Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Mucus!
Birom még, de most már nagyon türelmetlen vagyok!!!!!!! Szerettem volna hétfőn szűlni(akkor volt Kíra szülinapja) de lecsusztunk róla...
Doki azt mondta elöbb meglesz szerinte... de én már ebben is kételkedek olyan jól érzi magát ez a gyerek ott bent :lol:
A vérnyomásom most már ugy néz ki kezd jelezni mert 3 napja megemelkedett sajnos, ugyhogy a gyógyszer adagot is kellett emelnem..
Na de majd csak eljön a mi napunk is most már!!! :D

Még azért maradjon bent Kolos egy kicsit!!! :wink:

Adiadi!
CSajszik be vannak már sózva? Várják az öcsköst???
Kíra már tiszta lázban van :lol: :lol: velünk együtt...

Vizesedéssel hogy álltok???

Nita!
Jobbulást nektek!!! :wink:
Vendég
 


Kirus most már bármikor jöhet a babód!!!!
én 38+1 hetesen szültem.... :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
HU mit nem adnék érte ha nekem is akkor jönne!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Vendég
 

 
 

én nem számítottam rá egyáltalán.és tessék........Máté is így "hirtelen" jött:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Lányok, én teljesen megkavarodtam, jó ideig azt hittem, mindenki átjött a 2010-es babázó topikba, aztán, hogy nem láttam sokatokat ott, visszanézek kicsit hozzátok. :D
Mondjuk én sem sűrűn járok a másikba, taán ezért tűnt fel későn a dolog.

Olvasgatok vissza...
Azt látom, hogy nemsokára babaeső lesz itt!
:lol:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Szia Lyly!!!!!!!!!
te is a babaesősök táborában vagy:))))))))))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Vasárnap délután óta nem volt internetünk, már olyan mérges voltam.... :twisted:

Szerdán voltam NST-n, röpke 20 perc alatt 3 fájást mutatott a gép, éreztem is, úgyhogy a dokim elküldött UH-ra, hogy megnézesse a méhlepény fejlettségét és az áramlást. Minden ok, lepény első fokban érett, baba már 3310 gr körül! Sok a jóslófájásom, mondta is a dokim, hogy mostmár bármikor számíthatok rá! Ja, egyébként teljes erővel meg vagyok fázva, az aranyerem kiújulóban és még egy vacak gombát is sikerült így a legvégére összeszednem.....
Amúgy jól vagyunk, nem vizesedek, kilók egy helyben állnak:)

Nita, köszi, elmentettem a telefonszámod!! :D

Mucus, a 36. hétig nyugodtan szedheted a magnéziumot!

Kírus, persze már nagyon várják a lányok a kisöcsit, már tervezgetik a közös fürdetést...

Lyly, jó hogy jöttél! Hogy telik az idő, már te is a finishben vagy! Hihetetlen!!!!!

Bocsi, most mennem kell altatni! Puszi mindenkinek!

Kép
adiadi
 
 


Adiadi hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hú lányok,látom páran nemsokára babáztok :) de jó nektek :) :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok, lányok! :lol:

Bettike,
te is fogsz babázni!!!

Adiadi,
nálad már bármikor jöhet a baba! Tegnapelőtt Bencét orvoshoz vittem egy kis hányás miatt, a doinőm rákérdezett, hogy ugye, össze vagyok pakolva a kórházba? Mondtam neki, á, dehogy, még szobát is most fogjuk rendbehozni. Jól rámhozta a frászt, hogy tessék összepakolni, a 3. gyerek már bármikor jöhet, ráadásul a miénket 2 héttel nagyobbnak mutatja az uh, tehát betöltött 34. hetesnek. Táskám sincs...
:roll:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


lyly

azrét neked még van időd,legalábbis a vonalzód szerint,2-3 gondolom,szted?csak megvárja mig kész lesz a szoba :lol:

KépKép
bettike83
 
 


Lyly igaza van a dokinak!!!!!
pakolj össze nehogy váratlan dolog érjen :D

ma apinak van a 34. születésnapja!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Szerintem úgy értette a szülésznőm,hogy ha a héten már megyek ctg-re már a 36.hétben vagyok és simán szülhetnék is mert már érett a picur rá.A 36.hét már nem kora szülött!Persze azért még ne jöjjön,legalább 2-3 hétig. :)

Boldog szülinapot a párodnak!

Lyly!
Jó,hogy jöttél már hiányoltalak.Gondoltam bizti átmentél az anyatanyára a többiekkel....

Adiadi!
Szorítok!Aztán írj! :D Mi még csütörtökön készülünk haza utazni remélem picur és a szülésznőm megengedi majd. :D

többiek puszi

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Mucus köszi!!!
nálunk még azért koraszülött a baba:)
de Koli okos.bent marad még:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!
csak gondoltam szólok: kírus szülőszobán van :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli: köszi az infót!

Kírus szorítunk nagyon!

királylány
 
 


Tatatataaaaaaaaaa!
Jó hírrel jövök. :D :D :D

Kirus megszült. :lol:
Bolvári Nimród megszületett ma 16.30-kor,3150g és 48cm.jól vannak.


Isten hozott Nimród baba! :D :D

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Jaj, de jóóóóóó!
Kírus, hatalmas gratula a kicsi fiadhoz! Akkor hát igaza volt a dokidnak, mikor azt jósolta hamarabb fog érkezni a kislegény! Márciusi babád lett:) Sok puszi nektek, ismerkedjetek, aztán gyere elmesélni milyen volt a szülés!

Én leszek a következő.... :lol:

Kép
adiadi
 
 


Kírus gratula !!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
boganna07
 
 


Kírus gratulálok és sok boldogságot kívánok nektek!

királylány
 
 


Kírus-családnak sok boldogságot és tejcsikét kívánok!

Adiaadi,
csak rajta, neked is szorítunk! :wink:

Dia,
nagyon szalad az idő, már elmúltál félidős! Hogy vagytok?

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok!
Ma voltam ctg-n és uh-on.
Háááát csajok sokkot kaptam. :shock: Tele volt a szülészet,mellettem is két kismami vajudott 2 perces fájásokkal az egyik még hányt is.Már elfelejtettem milyen is élesben most tele a gatyám. :roll: :D
De legalább az megnyugtat,hogy nagyon rendi a szülésznőm. 8)

KépKép
Kép
mucus75
 
 


kirus

gratulálok a pici fiatokhóz :) sok boldogságot kivánok nektek :)

KépKép
bettike83
 
 


Lyly jól vagyunk, köszönöm. Képzeld voltunk szív uh-n a Hajdú Júliánál és mindent rendben talált. Megnézte alaposan és nincs semmi hyperechogen papillaris izom, sem tágabb sinus coronarius, sőt semmi nem oda való dolog. Minden rendben van, gyermek egészséges és mostanában aktív is. A vizsgálat alatt is rakoncátlankodott :lol: Hívtam a dokimat is, két hét múlva újra hívom és megbeszéljük mikor menjek a II szűrésre és lehet uh-t is csinál. Valószínű elmegyünk 4d-re is majd valamikor a 28 hét környékén. Gyermek szorította a köldökzsinórt a lába között így nem derült ki, hogy van e ott valami más is. A drnő nem tudta megállapítani, így titok még, de most erősen gondolkozunk a fiúnéven is, mert az továbbra sincs és nagyon nehéz döntés lesz. Nálatok minden rendben van?

királylány
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!
micsoda jó hírekre jövök!!!!!!!!!!

KIRUS SOK BOLDOGSÁGOT ÉS NAGYON JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:
Mucus nyugi ha oda kerül a sor nem lesz időd izgulni!!!!!én ugyan így voltam.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


De jó, Dia!
Gondoltam én, hogy nem lesz semmi baj! :lol:
Köszönöm, megvagyunk, néhány napja nagyon sokat keményedek, de ahogy Mucust olvasom, ez az időjárás rovására bőven ráírható! Szerintem fronthatás van.
Bencétek mit szól a gömbölyödő pocakhoz?

Mucus,
te nem keményedsz?

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Kírus!

Gratulálok! Sok boldogságot, örömet kívánok a kicsi fiatokban is!
Vendég
 


szia Dunakavics!!!!!!!!!!!
mesélj magatokról olyan rég voltál.hogy vagytok?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nita!
Köszi jól vagyunk :D
rohannak a napok, amikor csak tudunk, kint vagyunk az udvaron.próbálom utol érni magam itthon, a szokásos házimunka :?
Attila lassan kilenc kilo :lol: . forog, kúszogat, gurgulázva kacag :lol: nagyon édes! csak még sajna felkel éjjel (1-2 között) szopizni... mivel egy szobában alszanak Borcsival, így inkább megszoptatom, nem akarom, hogy sírjon. ez van. Borcsi három hónapos korától sosem kelt fel éjjel. azt tervezem, hat hónapos korától este adok Attilának tápit, hátha akkor nem ébred fel éjjel.meglátjuk :wink:

olvastam a párod esetét.megoldódott már? (a motorhibás busz)
Vendég
 


Kirus én is kívánok neked minden jót és gratulálok a pici születéséhez

Dunakavics de régen nem voltál jól megnőttetek.

Mi lehet ma este utazunk nagyimékhoz és nem leszek csak jövő hét közepétől.

Kívánok mindenkinek KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET! Kép

Kép
Kép
melisch
 
 


Dunakavics a tápitól valószinű hogy aludni fog éjjel!!!!!!!töményebb!!!
apit kirugták a bkv-tól a motor miatt...........ROHADJANAK MEG!!!!!!!!
most volánnál van főállásba!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gondoltam jelentkezem, mert ma anyukamnal vagyunk es holnap ujra nagyimnal ott nincs net. Mai uh eredmenye nalunk is kislany es minden a legnagyobb rendben van velem is meg a babaval is. En nagyon orultem mert lanyt akartam, ferjem meg nem tudott ugysem donteni.

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch gratula a kis puncishoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Mi meg vagyunk, nem tom Nita mondta-e, hogy Beni sma gyanús volt, mert örkletes ez a betegség, és Attila első unokatesója ebben halt meg 13 évesen. Voltunk Pesten a Heim Pálban, oda küldtek mineket, de úgy néz ki minden ok, 3 hó múlva kontroll.A betegségről nem írok neten fent van, akit érdekel, nekem elég volt addig, amíg bizonytalanságban kellett töltenünk azt a pár napot, mert ez gyógyíthatatalan és halálos...
Nézte Pesten konduktor is, többszöri gyógytesi kell Pethős konduktorhoz is feogunk majd lehet járni itt megyén belül. Csak a Dévényi torna is Csabán van, és mivel nem tok vezetni, így kengurúban felkötve buszozgatunk...
Drukkoljatok, Attila megpályázott egy magyar állást, ha összejönne, Pest melett Biatorbágy, akkor felköltöznénk...akkor Nitával tudnánk összejárni:)


Kirus: itt is gratula, majd gyere....ha tudsz!;)

Melisch: grat a kisnunishoz, akkor hajrá rózsaszíííín.............Majd a második fiú lesz!!!!

Lyly küldjek táskát...? :wink: De komolyan :wink: Nagyon szorítok!:) De végülis akkor kisfiú?

Királylány: kíváncsi vok, mi lesz a neme...Addig is kitartást! És Bencussal mizu?

Adiadi: gonolom, akkor tele kékkel megvan minden? Pihizz, amennyit tudsz! Lesz segítség...?

Nita: kissrácok, kötőhártyából kigyógyultak?
Anyóspajti? :lol: :roll: Férjed? :roll:

Betty: Nálatok halad closty kúra?

Melinda: ha erre jársz!!!! Mizu útban már a 3.?

Mucus: no para, csak nyugiiii! :lol: 8) Én is végighánytam a kórházi tersz kukát, a wc-t...és aznap délelőtt 4X voltam zuhanyozni, már a nővérek azt hitték hülye vagyok... Minden rendben lesz!

Angie:ha van egy csöpp időd a Manócskák melett, írj ide is, de nagyon köszi, hogy írtál wiwen! Kersztelőrucit még jindig nem találtam!

Duna: de szépek a srácok, beni még csak 7 és fél kg, és jövő héten megyünk az uccsó oltira...
Gáspár Dominikát nem ismered Mezőkövesdről? Ő egyetemi csopitársam, és nagyon jó barátnőm, ő ismer Téged!:)

Akik már nem járnak: remélem mindannyian jól vagytok, és minden rendben Veletek, és ha babával próbálkoztok remélem, hogy mihamarabb összejön!

Azon agyalok, hogy nem-e hagytam ki senkit... Remélem nem...

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok Mindenkinek finom falatokkal, sok/ kevés locsolóval, és ragyogó napsütéssel! A pici fiúknak pedig sok-sok piros tojást!
Nagyon szeretlek Titeket úgyhogy Mindenki vigyázzon Magára!!! :wink:
millió puszi: Nyuszi és Beni

Kép
nyuszifül16
 
 


Szia Nyuszi!!!!!!!!!!!!!
nem mondtam a csajoknak mert vártam hogy írj mit is írhatok.....
de örülök hogy végül akkor nem öröklődött!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
de annak még jobban hogy közelebb költöztök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SIKERÜLNIE KEL ANNAK AZ ÁLLÁSNAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fiúk már teljesen kigyógyultak a kötőhártyából!!!!!!!!!!!!!
anyós sajna él................megrohadhatna már!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
api dolgozik :)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nyuszi köszi Bence jól van, jelenleg anyukámékkal pihen Győrben az ünnepek alkalmával. Kedden jönnek majd haza. Kész nagy pasi, el sem hiszem, nagyon megnőtt. Aranyos, nagy a szája, közben azért kérdezgeti, őt is fogjuk e szeretni.....
Még nem tudjuk mi lesz, de szerintem pasi. Nem tudom miért, most így érzem. Rajta vagyunk a neveken, de nem jutunk egyről a kettőre, mert nekem jelenleg egyik sem tetszik annyira, hogy azt mondanám na ez az! De júliusig csak sikerül kitalálni.
Nem semmi amin keresztülmentek. Remélem most már elkerül a baj, betegség és minden rossz. Szorítok, hogy rendeződjön az életetek!

királylány
 
 


Sziasztok!
Otthon voltunk vidéken,tegnap értünk vissza.
Kórházi pakkal utaztunk de nem volt rá szükség... :)
Két napig nem tudtam wc-ni azt hittem megpusztulok,mára rendeződött a helyzet.
Lyly!
Érdekes mód amióta nem szedem a Magne B6-ot nem keményedek. :shock:
Van napi2-3 de nem vészesek.Pedig azt hittem magne B6 nélkül azonnal megfogok szülni olyan keményedéseim voltak a 33-34 héten.

Melish!
Gratula a kislányhoz! :D :D

Azt hittem Kirus már jött pár Nimród fotóval....... :roll: Hallod Kirus??????!!!!! :D

Többiek puszi és KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK!
Kép

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Sziasztok!!!!!
Dia van még időd a nevekkel.de azért legyen neve a tökmagnak :) :) :) :)
Mucus örülök hogy rendeződött a keményedésed:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita: Párodnak, hogy tetszik a Volán, normálisabbak?A felköltözés, akkor jön össze,ha sikerülne a meló, a féléves albi miatt sok pénzt bukhat be Attila. De nagyon jó lenne, ha összejönne a meló...

Királylány: hát igen gyorsan nőnek a csmeték, ezért jó az utánpótlás... :wink: De azért jó, hogy kicsit ki tudtál kapcsolni, hogy Bence a nagyiéknál volt! Neveket mi is a végén döntüük el. nem is mondtam, ugye , amikor bekerültem a betegség miatt már akkor felvették a leendő nevet a szülőszobai vizsgálatnál...és jó pár nappal később szültem, és amikor megnéztem Beni karszalagját, mit láttam :roll: Benjámin Martin! Hát én ilyet nem mondtam...szóltam is, még nekik ált feljebb, de megváltoztatták, akkor meg nem akarták elküldeni ők az Anyakönyvvezetőhöz, mert Benjamint használtak a Benjámin helyett, egyébként a magyar csak az á-st anyakönyvezi... Szal vicces volt a szitu, hogy majdnem Martin lett.... :roll: Azért megírhatnád eddig milyen nevek a befutók....? :lol:

Mucus: ez tényleg érdekes...de az a lényeg, hogy nem keményedsz! Pihizz sokat.! Már várjuk a Manót!


Csajok! Mióta szültem 3X megjött, de cikuls az egy szál se, össze-vissza. Ezt vhogy be lehetne állítani? Tippek?
A másik, hogy Beni nincs el egyedül, folyton kézben akar lenni, pedig nincs elkaptva és nem is volt. DE most mit csináljak, már olyan napirendet dolgoztam ki, hogy ihaj, de megőrülök. annyira akaratos, és nincs is semmi baja a hisztiknél...csak büdös nagy hiszti... :cry: Ötletek? Hagyam ott? De az meg szadista... vagy csináljama dolgom mellette, de akkor meg olyan ideges vok az ordítástól...semmi játék nem kell, ha felkveszem, addig nincs gáz, de ha leteszem....

Kép
nyuszifül16
 
 


Ja, ma vagyunk félévesek!!!!!! :lol: :oops:

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszi boldogat Beninek!
Én hagynám hisztizni. Na nem kell mindjárt órákig, csak nem egyből felvenni. Felveszed, megdajkálod, nyugtasd meg, mond el neki, hogy ott vagy meleltte de nem foghatod őt egész nap, leteszed. Ha megint kezdi akkor kicsit tovább hagyd őt, majd ismétlés. És mindig egy kicsit később vedd fel.
Sógoromék gyereke most lesz 1 éves májusban és csak karban szeret lenni. Persze ők megmagyarázzák: most kelt fel/álmos már/stb. Nem az én dolgom mondjuk, mert nem nekem kell rángatni.
Nevek hmm, hmm.....nehéz mert igazából még nem válogattunk. Időnként én dobok fel egy -egy nevet, Gábor meg közli nem az igazi. Tudom, hogy nem az, mert nekem sem tetszik jelenleg egyik sem annyira, de ötletelek. Mire odakerülünk addigra meglesz majd. Nekem most az Áron tetszik, de nem biztos, hogy 2 hét múlva is ezt fogom mondani. de ilyenekben gondolkozunk: Áron, Ádám Dani, de a Dani annyira már nem tetszik. Nem is tudom mi volt még. Majd alakul a dolog.

királylány
 
 


Gratulálok Nimród babához!
Ezt pirossal és nagy betűvel kell elképzelni,de nekem sose úgy csinálja...
Nekem szülés után megjött 2 hetente 2 szer,azóta se semmi,bár szerintem ez a sok fejéstől és szoptatástól is lehet...ha fojtatnám a 16 havonta szülést,jövő hónapba lenne esedékes.....de jaj,dehogy....nem egyszerű így,hogy egyik kicsi másik pici.... :oops:
Egy kicsit rávárunk.....
Jövök gyakrabban,Kirus,Adiadi hajrá nektek!!!!
Puszilok mindenkit!!!
Ja képeket feltétlenül hozok!Levágtam Melcsi haját 12 mm-re....tök szőke a lányom....sok haja volt,meg hosszú is....csak vékony szálú....így olyan édes...majd holnap rakok...puszii!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Nekem ha fiam lesz majd egyszer,Benedek lesz...ez már régóta tetszik....ha lányom,nem tudom....Fédra....de azt apa nem engedi...

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a gratulációt!!!!

Indított szülés volt, sajnos a vérnyomásom annyira megemelkedett hogy nem vártak tovább...de simán szültem szerencsére és gátvédelemmel!!!! Egyenlőre ennyi, majd kicsit össze szedem a gondolataimat és akkor írok történetet:)...

Jól vagyunk,nyugisabb baba mint Kíra volt(legalábbis eddig), szopizik is meg potolnom is kell neki tápit sajna...
Teszel pár képet...

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Nyuszi!
Boldog szülinapot!
Ismerem Dominikát, együtt voltunk cserkészek is :)
Ciklushoz: természetes módot nem nagyon tudok. Fogamzásgátlót nem akarsz szedni?

Nita!
Szóval kirúgták a Párod!!! :twisted: Szemetek!

Melisch!
Gratu a kislányhoz!!!!!!

Kírus!
Nimród gyönyörű!!! Olyan édesen mosolyog!! :D
Vendég
 


Kirus nagyon aranyos a pasi. Én már tegnap megkukkoltam iwiw-en :wink:

Melinda már azt hittem elvesztél, tessék gyakrabban jönni. Benedek tetszik, de a Karaba-hoz nem nagyon passzol :roll: Még futunk egy - két, sok kört a neveken. Csak sikerül találnunk egyet.

Nyuszi tudnám ajánlani a fogamzásgátlót én is.

királylány
 
 


Királylány!
Csak most tudtam olvasni a blogod, eddig nem volt időm :oops: pedig szeretem olvasni. olyan nyugodt, kedves soraid vannak. Régebben (amíg be nem zárt) Vörösbegy blogját olvastam, a tiéd nagyon hasonlít az ővéhez. Megcsinálták a TORCH vizsgálatot nálad? Van már eredménye?
Vendég
 


Duna aranyos vagy, köszönöm. Megcsinálták, eredményről még nem tudok, de azt mondta az asszisztens csaj, ha van valami baj akkor jelentkeznek telefonon. Jövő héten úgyis kell mennem a dokihoz ha addig nem szólnak akkor rákérdezek.

királylány
 
 


Tegnap chat-eltem ababaneten. Volt egy csajszi akinek az adatlapján fel volt tüntetve a blogcíme, de meghívós volt. Viszont azt írta alatta: "ha nem ismerjük egymást akkor ne hozz kellemetlen helyzetbe azzal, hogy meghívót kérsz" :shock: Hát nem tudom, de ha én azt akarnám, hogy ne olvassák a blogomat akkor nem írnám ki a címét.....

királylány
 
 


kirus

nagy nagy gratula nimród babáhóz :) :)
szép,kis formás bébi :)

KépKép
bettike83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: