Új privát üzeneted érkezett!

Tegnap majdnem elütöttek a kocsim előtt a zebrán egy 5 év körüli kislányt! :( Én megálltam, ő elindult, a mellettem lévő sávban meg elrobogott egy barom. :shock: 10 cm-en múlt..... Még a két kezem is a szemem elé kaptam, meg sikítottam.... Iszonyú volt.... Alig bírtam tovább menni.

KépKép
zapáné
 
 


Vicus!

Nem okoskodni akarok és remélem nem is veszed annak. :?
Attól hogy Lilla 1 órát is szopizik az nem azt jelenti hogy nem elég neki a tejcsi. Ez csak ennyit jelent hogy szeret még az evésen kívűl is cicizni. :D
Ráadásul szép mennyiség amit megeszik. És tényleg nem úgy néz ki mint aki éhezne. :lol: Nagyon édes!

Gaby!

Gyönyörű a kisfiad!!
csipcsab
 
 


pompom! nagyon szépen köszönöm a bíztatást!!!sajnos a hőm mára nekem is leesett 36.9re.soha nem éreztém meg ennyire h most tuti sikerült.az orrom is teljesen eldugult estére pedig nem vagyokm beteg.(uhy hallottam ez is tünet) a méhszájam mindig alacsonyan volt mikor megjött, ma reggel még mindig magas. de a hőm most h leesett hát már tényleg bekéne látnom h ez se az a hónap????

pompom! és a végén esett le a hőd vagy beágyazódáskor? nézd meg az enyém lécci.nem tudod leirni h az utolso 5 nap neked h alakult?

gaby! nagyon szééép!gratulálok mégegyszer!!! :D

boniko! köszönöm!!!!

KépKép
dike
 
 

 
 

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 91200_.png

pével ne foglalkozzatok a 12. 13. napon lehetett.és lányok eddig nekem mindig 16 napra jött meg a 36.4es hőtől, mert szinte mindig ilyen a görbém.most azért nincs 37.2es hőm, mert mióta dolgozom mindig 7kor mérem,régen meg 9kor.

KépKép
dike
 
 


Dike, nekem az uccsó pár nap úgy alakult, hogy 37.1-ről lement 36.8-ra, minden nap esett egy tizedet. (36.6-al szokott megjönni)Aztán már nem mértem, mert a poz. teszt után nem esett volna jól hőmérőt a hüvelyemben tudni. A beágyazódás nem látszott a görbémen.
Vizes folyásod van most? Az szokott lenni, ugye?

Kata, én meg nekiálltam más izzadásgátlót használni, mert néha attól fordult fel a gyomrom. Mármint nem magamtól, hanem a gátlótól. :) Kapunk képet, és talán dvd-re írt anyagot is. :) Úgy várom már.... viszont meg is leszek szúrva az integrált miatt. Na az már kevésbé csábít. :?
Vendég
 


Dike
A 2 óra eltérés az 2-3 tized...szóval jó a hőd még!!!Méhszáj ígéretes!Drukkhegyek!!!

Köszi a képet Márka babáról! :D

Kata
Jó lett s szoba!Ügyi vagy!Nekünk is volt emeletes ágy, mi szerettük. :D

Zapáné
Ma volt reggel a hírekben, hogy egy másik gyermek Pesten nem volt ilyen szerencsés. :cry: Tegnap én is mutogattam egy autósnak mely száguldozott a zebra felé ahol épp mentünk át. :twisted:

Én jól vagyok, bár az éjjeli pisi után a visszaalvás gyötrelmes volt...de nem baj, majd du pihi. :D Most boltozok, páromnak segítek, mert ő meg elment áruért.

pussz

Kép
vizkriszisback
 
 


Popmpom
Mi is itt vaciláltunk a pármmal, hogy kéne vmi alaposabb uh mert milyen genetikai uh az ahol csak az ülőmagasságot meg a tarkóredőt mérték és semmi egyébről nem esett szó.Integrált teszt fizetős ugye?Mennyi?Down kórt szűr?Akkor is csináltatjátok ha az uh-n semmi gyanús nincs?

Kép
vizkriszisback
 
 


de jóóóó lenne ha igazatok lenne pompom, krisz!!!!
nagyon félek a holnap reggeltől!

KépKép
dike
 
 


gyugyi
pedig kresz szerint, ha megáll vki a zebra elött, akkor a mellé érkezö kocsinak is meg kell állnia. annyira felelötlen soförök vannak, még jo, h nem lett baleset.
Fiad sznapjárol majd mesélj!

dike
méhszáj a lényeg sztem is. extradrukk!!
addig is mesélj a melorol, milyen a tapasztalatod, milyen esetek vannak, hogy birod mellé a plusz fuvart?

pompom, krisz
orrcsontot nézessetek uh-n, kérdezzetek rá , ha magátol nem mondja a doki. aztán mjad neten utánanéztek, mekkorának kell lennie. Asszem az a lényeg, h látszodjon az orrcsont a 12.heti uh-n. Akkor nem down-os a baba. Integrált mér down-t is.
ja, és pompom, csak egy sima vv az integrált, amilyenr emég vagy 3x kell menned a vérkép miatt. Hozzászoksz a végére.
Vendég
 


kata! a gyejos melóba egyenlőre nem kell megszakadnom! :)elvagyok...papírmunka,eseteket tanulmányozok, családlátogatáson voltam már, iskolából való hiányzásos ügyek,védelembevételi tárgyalás....stb...a munkatársak jók.fuvarba csak akkor megyek, amikor a párom nappalos vagy maszekol.szóval majd holnap pl.
ja és mivel egyenlőre nincs sok dolgom a melóba, így egész nap ráérek agyalni, vagy babanetet olvasni,mint most is :D pedig azt hittem teljesen le leszek foglalva és nem tudok majd a témára gondolni!peeeeersze! :lol:
van itt turkáló is, ingyen lehet vinni ruhákat 10 dbot egy személynek. ma pl egész idáig ültem kint a padon , napoztam,mert én felügyeltem a turkeszt. :) na meg 3 esetlapot kitöltötem.:)most meg bejöttem és babásgörbéket nézegetek :lol: fél óra és megyek ebédelni...:)1re visszajövök...aztán kávé és majd benézek h ki mit írt a bnetre :lol: .ennyi volt idáig! :D

KépKép
dike
 
 


sziasztok!
Először is Gaby, hatalmas gratula! Máté gyönyörű és nagyon ügyesek voltatok! Várjuk a szüléstörténetet és további képeket!!!!!

Dike, nagyon drukkolok továbbra is! Várom a holnapi tesztet!!!!!!!

Kata, szép poci és a szoba is tök jó lett! Most már Ti jöttök! :lol: A szülésedet szívesen bevállalnám, feltéve, hogy rövidebb lesz, mint nekem volt :roll: :lol:

Vicus, Lilla gyönyörű!!!!!!!! Nyugi a szopi miatt, szerintem teljesen jó mennyiségeket eszik Lilla! Ha hallod, hogy nyel, akkor szopizik, ha már nem nyel, csak cumizik, akkor ahogy Marietta is írta, komfortszopizik, persze ilyen picúrnak még ezt is meg lehet engedni :lol:

Fenci, gratula a hízáshoz Márknak! Tejcsivel hogy álltok?

Mofly, jó, hogy jöttél újra! Laptetű jelent ám valamit :wink: :lol:

Zapáné, szörnyű lehetett :evil: annyi barom szaladgál az utakon :evil:

Susy, Levente is kevesebbeket hízik már, olyan heti 50-80 g-okat, nekem is azt mondták, hogy ez így van jól...

Ja végül nem csináltam tesztet szerencsére, mert közben megjött... :roll:

Más: lécci akinek van ideje, szavazzon ránk, köszönjük :wink: :lol: !
http://www.babavilag.com/pictures.php?g ... &pic=29992

Kép
vickybabe
 
 


Dike!
Már kérdezni akartam (anno én lemaradtam erröl), hogy mi az a fuvar???? :roll: :roll: :?:
susy75
 
 


susy! :) gyárba hordunk embereket dolgozni, azaz szeméyszállítás. :)

Vicky! köszike!

megjöttem a nagy ebédrő...ettem 3 palacsintát, ennyi volt:)
a kollágám elment ülésre hagyott itt nekem munkát, telefonálgatnom kell, időponot egyeztetni...stb...

most iszom egy kávét :wink:

KépKép
dike
 
 


Dike!
Drukkk!!

Pompom!
Gratulálok a 12. héthez!!! :lol:

Suzy!
Ok, ezt megbeszéltük. :lol:

Kata!
Babakocsit két hete rendeltük és még 6 hét, mert 8 hét a szállítási idő. Úgy gyártják le, tudod ikres kocsi nincs készleten. Gobleinezni most nincs kedvem. :roll: Pedig időm lenne... Szobakészítés áll, most a teraszt szépítgeti az uram, meg hát a hházimunka is rá marad. :lol:
Ja és Te vagy a következőőőő!!!!!!!!!! :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok lányok!

Voltunk uhun. :) CRL 55 mm, van nózicsont, mértek fejkörfogatot, átmérőt, haskörfogatot, combcsontot, nyaki redőt, minden normális. :) Ép koponya, telt gyomor, telt hólyag, zárt hasfal és mellkas, négy végtag, magzati anomália nincs, lepény a mellső falon, magasan, szívműködés 145/perc. És mocorgott, no meg csuklott nagyokat, de a végét már végigaludta, apával természetesen szétolvadtunk. :) DVD-re írták az egész vizsgálatot, képeket is kaptunk, majd estefelé mutatok 4D-t is. :)

Kata, a vérvétel nem zavar, de azért nem is várom. :)

Krisz, az integrált teszt Down-t, Edwards kórt és nyitott gerincet szűr. Nekem a korom nem indokolná, egyszerűen csak úgy vagyunk vele, hogy ha lehetőség van rá, megcsináltatjuk, hogy nyugodtak legyünk. A kombinált nem annyira pontos, mint az integrált, az AFP meg ugye elég megbízhatatlan, így maradt ez. Két vérvételből áll, a második a 16. héten, ami után megérkezik az eredmény. 25.000-et fizettünk az integráltért, +10.000 a genetikai uh, profi géppel, profi dokival, kedvesek, aranyosak voltak velünk.
Itt voltunk: www.downszures.hu
Vendég
 


pompom! gratulálok és örülök, h minden a legnagyobb rendben volt az uhun! :D

b.....atok le nyugodtan, meg is érdemlem...teszteltem most egy negatívat..kibőgtem magam már rendesen,várom h megjöjjön, legalább lenyugszom és 28 napig nem kell idegeskednem!reggel nem tesztelek!a méhszájam már nyitott.

KépKép
dike
 
 


úgy érzem h már elegetek lehet belőlem...itt már bőven a többség babás,és kellemetlenül érzem magam, h én itt nyavajgok.
azt hiszem be is fejeztem a mindennapi írást.majd ha nagyobb esemény történik velem,akkor azt megírom hát ha érdekel valakit.le kell nyugodnom,ez igy nem mehet tovább,igaz egész hónapba nem vok ideges csak igy a végén. már barnázok is,pedig soha nem szoktam, és a napközbeni hőm is csak 37.3.ez van, majd egyszer ugy is összejön.most ez van előttem.

KépKép
dike
 
 


Dike!
Igaz, hogy sokan babásak vagyunk már, de végigjártuk mi is ezt, tudjuk milyen érzés! :wink: Ölelést küldök, és hidd el, ha tovább léptek, pl inszem, az majd meghozza a várva várt eredményt. Mi két és fél évet vártunk a Babákokra, de vannak itt, akik sokkal többet is. Tudom, ez Téged nem vígasztal, de egyszer mindenkinek sierül és lesz babája!

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!


Dike!

Fel a fejjel.még semmi sincs veszve.


Nekem mára megjött,úgyhogy megittam az első csésze "csodateámat" egész jó íze van.
Vendég
 


Dike
Nehogy már ne írkálj!Olvastad a történetem...tudod mióta rontom itt a levegőt. :wink:

Pompom
25000...sajna az sok nekünk. :( A nyitott gerinc nem látszik uh-n?
Mi is megyünk 4D-sre jövő hét csüt-ön. :D Lesz babaszívhanghallgatóm is :D , tesz-veszről.6300ért.

Kép
vizkriszisback
 
 


Pompom, gratula! várjuk a képeket!

Krisz, ezt nézd meg, sok helyen már ingyenes a down szűrés ősztől! http://www.sejtbank.com/hirek/ingyenes_ ... szures.php

Dike, el ne tűnj!!!!!!!!!!!

Lili, sajnálom pirit :( ölelés!

Manóm tegnap-ma lázas volt...remélem ma jó éjszakánk lesz :roll:

Kép
vickybabe
 
 


Kata
Eddig még nem harapott meg. :) Bár ahhoz nem kell fog. Hát, nem tudom, hogy azért voltak-e rossz éjszakák, mert növögetett. Mert mióta Réka ágyában alszik, ált. 9-től hajnali 3-ig nem ébred fel. De a foga csak nemrég nőtt ki. Réka még nem megy oviba. Még nem szobatiszta. Ráadásul pénteken itt volt a védőnő, ő is rákérdezett, mondtam nem, erre ő, jobb is, mert nincs hely. :?
Ja, a szülést én is bevállalnám. Főleg, ha olyan lenne, mint Dórival. :) A Réka-félét inkább nem. :)

Dike
Nemá' elmenj!!! Akkor hogy beszéljük beléd a babát! No, meg nem az a topik címe, hogy "ha nem vagy babás, ne írj". Én drukkolok ám Neked!!

Vicky
Jobbulást Levinek!!

Pompom
Szupi, hogy minden rendben! Képet várom!

Gaby
Jaj Istenem! De édes!!! Gyönyörű!!

Vicus
Lilla is egy tünemény!

Mofly
Hát, még nem nagyon látszik a fog. Csak érezni, ha benyúlunk a szájába. :)

Na, mivel páran már hiányoltátok, rakok pár képet:

Így fürdenek együtt (2 kg van köztük):
Kép

Dédi kertjében:
Kép

Kép

Itt még fog nélkül, ezért rágok nagyon:
Kép

Na, ma megint kiakadtam a játszón. Réka rózsaszín, virágos gatyóban, rózsaszín zokniban-erre egy anyuka a gyerekeinek: vigyázzatok a KISFIÚ-ra! Asszem, kicsit nem szépen szóltam neki. Dehát vazze, az agyamra megy már a béna népség. Na, meg volt ott pár "jólnevelt" kölök. Az egyik belefeküdt a homokozóba, és lapátolta, szórta a homokot. Vagy 5ször szóltam rá, szülő sehol. Imádom az ilyet! De nem vagyok szívbajos, rendet teremtek én. :)
gtünde
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Tüncsi :)
Édes kis budha!!!! :D :D De megdögönyözöm egy hónap múlva!!!! :D :D Réka pedig nem is néz ki fiúnak! Nagyon huncut a mosolya!!

Vicky :)
Hogy van a kicsi? Milyen volt az éjszaka? Remélem, semmi komoly.....

Dike :)
Irgum-burgum. Gyere és "nyafogj" csak!!!! :wink: Itt mindenki tudja, miről beszélsz!

Krisz :)
Jövő csütörtök? De jó!!! Kiderülhet már a neme? :roll:

Lili :)
RMPPB. Hajrá csodatea!!

Pompom :)
Örülök Nektek!!! Hol az a kép?????

Zsófi :)
Melyik kicsi is lett végül? Lemaradtam.... Első sor harmadik, a csíkos?
Mire szükség lesz rá, megérkezik! :wink:

Susy :)
Mire gondoltál "fuvar" ügyben? :lol: :lol: :lol:

Kata :)
Ezzel a képpel elindulhatnátok fotópályázaton!
Te vagy a következő!!!!!! :D


Mofly :)
Beléd beszéljük ám, de Beléd ám! :wink:
Jössz a talira?

Vicuska :)
Képet méééééég!!!!! :)

KépKép
zapáné
 
 


Hali!

Gtündi
Köszi a képeket! :D
Hát Dóri tényleg jó súlyban van. :D ...kis Buddha...ez jó. :wink:
De hogy fiúnal nézzék Rékát...ahogy figyelmetlenül olvastam, azt hittem Dórát...abba még látnék is vmi relációt (a rövid haja miatt, na meg mer tiszta apja :D ), na de nem full rózsaszínben. :) Anyatigris vagy a játszótéren...el tudom képzelni. :lol:

Zapáné
:lol: Hát az már 14+2 lesz, hátha.

Dike
?

Ma alig aludtam vagyy 5 órát, későn feküdtem, éjjeli pisi és már 5.30kor kidobott az ágy...vhonnan fény szűrődött be. :? Du pótlom remélem.

Kép
vizkriszisback
 
 


Krisz!
Én is szarul aludtam. :?

Tündi!
Jaj de édes kis buddha Dóri!!! :lol: És a nővére nem is fiús, anyukák kapják be! :evil:

Gyugyi!
Ha a kocsit kérded :lol: , akkor igen, a kéket választottu, illetve az uram, mert már muszáj volt megmondani a színt, én meg persze nem bírtam dönteni a barna és e közt. :lol: Most meg majd jól fiúnak nézi mindenki Málnát is a kék kocsiban. :roll: :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi :)
Ja, a kooocsit! :lol: Most láttam csak, hogy félrenyomtam. :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi!
Hihihihi, rögtön rájöttem, csak nem tudtam kihagyni! :lol: :lol: :lol: :oops:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Dike, hogy vagy ma?

Krisz, a nyitott gerinc is látszik az uhun, úgy tudom. A szívhanghallgató angelsounds..? Mi is gondolkozunk rajta. :)

Tündi, nagyon szép kis családod van. :)

Én is nagyon rosszul aludtam éjjel, melegem volt, pisilni jártam, elfeküdtem a nyakamat, baromságokat álmodtam, viszkettek a szúnyogcsípéseim.. huhhh... hosszú éjszaka volt.

Na és itt van ő, így aludt. :) A képminőség nem túl jó, fényképeztem papírképről, bár ennek ellenére apukám már vélt felfedezni egy darab kukit. :lol:

Kép
Vendég
 


Tünde, köszönjük!
De édik a picik! Dóri hihetetlen jó húsban van! Hány kg most? Réka meg tiszta anyukája :lol:

Zapáné, köszi neked is! Hála, ma már kutya baja, az éjszaka is jól telt. Hétfőn kapta a 4 hós oltást, az viselte ennyire meg.

Pompom, gyönyörűséges kis babóca! Nekem is nagyon kukigyanús ott a lába között :lol: :wink:

Kép
vickybabe
 
 


Dike???

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


dike
megjött a szemétje? tényleg ne tünj el, azért 3-4 naponta irogass, ha nem akarsz olyan gyakran jönni. De itt nagyon drukkolunk egymásnak. Kriszék is vagy 4 évet vártak a bébire, de itt a régiek közül is min 6 honap volt a sikertelen, ha jol emlékszem. Szoval kitartás és türelem, bár tudom, rohadtul nehéz. Most szépen bedolgozod magad, annyi munkaviszonyod lesz, hogy kapsz utána táppénzt meg sok gyedet, aztán máris babás leszel. Igy oké?

pompom
jaj de édes, tényleg nagyon formás a baba, ahogy a nagykönyvben mutatják. Tényleg log vmi a lába között, bár azt mondják, ilyenkor a csiklo is kiáll még.

tünde
játszon nálunk is vannak felelötlen szülők, akik a vadállat 6 évest felügyelet nélkül hagyják, én meg rendezhetem öket is, hogy az enyémnek ne legyen baja. Aztán meg meg az anyjához panaszra :evil: , hogy az a csunya néni rászolt.
Hu, jo husis Dóri, lassan egysulyuak lesznek :) majd nem tudják örökölni a ruhákat, vehetsz kettöt mindenböl :P Szépen beköltöztetek?
látom, ti is fel vagytok szerelkezve játékkacattal, meg egy halom kisautoval. Dori milyen szépen ül!! Réka elvan vele?
nincs hely az oviban? wazz, akkor hogy képzelik, hogy hamar visszamenjen dolgozni a szülő?? :roll:

ma el kell mennem fogorvoshoz, de nemtom, mikor rednel. Gondolom, ezt már nem vállalnátok helyettem :wink:

ha a szülésre ennyien beneveztek helyettem, akkor mindenki nyomhat egyet. nekem már csak annyi marad, hogy a hasamra fektetik :lol:

gizi
neked is minnyá tesztidö. meg minnyá esküvö :)

zsofi
ha fiunak nézik Máénát, mondd meg, hogy olyan kocsit nem gyártanak, amelyiknek egyik fele kék, másik piros.

a talin közös babaképet csináljatok ám!!!

lili
reméljük, a tea hatni fog!!

fenci
akkor Márk nemsokára megduplázza a szül.sulyát!!

gabyék ma jönnek haza?

kolibri
van már nö pasigyogyász?

Hogy köszön el a szemész?
-viszontlátásra.
Hogy köszön el a fülész?
-viszonthallásra
Hogy köszön el a nögyogyász?
-majd benézek.

lehet, már ismeriktek, de sztem marha jó
Vendég
 


Pompom
Nagyon jó kép...pont telibe. :D
Angelsounds,igen. Tényleg min. 9900, de érdemes az akciókat vadászni , ill a teszveszen már többször is hirdettek ilyet.

Kép
vizkriszisback
 
 


pompom! de csodálatos kis babád van! :) én is mint ha látnék ott kukit :D

köszönöm mindenkinek a megértő szavakat, aranyosak vagytok, de akkor is le kell állnom, visszafogom magam, és nem fogok görcsölni.persze ma nagyon könnyen beszélek, mert már sokkal jobb kedvem van mivel 1cn, és nem kell izgulni. :)

tunde! nagyon aranyosak, h lehet összekeverni??szerintem nagyon is jó látszik h kislány!

lily! remélem a teaával sikerrel jársz!

gizi! drukkkkkkkk!

KépKép
dike
 
 


Sziasztok! :lol:

Dike!
ezek szerint megjött?a rühese! :twisted: de ne tűnj el, hiányoznál.csak tényleg légy lazább(hű de utáltam, mikor nekem mondták ezt :oops: :shock: )

Lili!
neked is RMPPB :evil:

Tünde!
nagyon édesek a jányaid :D

Pompom!
gratula a 12 héthez!és tök jó a kép :D

Krisz!
nekem is ingyen volt az integrált.azon a sejtbankos oldalon nézd meg a kórházatok rajta van-e a listán :wink:

Gyugyi!
rég hallottam a macsról 8)

Kata!
nagyon tecc a vicc :P
mindjárt szülsz :D

Viki!
ti is már 4 hósak vagytok! :shock: :D

Gizi!
drukk+++++++++

Csipcsab!
dehogy sértődöm meg, sőt, minden véleménynek örülök :lol:

hű, mi volt még..... :oops: :roll:

most csak 2,5 órákat alszik. :roll: ja, és tegnap este bevittem a hálóba az ágyra apához :lol: , és ott bealudtunk éjfélig. :oops: szal az esti fürdetés elmaradt :oops: :shock: :lol:
most is ott alszik, rájöttem, h jobb néha fekve szoptatni, mikor én is hulla vagyok :P na de ebből nem lesz rendszer :lol: megy szépen vissza az ágyba a kisasszony :lol:

sebem okés, nem is érzem 8)
Vendég
 


pompom: én is látok vmi kuki-félét :wink:

Dike: lily: RMPPB!!! hajrá köv hónap!!! drukkokat köszi!

Tündi: gyerekek imádnivalóak :D :D

Kukac: hogy vagytok??? dokinál voltatok mostanság?

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Sziasztok csajok! :D

Gyorsan olvastam, mert még vasalnom kell... ja és a hajmosást tolom már vagy 3 napja... nincs időm..... :oops: 8) :lol:

Nagyon édesek a babók a képeken! :wink:

Én is elaludtam tegnap a hátam, alig bírok magammal, még a manót is nehezen emelem, fejem alig bírom forgatni... :( :evil: Nagyon el kéne menni masszőrhöz, nem hiszem hogy magától hamar rendbejön... :?

Pompom :D Gratula a 12. héthez! :wink:

Gaby :D Éééédes Máté baba, várjuk a további képeket! :wink:

Gyugyi :D Én még gyerekkoromban egyszer utaztam a buszon. A busz megállt a zebra előtt, mellette a hülye Trabantos meg száguldott. 8 év körüli kislány repült vagy 10 métert... nemtom mi lett vele. :(

Vicus :D Márk 100-120-akat eszik. :wink:

Megyek mert éhes a babóm.

Puszi mindenkinek!
fenci
 
 


http://www.beautifulcervix.com/cervix-p ... of-cervix/

Fotók a méhszájról napi lebontásban.

KépKép
zapáné
 
 


Dike, sajnálom pirit, viszont örülök, hogy jobb a kedved :wink: :lol:

Fenci, hajmosás téma ismerős :lol: Masszőrt én is tervezem, mióta megszültem, de még nem jutottam el :oops: :? :roll:

Vicus, Levente is olyan 110-120-akat eszik, pedig ő már 7 kiló. Nappal alszik 2,5 órát? Mert akkor mázlista vagy :wink: :lol: Egy ágyban alvást én is ellenzem, de sokszor győz az én fáradtságom, főleg ha hajnalban ébred L. és nem akar visszaaludni, én meg zombi vagyok :roll: :lol:

Gizi, drukkolok én is! Mindjárt esküvő! 8) :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Viki!
szavaztam :lol:

most az előbb csak 40-et evett :shock:
mégegy kérdés.ti mindíg minden szopi után fejtek?én csak az első héten, már nem. :roll: és csak cseppekben jön a mellszivóval, pedig elektromos.dőlnie kéne? :roll:
Vendég
 


Köszönöm a babadícséreteket. :)

Kata, igen, abból a "lógóból" még bármi lehet. Vagyis nem bármi, hanem csikló vagy igazi lógó. :)
Hogy viselted a fogdokit?

Krisz, ahogy nézem most többet is hirdetnek teszveszen... még át kell gondolnom. Ahogy ismerem magamat, ha nem találnám meg azonnal a szívhangot, az én szívhangom verné ki a biztosítékot. Szóval lehet hogy én önparáztatnék. :)

Gyugyi, nem semmi az a méhszájas oldal. Láttam már régebben, és már akkor is el voltam hűlve a részleteken... tetszett nagyon. Jó volt képeket társítani a működésemhez.

Dike, sajnálom. :( Jövő hónapban pé előtt vagy után mész dokihoz?
Vendég
 


Vicuska, én nem nagyon fejtem már az elején sem, csak ha úgy éreztem nagyon feszül a cickó...nem lett volna energiám rá.
Tejserkentőnek próbáld ki az urtica urens 5ch-t, nekem bevált!

Kép
vickybabe
 
 


Dike!
Èrtem, köszi!
Sajnálom ,hogy megjött, de én is csak azt tudom mondani, hogy kitartás!!!! :wink:

Krisz!
Nekem is van szívhang hallgatóm, és nagyon jó volt,a sok negatív élmény után. Tényleg megnyugtatott, hogy minden nap meghallgattam Manó szívecskéjét. :lol: :lol:

Vicuska!
Lilla nem veletek alszik, ugye?
Èn se fejtem, csak néha, mikor éreztem, hogy több van és azt le is fagyasztottam. :P

Pompom!
Gratula a jó eredménykhez és nagyon szép a fotó!! :) :)

Gtündi!
Nagyon édik a csajok! Dóri jó kis husi!!! 8)

Képzeljétek ma átfordult Vinzent hátról hasra!!!! :lol: :lol: :lol: 8)
susy75
 
 


Sziasztok!

Tegnap Gaby hívott,hogy Máté besárgult, nem mehettek haza! mivel kevés tejci volt és nagy a súlya emiatt infúziót is kapott drágám !meg ingyen szolit!

de amikor beszéltünk, akkor már volt sok teje Gabinak! csak úgy habzsolt Máté :lol:

Szép napot!
Vendég
 


Szép jó reggelt!


Susy
Gratula Vinczentnek!Ügyi!

Gaby
Jobbulást Máténak!!!

Pompom
Én nem hiszem, hogy parázni fogok. Mellesleg én olyat akarok vele csinálni, hogy felvesszük apa szívhangját és minden este lejátszuk a babónak, akkor majd őnála is könnyen megnyugszik születés után.Ez a terv. :D

Zapáné
Pont reggeli közben néztem.Böee :roll:

Megyek 8ra suliba korrepetálni...

Kép
vizkriszisback
 
 


az úgy volt, hogy apa már jó pár napja mondogatja, hogy megnőtt a mellem. én betudtam annak, hogy hiztam kicsit. aztán állandóan aludni akakrtam. meg enni. meg aludni. meg enni, mert akkor nem fájt a fejem, nem émelyegtem. aztán hisztis lettem. és nem bírtam anynit futni mint korábban. és elkezdett feszülni a mellem. nem úgy mint régen mensi előtt, de feszült. és a hasam akkor lett mint egy ház. tegnap el is mentem futni, de kevesebebt bírtam megint, illetve utána nyilallgatott a hasam. aztán tegnap este apjuk azt mondta, hogy már nem bírja tovább és most rögtön de azonnal teszteljek. mondtam, hogy jobb reggel. gyújtögettem pisit, de csak 3 órát bírtam, (hajnali 2kor is keleltt pisilnem) így végül reggel fél hatkor teszteltem, és ez lett belőle (előben erősebb, és rögtön megjelent a csík :D


Kép

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Csak egy gyorsra jöttem!

Giziiiiiiii! Mit látok?! :D jaj de nagyon örülök neked! Gratulálhatok? Ugye nem vagy babonás? :wink: Szívből gartulálok! :wink:


Nincs időm visszaolvsani! :( Szinte semmire sincs...... na de nem bánom ám, nagyon élvezem.... :wink:

Sajnos nem tom kivel mi van. :(
Dobok pár képet, hogy mi is ennek az oka! :wink:

Dóra itt mászásból felül, majd jól hanyatt vágja magát, ezzel előidézve nálam egy szívrohamot. Na de azért nincs kép az ülésről, mert anya szemfüles és már mögötte is terem, hogy elkapja! :P

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Ne hari, csak ennyire futotta. Mindenkinek csók!

Kép

Kép
gröni
 
 


Gröni: köszi :) babonás? kicsit, ésszel, miért?

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Gizi!

A gratulálás miatt. Itt mindenki csak halkan mer, én meg szeretnék jó hangosan! Lehet? :wink:

Na, futok! Gyorsan végigpörgettem. Gyerkőcök nagyon szépek, egytől-egyig! :wink:

Gaby!

Gratulálok Mátéhoz, nagyon édes! Hosszú, boldog életet kívánok neki!

Kép

Kép
gröni
 
 


Gröni: nem-nem, köszi a gratulát! én igyis-ugyis halálra fogom izgulni magam :?
Apa kiköltözött már? és Ti? átköltöztetek?

a vonalzómon a szülés időpontját kicsit átállítottam, m ert a 30 napos ciklusaim miatt rosszul számolt. a kalkulátor szerint 2010.01.30.

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Gröni: én meg el is felejtettem írni, hogy Dóri hatalmasat nőtt és egyre szépségesebb:) azok a szemek! :wink:

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?