Új privát üzeneted érkezett!

Erika
De miért akarsz lejárt szavatosságú cuccot megenni?

Kép
Kép
nati80
 
 


mert nem láttam, csak utólag. :lol:

Ha van utrod, szerintem elkezdheted

Kép
Kép
cs_erika
 
 


De nincs!!! Holnap hívom a dokit. Inkább legyen vaklárma, mint baj a végén. nem? Nem fog szerintem hülyének nézni, tudja majd miért aggódok.

Kép
Kép
nati80
 
 

 
 

Film+-on Armageddon megy, akit érdekel.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Na, fürdés megvolt.
Szerintetek ha nekem 12-13 napos a pé utáni szakaszom az elég? Vagy lehet sárgatest elégtelenségem? Elég a palástfű?

Sajnos nálunk film+ nincs, bár az armageddont is láttam párszor. Semmi nincs a tévében. Megyek mosogatni.

Kép
p__lilla
 
 


Gratula Nati!!!! Az a 2. csík tuti ott lesz holnap is! Én nem innék olyan teát, mondjuk én már csak ilyen vagyok :shock: inkább a dokit kérdezném, meg és ad rá aszem utrogestant, de nekem sem kellet szednem, csak akkor kellett volna, ha netán valami gixer közbejön....

Muffin, már elülltettem :shock: :shock: Radiátor, hát az nekünk nem lesz, hanem falfűtést csináltatunk. Az nagyon király! A mostani házban minden szobában 1 radiátor van (közepes) és vissza van forgatva a padlóba és irtó jó meleget csinál. Én a tetőtől (anyagilag) félek... Rohadt sok lesz :roll: mi normál cserepeket szeretnénk. Már csak fel kéne méretni valakivel, hogy maga a szerkezet jó e, mármint tudjátok.... ha igen akkor ccsak a "tetejét" kell kicserélni.
Aszem baromi nagy dologba vágjuk a fejszénket, de még olcsóbban kijövünk elméletileg, mintha lerombolnénk és úrjarépítenénk. Ha hiszitek ha nem de már alig bírom kivárni a jövő márciust. Már most rohannék csinálni a házat.
magdolnam
 
 


Magdolnam
Tuti hívom a dokit és megbeszélem vele.

Tető: Nekünk durván 300 négyzetméter a tetőfelületünk és az volt a palával, lécezéssel, bádogozással, eresszel, hófogóval és minden más lóf... együtt kb 2 milla. Nem lesz nektek olyan drága. Ne félj! A cserép olcsóbb mint a pala, kb fele.
Falfűtés, az marha jó, ha jó a szakember, de hogy azt hogy hozzátok ki ennyiből azt nem tudom, mi 1,2 milla ajánlatot kaptunk a víz-gáz-fűtés szerelésre, anyagostól, munkadíjastól. nem kevés, de a legjobb anyagokkal dolgoznak és ismerjük őket, jó szakemberek.
Tetőfedőt tudok ajánlani. Hozzátok is tuti elmegy. ha érdekel majd elküldöm priviben az elérhetőségét.

Lilla
Amit még észrevettem, iszonyat puffadok, jobban mint valaha, iszok mint még soha, állandóan szomjas vagyok.

Kép
Kép
nati80
 
 


Fűtésre visszatérve, sajna nálunk az adottságok miatt csak és kizárólag a radiátor volt a megoldás. Pedig a falfűtés vagy a padlófűtés lett volna a legjobb, bár ezek drágábbak is és kevés a pénzünk. Na min1 men siránkozok, mert nyárra költözünk a saját lakásunkba.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati:
Annával az én tesztem is a kukában landolt, mivel egy csíkos volt, aztán kis idő múlva nagyon halvány 2 csík volt rajta..:) Aztán másnap ismét!Szóval a halvány csík is csík :)
Utrot szerintem addig ne szedj, amíg a doki nem mondja. Én azt szedtem a 12. hétig..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nagyon sokat írtatok ma. Nem is tudom visszaolvasni. Nagyon fáradt vagyok. Amit kiláttam a sorokból, hogy Natinak + a teszt. Juhéééé!!!!

Natikám: nagyon drukk reggelre, hogy még erősebb legyen az a csík.

Lilla: te jösssz!!! Drukk ezerrel neked is ;)

Jó éjt. Remélem holnap tudok jönni.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Jó reggelt!

5-kor ébredtem és nem tudtam visszaaludni. Annyira izgatott voltam. Megcsináltam a tesztet és most (igaz egy fél óra néztem meg a tesztet) ott a halvány második csík. ZEBRÁS!!!!!
De mivel még most sem hiszem el, délután veszek egy érzékenyebbet és megcsinálom holnap reggel.

Magdolnam
Te a DM-es Clearblue-t használtad ugye? Erős csík volt rajta a második? Ha jól emlékszem párod vette neked.

Lilla
Hőd? Hogy áll? Gondolom fenn még mindig. ja ma reggel alig akart felmenni a hőm 37-re. Szóval ne pánikolj!!! Tesztelj!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati, jajjj de jó!!!! Igen, dm clearblue. Én pont az elmaradt nap teszteltem és uolyan erős volt, mint a tesztcsík.
Igen, küldd el kérlek priviben a bádogos elérhetőségét, nevét. Ha mered ajánlani, akkor jó. A falfűtést nem mindenhol lehet alkalmazni??? :shock: Neten néztünk utána. Ott volt valami progi, amivel kiszámoltuk, mennyiből jövünk ki.
magdolnam
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!!

Nati:
Halk gratula neked!!!!
Hurrrááááá!!!!! :lol: :lol: :lol:
Jó lenne ha beszélnél a dokiddal, hogy mi a véleménye, szedheted-e az utrogestant, de én itt a babaneten többtől is olvastam, hogy ártani nem árt, mert gyógynővény kivonat :shock:
Hu hogy örülök neked!!! :lol: :lol: :lol: Tedd fel a tesztet ide, hadd lássuk mi is!!! :wink:
Feltétlen beszélj a dokiddal!!!! Majdnem mindenki szedi vagy az utrot vagy a duphastont aki stimulalva van clostyval. Legalábbis akiket olvastam itt a babaneten :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


nati, mindjárt indulok dokihoz de még gyorsan bekukkantottam. És mit látok????????? GRATULA!!!!!!!!!! Kérünk képet!!!!! (Ugye ezt nem dobtad ki? :) :) :)
mindenkinek szép napot!

KépKép
muffin
 
 


Muffin:
tőled is kérünk képet :wink: babafotót :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nati
Gratulálok! Nagyon jó napra ébredtünk. Megint van egy kismamink.

Kép
p__lilla
 
 


Tedd fel a tesztet. Légyszi!!!

Kép
p__lilla
 
 


Lilla veled mi van???? teszt?
magdolnam
 
 


ahogy elnézem a hőd..... te sem panaszkodhatsz :wink:
magdolnam
 
 


Magdolnam
Semmi különös nincs velem. Majd holnap vagy holnapután kiderül minden.

Kép
p__lilla
 
 


jaj de izgulok már :D
magdolnam
 
 


Hu Lilla, neked is drukkolok ám++++++!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Szép lassan én maradok itt egyedüli pocaklakó nélkül :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


kikészít ez a Horváth Ágnes :twisted:
magdolnam
 
 


:cry: naaaa ne mondj ilyet! A ti életetek is rendeződik hamarosan és akkor boldog 3gyerekes anyuka leszel!
magdolnam
 
 


hát nem tudom Magdolnam, elég konkrétan kijelentette, hogy ő nem akar több gyereket és nagyon vigyáz is, nehogy véletlen baba legyen... :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


nati!

gratula! ügyi vagy! mondtam én hogy nem tudsz éjjel aludni!

Lilla!
neked is drukk ezerrel, nagyon várjuk a következő kismamit.

Kép
andyfekete
 
 


:shock: húúúú, Márti, most kicsit furán néztem. Akkor eddig miért hitegetett ezzel??? :shock: hm
magdolnam
 
 


nem hitegetett, hanem csak meggondolta magát azóta :shock: :shock: :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


azt mondja, hogy elhanyagoltam magam amikor Hunival voltam terhes és a hasamon a bőr nagyon elnyúlt mivel nem kenegettem rendesen, (de szerintem ha kenegettem volna akkor is ilyen lenne, mert hirtelen nőtt Huni és berepedt a köldökömnél a bőr )és ha még egy terhességet kellene kihordjak, akkor biztosan plötty lenne a hasam, amit nem akar :roll: :roll: :shock: :x :evil: Na kifelyeztem a véleményem az emotikonok segitségével...

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Aztán tényleg ez lenne az ok, vagy valami más amit nem akar elmondani, nem tudom...Nekem ezt mondta... :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


jaj nem akarok gonosz lenni, de.... á inkább nem akarok véleményt nyílvánítani. :evil: :evil: :evil:
magdolnam
 
 


mondhatod bátran, kibirom :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


nem nagyon akarom, de a lényeg az az, hogy egy ember ennyire hirtelen nem gondolhatja meg magát. Az akitől az egyik percben gyereket akart a másikban nem, hát.... na meg a vélemény. Azért ez nem semmi! A párom mindig mondja, hogy milyen szép vagyok, mégha (kis túlzással) reggel csimbókokban álló hajjal kelek, vagy valamilyen bőrbetegségem volt. Ilyet még akkor sem mond az ember!!! Tőle vana gyerek, akkor meg???Na mind1 :evil:
magdolnam
 
 


Na itten is vagyok. :lol:
Nem tudom most se lefotózni a tesztet, mert alig-alig látszik és a vaku kivillantaná. De holnapra veszek egy érzékenyebbet és megcsinálom. Azt biztos fel is fogom tenni.
Az utro gyógynövény? Akkor nem lehet véletlenül recept nélkül kapni? na mind1 délután hívom a dokimat, hogy mi legyen.

Márti
Nagyon sajnálom, ohgy ezen a véleményen van a férjed. Szerintem nagyon rosszul látja a helyzetet és ez csak kifogás, nem a valós ok. De ez az én véleményem csak.

Lilla
Mai hőd is szép, szerintem majd óvatosan kell síelned nagyon. Nem hinném, hogy a baba miatt ne síelhetnél. Végülis még csak fél mm lehet nem? Akkorát meg nem eshetsz.

Kép
Kép
nati80
 
 


nem gyógynövény. De én sem szedtem. Progreszteron utánpótlás. Elküldenéd akkor priviben a bádogos elérhetőségét?
magdolnam
 
 


ma a takarítás nagymestere vagyok :? úgy örülök, hogy legalább tegnap már a holland tulipánjaimet is elültettem. Most várom, hogy kikeljen. Olyan érdekes, mert amit hollnadiából hoztam tavaly húsvétkor, az 6euróba került, itthon meg kemény 520ftért vettem ugyanazt a zacsit. :roll: de olyan gyönyörűek. Apa most kisteraszt csinál, már mindjárt kész, olyan szuperül néz ki.
magdolnam
 
 


mi van velem? :roll: Hirtelen baromira kellett pisilnem. Épphogy kiértem, kezetmostam, megakartam enni 1 joghurtot. Az evéssel baromira iparkodnom kellett, mert már megint pisilnem kellett. Uaz megint. Gondoltam, elkezdek mosogatni, épphogy kiértem a konyhába, rohantam vissza pisilni.
magdolnam
 
 


senki sehol?
magdolnam
 
 


én itt vagyok, csak közben lecsót készitek ebédre...

Nati, Magdolnam nekem is az az érzésem, hogy valami más van a háttérben, de nem akarja elmondani. Vagy igy akar 'megleckéztetni ' amiért szerinte elhanyagolom magam? :roll: :shock: Nem tudom, majd kideritem...

Magdolnam:
lehet Liza belecsücsült a Hugyhólyagodba, azért érzed állandóan, hogy wc-re kell menj.Bocsi, ilyenkor rendes adagot pisilsz? Mert én mikor egyfolytában mentem a terheségem alatt, akkor csak az ingert éreztem és mikor mentem alig jött pár csepp :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Natika!!!
Annyira örülök!! :D :D :D :D
És egy percig ne aggódj,a halvány csík nem véletlenül jelenik meg!!
Utrogestanról annyit,hogy tényleg a dokid döntse el a leleteid birtokában. Én Duphastont szedtem (ugyanaz) megelőzésképpen mert a családunkban anyunál és nagyinál is volt 4 ill 5 spontan ab nem akartam,hogy nálam is ez legyen...de a dokibarátom meg van róla győződve,hogy nálam így már sok volt a progeszteron és ezért lett a hematoma...

Márti
igen ez igazságtalan elvárás a nőkkel szemben: hord ki a babót de közben atomnő maradj, éjjel kelj a babóhoz,nappal csili-vili legyen a ház+ a gyerekek el legyenek látva és este mikor alig élsz változ enegiabomba,sexistennővé....hááát tudomásul kell venni,hogy ez nem így műkődik!!! :evil:

Andy
hogy vagy? mikor kezdheted a munkát?

Viri
ti most kerestek bölcsit végül?

Képzeljétek el már van egy kis kerek pocakom és tegnap este
mikor altatom Henit kérdezem tőle,hogy ki alszik anyu pocakjában? Erre azt válaszolja a kisédesem,hogy a LABDA. :lol: :lol: :lol:
holka
 
 


Márti, csak nem akar már "megleckéztetni" :shock:
magdolnam
 
 


nem csak 2 csepp jön ki de azért kevés. Már abbamaradt a 3.kör után :lol:
magdolnam
 
 


Igen Holka, valahogy igy képzelik el sajnos :(
De kiváncsi lennék, hogy birnák ők ezt az iramot... Ő csak azt látja, hogy egész nap itthon vagyok :shock:
Néha elgondolom, hogy mi lenne, ha bekerülnék korházban, mit csinálna ő,vajon tudná csinálni az egészet, mert most még annyit sem tud, hogy merre vannak a gyerekek ruhái :shock:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


:lol: :lol: Magdolnám, akkor lehet a kisasszony nyomja :lol: :lol:
Biztosan ugrál rajta és élvezi, hogy pattog :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Holka.:
szóval Heni szerint labda van a pocakodban :lol: :lol: :lol: de aranyos :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti
Nagyon sajnálom tényleg hogy most így vagytok és lehet meg is fogod tudni az egész okát.
Furi, hogy sok férfi ezt elvárja. Az én párom csak azért félt, hogy ne hízzak, mert akkor szerinte még depisebb leszek. nem is azért mondta, hogy nehogy kövér legyek, hanem az én lelkem miatt, Tudja menniyre megvisel hogy dagi vagyok. Most meg! Mintha lapda lenne a hasamba. Annyira fel vagyok puffadva.

Holka
Köszike, este tudom hívni a dokim és majd megbeszéljük.
ha tényleg baba van, akkor 4 hetesen mit lát a doki uh-n? Azt látja nem méhen kívüli e? vagy hol ágyazódott be?

Magdolnam
privi ment

Kép
Kép
nati80
 
 


Magdolnam
én is folyton pisilek,keveset.....van,hogy 10 percenként van,hogy félóránként. :roll: És nem felfázás miatt..
holka
 
 


Mármint labda nem lapda.

Állandó jelleggel éhes vagyok. Ez nem valami jó jel.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati:
dehogynem !!! Nagyon is jó jel, azt mutatja, hogy baba van a pociban...

Emlékszel??? http bababent.hu
:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?