Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!!!!!!!
itt a topicba kinek menjen az sms ha megérkezik Barnika?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


meghívók mentek, Nita plusz privi a tel.számommal!
Vendég
 


mentettem számod és vissza igazoltalaK!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok,

Nita, nekem is jöhet majd az sms, úgyis megadtuk már a számainkat egymásnak!

Onlány: én is ugyanígy szedtem a Clostyt, nekem petesejt mindig termelődött tőle, UH-n nézte a dokim mindig. De őszinte leszek: szerintem a hőmérőzés egyáltalán nem mindnekinek jön be! Én sosem tudtam értelmezni a sajátomat, így a 3. hónap után be is fejeztem, csak tovább stresszeltem magam, mikor láttam, hogy eszerint nincs peteérésem. Az LH teszt ugyanígy volt! Volt, hogy hónapokig negatív volt, pedig UH-on látszott, hogy megrepedt és minden oké! Szóval, biztos vagyok benne, hogy vannak olyan nőcik, akiknek a szervezete nem úgy működik, ahogy a nagykönyvben meg van írva, s én közéjük tartozom! Ettől függetlenül összejött a Baba! Én annak a híve vagyok, hogy semmit nem számolok, nem mérek, a Baba akkor jön, amikor nem stresszelsz miatta! Bocsánat a hosszú levél miatt!!
kexi
 
 


Lányok, segítség kéne, kicsit meg vagyok ijedve! Tegnap este csurgott belőlem valami, remélem, nem a magzatvíz! Nekem a terhességem alatt eleve nagyon bő a folyásom, így szerintem most is ez távozott, csak olyan fura hirtelen jött. Elég nagy mennyiség is volt, de nem vizes, mint amilyen elvileg a magzatvíz, hanem nyálkás-fehéres, amilyen inkább a folyás. Fájásaim azóta sincsenek, viszont a Baba is kevesebbet mocorog...Jaa és folyás sem volt azóta! Ugye ez tuti nem a magzatvíz voilt??? És így a végén normális az is, hogy a Baba kevesebbet mocorog?! Köszi előre is a válaszokat!!
kexi
 
 


Kexi írok neked is!!!!!! :lol:
lehet a nyákdugó távozott??!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: nem, mert tök fehéres volt, semmi barnás-rózsaszínes nem volt. Amúgy azóta megint volt egy ilyen, de szerintem ez csak folyás...semmi fájásom nincs!!
kexi
 
 


kexi nem kell szinesnek lennie mindíg........lehet átlátszó,fehéres,véres,barnás......
mindenkinek más........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kexi, köszi a bíztatást! Nem is tudtam, hogy az lh és a hőmérőzés sem 100%os :roll: Persze, hogy normális, hogy kevesebbet mocorog, mert nincs helye. Viszont ha ezt azóta érzed mióta volt az a folyás szerűség, szerintem érdemes a dr-idnak vagy szülésznődnek megemlíteni MIELŐBB! Mennyi kb a nem kis mennyiség? A folyás 1dlnél semmiképp sem több!
onlány
 
 


Ha visszamegyek az sztk-s dr-hoz és kérem tőle, hogy kövesse uhun, akkor köteles ezt megtenni???
onlány
 
 


megmutatnám a 2évvel ezelőtti terhesgörbém és a mostanit, összehasonlítás képp, szerintem nagyon hasonlít a 2.:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f ... 99200_.png
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f ... 99200_.png
onlány
 
 


Kép
tegnapi poci fotó!!!!!!!!!

Kép
Barni teljes rezidenciája!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok,
Nita: nagyon szép a kis lurkó birodalma, de azért még maradjon bent pár hetet.
Mi megvagyunk, szerdán voltunk dokinál, sajnos nem túl jó híreket mondott. Csak van valami fertőzésem és amikor megnézte a méhszájat, akkor véreztem is rendesen. Azt mondta, hogy vérzik a méhszájam és fel van puhulva egy kicsit, de teljesen zárt. Kaptam kúpot, remélem elmúlik. Azóta szerencsére nincs vérzés és pihizgetek. Remélem minden rendben lesz. Két hét mulva kell visszamenni a dokihoz majd és uh-ra is.
Nálunk most ezerrel megy a ház szigetelése és ez egy kicsit engem is megvisel. Sajnos hosszabb ideig tart mint amit ígértek és ez jóval több pénzbe is kerül, így sikerül teljesen lenullázni magunkat, ami sajnos mindkettőnket nagyon idegesít a férjemmel. Ha ezt tudtuk volna, akkor nem vágunk bele így hogy jön a baba, jó lett volna jövőre is. Na mindegy már nincs visszaút, de sajnos így a babakocsit is csak szülés után tudjuk majd megvenni. Remélem ez a kis stressz nincs hatással a babára, azért próbálok nyugodt maradni, de nem könnyű.
Lányok szülés után a tgyást hol kell igényelni? A TB-nél? Gondolom annak is van egy átfutási ideje, nem fogom egyből kapni majd a táppénz után, hanem majd visszamenőleg fizetik ki. Tud nekem ebben valaki segíteni? És az egyszeri anyasági támogatást hol kell igányelni?

KépKép
csige-bige
 
 


Csige bige, ha a munkahelyed kifizetőhely, akkor ott kell a tgyást intézni, az anyasági támogatást meg saját magadnak az oepnél (6hét átfutási idővel számolj, egyébként kb 2-3hét alatt megkapod. A gyermek születése után persze). Célszerőű az utolsó órákban menni, mert különben az egész napot végigülheted, így meg csak 1-2 órát.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára onlány 2009.08.22 19:13-kor.
onlány
 
 


csige probálj nem idegeskedni!!!!!!!!!pihizz!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

nem 1 dl-nél jóval kevesebb. Azóta sincs semmi fájás, Ábel mocorog, úgyhogy remélem, tényleg semmi. Holnap úgyis kell mennem orvoshoz, akkor majd mondom azért.
Onlány: valóban hasonlít a két görbe :) Amúgy szerintem is az a legtutibb, ha megkéres a dokidat, kövessétek UH-on, az a biztos!! Mi a ciklus 12.napjától néztük kb.2 naponta, amíg kellő nagyságú nem lett. Utána, meg is repesztették szurival! Nekem mindig a 16-17.napra érett meg.
Csige: az egyszeri támogatásnak utánanézte, az orvosod ad majd egy papírt, amellyel igazolja, hogy rendszeresen jártál ellenőrzésre, védőnőhöz. Kell meg a Baba szül.anyakönyvi másolata, a Te TAJ kártya másolatod, szem.ig, lakcím kártya másolatod és egy igénylő lap. Ezt a Magyar Államkincstár honlapjáról le tudod tölteni és oda is kell küldeni, vagy bevinni ( a lakóhelyed szerint illetékesbe).A TGYÁS ugyanígy, csak az orvostól nem kell papper. Állítólag hamar elutalják, vagy kifizeik ezeket a pénzeket...
Nita: hát ilyen "kis rezidenciába" én is szívesen születnék :D
kexi
 
 


jaj nem oepet akartam írni, hanem államkincstárat.
onlány
 
 


jaj még egy jó tanács, inkább emailben keresd meg őket, hogy biztos ami tuti legyen) mert telefonon keresztül képtelenség elérni őket! Nem a másolat kell az anyakönyvi kivonatról, hanem az eredeti mind a 2 helyre! Legalábbis nekem tavaly így volt, de kérdezz rá!
onlány
 
 


Nita: Barni mindkét rezidenciája csodaszép! :wink:

Csige: lemásoltuk az anyakönyvi kivonatot, személyit, lakcím-, TB-kártyát, adókártyát, apa vitte mindet. Így az eredetit nem vették el, csak be kellett mutatni.
Ha a munkahely nem kifizetőhely, akkor az OEP-nél a TGYÁS, én jún. 3-án szültem, a tgyást köv. hó 7-én kaptam meg.

A családi pótlékot köv. hó 2-án.

Az anyaságit az államkincstárnál, megjön két héten belül általában. Igénylőlapokat találsz a neten is, kinyomtatni, bevinni. Ha nem te mész, készülj meghatalmazással is, bár tőlünk nem kérték, de volt rá példa, hogy kértek.

Szóval mire a babával mehettek nagyobb sétára, megkérkezik az anyasági segély, abból lehet bébijárgányt venni. És ne tessék idegeskedni! Légyszi!

Kexi: nekem is volt bő folyásom, a nyákdugóm nekem rózsaszínes volt. És Nándi nekem is kevesebbet mocorgott az utóbbi két hétben, be is voltam tojva rendesen. Szinte csak a csuklásait éreztem, este kb. 5 perc mocorgás.

Onány: előfordulhat, hogy nincs pé, akkor köv. hónapban emelnek az adagon, és szerinem ha kéred, igenis köteles megnézni a ciklus UH-gal. Legfeljebb addig mész, míg meg nem néznek. Akkor neked drukk, hogy mielőbb legyen kistesó!
Vendég
 


Kexi!
Szerintem a nyákdugó!Azt hiszem 1-2 nap lehet már neked is!!!!Drukkolok nagyon!!!

Nita!
Csúcs a pocid!!!Hatalmas!Szoba gyönyörű!!!

Na most ennyi!
Majd jövök még!!!Addig is Izusról képek:
Így alszik az oldalán!És egy fürcsis :wink:
Kép
Kép
Kép

annus11
 
 


Puszedli, a férjem is ezt mondta :lol: Mondom neki, hogy kedden odamegyek a dr-hoz és megkérem nézzen meg (annak ellenére, hogy telóban privi rendelést emlegetett). Kérdem tőle és mit tegyek, ha nem akarja. Azt mondja, addig mondogassam míg meg nem csinálja? :shock: :D Végülis én fizetem a tbt....
Nagyon cukorfalat Iza baba :wink:
onlány
 
 


Emelnek az adagon :?: :shock: (így is Hp voltam tőle :oops: :lol: ) én napi 2x1t szedtem. Van itt közületek olyan aki hasonló cipőben járt?
onlány
 
 


Iza annyira édes és formás baba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

köszönöm dicséreteket!!!!!!!!!! :) :) :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm lányok az infókat, közben én is utánanéztem a neten. A munkahelyem kifizetőhely, így ott majd intézem a tgyást, vagyis a férjem. A támogatást pedig az államkincstárnál.
Annus: nagyon édes Iza baba, milyen szép nagy haja van már, igazi csajos
Onlány: én is 2*1 clostit szedtem és nem követték uh-val, viszont kellett mennem vérvételre 18. és 23. napon. Ott a progiszintemet nézték meg. Nekem closti nélkül is volt pém elvileg, viszont ahhoz alacsony volt a progiszint hogy meg is maradjon a baba. Ennek az adag gyógyszernek köszönhetően viszont nagyon jó lett az eredményem és a harmadik hónapban sikerült Lilike, bár akkor én már teljesen lemondtam róla és a kezemben volt a következő beutaló vérvételre.
Szerencsére én jól vagyok úgy tűnik, azóta nincs vérzésem és nem is barnázok. Pihiztem a hétvégén és csak ténferegtem. A folyásom elég sárgás, de szerintem az a kúptól van, mert éjjel nem tud minden kiürülni így nappal távozik a maradék. Remélem helyrehozza a fertőzést. A kiscsaj hiperaktív odabent, állandóan kepeszt, folyton kinyomkodja valamelyik alkatrészét :lol: akkorákat rúg, hogy majd kiszakad az oldalam. Éjjel is be szokott indulni rendesen :lol:
Na megyek tusizok és ágybabújok, mert azért húzós volt ez a négy nap.

KépKép
csige-bige
 
 


csige örülök hogy minden ok már!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csige, örülök, hogy minden rendben van :wink: Nemsokára indulok dr-hoz nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy ad e beutalót és a kedvemért megnéz uhuval.... A vérvételből is lehet következtetni a cisztásodásra vajon? Na mind1, majd meglátjuk.... vak is ezt mondta... a hőm ugyanannyi, mint tegnap :( mint egy vonalzó, olyan :?
onlány
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!
voltam dokinál..........Barnika befordult .........végre fejvégű!!!!!!!!!!!!!!!
de kiderűlt mért fájdogál a jobb vesém........vesehomok van........rengeteg folyadékot kell innom nehogy kő legyen belőle!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, de jó :wink: Viszont a vesehomok :( igyál nagyon sok folyadékot!!!

Képzeljétek, voltam dr-nál és kikönyörögtem vérvételt és uhut! Az uhu eredménye egy 20mm-es tüsző :roll: Azt mondja, nem szokás már a 19. nap körül adni repit. :shock: . Mondom de nekem kb 30-33napos ciklusaim vannak. Nem reagált semmit csak közölte, hogy végeztünk. Meg kéne repeszteni valahogy :roll: Ötlet? Sok keksz?
onlány
 
 


szép nagy tüsző...........kicsit mogorva a doki!!!!!!!! :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kexi :?: :!: :roll:
onlány
 
 


Sziasztok,

voltunk dokinál és holnap este be kell feküdnöm a kórházba :( Amúgy minden oké Ábellel, de most már naponta kell menni vizsgálatokra és azért én is nyugodtabb vagyok, hogy bármikor rám tudnak nézni. Az orvosom szerint már csak pár nap van vissza, s a kiskönyvembe is 1111-et írt :D Úgyhogy most eltűnök és legközelebb Gabi és Nita kap smst, ha végre megszületett Ábi! Szorítsatok! Én is szorítok mindenkinek, s remélem, hamarosan újra Babanetezhetek!!
kexi
 
 


Sok szerencsét Kexi :wink: Ügyes legyél!
onlány
 
 


csajok jövö héten kedden /szept.1-én/ megyek az első ctg-re!!!!!!!!!!+ uh-ra is megyek!!!!!!!!!!!!!


Kei hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!sok sikert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Csajoik!

3 hete nem voltam net közelben mert drága egyszem párom szabin volt és igencsak kisajátított :D

Kexi: szoríííííííííítoik neked hogy minden rendben legyen!

Nita: pocid még mindig csodaszééép

Kisbébik: Nórika, Nándi, Iza.... ennivaló babócák...

Puffocska: helyzet veled?

Én sajna még sehol bébi kérdésben, persze hogy a négy napos hosszú hétvégen amikor végre kettesben voltam urammal akkor jött még és hozzá egy akkora herpesz a számra hogy Kelemen Anna feltöltött szája semmi volt hozzám képesst!

na iylen az én formám :D


pussssssssssss
kfmares
 
 


Kexi: ügyesek legyetek és nyugi, minden rendben lesz. Beszéld meg a kiskrapekkal hogy minél hamarabb bújjon ki.
Nita: tök jó hogy befordult a bébi. Érezted egyébként amikor befordult? Nálunk nagyon dolgozott odabent akkor.
Hamarosan mi is járhatunk hetente ctg-re, annyira elszaladt az idő.

KépKép
csige-bige
 
 


csige éreztem hogy iszonyat mocorog..........utána meg alig......akkor mondták hogy befordult..........az uh igazolta is!!!!!!!!!! :lol:

ma voltam védőnőnél..............5 kilónál tartok még mindíg!!!!!
szept-1én ctg.......már várom!!!!!!!!

korházi pakkomba vettem hálóinget.......1200ft/db..........így teljesen kész a pakkom!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ne is mond Nita, egy-két hét mulva nekem is össze kell pakolnom a pakkomat. Nekem betétet, bimbóvédőt és eldobható bugyit kell vennem, szerencsére a többi nekem megvan köszönhetően annak hogy élveztem már a kórház vendégszeretetét még a terhességem legelején.

KépKép
csige-bige
 
 


Annus: te jártál szülésfelkészítő a klinikára ahova én nem jutottam el. Tudnál nekem segíteni abban hogy mit kell vinni a babának a kórházba? Úgy tudom, hogy mindent kivéve a ruhácskát, mert azt adnak.

KépKép
csige-bige
 
 


csige nemsokára te is szűlsz!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én is eltűntem kicsit, csomó dolgom volt és nem jutottam gép közelébe.

Kexi!
Nagyon szurkolok!!! Ügyes légy!!!!!!!!!!!!!!!!

Csige!
Veled minden rendben? Tényleg nemsokára Lilike is megszületik. Gondolom már alig várod. Mi is alig várjuk, hogy láthassuk. Hogy álltok a szigeteléssel? Kész van? Remélem már nem aggódsz.

Annus!
Iza még mindig csodaszép!

Nita!
Nagyon szép a pocid. A gyerekszoba pedig egyszerűen tök jó. Látom már minden készen áll Barni érkezésére.

onlány!
Tényleg jó nagy a tüsződ. Remélem neked megreped.

Mares!
Örülök, hogy a férjed ráért, bár tényleg szerencsétlen időpontban. Azért remélem jól telt a szabadság.
Babaügyben sajnos semmi új. De minden ismerősöm azt mondja, hogy majd a baba tudja mikor kell jönnie. Remélem mostmár hamarosan ő is úgy gondolja. Férjem munkahelyváltás alatt áll, úgyhogy még a szokásosnál is feszültebb és elfoglaltabb. De remélem ez a munkahely már egy kicsit jobb lesz és több idő és energia jut majd a babaprojetre. Drukkolj!

Szép estét mindenkinek!
puffocska
 
 


Kexi++++++++++++++

Csige!
Igen,ruhát azt adnak.Meg a köldök ápoláshoz is adnak mindent.De vinni kell pelust,popsitörlőt,textilpelust.Én vittem kis kesztyűt,Iza össze vissza karmolta magát....meg volt nálam kis sapka,elég huzatos a folyosó...
Magadnak meg mindent kell vinni.Szappan,wc papír,betétek(bár 2 nagy betétet adtak első nap)mellszívó,hajszárító stb.A gátsebet azt hiszem ott lekezelik,de ezt nem tudom mert nekem ugye nem volt.Ha akarsz akkor légzésfigyelő,mert az sincs.Hu kb ennyi jutott eszembe.ja kés,villa,kanál feltétlen!!!Azt nem adnak az ebéd mellé.A kaja pocsék,szóval vigyenek vmit mindenképp!!!Rostos üdítöket meg hígítva szabad csak inni,szóval lehet h édemes mást vinni.Szólj ha van még vmi!


Puffocska!
Szerintem a baba a munkahely váltásra várt csak :wink: :lol:

annus11
 
 


írt Kexi:

Ma 12:55-kor megszületett Tóth Ábel György!!!!!!!!
3250 gr-mal és 53 cm-rel!!!!!!!!!!!


5 óra alatt kibujt,rendes szülés volt,gátmetszéssel!!!!!!!!!!!!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kexi: gratulálok!!! sok boldogságot, tejcsit meg jó egészséget!

Megindították neki, vagy beindult magától végül?

nita: én is nagyon vártam az első ctg-t!

megyek, ideengedem apát, ha már Nándi volt olyan rendes, hogy korán elaludt, bár még egy etetés hátra van. de lehet elalussza mint tegnap.
Vendég
 


Szia mindenkinek!
Hú csajok de jó olvasgatni benneteket!
Kexi: gratulálok a babához,sok tejcsit!
Nitácska,mekkora poci,szép formás...nemsokára neked is már gyönyörű babukád lesz!
Csige drága Te is lassan anyácska leszel!
Hát velem semmi újdonság nincsen! Baba azóta sem,sőt a nővérem,aki sosem szeretett volna babát,gyógyszer mellett lett terhes,holnap lesz 12 hetes! Babácskája 6,1cm...
Ez azért a természet fintora,nem? Ráadásul a párja,nem akarja a babát,így egyedül neveli majd anyuékkal! Mondjuk ez sem lesz túl jó neki,nehéz lesz!
misszike
 
 


Kexi: gratulálok nektek, látom jól megbeszélted a kis lurkóval, hogy mihamarabb jőjjön ki :lol: szépen hallgatott az anyukájára
Annus: köszi szépen az infókat. Mellszívót is kell akkor bevinni? Én azt hittem hogy a kórházban van?! És ha viszek be akkor hol sterilizálom? Légzésfigyelőnk van, de őszintén szólva nem szívesen vinném be a kórházba, nehogy lábakeljen. Nem egy olcsó mulatság. Azért az nagyon fura hogy nincs a gyerkőcöknél légzésfigyelő. Igazából nagy értékeket nem akarok bevinni, mert lopnak mint a nyavaja bent, persze nem a személyzet. Amikor én bent voltam, akkor voltak bent olyan betegek akikhez jött a látogatósereg és végigjárták az összes kórtermet, hogy honnan mit lehet elvinni. Így mi soha nem hagytuk őrizetlenül a kórtermünket, hogy ne érjen bennünket meglepetés. Másfelől pedig nyugodt lennék ha lenne a gyerkőc alatt már ott is légzésfigyelő.

KépKép
csige-bige
 
 


misszike a sors néha igazságtalan de nagyon!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csige: sztem ezen a légzésfigyelőn ne parázz, elméletileg azért vannak ott!!! Hidd el, nem sok bébi alszik éjjel a csecsemőosztályon! Legalábbis nálunk így volt. Kelnek fel 2-3 óránként, vagy nem is alszanak.

Mellszívót jó ha beviszel, sztem, mert nálunk pl. volt benn, de foglaltak voltak mindig-nem mintha nekem kellett volna :(, van hideg strelizáló folyadéka a Chicconak, olyat vihetsz be, csak egy nagyobb kotla is kell hozzá. De azalatt a pár nap alatt kibírja a mellszívó, ha melegvízzel kimosod!

mi sem hagytuk üresen a kórtermet, vmelyikünk minidg benn maradt.

és nálunk látogatók nem is jöhetnek be.

Misszike: furcsa játékokat művel a sors....továbbra is szorítok neked!

Nándi az este aludt 20-tól 6-ig
:shock: , már csak 4x eszik így egy nap :roll: , most emeltem meg az adagját 150-ról 180-ra. Súly szerinti is annyi járna neki már.
Már kb. egy hete, hogy 8-10 órákat alszik éjjel. Rendes gyerek.
Vendég
 


puszedli nagyon jó baba Nándika!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Misszike: az élet néha nagyon kegyetlen játékot űz velünk. Nem is tudom, hogy nem lehet örülni egy ilyen aprócska lénynek, bár lehet hogy ez csak nekünk olyan felfoghatatlan, akik annyira vágyunk babára és sokat várunk rá. Szedsz most valami gyógyszert? Dokid mit mond?

KépKép
csige-bige
 
 


Kexi!!!!!
Szívből gratulálok!!!!!Majd gyere a képekkel!!!

Csige!
Mellszívó:nekem se volt benn,adtak a kórházban,de mondjuk 1-2 használat után szeretnék h vedd meg...szóval jobb ha viszed!!!Légzésfigyelő.Szerintem nem baj ha nem viszed be!Amúgy a baba veled van a szobában,éjjelre beadhatod esetleg.Nekünk egyáltalán nincs légzésfigyelőnk!És nem fog lába kélni!!!!!Hiszen a baba veled van!!Tudni fogják h az a tied!!!
A gyerekágyra nem lehet bemenni!!!A patológia szörnyű,ott tényleg sok a lopás,de a gyerekágy az más!!!Még apa se mehet be,senki!!!!

Misszike!
:( :( Sajnálom h nálad még nincs babó...örökbe fogadáson nem gondolkoztatok?vagy kiderült esetleg h mi a baj?lombik vagy ilyesmi volt már?hol jártok most???

annus11
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?