Új privát üzeneted érkezett!

Jaj Istenem Gizi, el se tudom mondani mennyire örülök Nektek!!!! Ez ám a kétcsíkos és a legeslegszebb nászajándék!!!! Gratulálok!!! :lol: :lol: :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Juhhhééééj és éljjeeeen, ééééllljjen!! :D GIZUS nagyon-nagyon örülök Neked, halkan gratulálok, gyönyörűű a teszted! :D :wink: Kell ennél szebb év? Esküvő és babó! :D :wink: Jaj de szuper! :P :wink: Vigyázz nagyon magatokra! :D

Gröni :D Gyönyörű a kiscsajod! :wink:

Csajok, kérdés. Babóitok mikor kezdték emelgetni a fejüket? Márk utál hason lenni, háton meg ugye nem fog fejlődni. Elég lustán emelgeti csak a fejét. Védőnő mutizott pár gyakorlatot, majd dolgoztatom Márkot. Hogy kezdtétek el a fizikai fejlesztését?
fenci
 
 


Sziasztok!


Gizi :)

Halk gratula, ez tényleg szép nászajándék :wink:


A babák szépek, tüneményesek, mind a pocakban lakókról készült, mind a kinti babákról készült képeken :lol:


Fenci :)
Ez a hasonfekvés, fejemelgetés utálat ismerős... Én is sokat aggódtam emiatt, de majdnem 4 hós volt már Albert, amikor végre elmaradt egy picit hason, és kicsit emelgette a fejét. Addig csak üvöltött :roll: Nekünk dokinéni azt mondta, hogy egyszer kétszer rövid időre fektessem hasra, de amint sír, fordítsam a hátára. Viszont, amint már ügyesen emelgette a fejét, egyre jobban szeretett hason feküdni. Tettem elé játékokat, azokat nézegette, és úgy már huzamosabb idieig is hasalt, emelte a fejét. Annyit még hozzáteszek, hogy miután megtanult átfordulni hátról hasra, azóta csak hason alszik :lol: úgynevezett büdösbogár pózban :oops: :wink:
Nem kell semmit erőltetni, majd Márk tudja, hogy mit mikor akar csinálni :wink:


Vicuska :)
Láttam iwiwen Lilla baba képeit, szépséges kiscsaj, főleg a pünkösdi rózsás kép tetszik :wink:


Na, ennyire futotta, főzök, majd megyünk le az udvarunkra "strandolni" :oops: :lol:


Kép
Vendég
 

 
 

gizi! hatalmas gratula!!!de jó neked!!!!irigy vagyok!már mensi előtt produkáltad ezeket a tüneteket? mióta probálkoztatok! a legszebb nászajándékotok!!!! :D

pompom! pé után leszek talán 1 nappal a győri dokinál.

gröni! nagyon édi a baby! :)

gaby! Máténak jobbulást!

zapáné! nagyon jó ez a méhszájos dolog! mennyire érdekes! :shock:

KépKép
dike
 
 


GIZI!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D
Kép

Gröni :)
De szééééép!!!!! :) :)

Vicuska :)
Én mindig fekve szoptattam és soha nem fejtem. :wink:

Fenci :)
Fizikai fejlesztés? :shock: Na, ilyet se csináltam. :oops:
A mikorra nehéz felelni, minden baba más ütemben fejlődik. Fogsz Te még szaladgálni utána!!! :wink: :D :D

Most pedig kifexem a panelbicsre, idesüt a napocska!
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Gizi!

Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!! Ez annyira jó. Nagyon örülök Nektek! Mindig rácsodálkozom hogy az élet hogy elrendezi a dolgokat. :wink: Vigyázz magatokra.

Úgy beindult most a babaeső,az "anyatopicomban" is.

Csodás dolgok várnak rátok csajok.

Na nem ömlengek tovább. :lol:
csipcsab
 
 


GIZ!!!!
Hatalmas nagy gratula....látod csak eljött a Te időd is!
A legszebb nászajándék kettőtöknek!!!!


Dike!Most Te fogsz már következni!!!!

Pompom!Nagyon édes!!!

Dóra-Albert és Tünde lányok is nagyon szépek,tüneményesek!!!

Mi jól vagyunk!Kicsit sok a fehérvérsejt számom...ezért parázok...de hétfőn orvosolva lesz!!!-eddig mindig tökéletes volt a laborom... :?

Gyugyikám!Oksika...addig veszünk apának egy Verolex-et!

*többieknek is pusza!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Köszi Lányok, aranyosak vagytok! nagyon jól esett! :D :D :D

még nagyon hihetetlen, azt sem tudom mihez kapjak/olvassak, és persez aggódok ezerrel :lol: :wink:

Dike: a következő te leszel (lehet, hogy mégis van vmi a laptetűben, meg a virágcsokrokban :)

tavaly egy esküvőn én kaptam el a virágot, pedig be sem álltam a hajadonok közé, de a menyasszon annyira meglendíítette, hogy az ölembe hullott. most meg laptetűm volt, pedig ritán irok. :D

szeretlek kicsi :) (ez Apa kotnyeleskedte ide :) )

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Gizi, de édes apa! :D :wink: Nagyon örülök a boldogságotoknak! :wink:
fenci
 
 


GIZI
Éljen éljen éljen!!! :D :D :D

Éhes vagyok... :roll:

Kép
vizkriszisback
 
 


Helloka!

Gizi :)
Gratulálok! Micsoda meglepetés! Tényleg szép ajándék! :D
Majd mi drukkolunk, hogy minden rendben legyen. De miért is ne lenne?! Remélem, laptetű nekem is szerencsét hoz. :)

Gröni :)
Rég láttam rólatok fotót, nagyon aranyos! :)

Gyugyi :)
Ultra-brutál képek :shock: Szóval ilyen a nyitott méhszáj? :)
Talira sajnos nem tudok menni, az pont a szülinapom. :P De majd koccintsatok az egészségemre!!

Megjártam a fogorvost, jövő héten megyek fogkőleszedésre, röntgenre. Ha szerencsém van, megúszom a kürettálást. Nem bánnám. Sajna hajlamom van a gingivitisre.
Megérkezett a palástfűkivonatom, és a barátcserje is. Ezt jobban szeretem, mert nem kell a teával naponta vacakolni.

Kép
mofly
 
 


Mofly!
Én nagyon drukkolok, hogy a következő Te legyél!!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Terasz és pocifotó egyben:
Kép

KépKép
zsófikukac
 
 


Dike: a tűnetek már kb 4-5 napja megvannak, a melfeszülés azóta erősődik :wink:

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Kukac, nagyon szép lett a terasz!!!

Tali mikor és hol lesz végül, lehet, hogy tudnánk menni ;)

vazz, de jó nektek, hogy ilyen jó idő van. itt az idő egy nagy szívás. állandóan esik az eső, és kb 20 fok vanb max. nagyon néha 25. most olvastam, hogy itt a júliusi átl. középhőmérséklet 17 fok :cry: :cry: :cry: meleget akarok!!!!

Susy: nálatok milyen idő van?

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


tiszta szita az agyam:(

Kukac: a pocidon tényleg nemlátszik, hogy 2en lakják és már a 27. hetet taposod ;)

Mofly: kívánom, hogy neked is szerencsét hozzon a tetű, én drukkolok nagyon! ahogy Te is mondtad, a június a Ti hónapotok lesz (és persez lilié, dikéé, és a többieké :D

Kriszi: ..én is :shock: anyu most csinál császármorzsát, tudta ő mikor kell látogani :D

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Gizi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
megahipergratula!!!!!!!!!!én megmondtam h pocakos menyasszony leszel!nagyon örülök!vigyázz magatokra! :P :P

Kukac!
klassz a terasz!és milyen csinos poci :D

Gröni!
nagyon szépséges Dóra baba :D elhiszem h boldog vagy h nincs időd :lol:

Gyugyi!
nem napozunk ám délben! :shock: :twisted: :lol:

Dike, Ditke, Mofly, Lili, Zsu:
most már ti jöttök!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
(meg akit kihagytam :oops: )

Haga!
gratula a betöltött 12 héthez :D ti milyen messze laktok a Balcsitól? :roll:

Kandi!
babásan normális a magasabb fvsszám nem?

Boniko!
köszi a képet Gaby Mátéjáról meg a híreket! :D
remélem hamarosan jöhetnek haza :wink:
Vendég
 


Vicuska: köszi, tartottuk a tervet, Te megszültél, én csíkosat pisiltem :)

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Gizi!
De ügyik vagytok!!!! Ez aztán szép teszt!!! Pusszancs és gratula!!!


Fenci!
Vinzent is teljesen ilyen volt. Csak háton, hason utált. Persze hason megemelte a fejét ,na de az napi 2-3 perc volt. Aztán valahogy 4 hónaposan már szeretett hason lenni és a fejemelgetést is behozta. :P :wink: Ja és amit nagyon tudok ajánlani a Babamóka címü könyv. Szerintem szuper gyakorlatok vannak benne egy éves korig lehet használni!! :D :D Vini élvezte öket!

Gröni!
Èdes a kiscsajszid!!! :lol: :lol:

Zsófi!
Még mindig csini vagy! :wink:
susy75
 
 


tegnap rendelt a fogdoki, kihuzta a bölcsességfogamat, ugyhogy butulok :D nem fájt, kaptam érzéstelenitöt, most még kicsit dagadt az inyem és délután a torkom fájt, az is attol sztem. ma éjjel kiderül, h tényleg ez a fog volt- e a hibás.

vicus
szoptatás után csak akkor fejjél, ha kevés a tejed. Ha elég, nem kell kifejni, hacsak nem feszit. Ösanyáink se fejtek.

suzy
Vincentnek grat az átforduláshoz! Milyen ügyes! na, akkor innentöl nincs nyugtod :)

gaby
drukk Máténak a sárgaság ellen és a sok tejhez!!

gizi
azta, hatalmas gartula, akkor nem is kellenek a vizsgálatok!! remélem, nagymamád (ha jol emlékszem) elégedett lesz, hogy te is UGY mész férjhez!! jaj de jooo, január végi baba :) szülinapomon :)
milyen érzés, felfogjátok?

gröni
mászásbol felül? azta, pedig még nincs fél éves :shock: beindult a leányzo, elhiszem, hogy a sarkában vagy egész nap. Milyen jo is látni, ahogy fejlödnek!!

fenci
fizikai fejlesztés a babának? :shock: én nem csináltam semmit. Hasom emelgette a fejét 6 hetes kora körül, de neked nem a tényleges, hanem a kiirt szülési idöpontot kell figyelembe venned a fejlödésnél. 3-4 hét sokat számit ilyen pici korban. Ha böfizteted a válladon, tartja már a fejét? Nem nyeklik el? Mert akkor nemsokára megtartaná hason is, mert a nyakizmai erösödnek. Lehet, h ha utál hason, de párszor ugy tezsed, pont azért fogja emelni a fejét, mert változtatni akar a testhelyzeten.

haga
Albert mekkora lett! élvezi a nyarat, látom :lol: te hogy vagy? 12 hetes uh volt már? méhszáj, fekvés?

krisz
hogy megy az érettségi?

kandi
és az mit jelent, h magas a fehérvérsejt?
eltünt a vonalzod?

zsofi
de szép helyen laktok, és milyen ügyes apa, hogy ezt megépitette! nagyon jo helye lesz a Babákoknak! nagyon karcsu vagy, hallod-e :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Gaby! :D
Garatulálok Máté babához! Remélem hamar haza engednek titeket!

Gizi!
Ez aztán igeeeeeeeeeen! Csak halkan de szívből nagyon gratulálok! :D

Puszi Mindenkinek! De nincs időm írni!
kolibri28
 
 


Susy, gratula a kicsifiúnak az átforduláshoz! :)

Krisz, jó a szívhangos terv. :)
Te mikor hagyod el az utrót? Nekem erre hétre adta ki "feladatnak" a doki, de nem nagyon akaródzik... kicsit félek, hogy gond lesz... asszem a 13. hétre hagyom...

Gizi, gratulálok! :D Vigyázz magatokra!

Dike, melyik győri dokihoz jársz? Én mikor ott laktam, Szalai Lászlóhoz jártam, csak őt ismertem igazán, senki mást, ami azért gond most, mert ugye én Győrben fogok szülni, és nyáron be kéne kopogtatom valami jópofa dokihoz, hogy terhesgondozzon... na de kihez... Szalai nem vállal szülést.

Gyugyi, győri dokikról vélemény? :)

Zsófi, nagyon csini vagy, és szép a terasz is, nagyon hangulatos.

Kata, tényleg fájhat a torkod a bölcsességfogtól. Jobbulást! Amit Gizinek írtál, arról eszembe jutott, hogy még nem is újságoltam a lánykérésemet. :oops: :) Párom pár hete jóóóól meggyűrűzött, nem a baba miatt - ezt mondogatnom kell az idősebb rokonságomnak. :)

Nyah, megyek... palacsintára vágyom. :)
Vendég
 


Vicuska!
9 G/L -ig van a határérték terhesen....és Nekem 12,70 G/L (Neutrophil granulocita 7ig jó ez is 10,10 és vörösvértest szám 3,8 T/l és 4-től jó na meg a hemoglobinom is alacsony)....doki szerint még nem annyira gáz...de majd az össz lelet alapján hétfőn orvosolja!

Kata!Igen reggel óta nincs vonalzóm....de Neked is hiányzik a felső!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Ja Kata!Magas fehérvérsejt szám elvileg gyulladástól lehet....de nincs semmi bajom...dokinak említettem a lumbágómat...azt mondta,az nem dobná meg ennyire!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Gizi!
Most láttam kérdezted az idöt. Ma délután vihar volt, esett,dörgött, és jól lehült a levegö. :lol: :lol: De hétvégére 30 fokot mond.
susy75
 
 


kolibri
ennyire közel van a szülinapotok ádámmal! azta, ez is ritka, pont 20 éves vopltál akkor!! :)

kandi
nekem mindig azt mondják, h a hüvelyböl is belemehet a pisibe a váladék, és ha az picit gyuladt, akkor a vizeletböl azt mutatják ki. de neked a vérben volt. hát remélem, nincsen baj. Fogad? felfázás?
tényleg nincs felsö vonalzom :roll:

pompom
jaj de jó, te is asszonka leszel, ez iiigen!! mennyi jó hír :D kismama esküvöi ruhád lesz? vagy szülés után házasodtok?
Vendég
 


Kata!Semmi bajom...jók a fogaim(Laci)!Nem fáztam fel....pisim meg teljesen normális ill. jó benne minden!Egyedül a gerincem szokott belobbanni,ha többet teszek-veszek-hajolgatok-emelek! :?
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


sziasztok
köszönöm a gratulációkat :D szerintünk is gyönyörű :D hát nem volt könnyű kinyomni ekkora babát :wink: erről bővebben majd a szüléstörténetben :P ma 1 órakor jöhettünk haza végre.

Kép
gaby25
 
 


most nézem, péntek hajnali 1 óra, akkor nem ma :lol: csütörtök 13 óra :P

Kép
gaby25
 
 


Ma megint megjött! :cry: :cry: :cry:
Nem kell vígasztalnotok. Beletörődtem. Már nem lesz kistesó. :(

Gaby!
Örülök, hogy már otthon vagytok! :D Ezek szerint rendesen beindult a tejcsi és jól szopik Máté! Tényleg nem lehetett könnyű a kitolás, de annál nagyobb boldogság!

Kata!
Igen 2 nappal a szülinapom után jött Ádám is. Már Tüncsi is kérdezte. Mi mindíg együtt fogunk szülinapozni. Sőt a gyertyákon is megosztozunk! :D
Szép lett a gyerekszoba! :D

Vicuska!
Álomszép a kis Lilla! :D

Gröni!
Gyönyörű nagy szemei Dórinak! Elolvadok! :D

Tüncsi! Vicky! Babcsi! Susy! Fenci! Mami! Nagyon gyorsan nőnek ezek a csodabogyók! És nagyon édesek. :D

Fenci!
Jobb már Márk szemecskéje? Jól össze szedte magát súlyilag! :D

Pompom!
Nagyon jól sikerült uh- felvétel ! :D Szép kis csodabogyó! Ha pedig mégis fiú lesz, akkor teljesen rombadől az a feltételezés, miszerint a pé elötti szeretkezés gyümölcse lány és pé idején és után lesznek a fiúk! :shock: Mert, ha jól emlékszem Apácskád pé elött már elutazott. Igaz?( bocs ha rosszul emlékszek) :oops:
kolibri28
 
 


Jó reggelt csajok!

Csak gyorsan két friss Márk kép, később még jövök.

Pusz

Kép

Kép
fenci
 
 


Kolibri, nem feladni!!! már hogyne lenne!!! ahogy Apa mondta nekem, akkor jüön, amikor a legkevésbé számítasz rá. én ezért mindig veszekedtem vele, hogy nem lehet nem számítani, de tényleg, ezt a hónapot feladtam, mert azt hittem nem volt pé, és tessék.

(bár még alig merem elhinni, veszek is még teszteket ma :)

mióta próbálkoztok a tesóval?

Fenci: Márk imááááádnivaló! :D

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Gizi!
Köszi! De addig amíg nem hajlandó vizgálatra elmenni a párom, addig nincs remény. :( Ezt tudod nagyon jól, mert ha jól emlékszek az exed ugyan ilyen makacs volt. :(
Majd talán lesz nekem is új, akivel minden jobb lesz.
Egyébként szeptemberben lesz 3 éve, hogy nem védekezünk. :(
kolibri28
 
 


Kolibri!
Egy babához 1db spermium kell.....az meg nagyon ritka,ha egy db sincs egy férfiban.....szóval....bízz a csodákban....Én férjem se ment el a 10év alatt....és ki tudja,lehet ez az egy kisfiú spermája volt....és....itt van a pocakomban....ez a lényeg....
Élvezd a szexet.....nálunk tuti ez vált be...már nem azért voltunk együtt....mert hátha...hanem csak az élvezet kedvéért...mai napig nem tudjuk,hogy jött össze!!!!
Fel a fejjel!!!
:wink:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


CSAJOK, mióta olvastam, azóta remegek.... :( :(

Zsófi hírek!!!

"Szia! Egész éjjel hánytam, reggel bejöttünk a kórházba, sajna a hányástól tovább nyíltam, 2111. Kapok visszatartó infúziót és tüdőérlelőt. Írd meg légyszi. Uram próbál szerezni netet. Szorítsatok, hogy még pár hétig bírjuk. Puszi"

Csajok, most szorítsunk nagyon Zsófiért és a babákokért!!!! Mindenem keresztben és drukkolok nagyon!

Mindjárt felhívom.
fenci
 
 


gaby
de jó, h itthon! mit keresel te gép elött ilyen éjjel? csak nem szoptattál? :lol: képeket kérünk, ha lesz időd, gondolom, már csináltatok 1-2-t Mátéról. :lol:

fenci
annyira szép ez a kisfiú, és láthatóan hízik! Ügyesek vagytok :)

kolibri
én nagyon mérges voltam apára, amiog rá nem szánta magát a vizsgálatra. Vissza kellett fognom magam, h ne kiabáljak naponta, h ennyire azért képes lehetne, ha már nekem is volt egy csomó vizsgálat, amit túléltem. Szerencsére ő elment magátol a dokihoz, bár azért kellett könyörögnöm neki.

princi eredményei vajon javultak?

dutke mizujs veletek, hogy haladtok?
Vendég
 


jaj zsófi, nagyon izgulok értetek!! valami virus? ügyesek legyetek Babákok, még bent a helyetek!!!!
Vendég
 


Na beszéltem Zsófival, jól van, már nem hány, csak nagyon megijedt mikor mondta a doki hogy nyitva van még jobban. Mondtam neki h szépen lassan kezdjen el azért enni aztán meg kajcsizzon sokat, hogy gyorsan hízzanak a babákok. Ma vagy holnap lesz UH, majd megírja mi volt. Babák szépen mozognak. Most már valszeg végig bent tartják majd.
fenci
 
 


Nagyon szép Márk és milyen huncutka!!!

Gaby majd gyere mesélj a szépségedről!

Zsófi nagyon vigyázz magatokra,szorítsd a lábad!!!!Jobbulást!(Fenci köszi a híreket!)

Kata !ÉN csináltam új vonalzót,mert idegesített......a te vonalzód milyen....egyforma volt a kettőnké...mármint ahol csináltuk,azért nem látszik?
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Zsófi, nagyon-nagyon-nagyon drukkolok Nektek! Ügyik lesztek a babucikkal együtt és még jópár hétig egyben lesztek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fenci, Márk nagyon cuki!!!!!!!
Fejlesztés: Levi is utált hason lenni, és háton meg elterült és így érezte jól magát :lol: tipikus pasi már most :lol:
2 dolog vált be, hogy mozgásra ösztönözzem:
Csupaszkodás fürdés előtt - teljesen csupaszon teszem hasra a pelenkázón. Ezt imádja és így kezdett el forgolódni.
Nagykádban fürdés: a vízben ugye könnyebb mozogni és ezt nagyon élvezi, úgy vettem észre, utána jobban mozog szárazon is.

Gaby, örülök, hogy otthon vagytok már! Várjuk a szüléstörit és a képeket!

Susy, köszi a könyvtippet, már meg is rendeltem + egy másikat a barátnőm ajánlotta: Anya, taníts engem.

Vicuska köszi a szavazást :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Zsófi és Babákok!

Drukkolunk hogy még jó pár hetet együtt töltsetek!!! Ügyik legyetek!!! Figyeld meg majd úgy benttartjuk a bébiket hogy majd ki se akarnak jönni! :wink: :lol:

Azt hiszem Pandácskánál volt így. :roll:
csipcsab
 
 


Haga, Suzy, Kata, Vicky :D Nagyon köszi a hasonfekvős segítséget. Akkor nem aggódom Márk miatt sem, majd szépen lassan biztosan belejön. Büfizésnél már tartja a fejét, csak hason lusta. Na ezt a nagyvízben pancsolást majd kipróbáljuk. :wink:
Nekem is ajánlott a védőnő pár könyvet:

Forrai Katalin: Ének a bölcsödében
Forrai Katalin: Ének az óvodában
Hóc, Hóc Katona
Cini-Cini muzsika

Kandi :D Most nézem csak milyen szép nevet választottatok! Nekem tetszik, bár még sosem hallottam. :P :wink:

Gaby :D Képet!!!

Kolibri :D Nem feladni, lesz nektek is kistesó! Márk szeme képzeld abszolút rendbejött. Az elmúlt 2 hétben elhagytam a szemcseppet és csak vizzel mostam a szemét rendszeresen. Most már tökéletes, 4 napja mostam le az utolsó csipát a szeméről. Szuper! Ja és masszíroztam ahogy javasoltad, köszönöm még egyszer!

Gizus :D Köszöni Márk a dícséretet.
fenci
 
 


Sziasztok! 8)

Kukac és Babákok!
drukk h bentmaradjatok még egy pár hétig!anyának kitartást! :D
ügyes csajszi, menni fog neki :lol:

Kolibri!
RMPPB! :twisted: kérlek tényleg ne add fel,tudom könnyű mondani és megértem amit apjukkal kapcsolatban is írtál.... :? de hidd el nálatok is nemsokára minden jóra fordul! :D

Fenci!
Lilla szeme is csípás.mind2,kamillázom,remélem z elég.
már 9 hetesek vagytok!!!!!!! :shock: nagyon édi-bébi a képen :P
Vendég
 


Gaby! örülök, h itthon vagytok, kérünk képeket, és születéstörit. :D

Pompom! én is a szalaihoz járok, szerintem nagyon profi, és a berendezése :shock: gratulálok kis menyasszony! :D

Kolibri! sajnálom, tudom mit érzel! láthattad az írásaimból h engem is mennyire megvisel. nem tudom mit lehetne kezdeni apával...mindenesetre szégyelje magát.bocsi. :) azért drukkolok h rá tudd venni, ha meg nem akkor igaza van kandinak, h elég 1db kiskatona is, annyi meg biztos h van.drukkkk

fenci! nagyon szép a kis Márk!

zsófi! nagyon szorítok h ne legyen semmi baj, kitartás ügyesek vagytok!

kandi! kedvenc fiú nevem a Belián, csak apa bizonyos személy miatt, nem engedi. :twisted:

15 perc múlva indulunk fehérvárra uhura a sógórnőmmel!remélem végre láthatom, és beenged a dokink. ja és ha minden igaz most kederül h mi is lesz! sztem kisfiu. nagyon kiváncsi vagyok.

KépKép
dike
 
 


új vonalzóm van...mikor megcsinálom, mindig elgondolkozom, h vajon most ő lesz a befutó?

KépKép
dike
 
 


Fenci!Köszike....sokan idegenkednek tőle...de Nati neve is ilyen volt az elején...megszokják....és mivel Nati neve se hétköznapi...ill. már egyre több van...ezért Belcsi is ,ilyen nevet kapott!

Dike!!!Hááát sejtem ,hogy kid lehetett,miért nem engedi apa!
:wink: -ari a vonalzód!

Vicuska!Sokszor az anyatejet is szokták szembe cseppenteni...mert áll. tisztító hatású!-na meg test azonos...Én nem próbáltam anno!
-várj...ezt találtam:Egy csepp anyatej gyógyító sejtek ezreit tartalmazza. Ezért ideális a köldök ápolására, gyulladt szemek, nátha, fülfájás és sebes popsi esetén. ...

-na pusza

Remélem Zsófi jól van a babákokkal :!:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!



Zsófi :lol:
Drukkolok, hogy minden rendben legyen!!!
Jobbulást és kitartás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon szorítok Nektek!


Csak röviden... nincs időm, csak néhanéha olvasni :oops: :?

Ma voltunk genetikai uh-n, minden rendben volt :)
CRL: 59, NT is oké és van orrcsont is :lol:
Korához képest 4 nappal fiatalabb, de mint tudjuk, pé kb a 18-19. napon volt :)
Az első nagy kő leesett :oops: :) De még mennyi van :roll:
Nagyon megnyugtató volt, hogy az egyik legjobb uh-s doki volt ma :) , aki annak idején Kisrudinál észrevette a bajt :(
Nagyon alapos volt, még extra kérésem is lehetett volna, de nem tudom, hogy mi lehetne extra kérés/kérdés :oops: :shock: :lol:


Nos...


Íme Mazsolka :)

Kép


Kép


És a tegnap délutáni strandolás :lol:
Kép

a végére így elfáradtam :)
Kép
Vendég
 


Képek :wink:

Kép Kép

babaszoba festés
Kép Kép Kép

szüléstörténetre még várni kell :wink: mindjárt jön a védőnő
gaby25
 
 


Gabyyyyy :lol:

Gyönyörűűűűű :lol:
Vendég
 


Zsófi, nagyon izgulunk értetek, és teljesz szívből drukkolunk!

Haga: örülök, a jó eredményeknek! méhszájat nem néztek? Mazsolka nagyon helyes, Albert pedig csoda jóképű a kalapban! :wink:

Pompom: grat az esküvőhöz! Lánykérés hogy történt? mikorra tervezitek az esküvőt?

Kolibri: sajna emlékszem. Mostani apa sem volt túl lelkes, de már épp ott tartott, hogy elmegy, most hogy összejött. 7főn ment volna időponto kérni. de inkább célba talált! persze most már nagy a szája, hogy ő elmegy! :D

Gaby: nagyon szuper lett a gyerekszoba, én is vmi hasonlót szeretnék, ha egyszer saját lakásunkban lakunk! Ti festettétek?
Máté jó kis hisiban van :) azok a pofizacskók :D

Dike: drukk, hogy ez a vonalzó legyen az utcsó ciklusos vonalzód!

ennyit bírtam fejben tartani, bocsi, ha kimaradt vki :cry:

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?