Új privát üzeneted érkezett!

nem számol ez a hülye vonalzóm :(

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Gaby!
nagyon édes husi-pofi Máté!nagyon helyes :D
te festetted?ugyi vagy :D
anyukám nekünk is csinált anno ilyen kézzel festett képeket :D

Haga!
klassz lehetett a pancsolás!örülök h minden okés volt uhun!
:D nem látott kukit vagy cunit a doki? :roll: :lol:

Kandi!
köszi a tejcis tippet, ha nem múlik, kipróbálom 8)

Dike!
én is mindíg így csináltam a vonalzókat :P :oops:
dokink biztos beenged :D
ez lesz a 3.ciklus vagy a 2.? :roll:

én ma megnéztem a csaszis videót :lol: nagyon furi volt látni, végigsírtam az egészet :oops: :D
Vendég
 


nah, hazaértünk...1 órás csúszás volt,meg tescozás. annyira jó volt látni a babát,mondjuk itt nem a legjobb a képfelbontás, de azért nagyon jó volt.olyan izgatott voltam.anyuka abszolut nem izgult, de én?!!!sajnos nem tudta a doki megállapítani a nemét.átlagosnál kevesebb a magzatvize és ezért sem lehetett látni...2 hét mulva vissza kell mennie.

gaby! csodaszép! :) tényleg jól táplált kis baba!:)

haga! örülök h minden rendben volt! ari a kis mazsolád! :D

vicuska! ez már a 3. lesz. szerintem nem ismert meg a dokink. :(

KépKép
dike
 
 

 
 

Pálinkásat :!:
Kép

Megint megyünk Pápára.... Visszapakoljuk a boltot a régi helyére. :shock:

Zsófi :)
Mindenem csuriban! Kép

Dike :)
Biztos nagy élmény lehetett!!!

Vicuska :)
Tudom, tudom..... Déli nap veszélyes. :oops: Szeretnék egyszer leégni, hogy a felső pár bőrrétegem lehámlódjon/lehámoljon... (Ez olyan, mint a csukoljál! :lol: )... de nem sikerül.

Gizi :)
Mikor is mész dokihoz, Izgi!!

Gaby :)
Azok a pampuskák!!!
Jó a szoba! Milyen festéket használtatok? Szeretnék ilyeneket az osztályomba!

Haga :)
Egyik szebb, mint a másik! :)

Kata :)
Nemsokára babázol! A harmadik úgy jön, mint a villám, aszongyák! :wink: Egyik tanítványom anyukája az 5. lányát a kocsiban szülte meg. Kicsusszant útközben! :)

Fenci :)
Köszi a híreket! Pusziljuk Zsófit4

Vicky :)
Nagykád és csupaszkodás nálunk is volt! Imádták! :D

Kandi :)
Én is ilyen "idegenkedős" típus vagyok! :D Sok különleges név tetszik, de nem mertem "bevállalni". Lehet, hogy ez szakmai ártalom... Néha olyan névkombinációkkal találkozunk!!! :shock: :lol: :lol: Tudod, favorit a Karika Vénusz. :lol:

Előző oldalra nem emlékszem....

Na, jók legyetek! Én pakolok egész nap.
Atyaég! Ma Forma1!!!! :shock: Be kell állítanom a videjót!

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Zapáné, dokihoz majd akkor megyek, ha otthon leszünk az esküvő miatt. most, hogy itt nem dolgozom nincs TB-m, illetve úgyis otthon akarok szülni, ott van bejáratott doki :)

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 



Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


na még egyszer:



Kép

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Giz!!!!!
Hipp-hipp hurrá.....nagyon erős-szép teszt!!!Én nem suttogok!!!Hatalmas nagy gratula!!!

Kép Kép

Gyugyi!
Nagyon tetszik az I Love You-s !!!!

Na szép napot!
:wink: :lol:

Gaby!!!Édes nagyon!-szép a festés!!!
Haga!!!Gratula----édes kis kucorodos-od van!!!Na meg a nagyfiúúúúú!...furi gondolom Neked is...Natit kicsi-nek hívom....de nem sokára már nme lehet...mert Ő a nagy!!! :wink:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Gizi :)
Nagyon szép a mai teszt, meg sem tudom állapítani melyik a kontroll és melyik a terhes csík :oops: :wink:


Vicuska :)
milyen videót néztél? csak nem megörökítettétek Lilla baba születését? :shock:
a 12 hetesen még nem látni, hogy mi van a lába közt :P
múltkori kérdésedre a válasz: nem lakunk messze a Balcsitól :P gyalog 20 perc a strand, és ha nem lennének akkorák a fák a parton, akkor az ablakból lelátnék a "tengerre", ami légvonalban kb. 250méter :) 20 éve még simán láttuk a vizet, tök jó volt, de most már a fák eltakarják 8) :twisted:


Zapáné :)
jó pakolást mára :P
leégni ne akarjál :idea: én egyszer égtem le, de nagyon. A felső pár bőrrétegem lehámlott, de nemis hámlásnak nevezném, szinte lepotyogott :? nagyon csúnya lett a hátam utána, tele lett barna pöttyökkel, szégyellem is.És sajnos van pár rosszindulatúnak tűnő pöttyöm is, már ki kellett volna szedetnem, de először jött Alberttel a terhesség, utána pedig az ismi sebész nem volt a közelünkben. Most meg kivehetné., de hát a terhesség... Úgyhogy tolódik :? Szóval ne akarj leégni!!!
Régen jártam szoliba, hogy legyen valami kis színem, de nem fogott meg hónapok alatt sem, ígyhát inkább maradok "egészséges" fehérbőrű :x kár, hogy mindenki szekál emiatt :roll:

Éjjel 3ig szirénázott Albert, mert fájt a pocakja, nem tudott tegnap kakilni. Szegényt úgy sajnáltam :cry: reggel is csak nyögött, és sírt, de csak 1-2 bogyót sikerült. Mostanság nem hajtja meg semmi, ami régen bevált :? se őszilé, se szilva, se semmi üveges édes bébigyümi, se élő gyümi. Inni iszik, de valami miatt nem ment a kaki :roll:
Hulla fáradt vagyok, de hát főzni kell az ebédet. Pedig jól esne ledőlni, de nem megy. Sajna hiába segít apa, mégsem tudok pihenni, feküdni, mert vannak olyan dolgok, amit apára nem lehet rábízni.
Vendég
 


Napot

Élünk...visszajöttünk a nagyitól...mindenkinek tortúra volt.

Giz

grattttttttttttttttttttttttttttttt
nagyon örülök!

Zsófi

Kitartás! drukkolunk

Fenci

Nagyon édi Márk.

Haga

Mi is ebben a cipőben járunk. Minden bemegy, semmi nem jön ki.

Kép
ticsimû
 
 


Sziasztok!

Zsófi,
Szegénykém, nem úszod meg a kórházat. :( Lényeg, hogy minden rendben legyen! Szoríjjad! :)

Gyugyi,
Szerintem se akarj leégni, annak nem lehet jó következménye. Inkább maradj a bőrradírnál.

Gaby,
Aranyos babóca. :) Tetszenek a rajzok, nagyon szép lett.

Haga,
De jók a képek! :)

Kolibri,
Kívánom, hogy véglegesen rendeződjenek a dolgok, nem jó a bizonytalanság. Ne szomorkodj!

Ma kellett volna megjönni, de megint késik. Úgy utálom. Szerintem kitolódott a pé-m, azért. A görbém is ezt mutatja. Akkor még két nap. http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f ... 36800_.png

Kép
mofly
 
 


Zsófi
Drukkolok! Én csak 1 hetet voltam bent, de azt is alig bírtam. Szóval, kitartás. A babák a fontosak!

Gaby
Gyönyörű bébi!! Szép a festés.

Gizi
Gratula!!! Azta, ez nagyon erős. :)

Haga
Szépek a gyerkőcök! Ne is mondd! Engem is mindig piszkálnak a hóka színem miatt. De már lesz@rom. Remélem, hamar rendbejön a kaki. Nálunk is gond még mindig, bár javul a helyzet (Rékánál).
gtünde
 
 


Mofly

Legyen más oka! :wink:

Nézzetek át a mégsemben, Boboka képek! NAgyon édik!

Megyünk udvarolni! :D

Kép
ticsimû
 
 


mofli!de ez már a 19.nap a pé óta nem?nem a 11. napon volt a péd?akkor nagyon gyanus! drukkolok!

KépKép
dike
 
 


Hali!

Zsófi
Drukkhegyek neked és a babákoknak!!!++++++++++

Kandi, Gaby
Szép babákok bent és kint is. :D

Mi Tiszavasváriban voltunk a hétvégén, a szomszédék weekendházában. Jól éreztük magunkat, volt pihi is meg sok evés, ivás, kakaoke, vadaspark...

Mindenkinek pussz...

Kép
vizkriszisback
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Zsófi üzent,volt uhun,minden rendben velük,Málna 715gramm,Mátyás 846gramm.

KépKép
zapáné
 
 


sziasztok, elkészült a szüléstörténet1243236824.7917.doc

szopival vannak gondok, remélem javulni fog, lustika, cuppog rajta, de alig evett, bal cicimbe eleve kevesebb van, tegnap vérzett is, pedig használok már bimbóvédőt is, én meg kiborultam, és sírtmam, apa nyugtatgatott. kap most kiegészítésnek tápszert egyelőre, és fejtünk tejcsit.

Kép
gaby25
 
 


Gaby: köszi a szüléstörit! a szopi rendeződni fog, ne aggódj!

Zapáné: köszi a Zsófi híreket, drukk nekik továbbra is+++++

Krisz: szuper hétvége lehetett!

Mofly: nem lehet, hogy ... ?

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Csak gyors bekukk :oops:


Örülök, hogy Zsófiék jól vannak, további kitartást nekik!!!


Sajna holnap házidokihoz megyek :?
Napok óta baromi alacsony a cukrom, 1.5-1.7 körül mozog. Emiatt sz@rul is vagyok. Hiába eszek, rá fél órára már minden bajom van :?
Próbáltam enni csokit is, de attól meg olyan savanyú íze lesz a számnak, hogy a hányhatnék kerülget :?
Védőnő szerint menjek a nőgyógyászhoz, de most arra nincs pénz, csak a jövő héten lesz keret :oops: Meghát ő ha el is küld laborba, abból mire lesz eredmény :roll:
Tán a házidoki mond valamit.
Előző 2 terhesség elején is alcsonyabb volt, de nem ennyire és nem evés után fél órára. Ott a 12. héten elmúlt. Mostmeg csak kínlódok már 1hete :cry:
Sosem volt magas cukrom, mindig a normál tartomány alsó határán volt,de most meg a normál alatt van jócskán.
Előző terhességnél az akkori doki csak annyival elintézte, hogy csoda hogy nem ájulok el... Ennyi... De akkor sem volt ilyen alacsony :roll: :?
Vendég
 


Dike!
akkor hajrá 3.ciklus+++++++++++ 8)

Gyugyi!
mit pakoltatok vissza????? :roll:

Gizi!
nagyon szép erős teszt :D tünetek?párod mit szólt?fel tudod fogni? :lol:

Kukac!
milliónyi drukk nektek! :)

Haga!
ennyire alacsony????????????????túl sok az inzulinod? :roll: :shock: járj utána :roll:
de jó lehet h ennyire közel a Balcsi 8)

Gaby!
elolvastam a szüléstörténetet.jól megszenvedtetek :roll: de Máté majd kárpótol :wink:
tejcivel nekünk is gondok voltak...én is sírtam sokat miatta.nekem is lusti volt az elején, amíg nehezen jött, akkor segített a fejés.én azt adtam neki cumisüvegből is. :roll: aztán amikor lett több tejci(talán a More Milk kapszula segített :oops: ), már nincs ilyen gond. :roll:
Vendég
 


Mofly!
én is szorítok, h baba legyen a késésben :lol:
főleg h laptetűd is volt :D

Haga!
de igen, a saját csaszimat néztem meg. :shock: no nem premier plánban a véres részét, csak lightosan.ahogy kivették a babát+utána amíg eljutott a karomba. :lol:
Vendég
 


Vicuska: mellfeszülés, álmosság, non-stop alvási kényszser, pisilés 5 percenként. más nem nagyon. volt pár nap amíg fájt a fejem. ileltve néha fájdogál a méhem, petefészkem és környéke.

nagyon-nagyon boldogok vagyunk, Apa is, de tényleg hihetetlen. csak akkor hiszem el, amikor kicsit fáj a pocim. a legnehezebb, hogy kikívánkozik belőlünk, de még nem merjük mondani. csak a család tudja + pár közeli barát.

Lilla baba képek? ebek azóta találkoztk már vele?

Haga: remélem javulni fog a cukrod. nekünk a diétás okatáson 2 dl hohes-c -t ajánlottak vércukorleesés esetére. szeritnem próbálj meg rendszeresen keveset enni és akkor szinten lehet tartani a cukrot, nem ugrál, mert az okozza a rosszulléteket.

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Haliho!

Vicus :D Felvették a csaszidat??? :shock: Én is, én is! Ilyenről még nem is hallottam. :oops: :roll: Biztos szuper volt újra átélni. :D :wink: Most 2 napja én is szedem a More Milket, eddig még nincs hatás, majd meglátjuk. :roll:

Gaby :D Nagyon édes a manód, szüléstörit majd olvasom. :wink: Nekem bent a kórházban még a csecsemősök sem tudták Márkot felkelteni, annyira aludt, nem bírtam rávenni az evésre, ezért is fogyott olyan sokat. :oops: :roll: Párom meg agyon parázta magát itthon és nem értette, hogy nem lehet felkelteni egy újszülöttet... :roll:

Gyugyi :D Köszi a Zsófi híreket, szépen nőnek azok a manók odabent, csak így tovább! :D

Sleepin :D Ha olvasol, este hívlak a tali miatt. :wink:

Gizi :D Kérdezted a talit. Június 20, www.obol.hu

Haga :D Kivi vagyok mit mond a dokid az alacsony vércukorra. Nekem senki nem mondott rá semmit, végig a terhesség alatt *-an alacsony volt... :roll: Nagyon szépek a babafotóid! Édes Albert ahogy fekszik! :wink:

Mofly :D Remélem, hogy csodababa van a magas hőd mögött! :wink:

Gizi :D Nagyon szupi erős a teszted, gratula még egyszer! :D :wink:

Ma megint megjött.... 26 napra, pedig tegnapelőtt életem legnagyobb tojcsifehérjém volt... ezek szerint az más volt. :lol: :lol:

Megyek, mert fő a székelykápi... 8) :lol:

Pusssz
fenci
 
 


Helloka :)

Örülök, hogy Zsófival minden rendben!

Ma vettem észre, hogy nem is csütörtökön már holnap mennen kell a fogorvoshoz. Gyorsan megcsináltattam a röntgent. Rendesek, mert itt mindenkire ráadják a mellényt, nem is kell kérni.

Arik vagytok, de ne drukkoljatok, nincs itt baba. Múlt hónapban is késett. Már megy le a hőm, holnapra csak megjön. Nem tudom mitől mászott át 12. napról 19-re a pé-m. :roll:

Kép
mofly
 
 


mofli! nem értelek! a görbe alapján nem 19. napon volt péd!!!

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Zsófi :P

Nagyon drukkolok értetek, minden rendben lesz!!!

Gaby :P

Szeretettel gratulálok!!!! Nagyon szép a babád!!!!
Ne aggódj, beindul a tejecske, csak eleinte lusták, de változik ez, csak türelem. Mindig rakd mellre, nekem ez bevállt és később szépen beáll.

Giz :P

Mindig olvasok ám, Neked is szívből gratulálok!!!! Tényleg szép nászajándék!!!

Gröni :P

Ezek a szemek, nem semmi! És ügyes is a kiscsaj!!!!

Csajok!

Adós vagyok még a Sugar nevű hely, mint tali lehetőség leírásával.
Szóval a hely nem rossz, a cukrászda a fsz-en van, az emeleten egy szép játszóház, kis külön szobácskával. A megközelíthetőség viszont nem a legjobb. Ez a 4. kerületben van, a Petőfi S. u. 35-ben. Tömegközlekedés sem a legjobb, mert a metrótól is még elég messze van.
Szal tán inkább a Kopaszi gát... De szavazzatok Ti is. pussz
Mikor is lesz a tali???

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


itt a nyár, senki nem netezik? :D

haga
de jó, hogy Mazsolkával minden rendben! Albert is egy cukorfalat, remélem, jól kijönnek majd a hugival/öcsivel!

gaby
Máté csodaszép! Megküzdöttetek érte, átérzem, mert nekem P is 12 órára született. A 2.baba könnyebben kibújik majd! Legyen benne sok örömötök!

sleppin
neked mi volt a 12.heti uh-n?

babakocsi kimosva, gyerekruhák a szekrényben, már csak D-t kell átrakni a nagyágyba. Pörgök, mintha muszáj lenne, annnyit pakolok és takaritok, mint igen ritkán. Dokihoz szerda este megyek.
P-nek megvolt az ovis ballagás, de a kiscsoprtos szülők ültek elöl, mert a műsor része volt, h a gyerekek majd az ölükbe ülnek. És igy könnyebben odataláltak. A nagycsoprtos anyukák meg alig tudtak felvételt késziteni a ballagókról, hát, többen majdnem sirtak. nekem mondjuk jó volt hátul, onnan jobban lehetett fotózni.
Kép

képzeljétek, tegnap délután két c. gyerek köpködni kezdett egy szivbeteg nagypapát a játszón, aki ezen felidegesítette magát és szívrohamot kapott. 15 percig küzdöttek a mentők érte :( Aztán jött a rendőrség is ugye, mert a kölykök tehetnek róla. Oké, beteg volt a bácsi, meg meleg is volt, de ezeknek a gyerekeknek mindent szabad, következmény és korlát nélkül?????
Vendég
 


Jó reggelt!

Na nem volt nagy a forgalom... még Gyugyi anyánk sem jelentkezett be a reggeli kávéja közben.... :?: :roll: :oops:

Kata :D Ügyi vagy nagyon, hogy ilyen nagy tempóval rendezgeted még a fészket. :wink: Biztos írtad már, de elfelejtettem, a vonalzón meg nem látom, hogy fogják kismanót hívni? :roll: Ez a szívrohamos sztori szörnyen hangzik... :( :twisted: Megmentették a bácsit? :roll: Kicsi fiad zabálnivaló, nagyon szép és kedves arca van!!!

Bogáncs :D Köszi a játszóházas infókat. :wink: Nekem tényleg mindegy hova megyünk, nemtom a többség kocsival vagy BKV-val jön-é. Azért bízzunk benne, hogy szép idő lesz és mehetünk a gátra, ha meg esik/fú, mehetünk a cukiba.

Mofly :D Ugye nem jött még meg?? :wink:

Csajok, nem is tom Princzike írta-e már, de volt az én endos dokimnál és kiderült miért volt állandóan rosszul. Egy belgyógyász muki felírt neki 2 fajta gyogyit a gyomrára amik összeakadtak. Most kapott megint új gyogyit, ami mellett nem lehet teherbe esni. Asszem 1 hónap múlva kell mennie kontrollra. Remélem nem baj, hogy megosztottam veletek az infót.

Sleepinnek meg nincs netttyye. :?

Ma jön a doktornéni és beoltja Márkot, a súlya miatt halasztottuk el a 2 hónapos oltást.

Puszi mindenkinek! Hol van mindenki???? :roll: :oops:
fenci
 
 


Jó reggelt!

nem bírtam ki, elmentem a nődokihoz, de sajna szabin van, így csak pár nappal a hazaót előtt tudna fogani, akkor meg már megvárom az otthonit :) az óccsóbb és azon már remélem lesz szívhang is :)

Kaka: P nagyon fess :) már oviban is van ballagás???

Priczike: :cry: :cry: szegény, nincs szerencséje a dokikkal, gyógyszerekkel :( remélem most már rohamosan javulni fog :)

Fenci: Márknak sok puszi az oltáshoz! remélem nem viseli meg majd :wink:

Bogáncs: köszi :) én attól félek, hogy pont addigra jön Vuk :?

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Bocsi, kicsit durva leszek...

Ekkora paraszt orvosnál még életemben nem voltam :evil:


Elmentem a házidokihoz, de ő felirányított a nőgyógyászhoz, akiről eleve tudtam, hogy bunkó. Na de mit tehettem, felmentem...
Mondtam, hogy nagyon alacsony a cukrom és rosszul vagyok 1 hete.
Hát akkor egyek... volt a válasz.
Mondtam, hogy hiába eszek, kaja után is alacsony marad.
Akkor meg jött a következővel:
-egyáltalán mi a fenének méricskélem otthon a cukrom.
-mert rosszul vagyok, azért...
-mikor volt utoljára laborban?
-6 hetesen, de akkor minden oké volt
-első terhesség?
-nem, harmadik, de al előzőeknél nem volt ilyen gondom, mert kaja után jobban lettem
-van cukros a családban?
-igen, apukám, inzulinos
-pont az ellenkezője szokott előfordulni, a magas cukor
-tudom, tudom
aztán megint kezdte..
-miért méricskélem magamnak otthon a cukrot?
-mert...
-egyáltalán minek van nekem vércukormérőm, ha nemis vagyok cukros
-az apukáméval mérem
-biztos rossz a készülék

na, itt betelt a pohár!

írt beutalót az endokrinológiára, ahova időpontot kell kérni...

Na, majd délután telefonálok a dokimnak, hátha ő a kórházban el tud intézni egy kis labort nekem, úgyis holnap bent van.
A másik amivel a doki felhergetl, hogy kihez járok terhesgondozásra. Mondtam a nevét, és röhögött, mondván hogy még él az a doki? Mondtam igen, persze. Jójó, neki semmi baja vele, már 40 éve ismeri, de az az ember már lábra sem tud állni. Mondtam, hogy de igenis lábra tud állni. Jajj de mondjam már, mert az az orvos járni sem tud már... De igenis tud! Szóval, totál kiakadtam. Igaz, hogy 70-80év közti a dokim, de még mindig a toppon van, rengeteg betege van, mert a rendelésért kiadott pénz tényleg megéri, tényleg figyel az emberre, nem úgy mint a többi pénzéhes orvos. Már évtizedek óta sántít az egyik lábára, de ettől még tud járni, csak sántikálva. Bocsi, hogy itt nyavajgok, de annyira kikészített ez a f@sz, hogy egyből fel is ment a cukrom :roll:


Albertnek tegnap elkészült a homokozó, ki nem tudtuk rángatni belőle :P 8) Most alcsizik, de délután lemegyünk az udvarra homokozni és medencézni :lol:


Vicuska :)
Lilla baba hogy viseli ezt a meleget? Tud aludni rendesen? Levegőztök sokat? Új képek? :wink: :P


Kata :)
Micsoda nagy fiad van :wink:
Ez a játszótéri sztori... hát... elgondolkodtató :roll:
Pénteken mi is megyünk ballagásra, bár nem lettünk meghívva, mondván csak a szűk családi kör menjen. De úgy látszik a testvérség nem elég szűk család... Bár mi már nem lepődünk meg ezen, hisz Albert semmit nem kapott tőlük, amióta megszületett, még egy rohadt smsben sem érdeklődnek iránta :?


Fenci :)
Ne felejtsd el beborogatni Márk lábacskáját a szuri után, nehogy fájjon neki :wink: Remélem jól fogja viselni.
Vendég
 


Kata, ezzel a CIGÁNYOS sztorival kapcsolatban!Nyugodtan ki lehet írni, hogy CIGÁNY!!Mert azok, és kész!Igen, sajnos a drága Gyurcsány úr és bandája ezt tette, hogy idáig jussunk!!!! :twisted:
Bajnai folytatja!! :twisted: tudod? a CIGÁNYNAK mindent lehet, lopni is as megélhetéséért! :twisted:
A családi pótlékról, gyed-ről, gyes-ről ne is beszéljünk!
A liberális eszme eluralkodása tette ilyenné őket! :twisted:
Úgyhogy mindenkinek mondom, hogy Hajrá Jobbik M.M.!!!!! :wink:
Vendég
 


Ja, és bocs ezért az off-ért :oops:
Vendég
 


Haga :P

Elfelejtettem tegnap írni, hogy örülök, hogy rendben minden a kicsivel, veletek!!!!!!
Ne idegeskedj, sok a pa...t ember, vigyázz magadra!

Zsófiról van hír???

Kata :P

De jó, már Te is a célegyenesben vagy! Ügyesen elrendezkedtél!

A c. téma. Igen, a munkám során is tapasztalta, hogy nekik mident szabad...de legalábbis többet a közönséges halandóknál. Szomorú ez, a ló másik oldala.

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Elveszett netnélküli bárányka jelentkezik! :) Bocsi, de nem volt netünk kedvem meg nem sok volt netes helyre caplatni...

Először is GABY!!! Nagyon ügyik voltatok a szülésnél!!! És kitartást a szopihoz!!! Ne add fel, menni fog!!! Gratulálok Máté babához!

Lili! Neked is gratula a szépen erősödő teszthez!!! :)

Mofly, ezerrel drukk!!!!!!

Kata, ballagás... Rohan az idő... Pont ezen gondolkodtam a minap, hogy ha elkezdődik az ovi, egyszer csak azon fogom kapni magam, hogy érettségi ajándékot keresek Neki... :shock: :roll: Nagyon csini... Dávidnak nem tettek fel lefordulás gátlót? Én is ágycserézni fogok nemsokára, de szerintem Bende tuti lefordulna, katasztrófa amit művel az ágyban... Sajátban, mellettem egyaránt. Van, hogy úgy alszik el (szó szerint) hogy a lába a számban van... Erről le fognak szokni egyszer???? :shock:

Ja, 12. heti UHn minden ok volt, nyaki redő 1,5 mm. Vérvétel (kombinált teszt) eredménye pénteken lesz meg.

Zsófi!!!! Kitartás babákoknak!!!!! Tuti bent tudják tartani a dokik!!! Nyugi, pihi!!!!!! Sok puszi!!!!!!

Fencikém, nem hívtál, vagy mi voltunk udvaron... Na mindegy, ma beszéljünk este... el kéne mennem tescoba is, nincs kedvetek??? Vagy sétáljunk inkább egyet? Na mindegy, megbeszéljük. :)

Fogammal megszenvedtem, gyökértömték, rátömött ideiglenessel, bedurrant itthon (persze 7végén) kikapartam a fél tömést (azt mondta doki jól tettem), szó szó enyhítette, de továbbra is fájt, visszamentem, nem tud semmit tenni, várjuk, hátha lemegy a gyulladás... kösz... hát szerencsémre (hamár a többi részével nem volt), elmúlt a fájdalom. Most be van félig tömve (gyökérrel együtt) és működik, jövőhéten tömik véglegessel. Néha annyira fájt, hogy enni nem bírtam, mert hozzártem a foghoz és üvölteni tudtam volna. :?

Tiszta ciki, de mai napig nincs se vérvételem, se vizelet vizsg.-om, se EKG-m... Kiskönyvet is tegnap intéztem, de megszenvedtünk vele... A héten elintézem a vizsgálatokat is remélhetőleg.

Ja és képzeljétek, barátnőmet írtam, nem tudom, emlékeztek-e, csak petezsák látszódott hasi UH-n. Volt a dokimnál és kisebb petezsák vol és üres és elvileg akkor már 10 hetes körinek kellett volna lennie. :( Most reménykedünk, hogy elmegy magától (barnázott már azóta) ha nem akkor missed ab. :( Annyira sajnálom Őket, most volt az esküvőjük, olyan szép lett volna, főleg együtt várni babát. Remélem mihamarabb próbálkozhatnak és sikerül Nekik!!!!

Bocsánat, hogy ennyit írok, de rég voltam, gonoltam kiírok mindent magamból. :)

Bendussal minden ok, volt egy betegségünk (torok), de rendes kisfiú volt, szedte a gyógyszert, meggyógyult. Továbbra is imád kint lenni, mostmár szép a kertünk, mehet is a fűre... Beszélni továbbra sem akar (egyedül a kip kop kikopogra mondja, hogy ki kop, ennyi meg egy egy k-betűs szó pl.: kakaó-kakó ilyenek...). Fut, szalad, tol, húz mindent, hátrafelé megy, nem bilizik, bringázik (nem teker, toljuk :) ), nyuszit sétáltat,néha hisztizik-nyafizik, 14 foga van, rengeteget eszik (minap 1 rántott csirke alsócomb + krumpli + savanyúság -imádja!!!-), pacsál, homokozik, sebeket, lilafoltokat szerez, nem tudom, mit írjak még... :D

Dobok pár képet, bocs ha sok leszek...

Kép Kép
Kép Kép

Kép
Kép
sleepin
 
 


Melus!

Szerintem húzz a picsába az ilyen hozzászólásaiddal! Nem véletlen, hogy sokan nem írnak már! Offolj máshol!!! :evil:

Kép

Kép
gröni
 
 


Kép

Zapa elment a kölök meccsére, enyém a gép!!! :D

Napozás ügyben igazatok van. :oops: :wink: Tudom én, nem akaork megismerkedni Melanóma kisasszonyal! :D

Sleepin :)
sajnálom a fogadat. Meséltem, nekem ki kellett húzni, mikor terhes voltam. Nem is küzdött érte a doki. Most nemcsak kopaszodom, de fogatlan is vagyok!! :lol: :lol:
Bende tüneményes. Igazi csibészes pofija van!

Haga:)
Neked sem volt könnyebb napod.... Remélem, sikerül a bibi végére járni.

Gizi :)
De kár, jó lett volna már tudni a tutit! :wink: De sebaj, majd legközelebb! Akkor tudtok jönni a talira?

Fenci :)
Itt vagyok már! :D
Borogatás jó ötlet!

Lehet, hogy már meséltem a fiam 2. tetanuszát, de most elmondom megint. :wink:
2-3 éves lehetett, tök pösze. Baleseti, tetanusz. Doki mondta neki, hogy most meg fog csípni egy szúnyog. Otthon a Nagyi kérdezte, hogy mi történt a kórházban, mire a fiam: " Landa, kakász szúnyog megtyípett!"
(Lányom tetanusz után: "Ezt nem bílom ki, ez lettenetes!") :lol: :lol:

Kata :)
Micsoda komoly nagylegény! Büszke szülők hadával nekünk is meggyűlik a bajunk néha..... :roll:

Bogáncs :)
Legyen az az esőhelyszín? majd beírom az utcakereső/útvonaltervezőbe. A Kopaszi gátat már kiokoskodtam! Egy metró, egy busz. Tényleg, hogy-é agggyák Pesten a jegyeket?

Mofly:)
Semmi remény? Olyan nincs. :wink: Mi a helyzet?

Vicuska:)
Hát ugyanazt pakoltuk, csak most vissza.
:shock: Konkrétabban: Új üzlethelységet bérelt ki, oda pakoltunk át egy hónapja. Most meg visszaköltözött a régibe. Több száz bugyi, zoknu, melltartó, harisnya. Az egész egy falra szerelhető sínes polcrendszeren van. Szóval, volt mit dógoznyi... :D
Macs rendben van! Eszik/alszik. :wink:
Kérünk képeket!! Iwiw-en megkukkoltam ám!:D

Mi volt még?

Most pedig iszom egy pohár hideg pezsit és elszívok egy cigit.

KépKép
zapáné
 
 


Gröni :)
Kép

Lami :)
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Ezt a laptetűt!!!!!!!!!!!!!
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Hol vagytok?
Kép
Zapa minnyá hazaér!

KépKép
zapáné
 
 


Zapáné :)

Ezt nevezik pechnek :P tiéd a gép és sehol senki :P
Szép laptetűűű :lol: :lol: :lol:


Sleepin :)
Örülök, hogy uhn minden oké volt. Kombinált is biztos oksi lesz.
Fura, hogy még nincs laborod, kiskönyv is csak most.... Védőnő alszik?
Huncut Bendus a képeken :wink:
Látom, jó füves a kert. Csak egy jótanács, ha nem harizol meg érte. Fújd kullancs ellen!!! Nem írtam, de Albertből másfél héttel ezelőtt vett ki a dokinéni egy kullancsot, mi nem nyúltunk hozzá itthon. 6 hétig figyelni kell, nem-e lesz lázas, hány, fejfájás kokárda foltos :? Remélem nem fertőzött kullancs volt.
Mi azóta fújjuk ha lemegyünk az udvarra. Akkoris itt szedte össze, mivel máshova nem járunk. Mi a DMben vettünk kull.irtót, egy kullancs szakértő szerint az az egyféle ami biztos, hogy véd, és bébik, kismamák is használhatják. A neve nem jut eszembe, bent van Albert szobájában, most alszik. Ha érdekel, majd megírom.
Felénk nincs játszótér...csak a szomszéd városban. Itt is volt, de amióta bezárták a sulit, a gaz eszi meg azt a 3 játékot... Egy rugós kutyahinta, egy csúszda a végén egy fél méter mély gödörrel és egy hinta, ami leszakadt...

Fogtéma....
Nekem februárban kezdett el nőni az első bölcs fogam. Akkor 1 hét után megállt. Most 1 hete megint kíntat, olyan szájzáram van néha, hogy nem igaz. Az éjjel meg már a fülem is fájt, de már egyre jobban kint van :)

Barátnődet sajnálom :( 3 hónap múlva már biztos próbálkozhatnak.



Kaja előtt mértem cukrot... Most viszonylag jól voltam, de 1.7 lett. Majd nemsoká mérek ismét, hogy a kaja mit változatott :roll:
Délután felhívtam a nődokimat, szerencsére sikerült elérni telefonon. Kérnem kell egy beutalót a házidokitól a diabetológiára. Úgyhogy holnap megint házidoki :? Az a mai tuskó az endokrinológiára adott beutalót :twisted:
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.05.28 16:48-kor.
Vendég
 


ÓÓÓÓÓ DE MONDANÁÁÁM DE MONDANÁÁÁÁM :mrgreen: , de nem teszem....

....azt gondoltam százszor megegyeztünk már nincs politika, Melus tartsd tiszteletben!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:


Zsófikám nagyon nagyon szorítok, nincsenek valakinek uj híreiii?????

na erre új lap jáj nem tudok visszaolvasni ezer a dolog...sajnos az összes lyukas fogam bedurrant az emlult két hónapban, valami összefüggésben valszeg van ez a terhességgel és a szüléssel hiába mondják hogy nem :x sajnos ebben volt két bölcsességfog is amiket ki kellett vésni a számból a borzalom az nem kifejezés erre....az egyiknek bent maradt a gyökere és visszagyulladt hlnap megyek ujabb műtétre belehalok :(

a hozzátápival szenvedünk, már msot más az izlésük lesz gondom velük látom mááááá :shock:


de természetesen szuperédiiiiikkk és mindenkinek küldök soksok opuszit már nagyon várom a talit :lol:
Vendég
 


Zajlik az élet nálunk.... :lol:
Andi levizezte a macskát, mert szerinte melege van. Nem győztem körbekergetni a lakásban, hogy megtörölgessem. Gábor kiöntötte a langyos kakaót az asztalára. Persze tele volt pakolva minden sz@rral. Ázott a nagyszótár. nagyon büdös. Zapa el akart menni edzésre. Előtte evett egy kicsit. Na, ebben úgy elfáradt, hogy inkább maradt itthon Karibtengert nézni! :lol: :lol: Nekem meg pattanás nőtt a hátamon. K**-vára fáj. :lol: :lol:

Mami :)
Biztos összefügg, kiszínak belőlünk minden jót ezek a kisördögök! :wink: Hozzátápihoz kitartás! Majd a kolbászt szeretni fogják! :D :D Talit én is várom!!!

Haga:)
Ehhez a cukros dologhoz nem értek. Tavika tudott sokat róla.....
A fehér karikafej Te vagy? :lol: :lol: Jó a sminked!!! :lol: Homokozó jó buli!! Emlékszem, mindig a lépcsőházban vetkőztettem pucérra őket és zsupsz, egyenesen a kádba!!! :lol:

Tavi :)
Merre vagy???? Nagyon eltűntél!!!!

Zsu :)
Te sem voltál, mióta együtt kávéztunk a macskaszőrös heverőmön!!! :lol: :lol: Merre jártatok? Mit néztetek meg itt minálunk? Mesélj!!!

Átnézek a szomszédba, hátha van valami hír Zsófiról!

KépKép
zapáné
 
 


fenci
Ági lesz a baba
a bácsi meghalt

sleepin
de jó, h rendben minden a kistesóval!!! kép nincs? bírod a meleget, émelygést, bende után rohanást? Olyan szép ez a gyerkőc, és csak rá kell nézni, a szeme se áll jól :D
lesz leesésgátló D-nak, apu most most keresi a lécet hozzá. Én attól félek, h ha ki tud majd szállni az ágyból, átmászkál. Bér éjjelente egész jól alszik, ritkán ébred fel, ha meg reggel felsír, ugyis át kell hozni. kelés fél 6kor :?

haga
nagyon édes Albert is :D enyémek is imádnak homokozni. Most füvesitést locsolnak reggelente a játszón (eddig fél 10kor locsoltak, amikor a kölkök akkor szoktak kiérni, igy mindenki csupa sár lett), és az egy db tócsa, ami megmaradt a 35 fokban, senkit nem érdekelt, csak az én fiamat. De vigyázott a többiekre, mert felitatta a ruhájával a vizet :wink: jól nézett ki hátulrol, de nem baj, azért kölök :D itthon fürdés, aztán ennyi a piszok. 3.gyerekre már ennyi nyafkám se lesz 8)
mi családunk is fura ajándékügyben. P-nek sogoréknál 5 évig nem volt se szülinapja, se névnapja. nekem sose volt. rendesek, nem emlékeznek meg az öregedésemröl. D-nak sincs egyik se feléjük.

krisszel mi van? ma is kerti parti?

gyugyi
látod, a nagy gyerekek után is néha ugy kell takaritani, mint a kicsik után. :wink:

gizi
akkor hajrá itthoni doki!! legalább két szép dologért izgulhattok egyszerre!!
ovis ballagás inkjább amolyan bucsuztato féle. évzáro müsor mindig van, persze ovis szinten: körjáték, versek, ilyesmi. az ovonök is szolnak pár szot. Most annyiban volt más, h kaptak tarisznyát a nagyok, meg bucsuztato éneket énekeltek.

princi szegény, nem igaz, hogy a doki nem figyelte a 2 gyogyszer együttes hatását. Még jo, h elmentél dokihoz, és nem hagyatd annyiban a rosszulléteket. Most már muszáj, h rendbejöjjön a vérképed!!!

aug 12töl megyünk 4 éjszakára balatonvilágosra, jo drágáért, üdülési csekket költjük. Bébivel, plusz két gyerekkel :roll: idegbajos leszek, mire hazaérünk :lol: de nekem mindegy ugye, hol nem alszom a bébi miatt, a többieknek meg élmény lesz.

mami
akkor a két bébinek kétfajtát fözöl, magatoknak meg egy 3.at? :D szép is a nagycsalád! mondom én :P egyiknek ez nem jó, másiknak az. de ha megkérdem, mit fözzek, akkor mindegy ugye, de amit csinálok, az nem jó. Akkor nem esztek!!!
Vendég
 


Helloka!

Látom fogtéma mindenkinél jelentkezik. Valaki megmondaná ki és miért rakott ideget a fogakba??? Tudtommal a , beszédhez nagyon nem kell, más funkciója meg nincsen nagyon... :evil: Ez amolyan miért hagyta meg Noé a szúnyogokat kérdés...

Köszönjük a dícséreteket! :) Igen, szeme sem áll jól... Nagyon nagyon kezd hasonlítani a nevére. :D Aki még előtte áll: A NÉV KÖTELEZ!!! :D

Haga! Idáig filóztunk a kullancs elleni oltáson, de végül nem adatjuk be, túl sok lenne az oltás most (folyamatosan 5 hónapon keresztül, amiből 1 dupla lett volna). Ennek nem akartam kitenni. Majd jövőre időben... Fufujkánk van itthon, fújni kéne, de mindig elfelejtem. Mondjuk itthon csak diófa van max. ami alatt mászik, azt meg nem szeressék a kullancsok... De jó, hogy szóltál (és sosem okoskodás a tanács!), előkészítem (bedobom a babakocsiba a naptej mellé...).

Gyugyikám, hát nem laptetű... Amúgy 5ször olvastam át a bejegyzésed első sorát, mert folyton azt olvastam, hogy Andi levizelte a macskát. Mondom ez tuti nem oké így... :oops: :roll: :lol:

Kata! Igen, ez a másik félelmem... Mert az elaltatás még hagyján, befekszem mellé max., de éjszaka ha felébred... hát meglátjuk... bár visszaút nem nagyon lesz. Max. átköltözök újfent pár hétre az Ő szobájába, úgy gyorsabban feltűnik az akció. :D Ja amúgy jó lett a padló is! :D

Na megyek, fekszem... pusszantás, jó éjt!!! :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Ja Kata, féladagra elfelejtettem válaszolni. Kép nincs, rohant a doki, épp szült. Meleget bírom, bár nagyritkán ájulás kerülget (90/60 as vérnyomással nem csoda), Bende után rohanást teljesen megszoktam, émelygés nincs. :D

Haga, Neked pedig azt felejtettem ki, hogy az én hibám is a labor meg a kiskönyv. 1. nem volt időm, 2. nem volt erőm, 3. nem volt kedvem. :) Majd most bepótolom... :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Éjjel esett! Jobb is, ma országos kompetenciamérés, nem kell tikkasztó melegben koncentrálni a gyerekeknek!

Kocsim se lesz, most csinálják meg a seggit, ahol belém tolatott a kucsmás fószer. :?

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok!

Gizi! :)

Gratulálok! Látod neked már nem is kellett a "csodatea" recept!

Jut eszembe a teáról most zöld teázom minden délelőtt még ráadásnak,hogy méregtelenítsek,meg nem ártana megszabadulni pár kilótól.mondjuk úgy tíztől?! :) :?

Sleepin!

Aranyosat írtál a tesztről de sajna az enyém még nem erősödik.Bár úgy lenne,De tudod mit ezt egy égi jelnek veszem :lol: Hátha bejön.

Haga!

Buta dokik mindenhol vannak.Mikor nekem a nagy műtétem volt,azt mondta a felülvizsgáló doki hogy ne nyavalyogjak mert ezzel a sebbel két hét után dolgoznom kellett volna és nem 3 hónapig otthon lenni.

Na lépek lányok mert még tornáznom kell,meg főzni aztán meló délután.
Vendég
 


szopi: másnapra már jobb lett a helyzet. Jobb ciciből jól lakik, abból már eszik 50-80 gramm között, bal cici nem indul be, abból 20-30 gramm csak. Azon gondolkoztam lehet azért, mert abban volt régebben tályog :roll:
volt valaki, akinek tejserkentő teától csikart a hasa? :roll: azt hiszem attól van, mert nem ettem semmi olyat, most nem fogok inni, és kiderül

Haga
de édesen homokozik már :) na majd nemsokára Máté is :lol:

Zsófi
minden rendben kell hogy legyen, sok-sok pihi, kitartás +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Sleepin
hajrá kiskönyv, és labor, miegyéb :wink:

előző oldalt most nem nézem vissza :oops:

Kép
gaby25
 
 


Szép napot! :D

hű, mennyit írtatok! :lol:

Gizi!
én még most sem fogtam fel :lol:
mikor jöttök haza?

Lili!
neked is drukk h utánozd Gizi tesztjét! :D

Sleepin!
ejnye, tessék szépen begyűjteni a kiskönyvet..stb 8) nagyon édes a kisfiad :D klassz h minden okés volt a 12 hetes uhun 8)

Haga!
még ilyen kőbunkó dokit! :shock: :twisted:
nem csoda h kiakadtál :evil:

Mami!
kitartás a hozzátápihoz! :D bébiételt adsz vagy főzöl?új képek? :roll:

Gyugyi!
már csak pár nap és itt a vakációóóóóóóóóóóóóóó :lol: :wink:

Kata!
basszus.... :twisted:
este gyere doki után :lol:

Mofly!
én azért szorítokkkkkkkkkkk :D

Zsu?
eltűntél nagyon.... :(

Fenci!
te is More Milk? :roll: új képet tegyél Márkról :D

Princzike!
drukk ha most már rendeződjenek a dolgaid :)

Dike?
Tavi?Gröni?Lami?

Gaby!
hogy vagytok?Máté? :roll: :P

mi tegnap csavarogtunk nagyot a kisasszonnyal.barinőmmel taliztunk a városban és elmentünk ügyintézni, meg shoppingolni.tök jól bírta.a kocsikázást kifejezetten szereti. :lol: a Lidl-t nem, mert túl hideg volt :evil:

most meg úgy fúj a szél, meg hol esikl hol nem, h nem tudom el merjünk-e menni sétálni :roll:
így is tüsszög meg csípás a szeme :shock:
Vendég
 


LILI BOCSI!!!!!! Gizit akartam... basszus, na akkor majd nemsokára vedd magadra az erősödő tesztet, ok?! :D

Vicus, szerintem nagy szélben még inkább ne... nem nagyon szeretik még lakáson belül sem... Lidl, én is útálom, hogy agyonfagyok benne...

Gaby, tejserkentő teától lehet. ÉdesKÖMÉNY meg minden puffasztó cucc van benne... Van akinek a babája is hasfájós tőle (átmegy a tejbe), nekünk spec. pont bejött, mert könnyebben jöttek a pukik. :D Nekik is édesköményt kell adni, ha fáj a pocakjuk.

More milk nekünk is bejött. Csak tudnám miért méregdrága! :roll:

Kép
Kép
sleepin
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?