Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!!!

Nyuszi haqgyd hisztizni...........ma Barni is tiszta hüle.be raktam az ágyba azt hagy üvöltsön.a tv-re és a vasalásra koncentráltam.20 perc mulva érdekes abba tudta hagyni!!!!

apinak jobban tetszik a volán bár most még fárasztó.rá kell álljon a szervezete:)))))

Meli pedig a Fédra nagyon szép név:)))))

Kirus hát gyönyörű kisfiút szültél!!!!!!!!!!!!!!!GRATULÁLOK MÉG 1X!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kirus még egyszer gratula a kisfiadhoz, nagyon édi kisfiú, Kira meg milyen büszke rá!

Nyuszi, hogy teltek az ünnepek, hogy vagytok? Beni jól van?

Melinda majd várom (várjuk) a képeket :wink:

Adiadi te, hogy állsz?

Bettyke nálatok következő lépés?

Kép
Kép
melisch
 
 


Kirus!
Nagyon szép baba Nimród. :D
Gratula hozzá! :wink:

KépKép
Kép
mucus75
 
 

 
 

Sziasztok4

Kirus: nagyon szép a kisfiad! Szívből gratulálunk. Remélem van egy kis segítség, amíg regenerálódsz.

Duna: oksi,nagyon szeretem Domit! Majd akkor mondom neki, hogy Te ki vagy...

Nita: hát igen, most én kő kemény napirendet tartok be, mert ha nem javul a helyzet megint nem tudok menni vizsgázni, és semmi kedvem 10.000-t bukni. Örülök, hogy apitoknak jól megy a sor...aza lényeg, hogy legalább
lett munkája.

Királylány: bloggal kapcsban igazad van. Ha vki ide írogat, tudni kell, hogy ez nyilvános bárki láthatja. Nem egyszer tapasztaltam én is, persze vannak nagyon kedves jószándékú Anyatárask is....:) Nő mát a pocid? Kép vhol van fenn rólatok? Wiw?

Melisch: köszi jól vagyunk...megvagyunk, tanulnék, Beni általában mindig kersztül húzza, de vhogy eza dolga, hisz gyerek. Holnap megyünk oltásra, tegnap voltunk tornán. Nálatok mizu?

Csajok, ma megjött....vmi 45 nap után. de nem szseretnék fogigátlót szendni, így is olyan vok, mint a kisgömbőc...nem is nagyon rakok fel képet magamról...hát ezért, tegnap beszólt Ati is, emrt küldtem neki néhány közös képet Benivel...hogy jól megasszonyosodtam...persze nem bántani akart, de nekem rohadt szarul esett...
Na, megyek,m ert az önéletrajza német részét én nézem, és szarul állok vele, és tanulnom is kellene, Beni pedig mindjárt kel.

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszi nekem is szokták mondani hogy jól "megasszonyosodtam".magasról sz@rok rá........meg különben is szülés óta én 11 kg-ot fogytam........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Az imént kaptam az sms-t.

Ma 11.10-kor 3900g és 53cm megszületett Ambrus Ádám,anyukájával jól van és nagyon boldogok. :D :D

Gratulálok,jó egészséget Nektek! :lol: :lol:



Juj hamarosan Én következek. :shock: :wink:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


én is kaptam smst......................


SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a dicséretet és a gratut!!! :wink:

Ádámhoz gratulálok és sok boldogságot, jó egészséget kívánok!! Szép nagy baba lett!!! :)

Mucus!
Nemsokára megérkezik a kis Kolos is!!! :wink: Kitartás!!!
Vendég
 


Kirus hozzál még képeket Nimiről!!!!!!!!!!!! :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hatalmas gratula Adiadi: nagyon sok boldogságot és sok tejcsit kívánunk Nektek! Amint tudsz gyere képekkel! :lol:

Mucus: hajrá....már alig vároma Ti képeiteket is, tök jó lesz! Ne aggódj, mindena legnagyobb rendben lesz...remélem jól vagy és nem nehéz a terhesség vége...?

Nita álatok mizu?

Bettike: Te is írhatnál magadról, hogy hata closty...

Boganna: Nálatok mizuójs, ha van időd tehetnél képeket a hercegnőtökről!:)

Melisch: hogy visled a hétköznapokat, mi volt a kiscsajszira a családi reakció?


Tegnap kiderült, hogy Beni ekcémás is...f.sz., de inkább ilyenek jöjjenek, mint vmi genetikai szar, ezzel vígasztalt Ati.
Próbálok tanulni, de rohadtul nem megy...pedid muszály lenne...a legnagyobb gonom, hogy Benit nem merem itt hagyni, ha felutazom vizsgázni...
Ma ANyám megint kedzte, hogy Beninek azért van ennyi baja, mert nem kapott anyatejet, meg milyen hülye vagyok, minek vagyok itt...
hülye vagyok, hogy gyereket szültem apa nélkül, mert én csak arra vagyok jó, hogy ott hagyjanak...már csak röhögök ezeken, ő ordít, én meg mosolygok, de legbelül k.ra fáj.... :cry: Mondtam, hogy marha jó az is, hogy fél év alatt 3X vitte el Benit sétálni....ebből egy a héten volt 15 perc...
Persze apám is igazad ad neki, hogy emmire kellő vagyok, és nem csinálok semmit itthon...persze, ha Beni sír, mert sírós, mindenki menekül....Mondta Anyám,hogy ő annyit vigyáz a Benire, mint a másik nagymama, annak arányában... :roll: :roll: :roll: És ami a legbosszantóbb, hogy mások előtt mindig azt mutatja, hogy ő milyen jó nagymama. Engem meg mindenki cseszeget, hogy mennyit tesznek...aki nem tudja mi a szitu. Meg Anyám mindig mondja, tudja azt mindenki mekkora szégyen egyedül nevelni egy gyereket....kit érdekel...és ha egyedül nevelem...nehogy ezért én legyek már szar ember...legalább családom lenne...
A tej miatt meg tényleg így is szar anyának érzem magam...
Beni 67 cm és 7590 g, most megállta növésben.gyógytornászunk azt monsta 8-9 hónapos a hosszúsága alapján.:)
Tegnap voltunk oltáson ,a doki kiakadt, mert nem engedtem, hogy a prevenart a másikkal adja be, mondtam jövünk kétszer, inkáébb, de mmúltkori kettes fogat után nagyon beteg lett, és azt nem szeretném...nem részleteztem neki,hogy mi a szitu, de besérült azt láttam. Nem értem miért, hisz ő mondta, hogy nagyon rossz az immun krendszere, ja és vmi gombáni is vana pelus vonalán, de nagyon csúnya, a vicc, hogy már látta....így én nem voltam szenya a dokinénivel, szépen elfogadtam , amit mond és behúztunk a magándokinkhoz, akia gasztrósunk is,és ő tök más dolgokat írt fel...Egyébként aranyos idős néni a házi dokink, és választottam is, nem a kinél körzetben lennén, csak nem szereti, ha a szülő kér...de ez van.
Jaaaaaaaaaaaaaaaah :lol: a kersztelő...ezt még muszály csajok bocsika....tegnap jövünk haza a dokitól, és megállít a sekrestyés, nagyon kedves egyébként, és mondja, hogy akkor 11 jó, mert lenne másik kersztekő is, persze mondom, de akkor a plébános atyának jó a pünkösd, mert eddig nem volt jó( tesómhoz, de főleg Attila húgának szünetéhez kell alkalmazkodni)ezért csaka pünküsd jó, meg akkor még úgy volt, hogy Attila megy vissza. Geéybként írtó sok lóvét fog bebukni ha haza jön...szóval ránk jár a rúd! A lényeg, hogy kiderült, hogy Anyukán a tudtom nélkül szomatra szervezte a kersztelőt, mondtam, hogy akkor legyen ott a giminél, ahol tesóm tanul, szép hely, ott az apátság...vagy Somlón Attiláéknál, erre ő mondta, hogy akkor nem jön....
Mindegy...bocsi, hogy kipanaszkodtam magam, rem legalább így jobb lesz....

Kép
nyuszifül16
 
 


Mucus: képet a babaszobáról!!!!! Légysziiiii!!!!

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszi bocs hogy ezt mondom de SZARD LE ANYÁDÉKAT!!!!!!!!!!!!!
én a helyedbe mikor dicseksz9ik másoknak milyen jó nagyi elmondanék 1-2 dolgot miket NEM csinál az unokájával!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Adiadi GRATULÁLOK!!!!!!!!

Nyuszi látom nálatok a helyzet nem javul :cry: :cry: :cry: anyukádat meg próbáld elkerülni nem érdemes vele szembeszállnod ő nem éri fel ésszel te meg csak jól felbosszantod magad. Szerintem azzal, hogy mások előtt megmondanád mit nem csinál semmit nem érnél el, mert egy kívülálló nem biztos, hogy átlátja és fordítva sülhet el, mármint az gondolnák te nem vagy megelégedve. Ne azzal törődj ki mit mond az emberek lassan úgyis észreveszik a megjátszott viselkedést.
Ekcéma a fen vinné el, szörnyű dolog én annyit vakarom, hogy az szörnyű de egyszerűen másképp nem tudom elviselni. Szegény baba :cry: :cry:
Gondolom már kitapasztaltad melyik dokiban bízhatsz meg annak a szavára agy a másikra csak mosolyogj és menj tovább.
Keresztelő....hát lett volna pár szavam ha nélkülem intéznék de gondolom te már megszoktad anyukádnak tuti nem ez volt az első húzása. A világ előtt mutatni akarja, hogy érdekli az unokája sorsa, sajnos csak a világ előtt nem pedig otthon zárt ajtók mögött.

Családom reakciója: apukám azzal fogadott, hogy hát sebaj a kislányt szebben lehet öltöztetni :shock: :lol: :lol: na de szerintem ezzel saját magát vigasztalta. Én már előre mondtam a dokinak, hogy kislány. Férjecskémnek, anyának és még az öcsémnek is mindegy mi lesz a baba. Anyukám oldaláról nagymamám azt mondta: a csuda vigye el, pedig én biztos voltam, hogy fiú (még mielőtt terhes lettem 2x álmodta, hogy kisfiút szültem). Apa oldaláról nagyim is kislányt akart, mert ő 3 fiút szült. Párom családja meg örült a kis csajnak (igaz egyik nagynénje megjegyezte, hogy lassan kihal a vezetéknevük hiába volt 5 fiú testvér az apukájának, mert kevés fiú utód lett.)

Mucus na lassan te is készülődsz te vagy a következő.

Kép
Kép
melisch
 
 


jaj lányok apukám most telefonált hogy a mamám nagyon még rosszabbul van.már fel se tud kelni.a hasán puklik keletkeztek.már meg se műtik............a doki szerint nincs sok hátra neki...............
lányok nem birom.......nagyon sírok most...............
holnap még be megyek hozzá a korházba!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita sajnálom légy erős!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch próbálok de nagyon nehéz......... :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: tegnap későn vettem észre az sms-ed, már nem mentem fel a megbeszélt helyre. Nem gond, amit írtál, számítottam rá, érthető is vhol...
Nagyon sajnálom nagymamád. Valamilyen gyógyíthatatlan betegsége van? Ha hiszen Istenben imátkozz érte! Ha meglátogatod, az nagyon jó tesz neki! Lehet, nem teljesen fogja tudni, mi zajlik körülötte, de a szeretetet a legnyagobb beteg is érzi!És most azzal adhatsz a legtöbbet, gondolj arra, milyen volt amikor egészséges volt, a lényeg, hogy szeretet és nyugalmat sugározz felé, simogasd! Tudom nagyon nehéz, de ntapasztaltból mondom, tudod itt a Tatám velünk lakik, gyógyíthatatlan végstádiumú prosztata rák, katétere van, pelenka , morfin tapasz...szóval tudom, h mit élsz át. De remélem, azért javulhat, vagy nem olyan súlyos....Majd írj, ha kell pedig nyugodtan hívj fel!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++



Melisch: köszi, hát igen. Nem tudok mit csinálni, amlényeg, hogy Beninek nincs sma-ja, remélem nem is lesz. Ez a lényeg.
Hát bizony a kiscsajt azt tényleg nagyon tutin lehet öltöztetni, gyönyörű kislány rucik vannak mindenfelé....És no para, majd a második lesz fiúúúúúúúúúúúú! Sztem ha tehetitek( anyagi stb...), akkor érdemes viszonylag korán (1-2 év) kövit vállalni, mert aza a Manóknak is jó, ha nincs nagy korkülönbség!!!! Játszanak, lekötik egymást...
De majd meglátjátok!


Királylány Mucus: hogy vagytok?????

Beni nyűgös, sztem az oltásnál nem volt vmi kóser, mert ő ilyenkor mindig éber, most pedig fekszik, mint a lőtt nyúl....

Kép
nyuszifül16
 
 


Tegnap voltam ctg-n.Minden ok,de jövőhéten már 2x kell menni.
Jól vagyok,este vannak keményedések az ülés már kényelmetlen mert nyomja Koli a fejével a méhszájat.
Hoztam pár babasarok képet.Most egyenlőre a fél szobába lesz velem ez nagyon pici szoba.A képen látható dolgok mellett egy könyves polc és az ágyam van még és már tele a szoba.Még képek lesznek a falon és a baldahimon filózok,hogy feltegyem vagy sem.Később át lesz költöztetve a Domi szobájába. :wink:
Puszi Mindenkinek!
Kép Kép Kép

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Korkülönbség:
Ha lehetett volna Én anno max két évet szerettem volna a két gyerek között.Mind tudjuk nem sikerült.Viszont most már nem bánom,hogy így alakult.Sokkal érettebb most Domi egy kis tesóra.Nem féltékenykedik,meglehet vele beszélni a dolgokat,segítőkészebb,remélhetőleg nem fog visszafejlődni(szobatisztaság,cumi stb). :D

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Mucus:gyönyörűűűűűűűű a szoba, de tényleg, olyan otthonos, és Nekem nagyon tetszenek az UH képek a falon, jelzik várva várt baba érkezik!:)
Ti panelban laktok ugye, vagy rosszul emlékszem...
Hát végülis igazad van, mondjuk tesóm és köztem 6 év van és soha nem tudtunk együtt játszani, ráadásul ő orvosilag bizonyított hiperaktív kisgyerek volt...én e környezetmben azt láttam, néha könnyebb, ha kisebb a korkülönbség...de mivel nem csináltam nem tudom, de ha már nem kell annyira koncentrálni a kicsire, akkor lehet jobb, ha eltelik jónéhány év még....
Remélem vmi csoda folytán az anyagiak megengedik, hogy legyen még baba, persze és egy megbízható apuka, aki hátha felnő addig!!!!

Kép
nyuszifül16
 
 


Ja, és sztem tedd fel a abaldahint!:)))) Kuckósabb a Manónak! :lol: 8)

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszi mamámnak daganatot találtak a hasába jókorát.és ugy néz ki már áttétes is.........tegnap is bementünk hozzá.lássa a gyerekeket.alig birtam visszatartani a sírást......

Mucus gyönyörű lesz Kolos kis részlege!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!

Végre tegnap hazaengedtek minket a kórházból:) Köszönöm szépen a gratulációkat! Hoztam pár képet Ádámkáról:

Kép

Kép

Kép

A szülés nagyon jól sikerült, pikkpakk megszületett a kismanó, csak aztán a méhlepény nem akart megszületni, így azt végül kézzel szedte ki belőlem a doki, a maradékot pedig kikaparta kanállal... Na de nem akarlak benneteket rémísztgetni, teljesen jól vagyunk, van tejcsi is bőven és nagyon-nagyon imádjuk a kis pindurt:)

Puszi mindenkinek!

Kép
adiadi
 
 


Adiadi GYÖNYÖRŰ ÁDÁMKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!gratulálok még 1x!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Adiadi, hatalmas gratula nektek. Nagyon szép kis pasi. Végre megérkezett a várva várt trónörökös. Sok boldogságot nektek!!

Mucus nagyon szép lett Kolos szobája. Drukkolok hogy minden jól menjen.

Melish, gratula a kiscsajszihoz. Én valahogy éreztem hogy csajszid lesz. Én nagyon örülök hogy lett egy kislányom is. A fiamba szerelmes vagyok, a lányommal meg most olyan mély kapocs van kettőnk között, ami nekem nagyon hiányzott volna, mert én nagyon lelkis vagyok.

Nyuszi kértél képet a kis hercegnőnkről. Íme: Kép
Na és persze a kis hercegem sem maradhat ki:
Kép

Kép
Kép
boganna07
 
 


Adiadi: gyönyörű a fiad, Beni is ugyanígy kinyitogatja a lábujjait, tök ritka egyébként! :lol: Örülök, hogy jól vagytok! Kiscsajsziknak tetszik az öcsike? Ha van majd időd hozz sok-sok képet! millió puszi Nektek és sok boldogságot!:)

Boganna: ez a kiscsaj tök Rád hasonlít sztem! Nagyon bájos, de persze Levi is!!! Olyan szép gyerkőcök, és látszik, hogy nagyon kieegyensúlyozottak!
Köszi a képeket!

Nita: sajnálom mamid, tarts ki! Ha kellek hívj.
Ma jobban vagyok, már nem hányok, lehet vírus tényleg.

Lányok!
Attila nem jön haza. Tőlem kérdezte mit csináljon, én azt mondtam rá bízom...mit erőlködjek...kíváncsi voltam mit csinál...beszél Anyóssal, aki szerint most alapozza meg az anyagiakt, és később jobb lesz Beninek. Elegem van abból a csládból, jó is, hogy nem látom őket,csak ne küldenék ünnepekre azt az egy-egy ruhát...pofátlan, ha visszaküldöm postafordultával???
Hát ennyi Attila nem minket válaszott, hanem a pénz, mosnjuk az tény, hogy azt mondtam, hogy Gyuláról nem akarok elmenni, amíg beni nem elég erős, egy éves koráig...utána húzhatunk. Nekekm sokat jelent a megbízható orvos itt...
Ma megyünk tornázni, próbálok tanulni, egyébként nagyon szarul vagyok!!!
puszó Nektek

Ja, és hogy tudjátok milyen a Manók mérete, én nem vok képes besaccoltni, olyan összevissze vannaka méretezések...

Kép
nyuszifül16
 
 


Boganna olyan gyönyörűek a gyerekek!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Nyuszi én az összes ruhát vissza adtam az anyósnak annó amit a Máténak vett valaha............nem kell tőle semmi........
szóval nyugodtan küld vissza.így se csípnek........ :roll: :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Aiadi: gratulálok! Nagyon szép gyermek. Kíánok erőt, egészséget, boldogságot!

Nyuszi a blogomban van kép, iwiw-re nem teszek fel egyelőre.

Dius jó lett Kolos lakhelye. Kitartást!

Boganna szépek a gyermekeid.

Nita sajnálom, hogy ilyen beteg a nagymamád. Nem is tudom mit írhatnék még. Talán semmit, mert nem vígasztal. Kitartást!

királylány
 
 


Dia köszi ari vagy!
és te hogy vagy?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Dia köszi ari vagy!
és te hogy vagy?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita jól, köszönöm. Holnap megyek szűrésre meg du ha a dokim ráér akkor uh-ra is. Holnap Gábor nekiugrik szétszdeni a beépített szekrényt, majd a falat is kiveszi, remélem a jövő hétre eljutunk az összerakáshoz is.

Lyly minden rendben van?

királylány
 
 


Sziasztok!

Királylány: jó a blogod, néztem...:) Fal kiszedés, hajrá, de azért pihizz!!!

Mucus: hogy vagy?

Lyly: tényleg, ezer éve már nem hallottam rólad...minden oksi?

Melisch: kiscsaj hogy érzi magát?


Nita: Mamád?

Ma volt a védőnő, tegnap egésznap krémért rohangáltam, mert rosszat írt fel a doki, és szeroidosat, nem szeretnék neki adni ,szóval 11-kor elindultunk, és délutánra értünk visszta, 5körül, addig gyalogoltunk, mert ugye nem tom kire hagyni, mindenki munkában...
Ma volt a védőnő, Beni már kúszik...tök jó a Dévény torna, nagyon tuti...azt mondták, hogy előbbre van, mit a kora, jó hosszú baba, 8-9 hósnak felel meg. Holnap is megyük tornázni, most alszik a kis mazsolabogár, én meg tanulok, vagyis igyekszem...elég félelmetes ez a több száz oldal...de csak menni fog, remélem.
OItt ramaty az idő, egész nap szakadt az eső sétálni, sem tudtunk menni...
Nálatok mizu????

Kép
nyuszifül16
 
 


Sziasztok!
Gratulálok Adiadi!!!Nagyon szép kisfiad van!Szép súlya lett!Nekem is ennyivel lett mind a kettő.

Boganna,de szép gyerekeid vannak!

Nyuszi,én leemelem a kalapomat előtted,ennyi minden,és még tanulsz is. Hát én nem bírnám. Meg tudod,engem sajna nem is érdekelt sosem a diploma..... :oops:

Mucus,nagyon szép a szoba,reméljük kis manó azért még vagy 2 hétig nem lesz rá kíváncsi!!!

Nita,sajnálom mamádat!Enyém 75 éves. Nagyon szeretem. Mindig számíthatok Rá!

Melisch, gratula a punáshoz!!!

Királylány!De jó neked!!Bence várja már a kistesót?

Hozok képet holnap.Jóéjt Lányok!!

Bettyről tud v.ki valamit??

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Puszi csajok mindenkinek!
Jól vagyok,még húzom.....
Tegnap este volt egy kis ijedség mert sokat keményedtem és fájt a méhszájam de aztán elmúlt.No de oka is volt,kellett Nekem lemenni focizni Domival. :lol: :lol: Muris lehettem nagy hassal mert páran rám csodálkoztak. :D

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Mucus: szigorú pihit írok elő!!! 8) :lol: :lol: Örülök, h minden ok, hajráááá ám!


Melinda: kell a diploma, bármennyire szar, mert ha Benit egyedül kell eltartanom nincs más választás.... ez van!
Várjuk a képeket!!!!
Nita: remélem minde ok!?

Kép
nyuszifül16
 
 


Sziasztok!!!!!

Barnikám ma megint lázas volt.38.7...én a fogra gyanakszom mert semmi más baja nincs.jó kedvű,vidám..

tegnap csináltam neki jó sok babahamit.banán-alma.alma-keksz........és répapürét....

Nyuszi mamikám egyre rosszabul van.már infuziózzák és altatják.olyan fájdalmai vannak.........

Mucus még a 38.hétig húzd ki valahogy.aztán lehet menni focizni!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Tegnap gyönyörű 12 percesek voltak egész délután. :shock: :D
Aztán egy meleg zuhanytól csillapodott annyira,hogy el tudtam aludni.
Úgy néz ki már készülődik a méhem...... :roll: :? :wink:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Dius már nincs sok hátra akkor :D Tarts ki! Mi szorítunk és várjuk a képeket a pasiról :D

Nita jobbulást a gyerekeknek. Mamádat sajnálom nagyon, tudom most nagyon nehéz. Csak ne szenvedne...

királylány
 
 


Kép Kép

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Sziasztok!!!!!!!!
tegnap elbúcsúztam mamámtól!!!
és ma reggel örökre elment!
nagyon hiányzik!!!!!!!!!!!!!!
most apuék bementek a korházba.
remélem nem haragszotok hogy jövök?!!!
ha nem jövök begolyózok.és csak sírok.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! Őszinte részvétem! Tudom, hogy most nagyon fáj neked, de hidd el, az idő majd segít! Sokat gondolok rád és veled vagyok lélekben!!!!

Kép
adiadi
 
 


köszönöm Adiadi!!!
most már nem sírok de akkora űrt érzek magamba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita őszinte részvétem! Tudom nem vígasztal, de már nem szenved. Rossz lesz és nehéz lesz, de az idő valóban segíteni fog. Emlékezz a szépre, jóra. Nehéz lesz a temetésig, onnantól kezdve talán "könnyebb" feldolgozni az elvesztését. Persze sokat fogsz gondolni rá, mindig eszedbe jut majd, ahogy nekem is az enyém. Októberben lesz 2 éve de nem múlik el úgy nap, hogy ne gondolnék rá. Nyugodtan gyere, ha így könnyebb elviselni a veszteséget.

Adiadi jól vagytok? Hogy bírod a 3 gyerkőccel? Csajok mit szólnak?

királylány
 
 


Dius sokkal könyebb ha írok ha másról is.legalább nem gondolok mindíg rá.bár elég nehéz.igazából szerintem még nem tudatosult még bennem hogy nincs többé!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!

jöttem én is :)

jaj de szép babocák vannak itten kérem szépen :) :) édesek :)

mucus

nem semmi mekkora pocakod lett,mostmár neked sincs sok hátra :)

KépKép
bettike83
 
 


nita

nagyon nagyon sajnálom a mamád,őszinte részvétem és légy erős :cry: tudom nehéz ilyenkor,de majd idővel talán könnyebb lesz,bár tudom,a hiányát senki és semmi nem potolhatja :cry:




velem az a helyzet hogy volt ma egy 15mm-es tüszőm,14.napon.

és a prolaktinom egy honappal ezelőtti 586 volt a mostani 206 :shock: :) a doki is nagyon meglepődött,jelentős javulás és mindez 1 hónap alatt.

persze én még mindig iszom a teáimat is a ciklusaim is jelentősen javultak.közel 50 naposokhoz képest,az utóbbi 2 ciklus 33,35 napra jött.összességében jelentős javulás van sztem.

KépKép
bettike83
 
 


köszönöm!!!!
Betti hajrá!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na voltam a meddőségiben.holnap megnézik uhval hogy ez a petesejt stimulálható e,mert ha igen akkor igyekszik tenni érte hogy baba legyen belőlle.

a másik választás pedig,hogy elküld endokrin kivizsgálára és ha van olyan téren gondom akkor elkezdenek kezelni.

azt mondta döntsem el melyiket szeretném....

fogalmam sincs,de gondololm inkább elöször kezeltetni kellene mert ha van valami gond és ha terhes is lennék lehet elmenne.szoval elöször csak jobb lenne kizárni mindent ami rosz lehet..

ne tudom mi legyen...

KépKép
bettike83
 
 


Dia, elég nehéz három gyerekkel... Eddig Ádámkával van a legkevesebb gond:) A kisebbik lányom viszont kivetkőzött magából! Eddig se volt könnyű eset, de most komolyan az idegeimre megy a szófogadatlanságával! Tudom, türelmesnek kellene lennem vele, de olyan nehéz, mikor még én sem jöttem teljesen egyenesbe!

Betti, szerintem nézesd meg magad először endokrinológussal! Ha ott minden ok, utána jöhet a baba:)

Mucus, mindjárt szülsz :D

Kép
adiadi
 
 


Betti szerintem is nézesd meg magad. Olyan régóta szeretnél már babát, tudom, hogy ez egy remek lehetőség lenne és kár lenne kihagyni, de ahogy te is írtad, inkább előbb a vizsgálat, nehogy baj legyen. De megkérdezhet a dokidat ismét, hogy ha van esetleg valami bibi, az hogyan befolyásolná a terhességet.

Adiadi: én még nem tudom, de gondolom mennyire nehéz lehet, főleg 3 gyermekkel. Persze ha Ádám jó baba - nem hasfájós, nem nyűgös - akkor vele van a legkevesebb gond. Valószínűleg így csapódik a féltékenység nála. Mert az vagy így - vagy úgy de kijön. És a szülőnek ilyenkor okosnak kell lenni és megfelelően kezelni a helyzetet. Egyszer már végigjátszottad ezt, tehát nem okoskodni akarok. Remélem hamarosan mindenki megszokja ezt az új helyzetet, főleg a kisebbik lányod. Férjed dolgozik már? Vagy nem is volt otthon veletek? Nagyszülők esetleg tudnak segíteni?

Hajajj.....nyáron osztogathatom a jótanácsot magamnak is. Már most látom, hogy nem lesz egyszerű a helyzet nálunk sem...

királylány
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: