Új privát üzeneted érkezett!

Hali!

30.cn, 36,8 voltam csak reggel...szóval fene tudja?Lehet megjön mégis.Eddig még nem jött.
Kellemes hétvégét!!!
vizkriszisback
 
 


krisz
addig élvezzétek ezt a hosszu ciklust, amig lehet :lol: ez legalább az elönye 8)

dike
nem is tudom, mit kivánjak neked hétföre. találjanak valamit, amit lehet orvosolni és elöreléptek, vagy ne találjanak semmit, de akkor meg nincs meg a gond :roll:

princi
akkor neked most nincs bajod, ugye? elvileg jöhet a spontán baba.

zsofi
csinálsz gobelint? pocakméret már biztos változott.

gabyyy?

terheléses cukor éhgyomri jo lett 4,9 (7 alatt jo), a terheltnek hétfön lesz eredménye. kaptam bele citromlét is :D nem volt rossz ize, de a viz nagyon büdös volt. vagy a tisztitoszer, amivel mnosták a poharat. a növérke azt mondta, probáljam meg nem kihányni :roll: nem hánytam. és annyira nagyon nem is voltam éhes.
Vendég
 


Hali! :lol:

Dóri!
örülök, h Dóri keze alakul(honnan tudsz te ilyen szavakat, h adductor? :shock: :lol: )
a szívét meg reméljük kinövi :shock:

Kukac!
a kis nimfomán!!!!!!!!!!! :D :D :D

Fenci!
te is most álmodtál először vele? :P
mindjárt nézem az emílt 8)

Kata!
reméljük a hétfői eredmény is jó lesz! :D

Nagyon eltűnt mindenki! :twisted:

ma voltunk egy barinőmnél akinek 3 hónapos babája van és én pelenkáztam egyedül!!!!!pedig kakis volt!!!!és túléltük!nem is sírt :lol:
jövőhéten megyek fürdetni is :wink:

holnap este Neoton koncert :shock: :lol:
Vendég
 

 
 

Vicuska!

Dóri??? :P Ismerem még az achilest is. 8) Ezeket műtőtték a nagynak csak ezért tom. Gyakorolsz? Jöhetsz ide is fürdetni, má nem bírja a derekam! :oops: Mentek Neotonra vagy csak lesz?

Kata!

Grat a jó cukorhoz. De asszem az éhgyomri 6-ig jó, a terhelt jó 7-ig. Reméljük az is jó lesz!

Hol van mindenki? :shock:

Kép

Kép
gröni
 
 


32 hetes pocak(nem tetkó :lol: )

Kép
Vendég
 


Gröni!
lehet mindenkinél pé van :wink:
megyünk is!!!!!!!!!!!jó hangos lesz!hadd szokja 8)(ezt apjuk mondta :shock: )
mi a baj a Dórival? :oops: :roll:

Fenci!
megkaptam őket!köszike :lol:
Vendég
 


Gröni: privi jöhet :wink: :D

Vicuska: csini a pocid :D

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Vicuska!

A megszólítás volt Dóri! :lol: Szép nagy pocakod van és nagyon formás! :wink:

Oké Gizi, minnyá írok!

Kép

Kép
gröni
 
 


Vicuska!
De kicsinek tünik a pocid! De csini nagyon! :wink: :wink:

Gröni!
Vinzent szokott aludni napközben is. Àltalában 1-3 óra között változik mennyit. Èjjel meg 9 óra az átlag. SZóval kb 11-12 óra alvás van össz-vissz naponta!
AZ én derekam, hátam is fáj. Azt hiszem az 5 és fél kilótol ,amit naponta nem keveset cipelek... Voltam már masszázson is ,de sajna mindig visszajön! :evil:
susy75
 
 


Szép jó reggelt!

Ma is korán keltem, nekünk suli van ma. :(
31.cn,37,2!!! voltam reggel...igaz 2kor feküdtünkle...voltunk moziban ...az új Will Smith film...elég jó volt. :)

Ja, teszt nega..nem vártam mást...csak sok a tesztem...

Pusz
vizkriszisback
 
 


vicuska! nagyon csini a pocid, te is mindjárt a kezedben tarthatod!! :lol:

fenci, már előre mennek a drukkok!!!!

krisz!!!azért ne mond h nem vártál mást, egy ici picit naaa!nagyon kitartó erős vagy, ezért sok pusziiiiii!most olvasom azt a történeted amikor rengeteget tornázol, meg méregtelenitesz... 8)

lányok! ma reggel már nagyon sirtam. valami nagyon nagy pattanás van a fülemben, de egyszerűen semmivel, sehogy nem tudom kinyomni, és már rettentően fáj!!!!!!!már nem is hallok rendesen a jobb fülemre, és olyan mintha el lenne dugulva!!!!el kéne mennem ma vele kozmetikushoz, de ő hogy nyomja ki, egyszerűen elérhetetlen.ha mondjuk már be van nagyon gyulladva(szerintem igen) attol altatnak?lehet hülye kérdés, de mintha valamit olvastam, hallottam volna h gyulladás esetén nem, vagy ez más?ne nevessetek ki, nagyon nagyon fáj!!!!meg idegesit, h nem hallok!

KépKép
dike
 
 


Jó reggelt csajok! :D

Dike :D Szerintem egyáltalán nem hülye kérdés, de sajnos nemtom a választ... :oops: :roll: a csajok biztos tudnak majd okosan válaszolni.

Vicus :D Nagyon szép a pocakod, szerintem nem kicsi! :D Biztos tuti lesz a koncert! :P Jó szórakozást hozzá!

Krisz :D Mi volt a film címe? :roll:

Kata :D Gabyról olvastam a másik topikban, jól vannak és rakott fel 4Ds képeket is, nemtom ide miért nem ír.... :oops: :roll: :( :(

Szép napot mindenkinek!
fenci
 
 


jo reggelt!

Groni: valasz ment :wink:

Apjuk reggel azzal ebresztett, hogy ki kell talalnunk fiunevet :lol: :lol: :lol: :lol:

Fenci: ha jol remlik te irtal programozott csaszar es tejci temakorben. tesomnak az elso sima csaszar volt a masik 2 programozott, de semmi gond nem volt, ha jol emlekszem :D

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Szép napot csajok!

Gizi!

Enyim is ment! Apjukod megálmodta, hogy fiatok lesz?

Susy!

Akkor Vinzent már megduplázta a születési súlyát ugye? Dóra még nem, 7130 gramm, de nem is baj, ha nem hízik nagyon. Viszont 71 centi. Már nem olyan duci, szép formás! Alvás nekünk csak délelött van, reggel eszik és alszik is vissza, aztán egész nap semmi. Úgyhogy ő is nagyjából 12 órát alszik egész nap.

Dike!

Ez elég rosszul hangzik. Én sem tom mi van ilyenkor! Mikor is lesz a lapar?

Krisz!

A fenébe, de nem is lehet tudni pontosan mikor volt pé-d, így azért még van esély egy zebrára! A hőd mindenesetre szép magasan van!

Vicuska!

Jó szórakozást már, Lilla fülét időnként fogd be!

Nincsenek emotikonok, nektek?

Szegény leányzó nagyon szenved a fogával! 3 körül aludt el. Igaz 11-ig nyomta. Hason alszik és mikor bementem hozzá a hátán volt. Azt hittem Dávid segített neki, de nem. Hasra tettem és megint visszafordult. Nagyon megdicsértem, nagyokat nevetett, majd hogy fokozza az örömöm, hasra vágta magát!

Csináltam új vonalzókat, mert a babafalvás nem számol évet 11 után. Megpróbáltam a saját dátumommal, hátha a gyerek dátuma nem tecc neki, kiírta, hogy 11 éves 11 hónapos és 1050 hetes valahány napos vagyok. Viszont most meg Dóráé nem jó, egy napot késik!

Kép

Kép
gröni
 
 


nem, de kozolte, hogy lanynevunk mar van :D mire en: igen, miota? :lol: :lol: :lol:

megegyeztunk abban, hogy nagy csata lesz a nevvalalsztas 8) :lol: :lol: :lol:

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Hello!

Eltűntem, de bocsi, Bendus nem a legjobb alvó mostanság... elég sokat kell Vele "aludnom". Persze szeretek, csak ennyi időm lenne netezni... No mind1. Ja meg a ház... képzeljétek, pénteken jött volna egy ingatlanos, de se szó se beszéd nem jött. :shock: Hát ha felhív lehet megkérdezem, hogy minden leendő ügyféllel így foglalkoznak? 3%... azért nem kis pénz... No mind1.

Ha valakinek fehérjebombára van szükésge (vagy épp Apájának), akkor szóljatok, most olyan sütit sütök, hogy dugig van fehérjével. Bevásároltam hozzá, akkor nem tűnt fel, de basszus szinta csak tejtermék van benne (vaj, mascarpone, túró, tejföl...) Bende imádja! :) Na ha kő recept, szóljatok! :)

Gyugyi!!!! Láttad a gyilkos elméket..... vazze........ ki robbant fel??????????? Aztaaaaa lerágom a körmömet péntekig.

Dike! Énszerintem hagyd. Le fog menni pár nap alatt. Nekem is volt már pati a fülemben és nem fértem hozzá, kénytelen voltam hagyni. Le is ment. Valahogy erőt kéne venned magadon és kibírni. Kitartás! (Nekem orrdugulásnál csak az megnyugtató, ha befogom az orrom... hátha fülnél is működik...) Mellesleg szerintem fülész (bocs fül-orr-gégész) max. tenne bele nyugtató-gyull.csökkentő gézcsíkot oszt ennyi. Szerintem. Aztán lehet nem. :?

felsírt... mennem kell...

Kép
Kép
sleepin
 
 


gröni! hétfőn! :( féééélek! fáj a fülem is. :(

KépKép
dike
 
 


Hali!

Dike
A régi szép idők!!!... :)
Sajnálom a füles dolgot...nekem is volt már a fülemben pattanás..fájt mint az örült, de hallottam vele és végül ki is tudtam nyomni mindig 2 fülpálcikával. :? Ügyeleten nem nézeted meg???

Fenci
7 élet...port.hu-n keress rá! :D

Gröni
Hát valóban fogalmam sincs.A hőm szerint csak a 27. napon volt pé...szóval ha tényleg így volt.... :? akkor korai volt a teszt...de mondom ha meg a 1. napon lett volna, akkor már mutatná.
A hüvelyváladékom normális de kicsit rózsaszín vagy 2 napja, de a melleim is mintha fájnánsk....szóval minden tünetet tudok produkálni...a hőm meg a du-i alvás után 37,3.
vizkriszisback
 
 


Jó reggelt csajok! :D

Mi ez a pangás??? :oops: :shock: :roll:

Gizi :D Köszönöm a tejcis megnyugtatást. Még nem is meséltem. Nekem kb félidőtől van előtejem, de mostanság minden nap majdnem minden pisilésnél jön az előtej... halvány gőzöm nincs hogy függ össze a pisiléssel. Ha kanapén ülök semmi, ha a wc-n, akkor jön a tejci. :oops: :shock: :roll: :lol: nem értem.... de mindegy, lényeg, hogy termelődjön majd szépen Márknak is. :D :P

Gröni :D Gratulálok Dórinak a forgáshoz, nagyon ügyike! :wink: Végre Dávid is 12 éves lett! :lol: :lol:

Sleepin :D Dobgyad aztat a receptet! :D :wink:
fenci
 
 


Szép jó reggelt!

Tényleg nagy a pangás...biztos az apjukok kényeztetnek titeket ezen a szép hétvégén. :lol:

Nekem 32.cn, hőm 5.25-kor 37, nyolc előtt, amikor végül felkeltem 37,2.Teszt nega. Ja, hozzáteszem, hogy megint 2 előtt feküdtünk le...szomszédoltunk.

Tegnap voltunk mi is nőnapozni, párom nagymamájánál, aztán uncsitesóméknál gyűlt a mi családunk.Valamelyikük-már nem tom pontosan-azt álmodta az éjjel, hogy terhes vagyok és ő ezt egy másik ismerősünknél is megálmodta anno és be is jött. :lol: Remélem tényleg boszi a csaj vagy röntgen szeme van. :lol:

Fenci
Én nem értek a tejcsihez de bitos jó jel ha már most termelődik. :D

További kellemes hétvégét!!!

Sleepin
Sajna az ingatlanost!Bosszantó lehetett. :?
vizkriszisback
 
 


dike
millio és egy drukk holnapra. probáld elterelni a gondolataidat, aludni is probálj. aztán mindent bele, klassz csaj vagy, hogy belefogsz! jo kezekben leszel, érted tezsnek mindent adokik holnap. majd érdeklödöm tel-on délelött, jo?

fenci
hogy miért a vécén jön a tej? mert mindig akkor lesz éhes a babád, amikor bevonulsz a klotyora :) meg amikor hajat mosol, vagy lerakod a fenekedet egy ujsággal :) csak hogy szokjad!

krisz
most már kiváncsi vagyok, mi van veled! :roll: de vidám lenne egy abbahagyott lombikos spontán baba!
Vendég
 


Sziasztok!

Boldog Nőnapot lánykák!

Kedden megyek biorezonanciára!apa valószínűleg nem tud jönni,mert fát szednek,de sebaj,én azért megyek.már nagyon kiváncsi vagyok mit mond.meg a kineziológus száma is megvan,úgyhogy hamarosan felkeresem őt is.
Vendég
 


Jó reggelt! :lol:

nem sokat termeltetek :shock:

Dike!
fülednek is jobbulát és holnap ne félj!!!!!!!!!!!minden oksika lesz!!!!!!vigyáznak rád és a legjobb kezekben leszel!!!!!tudod, engem is ő műtött!!!!!!!!!!!16.-án lesz pont 1 éve :roll: :lol:
mindjárt túl is leszel rajta! :P :P :P
veled leszünk lelkiekben és fogjuk a kezed! :wink:

Krisz!
reméljük rtg-en szeme van az ismidnek 8)

Gröni!
leesett!téged hívtalak Dórinak :D :oops:
forgolódáshoz gratula! :D fogakkal meg csak jobb lesz a helyzet :shock:

Sleepin!
hun a recept? :P

Fenci!
nekem még sosem volt előtejem, az baj? :roll:

Gizi!
és mi a lányvév? :roll:

Gaby ide mér nem ír???? :roll:

Kata!
holnap lesz eredmény? :roll:

koncert jó volt!előtte volt Groovehouse is :P
Lillának teccett :P

TÖBBIEK???????????
Vendég
 


Kép

Lili!
hajrá biorezonancia :lol:
Vendég
 


Sziasztok,
Azért nem írtam, mert még nem volt időm és energiám átolvasni titeket, és múltkor is mondtam, nem szeretek csak magamról írni, és nem reagálni másokra :oops: A hőmérősben tudtam reagálni is, mert alig írtak :wink: most sajna taknyos is vagyok :?
Akkor kérnék szépen egy rövid összefoglalót valakitől, mik történtek mostanában :P
Ide is felteszem a képeket
poci Kép
Máté kukaca :lol: Kép
és nyelvnyújtogatás Kép

Fenci
te valamikor mostanában fekszel be kórházba? 36. hétre emlékszem

Kata
gratu a kis nuncishoz :D

Vicuska
Lilla táncolt a pociban? :P :lol:

Kép
gaby25
 
 


Vicuska: apjuk szeritn Emma, de meg vita targya, szerintem nem megy a vezeteknevehez :D nehez menet lesz...nem mintha surgos lenne :cry:

Groni: privi nemsokara megy. :wink:

lili: kineziologus? helyes!

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Mi lenne, ha a férfiak lennének a világ abszolút urai?
Milyen lenne, ha tényleg a férfiak uralnák a világot? Ilyen:
1. A nőnapot áttennék február 29-ére.

2. A nyakkendőt nem lenne muszáj megkötni. A sliccet meg felhúzni.

3. A mellnagyobbító műtéteket besorolnák a TB- támogatottak közé.

4. Az egyszerűség kedvéért minden nőt ugyanúgy hívnának.

5. Minden nő allergiás lenne az aranyra, drágakövekre és a bundára.

6. A női orrban lenne egy speciális filter, ami elnyeli a sör-, izzadság- és hagymaszagot.

7. Macskát kizárólag a kínai éttermek hűtőjében lehetne tartani, és a céllövöldében mint céltárgyat.

8. Minden telefonba be lenne építve egy szerkezet, amely 10 perc után automatikusan bontja a vonalat.

9. A szalvétát fel sem találták volna.

10. A női mell bámulása első találkozáskor szerelmi vallomásnak minősülne.

11. Aki a belső sávban hatvannal megy, azt a helyszínen lelőnék.

12. A lányuk férjhez adása után az anyák egyszerűen elfelejtenék azok létezését is. Így meg lenne oldva az anyósprobléma.

13. Sörhas helyett sörizmokat növesztenének.

14. Feltalálnák azt a zoknit, amely magától megtalálja a párját, bárhol is hagyták őket a lakásban.

15. Az üzletasszonyok mindennapi viselete a bikini lenne.

16. A vécéülőke azonnal felcsapódna, amint felkelnek róla.

17. A szemeteszsákok önállóan elhagynák a házat.

18. A nők egy évben egyszer menstruálnának, a horgászidény kezdetekor.
Vendég
 


Én is dobok egy kis pojént...

Amikor egy férfi grillsütésre szánja el magát, a következő eseménysorozat indul el:

1. A férfi előveszi a kerti grillt és a faszenet.
2. A nő letakarítja a grillrácsot.
3. A nő lemegy a zöldségeshez.
4. A nő lemegy a henteshez.
5. A nő lemegy a cukrászdába.
6. A nő előkészíti a salátát és a zöldségeket.
7. A nő előkészíti a húst a sütéshez.
8. A nő egy tálcára készíti a fűszernövényeket a szükséges eszközökkel.
9. A nő kiviszi a lesikált grillt és a tálcát a férfinek, aki elterülve sört iszik.
10. A férfi elhelyezi a hússzeleteket a grillen.
11. A nő bemegy és megterít.
12. A nő elkészíti a zöldségeket.
13. A nő elkészíti a desszertet.
14. A nő kimegy, hogy szóljon a férfinek, hogy a hús épp odaég.
15. A férfi leveszi az odaégett húst, és átadja a nőnek.
16. A nő tálal.
17. A férfi italt tölt.
18. A nő leszedi az asztalt, és kávét főz.
19. A nő felszolgálja a kávét és a desszertet.
20. Az evés befejeztével a nő elrendezi az asztalt és leszedi a terítőt.
21. A nő elmosogat és rendberakja a konyhát.
22. A férfi otthagyja a grillt, mert még van rajta némi parázs.
23. A férfi megkérdezi a nőtől, hogy örül-e,. hogy ma nem neki kellett főznie.
24. És bizonytalan arcát látva megállapítja, hogy a nők soha nem elégedettek.

Tortarecept: (Fencikém, Te már egyszer megkaptad msnen! :) )
http://www.halatortan.hu/index.php?acti ... ipus=sztar

Gaby! Szép poci és szép baba!!!! :) Mi szívesen olvasunk csak Rólatok is! :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin :D Ja, ez az? 8) :lol: :lol: :lol: Pofám befog! :lol: :lol: :lol:

Gaby :D Nagyon szépen nő a pocakod! :wink: Gyere sűrűbben és gyógyulj meg mihamarabb! :wink:

Vicus :D Egyáltalán nem baj, a kettő abszolút nincs összefüggésben! :wink: Örülök, hogy jó volt a koncert! :wink:

Dike :D Mindenem keresztben érted holnap! Ügyes vagy, hogy belevágsz, mi majd itt kollektíve fogjuk a kezed és természetesen várunk vissza mihamarabb! :wink:

Lili :D Várunk a biorezos hírekkel! :wink:

Kata :D Ez jóóó, akkor ez olyan mint a mostani nem alvás... hogy már szokjam mi lesz később.. :lol: :lol: Drukk a holnapi eredményhez! :wink:

Krisz :D Hajráá a boszik, jaaajj de nagyon örülnék ha röntgen szeme lenne! :P :D
fenci
 
 


Na végre megjöttetek egy páran! :D

Most keltem fel...vmikor pihenni is kell :wink: ...de közben megint németet hallgattam ám. :D Hőm viszont 2,5 óra alvás után 37,5. :D Na mindegy...volt már magas hőm eddig is...így most legalább asszem volt pém, csak nem tudni biztosan mikor...sztem ekdden irány Debi...egy kis ellenőrzés.

Ditke, Sleepin
Jók ezek a humormorzsák és mily igazak. :lol:

Gaby
Szép képek kívülről és belűlről is!!! :D Kivik vagyunk m rád, írhatsz bármikor. :)

Dike
Gondolok rád holnap!!!Minden rendben lesz!!!Te alszol egy nagyot, aztán feléredsz...kicsit kellemetlen lesz utána de kibírható!!!

Pusszantás!!!
vizkriszisback
 
 


krisz! köszönöm a biztatást!!!voltam a kozmetikusomnál aki megnézte,és fél oráig nyomta fülpálcikával,5ször megszurta tüvel,egy másik csaj fogta a fülcimpám huzta alig lehetett hozzáférni.rettentő sok genny vér jött ki, és nagyon nagyon fájt, és még mindig van benne de nem birtam tovább a mészárlást,majd visszamegyek vmikor a héten.
remélem babás vagy!!!

kata!köszönöm a drukkokat!!!nagyon jól esnek, mert nagyon félek :cry: nyugodtan hivhatsz!!!!

vicuska!neked is nagyon köszönöm h velem leszel lelkiekben!!!!

fenci!neked is köszönöm!

nem szeretném h találjanak valami bibit, nagyon nem én inkább spontánozgatnék :(

sziasztok!!!!

KépKép
dike
 
 


dike
akkor ne találjanak semmit!!! de az biztos lesz akkro, hogy belül nincs bibi, és jöhet a closti. a vonalzod szerint akkor még pé elött meglesz :lol:

gaby
de jo, hogy jöttél! szép pocak, és még szebb baba!

vicus
te pocakod is szép gömbölyü már! lehajlás, cipöfüzés, körömvágás??

krisz
drukk keddre. uh lesz vagy vérvétel?

gabynak összefoglalo (biztos hiányos lesz :oops: )
dike hétfön megy laparra
gröninél kijött Dora foga és átfordult a hasára, pedig még csak 3 honapos!
zsofinak egyik babája tuti fiu, Mátyás
zsunak nem sikerült a lombik :cry: maradt fagyis
gyugyiék tök jót sieltek, macska meggyogyult
lili megy biorezonanciára, bmc-be is jelentkezett (??)
princi IR-je rendben, még egy hormonképet akar, és inszem
kolibri lakást ujit
pompom?
krisznek félbemaradt a lombik, csak egy pete lett, most hosszu a ciklus a hormonok miatt. de mi bizunk a babában:)
ditke továbbra is spontán, elözö ciklusban volt tüszörepi, de nem lett hatása :cry:
sleepin Bendéje elindult!!
ticsi a másikba irogat (mégsem.be)
gtünde is régen volt
nekem alacsony afp miatt volt SOTE-n genetikai tanácsadás, uh-on baba rendben volt, de sok magzatviz miatt további vizsgálatok.
fenci még birja, és folyik az elötej!
kissgizi visszatért, németországi dokija tök rendes, elküldi viszgálatokra babaprojekt elött. uj pasijával esküvöre készül!!
suzyék jönnek majd haza, és a baba is jobban alszik már éjjel.
vickibabe Leventéje is csodaszép, ö is alakul alvásilag.
vicuska gömbölyödik:) apa is érzi már Lilla rugásait.
melisch vizsgálatokat akar Magyaro-on, de drága
valaki méég? :oops:
Vendég
 


Kata!
Nem semmi vagy, hogy így össze tudtad foglani a dolgokat. Ügyi vagy!! :wink: :lol: :wink: :wink:
susy75
 
 


Dike
Nem semmi.De mostmár te is be tudsz oda nyúlogatni majd pálcával...csak ne egy nagy dunccsal és áttörölgetheted néha...de holnap úgysem fogsz ezzel foglalkozni...asszem!Drukk hogy ne talájanak akkor semmit.

Kata
Le a kalappal az összefoglaló miatt!!!Köszönjük mi is! :D
Hogy uh vagy vv?Uh tuti, de felőlem vv is lehet...a progira kivi lennék, hogy most akkor mizu. A többit ők tudják.
Remélem az endos doki is van kedden mert oda is mennék, majd holnap letelózom.

Szép jó éjt mindenkinek!!!
vizkriszisback
 
 


indulunk!pusziii :cry:

KépKép
dike
 
 


pkata
azt a mindenit, ez aztán az összefoglaló :D
akkor nálatok most a további vizsgálat amniot jelent? :? biztos minden renben lesz.

Dike
drukk a jó eredményhez ++++++++++++++++++++++++++++

Gröni
ez igen, gyorsan fejlődik Dóra :P

Zsófi
akkor még lehet, hogy vegyes válogatott lesz :P

zsú
:cry: na majd akkor a fagyi, sok mindenkinek az sikerült, drukk

Gyugyi
nekem sikerült eladni a sícuccot vaterán :P mi macsekunk meg le van fogyva, most akarunk majd dokihoz menni :?

Lili
akkor hamarosan bmc baba lesz :P

Princzi
grat a jó eredményhez, hajrá inszem

kolibri
lakásújítás nem kis meló, biztos szépek lesztek :P nekünk a konyhánk végre meglesz március végére :D

krisz
a fene :? más szurit kaptál és nem vált be? :roll:

Ditke
most nem lesz tüszőrepi?

Sleepin
hát gratulálok az elinduláshoz :D akkor most jön a derékfájós időszak, mikor görnyedve sétikálsz Bendével :wink:

Fenci
neked mióta van előtej? :roll: mégsem kell befeküdnöd hamarabb?

Gizi
sok boldogságot :D

Suzy
eddig hányszor kelt éjjel?

vicky
én már kezdemk hozzászokni, hogy nem alszom rendesen, többször is kelek pisilni. Ennél többet csak nem ébreszt majd Máté :P

Vicuska
még csak mostanában kezdte érezni apa? :shock: nekünk már 20. hét után érezte kicsit. Most már látszik is néha a hasamon a mozgás. Nekem hajlongás már nem igen megy :lol: főleg a borotválkozás :? így most az ritkábban van, pedig zavar hogy kicsit jeti vagyok :lol: de apa nem akar borotválni

Kép
gaby25
 
 


Szép jó reggelt!

32.cn, hőm 37,1 5.30kor, teszt nega...még van vagy 5db. :wink:

Gaby
Hát majdnem ua volt a stimu mint az első amit szintén le kellett álítanunk.Tuti a deca nem tesz jót nekem...túlságosan visszafog. :?
Most meg bekavartak...ez még mindig a stimus cilkus...de volt egy kis vérzésecske a 15-16. napon...aztán a hőm is csak a 27-en ment fel...szóval csak vaktában lövöldözök a tesszttel. :?

Dike
Pussssssssssssssszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
vizkriszisback
 
 


Dike :D Gondolok Rád!!! :wink:

Kata :D Szuper az összefoglalód! :wink: Írj ha meg van a cukoreredmény!

Gaby :D Te dolgozol még vagy már otthon vagy? :roll: Macseknak jobbulást! Előtej kb félidő óta van. Kórház majd ma este dől el, megyek dokihoz. :wink:

Krisz :D Péd szerintem is volt, ölég magas az a hő! :wink: Teszt meg monnyon le!! :evil:

Egész jó éjszakám volt, sokat aludtam. Itt már csicseregnek a madarak!!! 8) :D :P
fenci
 
 


dike hirek!
pár perce irta, hogy tul van rajta, most ébredt. még dokival nem beszélt, de szerinte volt vmi bibi. ha beszél a dokival, ir.



drukk neki!!!
Vendég
 


ja tényleg, a vércukrom jo lett.

gröni
hogy birjátok a magántanulosdit?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.09 10:12-kor.
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Én megint rendesen lemaradtam...
Múlt héten meghalt a nagymamám, úgyhogy nem kifejezetten foglalkoztatott, hogy éppen mi zajlik bennem, hő vagy ilyesmi, örülök ha élek. Ez a ciklus ugrott vizsgálatok szempontjából, nem megyek most cikluskövetésre sem, egyszerűen nincs hozzá erőm, majd a következőben. Ja és sikerült a higanyos lázmérőmet is eltörnöm, úgyhogy homály, nemtom hol tartok. 9 cn, ha jól számolom.
Köszi a hiányolást, megvagyok, csak most egy kicsit rozogán..

Visszaolvasok...
Vendég
 


pompom
nagy ölelés !! :(
Vendég
 


Dike!
Hamar túl lett rajta! Drukk a jó hírekhez! Szerintem az jó, ha kiderül mi a baj...

Gaby!
Gyönyörű Máté és a pocid is!!!! :lol: Nem semmi mekkora!

Pompom!
Részvétem. Remélem a Nagyid küld Neked egy babát!

Krisz!
Kíváncsi leszek mi van Veled...

Kata!
Húúú, Te aztán figyelsz, nagyon jó az összefoglaló! :lol:

Fenci!
örülök, hogy jól aludtál!

Másik Babámnak muszáj lánynak lennie, mert tegnap az apukája közölte, hogy mivel a Mátyást én találtam ki, a másik nevet ő adja és ha fiú Jakab lesz! :evil: Nekem nagyon nem tetszik...

KépKép
zsófikukac
 
 


Dike :D Ez nagyon gyorsan ment, látod már túl is vagy rajta! Várjuk a híreket!

Kata :D Köszi a tudósítást! Örülök a jó cukrodnak! :wink:

Pompom :D Részvétem a nagyid miatt... :cry: :cry: :cry: Küldök egy nagy ölelést! :cry: :cry:
fenci
 
 


Kukac :D Jakab??? :shock: :oops: :roll: :shock: Bírd jobb belátásra apjukodat.... :oops: :roll: Még van idő! :wink: Komolyan gondolta? :roll:
fenci
 
 


Fenci!
Sajnos igen. Írtó hülye név.... egyetlen reményem, hogy kislány...

KépKép
zsófikukac
 
 


Kukac :D Figyu, biztosan meg tudjátok beszélni. Mindenképpen próbáljatok együtt dönteni, olyan nevet ne adjatok a picinek ami Neked egyáltalán nem tetszik, vagy akár neki nem. Hálistennek van miből választani. Honnan szedte ezt a nevet? Említette már máskor is? :roll:
fenci
 
 


Így hívta az apukája mikor gyerek volt. . . már mondta máskor is, de azt hittem viccel.

KépKép
zsófikukac
 
 


nemrég bezséltem dikével, 3 vágás van a hasán: köldöknél és kétoldalt. sztetek ez mit jelent? vizit még nem volt, nem tudja az eredméynt. hasa fáj.

zsófi
azt hittem, a Máté komoly választás :roll: mármint hogy mindketten ezt választottátok. Amikor öcsém született, apu se hitte el, hogy anyu komolyan gondolja a Mátét. Csak akkor lepödött meg, amikor kiirták a nevét a szülészeten. Meg is kellett változtani a nevet Máté Istvánra. Amiböl persze a Mátét használják... Én azt modtam apjukomnak, hogy ugyis én leszek ott, amikro nevet kell adni, ugyhogy egyezzünk meg normálisban :lol: wow, mindjárt 16 hetes leszel. dobjál pocakképet, léccccci

fenci
te meg utolsó hónapos kismami leszel. Le ne maradjunk az utolsó fotódról!

gaby
nekem most kromoszoma vagy szivbetegség után kutatnak, hátha attol sok a magzatviz. De eddig nem volt sok az uh-kon, csak egy hete Pesten látták. Ma megyek 4d-re, ott rákérdezek. Pestre ujbol márc 19-én megyek magzati szivuh-ra. Nektek kell még venni vmit? Dobjál képet ruhákrol, kiságyrol, szobárol!

lmami, lami, tavi?
Vendég
 


dike hirek
mindkét oldal el volt záródva, a baloldalit megnyitották. Most spontánozhatnak, aztán ha nem jön a baba, inszem.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?