Új privát üzeneted érkezett!

Adiadi eleinte nekem is nagyon nehéz volt.sőt Máté még most is nehéz eset.sokszor kiborít!!!!!!! :x :x :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Dia, szerintem ez gyerekfüggő, hogy ki hogy éli át az új helyzetet! Nekem a nagylányommal annak idején semmi gond nem volt! Neki az alaptermészete is más, mint a kicsinek, ő az a jókislány típus! A kicsi viszont makacs, lázadó, ha rászólok, azért is az ellenkezőjét csinálja, feszegeti a határokat! Nem könnyű vele...
A férjem már dolgozik, kétszer már nekem kellett intézni egyedül az esti fektetést, az se volt semmi, de megoldottam valahogy. Nagyszülők nem sokat tudnak segíteni, anyósomék messze laknak, betegesek, anyukámék meg dolgoznak ezerrel. Én meg érzem magamon, hogy ingerültebb vagyok a kelleténél, lehet a hormonok is szerepet játszanak most ebben. Őszintén szólva várom a szeptembert, hogy a kislányom is elkezdje végre az ovit, bár lehet nem lesz akkor sem könnyebb, ha minden második héten lebetegszik majd....
Na jó, inkább nem fárasztalak tovább Titeket a problémáinkkal.
Puszi mindenkinek!

Kép
adiadi
 
 


Adiadi most még a hormonok is közrejátszanak!!!!!!!
emlékeszel az elején én is mennyit panaszkodtam és sírtam itt nektek.kell az a 6 hét és utána érezhetően jobb lesz!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

úgy fogok tenni,beszélek a dokival aztán majd látom...de,jó lenne egy kivizsgálás az a tuti...

KépKép
bettike83
 
 


most beszéltem apukámékkal.május 26-án helyezik örök nyugalomra a mamikámat!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Tegnap voltam ctg-n.Sajnos magas a vérnyomásom(még jobban mint eddig),emeltek a gyógyszer adagon és még egy másikfélét is kaptam.Egész nap fáj a fejem,szédelgek.Holnap kell hívnom a dokit mert óránként mérem a vérnyomimat.jó lenne ha a hétvégén beindítaná a szülést........ :roll: :wink:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


nita

:cry:

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Adiadi!
Gratula a nagy legényhez!! :)
Sajnálom hogy a kisebbik lánykád nehezen viseli az új helyzetet :? ,de reméljük majd csak változik ő is és jó kislány lesz!! :wink:

Nita!
Sajnálom, részvétem! :(

Mucus!
Sajnálom magas vérnyomit! Még a végén úgy jársz mint én, nekem is az miatt indították meg a szülést.. De valahol örültem is neki hogy minél elöbb túl leszek rajta....
Kitartás!!! :wink:
Mennyire magas most a vérnyomid??

Királylány!
Reméljük nem lesz féltékeny Bence a kistesóra! Én is nagyon féltem hogy Kíra az lesz, de szerencsére semmi gond vele, nagyon okos és sokat segít, mindig csak dajkálná az öcskösét :D

Teszek pár képet:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


kirus

édesek a gyerköcök :)

KépKép
bettike83
 
 


Kirus!
Én se bánnám már ha megindítanák a szülést. :wink:
Írnál róla,hogy ez,hogy zajlik?Balonnal tágítanak?Vagy ilyesmi?Fáj a burokrepesztés?Minden érdekel! :)
A vérnyomim változó,itthon 145 volt az elmúlt 2 napban a legmagasabb de a kórházban 164-et is produkáltam.
Ami ennél jobban zavar,hogy két napja brutál fejgörcseim vannak ami nem szűnik meg csak picit csillapodik időnként.Már 3x1 dopegytet és 3x1 kordaflexet kell szednem.Az utóbbi csinálhatja a fejgörcsöt mert ez nem volt korábban.
Ma hívom délután a dokim,hogy mi legyen...
Persze most nincsenek keményedéseim..... :evil: Légyszi írj minél előbb! :wink:

Ja!Tündériek a gyerkőcök.Jaj már Domi is annyira várja tesót!

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Mucus ugyan nem tőlem kérdezted de a burokrepesztés nem fáj.semmit se érzel.annyit hogy valami forró folyik a lábadnál.......
tágításhoz általában ballonoznak de oxytocint is adnak!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mucus!
Hu akkor nem semmi vérnyomásaid vannak :shock:
Nekem a kórházban már az 5*1 dopegyt meg a 2 szem kordaflex sem segített.. Maradt 180/100 a vérnyomim... :?
Aztán jött az infúzió ami lassacskán kicsit levitte..

Nekem most kissé fájt a burokrepesztés vagy talán csak az ahogy turkászott bennem.. amugy egy ollo szerűvel csipi ki a burkot és akkor elfolyik azonnal a víz...
Meg oxitocint kaptam attól sürüsödtek a fájások és tágultam..

Én a ballonrol nem is hallottam még.. vagy csak a mi korházunk ilyen maradi??
:roll:
Vendég
 


Kirus szerintem a ti kórházatokba is alkalmaznak ballont csak neked nem kellett.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kirus

nem irsz nekünk szüléstörténetet? :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Beszéltem tegnap este Lylyvel. Már aggódtam, mert nem reagált az sms-re sem. Tegnap hívott. Jól van, csak bent van a kórházban. 37 hetes, de a mahzat 39 hetesnek felel meg, így a doki ellenőrzés alatt tartja. Hétvégére vagy egy-egy napra hazamehet, de utána irány vissza. Bencéje szegényke sűrűn beteg, összeszedett valami vírust, így a párja most kemény napok mögött/előtt áll, de le a kalappal előtte. Ha megszületik a baba jelentkezni fog.

Diuskám várom ám a nagy hírt!

Szép napot!

királylány
 
 


Sziasztok!

Diuskám,
köszönöm, hogy hírt adtál rólam!
Hétvégére megint hazaengedtek, bár görcseim már egyáltalán nincsenek, csak a szokott keményedések, amik teljesen rendben vannak már ilyenkor.
Csanádot minden szonográfus két héttel nagyobbnak méri, egy bibi van, hogy nem akar befordulni, óriási ramazurikat rendez a pocakomban, én pedig már úgy nézek ki, mint egy bálna. A dokim szerint simán nekimegyünk a faros szülésnek, amitől én elájultam egy kicsit, de állítólag ő nagyon profi ebben. Mindenesetre nem szeretném kipróbálni. Szerencsére a kórházban nagyon jó a társaság, örülök, hogy ennél, és nem a fehérvári kórháznál maradtam, mert össze sem lehet hasonlítani a két intézmény szakmai hozzáállását. Itt rend van, mindenki törődik velünk - szerintem túlságosan óvatosak is - még a 38 hetes kismamákmál is "visszatartják" a babákat. Fehérvárról nem egy doki átjött ide, na, ők is meséltek egyet, s mást. Igaz, hogy sokkal kisebb a kórház, koraszülött-intenzív sincsen, de annyira ismerik a fehérváriakat, hogy a legtöbb koraszülöttet Pécsre vagy Veszprémbe irányítják, ha lehet, Fehérvárt kikerüli a dokik többsége. Ez is mutat valamit...
Megpróbálok majd visszaolvasni is, remélem, mindyájan jól vagytok!

Nita,
részvétem, nagyon sajnálom!!!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Lyly de jó, hogy hazaengedtek hétvégére. Örülök, hogy bejelentkeztél. Vigyázz magadra, jó legyél, Bencének jobbulást! Puszi.

királylány
 
 


Lyly de jó hallani rólad!!!!!!
várjuk már nagyon a jó hírt!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska őszinte részvétem :cry:

Lyly hátha megfordul a fiad, bár én nem fordultam meg de anya azt mondta szerencsénkre kicsi voltam 2700 g és picike volt a fejem farral is simán megszült. Remélem nálad sem lesz gond!!!!

Bettyike Voltál végül endokrinológusnál? Ne hagyd magad néha sajnos addig kell kopogtatnunk míg megtaláljuk a megfelelő orvost aki legjobban megközelíti a gondokat és segíteni is tud rajtuk.

Mucus te még bírod?

Én sajnos nem tudtam gyakrabban jönni :oops: anyukámék voltak itt akkor minden nap tettünk vettünk, este meg vagy öcsémmel skypoltunk vagy apa nézett meccset a netten. Aztán anya hazament apa maradt, de az irodába is rengeteg munkám volt (míg anya itt volt 1 hétig nem voltam dolgozni sem). Aztán este még főztem és hulla fáradt voltam semmi kedvem nem volt nettezni.

Én jól vagyok, pocak növekedik. Az idő is gyorsan rohan én meg egyenlőre még nagyon jól vagyok. Bár már látom, hogy a hajbókolás már nem megy. Tegnap nekiálltam a kádat kisúrolni és mikor fel akartam állin, hát...még a pocim is fájt. Férjem észrevette és már nem engedte, hogy befejezzem pedig már csak ki kellett öblögetni de megcsinálta ő és gyorsan fel is törölt. Nem akartam megint ráhagyni a takarítást, nem volt itthon így kiporszívóztam és fel is mostam. Közbe meg nem pihentem, mert nem akartam, hogy ne legyek kész mire hazaér. Hát éppen a fürdőkád fölött hajoltam mikor megérkezett. Pedig nem éreztem, hogy fáradt lennék csak a felállás volt már nehéz :cry: Hiába nem mindegy ha a hájt nyomod össze vagy a babát.

Többiek merre vagytok? A jó idő meg a picik tuti lekötnek benneteket is, na de ha van időtök írjatok ti is pár sort :wink:

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!
Nem tudok aludni hát gondoltam beköszönök.
Két napja lépcsőzök(hatodikon lakunk :) ),tegnap,tegnap előtt semmi nem volt.Ma 12 percesek voltak és nagyon fáj a hátam.
Remélem 1-2 nap és megérkezik picur mert már mindenki nagyon várja.A család naponta többször telefonál,érdeklődik..... :twisted:
Kirusnak írok ha már a szülőszobán vagyok. :wink:
Legyetek jók,puszi mindenkinek!

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Sziasztok!!!!

Barnikám meg Mátém is nagyon beteg.lázasok meg minden van.
szóval a hócipőm is kivan.közbe intézzük a mama lakását is........

tegnap voltam börzén vagyont otthagytam.vettem utazóágyat,..szuper.rengeteg ruhát.........

Mucus várjuk a híreket!!!!!! :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


melish

kezembe vettem a sorsom :wink: beindultak a dolgok :)

KépKép
bettike83
 
 


Betti hajrá!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kírus Nimródnak boldog névnapot kívánok!

királylány
 
 


Sziasztok!
Még mindig egyben,el is vagyok keseredve.
Tegnap voltam ctg-n,uh-on.
A méhszáj még mindig fent így esély sincs a szülés megindításra.
Picur kicsike,ez is zavar,hogy nem akar nőni(kb:2800g lesz). Sad
Ráadásul a hétvégén nem lesz szülésznőm se és dokim se ha véletlenül beindulna a szülés.Fasza kilátások. Evil or Very Mad
Ezt még tetőzi,hogy valószínű így már lecsúszok a gyesről is. Rolling Eyes
Magam alatt vagyok rendesen........

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Dius kitartást! Ne keseredj el! Nem baj ha picike lesz, bár ez a mérés nem pontos ám, majd megnől. éN MONDJUK NEM IS SZERETNÉK NAGY BABÁT Bocs a caps lock-ért, de már nem javítom át. Szóval én örülnék ha 3 alatt lenne, mondjuk 2900gr.

királylány
 
 


Dia nyugi.hidd el jobb és könnyebb megszülni egy kis sulyú babát mint egy nagyot..........majd kint meghízik!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mucus sajnálom a helyzeted, a súly miatt szerintem se aggódj, lehet abból még 3 kg fölött is :wink:

Nita, fiúk meggyógyultak?

Betty-ke hajrá!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


köszönöm,muszáj hajtani mert akkor nem érek az űgy végére soha..

mai görbe

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/e ... f31e76470f
_100402_100430_1272585600_.png

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!
Mucus,szorítok,hátha....ma még van dokid,ugye???
Nita,fiúk,hogy vannak??
Melisch,hogy rohan az idő!De jó,nemsokára te jössz!
Királylány,4 D-re mentek?? Neked Bence császáros volt??
Valamit még akartam....ja...most állítottunk május fát Melcsinek,majd lefényképezem...
És egy kép róla: NE IJEDJETEK MEG,NEM ELCSERÉLTEM,CSAK KISZŐKÜLT A MAJDNEM FEKETE LÁNYOM!! Kép

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda: tegnap úgy döntöttünk, hogy nem megyünk. Gábor azt mondta ő csak azt szeretné tudni, hogy fiú lesz e vagy lány. Én ugye meg lepetést szeretnék....így kihagyjuk. Ha megyek legközelebb és olyan lesz a helyzet akkor kérek egy 3d-s képet a fejecskéjéről.

Hát mit mondjak jól kiszőkült! Először azt hittem Pityeszről tettél fel képet :lol: Nagyon hasonlítanak. Vagy csak nekem? De nagyon aranyos!

királylány
 
 


melinda

nagyon édes melcsike :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!!!!

Melisch sajna még betegek.javulgatnak már.de Máté nagyon nem tetszik nekünk.minden előjel nélkül kihány mindent.hétfőn visszük dokihoz vérvételre.elég volt ebből.............

Meli mér vágtátok le a haját??????????? :( :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Végre itthon, de nem tudok aludni, az előbb elment a nyákdugóm is. :lol:
Mucus szorítok, hasonló cipőben járok!

Nita,
nekünk Bence három hétig 3-4 naponta hányt - most van egy hosszabb szünetünk - és fájlalja a gyomrát. Megint van Calici, meg amit csak akarunk, voltunk a szokásos gasztrós dokinknál is, most várjuk a véreredményeket. Én is említettem neki a hajnalonkénti hányást, bár nálunk az esetek többségében egy egyszeri hasmenés is társult a dologhoz, azt mondta, akár 4 hétig is elhúzódhat egy ilyen vírusfertőzés, hol jobban, hol rosszabbl van a gyerkőc. Mi is aggódunk, de a vérvétel eredményéig már nem akarunk tovább lépni, a háziorvosunknak is ez a véleménye. Bence egyébként élénk, huncut, sokat eszik, aztán hajnalban jön a hányás...

Dia,
nagyon megy az idő nálatok is! A kórházban szerencsére nagyon kedves csajokkal kerültem össze, remélem, még barátság is lehet belőle. Sokat nevettünk, másképp ki sem bírtuk volna ezt, én egy hónaig voltam bent, de van olyan, aki már a 8. hetet kezdte, és olyan is, aki lombikos, és végig bent marad októberig.

Vigyázzatok magatokra!!!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok!

Mucus!
Várom nagyon a híreket!!!! És drukkolok nagyon, hogy most már előbujjon Koli!! :wink:
Ne aggódj a súlya miatt, az csak egy becslés, na meg aztán majd megnő ide kint!!!

Melinda!
Nagyon aranyos Melcsike, és jesszusom már mekkora! :D

Királylány!
Köszike a köszöntést aranyos vagy!!!
Várjuk majd a képet a tesóról!! Hogy birod ki hogy nem kérdezed meg a nemét :shock: :shock: :shock: , nagyon türelmes csajszi vagy :lol: :wink:

Szerdán voltunk méreckedni, nagyon gyorsan gyarapodik Nimród..
4130g és 53,5cm
Szóval 4 hét alatt megugrott 1070 g-al és 5,5cm-rel :D
Amúgy jól vagyunk, éjszakáink türhetőek, enni kel fel aztán alszik vissza...
Néha nappal kicsit nehezebb vele, de olyankor felöltöztetem aztán kiviszem sétálni, amig megy a babakocsi addig semmi gond... na de mikor megáll akkor rögtön fel is kel..
Úgyhogy nálunk nincs az hogy kiteszem a teraszra és akkor alszik 1-2 órát...

Nita!
Jobbulást nektek!!!

Ki hova megy mit csinál ma??
Vendég
 


kirus

akkor szépen gyarapodik a pici fiú :)
és Kira oda van az öcsikéjéért? :)

KépKép
bettike83
 
 


Nem tetszett mert már szászerka haja volt,gyenge,mindig elfeküdte.Meg úgy nézett ki,mint Shakirának,csak fordítva a vége volt barna,az új meg szőke..szóval nagyon lenőtt kinézete volt.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda

majd megnő neki,és igy legalább erőssebb hajacskája lesz :)

KépKép
bettike83
 
 


lyly köszi hogy ezeket leírtad.holnap mi is el akarjuk vinni vvre Mátét....ő is csak éjjel rókázik vay fosizik.............

nagyon várom már a híreket a kis pocaklakórol!!!!!!!!:))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Még egyben. :)
Tegnap voltam ctg-n,nagyon jól érzi odabent magát,nem akar még kibújni.
Pedig akkor éjjel is 7 perces fájások voltak a méhszáj mégse rövidül. :?
Remélem a jövőhéten már lesz eredmény,ha nem még várnak 6 napot az indítással. :roll: Kedden megyek ismét ctg-re remélem már ott is maradok. :D
Ahoz képest,hogy holnapra vagyok kiírva elég aktív vagyok,tegnap is óriásit csavarogtunk a Városligetben és itthon is mosok,főzök,takarítok.....

Puszi mindenkinek!

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Mucus majd csak ki bújik az a kis lurkó!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mucos jó olvasni, hogy még iylen jól bírod magad :wink:

Lyly neked is megy a drukk!!!!!!!!

Melinda már iwiwen megnéztem egy ideje a képeket és láttam a változást Melcsin annyi hasonlít Pityeszre, hogy tényleg rámondhatod, hogy az ő egyik régi képe. Nagyon ennivaló. Pityesz meg jól megnőtt!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

Jöttem egy hírrel..reggel írt Mucus!!!

Fél 3-tól 5 perces fájásai vannak és fél 7-kor elfolyt a magzatvíze ugyhogy már szülőszobán van :!: :!: :!:

Nagyon drukkolunk!!!!!!!!!!!!

És jövök majd a gólyahírrel is!! :wink:
Vendég
 


Hajrá Mucus!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


mucus

nagyon drukkolok h minden okés legyen és gyorsan lemenjen a szülés :)

KépKép
bettike83
 
 


Megosztom veletek is az örömhírt!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Megszülettem, Ludvig Kolos vagyok. Ma délelött 10:18-kor, 54cm-rel, 3170g-al. Anyuci és én is jól vagyunk! Puszilunk mindenkit!
Vendég
 


jaj de jó :) nagy nagy gratula nektek :) :)

KépKép
bettike83
 
 


Mucuskám, sok boldogságot és rengeteg tejcsit kívánok!

Nita,
írd meg, mi volt Mátéval!!!

Melisch,
gondolok ám én is rátok! :D

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok!!!!!
Máté korházba került.kiszáradás miatt........apival váltjuk egymást....
már 2 infúzió lement neki...
nagyon nehéz.alig bírtam vissza tartani a sírást.szegényem könyörgött hogy hozzuk haza!!!!!!!!!!

Mucusnak GRATULA!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mucus hatalmas gratula. Nem is lett olyan pici baba. Ügyesek voltatok!!

Nita nektek, kitartást. Gondolom nagyon nehéz lehet, én is mindig ettől rettegek. Máté remélem mihamarabb hazajöhet.

Sajnos én nem tudok annyit jönni, de olvastam a kép dicséreteket, és köszönöm Mindenkinek!

Kép
Kép
boganna07
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: