Új privát üzeneted érkezett!

Furti
Hat mert mikor nem vgyok egy csomot vgy(na nem csak te ugy altalaban mindenki akkor van :? ) Jatszora se mentek semmi? :shock:

Kataaaa
:D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Visszatértem! Képzeljétek tegnap óta van otthon net, úgyhogy most már mindig tudok majd írni.

Hú, én most a meglepetésbulival vagyok most nagyon elfoglalva, holnap lesz. Elmesélem kicsit: Andriska 30 éves lesz, 36 barátját hívtam meg, nem tud semmiről. Úgytudja, hogy megyünk az anyukájáékhoz vacsizni, aztán lemegyünk a kocsmába iszogatni, mejd megyünk Tatára bulizni. De a kocsmában már ott várjuk tortával meg mindenki ott lesz :D
Ajándékba meg tandemugrást kap repülőből, amit úgy dobtunk össze. Remélem nem sejt semmit.

Bridget, dolgoztál Japánban?
Andris külön élvezi összeszerelni a bútorokat, de ha tehetné úgy gondolom, hogy ő sem bajlódna velük.

Kata, a panelprogram miatt van a felfordulás?

Kérdezhetek tőletek egy intimet?
Amikor peteérés van, és szeretkezni kell, akkor nektek teljesen úgy ment, mint amúgy?
Mert mi tegnap azt beszélgettük, hogy annyira hiányzik belőle az a spontán mindenség.
Na, mindegy :D
Azért kíváncsi vagyok, hogy nálatok ez hogyan ment....

Nócika, Regina gyönyörűséges!!!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Fürti, az Aludj jól, gyermekem című könyvet alkalmazom, kezd használni. :wink:

Bridget, igen, sokat vagyunk levegőn, tuti nem az hiányzik.

Nóci, remélem, Regi hallásával nem lesz gond. Rám is rám kenték anno, hogy süket vagyok, aztán semmi baja a füleimnek. :shock:

Dorka, én a programozott szexet nem is szerettem, sosem volt hozzá kedvem, és sajna nem is jött össze. De nektek megy a drukk!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

 
 

Sziasztok!

Nos ide jutottam végre én is!

Köszönöm szépen mindenkinek a kép dicsit jól esik! Amugy csak a képen sikerült pufira az arca egyébként nem is olyan pufi!
Nos a hallása az van csak nem olyan mint bárki másnak! Mert állitolag egy ember kb 20 decibellel hall mig Ő neki 75-80decibelnél hall! :( De kap majd elvileg egy speckó halokészüléket amivel majd szépen rendeződik mert még időben észre lett véve! De majd a jővő héten megmondják a Heim Pál korházban, hogy akkor most mi is van! Mert ott ujra fullra kivizsgálják! És majd akkor el döl!

Brid! Sosem volt szó arról, hogy Noémi lesz a másik neve! Pendi mondogatta, ha egyszer kislánya születik akkor Noémi lesz a neve! Én csak anyit mondtam, hogy Noémit nem adnék neki semmi pénzért! nem bizti, hogy ezekkel a szavakka mondtam, de ez volt a lényege! Amugy a Regina mellé a Violát gondoltam, de Tímea maradt!!

Dorka! Nálunk is volt programozott sex! És annak tényleg nem olyan a fillingje mint máskor, de a cél érdekében mindent beleadtunk! De mikor végül is össze sikerált a baba abban a hónapban gondoltam is rá meg nem is! Vagy hogy is mondjam zt?! Na de a lényeg, hogy akár hogy is jön ki a lépés akkor is ugyanugy jól fogod érezni magad!
Örülök, hogy sikerült otthonra is a netet beköttetni ugyhogy mindennap várunk, hogy odákat zengj!! :D :D :D :D
Ja és a meglepi nagyon jól hangzik! Tandem ugrás????? De jó! Jók ezek a barátok, hogy így össze lehet hozni a csapatot! Ha lesz foto kérünk ám mi is a buliból! És milyen torta lesz???

Beze! És mikor neked ezt mondták mit csináltak?? Hogy vizsgálták meg? Vagy mi volt hogy volt?? Mesélj kicsit???

Kata! Örülök, hogy a nagy mindenség közepedte itt vagy velünk kicsit!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok Leánykák :)

Beze :) én a Suttogót próbáltam alkalmazni, de rájöttem, hogy ezek a könyvek nekem nem jönnek be, mert összezavarnak a józan eszemmel együtt :lol:

Nóci :) örülök, hogy nincs nagy baj :wink: eltüntél az msn-ről :?

Dorka :) nálunk is volt progis szex, de aztán elkezdtünk járni a Kaáliba kivizsgálásra, és úgy voltam vele, hogy nem érdekel a dolog, majd ott "megoldják".És láss csodát, Marci már helyezkedett a pocakomban addigra, csak még nem tudtam róla :lol:
Kiváncsi leszek, mit írsz majd, a párodnak hogy tetszett a meglepi :)

Brid :) Dehogynem, kijárunk a levegőre minden nap, még esőben is :D Játszón sincs senki sosem mostanában, szerintem sokan "félnek" a nyirkos időtől a gyerkőcökkel.Pedig mindig kell a levegő, én Marcit 1 hetes korától kezdve minden nap kivittem :)
Hát, igen Brid, nem sokat vagy itt sajna mostanság :?
Vendég
 


Fürti! Igen eltüntem, mert jött valaki akivel semmi kanalam nem volt, hogy beszélgessek! De most is azon gondolkozom, hogy lelépek, mert ma még nem edtem csak egy balaton szeletet és már igen csak éhes vagyo! Csak olyan lusta vagyok, hogy el sem hiszed!!!! Ennék vbalami levest lehet csinálok gy smack levest! Az hamar meg van! Ja és lassan a manót is etetnem kell!
De késöbb még lehet jövök!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, most értem haza, nemsokára meg kell a gép a páromnak.

Csak azért írok, nehogy azt higgyétek, azért nem jövök, mert tanácsokat osztogattok! Amiket köszönöm, fontolóra veszek, és még úgyis van időm eldönteni, mi legyen (mivel piri sehol).

Tegnap meg ma anyunál voltam, holnap anyóséknál disznóvágás, vas. anyuéknál ebéd.
Majd jövök :roll:

Kellemes hétvégét!
Vendég
 


Sziasztok!

Nóci, akkor Reginek teljesen javítható a hallása., ugye?
Olyan gyönyörűségesen szépséges egy kiscsaj.

Én azt érzem ezzel a programozott szexel kapcsolatba, hogy így nem fog sikerülni. Olyan furcsa....Na, mindegy, nem untatlak titeket mindig ezekkel a hülyeségeimmel.

Hazaértem rohangáltam torta, 16-an ittalszanak, nekik vendégágy stb...Már azt hittem megőrülök, és Andris előbb hazaért, mint szokott. Most a barátnők kezében van már minden, mert mellőlem már ilyenkor el sem mozdul, és ott buknánk le, ha eltűnnék.
A torta az egy 3-as és 0, jó nagy.Egyik fele gyümölcsös, a másik csokis.

Ha lesznek fotók rakok fel, remélem hoznak gépet, mert ugye a miénk bedöglött :twisted:

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Csajok, kicsit vérzek!

Most volt ugye peteérésem elvileg tegnap. Ez mi lehet? Most mi van?
Valaki írjon, hogy mi lehet ez, mert mindjárt megbolondulok!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Dorka, én sajnos nem tudom, de szerintem biztosan nincs semmi gond, csak ne ijedj meg. Nekem anno stimulációkor volt, az orvosom erre azt mondta, ez normális. Szóvak nyugi, nincs semmi baj!

Nóci, a módszerről itt a babanet fórumán olvashatsz, valahol megtaláltam. Kicsit hosszú lenne leírni. Ha nem találod, szólj. :wink: Reginek drukk, biztosan minden rendbe jön.
Fürti, én azért alkalmazom ezt a könyvet, mert egyszer már bevált, csak abbahagytam. Most is jónak tűnik. :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nóci, a védőnő ajánlotta a könyvet, ő is adta kölcsön, vizsgálaton nem voltunk, egyelőre nem is viszem.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Köszi Beze.
Közben néztem a neten, hogy a peteérést is kísérheti enyhe vérzés, lehet, éppen ma van, és nem tegnap volt...

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Na ma nem jottem megint irtatok egy csomot :? Laptetu lettem :shock: pedig nekem itt van piri :twisted: na de majd ebben a honapban 8)

Beze
Akkor nem tudom... :roll: anyumek a jatszora szoktak a kiscsajjal lemenni aztan ebed es alvas minden nap... :roll:

Dorka
Orulok,hogy jo a gepetek :D A buli nem semmiiiiii :shock: En barinom ferje is tandem ugrast kapott :shock: 8) :lol: Igen dolgoztam...jo regen 8)

18-as karika kitesz :!: :lol: Kép Intim kerdesedre a valaszom en sosem tudatom a parommal,hogy most kell akciozni...szal en tudom de o nem....es becserkeszem...elotte valo napokban meg eheztetem :lol: amikor meg egyutt kell lenni kombine vgy anelkul agyba be es letamadom...melyik ferfi mond nemet mikor lemesz az agy ala 8) :lol: Ngyon ritka mikor extra faradt...es mar ngyon kivan majd elalszik en ilyenkor megjegyzem,hogy de egyutt kell lennunk...ilyenkor azert ebbol mar levagja,hogy mi van de ha megsem akkor azt szoktam mondani,hogy most akar ingyen is osszehozhat egy gyereket :lol: (merthogy a lombik penzbe kerul :roll: :? ) de ez ngyon ritka eset altalaban bekell cserkeszni oket es bar neked akkor olyankor mas es programozott de azt a 2-3napot kilehet birni nem kell minden nap kekszelni csak 2naponta :wink:

Kis verzes lehet a petesejt kilokodeskor is meg beagyazodaskor is :!: No para...nem olyan ngyon verzel ugye?

Noci
A fulcijevel is baj van...wazze szegeny bebid :( jo koran megszultel akkor :roll: Jaaah igen a Timeat akartatok adni :shock: :shock: na hat akkor meg telepatikusan is a te neved jart az agyamban mikor irtam :oops: :lol: :oops: :roll:

Furti
Eleg gaz ez a virus mizeria...tenyleg az ember nem tudja normalisan 100%-osan elni az eletet ilyen marhasagok miatt de en is felnek tuti ha babam lenne :roll: Orulok,hogy legalabb levegozni kijuttok az ngyon jo :wink:

Kitty
Jo hogy jelentkeztel...es orulok,hogy nem veszed tolakodasnak a segito kezeket :wink: Disznovagasert irigy-irigy :twisted: :lol:




Csajok meg este benezek egyszer ha addig irtok elolvasom mindenkinek kellemes hetveget de majd aze megprobalok bebelepegetni 8)

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget, köszi a jótanácsot :D

Nem nagyon vérzek, csak szurkálódik a hasam. Andriska meg elment itthonról :?

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Hello!

Jelentem elment a burkoló, kész a csempe. Majd teszek képet, de még fel kell tölteni. Holnap még neki kell esni a fal csiszolásának, ahol vakolni kellett, meg glettelni kell, aztán kétszer lefesteni.

KÉt napja szar volt a kedvem, gyerekek is dilisek, meg én is. Remélem holnap megjön, mert ilyenkor robbanékony hangulatban vagyok. (most meg parázok, nehogy terhes legyek. Az ember lányának semmi se jó, de tényleg....nem bírnék kihordani még egyet)

Kitty! Amikor beveszed a Norcolutot, előtte mindig tesztelj, ezt javasolják a dokik. Remélem sikerül valamerre elindulni. A Closty témához még annyit, hogy az a baj, ha nincs uh, nem lehet tudni, hogy reagálsz rá. Nekem pl. meg se kottyant. HIába próbálkoztak, aztán jöttek az injekciók, amelyek hormonokat tartalmaznak (Closty nem tartalmaz hormont, hanem az agyra hat, hogy több fsh hormont termeljen).

Dorka! Igen, panelozunk, hétemeletesben. Lassan vége lesz már szerencsére. Irtó kupi van. Már az utolsó lakásokat csinálják. De legalább van végre normális nyílászáró. Meg szabályozható(bb) fűtés.
Én is úgy tudom, hogy min. vérzés lehet. Főleg beágyazódáskor mondják. De az csak a peteérés utáni 7. nap körül van, szóval ha úgy tudod most van peteérésed, akkor attól lehet. (szerintem a hormonok játéka miatt van egy kis leválás)

Mondtam már, hogy beoltattam a Leventét meg magamat?
férjem nem akarja. Lillát még nem mertem. De lehet, hogy rászánom magam, ha nagy lesz a járvány.

Jók legyektek!
Többieknek is puszi!
Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Dorka
Nincs mit :wink: Ezek nem hulyesegek...tok normalis dolgok mindenki eleteben elofordulnak...ha tudnad mi itt mikrol beszeltunk anno :lol: :lol: :lol: 8) :oops: :lol: :lol: :oops: :lol: Aztan mindent bele...de eleg tenyleg 2naponta nem kell a mindennapos adjneki :roll: pozi tesztkor es az elso nega tesztkor az a tutko de elobb is es kesobb se art :lol:

Kata
Na vegre...miert dolgozik ez a muki ilyen lassan....nalunk a festes sitty sutty megvolt gittelessel egyutt :roll: egy nap volt :roll: Nem csodalom,hogy robbanekony vagy ilyen allapotban :shock: mikor mi is koltoztunk es nincs meg semmid aaah baba :shock: mer most kene megjojjon :shock: haat vegulis legalabb szep uj lakasba jonne :shock: na joo nem megfog jonni...te vgy a topik dokinenije DR.Kata 8) :lol: Kepeket varju 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el,vagyis innen igen,mert egyszerűen annyira fáradékony vagyok az utóbbi időben,hogy este 8kor már aludnák.Hol vannak a régi szép idők,mikor hajnalig fennt voltunk :roll:
Valami vitamint kéne szednem,de nem akarok,mert akkor tuti híznák. :oops:

Bridget,
most olvastam a blogodat a reggeli kávém mellett :wink: Én irigyellek a hideg miatt,ugyanis én imádom,de itt egyelőre még semmi jele.Kicsit lehűlt az idő,de ennyi....és még hol van a hó??? :cry:

Dorka,
hát nálunk nem műkődött egyáltalán a programozott szex :roll: Ne hazudjak...talán 2x sikerült együtt lenni ilyenkor.Persze,mikor figyeltem,hogy épp hol tart a ciklusom.De ha összejött is fura érzés volt,na... :oops:

Nócika,
na,mit szólsz,Bridget talán megérezte,hogy lesz még egy kislányod :wink: És ha nem is hívnád őt Noéminek,naa,a második neve lehetne az :lol:
Nagyon édes Regina,nőtt is,teljesen más az arcocskája már.Hallás...hát az jó,hogy még idejében kiderült,így majd minden rendben lesz.Szegényke mennyi mindenen keresztülmegy ilyen picin :(

Kati,
végre azért látható a fény az alagút végén :wink: Nem szívesen csináltam volna végig,még így sem,hát még 2 kisgyerekkel. :oops:
Akkor neked drukkolok,hogy megjöjjön.De fura ezt írni.És mikor eszembe jut,hányszor drukkoltam anno én magamnak is,hogy megjöjjön...igaz sem volt :oops:

Kitty,
piri még mindig sehol??? :shock: Fene vigye el,mindig akkor jön,mikor nem kéne...máskor meg.. :roll:
Szegény anyukád...de mit mondanak,mikor van esély,hogy jobban fogja érezni magát,nem csak ideig-óráig?

Beze,
kitartás...kíváncsi vagyok bejön-e a könyv?Sokat olvastam róla,de őszintén tőlem nagyon idegen az,hogy könyvből neveljem a gyerekemet.Valahogy olyan,mint amikor főzől,na,most megnézem mit kell csinálni és hogyan és mennyi ideig :lol:

Fürti,
szia :wink:

Anyci,
?

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Bridget,
ja,köszi a jókívánságot,anyum már hazament pénteken,nagyon jól van,annyi az egész,hogy 1 hónapig semmit nem csinálhat,nem emelhet még egy fazék vizet sem,még lehajolnia sem szabad,hogy mindig egyenes legyen a hátgerince.Még nem jöttünk rá hogy tud hajatt mosni,mert fürödnie sem szabad még pár napig...eh,legjobb ha egészséges az ember.
:roll:

Annyi beteg kisgyerek is volt a kórházban,10 hós,másfél éves,agyműtőtten mindkettő....meg sem tudom köszönni,hogy Renivel abszolút semmi gondom nem volt :?

Na,de ne beszéljünk szomorú dolgokról,amúgy sem bírom a kórházakat.

Hánykor feküdtél le,hogy reggel 6kor itteni idő szerint még írtál? :shock:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Kép

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Látom jól elijesztettem mindenkit :(
Csak egy rajzot jöttem megmutatni,pár hónapja rajzolta a barátnőm 5 éves fia.Ez lennék én:
Kép :lol:

Azért ennyi ikret nem szeretnék :roll:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Hú,mekkora lett :shock: .Bocsánat :oops:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!

Huh! Mit írjak itt vagyok meg nem is írnék is meg nem is!
Most nézzétek el, de akkorát sexeltünk apával, hogy remeg kezem lábam! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
És most megyünk anyut köszönteni névnapja alkalmából! Aztán megyünk karifát nézni!
Lány fetreng az ágyon! Ja és kiabál!

Enis! Ezt nem hagyhatom ki, de szép lenne ennyi ikerrel!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok Lánykák
:)

Nóóóóóci :lol: de jó neked :D

Enis :) aranyos ez a kissrác, de tudod, a gyerekek jó megérzők :wink:

Hú, mi is volt még? Most kerültem géphez, apa ült itt eddig :?

Hát én olyan ideges lettem :? a fülem mellett van egy bazi nagy anyajegy és a gyerek belefejelt tegnap és most fáj egy kicsit :roll:
Vendég
 


Jaj,milyen változtatások voltak itt :? Remélem nem végleges,nagyon furcsa(pedig nem is ragaszkodom a megszokott dolgokhoz :shock: )

Nóci,
anyukádnak utólag is Boldog névnapot.Karifa megvan?

Fürti,
a gyerekek jó megérzők :D Akkor arra is számíthatok,hogy levágatom ilyen rövidre a hajamat? :lol:

Na lépek,megyünk egy kis friss levegőt szívni :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!

Bocsánat hogy nem jöttem de a gép vacak volt eléggé és nem tudtam sokáig gépezni mert kikapcsolt :evil: DE ennek már vége mert vettünk egy új gépet!Tök szupi és nagyon gyors!
Bár lehet csak azért furcsa még mert a régi olyan volt mint a reumás csiga :shock:

Nóci,nagyon gyönyörű ez a Regi baba :D

Többieket pusszantom!

Kép
anyci
 
 


Sziasztok!

Enis, nekem is furcsa, de mivel működik, így örülök neki. :wink:
Hogy vagytok? Reni összeállította a kívánságlistát karira? Vagy meglepetésajándékokat kap?
A rajz nagyon tuti. :D

Nóci, egészségetekre. :D

Bridget, a 18-as karirka és a beszámoló is nagyon tetszett, mindent bele ezután is. :lol:

Fürti, ajjaj, szegénykém, nem irigyellek...

Kati, szerintem jól döntöttél. Én örülök, hogy beoltattam magam.

Anyci, gyere sűrűbben is, ha már ilyen jó gépetek van. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Jujj!

Mi van itt?? Nagyon furi így a babanet!! Végül is majd meg szokjuk! Azért jó!!!

Ja amugy sziasztok!!! :oops: :oops: :oops: :oops:

Meg van a karifa dönörüséges!!!

Anyci! Gratu az uj géphez! Remélem ezzel nem lesz semmi gebasz! Reumás csiga jól hangzik!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Bweze! Köcce!! :D :D :D :D

Enis! Köszi a köszöntést! Átadom!!! Kapott gofri sütöt és már a második napja csak azt eszünk!!!! na jó nem, de édesség gyanánt igen!!

Fürti! Jó bizony!
Az anyajegy nem jó, ha fáj, de mondjuk az a lényeg, hogy ne kaparja el, mert az gáz lenne!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Csajok nalunkmeg hetvege van NETMENTES na Meg apacska utazik el 5kor utana jovokes irok bar addigra alszotok mar :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Mennyi mindenrol maradtam le :roll: Szombaton elvoltunk vasarolni hat elmentunk aztan sebtiben fordultunk is ki mert apacska rosszul volt a tomegtol :shock: eszmeletlen ugyhogy nem vettunk semmit aztan a hidegbe -2fokban felgyalogoltunk 30utcat :shock: ilyen hideg volt Kép aztan ma meg utazott el este de nem talaltuk a piiztarcajat..ugyhogy miutan elment azt kerestem meg este 10ig :roll: mire megtalaltam...mar lemondta az egyik kartyajat pedig tudtuk,hogy valahol itt van a lakasban mert nem is voltunk ma sehol :roll:

Gyogyomat penteken felvettem de mivel minden reggel etgyomorra kell bevennem nem vehettem be penteken csak szombattol 12$ volt mert nincs biztositasom :shock: mennyi lett volna ha van? :lol: 12$ az olyan 2200ft ocso azt hittem jo draga lesz....egy honapra megvan az adag aztan megyek vv-re :wink:

Karifa
Nem minden nap kerul aji a fa ala hanem ugy folyamatosan kariig feltoltik a csaladok :) gondoltam en elkezdem erre apacska hazajott penteken 2dobozzal :shock: szombaton jott meg1 :shock: es aszonta hetfon is jon majd ne vegyem at :shock: :roll: levgyok maradva...azt mondta neki nem kell semmi :roll: :?

Uj dizajn..hat nem egyszeru :roll: de majd berakom a kedvenceimbe csak azt amit olvasok meg figyelek es akkor joban rajuk tudok koncentralni 8) Ennyibol jo :roll:

Enis
Na mar nem tudtam miert nem jossz erre hetvegen jossz akkor meg en nem vgyok :? Jolesett,hogy mar kora reggel etgyomorra engem olvasol :D 8) :lol: :lol: Ez a hideg nem egyszeru hideg ez olyan franko hideg arcom kipirult olyan hideg 10perc alatt :shock: Anyuknak orulok remeljuk akkor semmi baj mar nem lehet szovodmeny meg ilyesmi... :roll: epp a Grey's Anatomy-t nezem 8) iiiiiimadom oket 6.season :wink: Beteg gyerekek ne is mond :roll: annal rosszabb nincs is...itt van az emeleten 2lakassal odebb egy tolokocsis fiu talan 25letet ugy hozzak viszik minden nap a tolokocsiban kutya is van mellette borzaszto :roll: Amikor otthon 6ora van akkor itt 12 azaz ejfel 8) Neha az agybol irok mar vgy meg apacska megnez valamit az o lapitopijan en is nezem az en lapitopimon a dolgokat.... 8) de lehet akkor telorol irtam nem emlexem...altalaban tudod 1-2fele megyunk aludni...mondjuk a heten mar 11-12fele oregszunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A kep halalos :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hat enyi babat nem kivanok neked mert egeszsegre szo szerint artalmas a babaknak is meg neked is de azert egyet meg legalabb :wink: vgy te hanyat is szeretnel meg? :idea:

Noci
Mi ez az irnal meg megsem? :shock: Nem ertem :shock: :roll: Birkozasert irigy vgyok de holnap mi is fogunk 8) :lol:

Anyci
Konyvvel hogy haladsz? 8) Neked bejon? :roll:

Beze
Orulok,hogy tetszik az a kis beszamolo :lol: :lol: :lol: Mit csinaltatok a hetvegen? 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Visszatértem, már itt vagyok melóban, de azt hiszem kicsit harmadnapos vagyok :?

Enis, gyönyörű a portré :D 6 fejet számoltam rajta :D

Anyci, nekünk is elromlott ugye a laptop, most összeeszkábáltunk egy asztali gépet, de az annyira jó.
Már komolyan el is felejtettem, hogy mennyire jó otthonról netezni.

Fürti, nem nézeted meg azt az anyajegyet orvossal?
Vagy nem sérült?

Bridget, hogy van ez a fa dolog? Majdnem mindig tesztek alá vmit?
Az úgy elég izgalmas.Biztos nem bírnám ki, hogy ne nézzem meg :)

Annyira nincs ötletem Andrisnak karácsonyra.... Csak anyukámnak tudom, hogy mit veszek.

Beszélgettünk sokat Andrissal erről a programozott szexről, arra jutottunk, hogy az a baj, hogy akkor kevesebb az esély, ha nem tudjuk, hogy mikor van a peteérés. Annyira szeretnénk már babát, tegnap is azt beszéltük, hogy teljes a boldogságosság, csak egy aprócska kis manó, aki hiányzik :(

Szombaton megvolt a nagy a meglepetésbuli :D :D :D Nagyon jól sikerült, Andris meglapődött, az ajándéknak örült, szinte mindenki eljött, akit hívtam. Rengeteget táncoltunk, eléggé intenzíven iszogattunk :D
Reggel 6-kor mentünk haza, de alegkitaróbbak 9 óráig bírták, élen az öcsikémmel.
Soha nem gondoltam volna, hogy ennyire jól sikerül :)

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Nem jövök pár napig, és már a babanet sem a régi :lol: :?

Bridget
a hátfájásomra ne legyél irígy. Baromira megfájdult szombaton, egész végig kint voltam a hidegben, mosogattam, meg segítettem, amit kell (anyós nem lehet kint sokat, mert gyenge az immunrendszere).
Itt is baromi hideg van :? Drukk a vv-hez!

Nóci
biztos rendeződik majd Regi füle! Ő még úgyis fejlődésben van, ilyenkor még lehet korrigálni a "hibákat".

Kati
kitartást, de legalább a csempézés már kész!
Köszi a jó tanácsokat, igazából nagy dilemmában vagyok. Én se tudom mi lenne a jó :roll:
Szívem mélyén adnék egy esélyt a clostynak is (még látatlanba is) :roll:

Anyci
örülök, hogy jó a gépetek, tessék sűrűbben jönni :wink:

Enis
nagyon jó ez a kép Rólad :lol:
Piri még sehol, ma vettem be az utolsó szem Norcolutot. Pár nap múlva kéne megjönnie.
Anyu egyre rosszabbul, sajnos az orvosok sem tehetnek semmit :cry: Csak fájdalomcsillapítókat adnak (drog tartalmút) :cry:

Bocsi, hogy ilyen ritkán jövök, de nem nagyon vagyok itthon. Anyunál vagyok (amíg lehet :cry: ), ha itthon vagyok, akkor mosok-főzök-takarítok.
Vendég
 


Sziasztok!

Most csak helyzetet jelentek, mert nagy takaritásban vagyok! Már az ablakokat is megpucoltam ajtok lemosva meg a csövek is félig még van a kedvenc fekete szekrény sorom meg a fürdő porszivozás felmosás és kész az emelet! Ja és a függönyöket kell még vissza rakni!

Brid! Ezzel csak azt akartam írni, hogy akarok írni, de épp akkor nem volt kedvem! Csak ugy olvasgatni volt kedvem! Nincs más baj szerencsére!
A pénztárca miatt bizti én is full ideges lettem volna! És pont az utazás elött nem találni ez nagyon durva! Szegény apácska gondolom, hogy tiszta gáz!!!

Na lépek, mert épp csak ebédelni ültem le!
Pusszantás!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Kitty, nagyon sajnálom... :cry: :cry: Én azért még bízom a csodában, igenis léteznek! Ölellek és kitartást, és sok erőt kívánok!

Bridget, semmi különöset, férjem elment szombaton Pécsre, megvette az ajándékomat, én azalatt babáztam. Délelőtt takarítottam. Tegnap délután pedig aludtam egy keveset.
Ma pedig megjött piri, úgy tűnik, kezdek beállni 26 napra. Ez is valami. :)

Dorka, de jó. Kapunk képeket?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lánykák?

Mit szóltok a szép hóhoz?
:D

Kitty :cry: szomorú vagyok anyud miatt, de tényleg bízni kell a csodában, én meg imádkozni fogok érte minden nap!!!!

Dorka :) igen, igen képeket kérünk szépen!!!!
Anyajegyem nem sérült, de nem is az fájt, hanem az állkapcsom, valószinűleg huzatot kapott.Csak amikor Marci ráfejelt, akkor is megfájdult, de marha erősen tud fejelni, ha mérges
:lol:

Beze :) hogy haladsz kis menyemmel az alvással?
Még mindig nincs ajándék Marcinak karira, mindent elvisznek az utolsó pár másodpercben :shock: :evil:

Tegnap nálunk is volt összebújás, Marci is így piri után fogant közvetlenül :D
Vendég
 


Sziasztok!

Nos tegnap belustultam és nem fejeztem be a dolgokat, de gondoltam sebaj majd ma! Már csak porszívozni kéne meg felmosni a szobákat és a háloban felrakni a függönyöket és kész! DE a manó úgy beájult, hogy nincs szívem felkelteni a porszívóval! Már egy adag ruhát ki mostam!

Csajok! Az ajándék kitalálása nálam egy téboly! Még se apának se a manónak nem vettem semit mert ötletem sincs! Apának éppenséggel ma megyünk a tesommal szétnézni hát kvi vagyok találok e valamit! Majd meglátjuk! A manót meg egyszerüen még nem köti le a csörgö se! Arra gondoltam, hogy lehet a kis hallása miatt??? Nem tudom! Na és ezért vagyok neki tanácstalan!

Kitty! Én hiszem, hogy még sokáig leszel és lehetsz anyukádnál! Ez nem lehet csak valami rossz hullám völgy?? Most akkor nem értem lehet hogy már nem fog meg gyogyulni???? Nagyon nagy erőt és kitartás és persze hatalmas ölelést küldök neked és az egész családnak!!

Fürti! Itt sajna nincs hó! :( DE én nagyon szeretném! :wink: MIlyen szép is lenne a fehér karácsony! Istenem!
Mi is összebujtunk ám apával tegnap, de mi nem a baba miatt! Mi keményen védekezünk! Mert tuti, ha nem azt tennénk akor most hogy nem kéne, hhogy sikerüljön tuti össze jönne!

Beze! És ti most spontánkottok vagy ujra mentek lombikra??? Mit terveztek???

Anyci merre jársz???

Dorka??

Pendi???

Brid! Milyen volt az éjszkád?? Tényleg azok az izzados éjjelek elmultak?? Vagy vannak csak már nem mondod??? Te mikor beszéltél utoljára Pendivel?? Mondjuk skyp-on?? Nem tudsz róla semmit, hogy mi van vele???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Fürti, én nem szeretem a havat, nyugodtan kövezzetek meg. :oops: Fehér karácsony legyen, de utána már nem hiányzik. :oops:
Köszönöm kérdésed, hát, most 2 éjszaka 8 óra alvás után úgy döntött, elég volt. :shock: Tegnap 2,5 óra után fél órára aludt vissza, ma 1 és 3/4 óra után 2-re. Majd lesz jobb is. 8)
Piri után fogant Marci? Akkor ügyik voltatok nagyon. :wink:

Nóci, nem volt lombikom, remélem, nem is lesz, Lexi inszemmel fogant. Igen, spontán megpróbáljuk, aztán ha nem megy, megint orvoshoz fordulunk. :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Szép napot mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze! Ne haragudj! Nem tudom miért voltam a lombikban! Tényleg ne haragudj! Ezek szerint nem jól figyeltem! És hányadikra sikerált Lexike???
Én nem kövezlek meg a hóért! Én imádom a havat, de csak addig mig szép fehér, ha már latyakos lófütty akkor nem! Meg a karácsony is úgy igazi karácsony! Szrintem! Meg mondjuk én imádok szánkozni! És lehet én azért szeretem annyira!!!
Neked is szép napot!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Kitty, soha ne adjátok fel! Nem akarok beleszólni, és belebeszélni, de nem szabad!
Az én apám, akivel nagyon rossz a viszonyom, évek óta nem beszélünk nyáron kórházba került, szubintenzívre, kilyukadt a gyomra, már majdnem elvérzett.
Az orvosok azt mondták, hogy már nem tudnak rajta segíteni.
2 hét múlva a saját lábán távozott a kórházból.

Nóci, ajándék ügyben nálam is teljes a tanácstalanság. Mondjuk Andris bulijára minden karácsonyra félretett pénzemet elköltöttem.
Ja, képeim még nekem sincsenek, de mindjárt bemásolok rólunk egyet.

Fürti, a hónak én sem örülök, mert minden nap kocsival ingázom Tbánya és Komárom között.
Ráadásul tegnap reggel szörnyű balesetet láttunk.

Csajok, én annyira izgulok. Annyira reménykedem, hogy ebben a hónapban sikerül, de nem érzek semmit, a teszt meg még felesleges, mert 24-én kell majd megjönnie, bár remélem nem fog.

Beze, kitartás!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Kerestem képet, remélem nem lesz túl nagy, kicsinyítettem rajta valamennyit: Kép

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Na vagyok végre megint!
Holnap dolgozunk utoljára és aztán 4-ig pihi van!!! :D

Kitty sajnálom anyudat,nagy kitartást küldök!

Dorka milyen szép lány vagy te :shock: :D

Fürti,Nóci,Kata,Bridget pusszantalak bennetek!!! :D

Kép
anyci
 
 


Nóci, dehogy haragszom. :wink: 4. inszemnél jött Lexi.
A latyakban egyetértünk. Fúj!!!

Dorka, nagyon szépek vagytok, a babóhoz meg drukkolok. Szerintem nekünk addig nem sikerül, amíg szoptatok.

Anyci, én is puszillak.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Jajaj Beze téged meg kihagytalak :oops:

Kép
anyci
 
 


Szejjasztok!!

Nos meg volt a nagy bevásárlás! Apának vettem pulcsikat meg hosszú újju polokat meg alsónadrágot meg testápolot!
Babkának meg vettem ilyen plüssből vagy nem is tudom konkrétan miből van, de ilyen kocka meg labdi ami csörgő is! Meg kap még pelust is! Igaz a pelus még nem nagy ajándék, de öszintén mit vegyek??? Én imádok adni, de kigondolni azt utálom!!!!!!!!!

Dorka! Nagyon édesek vagytok a képen! Jöhet még sok sok kép!!!!!

Anyci! Én is puszillak drága!
Micsoda nagy szabadságod lesz! Apáék is csak péntekig dodóznak! És utána majd csak jövöre!!! :D :D :D :D

Beze! Azért remélem nem csak a latyakban értünk egyet!! :wink:

Lassan fürcsiztetnem kell! És valahogy ma nagyon nyügi a kisasszony! nem tudom mi lehet vele szerintem a pocoja fáj! De ha dajkálva van akkor semmi gond sincs! Most apa dajkálja meg énekelni probál neki bár olyan bár hangja van!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Na lépek mert elalszik azaz már be is ájult apa kezében!! Puszika!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Holnap jovok csajok 8) Kicsit elvgyok uszva igy kari elott na meg probalok valamit csinalni is nem egesz nap itthon ulni :roll: :oops: Igy a gepre mar nem jut idom...a blogommal is jooool el vgyok maradva :? De majd holnap kelek apacskaval es jovok irok 8)
Cupp cupp mindenkinek olyan 3-4fele jovok 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hahó Lányok :)

Hol van mindenki? :shock:

Nóci nyugi, Marci is tiszta nyügi volt tegnap!Szerintem a havat érezte :? Apátoknak jól megszalad karácsonyra:)

Voltunk lenn szánkózni, huzkodtam a hóban Marcit, úgy tetszett neki :lol:De sokáig nem szeret kint lenni, mert mindig lerángatj a kesztyűjét és aztán meg tapogatj a havat aztán meg sír :)

Hú Anyci, jó lesz neked!!!!Jó pihit!

Bridg, nem jöttél :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Nóci, naná hogy nem csak abban. :wink:

Anyci, semmi baj, nem vagyok sértődős. :D

Fürti, édes lehet Marci, ahogy a havat tapogatja. :P

Anya délután mesélte, hogy náluk a nappaliban tündérke vasárnap megtett 3 lépést egyedül. :D Persze én nem voltam ott. :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, de mikor voltam még nem volt senki így úgy döntöttem, hogy megyek fözni meg mosogatni!

Fürti! Hát igen, de ez is csak azért volt, mert kaptam a cégtől 20ezer Ft ruhautalványt! És csak ezért!
De jó ti már szánkozhattok! Én is vinném már a lányt! Egyéébként még ma is és most is nagyon kis nyügös! Szerintem fáj a kis pocija! És már nem tudom mit tegyek, hogy ne fájjon neki!

Beze! jaja! Szegénykém! Pont erről lemaradni! Amugy nekem is az a parám, hogy pont az elsőket nem én fogom meglátni!

Brid! Várunk ám nagyon!

És hogy tetszik nektek az uj bnet???

Megnyilt nálunk az uj posta! Hát elég gáz és az had ne mondjam, hogy gyalog kb 40 perc mig oda érek és ami itt van tőlünk 5 percre azt meg bezárják! Kasa lesz mindig oda járni a gyerekkel és ráadásul ez a hülye sorszámhivos rendszer van! Mint ahogy volt az orvosi remdelökben és lassan eljön itt is az időpont kérés! Na de akkorfelrobbanok! Így is ez a sok gépesités miatt olyan lassan megy minden mint a tetű!

Beze! Én már olyan rég töröm az agyam meg úgy érdekel is a dolog csak még nem mertem meg kérdezni, hogy neked honnan a Beze név??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na hat ma sem sikerult felkelnem idoben de legalabb megprobaltam :roll: :oops: :roll: Nem fogjatok elhinni ma megyek Magyar talalkozora 8) legalabb 50en lesznek 8) egy pub-ban lesz 6:30-tol :wink:

Dorka
Fa dolog ugy van mindig ami van azt alatesszuk pl ma vettem ezt azt alateszem holnap meg veszek amazt azt alateszem 8) Egyenlore en meg csak 1ajit ettem oda de nekem mar ott all 5doboz :shock: izgi es enis alig birom ki hogy ne kukucskaljak bele de megvarom a 24-et :wink: 6ig bulizni :shock: meg fenykoromban en is birtam addig de most :roll: :oops: Bizti ngyol jol sikerulhetett :D Hogy te milyen csini kis fekete parduc vagy :shock: :o :D Ha 24-en kell megjonnie akkor meg varjal azzal a teszttel is meg a feladassal is :wink: csak nyugiii Kép

Kitty
Nem a hatfajas miatt voltam irigy hanem a disznovagas vegett :oops: 8) :lol: :oops: Na azt nem szeretem mikor leolik ugyan de az utana valo serenkedes az tecc kajakeszites elso kostolasok :wink: Jol elfaradhattal :? VV-hez meg koszonom a drukkot 8) A closti nem peteeres elosegitesere van? :roll: Most nem azert de az nem arra van,hogy rendberakja a ciklusod :roll: Kimerem jelenteni a nogyogyaszok 90%nem ert semmilyen ilyen problemahoz :twisted: Rakot szurnek,megallapitjak terhes vgy-e,uhu,meg kenetek tenyesztese...ennyi itt kifujt a tudomanyuk :roll: ezert ha itt fogsz nala tovabbra is maradni honapokat veszitessz majd esetleg eveket es meg talan magadnak is artassz vele :roll: De tobbet nem beszelek errol...nagy lany vgy es ha szerinted ez jo megoldas hat vedd be a clostit...anyud meg hogy-hogy rosszabbul van? :( Mi az,hogy nem javul? :roll:

Noci
Kép Takaritgatsz meg? 8) Ne is mond meg jo,hogy a japan kartyai itthon vannak a fiokban igy elvitte azt 8) meg szerencse,hogy eszebe jutott hova tette es a vegen en megtalaltam :? Ajandekokkal en ugyanigy allok :? :roll: semmit nem lehet venni apacskanak...mindene megvan es az izlese is egyedulallo nem minden tetszik neki.... :? dekem meg mar vett egy csomo mindent :roll: de egy lanynak megis annyival egyszerubb nem? :roll: Nem tudom irtam-e azert kerded vgy csak eszedbe jutott de az ejszakaim meg mindig ramatyok...ciklus elejen es vegen visszatertek az izzadasok :roll: 3adag haloing es torolkozo van idekeszitve az agy melle es ejszaka cserelek meg forgatom a paplant is mert azt nem tudom lecserelni :shock: amugy most mar megy az alvas...jo tegnap nem ment de amugy mar ejfelkor agyban vgyunk viszont felkelni nem birok...de napkozben sokkal jobban erzem magam :wink: van erom orulok a gyogyszernek :D Pendivel 1000 meg 1eve nem beszeltem :roll: arrol volt szo tartjuk a fonalat legalabb priviben de nem irt nekem mar ngyon reg ota :roll: de gondolo ha irnank neki privit akkor valaszolna :roll: vgy megsem nem tom :? en itt a forumon hianyoltam nem is egyszer....de privire nem futotta :oops:

Beze
Tudod mit kapsz ajiba vgy meglepi :idea: 8) Piri meg monnyin le :twisted: nekem 25naposak voltak a ciklusaim...na nem az elozo mert most vgy 30 kb :roll: Kovetkezo lepeseknel te is ottleszel nyugi :wink:

Furti
Itt nincs hoooo :( Kép Nem jottem mert nem sikerult felkelnem :oops: 12kor vettem ra magam,hogy bekapcsolom a gepet de meg mindig agyban vgyok...ha nem lenne ez a franya idoeltolodas :x japanban jobb volt mert akkor en keltem eloszor...jottem olyan delutan 2fele az otthon meg mindig csak reggel 6volt...es este is mikor volt idom leultem akkor meg delutan volt otthon...sokkal tobbet tudtam jonni :roll: de most elottetek vagyok 6oraval igy ngyon szarul jon ki :x :? :roll:

Anyci
Meselj inkabb arrol hogy vgy?Mar meloba is alltal :shock: Mondjuk majd most jol jon egy kis karacsony meg pihenes :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


99 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?