Új privát üzeneted érkezett!

Csige!
Örülök h negatív lett az eredmény!!!És nagyon várom már a 4Ds képeket!!!!

Gabi!
Én odaköltöznék hozzátok 8) itt borzalmasan meleg van.....jövő nyárra lesz csak vmi...idén már bizti nem...
Nóri meg nagyon csini ebben a ruciban!!!!Kis model!

Puszedli!
Hát nálunk is a pelus van...én kiviszem minden nap,általában reggel.7-8 körül szopi,utána indulunk!
:wink:

annus11
 
 


Sziasztok!
Hát Esztergomba még nem ért el a hűvös. Iszonyú MELEG VAN!!! De azért reménykedem.
Legyen szép napotok!
puffocska
 
 


Puffocska: Halásztelken is nagyon meleg van. A hűvősnek nyoma sincs. Neked is legyen szép napod:)

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Sziasztok!!!!!!!!!!
itt hatalmas vihar volt!!!!!!!!!!!!!!tök jó volt...csináltam pár képet....

Gabi Nórika nagyon helyes!!!!!!!!szépen növöget!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Ide is elért a vihar tegnap délután. 1 óra alatt 20 fokot esett a hőmérséklet. Gondoltam is a kismamákra meg a babákra, hogy ők hogy viselik ezt. De azért ez a hűvös jó.

Gabi!
Nóra igazán édes. A ruhája is nagyon cuki.

Hozzatok minél több képet, nagyon várom őket. Olyan jó nézni ezeket a csodaszép babákat.
puffocska
 
 


Sziasztok !!

Csak most olvasom a hétvégi eseményeket! Na igen, mi Magyarhertelenden voltunk, ott kapott el minket a vihar, döntött ott a nyaralóknál mindent.... de legalább jég nem volt, mint máshol a Balcsinál....

Puffocska: igen-igen, szegény kismamák és babák, jó kis hőingadozás volt, van.... (gyógyszert elkezdted szedni?)

Gabi: igen, nagyon édes Nórika!

Nita: csináltál viharos képeket? megnézhetem? ( imádom ezeket a képeket)

ma reggel vm rózsaszínes folyásom volt, franc, pedig úgy vártam hogy nem jön meg.... bár hasim nem fáj és azóta semmi nincs, de attól tartok ez előjele hogy megjön ... :(

pusssssssssssz mindenkinek
kfmares
 
 


Puffocska: na elolvastam végre amit még régen írtál.. remélem is hogy összejön neked ez a hónap, bár igen, apák nélkül ez nem egyszerű! Mondtam is anyósomnak: sok mindent megoldok én egyedül, de egy gyereket nem tudok :D

Annus: nálunk csupa nyugati ablak van, vihar után, már melegszik itt Pécs közelében.... és csak autóban van klíma meg a shopping center alias ARKAD-ban :D
kfmares
 
 


kfmares!
A többieket olvasva a rózsaszínes folyástól még lehet babóca. Amíg nem jön meg, addig szerintem reménykedj! Nem csináltál még tesztet?
Őszintén szólva ma abbahagytam a gyógyszert, mert szörnyen görcsölt tőle a hasam és a hátam is fájni kezdett. Megijedtem, mert egyszer volt régebben cisztám és akkor voltak ilyen tüneteim. Orvoshoz majd holnap megyek, majd az ultrahang megmutatja mi van.

Itt is felmelegedett az idő, ennyit a hűvösről.
puffocska
 
 


Puffocska: nem, nem csináltam, ma vana 25. nap, nekem kb ennyi szokott lenni, 27 napos talán eddig kétszer volt. Na igen, én is féltem a gyógyszertől, mert mondták, hogy lehet tőle ciszta... de remélem nem ettől fáj neked!!!!! Én dokihoz kedden megyek, mert hogy az első hónap szedés után nem lett semmi... rózsaszínből meg hogy lesz-e piros azt nem tudom, de eddig nem görcsöl, nem fáj... most voltunk bringázni, semmi bajom nem volt....
kfmares
 
 


kfmares fel kell tölteni a gépwet....meg apinak segítenie kel ....én nem tudom ide feltenni..... :? :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

Gabi: Nóri nagyon gyönyörű!! Hihetelen milyen gyorsan nőnek a Babák!! Jajj, már én is úgy a karomban tartanám. Köszi a telszámot, elmentettem. Itten vagy enyém is: 30/485 1273 és Judit vagyok :D Hogy felismerd majd, hogy tőlem kaptál üzit!!

Ma voltam védőnőnél, minden oké, valószínüleg lejjel mászott Ábelünk. Annyira nyom, mikor jövök-megyek...legszívesebben a WC-n maradnék egész nap. A lábam borzasztóan vizesedik...úgyhogy most már kissé kellemetlen a mozgás....de már nincs sok időm hátra. Eddig mindeigyikőtöknek előbb jött a Bébi, ugye? Remélem, legalább 1 héttel Ábel is kitornássza magát!!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 


Hello!

Sztem a fiamat megviselte a hőingadozás, tegnap is nyűgös volt meg már két éjszaka óta. Alig aludtam, ki is borultam.

Kexi: már nincs sok hátra! türelem! megértem mit érzel, én is alig vártam, hogy túl legyek végre, és a kezemben legyen!

Mares: ne add fel, ettől még lehet baba!

Itt a viharból semmi nem volt.

A lehűlés maradhatna, semmi kedvem a 40 fokhoz. Elég volt a 36 is.

Gabi: Nóri miylen csodaszép kislány! Tök édi ebben a ruciban!

Nem tom írtam-e, Nándi ugye múlt héten mosolygott van 3x. Na, azóta sem. Úgy látszik ő nem lesz mosolygós baba, egyszerűen nem lehet kicsikarni belőle. Ma csak egy fél mosolyt kaptam.

Képek:

I. Nándi fáraó
(koszmós kicsit a feje, tegnap du. bekentem olajjal, mondtam a férjemnek a szekrény aljában vannak ócska babaruhák, vágjuk szét, rátesszük a fejére, majd sapi. Mondja, h nem is kell szétvágni, tgyük így rá a fejére:)) )
Kép

Kép
Vendég
 


Gabi: nagyon édes Nóri baba a kis balerinás ruciban :lol:
Kexi: kitartás nektek, már tényleg nincs sok hátra. Ha szépen húzódik lefele Ábel baba, akkor lehet hogy ő is korábban jön ki.
Puszedli: nagyon komoly a kis fáraó, szép baba nagyon.
Mares: az semmit nem jelent hogy volt rózsaszínes folyásod. Nekem is volt két napig, de elég keményen, azt hittem hogy meg is fog jönni, pedig akkor már babás voltam és akkor ágyazódott be a drágám. Szóval ez még nem jelent semmit. Drukkolok neked nagyon.
Mi megvagyunk, növögetünk ezerrel. Iszonyatos tempóban megindult a hasam. Hétről-hétre nagyot nől. A védőnő mondta, hogy szép nagy hasam lesz a végére, hát már látom hogy igaza van, pedig az elején nem gondoltam volna. Lassan kezd gondot jelenteni a borotválás és előkerül a tükör :oops:
Íme a pocak :lol:
Kép

KépKép
csige-bige
 
 


Puszedli nagyon helyes pasi így Nándika!!!!!!!!!!!!

Csige szépen növésnek indult a pocakod!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok mindenki!!

Csige: egyszerűen csodaszép a pocid már ha ilyet lehet mondani!

Puszedli: Nándi pasi létére már most csodás, és milyen szája van, kész vagyok :D

Nita: sebaj, megvárom a képeket :D

Kexi: na Ábel csak kibujkál lassan és megkukucsolja mi a helyzet idekint :D

Ma még mindig semmi nem jött és a kis rózsaszínes folyás is csak akkor reggel volt. Ma vettem tesztet, de negatív. Szal majdcsak megjön vagy nem tudom.... június 25-én jött meg este, bár nem görcsöltem nem volt semmi, általában 25-26 napra szokott megjönni, most meg várok..... holnapra vagyok bejegyezve dokihoz , hogy folytassuk a baba kérdés (gyógyszer, további lépések, stb...)
kfmares
 
 


azért megy a drukk hátha mégis!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kfmares!
Sajnálom, hogy negatív a teszted. Szar érzés, tudom. Majd írd meg, hogy mit mondott a doki.
Én ma voltam és sajnos nem tévedtem, Cisztáktól fájt a hasam. Hát igen. Most várnom kell, hogy felszívódjanak, vagy ha nem akkor további kezelés. Remélem neked több szerencséd lesz. Kitartás!

Puszedli!
Nándi valami elképesztően édes. Ettől a képtől majd elolvadtam.

Csige!
Jó nagy a pocid. Nem is híztál? Hihetetlenül vékony vagy. Most nincs időm visszaolvasni, de nem most voltál 4D-n, vagy csak a héten mész? Ne felejts el képeket felrakni, kíváncsi vagyok Liliánára.
puffocska
 
 


Puffocska: éltemben ez volt a második teszt, (és ugye negatív) , de az első jobban megviselt, mert akkor uram vette, mert hogy sokat voltam szarul és hogy tutti terhes vagyok. Neki szar csak megmondani mindig hogy nem jött össze. Francba, cisztak, na kész... szegényem! Remélem felszívódnak a csúnyaságok!!!!

Lehet hogy nekem is azok vannak és azért nem jött még meg???

na kiváncsi leszek én is hogy dokim mit mond majd.... csak nagyon nem értem mi van... cicik nagyok, de egy cseppet sem érzem, hogy meg akarna jönni! Vagy csak pszihésen vagyok már dilike??? :D :D
kfmares
 
 


Puffocska: sajnálom a cisztákat. Én is ettől rettegtem a closti alatt, hogy nehogy ciszta alakuljon ki. Bízzunk benne, hogy a menzivel szépen felszívódnak majd.
Mares: ez a sztori vészesen hasonlít az enyémre :lol: én is mentem a dokihoz, hogy megbeszéljük a továbbiakat és hogy milyen vizsgálatok következnek, majd doki után pár napra pozitív lett a teszt. Természetesen a doki jól megvizsgált és meg is uh-zott, mivel nem is gondoltuk hogy baba van odabent. Én is már a menzit vártam. Kívánom neked hogy legyél ilyen szerencsés mint én voltam és érjen akkora meglepetés :lol:
4d-n még nem voltam, majd pénteken megyünk, de már annyira várom. Olyan kíváncsi vagyok a kis arcocskájára és remélem megerősítik hogy nunis a kis drága, nem csak a doki felejtette el betenni a kontaklencséjét a multkor :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


CSige: jaj, aranyos vagy , hogy írtál, meg hogy szorítasz... :oops:

Igen, nagyon szeretném, ha a drága férjecskémet, akivel ma egy hónapja vagyunk házasok, "megajándékoznám" egy pozitív teszttel! Már ki is találtam, hogy mi lenne az sms amit küldenék neki :D tiszta hülye vagyok nem???

CSige: hu, 4D képek, ott azért már totálisan azt látod amit majd rendesen nem??? :D 24-e, az már csak pár nap :D ( hm, én is kislánykát szeretnék, meg párom is, meg végülis mindegy, csak legyen :D )
kfmares
 
 


mai pocak kép......

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Reggelt mindenkinek!!!

Nita: szép nap pocóóóóka :D
kfmares
 
 


Csige!!!
Írtó csini apocid!!!!!Szrintem semmit nem híztál,mind a baba!!!

Nita!
A te pocid meg már óriási!!!Olyan izgi,hamarosan te is a finishben leszel!!

Mares!
Hamarosan összejön az a baba!!!!Az első házassági évfordulót már 3asban ünnepelitek!!!!

Puffocska!
Sajnálom a cisztákat,de remélem ez nem lesz akadály!Mikor mész legközelebb dokihoz???

Puszedli!
Nándi nagyon édes!!!!!!Én is akarok egy ilyen kis kukist!!!!Izus meg mosolyog ezerrel,meg "dumál".Tiszta anyja! :oops: :lol: Lehet h később Nándi is vigyorgósabb lesz!!!

annus11
 
 


Sziasztok!
Jó reggelt mindenkinek!

Nita!
De szép a pocid! Bárcsak már az enyém is ilyen lenne.

Mares!
Ma mész dokihoz? Nagyon szurkolok!!! A ciszta miatt ne aggódj, csak én vagyok ilyen peches. Szerintem neked babó van. Én most úgy érzem! Majd írj!

Legyen mindenkinek csodaszép (és lehetőleg hűvös) napja!
puffocska
 
 


Sziasztok ismét! ( túl korán keltem ma...)

Puffocska: de aranyos vagy! Én is nagyon szeretném, ha babó lenne. Ma megyek a dokihoz 17:45-re , de ugye nem amiatt, hogy nem jön meg, hanem hogy folytassuk a gyerek dolgot.... De eddig semmi! Se görcs, se rózsaszín, se semmi..... Csak cicik lettek valahogy másak.... ( mini s-es méretből talán s-e lett :D )

Annus: ha anyuka úgy mosolyog , ahogy te, és olyan kedves, mint te, akkor a drága Iza mi más lehetne, mint kedves-aranyos-mosolygós-nagydmás, magyarul igazi csajszika :D
kfmares
 
 


Sziasztok!!!!!!
köszi a pocak dicséretet........nagynak tényleg nagy de szépnek at nem mondanám.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: sztem minden kismama cééép, minden pocival....

Szokta mindenki nézni a hőt, és bár nem felkeléskor, hanem most úgy két órával utána néztem, 37,1 - ez most jelent vmt? vagy csak megfáztam :D
kfmares
 
 


Nita szép a pocik és szépen növögetsz.
Mares: jelent bizony. Nekem volt olyan peteérésem, hogy 37,6 volt a hőm. Én soha nem mértem, de akkor muszáj volt, mert reszkedtem és azt hittem hogy összeszedtem valamit, de nem. Másnapra kutya bajom sem volt. Szóval szerintem lehetséges.
Hát Annus én is úgy érzem hogy ez az 5 kg csak a pocakom szerencsére. Már tuti hogy 1 kg fölött van a kis drága, de pénteken majd kiderül mennyinek mérik. Három hete volt 610 g :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige: majd doki remélem mond valami okosat.... Bár ahogy te írtad, igencsak meglepne ha babóca lenne bennem...
Pocakoddal nagyon szerencsés vagy! De gondolom ez alkat kérdése is...
kfmares
 
 


Mares!
Mivel felkelés után 2 órával volt így nem mond semmit...viszont ha felkeléskor mérted volna akkor talán!Mert ugye ha baba van akkor nem megy le a hő és fenn marad 37 körül!!!De ez se mérvadó,mert van akinek akkor esik csak le miután megjött....
De nagyon kecsegtető amiket írsz!!!!Gyere este a hírekkel!!!!!++++++++++
Amúgy meg :oops: :lol: Én a dumálásra gondoltam h tiszta anyja!Az uram szerint néha be nem áll a szám :lol:
Tegnap pl öcsémnek meséltem a hétvégénket,erre odaszól az uramnak és kérdi tőle h hosszú lesz? :lol: :lol:

annus11
 
 


Annus ez kemény volt...... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Megjöttem dokitól, hírek nem tudom, milyenek...

Csinált tesztet, de negatív. Megvizsgált, hüvelygyulladásom van, ettől van szerinte a rózsaszín folyás( amiből én lent nem érzékeltem eddig nagyon semmit hétvége óta). Jobb petefészkem kicsit nagyobb. Majd meg fog jönni, mondja, és kaptam két gyógyszert , ami a gyulladást kezeli...

Eldönteni sem tudom, hogy ez most jó vagy rossz....
kfmares
 
 


Mares: sajnálom hogy nem szolgált jó hírekkel a doki, viszont öröm az hogy nem alakult ki ciszta. Így hogy kaptál gyógyszert, az majd pikk-pakk helyreteszi a gyulladást és a következő hónapban teljesen bedobással indulhattok.
Egyébként most nekem is erősebb a folyásom mint szokott és írt is fel a doki fertőtlenítő kúpot. Használom is, de igen fura. Úgy készítették a gyógyszertárban és hát elég kemény, értem ez alatt, hogy nehezen olvad szét a hüvelyben. Utána maradnak bent apróbb darabok. Fel is hívtam a dokit, hogy normális e, hogy nem jön ki minden, de azt mondta, hogy emiatt ne aggódjak. Remélem nem szúrták el a gyógyszertárban a gyógyszert, mert egyszer írt már fel a doki kúpot, az is ilyen fertőtlenítő volt és azzal nem volt ilyen gond.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige: annó én is kaptam gyógyszertári kúpot, ilyen sárgás volt és kemény, de nem volt vele gondom, remélem neked sem lesz.... CSige, most már csak azt nem tudom, hogy mikor fog megjönni, mert nem érzem úgy, mintha akarna... doki meg felírta a Clostitl megint, de semmi uh.!!!! Meg ha nem jön meg miért nem jön meg? nekem késni ugyan nem szokott, 25-26 nap, vagy még hamarabb is! Butus vagyok én mánnnnn ehhez! :D
kfmares
 
 


Mares!
Annyira sajnálom!!! Kicsit lekiismeretfurdalásom van, hogy én is reményt keltettem benned, de csak a jó szándék vezetett. Szeretném, ha minél hamarabb összejönne nektek (meg persze nekünk is). A gyulladás miatt ne aggódj, sitty-sutty elmúlik. A következő hónap biztos a tiétek. Kitartás!
puffocska
 
 


Puffocska: ne viccelj, semmi furdalásod csak ne legyen!!!! Itt sztem mindenki mindenkinek csakis jót akar! Pozitív vagyok én, ahogy te is ( remélem) csak arra nem kaptam választ miért késik!!! ???? De hát ilyen a természet, pedig babócát jobban vártam, mint egy gyulladást :D Cicik meglepően furán nőttek, még én is elhittem, hogy ez a hónap valami más :D
kfmares
 
 


Oh lányok,ahányszor nekem terhességre utaló tünetem volt.... :lol: amikor meg ott volt Iza nem volt semmi,csak az 5.héten kezdődött! :lol: :lol:

Elmúlik a ciszta,elmúlik a gyulladás és jön a baba!Amúgy abban a hónapban mi meg összeszedtünk vmit....mindketten,krémeztük meg kúpot használtam.Soha nem volt semmi ilyen bajunk!!!!Úgy látszik ez kellett a gyerkőcnek! :roll:

annus11
 
 


Sziasztok,

tegnap voltam dokinál és az új időpont augusztus 20. :D Amúgy kicsit már ki vagyok nyílva, de azt mondta az orvos, hogy ettől még kihúzhatom akár 4 hétig is, de szerinte is előbb meglesz Ábel! Szóval minden oké velünk, jövő csütörtökön megyünk UH-ra. Már nagyjából minden megvan, egyszerűen nem kapok elölgombolós hálóinget. Most komolyan, valóbal jobb az elöl gombolós a kórházban, mint a bebújós?
Puszedli: nagyon Édes Nándi, hogy Ő is mekkor már?!
Gabi, Annus: ők is nagyon cukik!! Az összes Baba gyönyörű!!
Mares: sajnálom, hogy most nincs Baba! De legalább tudjátok mi a bajság, a gyulladás pikk-pakk elmúlik és újra lehet próbálkozni. Az ezerszer rosszabb, ha nem talál a doki semmit és aztán nem is lehet kezelni! Amúgy csatlakozom Annushoz: amikor nem voltam terhes, ezer tünetet produkáltam, aztán jött a csalódás! És amikor volt Baba, semmit nem éreztem, csak az 5-6. hét körül!!
Nita, Csige: szépek Vagytok!!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 


kexi ha megnyugtat én se találok sehol elől gombolós hálóinget........ :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Cső CSajok!!!!


Igen igen, tudom, vagyis csak most látom, olvasom, fogom fel, hogy milyen buta is a női szervezet és miket tud produkálni :D

És egyre jobban jövök rá, hogy inkább élvezem a nyarat, bár a mai nagy melegre nem vagyok kíváncsi, és nem foglalkozok a bébivel, mert majd jön ha jönni akar :D

Kexi: már várom én is a fórum új babócájának a képeit :D

De még valami, hogy ezek a gyógyszerek milyen drágák?!?!?!

Ja, és ismét kaptam Clostilt-, 3 dobozzal, szedjem csak nyugodtan, de semmi ultrahang. Én meg így félek beszedni!
kfmares
 
 


Mares: én is féltem beszedni a clostit, féltem a cisztáktól. Én két dobozzal kaptam előszőr és én is uh nélkül szedtem. Kicsit rettegtem is amikor visszamentem a két hónap után, de egy darab ciszta sem volt. Most ősszel én is három dobozzal kaptam és most is uh nélkül kellett szednem. Rá is kérdeztem a dokinál és azt mondta, hogy ne aggódjak a ciszta miatt, ha esetleg kialakulna ciszta, akkor a menzivel felszívódik, de állítólag maga a ciszta is hormont termel és ha babás leszel, akkor megfér a baba és a ciszta és akkor is a baba mellett szépen fel fog szívódni. Annyira nem nyugodtam meg, de beszedtem a gyógyszert. Nem lett ciszta most sem. Lehet hogy ez hajlam kérdése is. Most mikor terhes lettem fájlaltam a bal oldalamat és megnézett a doki, de nem látott semmit, viszont mondta, hogy talán egy ici-pici ciszta lehet, de ennyi. Azóta sincs semmi nyoma. Szóval nyugi, bár tudom nagyon nehéz. Én is nagyon paráztam, de a gyógyszert muszáj volt beszednem ha babót akartam

KépKép
csige-bige
 
 


sziasztok

Mares én jártam uh-ra de annyira fusztrált hogy időre kellett együtt lenni, hogy amikor újra elkezdtem elhatároztam nem megyek uh-ra. Sőt aznap mikor a peteérés volt nem is voltunk együtt, mert a párom nem érezte jól magát. Én is beteg voltam. Előtte voltunk együtt meg utána már Gratzban másnap este. És meg voltam győződve hogy nem jött össze. Erre 10 nap múlva pozitív volt a teszt. Úgy hogy nekünk Ausztriában fogant Nóri.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!
Ide újra visszajött a kánikula. Hogy bírjátok, és a babák? Kedves anyukák, mostanában nem küldtök képeket, pedig nagyon várom őket. Annyira jó nézegetni a tüneményes babáitokat.

Mares!
Tényleg ne aggódj a ciszták miatt!!! Minden rendben lesz. És csak a cél lebegjen a szemed előtt: egy gyönyörű, tündérien aranyos baba.
Ne szomorodj el! Szerintem kezd el szedni nyugodtan a gyógyszert, és ha fura tüneteid vannak, akkor menj vissza a dokihoz! Addig is jó babásodást!

Én most várok, hogy megjöjjön, addig meg csak kitartok. Járhatna már erre egy gólya.
puffocska
 
 


Kép Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!!!

Édesek a gyerkőcök!!!Amúgy szerintem egyáltalán nem hasonlítanak egymásra :shock: Talán a szemük....


Szörnyű ez a meleg!!!!

Ma tettem fel soksoksoksok képet a blogomba!!!Majd nézzétek meg ott!!!Köszike :wink: :lol:

annus11
 
 


Gabi olyan jó nézni együtt a gyerekeket!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabi! Gyönyörűek a gyermekeid!
puffocska
 
 


Sziasztok,
Megjöttünk a 4d-ről, bocsi nem olvasok vissza, mert eléggé elfáradtam. Minden ok, a magzatvíz még mindig több egy kicsivel az átlagosnál, de azt mondta a doktornő, hogy a babóval minden ok. Lehet hogy a sok dinnye és gyümitől van, de az is lehet hogy nálunk ez a normális. A kis drágám úgy indított hogy széttárta a lábát és a kis hurkás lábánál lehetett látni a kis nunciját, szóval tuti, hogy Lilike. Egyébként tiszta apja Nagy csókos szája van, kerek arca és még puszit is küldött nekem és a szemét is kinyitotta egyszer. Édesen grimaszolt, szóval nagyon édes volt. Sajnos képet nem tudok feltenni, mert azt írja ki hogy nem megfelelő a file típusa. Majd a férjem megbűvöli és akkor rakok képeket. Most megyek pihizni.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige!!!

Jaj de jó!!!!Üdv a lányos anyukák táborában :wink: Várom a képeket!!!

Kexi?
Hogy vagy?

annus11
 
 


csige: Gratula a lányhoz:)

Gabi: szépek a gyerekek nagyon:)Jó nézni őket. tegyél fel sok sok képet.
Meg is nézlek az iwiwen hátha van fent új kép :)

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: