizsgálatok sorozata van hátra..nagyon sokat fogyott..szó szerint csont és bőr!!!!!!!:((((((

Barninak kibujt 2 napja a 2. foga:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betty!!
Ez milyen teszt?????
Csak nem??????????????????????

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!
Most csak pár képpel jöttem,remélem a héten tudok jönni beszámolóval mert van mit mesélnem.
Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Sziasztok!

Mucus!
Még egyszer nagy-nagy gratula!!!
Nagyon helyesek a srácok!!!!!!!!!!!!!! :wink: Nagyon menő bodyja van Kolosnak! :lol:
Várunk a beszámolóval..

Betty!
Gratula a pozi teszthez!!! :wink: Vigyázz rá nagyon!!!
Vendég
 


Kép

ez a tegnapi tesztem :) :) :) úgy néz ki baba van a dologban végre :)

késik is a mensi,meg jeleim is vannak bőven :)


mucus

de édes ki bébike :)

kirus

köszönöm szépen,probálok agamra vigyázni :)

KépKép
bettike83
 
 


Mucus gyönyörű a kis Koli!!!!!!!!!!!!!!!!!!GRATULÁLOK MÉG 1X!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gratulálok mégegyszer én is!!
Várjuk a mesélnivalót!!!
Én neked is Betty gratulálok!!!!

Nita?Gyerekek???Már tegnap is akartam kérdezni!!

Én meg mesélek nektek!
Egyszer volt,hol nem volt,volt egyszer egy mensi,a baj csak az,hogy csak volt,szülés után nemsokkal...és azóta se semmi....de már jó lenne tudni,hogy hogy állok,mert akkor beidőzíteném a 3. babánkat,de így lehet,hogy nem lesz,mert GYESre nem akarok menni,ha meg novemberig nem jön meg,akkor csak GYESre tudnék....
Szerintem esélyem sincs,mert szoptatok,meg fejek...
:?
ezt a fejet a fejésre raktam,de a pénz meg jól jön...áá..mit tegyek???

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!
Van egy kis időm,dióhéjban elmesélem mi volt velünk.
Kezdem a szüléssel.
Vasárnap éjjel fél 3-tól öt perces fájásaim voltak amit már akkor sejtettem,hogy ezek nem jóslóak. :wink:
Fél hétkor ép azon tanakodtunk Tamással,hogy Domit vigye oviba vagy már a kórház felé induljunk amikor hirtelen elment a vizem.Koli döntött. :D
Szervezés következett majd fél nyolcra értünk be amikor már 4 ujjnyira nyitva voltam.9.45-kor kaptam egy injekció koktélt mert feszes volt a méhszáj de már 6 ujjnyinál tartottam és két perces fájásoknál.Innen felgyorsultak az események és félóra múlva 10.18-kor megszületett Koli. :lol: Szóval azok a nagy fájások fél órát voltak "csak".sokat varrtak és méhlepényt is ki kellett kanalazni de ki birtam nem volt vészes.Csütörtökön jöttünk haza és pénteken már a Heim Pál belgyógyászatán vendégeskedtünk. :(
Besárgulva jöttünk haza.Ez még nem lett volna gond mert nem volt rossz a lelet viszont nem tudtam felkölteni etetni annyira mélyen aludt.Kapott 4 infúziót és mára teljesen rendbe jött(kopkop).
No meg piros volt a pisije 5 napig ami nem vér de csak találgattak és magától helyre jött az is.Sajnos tejem nincs sok épp,hogy elég de még bizakodok,hogy majd csak beindul.Nos röviden ennyi.Millió puszi mindenkinek!

KépKép
Kép
mucus75
 
 


köszi melinda :) :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!!!!!

Meli köszi már jól van mindenki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!remélem így is marad!!!!!!!
ha novemberig nem jön a baba akkor mért csak gyesre tudsz elmenni,......bocsi de hülye vagyok ezekhez a dolgokhoz!!!! :oops: :oops:

Mucus hála égnek hogy végül Koli rendbe jött!!!!!!!!!!tejcsid meg még bőven beindulhat!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mai teszt,második pisis: Kép

már előbb elöjött a hcg csik mint a kontroll :D pé után 20nappal

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Lenne egy nagy kérésem, ha nem baj, részleteket itt olvashattok:

http://www.babaterv.hu/wordpress/?p=798
babe9
 
 


Szia Mucus, gyönyörű a kisfiad!!!!!! Jó gyorsan kibujt én is elfogadnék egy iylen gyors szülést. Aztán a köv. napokat sajnálom, az nehéz lehetett de jól vagytok most?

Melinda sajnos nem tudok segíteni, de a szoptatás mellett nehezebb teherbe esni tuti :wink:

Kira veletek mizus?


Többiek????????????? :roll: :roll:

Nyuszi nem is írtál már nagyon nagyon rég óta, keresztelő megvolt és azóta mi van veletek?????

Kép
Kép
melisch
 
 


Betty!
Juj de jó,gratulálok! :D :D
Ki lesz a következő babás?Talán Melinda? :wink:

Melisch!
Igen,már jobban vagyunk.Én is itthon már tudtam aludni és Koli is nyugodtabb,szépen fejlődik
A kórházban szigorúan felébresztették 3 óránként enni.Persze nem evett sokat és Én is csak kipurcantam tőle.Itthon van,hogy éjjel kihagyunk egy étkezést és nincs belőle gond..... :wink: Például tegnap éjjel 3 kor szopizott aztán reggel fél 8kor ébredt újra de akkor se balhézik csak nyöszörög.Viszont az öltözködést,fürdést nem szereti. :)

Meli!
Én úgy tudom szoptatás alatt is teherbe lehet esni. :roll:
Már előre félek majd a szextől mert Domi után még egy évre rá is fájt...... :?

KépKép
Kép
mucus75
 
 


köszönöm mucus :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Én egy másik topikon létezem, de remélem nem baj, hogy kérnék egy kis segítséget!?

A fiaim részt vesznek egy babaversenyen és szeretném ha szavaznátok rájuk. Persz, csak ha nincs más ismerős, aki ezen részt vesz.

Az alábbi linken lehet szavazni:

http://www.delmagyar.hu/jatek/nicsak-ki ... how_vote=1

Köszönettel!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


sziasztok!

van egy 6mm-es petezsákom,minden rendben vele,jó helyen van és szép a mérete :) :) :) :) :) annyira boldog vagyok :) :) :)

KépKép
bettike83
 
 


Betti itt is gratula!!!!!!!!!!!!!!
Mucus nem fog már fájni a sex.jobban tág vagy már..... :oops: :oops: :roll: legalább is én igen.... :oops: :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szerelmeim
Kép Kép

KépKép
Kép
mucus75
 
 


istenem de édesek vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!

KÉPET MÉG MÉG MÉG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Gyed után jön a Gyes,onnan meg már nem tudok visszamenni Tgyásra,ami lényegesen jobban fizet.
Szoptatásnál teherbe lehet esni,az tuti,2 óránként szopott Pityesz,Melcsi mégis itt van.Csakhogy Pityesz után 7 hónappal megjött. Most meg nem...

Szépek vagytok nagyon Mucus,Kírus ti is!!
Betty nagyon örülök Nektek!!!!!
Királylány???????

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Mucus de édik vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Meli akkor megy a drukk a 3.nak!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


mucus

nagyon szép kis család vagytok :)

KépKép
bettike83
 
 


hozok pár képet.....

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ennyire elment az idő.....anyám...Barni már ekkora???Nita,most voltunk terhesek....most kínlódtunk a hátfájásokkal és társaival....áá,ezt nem hiszem,hogy így rohan az idő....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Meli pedig sajna így rohan az idő.............
de te nemsokára újra élvezheted a hátfájásokat,..... :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!
De jó ilyen jó hírekre jönni ám... :lol:

Mucus: szívből gratulálok, a pici fiad gyönyörű. Sok boldogságot, a szüléstörténeted is izgi... A tejcsi miatt ne parázz, mert akkor azért nem lesz. Attól nem leszel rosszabb anya, ha nem jön össze a szoptatás.

Kirus: nagyon szépek a képek, amiket becsatoltál...Remélem minden oksi. Ha van egy kis időd mesélhetnél a hétköznapjaitokról.

Betty: én annyira örülök, de komolyan. Olyan jó volt olvasni. Nagyon szorítok! Végülis voltál dokesznál, kellett szedni vmi gyógyit? Férjed mit szólt? Hogy mondtad el neki:

Melisch: nagyon jól esett, hogy gonoltál rám, és hiányoztunk vkinek! Majd letebb leírom , mi volt. Sajnálom a kiütéseket, de emiatt ne forduljbe! Próbáld élvezni a terhességet!:) Tudodm, h szara kiütés, Beni is ekcémás és nagyon sokat szenvedünk vele, de igyekszünk. Hogy telnek a napok? Név van már?

Boganna, Angie és Duna: rég jártatok erre mizu?

Angie: fogyó? Én most próbálom, de nem nagyon megy, de azért nem adom fel, mosta vacsit hagyom ki.


Melinda: kezdetben nekem is pont ógy maradt ki, mint Neked, jó 3 hónapig nem is jött meg, de már kezd helyre állni, remélem marad így. De mikor megvan úgy fáj, hogy iszonyat, pedig nem voltam az a görcsölös típus. Szóval azért sztem próbálkozz, mensi nélkül is lehet pé-d! Vegyél lh-t! Úgy is ráfér már a topicra egy kis régi izgalom, és pé vonalzó is... :lol: 8) Drukkolok nagyon!

Nita: tutik a képek! Tényleg mekkora már Barnus, úgy rohan az idő, már várom, h nyárom összefussunk! Nekünk már 4 fogunk van! Grat Barninak a 2.-hoz!

Lylyvel mi van? Aggódom érte!

Királylány milyen a babavárás ? Nem vok képben csak 1 oldalt olvastam vissza végülis a Manó nemét lehet már tudni?

Bocsi Csajok, ha vkit esetleg kihagytam.

Most elmesélem mi van velünk. Beni épp a lábamat marcingolja szanaszéjjel.:) Tatám meghalt másfél hete, múlt pénteken temettük. kicsit sok volt, mert mellette készültem a vizsgámra, ami nem sikerült, mert visszadatam a tételt, a százból kettőt húztam, és sikerült abba a 6-ba is belehúznom, amit nem néztem meg. Íg őszre marad három, eléggé félek, de majd próbálkozom. Most júni 17-én lesz a bünti.
Szóval tudjátok, meséltem, hogy Tata végstádiumú rákos volt, nagyo szenvedett, itthon a morfin tapasz sem csillapította már a fájdalmát, mint később kiderült azért, mert már 50 kg sem volt.Egész nap kiabált, napközben én voltam itthon, még Beni aludt kint tanltam az előszobában, h halljam, ha Tatának kell vmi, persze sokszor csak az iszonyatos kiabálást hallottam, persze nem tehetett róla. Egyébként soha nem járt orvoshoz, jól bírta a féjdalamt, de ez meghaladta az erejét.Pont vizsgám előtti 7végén került be a kórházba, a belre, az volt a ?, h hova vigyük haza meghalni, vagy a hospisra. Én azt mondtam itthon, ahol csillapítják a fájdalmát...mert itthon már nem bírtuk, de végül nem volt rá szükség, mert pont én mentem látogatni, amikor közölte a doki, hogy 20 perce meghalt. Én hívam végig mindenkit. Tudtam, hogy ez lesz, de azért csak 26 évig itt laktunk vele együtt, nehéz megszokni, de az az élet sem volt már éelt...
Szóval úgy volt, h Anya vigyáz Benire vizsga előtt, természetesen ebben a helyzetben megértettem, hogy nem tud segíteni. Azt viszont nem szertte volna, ha Attia Anyuja ide jön segíteni, így Tesóm volt barátnőjért, aki ért a Pcikihez kértem h vigyázzonrá napi 3 órát 300 ftos órabérben. Persze aza 3 óra nem volt elég ahoz, hogy egy államvizsgára sikeresen felkészüljek. Talána következő könyebb lesz, és nyugisabbaek lesznek a körülmények.
Ati júli 7-én jön haza, 18-án kerszetelünk valószínűelg. Ja!!!! És lemegyünk hozzájuk, mert az Anyós szeretné. zudodm, nem érdemlik meg, de megpróbálok nyitni, és ha hülyék, vagy szemetül viselkednek, én azponnal elhúzok Benivel együtt, ezt mondtam Atinak is, hogy tegyen rendet, ha megszeretnék nézni az unokájukat.
Ati jól keres most kint a vendéglátóval és legális is a meló, csak sajna nincs apja a Manónak. Én eléggé gondolkodom az önkörmányzati lakás igénylésén, mert valószínű, h megkapnánk, de a rezsire még mindig sajnálom a lóvét, de asszem jót tenne Manünak és nekem is nyugi...
Járunk heti kétszer gyógytornára, de nagyon jó ez a Dévényféle torna, nagyon szépen fejlődik, kezd mászogatni is.:) Majd most megyünk neurológushoz!
Remélem nem száll el, ez a sok minden , amit írtam, mert megőrülök.:)
AZtán írjatok, mert olyan jó olvasni Titeket! Jó jönni hozzátok, ha meg nem jövök nyugodtan wiwen vagy mailben szóljatok rám! :roll: :roll:

Kép
nyuszifül16
 
 


Szia Nyusziiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

már többször akartalak hívni de sajna már nagyon kevésszer telefonálhatok.majd elmondom ha beszélünk..........

papád miatt részvétem.az én mamimat 26-án temetik:((((((((
holnap lesz 1 hónapja hogy elhunyt! :cry: :cry: :cry: :cry:

ezt az önkormányzati lakást pályázd meg!!!!!!!!!!!!!!
sokkal nyugodtabb életed volna Benivel!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csak beugrottam, majd jövök és írok többet is.

Lyly hírem van: Csanád ma délelőtt 9.30 körül 469grammal és ha jól emlékszem 60cm-vel megszületett. Anya és baba is jól van, sőt az egész család. Most beszéltem vele, nagyon fáradt volt a hangja amit nem csodálok, hiszen alig egy órás a baba és máris jelentkezett. Simán szülte, befordult.
Gartulálok és nagyon jó egészséget, boldogságot kívánok!

királylány
 
 


Drága Lyly!
Szívből gartulálok, jó egészséget és sok tejcsit kívánok! :lol:

Kép
nyuszifül16
 
 


Gyorsan helyztejelentek én is. Jól vagyunk, megvagyunk.
Nyuszi még mindig nem tudjuk fiú e vagy lány. Remélem titok is marad a végsőkig. Jövő héten kell mennem a dokihoz meg uh-ra is.
Lakásátalakítunk, haladunk-haladunk, de van még munka meg por piszok állandóan. A nagy meló készen van, de a tapétázás még várat magára.

Mindig olvasom a topicot csakhát más se nagyon ír, magammal beszélgetni meg....

Nyuszi sajnálom a nagypapádat, őszinte részvétem!
Szerintem is igényeld meg az önkormányzati lakást, ami otthon van nálatok az nem állapot.
Örülök, hogy elmentek anyósodékhoz, ha meg szemetek akkor szépen bevágod magad mögött az ajtót, de én bízom benne, hogy Beni megolvasztja a szívüket.
Attilával ilyen a viszonyotok jelenleg?

Pussz mindenkinek....

királylány
 
 


Lyly SZÍVBŐL GRATULÁLOK CSANÁDHOZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SOK BOLDOGSÁGOT ÉS SOK EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK!!!!!!!!!!!
!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nyuszi

köszönöm szépen :)

voltam dokinál,vettek vért és kiderült h magas a prolaktin szintem,erre kaptam bromot és a második bromos honapban összejött a baba,nagy melepiként :) 2év 2 honap után.

KépKép
bettike83
 
 


Lyly!
Gratulálok! :D :D Jó nagy babuci,ügyi vagy. :wink:


Diám!
Juj de megy az idő,Te is hamarosan szülsz. :shock: Jól vagytok?

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Dius igen, köszi jól vagyunk. Hát megy az idő rendesen, de remélem szófogadó gyerek lesz és marad a helyén augusztus elejéig.

királylány
 
 


Sziasztok!
Dia szófogadó babád van !!!!!!!!!
Mucus hogy telnek a napjaitok?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ági!
Készülünk hozzátok Angolra. :D

Nita!
Szoptatok,fejek,sterilizálok...... :D Tamás nagyon sokat segít,megpróbálok Domival csak kettes programokat csinálni.Például Én megyek érte oviba és még elmegyünk fagyizni,beszélgetünk,stb....
Éjjel most Tamás alszik picurral mert morog álmában picur és nem tudok aludni tőle mert folyton figyelem. :D Így Én Domival alszom és szopinál költ Tamás,Ő viszont jól alszik picur mellett is. :wink: 60 lenne Koli adagja de a 80at simán megeszi,kis zabagép.Egy kisangyal,nem sírós és most már egyre több időt van ébren,nézelődik.Röviden ennyi. :wink:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Mucus akkor jó dolgod van :)))))))))
örülök és jó olvasni hogy Koli ilyen jó baba!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mucus: tök jó olvasni, hogy Párod ennyire lovagias, és ilyen kiváló apuka!:) EGyébként ahogy így olavsom, és ahogy tapsztalom Melindánál, Nálad, Dunádál, Kirusnál...a második babák nyugisabbak, vagy csak én látom így?! Ari, hogy morog álmában a Manó, bár nem tom eképzelni, mondjuk Beni néha horkol...Az is tök jó, h mennyire következetesen foglalkozol Domival, h ne érezze, h csak a kistesó van!;) Fejés, szopi, sterilizálás...tudjuk miről beszélsz 8) :lol:

Királylány: ja, oksi, akkor nem kérdezem, biztos jó kismeglepi lesz!Akkor nagy melóban vagytok, de hátha a babavárás vége felé jellemzőfészekrakó ösztön kicsit rá segít.
Megvagyunk Attilával, most vett laptopot, így látom is, mert eddig csak telón beszéltünk, és kriminálisok voltak a számláink. Szívesen lköltöznék, csak még a rezsit és mindent meg kell tudakoljam, meg az is szar, h bármennyire szar itthona hozzám állás, vhogy nem szeretnék senkit sem megbántani. Köszönöm a részvétnyilvánítást! Nagyon jól esett.

Nita: Neked is köszi. Akkor Mamádat hamvasztották ugye, csak mert írtad, hogy jövő héten lesz a temetés...
Mizu otthon? Miért nem tudtál telefonálni? Férjeddel minden ok?

Betty: nagyon örülök! Tök jó! De nem írtad le férjecskéd hogy reagált? :lol: 8) Kíváncsi vok!És Ti hogy vagytok a babával? Van rosszullét vagy valami?

Lyly, vagy aki beszél vele, ha majd van időtök gyere szüléstörténettel! :D

Mi jól vagyunk, csak eza fránya ekcéma. De arra gonolok, hogy lehet az hozta elő, h túl sok husit adtam neki, mert végülis ez is allergia. Én minden nap adtam neki husit, amit én fagyasztottam sütőtökkel, lehet sok volt a fehérje... Mennyi husit kell adni nekik ilyen korban?
Most mindjárt takarítoma kisszobát, tízórai és kimegyünk a piacra sárgarépáért. Van egy nagyon aranyos nénikém, aki nem vegyszerez, és pici kisrépákat ott szerezem be, mert Beni csak nyersen eszi almával turmixolva...

Melisch: nálad mizu? Nagy a csönd... :roll:

Kép
nyuszifül16
 
 


Ja, Betty! Annyi még, hogy iwiwen nem vagy fent? Ha igen priviben megírom a nevem és bejelölhetnénk egymást! :lol:

Kép
nyuszifül16
 
 


Csak egy képet hoztam.Etetés és mese olvasás egyszerre. :D
Kép

KépKép
Kép
mucus75
 
 


mucus

kettő az egyben :D de jól csinálod úgy látom,elbirsz velük igy is,ez a lényeg :)

KépKép
bettike83
 
 


Mucus: példaértékű!!!!! :wink: Nem semmi! :lol:

Csajok: vki mondja meg, hogy mennyi hús kell egy 8 hónaposnak kb hetente, védőnő, doki, anyukák mindenki totál mást mond.... :shock:

Na, mentünk piacra!pusz

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszi

ez jó kérdés...ha heti 1-2 alkalommal adsz neki,az biztos elég.milyen husit szoktál neki adni?gondolom keveset kell neki adni h annyira ne terhelje a kis gyomrát.

KépKép
bettike83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: