Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok régi jó barátosnők!
először is elszégyellem magam,mert ilyen sűrűn jövök... :oops:
kórházba voltunk Melcsivel (40,5) lázas volt,nem tudták neki levinni,nagy nehezen aztán sikerült,erre másnap,hogy kiengedtek Pityesznek hazahoztam egy kis ROTÁt,hogy mégse unatkozzunk.
Még mindig ezzel kínlódunk,időm semmi.
Visszaolvasok majd,de Kírus,már ennyi idős vagy?Mármint a baba... :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!
Melinda!
Jobbulást a gyerekeknek!


Én is vásárolgattam tegnap picurnak,annyira jó volt icipici dolgokat venni. :D :D
Mindenkit puszilok!

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Melcsi pont melyik nap gondolta rád mi lehet veled...........jobbulást a kis betegeknek:)))
Mucus már "csak" 10 heted van vissza papiron:))))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok!

Melinda de jó, hogy jelentkeztél. Sajnálom a pici lányt, remélem már jól vagytok és Pityesznek is jobbulást!

Dius elhiszem, hogy örömmel vásárolgatsz már. Én is voltam csavarogni a Tescoban szombaton, de miután rosszul vagyok összerakva én utálok vásárolni és a nézelődés sem ment. Megnéztem a picuri ruhákat, de még annyira nincs rá késztetésem, hogy bármit is vegyek. Gábor említette a neveket is, hogy gondolkozok e már rajta. Hát nem. Valahogy még nem jött el az ideje neki. Első gyereknél más volt. Alig vártam, hogy eljussunk a névválasztásig. Aztán jól megszenvedtünk vele. Lehet azért nem érzek még késztetést. Hiszem, hogy a baba ki fogja választani a megfelelő nevet.

királylány
 
 


melinda

jaj szegény pici lány,nagyon sajnálom hogy megbetegedett,remélem minél előbb rende jön a kis drága+++++ :)

KépKép
bettike83
 
 


Dius ráértek akkor nevet választani mikor kiderül a neme...mi így tettünk:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Nita!
Ne is mondd az időt,mindjárt itt van! :shock: :? Érdekes mód most parázok a szüléstől,pedig már tudom mire számíthatok. :oops: :wink:

Dius!
Te tényleg rosszul vagy összerekva ha nő léttedre nem szeretsz vásárolni. :lol: :lol:

Kirus!
Láttam már nagyon szépen kész a kis baba sarok. :D Nagyon ügyi vagy.Én hozzád képest még sehol se állok.... :roll:

Csajok tegnap óta fejgörcsöm van amit még a gyógyszer se enyhít. :( Tegnap a vizes borogatás valamennyit javított de ma már nem.Rendesen szédülök ettől pedig pánikolok.ÁÁÁÁÁÁÁááááááááááááááááááááááááááááááá! :evil:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Sziasztok!

Mucus!
Vérnyomásod milyen? Nem magas, nem attól fáj a fejed? Vigyázz nagyon!!!
Hát alakul a sarok, még majd a falra szeretnék pár figurát feltenni, de elöszőr még vennem kell :) ..Muszály készülni mert ki tudja mikor kell befeküdni..a dokim mindig azzal ilyesztget :shock:

Nita!
Máténak Nagyon Boldog Szülinapot kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!
Mit kap a nagyfiú??

Melinda!
Bizony megy az idö,na de nálatok is.. már fél éves Melcsike :shock:
Jobbulást a gyerköcöknek!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Nita Máténak boldog születésnapot!

Dius tudom :lol: Nem tehetek róla. Ma reggel összeszedtem magam és végre kitettem a lábam a városba, gondoltam körülnézek nadrág meg felső ügyben. Khmmm....a második üzletnél feladtam. Megnéztem, fel.sőt találtam is ami tetszik, de meg kellett volna próbálnom. Na az már meghaladta a képességeimet. A második üzletben gazdagabb lettem egy türkiz sállal. Ezt is kb egy éve készülök venni. Szóval jól haladok. Nem megy ez nekem. Nagyon ritka az, hogy meglátok valmit és rögtön meg is veszem.

Nita én nem szeretném még megtudni a nemét. Annak örülnék, ha nem mutatná magát míg meg nem születik.

királylány
 
 


Na én is hazaértem :lol:
Kirus köszi :wink:

Melinda jó rátok jár a rúd gyógyulást Pityesznek, Melcsi most már jól van? És te bírod még?

Királylány én találtam egy varódát ahol kismama nadrágok vannak ott vettem már 2-t, bemegyek és próbálok míg jó valamelyik, más üzletbe nem nézek én sem nadrágot. Bár egyenlőre nem is kell több. Felsőt azért vettem, mert ami van mind rövid kilátszik belőle a nadrág bővítése, mert felcsúszik a pocimon :lol: na meg a melltartó, azt is kellett vegyek. Persze mindenhol hülyének néznek :evil: :x "előrébb vannak a kisebb számok", "az nem lesz kicsit nagy magának", "Biztos ez az ön mérete, van még D kosarunk is a 75-ből" Na ezektől borultam inkább ki. Hiába kabát volt rajtam nem nézték ki belőlem, hogy terhes vagyok :lol: pedig gömbölyödöm 8)

Többieknek puszi, a gépet még mindig inkább a férjem szokta uralni este ezért nem voltam, na de a héten elutazik így nem lesz ki kiturjon és ugyis unatkozom akkor lehet itt fogok lenni.

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!!!!!!!!
köszönjük a szülinapi köszöntéseket!!!!!:))))))))
majd hozok képeket is:)))
szupi lett az ovis bulija:)

Kirus Thomasos fa futóbiciklit,Thomasos labda,verdás poharak.....és még sok mást.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Máté!
Boldog Szülinapot!
:D :D

Dius!
Én se szeretek próbálni ruhákat,főleg ha két türelmetlen pasi is van velem :twisted: de van amit már ránézésre megtudok venni.De Dominak vagy Kolinak előbb megveszek egy egy szép darabot mint magamnak. :)

Melisch!
Puszi. :D

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Máté!
Boldog Szülinapot!
:D :D

Dius!
Én se szeretek próbálni ruhákat,főleg ha két türelmetlen pasi is van velem :twisted: de van amit már ránézésre megtudok venni.De Dominak vagy Kolinak előbb megveszek egy egy szép darabot mint magamnak. :)

Melisch!
Puszi. :D

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Kép Kép

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Mucus nagyon csinos kismama vagy!!!!!!!!! :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mucus

ez igen,van ám jó nagy pocak :) :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Nita!
Akkor sok szép mindent kapott Máté!! :wink:

Mucus!
Csini kismami vagy, Domi aranyos ahogy bújik!!!!!!!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!
api ha feltölti a képeket hozom is őket:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!

alig irtok lányok,mi a helyzet mindekivel?gyertek és irjatok..

KépKép
bettike83
 
 


Betti veled mizu?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!
Itt vagyok én is! Hoztam ovis farsangi képeket :D Kép

Kép

Kép

Kép
adiadi
 
 


Sziaszok, én is be be nézek csak annyira lusta vagyok írni :oops: :oops: Semmi újság amivel előrukkoljak.

Musus nem sok van már hátra, na de Adiadi az első remélem :lol:

Adiadi a lányaid igazi tündérek, nagyon aranyosak!!!!!

Nita várom a képeidet :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Adiadi gyönyörűek a csajok!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


lányok!ma megjött,33 napra :!: :!: :!: :!: :!: :lol: javulás alakulóban :)

KépKép
bettike83
 
 


Betti csak így tovább!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, hol vannak a képek????

Betti, örülök a sikernek, nagyon drukkolok nektek!

Melisch, hihetetlen, hogy már te is 16 hetes vagy!!!!!! Voltál már AFP-n? Még nem tudni, kukis-e vagy nunis?

Mucus, szép nagy pocid van! Hogy érzed magad? Nem emlékszem, te dolgozol még (az oviban, ugye?)?

Kírus, mindjárt itt a mi időnk! Már úgy várom!!!!!

Vacak dolog, de nekem kijött az aranyerem.... Nem tudtok rá valami jó kis házi praktikát?

Kép
adiadi
 
 


Na ma voltam dokinál a baba jól van korának megfelelő de nagyon szégyenlős nem mutatta meg magát a lábát végig zárva tartotta, pedig tényleg sokáig vizsgált a doki mondván hátha megmozdul. De nagyon nyugi volt, lehet aludt. A két kis kezét összekulcsolta, mit aki imádkozik és nyelt is vagy 2x :lol: Képet ne kérjetek, mert csak a méreteseket nyomtatta :x Örültem mikor láttam, hogy 4-et is nyomtat aztán mikor láttam semmi nem látszik rajta, hát már nem voltam lelkes :roll: Férjem is kérdezte mikor ragasztom be őket az albumba mondom jó mondja meg melyiket óhajtja, megnézte és közölte egyiket sem. Na ennyit a képekről. A 12. heti sem jó. Ez van ha 2 dokihoz járok azt küldik egymásnak ami szerintük fontos nem pedig nekem készítenek album képet :oops:

Adiadi itt nincs ilyen cécó a vizsgálatokkal. A doki kérdezte akarom-e húztam a vállam. Erre a férjem beköpte, hogy a 12. hetin a doki kizárta a Down kort a uh alapján erre azt monda akkor nem kell. Különben itt lehet, hogy fizetős na meg az én dokim azt mondta rengeteg fals eredményt kapott már így nem látja értelmét. Ő inkább az uh-ban bízik. Az endokrinológus dokim is azt ajánlotta menjek majd inkább megbízható genetikára olyan dokihoz aki alapos és ki tud szűrni bármilyen rendellenességet. Na nem tudom a dokim 12. héten is nagyon alaposan megvizsgált 20-23 hétre rendelt vissza genetikára ha meg leszek győződve, hogy alapos volt lehet nem dobok ki pénzt fölöslegesen még egy genetikai uh-ra, na de az is lehet, hogy majd lemegyek 4d-re, bár az nem a legolcsóbb. Még nem tudom.
Most szerettem volna megtudni ki lakozik odabenn :oops: legalább kezdtem volna neveket keresni, mert nincs semmi szimpatikus név a tarsolyomban esetleg ha lány lehetne Laura, de ezt nem tárgyaltuk na meg lehet vennék valamit neki. Na de legfejtebb uniszex dolgokat veszek :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


adiadi most logok kis ideig a képekkel mert valami nem kóser a géppel.....de igérem amint okés lesz már hozom is:))))))
Melisch örülök hogy inden ok a babyvell!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


köszönöm lányok :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!
Adiadi!
Gyönyörűek a csajok. :D Mennyire egyformák :shock: :wink:

Köszi jól vagyok.Az éjszakai lábgörcsöt,fáradékonyságot leszámítva. :wink: Nem,nem dolgozok,táppénzen vagyok.Egyre jobban bennem van a fészekrakó ösztön ma már a kiságyat is összeszereltetem apával. :) Kedden voltunk dokinál.Azt mondta minden ok,nagy baba lesz :roll: de még faros,remélem a finisre befordul a helyes irányba.Már többet nem kell menni a magánrendelőbe,most már csak a kórházban találkozunk.

Te,hogy vagy?

Kirus!
Te is írj légyszi,mizus veletek!!!!

Dia!
:?: :?: :?:

Melisch!
Örülök,hogy minden ok a bébivel de igazán megmutathatta volna magát! :wink: Biztos lány....... :lol: :lol:

Többiek puszi

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Sziasztok!
Dius itt vagyok. Írtam 2x is az elmúlt héten, mind a kétszer elszállt. Nem volt energiám nekirugaszkodni még1x.
Voltam uh-n itt is, Pesten is, blogban olvashattok róla, kép is van. Ma voltam terheléses cukron, mert az átlagostól több magzatvizet állapítottak meg Pesten. Hétfőn még átlagos volt.
Jól vagyunk, megvagyunk. Fáradt vagyok, este elalszom, aligbír om kivárni, hogy Bence elaludjon. Bár amikor apa otthon van, akkor átveszi tőlem az ügyeletet, mert lámpaoltás után be kell menni hozzá 1-2x. Gondolkozom a 4D-s uh-n, nem a babmozi miatt, hanem a genetikai vizsgálat miatt, még nem válaszolt a drnő a mail-re.
Neked akkor már nem sok van hátra. Reméljük Kolos megfordul. Domit simán szülted?

Adiadi nagyon szépek vagytok a képeken. Tündérkirálylányok nagyon édesek. Hmmm....én is szeretnék egyet. Vagy egy tündérkirályfit, bár abból már van egy ugye.

Csajok nektek a magzatvízmennyiségre mennyit mondtak? mert nekem Pesten lovagoltak rajta, hogy az átlagostól több. De Bencével is így jártam.

királylány
 
 


Mucus, én is kezdek fáradékonyabb lenni, szerencsére lábgörcseim nincsenek, de tudom milyen az, Lilivel voltam terhes, mikor az egyik éjjel úgy begörcsölt, hogy utána három napig izomlázam volt a vádlimban! A hasam viszont elég sokat keményedik, a védőnő azt mondta, hogy 3-4 a napi normális keményedés, hát nekem tízszer biztosan keményedik egy nap! Vettem is magnéziumot...
Nekünk is nagy babit jósolnak, szerintem a genetika is benne van a dologban, mert nekem a lányok is elég nagyok voltak! Én szeretek nagy babát szülni:)
Nyugi, Kolos még simán befordulhat! Beszélj vele! :D

Dia, nekem átlagosnak mondják a magzatvizet. Ha neked Bencével is így volt, lehet egyéni jellemző! Ne aggódj! Én biztos nem hagynám ki a 4D-t!
Sokszor én is alig várom, hogy a lányok elaludjanak, kicsit se vagyok lestrapálva, párom most is öt napig odavolt az ország másik végén és ez csak egyre többször lesz így, úgyhogy nagyon sokszor én csinálok mindent egyedül. El se tudom képzelni mi lesz, ha Ádámka megszületik és hulla leszek a sok éjszakázástól! Nálunk a lányok minden éjjel felkelnek a mai napig és bennünket keresnek.... Néha úgy érzem, sose lesz egy nyugodt éjszakánk....
Na de tíz év múlva meg lehet pont ez fog hiányozni :D

Kép
adiadi
 
 


Adiadi annyira nem izgulok a magzatvíz miatt, mert szerintem 20 másodperc latt nem lehet megállapítani a mennyiségét és Pesten a szonográfus pontosan ezt tette. Genetikai uh-ra mentem, de nem voltam bent 10 percet, meg sem nézett alaposan, semmit le sem mért. Mire összeraktam hol a gyerek feje meg feneke már ajtón kívül voltam. Ezért gondoltam a 4D-s genetikai uh-t, a fizetőset. Annyira nem akartam menni, Bencével sem voltunk, de így....
Hát nem lesz könnyű neked, ha a férjed ilyen távol van. Reméljük Ádám jókisfiú lesz és nem fog fájni a hasa meg nem lesz sírós, hanem nyugodt baba lesz. Anyósodék hogyan fogadták a hírt, hogy lesz harmadik baba? Mert ezt megelőzően nem repkedtek az örömtől. Vagy anyukádék voltak azok? Nem emlékszem már.

királylány
 
 


Dia, hidd el, nem fogjátok megbánni ha elmentek a 4D-re! Olyan nagy élmény:)
Én is remélem, hogy nem lesz hasfájós Ádámka!!! Nálunk most mindenki örül a kisbabának, hisz Ő lesz az első kisfiú az unokatesók között! (Nekünk ugye kettő, sógornőméknek három , tesóméknak egy lánykájuk van) Ja igen, sógornőmnek esett rosszul, hogy nekünk összejött a fiú, nekik meg nem, de remélem megbékél a dologgal... Én nem nagyon emlegetem neki, nehogy balhé legyen belőle! Csak úgy beszélünk róla, mint kisbaba....

Kép
adiadi
 
 


Mucus Barni nekem a 34.héten fordult fejvégübe:))))))))
a 4d-re menjen el mindenki ha lehet....olyan felemelő érzés:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én nem szeretném még tudni, hogy fiú e vagy lány. Ezért nem akarok olyan nagyon menni a 4D-re. de majd mondom, hogy ne mondják meg. Csak az a baj, hogy apa már nagyon kíváncsi.

Adiadi kár ezért megsértődni. Én örülni fogok a fiúnak is. Igaz, hogy a nevével bajban leszünk, mert per pillanat nincs olyan ami tetszene. Illetve van csak azt nem lehet adni neki, mert van a családban. Szóval ezzel bajban leszünk. A lánynév az nem gond, miután Gábornak kettőn kívül egyik sem tetszik. :lol: Bencénél pont fordítva voltunk. A neve megvolt rögtön, viszont lánynévebne nem jutottunk dűlőre...

királylány
 
 


Sziasztok!
Jelentem 80%ban kész picur szobája. :D

Dia!
Nekem átlagos a magzatvíz.De ha Neked Bencével is több volt akkor bizti nincs gond.A 4D-t Én se hagynám ki. :wink:

Adiadi!
Én is szoktam a magne B6-ot kapkodni vagy magnézium pezsgőt inni. :wink:

Nita!
Bízom picurban,hogy még befordul...... :wink:

Lyly!
Mi van veletek,rég írtál? :roll:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Nyusziiiiiiiiii!
Te is eltűntél. :roll: :?: :?: :?:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Dia addig amíg megmondják apának micsoda van a baba lába között addig te befogod a füled és becsukod a szemed!!!!!!!...így mindenki boldog...nem?!
Mucus babaszobáról KÉÉÉÉÉÉPEEEEEEET!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nyuszit majd felhívom.......:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Majd ha teljesen kész lesz. :wink: Még függöny kell és a rácsvédő,baldahim stb sincs még feltéve,hogy ne porosodjon.

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Mucus rendben de ha kész hozzál képet ám!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Már vagy 4x próbáltam írni, de mindig elszállt. Ezért nem jelentkezetem már régóta.
Szóval:

Dius tök jó, hogy már majdnem készen vagytok. Mi majd áprilisban ugrunk neki a "nagy Házalakításnak". A gyerekszobát tapétázni kell, meg persze falat verni, hogy beférjen a két gyerek, ebből kifolyólag a nappalit is át kell rendezni, stb....

Én Nyuszi mellett Melindát is hiányolom. Lassan névsorolvasást kell tartanom :roll:

királylány
 
 


Halihó!

Tegnap voltam Uh-on és 3060 gr-ra becsülték Ádámkát! Épphogy betöltöttem a 35. hetet! Hát mekkora baba lesz így, mire kibújik?

Kipakoltam a szekrényből a kisruhákat, hogy kimossam, és rá kellett döbbennem, hogy kicsit túlvásároltam... :oops: Nem tűnt fel, mert mikor találtam egy szép kis darabot, megvettem, kimostam, eltettem a szekrénybe, de most, hogy mindet egyszerre vettem elő, háááát rengeteg.... De olyan szépek és olyan jó nézegetni és arra gondolni, hogy nemsokára az én kicsi fiam lesz bennük:)

Kép
adiadi
 
 


Adiadi hidd el nem lehet sok ruhát venni....csak annak tűnik...én ezt most tapasztalom....én is mondtam mindíg hű mennyi ruhája lesz Barninak....de tévedtem.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Adiadi!
Gratula a nagy fiadhoz,szép méretei vannak! :D
Én is két napja mosok vasalok picurnak és még van.... :wink:
Mennyit mozgolódik egy nap Ádi?

Többiek merre vagytok :?: :?: :?: :?:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


[img]Nagyon%20zsivány[/img]

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mucus, nagyon változó mennyit mocorog egy nap! Van, mikor alig, de ma például hatalmasakat rúgott! Ha eszek, akkor mindig elkezd mocorogni:) Amúgy jobb szeretem, ha sokat ficánkol, mert akkor tudom, hogy minden ok odabenn!!!

Tényleg, hol vannak a többiek?????? :twisted:

Kép
adiadi
 
 


Sziasztok!

Adiadi!
Szép nagy már Ádám, biztos szép súllyal is fog születni :D
Én is úgy vagyok vele mint te, hogy szeretem ha minél többet mocorog mert akkor tudom hogy minden oké... volt olyan hogy egész délelött lapított, hát már kicsit ideges lettem, azt hittem már baj van... :roll:

Mucus!
Majd várjuk a képeket! :wink:
Hogy vagy?

Én tegnap voltam dokinál, azt mondta hogy nem fogom ápr.10-ig kihúzni szerinte.. ugyanis 2210 a méhszáj.. örülök neki legalább a tágulással nem lesz tán gondom!!! Mint ahogy Kíránál sem volt....kopp-kopp-kopp..
2 hét múlva nem is bánnám ha elöbújna a kis drágaságunk!!! :wink:

Üdv mindenkinek!!!
Vendég
 


Én is úgy vagyok vele,hogy akkor vagyok nyugodt ha belém rúg. :D Nagyon sokat csuklik mostanában.Tegnap olvastam,hogy az jó mert akkor már kellően fejlett a tüdeje,nyelőcsöve.

Kirus!
Én se bánnám ha 37-38 hétre megszülnék majd. :wink:
Ha finiselsz légyszi dobj egy sms-t,hogy tudjam tájékoztatni a csajokat! :D


Engem elért a nátha,fáj a torkom....egész télen nem voltam beteg erre most..... :x

Puszi Mindenkinek!

Nyuszi!!!Merre vagy?????

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Kírus, jó hogy bekukkantottál! Tudod nekem is folyton az az érzésem, hogy hamarabb fog megszületni Ádámka! Én sem bánnám amúgy! De a lányokkal előtte még szeretnék tojást festeni:)

Mucus, nekem is rengeteget csuklik a babám! Szinte naponta! Én is küldhetek majd sms-t neked, ha megszülettünk? Csak nem tudom a telefonszámod.....

Olyan lehangoló ez az időjárás!!!!!!! Mikor lesz már tavasz?????

Kép
adiadi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: