Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok drága Lányok!

Ne haragudjatok, hogy nem jelentkeztem, pedig nagyon sokat gondoltam Rátok!:)
Örülök, hogy kismamák ilyen jól vannak! Én már alig várom, hogy hozzatok képeket a babákról...és nyáron tényleg aki ráér, jó lenne egy tali valahol!
Nita: 3.?:)
Melinda?
Babásodók látom van aki szépen halad! Betty:)

Mi meg vagyunk, Attila kiment dolgozni Angliába, nagyon szerette volna, hogy menjünk vele...vagyis utána. Tényleg nagyon rendes volt, minden nap beszéltünk, és olyan gyönyörű smseket kaptam, mint régen...Aztán most a változatosság kedvéért, én volt a bunkó, aminek meg is lett az eredménye, nem beszélünk. Nagyon sajnálom, mert tényleg én voltam a hibás, ha itthon jól összevesztem Anyával, akkor is őt hívtam fel, és rajta töltöttem ki a dühömet...:( Most már nagyon bánom, de ez nem hiszem, hogy meghatja...De most tényleg úgy érzem én voltam a hülye, ezért csak magam okolhatom.Pedig mág második babáról is szóba került, tényleg olyan ól alakultak a dolgok. Mondjuk én a suli végéig nem mehettem volna, és amíg Beninek gyógytesi kell, mert kint nagyon rosszak a fejlesztés lehetőségei, vannak, akik hozznánk hasonlóan szintén Csabára járnak tornára, mert Apuka angol állampolgár, de a babával probléma van, és kint olyannyira nem veszik komolyan a helyzetet, hogy 4 hó múlva kaptak időpontot a vizsgálatra.
Beninek tónus szabályozási zavara van, minden héten Békéscsabára járunk busszal. Kengurúba beteszem, és aztán neki vágunk. Dévényi féle tornára járunk, ami nagyon jó, alig csinálják a megyében, tb alapon járunk, de annyira rendes a gyógytornászunk, és viszonylag nagyon hamar talált időponotot. Addig kell járnunk, amíg nem mászik, és itton is tornásztatom mindennap. Remélem meg lesz az eredménye.
De vicces, mert a neurológusunk, nem vette komolyan, a házi doki is megsértődött, hogy Csabára hordom, hát még akkor amikor megmondtam, hogy a gyógytornász javaslatára Orosházára megyünk új neurolushoz. Hihetetlen, h mennyire nem vették komolyan itt, és a KAtona féle gyógytorna sem ért semmit.Nem nyomta ki magát és a jobb oldalát nem nagyon használta.
Eszegetünk. Sinlac pépet,de a krumplit, a répát és az almát nagyon utálja. A sütőtök a kedvence, ha abba keverek céklát még azt is befalja. No meg a banán, amiért ferde szemmel nézett az orvos, de olyan jó ízűen megeszi, persze inkább éretlen friss bancsit szoktam neki adni, és a közepét kivágom, hogy enyhítsem a lelkiismert furdalást, hogy még nem adhatom... :roll: Szóval banán és tök... :wink:
Két vizsgát fogok felvenni, remélem menni fog. A kersztelőnk májusban lesz, amikor Apa haza jön.
Anyámék néha vigyáznak Benire, de utána megkapom, hogy nem az ő feladatuk. Apukámmal volt, hogy két hétig nem beszéltünk, de addig legalább nem b.szogatott. SZóval siralmas, hogy ebbe a 8nm-es szobába vunk beszorítva, mert kint nincs fűtés, nem tom mi lesz, ha Beni mászik...De bízom a csoákban, végülis Beni is egy kis csoda :lol: 8)
Nekem végra elkezdett nőni a kihulott hajam,és fogyizni oróbálok több kevesebb sikerrel.
Igyekszem sűrűbben jönni, mert tényleg nagyon hiáyzotok!
HA fogzásra van ötletek dentinoxon kívül, akkor azt szívesen veszem!
millió puszi Mindenkinek! :lol:

Kép
nyuszifül16
 
 


Sziasztok!
Én szépen csendesen olvasgatok a háttérben. Igazából ehhez a témához nem tudok hozzászólni, mert ti mind majdnem egyidős terhesek vagytok. De nagyon örülök, hogy mindenkivel rendben van minden.

Nyuszi nagyon édes a kisfiad, múltkor nézegettem a képeit. Annak is örülök, hogy Attilával rendeződni látszik a viszonyot ok. Szerintem ha bocsánatot kérsz akkor biztosan nem fog rád haragudni. Beszéljétek meg.
Látom ez az eü kész katasztrófa. Nem is értem az orvosokat. Elfelejtették már mire esküdtek fel?
Fogzásra: kérdezz rá a gyógyszertárban,biztosan van valamilyen homeopátiás szer amit kaphat. Bencét nem viselte meg, de mikor nyűgösebb volt éjjel egymás után 2-3x akkor én kúpot adtam neki vagy Panadol Baby-t ,mert abban van fájdalomcsillapító is.
Anyukádékhoz nem tudok hozzászólni. Eszem megáll tőlük, hogy ilyen a hozzáállásuk. Nemhogy örülnének, hogy ilyen aranyos unokájuk van. És azt is láthatják, hogy igazán foglalkozol vele, nem bízod rájuk csak ha nagyon muszáj. Nem is értem az ilyen embereket. Egyik füleden be, a másikon ki és ha összejön akkor tipli onnan, főleg ha rendeződik a viszonyotok Attilával.

királylány
 
 


Nyuszi!
Jaj de örülök,hogy jelentkeztél!
Jó,hogy kezd rendeződni Atival a kapcsolatotok.ki fogtok békülni,nyugi,az meg nem árt Neki ha néha Te is bunkó vagy vele hisz Ő mennyiszer megbántott Téged anno. :wink:
Homeopátiás bogyó Camomilla nagyon jó fogzásra.Fel kell oldani vízben és beadni picurnak csodákat tesz.A gyógyszertárba tuti fognak segíteni.
Gyere gyakrabban!

Dia!
Na szép.Ha már nem vagyunk egyidős terhesek akkor nem is írsz nekünk :!: :?: :wink: Bence nem beteg?Domi ismét náthás,mondjuk Én is.Egész télen nem voltam beteg most meg tiszta takonykór vagyok. :?

Adiadi!
Írtam privit telcsiszámmal. :wink:
Én is nagyon várom már a tavaszt,nem kellene ennyi göncöt se felvenni.

KépKép
Kép
mucus75
 
 

 
 

Sziasztok!

Mucus!
Jobbulást nektek!!! Ne is mondd már jó lenne nem kéne nagykabát mert már alig ér össze :lol: tökre feszül ááá :shock:
Mindenképp írok ha startolunk :wink:

Nyuszi!
Reméljük most már minden helyre áll a kapcsitokban, békülj ki vele!!! Újra egy család legyetek!! :wink:
Olvasom a képhozzászolásaiból is hogy mennyire szeret titeket... :)
Nekünk annó a Viburcol kúpot ajánlották fogzásra( remélem jól írtam) de érdeklödj utána a patikában tuti van sokféle cucc rá...

Adiadi!
Én a tojásfestét rábíztam már anyumra.. hogy majd ö fest Kírával :lol: , bár annak örülnék ha addigra már itthon lennénk mire kell festeni :wink:
Nagyon bevagyok sózva már!!! :lol:

Úgy döntöttünk hogy ma "megtartjuk" Kíra szülinapját is, mert ki tudja hol leszek 22.-én, vagy milyen állapotban leszek :D ..
Persze csak szűk körben tartjuk, rendeltem neki egy hableányos tortát... Múlt héten már választott a Tescoban egy Eperke babát meg barbie ruhát, meg egy nyakláncot, mondtam akkor az lesz a szülinapi ajándék...
Majd du hozok képet :wink:
Vendég
 


Dius dehogynem jövök, meg írok is, csak nem tudok hozzászólni. Elhiszem, hogy mindenki tűkön ül már.
Bence köhög meg folyik az orra, de ennyi. Kapja a szirupot, orrát szívjuk. Slussz. Amíg nem lázasodik addig nem viszem dokihoz. Eleven, úgyhogy mehet az oviba.
Te gyógyulj meg hamar. Tudom nem rajtad múlik.
A tavaszt én is várom már nagyon, mert majd meg fagyok mostanában és utálok fázni. Itt még reggel is szállingózott a hó, azt hittem nem jól látok. Remélem a hétvégén felmelegedés lesz. Egy 10-12 fokkal már kibékülnék a hónap végéig.
A nadrágokat nekem is ki kellett már engedtetni, mert szűkös volt. Hogy nyáron mit fogok felvenni az nem tudom. :roll:

királylány
 
 


Kirus hamarabb meglesz a manód....Barnitis másfél óra alatt megszültem..és még nevettünk is apival közbe.......alig fájt......

lányok én felhívnám Nyuszit de nem merem nehogy zavarjam..

Nyuszi sziaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!
nem lesz 3.!!!!!!!!!!!!!!

tali:
először válaszünk helyszint.........

de szerintem nyáron a nagy babanet talin lehetne talizni....van játszótér meg minden......a Milenáris parkba van minden évbe......
döntsétek el akkor......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én is vagyok de nem annyit mint régen voltam. Még mindig kibukok este, vagy nem sok kedvem van nettezni.
Ha bekapcsolom akkor csak azért hátha ír az öcsém és vele szoktunk beszélni, vagy van hogy Skypen konferenciázunk anya+öcsémmel. Nagyon hiányzik :cry:

Nyuszi örülök, hogy jelentkeztél és tényleg fantasztikus lenne ha Attilával rendebe jönnének a dolgok és végre igazi család lehetnétek. Fogzás miatt passz....

Betegeknek gyógyulást!

Adiadi, Kirus nektek meg kitartást gondolom már nagyon várjátok, hogy végre babázhassatok.

Az idő szalad Dia te lassan félidős vagy :shock: :shock: meg én is követlek lassan :lol: :lol:

Amúgy el vagyok keseredve. Múlt héten vettem észre, hogy viszed a lábam talpa, de nem volt vészes meg sem néztem. Aztán fürdéskor láttam, hogy kicsi pöttyök vannak rajta amit persze felfedeztem a kézfejemen is :evil: A héten voltam dokinál hát fránya ekcéma :evil: :evil: sosem volt bajom. Most aztán diétáznom kéne, mert szerinte valamilyen élelemtől van. Szuper és semmit nem ehetek abból amit naponta eddig ettem. Én már 6 hetesen panaszkodtam, hogy ki van száradna mindig a szám széle és száraz a bőröm. Azt mondta rá a doki, hogy igyak elegendő folyadékot. Arcomra vettem valami jobb hidratáló krémet de a testemet nem kentem sokat, a hideg miatt nem volt kedvem levetkőzni. Na most aztán jobb, mikor nagyon viszed a kezem és a lábam :evil: :evil:

Olyan ideges vagyok minden hónapba járom az orvosokat endokrinológus 2 havonta, nődoki havonta és most 2 hét múlva mehetek vissza a dermatológushoz is. Minden összejött most nekem. Persze kaptam kenőcsöt de a doki egyből rázta a fejét, hogy sajnos terhes nem tudom rendesen kezelni. Anyum utánanézet és "megvigasztalt", hogy lehet örököltem tőle, mert neki is időként lehámlik meg kiszárad a keze, de nem volt vele dokinál és az olvasottak szerint neki is lehet az van. Hurrá mik ki nem derülnek :twisted: Mondjuk ő meg öcsém nagyon finnyások gyakran van kiütésük kajától de nekem nagyon ritkán volt csak bajom. Remélem egyéb családi nyavalyát nem fedezek fel :evil: :evil: :evil:

Nadrágok Dia én már hónapok óta kismama nadrágot viselek kényelmes, melegen tartja a hátamat. Van egy bársony, egy farmer és kedves sógornőm szülinapomra vart egy nagyon édes kismama kosztümöt. Így egyelőre bármilyen alaklomra van nadrágom. Habár lassan kell nagyon otthoni gatya is :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


jaj csajok én komolyan öngyilkos leszek............NEM BÍROM MÁR!!!!!!!!!!!!!!
apival most beszéltem telón és apira rá akarják verni hogy amivel dolgozott busszal szerdán annak tönkre ment a motorja.a köcsög főnöke azt álltja ő tette tönkre...!!!!!!!!!!!!!!
pedig nem igaz mert már délelőtt is szar volt..még én is hallottam.....mikor hívott!!!!
mondtam apinak bemegyek és elküldöm a kurva anyjába...engem nem tud kirugni!!!!!
jó nagy szar A BKV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melisch: ne idegeskedj, lehet tudni, h fiú é vagy leány?:) Mit érzel?
Mennyit híztál?

Királylány: és nálatok mizu? Hogy telnek a napok?

Kirus: jó a szobátok, már bizti nagyon várja a kislányotok is a tesót...

Adiadi: néztem a képeket, nagyon szép kismama vagy!:)

Mucus: Te melózol még, vagy már nem?

Nita: miért nem lesz?:) Csak kérdem!

Mileneáris jó lesz! Lenne:)

Jaj, Beni nem akar elaludni...ez a napirend a reggeli 6kor kelést leszámítva nekünk nem megy...

Bocsánatot kértem már az Attilától, de smmi, Beni felől érdeklődik, de írt egy korrket nem bunkó levelet, amiben kifejtette, hogy miért nem akarja ezt folyatani...:( Sajnos nem tudok mit kezdeni...türelmes vok, felveszema telót neki, és akkor Beniről kérdez, de közönyös...szerintem komolyan gonolja.... De egyébként nagyon szereti a Benit az igaz, és én úgy gonolom, ha tényleg szeretett engem is változtatna, de nem teszi...Bár én szeretném, csak nekem is picit nehéz megbocsájtani, mert nehéz volt az elmúlt év...
Köszi a fogzási tippeket!:)
Tanulni kellene , de nem megy! :evil:

Kép
nyuszifül16
 
 


jaj csajok én komolyan öngyilkos leszek............NEM BÍROM MÁR!!!!!!!!!!!!!!
apival most beszéltem telón és apira rá akarják verni hogy amivel dolgozott busszal szerdán annak tönkre ment a motorja.a köcsög főnöke azt álltja ő tette tönkre...!!!!!!!!!!!!!!
pedig nem igaz mert már délelőtt is szar volt..még én is hallottam.....mikor hívott!!!!
mondtam apinak bemegyek és elküldöm a kurva anyjába...engem nem tud kirugni!!!!!
jó nagy szar A BKV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nyuszi azért mert szeretném ha a két fiú mindent megkapna.......ha lenne harmadik lehet már nem így lenne......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mucus, köszi a telefonszámod, gyorsan el is mentettem!

Nyuszi, mi is a Panadol Baby-t használtuk fogzásra!

Királylány, te is pocakos vagy, hogyhogy nem tudsz hozzászólni a témához?

Kírus, akkor ti már nagyon készültök! Nem is baj az, én is próbálok mindent elintézni még szülés előtt!

Nita, sajnos minden főnök ilyen hülye! Az én férjem is folyton panaszkodik mennyire nem veszi őket emberszámba!

Melisch, nekem minden terhességemnél kijött valami bőrbaj a testemen! Valószínűleg azért, mert ilyenkor le van gyengülve az immunrendszerünk! Szülés után maguktól elmúltak, én nem akartam szteroidos krémeket használni! Próbáld meg a sheavajat, az nagyon jó!

Lányok, nekünk borzalmas éjszakánk volt! Este tízkor Lili nagylányom összehányta az ágyat meg magát, úgyhogy ágyneműcsere, zuhanyozás, hajmosás volt, aztán egész éjjel hányt.... Semmit nem aludtunk. Hulla vagyok.... Ma már kicsit jobban van, remélem hamar felgyógyul. Az oviból is 14 gyerek hiányzik, hányásos hasmenéses járvány van. Jókor jön ez is! Már csak arra vagyok kíváncsi a kicsi meg én mikor kapjuk el!

Puszi mindenkinek!

Kép
adiadi
 
 


Adiadi anyumék is átestek ezen a víruson..... :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: tökéletesen megértelek....
A másik, h a bkv tényleg egy k.nagy szar. Mellesleg Pesten van vmi baás kedvezmény? Gonolom nincs....

Adiadi: remélem jobban lesz a kiscsajod! És nem kapjátok el...

Melisch: mikor kórházban voltam nálam is kijött vmi, hűtő kérmet írtak fel, egyébként én alpból ekcémás vagyok, főleg a kezem...van speckó gyógyszertárban készített krém, amit bőrgyógyász ír fel, és semmi károsat nem tartalmaz, nagyon sűrű kenőcs, és nincs benne, olyan, ami árt a babónak...persze van amikor szteroidosat írnak fel, na azt soha semmiből, mert károdosást okoz.

Kép
nyuszifül16
 
 


Sziasztok, szép jó reggelt!

Beni meg van fázva elég rendesen, szörtyög, no meg köhög is, de dokesszal még várok, mert azok mindig az antibiotikumokat nyomatják...
Húúúúúúúúúú, de felhúztam magam ezen bölcsis gyes helyett utalvány javaslaton, a jó anyukat, aki kitalálta a kúrva jó köztisztviselői fizetése mellett ezt a javasalatot...gonolom, annak nem jelent problémát a bölcsi, mert úgy is bébiszitter van. No,de mindegy, szégyelheti magát az ilyen...!!!!!!

Ja, csajok tegnap volt egy riport a bükki füves emberrel a tv-ben- és volt egy olyan kérdés, hogy az odvódás korú gyerekek betegségei hogyan előzhetőek meg, és mondta, hogy egy vászon zacsiban kakukfűvet ekll tenni a főrdő vizükbe, én kipróbálom, ártani nem árthat....

Angie: hogy halasz a fogyikúrával...nekem sehogy sem megy....

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszi remélem kialakul a helyzet Attilával és gyógyulást a picinek!

Nita ez nagyon csúnyán hangzik remélem bebizonyosodik, hogy nem a férjed a hibás mindenki tudja egyes buszok milyen rossz állapotban vannak már és milyen lestrapáltak. Mégis rákenni a sofőrre, felháborító!

Az ekcémámra kaptam a dermatológustól krémet (nem szteroidos) meg vétetett velem egy kézmosó gélt ami termál vízen alapszik és az ilyen típusú bőrre van kifejlesztve. Sajnos nem sok javulás van egyesek eltűnnek mások kijöttek. Diétázni kéne de akkor szinte csak vajas kenyéren, párolt zöldségen és zsírszegény húson kéne éljek. Ezt nem tehetem meg hiszen a picinek a változatos menüre van szüksége és sok kajára. Persze most amit nem szabad enni azt enném :evil: Férjem sem könnyíti a helyzetet bár hozott csirke szárnyat, hogy ne disznó husit együnk, de ott volt a virsli is :lol: Megkérdeztem meg akarja enni vagy virslis kiflit kell készítenem. 2 hete csináltam, szerintem nem volt valami híres, első kelt tésztám de mindet megette. Na-ná, hogy kifli kell ma én is szeretem de nem tudom ha szabad-e- Lángost nem szabad de sejtem, hogy inkább az olaj miatt és nem a liszt+élesztő a bibi.

Kép
Kép
melisch
 
 


Lányok köszi......sajna a bkv egy tetves cég!!!!!!!!!!!!
ha rá is keni az a tetü apira nem érdekel ha hitellel is de pert fogok indítani!!!!!!!!!!!
nehogy már így akarnak pénzt szerezni a csődbe levő köcsögök!!!!!!!!!!!!
na nem idegelem magam tovább!!!!!!!!!!

juj Melisch már 18.hetes vagy!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: ilyenkor tudtam meg hogy kukisunk lesz megint:))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Adiadi jobbulást! Remélem hamar átmegy rajta és nem lesz komolyabb. Anyósomat a mentő vitte kórházba egy hete ezzel. Már jól van és haza is engedték, de megijedtünk.
Ti már a vége felé jártok ezért nem tudok hozzászólni. Bencével már régen volt :D

Melisch sajnálom a kiütéseidet. Lehet, hogy a várandósság hozta ezt most ki ennyire. A csajok megcsinálták a héten az egyik térdnadrágomat kismamanadrágnak. Tök jó lett. Oldalába tettek be pamutból egy éket - mindkét oldalra - és húztak bele gumit, lyukasat, azzal állíthatom. Felsőim jók még. Na de majd a nyáron mit veszek fel? :lol:

Nyuszi Beninek jobbulást. Attilához kitartást. Lehet kell neki egy kis idő, míg megenyhül. Ne add fel.

Nita van olyan mikor a sofőrnek ki kell fizetni a kárt, ezt a havi fizetésből vonják le részletekben. De nem hinném, hogy most ez áll fenn. Egy motor nem lehet szándékosan megrongálni. Egyébként meg nem érsz el semmit azzal, hogy ilyen szintre alacsonyodsz le és szitkozódol, ellenük úgysem nyerhetsz és nem ez a megoldás.

Mi jól vagyunk. Bence köhög, orra folyik, a szokásos. A baba biztosan rendben van, hol többet, hol kevesebbet mocorog. Még mindig vitatkozom magammal, hogy menjünk e 4d-re vagy sem. Nem az anyagiak tartanak vissza. Van eü.pénztártagságunk, el is fogadják, nem ezen múlik. Lehet majd a 24 hét körül.
Áprilisban nekifogunk a lakásnak, oda nem lenne rossz tudni, hogy egyértelműen fiús legyen a szoba vagy esetleg unisex. Bár én nem bánnám, ha nemtől függetlenül nem kék lenne a szoba.

királylány
 
 


Dia tudom hogy nem érek el semmit ha szitkozódo de az a tetves cég ne a mi pénzünkön próbálja fent tartani a csődbe levő szarjukat!!!!!!!!!meg ne a gyerekeimtől vegyék már el a pénzt!!!ők könnyen pofáznak....lopják a pénzt maguknak!!!!!


Bencének sok gyógypuszit küldök!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita de ha idegesíted magad árt a szépségednek. Hidd el csak magadat húzod, meg a párodat stresszeled vele. Nyugi, meg fog oldódni a helyzet. Ez neki maszek nem? Vagy itt van főállásban és a Volánbusznál maszekol? Ha jól emlékszem ez utóbbi. Sajnos ezek a buszok mind rosszak. Gáboréké is már mióta rossz és nem képesek kijavítani a hibát. Nem tudom mit ülnek rajta annyit. Többet van szervízben, mint úton. Minden elektronikus, beesik egy csep eső és megáll. Nagyon jó, hogy ilyen buszokat gyártanak. Csak épp kijavítani nem tudják.

királylány
 
 


Dia először is gratula a félidőhöz, hogy telik az idő nekem is hihetetlen, hogy már 18. hetet töltök. Nadrág jó lehet. Az enyémek úgy vannak csinálva, hogy az ület alacsonyabb és oda van varrva egy pólóanyag. Mondjuk emiatt a rövid pulcsiim nem vehetem fel, mert kilátszik a toldás a nadrágon :lol: :lol: Mivel kicsi meg sovány voltam mindig csak rövid pulcsiim, pólóim voltak szinte, na most ezek mind a pocakomon akadnak fenn van amelyik egy egész tenyérrel rövidebb mint kellene :lol: de olyan hideg van még, hogy muszáj felvennem őket, ha nem akarok újat venni. így van egy jó hosszú kötött mellényem azt ráveszem és nem látja senki, hogy rövidek 8)

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch köszi. Neked meg a 18. héthez. Halad az idő nagyon. :lol: Hipp-hopp és szülni fogunk.
Nekem már tavaly is bővebb felsőim voltak, nem ezek a szűk fazonok, most jól jönnek a pocakomra, bár még nincs akkora. Attól függ mit veszek fel. Inkább azt gondolhatják, hogy meghíztam. Már jó lesz ha jön a jobb idő, mert utálom a télikabátot. Van egy jó kis poncsóm, ápol és eltakar :lol:

királylány
 
 


Dia itt van főállásba...volánnál maszekba....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok

sajnos nem kaptam túl jó hireket a dokitól,nincs peteérésem egyáltalán :( kaptam clostit,meg bromocpitin gyogyszert.a prolö értékem magas lett.

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Betti: mi az az érték , amit írtál? És az mire utal?
Egyébknént sajnlom, hogy nincs peteérés, de a teákat azért igyad, és a gyogyikat is szedjed. Látod milyen jó, hogy elmentél orvoshoz, most már tudnak rajta segíteni!:) Rendbe jösz, és lesz ott baba hamarosan!

nita: remélem, hgy már megnyugodtál a hülye bkv miatt. Azt szeretném kérdezni, hogy nem tud-e, hogy van-e vmi kedvezmény kismamiknak, csak ha felmennénk babával...
Barnikáék hogy vannak?

Kismamik? MIzu, hogy vagytok, és a babócák?

Melisch: ruhák mmiatt ne aggódj, én élveztem... Persze, most olyan duci vagyok, és egyszerűen nem tok legogyni, azt vettem észre, hogy a kaja nálam örömpótlék...így ezen kellene változtatni...


Beni elkapta ezt a hsamenős vírust, most csaka tápszert eszi meg, voltam vele ügyeleten is, kapott rehidratáló port, szerncsére iszik, így nem kelett visszamennünk befekdüni, de nagyon megy a pocakja, a hasfogó(bismut) sem sokat segít...

Boganna, Melinda, Angie? Veletek mi van, ha olvatok, minden ok?

Mentek vmilyen ünnepségre?

Kép
nyuszifül16
 
 


Lányok még egy kérdés! :lol:
Nem tudjátok hol lehetne csináltatni, vagy szerezni szép kis babás kersztelői meghívókat? Néztem már neten, de nekem csak néhány darab kell, és amiket néztem, ott 3500 Huf , hogy összeállítják, és arra még rájön az 500 forintos meghívó, szóval ez így nekem drága.
Ha van vmi öteletek, akkor légyszi írjátok le!!!!!!!!!!!!!!!!
És még kersztelő rucit keresek, Brendosnos drága itt nálunk meg butikokban nincs, mondták, hogy nem nagyon gyártanak...lehet , ha májusban felmegyek pestre,akkor keresek, csak nem akarom az uccsó hétre hagyni...
De a meghívó lenne a lényeg...

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszi

prolaktin szintem magas sajnos,ami miatt nincs peteérés,meg a sárgatest terelődés magas nálam.

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Nyuszi majd lemennek a kilók ha megnyugszol. Nem is csodálom, hogy az evés nálad most örömforrást jelent.
Szerintem a keresztelőre nem kell valami különleges ruha. Bencén egy világoskék-fehér rugi volt.
Meghívó ügyben nem tudok segíteni, én sem láttam papírboltokban. Esetleg kérdezd meg olyan helyen ahol esküvői meghívókkal foglalkoznak. Biztosan van ilyen Gyulán is.

Bettike lehet, hogy a hírek nem jók, de most már tisztában vagy a problámával. Ezen könnyen lehet segíteni. A barátnőm amint elkezdte szedni a gyógyszert rögtön teherbe is esett. Bízom benne, hamarosan jössz egy pozitív teszttel.

Nita igen utána már rájöttem. Megoldódik, nem lesz semmi gond. Barni szeme rendbejött már?

királylány
 
 


Szia Dia!
Köszike, én vmi kantáros nacit szeretnék rá vmi kis fehét vagy vajszínűt...meg májusban nem tom milyen lesz az idő a templomban...
Meghívó sajna nincs, itt nálunk nem készítenek esküvőit...ez van, majd szerzek vhonnan. Azért szeretném, mert kevesen leszünk, de azoknak egy emlék. És lesznek, akik úgy sem jönnek el. Attila kersztanyukája, de nagyon sokat segített, és azért szeretném meghívni.

Kép
nyuszifül16
 
 


Jaj, lényeg lemaradt, Ti hogy vagyotok? Kisfiad készül a tesó érkezésére? És Te hogy érzed magad?

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszi jól vagyunk köszi. Most élvezem, hogy már érzem mocorogni. Na nem egy aktív baba egyelőre, aztán majd kiderül mi lesz később. Bence várja, de annyira nincs túlragozva a dolog. Szerintem még nem fogja igazán a dolgot. Mi sem csinálunk belőle nagy ügyet, nem téma napi szinten. Majd nemsokára kezdjük a felújítást a lakásban. Felpörögnek az események.
Még mindig nem győztem meg magam a 4D uh-ról. Hezitálok. Nem is tudom akarom e. Majd megkérdezem apát mi legyen...
A kantáros nadrág jó ötlet, olyan világos drappot tudnék elképzelni, mert azt utána is tudja hordani hozzá egy kis inggel. Ha más nem lesz akkor menj be egy hobby boltba vegyél hozzávalókat és csináld meg sk. Vagy erre nincs kapacitásod?

királylány
 
 


én is remélem h hatni fog..

KépKép
bettike83
 
 


Nyuszi sajna ne tudom hogy van e kedvezmény....konkrétan mire gondolsz?

Dia alakulgat a szeme de reggelre még mindíg csúnya.. :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Már megint eltűntem.
Ú,lányok,nem tudom kinek volt fülfájós babája,de jaj anyám,az ellenségemnek se kívánom!!!!A felszúrást végül megúsztuk,de 2 hétig szenvedtünk,heveny gennyes középfül-gyulladással.
Pityesz egy betyár gyerek,beszélget is már.Csá-vó,az a csavarhúzó,tök jó,mikor jön valaki,mutat a szekrényre,hogy csávó,ki is röhögtek,hogy még a gyerek is tudja,hová dugom a szeretőimet... :lol: azóta fejlődött a beszédbe,de a 4 szótagos kicsit lassan megy,de alakul.

Mindenkinek örülök,hogy jól van.
Nita a BKV,igen,nem érdemes rá szót pazarolni...
Adiadi,nekem Pityesz pont egy héttel később volt ugyanekkora...3900 lett a vége.... :lol:
Nyuszi,örülök,hogy jól vagytok!!
Királylány,mentek 4 dre?szerintem ne hagyd ki,minden pénzt megér....
Kirus,mindjárt szülsz,ó,de jó....
Nekem még meg se jött....bár amióta a kórházba voltunk,annyi tejem lett,hogy a másfél liter is megvan naponta,amit kifejek...na lenne az több is,de Pityesz letámad... :lol: Melcsi meg kompból szopik,érdekesen szoktunk kinézni...megy 2 kört a komppal,jön,rámbukik.... :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Meli jobbulást a kis betegnek!!!!!!!!! :wink:
szép mennyiségű tejed van!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kedves Baba-project olvasó kismamák, mi is vezetünk egy blogot a 2009-es fogantatástól (lombikbaba) a sok-sok vizsgálatig. E pillanatban 25. hetes a magzatunk. A blogunkat szeretettel ajánljuk figyelmetekbe, hátha tudunk valamiben segíteni.
Üdvözlettel,

Nelli útja a megszületésig,
egy nagyon várt lombikbaba története.
http://nelli2010.blog.hu/
nelli2010
 
 


Sziasztok!

Hát nekünk 8 napja nem múlik a hasmenés, kezdek kilenni, eddig Beni aludt délután egy héten kersztül, de a tenapi orvosi vizsgálat pont beleesett az alvás időbe, és ma persze nem alszik. A házi gyerekdokink helyeteítette vmi über bunkó, majd kitorte a Manó fogát a fémspatulával, széklemintának pedig nem adott dobozt, pedig az ügyeletes amikor nála voltunk, kimondottan mondta, h kérjek neki.
A bunkó után, persze rögtön bevittem a gyztrós dokinkhoz, akik antibogyót írt ki, és szombaton visszaviszem, amikor ügyel...De holnap bemegyek a helyettesítőshöz, és ha nem ad széklettartályt és vizsgálatkérő laoopt, én úgy neki esek, h rohadtul megbánja...
Nagyon felhúztam magam, a kismanónak 7 napja megy a hasa nem kicsit, hasfogó ellenére....
És még a nem alvás, ráadásul jövő hónapban vizsga...bráadásul államvizsga....
Tegnap Attila Anyukájának is szolídan ,d e megmondtam, a véleméynem a férjéről, és arról hogyan bánik Attilával, hogy egyszerűen szánalmas...izgi lesz, mert m,ájusban lemegyünk hozzájuk, mert Attila az ő nagyapját nagyon szereti, és megszeretné mutatanu a babát a dédinek, mert nagyon nincs jól.

Melinda: tuti, hogy jöttél, hát nem irigyellek...szegénykéim, de az a jó, hogy a javulásutjára lápet a Gyerkőc... Szép a tejmennyiséged! És olyan jót nevettem, hogy Melike kompolás közben szopizik.

Ja, és tuti, mert péntekre kaptam a tótkomlósi neurológushoz időpontot magánba, remélem tényleg jó lesz, sélután 5 -re kell mennünk, kicsir parázok, emrt Beni ekkorát még nem utazott!

Nita: Jó volt dumcsizni tegnap... :wink:

Kép
nyuszifül16
 
 


Sziasztok!
Most nincs időm visszaolvasni(örülök,hogy fellendült a topik :) ).
Azt szeretném megkérdezni,hogy normális e,hogy jóslóim vannak és nem is akármilyenek :?: :shock: Még jó lenne 3-4 hetet kihúzni,tegnap rendesen betojtam olyan erősek voltak. :roll: :?

KépKép
Kép
mucus75
 
 


mucus

azrét durva hogy már te is itt tartasz,33 hét :shock: gyorsan szalad az iső :lol: joslókhou nem értek...

melinda

örülök hogy jöttél,már hiányoltalak:)
sajnálom a fül fájást,én is fűlfájos voltam kicsinek :?

KépKép
bettike83
 
 


Halihó!

Melinda, sajnálom a picurod, hogy középfül-gyulladást kapott! Hogy lehet azt összeszedni? Biztosan nagyon fájt neki:(
Látod én is azon izgulok, hogy mekkora baba lesz így Ádámka! Persze hallottam már olyat, hogy sokat tévedett az Uh!

Mucus, nekem is voltak épp abban az időben jóslóim egész fájdalmasak, én is totál megijedtem, aztán vettem Magne B6-ot és elmúltak! Te szedsz Magnéziumot? Mostanában csak szimplán keményedget a hasam! Már ÚÚÚÚGY VÁROM, HOGY LÁTHASSAM A KISMANÓNKAT!!!!!
Megvolt az első NST is! Olyan izgalmasak már ezek az utolsó hetek!

Puszi mindenkinek!

Kép
adiadi
 
 


Sziasztok!!!!!!

hát lányok komolyan elegem van.....tegnap előtt Máté hányt-fosizott....tegnap én...éjjel api.......ma már a 2. adag mosás megy....én már jól vagyok meg Máté is..api még kicsit carul van.....
remélem idénre nem jut már több betegség!!!!!!

mamám miatt nagyon aggódom....daganatot találtak a hasba:((
nagyon sokat sírtam már:(((

Mucus normálisak a jóslók..a 36.hétig szedhetsz magnebé6-ot..szedj!!!!

Adidi ki hozza majd az örömhírt? :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, sajnálom ami nagymamáddal történik! És lehet tudni mekkora a baj? Ha időben észrevették, biztosan lehet még segíteni!!!

Nálunk ezt a hányós vírust csak a nagylányom kapta el, szerencsére mi nem, nekem nem hiányzott volna most az utolsó hetekben...Nekem is egy egész garnitúrát ki kellett mosnom, csupa olyan lett minden!

Az örömhírt Mucus fogja hozni, de nagyon örülnék, ha te is elküldenéd a telefonszámod, hogy veled is azonnal meg tudjam majd osztani:)

Kép
adiadi
 
 


Adiadi ez a baj hogy nem időbe vették észre........a vizsgálatoktól függ hogy műthető e......veszélyes őt már műteni és altatni.....27-én lesz 89 éves..........
privibe küldöm a számom:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok!
Két napja Magne B6-on élek!!!!! :roll:

Nita!
jobbulást!Itt a környező ovikban is van ez a vírus,reméljük minket elkerül(kopkop).

KépKép
Kép
mucus75
 
 


adiadi

én is várom már a picurt,már lassancskán jön biztos,nem sok időd van :)

KépKép
bettike83
 
 


a 36.héten basszus én hogy izgultam......... :) :) rá 2 hétre már meg is szültem:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, szép korban van már mamád! Sajnos ilyenkor már bármikor bármi lehet! Az én nagypapám is most halt meg szilveszterkor! Este még koccintottunk vele, aztán rá két órára telefonált anyukám, hogy mi történt....

Rossz volt a mailem, így semmilyen levelet nem kaptam meg, megtennéd, hogy újra elküldöd a telefonszámod?

Betti, köszi:) Azt hiszem már egyszer kérdeztem, de nem rémlik, hogy válaszoltál volna rá: Kerekegyháza nem Kétegyháza mellett van véletlenül?

Mucus, pihenj sokat, az is jó keményedések ellen!

Kép
adiadi
 
 


Lányok!

Áprilisi babát milyen ruciba öltöztetve lehet hazahozni a kórházból???? Nekem a lányok nyári babák voltak, ezért most teljesen tanácstalan vagyok!

Kép
adiadi
 
 


Adiadi
ok...elküldömmég1x:)))


szerintem azért valami melegebbet vigyél........
hosszú ujjú comby dressz overall nem valoszinu, hogy kell, de valami vastagsabb pulcsi, kiskabat kellhet. meg pléd.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Látom,megint lelassult a topik.Biztos mindenki kint van és élvezi a jó időt.Mi is szinte minden nap estig játszózunk.
Ma beszéltem a szülésznővel szerdán megyek ctg-re és a méhszáj állapotát is megnézi.Mondtam Neki,hogy sokszor keményedek és ilyenkor veszek be Magne B6-ot.
Azt mondta a Magnéziumot már felejtsem el és az csak jó ha keményedek hisz ilyenkor Ők már ezt várják.Mondtam de ha nem szedem a magnéziumot akkor meg is szülök hamarosan.Erre Ő azt mondta nem baj,jöhet picur. :roll: :)

Kirus,Adiadi hogy birjátok még??????

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Mucus bocsi de kicsit hibbant a szülésznőd!!!!!!!!!!!!!
még koraszülött volna Koloska.az meg kinek jó?SENKINEK!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: