Új privát üzeneted érkezett!

Ja és nekem most 27 napra jött meg, nem is számitottam rá még :? Kellenének lh tesztek......
Vendég
 


Enis
Anyudnak mielobbi felepulest :!: Majd hozzad mar a hireket :roll: Remelem nincs nagy baj :? A malackas kepet ismertem mar :lol: :lol: :lol: :lol: En pedig elfogadom a terdelo masikat nem a korszakallast bar a kigyurt pasik nem a zsanereim es belefer hisz egy egy beszelgeto topik nem babas soot elmeletben addig lenne mig a csoda meg nem tortenik velunk :lol: :lol: szal csak nyugodtan 8)
Kép

Furti
Nem megyek haza en ugy nem megyek haza hogy nem intezi el a vizumomat...majusban...majd megprobalom raveni,hogy esetleg had mehessek el itt de marha draga nem tudom :roll: LH-kat rendelj csillagtol en is tole rendeltem 28-at vgy 24-et 8)

jah nem is mutattam meg nektek :shock:
Kép

Mi megyunk nemsokara az ikea-ba :? nana,hogy butort nezni :lol: meg nezunk fat karira meg disziteni valot mert valoszinu nekunk holnak a Mikulas meghozza a fat 8)

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg! :) ezek aztán tesztek!!!!!! :lol:
Figyi, mikor kell elkezdeni nézni az lh teszteket?Piri után hány nappal?És akciózni akkor kell, amikor a legerősebb, vagy amikor már elkezd halványan látszani??
Én még sosem használtam ilyent. :oops:
Vendég
 

 
 

Akkor a bal szélső az enyém,bár eddig a jobboldalit gondoltam,de ha jobban megnézem....mondjuk egyik sem kimondottan az esetem,de egy évben 1x elmegy :lol:

Fürti,
hát anyumnak már évek óta fáj a dereka,de annyira,hogy néha alig bírt járni,meg zsibbadt egyik lába,az utóbbi pár hónapban meg minden reggel fájdalomcsillapítóval kezdte a napot :?
Volt ma egy 30 éves nő is,ő is műtve volt,épp beszélt telefonon és mondta,hogy szuperül érzi magát,nem fáj már sem a lába,sem a dereka.Kissé megijedtem,eddig azt hittem ez idősebb emberekre jellemző betegség,de úgy látsizk nem korfüggő.És pár éve nekem is fáj a derekam,hol jobban,hol kevésbé.A férjem már fenyegetőzött is,kérlelt is,hogy menjek orvoshoz,de nem bírt rávenni.Most viszont elmegyek majd :roll:

Most lemaradtam,akkor Marci még szopizik vagy már nem?Ne légy még ennyire letörve,csak első próbálkozós hónap volt,nem?
Nekem is tegnap jött meg :?

Bridget,
köszi szépen,nem,nincs baj,nem "olyan" daganatról volt szó,hanem valami kitüremkedés,vagy mi.Nem is látszik rajta,hogy műtve volt,jókedvű,fel bír kelni már,pedig csak az este műtőtték.Szóval nincs gond.És ő is azt mondja,hogy teljesen más érzés,minden fájdalma megszűnt hirtelen :shock:

Ti meddig is lesztek NY-ban,2 év,ez tuti,vagy még közben változhat a terv?

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Enis :)
Igen, Marci még szopizik, ez volt a 3. ciklusom.De nem zárja ki egymást a kettő :) Csak amiatt is sürgetem a dolgot, amit írtam is apával kapcsolatban, a munkahelye miatt :?
Vendég
 


Persze,hogy nem,de lehet van akinek így több idő kell hozzá...talán.Tudod,van aki úgy is teherbe esik,ha csak ránéznek,más meg.... :cry:
De ha apával ez a helyzet,persze,értem :?

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Lányok,
járt mindenkinél a Mikulás,jók voltatok? :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!

Boldog mikulást mindenkinek!

Fürti, ha nem volt adásvételi, akkor sajnos nektek kell az adót befizetni. :?
Megértelek, és sajnálom pirit, de hallottam olyanról, aki simán teherbe esik szopi alatt, másnak meg teljesen abba kell hagynia, hogy sikerüljön, mensi ide vagy oda. Hiába, nem vagyunk egyformák.
Végülis beoltattad magad?

Bridget, a 10 percet úgy értettem, hogy csütörtök délután szopi után ennyit aludt Lexi. A mai éjszakánk meg kritikán aluli volt... :cry:

Nóci, Fürti megelőzött, szerintem is akkor hozzuk össze a talit, ha Bridget is itthon lesz, akkor már jó idő van, és nincs influenza járvány.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok :)

Nálunk már a Mikulás járt pénteken, ugyanis apa kapott a cégtől csomagot, és az lett Marcié, de csak egy kinder csokit adtam neki belőle :lol:

Beze :) 2006-os évben adtuk el az autót, rendesen adásvételivel együtt.Egy 2 éves suzuki ignis volt.Az adásvételit mire érted? :shock:
És a 2006-os adó nem lett befizetve, de a csekk már megjött gondolom 2006 év közepén csak a volt neje apának cseszte átküldeni a mostani címünkre :twisted: És most cseszegetnek ezzel :twisted:

A mi éjszakánk sem volt túl fényes.Nektek mi volt a baj?Észrevettem, hogy a ködöt és aszelet utálja :lol:

Holnap kapom az oltást :?
Vendég
 


Furti
Hat nekem mivel 26naposak a ciklusaim meg 25 es ha ebbol levonjuk a 14nap luteralis fazist a pe olyan 11-12.cn-re esik en mar 9.cn elkezdtem....ha neked 30naposak a ciklusaid a varhato pe olyan 16.cn akkor mar azert a 13.cn kell kezdeni...de ha elso honapban csinalod erdemes a 10.cn-tol es addig amig nem lesz pozi es nem halvanyodik hogy megismerd a ciklusod.Majd mikor mar ismered akkor ugyis tudod mikor kell elkezdeni :wink: Minden nap ugyanabban az idoben kb es en az este 7orat ajanlom bar kora delutan es keso delutan is jo csak ne reddeli legyen :!:

Enis
Hat ezek meg nagy kerdesek...mar epp berendezkedtunk szep lenne ha jovore attennek :shock: Nem tudom...viszont nekem meg egyenlore vizum problemam is van :? Szal nekem meg semmi nem biztos :twisted:

Beze
Jaaah na hat az nem sok :shock:

Nalunk jart a Mikulas es vettunk karifat is 8) Nektek meg ezt hoztam:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bridget
hajrá!!! Még mindig nem értek az lh tesztekhez, de ezen látom a pé-t!
Na, ha így haladsz, nem is kell lombikra jönni!

Fürti
majd írj, hogy az oltástól volt-e vmi tünet.
Neked is kicsit zavaros a ciklusod, de legalább megjön. Ez is vmi...

Enis
jobbulást anyukádnak! Jó, hogy az a daganat nem olyan, mint... tudod... :(

Beze
kitartást az éjszakákhoz!

Talit sztem is akkor kéne, amikor Bridget is itthon lesz, és nem lesz influenza járvány. Most amúgy se mennék nagyon közösségbe, mivel két súlyos beteg is van a családban, akikre nagyon veszélyes lenne.

Nekem még nem jött meg, holnap este megyek dokihoz, megint felír vmi gyógyszert. Először azt mondta, szedjem megint a fogigátlót, hát mondtam, hogy nem. Akkor mondta, hogy ez olyan, ami a ciklust is rendezi, meg támogatja a teherbeesést. Egy próbát adok ennek is...

Anyu gyengén, ma reggel baromi rosszul :(

Buli jó volt, pénteken ünnepeltük a bnőm szülinapját, és reggel 6ig beszélgettünk :oops:
Két hét múlva megint megyek szülinapi bulira :oops: Akkor a bnőm bnőjének lesz, de meghívott engem is ;)
Vendég
 


Sziasztok!

Visszatértem. :D Elméletileg holnap lesz netünk, mert gépünk már van, persze nem a laptop, csak a modem nem jött meg a nethez.

Enis , anyukádnak jobbulást!!!!!!

Bridget, akkor ti majd visszaköltöztök? A párod magyar?
Mit vettetek az IKEA-ban? Úgy imádom, nekünk is minden bútorunk onnan van, imádom. Órákig el tudok ott nézelődni.

A képet túlságosan lekicsinyítettm, majd akkor keresek másikat, csak most nagy munkában vagyok, csak éppen szünetelek.

Nálunk hétvégén már akció volt ezerrel. 10-én peteérés, és a nagy könyv azt írja, hogy ilyenkor már lehet. Ugye?

Képzeljétek, én most nagyon nagy izgalomban vagyok. Andris 14-én lesz 30 éves, és meglepetés szülinapi bulit tartok/tartunk neki szombaton. Nagyon izgulok, hogy minden jól menjen, bár ő már 2szer majdnem keresztülhúzta, úgyhogy nagyon ügyesnek kell lennem. :D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka
elvileg pé előtt és után 5 nappal kötelező! De ehhez nem igazán értek, mert mi ezt nem figyeljük!
Drukkolok nagyon, hogy összejöjjön ebben a hónapban a baba!
Buli biztos jó lesz :wink:
Vendég
 


Sziasztok Lánykák :)

Dorka :) Drukkolok nagyon!Vonalzót nem raksz fel ovusat?
Majd számolj be a meglepetésbuliról :wink:

Kitty :? Nagyon sajnálom anyudat :? Drukkolok!Azóta hogy van?
Oltástól egyenlőre semmit nem érzek, majd szerintem holnapra lesz valami hatása, ha lesz :)

Velünk meg közökték szépen, hogy a város nem tud fizetni a telepen levő hőközpontnak ezért leállitják a fűtést :shock: Gondolhatjátok, hogy ledobta az agyam az ékszijat :twisted:
Na, de fűtünk az olajradiátorral, és hiába jön a csekk a távhőtől, nem fizetünk! :evil: Viszont áramot sem fogunk :evil:
Kiváncsi leszek, mi lesz.
Az autóvaél kapcsolatban meg, elintézte apa, hogy bünti nélkül kifizetjük az adót és 5 részletben :?
Vendég
 


Sziasztok!

Fürtöske, akkor én most nagyon nem irigyellek....Olyan bosszantó, szemét dolgok ezek.
Olyan vonalzót, honnan tudok leszedni?
Rakok fel szívesen.
Na, de legalább akkor az autóval kapcsolatban szerencsések voltatok, mármint a lehető legjobb az amúgy is rosszban. Bár gondolom, nem hiányzik most az, hogy plusz pénzt kell erre kiadnotok. :(

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka :)
Én innen szedtem le:www.lilypie.com

Hát, igen, nagyon bosszantó, és ezzel a fütéssel már tavaly is igy volt, ráadásul Marci 2 hónapos volt.Csoda,hogy nem betegedett meg :?
Vendég
 


Fürtöske, azt hiszem, csináltam egyet, most teszetelem :)

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Na, majd holnap gyártok egy olyat, ami nem német :D

Pihenjetek, Fürtöske kitartás, én indulok haza!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Most még olvasni se tudok, mert képzeljétek péntek este miután feltettem a gépre a képeket még kicsinyités elött írtam Bridnek, de kilépett a netből és azóta be se tudok lépni! Betojt a stick-em! A T-mobilnál iléyen van és 2250Ft-lesz, ha megcsinálják! És amig nem tudom használni azt is ki kell fizetnem mintha használénám! Most is a tesomtól írok! Holonap már megprobálok jönne! Holnap délelött viszem a manot a pajzsmirigy vizsgálatra!
Addig is legyetek jók pusz Nócika!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ja és nem is hiányoztam!!! Szép mondhatom!!!!!!!!!! :o :o :o :o :o

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Mire ide jutottam mar mennem is kell...karifara kell vennem diszeket a magyar boltban szalon cukrot es meg a korhazba is beakartam nezni hat asszem az mar nem fog osszejonni :x 3ora van...este irok mindenkinek 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Nócika, a T-mobile velünk is akarta fizetettni a még be sem kötött netet.
Ezek ilyenek.

Fürtöske, mi a helyzet a fűtéssel?

Tegnap velünk nem történt semmi különleges, még akció sem, mert elaludtam :(

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok :)

Dorka :) köszi a kérdésed, tegnap este 7 óra felé szerencsére elinditották a fűtést, állitólag már átutalták a pénzt a távhőnek :)
Neked hogyhogy német lett a lilypie?

Nóci :) Na, mi újság a Manóval?
És az igért képek?

Brid :) Na, mikor tesztelsz?
És akkor dec.24.-én is lesz azért karifa?
Nem is írtál este :? :roll:

Itt szakad az eső egész nap, nem tudom, hogy megyünk így le egy kicsit sétálni :?
Legalább éjjel volt jó alvás, meg most is :D
Vendég
 


Sziasztok!

Fürti
nem semm kálvária van ezzel a büntetéssel. És még ti fizessetek! :evil:
No meg a fűtés :shock: Eszem megáll, hogy télen ezt meg merik csinálni, simán beperelhetetik őket, és igenis, térítsék meg a károtokat!
Köszi, anyu jobban, de csak kicsit. Reggelente mindig vacakul érzi magát, aztán már jobb.

Nóci
drukk a mai vizsgálathoz!

Bridget
elfelejtettél este jönni :wink:
Most akkor megjött v nem? csak mert nem írtad, és a vonalzón meg cd 1 van :roll:

Én most anyunál vagyok, este megyek dokihoz, kíváncsi vagyok, mit ír fel. :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

ÉLEK ÁM ÉN IS!!!!

Jaj úgy hiányoztatok!!!!

Kép
anyci
 
 


Na hat Enis epp most irt a blogomba azaz most olvastam mondom jovo mar kicsit.Az a helyzet mire tegnap idejutottam mar mennem kellett...ma meg jotte a szerelok vegre a falom van a teve 8) itt voltam delutan 4ig aztan elmentem meg 1-2egot venni a fara es fat diszitettem meg mostam a folyoso vegen :? este negyed 10ig fat diszitettem :shock: de szep lett ngyon :D bar meg nem vgyok teljesen kesz :roll: :lol: Majd holnap mara mar eleg volt...ettem es ulo hulla vgyo :oops:

Igen elfelejtettem hetfo este visszajonni de ne tudjatok meg elmentem az egyik boltba venni fadiszeket erre alig volt valamilyuk csak gomboket vettem :? ott neztem apacskanak pulovert meg netem butort 8) eskuszom felcspok butorosnak :shock: :oops: :roll: :lol: Aztan teli szatyrokkal haza aztan el a masik boltba...aztan haza aztanmeg apacska,hogy csinaljak neki kajat szal ez volt az estem :roll: Hetfon

Holnap meg ha lehet elmegye egy vv-re vgy lehet csa bejelentezem de a heten megye doihoz es lesz gyogyszerem 8)

Apacsa Washington-ban van ma ment holnap jon :roll: meglepetes lesz a fa 8) :wink:

Megagiga drukok mindenkinek 8) 8) 8)

A menzim nekem tok pontosan jott meg a vonalzin mar 1.cn van de neem holnaptol kell csak szamolni mert piros csak este volt :? Szal ennyit a mi csodababankrol :roll:

Kitty
Mi belehuztunk de latod nem ratunk mult :roll: Neked piri megjott mar? :shock: Ennyi bulit meg baratnozest :) irigy-irigy :lol: CD magyarul CN azaz elso ciklus nap :? :roll:

Dorka
En parom nem Magyar meg Japanban ismerkedtunk meg o Japan amugy(felig) 8) es nyaron koltoztunk egyutt ki ide hatarozatlan a szerzodese :roll: akar 2 ev lehet ,hogy 3 lehet hogy innen kuldik masik varosba itt az USA-n belul meg semmit nem tudni :roll: Ikeaban nekem vettunk szekrenyt 8) Parom annyira nem szereti mert,hogy tul occso :? de en is imadok nezelodni :wink: na es azok a gyerekszobak :shock: iiimadom oket 8) :lol:

Hogy haladsz a meglepetes bulival? :idea:

Furti
Kataeknal is volt valami ilyesmi,hogy lekapcsoltak a futest vgy mi :twisted: Nekem megjott de mar tegnap barnaztam ugyhogy tudtam jon piri :? ma meg estere piroska is bemutatta magat igy nem teszteltem :roll: Majd most gyurunk a kovi honapra 8) Lesz 24-en is karifa nana :wink: de pl szilveszter utan mar nincs is olyan karoi hangulat... :roll: most meg van szal tenyleg jobb elobb a fa mar all is holnap hozok fotot 8) de csak este azaz ti mar csak reggel latjatok :lol:

Noci
Nana,hogy hianyoztal csak en pl szemely szerint orultem ha tudtam nev szerint irni aztan mar itt sem voltam :oops: De majd minnya nevsorolvasast csinalok 8)

Remelem mar jo a geped vgy megjavul mert hogy fogunk igy dumcsizni?????? :shock: Leletek milyenek lettek? :idea:

Anyci
Kicsit bovebben????? :lol:

Enis
Te ide nem is jottel? :shock: Hogy van anyud???? :roll:

Pendi
Nem tudom olvasol-e meg minket mert mar privi sem jon toled de remelem azert mar jobban vgy!!! :roll:

Kataaaaa
Te meg mar megint elvgy tunve!!!Blogod cime kene :arrow: fotok a felujitasrol es meg sorolhatnam....gyerkocokrol uj kep rolatok :)

Tobbiek???????????? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Anyci
Te is hiányzol ám nekünk! Tessék írni, mi újság veletek, hogy vagytok?

Bridget
sajnálom a mensit, de legalább megjön (én már ennek is örülnék) :roll:
Fáról nem raksz képet?

Még nem jött meg, ezért kaptam megint Norcolutot, amitől megjön. Utána meg Clostyt kell szedni (így lenne ötösöm a lottón, ahogy kitaláltam, hogy ezt fogja felírni :lol: ). Kérdeztem a cisztásodást, de azt mondta, hogy ritka (na én nem ezt olvastam a Clostyról) :roll:
Vendég
 


Hello!
Nincs időm, mert még áll a bál. Nov. 29-től csatatér a lakás.
Három napig tartott, míg az ablakcsere megtörtént, visszavakolták a falat, feltették a párkányt, redőnyt. Aztán takarítás, közben jött a burkoló, felvetette, hogy nem akarunk e külön csapot a kádhoz, mert most csak egy volt a kádhoz és a mosdóhoz. Na ez jó ötlet volt, csak megvalósítása volt drága. Vizeseknek 40e ft-ot kellett fizetni, aztán kiderült, hogy az új bútor eléri a lámpát, tehát feljebb kell vinni. Na meg a konnektorok is szarok voltak, ezért kellett szerezni villanyszerelőt. Azoknak 20-at fizettünk, tehát mindjárt 60e előre nem számított költségünk van. Azóta szenved a burkoló, már egy hete idejár, de még csak háromnegyedig van meg a burkolás, három napig nem volt mert buliba volt, aztán tegnap volt, ma idejött és közölte, hogy máshova kell mennie, mert ott nagyon sűrgős. Hát erre mit mondjak?
Itt vagyok két gyerekkel, nem mostam két hete, mosogatónál mosunk fogat, még jó, hogy tegnaptól tudunk fürdeni itthon is.
Na szóval még mindig vagy egy nap min amíg rakja a csempét, aztán fugázás, utána bepakolás.
A lakást nagyrészét kitakarítottam, de megint por van mindenhol. Faragja az itong téglát, keveri a csemperagasztót, na ez van.
Zoli is kiakadt, azt mondta, majd megcsinálja ő, mrt úgy készül mint a Luca széke.
De most küldjem el a búsba? vagy mi van ilyenkor?

Bridget! Blogot nyár óta nem írok. Egyszerűen nincs rá kapacitásom.
Majd egyszer nekiállok, aztán pótolok, úgy nagy vonalakban.
Küldj karácsonyfa képet!

Kitty! Ugye tudod, hogy az nem úgy működik, hogy na akkor szedjél Clostyt!
Ez nem így megy, légyszi most már szánd rá magadat, és konzultálj a valakivel PCO ügyben. Vizsgáltasd ki magad, utána jöhet a kezelés. Egyenlőre azt sem tudod, milyenek a hormonjaid. A mensi késhet azért is, mert rossz az fsh szinted, de magas lehet az LH is, prolaktin is ki tudja, lehet, hogy kombinált kezelés kell.
Tudod, hogy a Bridget is hogy járt a Clostyval, tehát semmiképpen sem szabad mindenfajta kivizsgálás nélkül szedni. Én legalábbis nem tenném.

Tudom, unjátok már, hogy ezen lovagolok, de nem lehet eléggé hangsúlyozni, hogy nagyon sokan szenvednek a PCO-tól. Akinek már csak norcoluttal jön meg, ott komoly problémák vannak. És ha össze is jön a baba, sokkal nagyobb a vetélés veszélye, miután a hormonok bonyolult játéka kell a terhesség megtartásához.
Na abbahagyom a térítést.
(a PCO okoz cisztákat, amik olyan fejlődésnek indult tüszők, amelyek 8-9 mm-en megrekednek, nem fejlődnek tovább, cisztává alakulnak, férfihormont termelnek és tovább rontanak ezzel az egész dolgon, a Closty ezt még jobban felerősíti)

Bocsi, de mennem kell, Lilla fél órát hisztizett, most altattam el és szalad a lakás.
Többieknek is üdv!!!

Karira még alig készültem. ...

Sziasztok!
Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Sziasztok!

Megérkezetem, bár ez a napom kicsit sűrű.
Bridget, hát szerintem az Ikeában ami akciós, az olcsó de a többi....Legalábbis a mi pénztárcánknak.. :(
De én azért is szeretem, mert minden összekapcsolható. És tényleg olyan gyönyörűséges bababútorok vannak....

Azért biztos jó lehet, gondolom sokat utaztok. Szereted a japán kaját?Hol ismerkedtetek meg?

Fürti, fogalmam sincs, hogy csináltam, számítógép zseni vagyok :D :shock: Pedig végig angolul nyomtam.....
Szerencse, hogy visszakapcsolták a fűtést, baba mellett.

Tegnap éjszaka nálunk, ment az akció ezerrel. Tudom, hogy ez lesz a mi nagy hónapunk!!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Kati
hát én az ilyet elküldeném biztos. Aztán meg a végén jó sok munkadíjat számol a időhúzására :evil:
Engem nem zavar, hogy "lovagolsz" a PCO témán, sőt, köszönöm, hogy ezeket leírod. Amíg Pendi nem írta, hogy neki ez van, addig nem is tudtam, hogy ilyen betegség is létezik :oops:
De ha a nőgyogyi nem akar elküldeni semmilyen kivizsgálásra? Vagy egy sima uh-t kérhetek a házidokitól is?

Dorka
drukk, látom pé körül jársz már :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Kitty, Katinak teljesen igaza van, ha tanácsolhatnék valamit, hagyd ott ezt az orvost, és keress egy másikat, aki ért a pco-hoz. Nem normális, ha valakinek norcoluttal kell meghoznia pirit!!!

Bridget, nagyon sajnálom, én nagyon bíztam a csodababátokban. :cry:
A fa gyönyörű lehet.
:wink:

Fürti, örülök, hogy nem kell büntetést fizetnetek, és fűtés is van ismét.

Dorka, drukk-drukk-drukk!

Kati, nem irigyellek, én a cserépkályha után hetekig x alkalommal porszívóztam és mostam fel, mire eltűnt az összes kosz, amit csináltak az építők. :?

Anyci, de jó, hogy jöttél. :D

Nóci, mi újság???

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok :)

Kitty :) Sima uh-t szerintem a házidokik nem csinálnak, meg nem is értenek hozzá :? vagy milyen uh-ra gondolsz?
A hasi uh-t csak szakorvos tudja megcsinálni.
Nekem is anno clostyt csak uh után adtak, és szigorú uh-s nyomkövetés mellett :)

Beze :) sajna kell fizetnünk, de részletekben :?
Most lehet,hogy januártól nem lesz fűtésünk, mert nincs meg a lóvé állitólag a városnak, amit utalniuk kellene a távhőnek :evil:
És a Polgár Jenő úr meg a lakótelepet gyanusítja, hogy nem fizettek egyesek pontosan és azért kapcsolják ki :evil: De kiderült, hogy csak kamuzott, ők cseszték el a pénzt.

Anyci :) nahát!!!te is megvagy!!! :D

Kata :) hát nem irigyellek benneteket a felfordulás miatt :? hú, ilyen hidegben nem kellemes :?
Majd képet kérünk az eredményről :)

Nóci :shock: Remélem, nincs baj???
Vendég
 


Kitty
Hat en is mondtam mar,hogy nem normalis az,hogy nem jon meg tenyleg elkene menni egy hormonpalettara...3.cn pe-kor es 21.cn vv annyi minden kiderul hogy lehet igy clostit szedni :shock: Uhuzni szokott?Nem nezte meg a petefeszked? :roll: Na most olvasom,hogy nem kuld sehova...az az igazsag,hogy akkor valami nagy baj lehet a dokiddal :roll: Se uhuzni se elkuldeni vv-re akkor mit csinal bemesz es beszelgettek?Nem nogyogyasz...na ilyenkor kell keresni mas dokit :twisted:

Beze
En is sajnalom de itt akkor kellett volna meglepodni ha meg sem jon meg :roll: na majd talan kovi honapban :) Veletek mizu?

Furti
Jo neked is irtak clostit nekem is de Kittynek mire fel akar adni?Hogy megjojjon idoben a menzije? :shock: :roll: :? erdekes a dokija az mar egyszer bizti :roll: Orulok,hogy van futesetek 8)

Kata
Fuuu ezt meg olvasni is sok volt :shock: Nalunk is volt ujitas az se volt piskota pedig ott dolgoztak latastol mikulasig de ez mar mindennel tobb :twisted: Azert a kepekre kivancsi vgyok 8) Blogirassal enis kicsit elvgyok maradva gondolom neked meg megannyira sem egyszeru :shock: Kep lesz mindenkepp a karifarol ma vegre befejeztem 8)

Dorka
O ugy nezi a dolgokat ami olcso az biztos nem is jo ami meg draga az bizti jo :shock: :? Na meg szerelni sem szeret(vgy nem tud) :oops: igy o inkabb olyat vesz ami egyben jon ez nem jon mondjuk egyben amit most vettunk de akik kihozzak ossze is szerelik direkt ugy kerte :lol: :oops: :lol:
Nem szeretek utazgatni en mar feszket raknek es letelepednek egy helyben. :roll: Japan kajat szeretem de nem a sushi-t (mindenki azt hiszi annyi japan konyha tudomany :roll: )szoktam is fozocskezni mar egy csomo guszti kajakepet tettem fel ide is meg a blogomba is 8) Japanban ismerkedtunk meg 8)

Mennek a drukkok Kép Kép

Noci?Zsu?Pendi?Enis?Anyci? es meg akit kihagytam :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szép jó reggelt jánykák!!!

Itten vagyok! Tegnap elvittük a stikket a servicébe és kaptunk helyette csere készüléket, mert azt javitani kell aminek az ideje kábé 2 hét lesz! Örültem is meg nem is! Amit adtak az naddon máshogynézki sokkkkaljobban csak az a gebasz vele, hogy nem magyar nyelvű hanem angol és alig birtam feltelepiteni! De így utolag vissza gondolva nem is volt benne semmi vaszisztdasz, mert tök adott volt! Ja meg a bejelemtkezés volt nem egyszerű mert ez nem kis rózsaszin ízé, hanem piros kockában valami fehér bigyó és azt megnyitni persze nem angolul és akkor ott izé meg bigyó és már most nem tudom, hogy mit hogy csináltam!!!
Na köszi, hogy itt a végére már tök izgalomba voltatok miattam azért a 10 körmötöket nem kell ám lerágni ám!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na de félre téve a viccet!
Kedden voltunk ugye pajzsmirigy vizsgálaton ott annyit mondtak, hogy nincs koros elváltozás pénteken lesz a vérvétel eredménye és lassan neki állunk a gyogysszerről való leszokásról! Hipp hipp hurrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ma megyünk nemsokára védőnénihez meg dokinénihez a 4hós oltásra! Kicsit parázok tőle! DE muszály!!! És most nem lesz ott apa, hogy hazahozzon gyorsan autoval nem most babakocsival megyünk ehez elég az én jogsim!!!
Jaj de éhes vagyok!
NOs velem ennyi az ujság!!!

Brid! Tudom ám, hogy te gondoltál rám!!!! Meg mindenki! agyon király ám az új cseccse vonalzid és Rudolfod is nagyon kis helyes joszág!! Te jó ég!! Már csak 2 hét és jön jézuska?????? Én még apának nem vettem semmit!!! És lövésem snincs, hogy mit semmi extrát csak egy kis aproságot!!! Lecke feladva, de izibe!!!

KItty! Az tényleg rossz, hogy nincs semmi vizsgálat és erre megtöm egy kis hormonnal mikor azt se tudja hogy mit is kezeljen, ha egyszer nem vizsgál ki! Én nem tudok ehez sokat hozzá füzni, mert én ehez nem igen értek csak annyit tudok most mondani írni, hogy keress másik dokkkert!!! Édesanyud hogy van???? Nálunk apos aránylag jól! Elvileg ma veszik ki a varratokat!!

Fürti! Nem lesz fütés??? Ez nagyon durva lenne! Figyu má! Szerintem ha 150 lakoból mondjuk 10 nem tud fizetni időban, de ha még 50 sem tud fizetni időben akkor is kellene, hogy tudjon utalni, mert a többi fizeti és atöbbit meg ki kellene tudja potolni az önkormányzat vagy nem???? És mikor potolják azok akik nem tudtak fizetni akkor majd vissza rakják oda ahonnan elvették!! vagy ez bonyolult???? Még jó hogy karikor fütenek majd!!!

Anyci! Ez nem volt valami sok beszámolo!!! :lol: :lol: :lol:

és akkor lássuk!

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1260426696.2114.jpg[/img]

Apucival együtt édes álomban!

[/img] Kép

Csiniben!

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1260426793.8783.jpg[/img]

Még csinibben!

[/img] Kép

Kicsi szív!!

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1260426877.459.jpg[/img]

Pöttyisben!

[/img] Kép

Óóó!

Bocsi, ha kicsit sok lettem így éhgyomorra!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


MOst már csak az lenne a jó, ha elforgatva tudnám nektek felrakni némelyik képet!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nóci, de jó hírek. :D Regi nagyon édes baba. :D

Bridget, semmi különös, próbálom Lexit alvásra szoktatni, nehéz, de az ő érdekében teszem. :roll:

Fürti, hát ez gyönyörű, mondhatom. :evil: Dehát ez ugye Magyarország! :cry: :evil:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nos ez igen!

Beze! Köszi a dicsit! Tudom!

Nos jövő hét csütörtökön vihetem Regit fülészetre meg audiologiára! Valoszinű, hogy rosszul hall azaz biztos, hogy rosszul hall! Mikor voltunk a fejlödés neurologián ezt leírták csak nem mondták és ezt ma vették észre a védőnő és a dokinéni! A szeme se rebbent mikor akkorát tapsolt a fülétől max 3cm-re a védőnő! Ilyesztő! Már megint csak rossz hir! A faxom ki van!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Noci
Drukkolunk a vv eredmenyekhez ha jol olvastam meg nincs meg ugye? :oops: Ezt nem ertem mi ment szet nalad a gepen es mi lett angol nyelvu de biztos :lol: A program vgy mi?Na en meg ehhez nem ertek ugyhogy te meg ugyi vgy 8) :wink:
Koszonjuk a kepeket :D Szerintem Noemi tiszta apcija :D 8)
Nekem az uccso kep a nyero de az apas is jo 8)

Beze
Nem akar aludni? :shock: Erdekes,hogy nem is igenyli :roll: Leszoktatok menni levegozni jatszani alvas elott?Ez most melyik alvas a delutani ugye? :idea:

Enis,Kitty
Anyutoknak jobbulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaast :!:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia Itt vagy még?? Mert ez nagyon egyszerre ment el!! Én vagyok!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Brid! Hogy értd, hogy Noémi tiszta apcija?? Még az apukám nem is láttad?? Vagy tévedek!!!??? :lol: :lol: :lol:
Az internet stick volt rossz amit most szervizelnek és amit adtak csewre készüléket az az angol nyelvű!!!
És köszi neked is a dicsit!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Itt hagytál??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na késöbb vissza nézek!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Itt vgyok csak masfele jartam :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Tiszta apcija me ki az apcija nem a parod? :shock: Ot meg mar lattam :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Igen, de Noémi én vagyok a mano meg Regina!

Na bocsesz, de most mennem kell fürcsiztetni!

Remélem máskor többet tudunk dumcsizni!!
Pusszantás!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jó estét Lánykák :)

Nóci :D Nagyon édes Regi, milyen kis pufika lett :)
Figyu, és azért a hallása megvan neki, nem?Csak nem jól :?
Szegénykéim!Drukkolok! :( Hát, hogy mindig van valami gebasz :?

Beze :) Hogyhogy szoktatod az alvásra?
Marci is ilyen idősen elég rosszul aludt, de most mintha kezdene beállni :)

Brid :lol: ez a Noémi dolog aranyos volt :lol:
Vendég
 


Noci
Naa mer ugy volt Regina Noemi lesz ezert nekem most valahogy nem a Regina ugrott be :shock: :oops: :lol:

Furti
Mostanaban merre jarsz? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brid :) ezt hogy érted, hogy merre járok?
Sajna xcsak itthon teljes karanténban, bár apa és én be vagyunk oltva, bár Marcit nem merem beoltatni :?
Vendég
 


Kitty!
Én e témában csak szakorvosban bízok. Tehát meddőségi specialistában. Lehet próbálkozni sima dokival, de nem érdemes.
Legyen meg a bibi, aztán lehet utána próbálkozni nagyobb eredménnyel.
De hiába várod a babát, hisz igazából valójában ki merem jelenteni, hogy ha van is peteérésed, akkor is kevés az esély, hisz ilyen ciklusnál nem tudod mikor kellene együtt lennetek. .
De én úgy érzem, hogy bajok vannak a peteéréseddel.

Tehát: www.pco-szindroma.hu - t olvasgasd, keress endokrinológus dokit, vagy pco-hoz értő nőgyógyászt, vagy meddőségi ambulanciát, nem tudom mi van közel hozzád.
Ha pesthez közel vagy, akkor www.mensmentis.hu, itt foglalkoznak ezzel a problémakörrel.
Ide küldtem a kolléganőmet is - eredetileg a tesójáról beszélgettünk, hogy neki lehet, ilyen baja van - aztán kiderült, hogy neki is pco-ja van, négyszeres inzulinszintje van, rossz a tesztoszteronja, prolaktinja magas. (nagyon vékony alkatú, rendszeres ciklusa volt, és mégis ez a baja)
De általában akinek ilyen hosszú ciklusa van, ott ez lehet a gond.

Ha van kérdésed ird meg.

Puszi, most ennyi voltam!!!!
Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Ja még Nocinak: nagyon aranyos már a Regina, szépen nől!
Remélem nem lesz gond a hallásával...
Drukkolok, hogy rendben legyen!!!

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?