Új privát üzeneted érkezett!

Puszedli: nagyon édes Nándi baba :lol:
Nita: örülök hogy jobban vagytok, vigyázz magadra
Nekünk megvan az első ruhácskánk Lilikének. Anyukám vette, nem tudta otthagyni a boltban. Hát mit ne mondjak nagyon édes :lol:
Lányok használt valaki NUK cumisüveget közületek? Én aventet akartam venni, de most nagyon megtetszett a NUK kisvakondos változata. Ugyan úgy néz ki mint az avent, széles a szája és az ára is hasonló, de annyira édes. Ilyen ni:
Kép

KépKép
csige-bige
 
 


Csige!
Vki szerint a NUK még jobb is!Vedd meg nyugodtan!!!nagyon tuti!!!!

Na visszalesek az előző oldalra,....

annus11
 
 


Nándi nagyon édes!Tényleg cserélhetnénk cumit :lol: :lol: :lol: bár Iza szerintem nem adná az övét....igaz mostanába mindent a szájába töm...a pelenkát ami a feje alatt van,a kezét...bár inkább nyalogatja őket :shock:

annus11
 
 

 
 

Csige nekünk Máténál is és szerintem most is NUKkos cuccaink lesznek........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Puszedli: huu, Nándi nagyon de nagyon aranyos, főleg az ásítós képen :D kis ennivaló!

Annus, Gabi, Puszedli: tudom, nem görcsölni.... mostantól nem is fogok, csak bántott, hogy apa már szeretne bébit és nem jön össze, de most hogy ő is sokat melózik inkább jegelém a dolgot egy időre...

na futok is teregetni, aztan hogy máshol járjon az agyam, barinőmmel dumcsika!

PUszka nektek babázók!!!!
kfmares
 
 


Sziasztok

Voltunk tegnap a védőnőnél, mindent rendben talált. A sárgasága is múlott, köldöke is szép.
És a súlya is nagyon jó.
Születési súly: 3840
2 naposan 3590
14 naposan 3940
Szépen vissza hízta és el is hagyta a születési súlyát.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!!!!!!!!
nekem akrobata fiam van!!!!!!!!!!!!!
megint átfordult medencevégűbe!!!!!!!!!:):):):)

méretei:

BPD: 76 mm
TH: 75.1mm
FL: 57.1mm

jó szívműködés
ép gerinc telődő gyomor és hólyag
mellső falon fundusban tapadó lepény
átlagos mennyiségű magzatvíz!!!!!!!!

és medence végű fekvés!!!!

Gabi nagyon szépen hízik Nórika!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabi: nagyon szépen híztok, csak így tovább :lol:
Nita: gratula a kis örökmozgóhoz :lol: legalább nem csak az én Lilikém olyan virgonc odabent.
Voltam ma a Tescoban és hát nem tudtam ellenállni a kísértésnek, megvettem azt a rugit amit már olyan régen kinéztem, igazi csajos. Most már csak abban bízom, hogy a Lilikéből nem lesz idő közben Bálintka :shock: Remélem az öreg dokinak aki uh-zott olyan a szeme mint a sasnak és látott más egy pár puncit és kukit és valóban jól látta a mi kis puncisunkat :lol:
Felteszem nektek a rugit ha nem baj :oops: Ez az első ruhadarab amit a kis drágámnak vettem :lol:
Kép

KépKép
csige-bige
 
 


Csige ez nagyon gyönyörű rucika!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csige!
Cuki a ruha,énis szemeztem vele....d végül nem vettem meg! :wink:

Gabi!
Nórinak boldog névnapot ha ma tartja!Nagyon szépen hízik!!!!

Nita!
Szépséges méretei vannak a babának!!!

annus11
 
 


Nóri babának nagyon sok boldog névnapot!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Köszönjük a névnapi köszöntőt:)

Hoztam nektek egy pár képet. És bocsi ha sok.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi nagyon meghatóak a képek!!!!!!!!!!!!!és nem sok....sőőőőt inkább kevés..... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Édesek a képek Gabi. Nagyon komolyan tud grimaszolni a kiscsaj :lol:
Megvettük a légzésfigyelőt, ami bébiőr is egyben és tök jó áron volt, 27.000,-ft és még egy ajándék szagzáró kukát is kaptunk hozzá. Szerintem jó vásárt csináltunk, mert nézelődtem a neten és sehol sem láttam ilyen olcsón. Szóval ez már megvan, de a többi cuccra még várnom kell :?

KépKép
csige-bige
 
 


Gabi!!!
Gyönyörű a családod!!!!Azért én téged hiányollak a képekről :lol: Én mindig többet akarok,ugye :oops: :wink: :lol: Na jó,beérem ezekkel egy ideig!


Csige!
Igen,ez jó vétel vlt nagyon!!!Milyen többi cuccra vársz még?Rendeltél vmit?Vagy csak a vásárlással vársz még?

annus11
 
 


Csige ügyes voltál!!!!!!!!!!!

Gabi tényleg te alig vagy rajta a képeken!!!!!! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nem rendeltem semmit Annus, hanem a vásárlással várunk még. A szomszédasszony mondta, hogy szépen kimosta a bébihordó huzatját és átválogatta a kis ruhácskákat, valamint tud nekem adni pelenkázó feltétet és babakádat. A napokban fogja áthozni.
Most fogjuk augusztusban szigetelni a házat kívülről és hát nem lesz kis pénz, főleg úgy hogy az utóbbi időben minden hónapban elromlott valami, így lassan gyűlt a pénz. Most arra kell az anyagot bevásárolni, így a babacucc vásárlására csak szeptember elején kerül sor :? bár tudom akkor se leszek lekésve semmiről

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok

Ennek csak annyi az oka, hogy úgy be van dagadva a szemem hogy az nem képre való. Persze van ilyen kép is, de azt inkább nem teszem fel. Majd ha már meggyógyult a szemem akkor újra fotózunk engem is :D :D :D :D

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: szépek a gyerekeitek:) És az Apás kép megható. Hiába ez szerelem:) igaz? Gyerekek segitenek neked?

Nita: Na végre otthon van akkor a Zoli?
Anyós nem enyhült meg netán?, Hátha a Zoli betegsége na meg az újabb unoka érkezése megváltoztatja.
Te is jól járnál mert lenne segítséged.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu igen itthon van már Zoli!!!!!!!!

de még nem mehet közösségbe!!!!!Bakteriális tüdőgyuszija volt......

anyóst inkább ne is emlegessük....rohadt szemétláda még mindíg.....a kis Barnus is zabigyerek mint a Máté is!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na végre végeztem mindennel!Reggeliztem.Kész a tökfőzelék,hozzá a fasírt,kitakarítottam a halaknál a szűrőt,indulásra kész a babakocsi!Izust várom h ébredjen,egyen aztán indulunk turiba,postára.Aztán kell még boltba menni,meg anyagot akarok venni,de ez lehet h a köv kaja után fér csak bele!

Én is dobok képet a névnaposról 8) Többi a blogomban!

És tegnap mit ajándékozott nekünk Iza...csak ámultam!Nevetett!!!Nem kis mosoly,nem kacagás.Nevetés!!!!!Ilyet még nem hallottam tőle!!!!Persze az apjával beszélt éppen....én meg csak tátott szájjal lestem h miket nem tud!Mintha egy viccen nevetett volna,annyira édes volt!!!! :oops: :lol:

Kép

annus11
 
 


Annus: Iza tündéri a képen:)

Nita. Sajnálom ha Anyós most sem tért észhez. :(

Kép
csucsu05
 
 


Annus utólag is BOLDOG NÉVNAPOT IZÁNAK!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Annus nagyon édes Iza.
És utólag is boldog névnapot neki:)

Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: Nóra nagyon édes és milyen érdeklődő :)

Kép
csucsu05
 
 


Gabi Nóri tüneményes....és ha jól látom tiszta te vagy!!!!!!!!!!!!!! :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Egy pár napja nem voltam net közelben és kicsit lemaradtam az eseményeket illetően.

Annus!
Iza napról napra gyönyörűbb. Utólag is boldog névnapot kívánok neki. Reélem jól telt az első névnapja. A városban sikerült mindent elintézned?

Gabi!
Nagyon szép a családod. Jó a nagycsalád. Jó volt nézni a képeket, de tényleg kár, hogy nem vagy rajta.

Nitácska!
Jó, hogy meggyógyult a férjed és otthon van már. Gondolom te is örülsz. Az eredmény miatt ne aggógdj, próbáld addig elfelejteni.

Csige!
Ezek szerint akkor rászántad magad a légzésfigyelőre. És a szagtalanítós kuka állítólag NAGYON JÓ!! Úgyhogy biztos megérte. És szeptemberben is biztos ugyanolyan jó lesz vásárolni.

Velem semmi új nincs. Szerdán kezdődik az új Costis hónapom. Mostmár napi 2-t kell szednem. Remélem használ.

Szép estét mindenkinek!
puffocska
 
 


puffocska nem könnyű nem gondolni az eredményre már csak azért is mert addig nem lehet itthon a kis pöcsösöm....igaz apinak már kutya baja de óvatosság...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Annus: utólag is boldog névnapot Izának és hát tündéri :lol:
Gabi: ti is nagyon édesek vagytok :lol:
Nita: kitartás, már hamarosan megvan a vizsgálat eredménye
Puffocska: drukkolok neked a következő clostis hónaphoz
Mi megvagyunk, tegnap voltunk védőnéninél. Híztam az elmult egy hónap alatt 4 kg-ot :oops: :oops: :lol: Így összesen 5kg-nál járok. De megállapították a szomszédasszonyok meg hát én is, hogy ez a hízás csak önmaga a pocakom, mert máshol semmi sem látszik. Emiatt kicsit nehézkesen bírok már a hasammal, mert alapban vékony vagyok és magas, szóval tényleg áldott teher :lol: Az alvás iszonyatos az elmult napokban, de hát ez van. Néha a gyerkőc is rákontráz mert szédszed éjjel. Tegnap 3-tól 6-ig semmi alvás, mert focimeccset rendezett odabent. Utána két órát tudtam aludni, majd ismét kezdte. Ez ment egész nap kissebb megszakításokkal este 11-ig!!! :lol: Hogy hogyan bírja, nem tudom, de már én elfáradtam benne. Ma nyugi van és éjjel is nyugi volt, szerintem az összes fölös energiáját lejárta tegnap :lol:
Tegnap mondtam a védőnénik, hogy néha megfeszül, van hogy bekeményedik a hasam. Azt mondta, hogy ez normális mert már nagy a baba is. Vannak olyan mozdulatok amik kimondottan nem tetszenek neki és akkor megfeszül vagy kemény lesz de amint felegyenesedek és ellazulok akkor almúlik. Éjjel sem bírok sokáig egyik oldalamon sem aludni, mert arra ébredek, hogy megfeszül a hasam és fordulni kell. Hát ez van. Holnap megyünk dokibához.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok Lányok!

Ahogy minap írta Puffocska, én sem tudtam pár napig net közelben lenni, így csak most néztem a sok sok csodás képet!

Gabi: hú, nagyon szépek vagyok, mindenki mondhatni tüneményes a képen, olyan idilli az egész :D és igen , hogy grimaszol a kis volt-pocaklakó!

Annus: Izának én is szeretnék boldog névnapot kívánni.... kicsit megkésve, és mennyire csodaszép a közeli kép róla! Kis pasi-faló! Nevetését meghallgattam volna!

Csige: akkor te a jövő nagy focistáját hordod a pocakodban! :D

Nitacska: ahogy olvastam anyósod nem egy minta nagyi... pedig lassan a második unokánál már enyhülhetne bármi baja is volt. Párod remélem egyre jobban lesz!

PUffocska: én majd július 21-én megyek dokihoz mert az 1. Clostis hónap után persze szabira ment és persze nekem megjött, pont a nászúton... :( Sajnos azóta ebben a hónapban talán túl sokat foglalkoztam a gyerek dologgal, talán azér nem jött össze, vagyis csak gondolom, mert majd 5 nap múlva jön meg.



MÁs: valaki tudna nekem segíteni? Mert már második napja nem igen tudok aludni este. VAsárnap este vagyis már hétfőn hajnali fel4-től negyed7ig folyton pisilni jartam, es baromira idegesített, picit talan fájt is, de leginkább a kényszer a rossz. Ma vagyis kedden hajnalban ugyanez volt csak hajnali 1-től kb 3ig. De most fájt is. Volt itthon Monural, még dokim írta pár hete, hogy az ilyen felfázásra jó! De mindig csak este jön rám. Igaz vasárnap hideg vízben pancsizbam. Szóval valaki tudna otthoni módszer , ha este megint ezzel szenvednék? ( tea, ital, fürdő, ráolvasás, bármi!!!!)


Köszike!!!!
kfmares
 
 


kfmares én homeopátiás gyógyszert ajánlanék. Rowatinex a neve. Nekem bevált, a terhességem előtt rengetegszer volt felfázásom.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Kfmares!
Egy időben én nagyon sokszor felfáztam és és is Rowatinex-et szedtem. Ezt recept nélkül lehet kapni, bár azt nem tudtam, hogy homeopátiás. Nekem nagyon bevált 1, max. 2 nap alatt mindig elmúlt.
Ha csak 5 nap múlva kell megjönnie, akkor még van remény. Hátha már ott van a pocaklakó.

Nitácska!
Huszadika már mindjárt itt van. Kitartás!!! Sajnálom, hogy ilyen rossz a viszonyotok az anyósoddal. Nem értem, hogy lehet ilyen gonosz. Hiszen az unokái. Milyen nagyi az, akinek a szívét nem lágyítja meg az unokája? Hát talán még lesz jobb! Drukkolok!

Csige!
Akkor tényleg jó nagy a baba. Pedig még odébb van a születése. Azért remélem jól bírod.

Legyen szép napotok!
puffocska
 
 


Sziasztok!

Délután sajna nem tudtam a fránya mobil-internett miatt fellépni, ezért csak most olvasom Gabi és Puffocska , hogy mit írtatok.

Elmentem a helyi patikába, ott ajánlották a medveszőlő és mezei zsurló teákat, egyik fertőtlenít másik meg vizelet hajtó! Ha nem válnak be, akkor veszem, amit TI mondtatok!

CSak baromira kellemetlen! Nászút után is ez volt, és most is, tehát 3 héten belül ez a második..... :( Tisztára , mint a Prostamol - uno vagy milyen reklámban.... de persze mindig csak este van bajom.

Na mindegy.

Puffocska: remélem sikerül a 2. gyogyis hónapod!

Gabi: Nórika csodaszép, mondjuk persze egész ki család, de hát a legkisebb lakó most a legszebb nekem :D
kfmares
 
 


Sziasztok!!!!!
anyós soha nem lesz normális....leszarjuk!!!!!!!!!! :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.
Úgy látom ma mindenki eltűnt. Remélem jó vagytok. Nita, ha ennyire nem normáis az anyós, akkor lehet tényleg az a legjobb, ha nem foglalkoztok vele.
puffocska
 
 


Mi ma voltunk dokinál ebben az isteni időben. Minden rendben van, méhszáj zárt, lepény szépen húzódik felele, de még nincs egészen fent, bár a doki azt mondta, hogy ahhoz képest hogy teljesen fedte a méhszájat, nagyon szépen állunk. Babó jól van, ficánkolt ezerrel. A magzatvizet most is többnek látta egy minimálissal, de azt mondta, hogy ez szubjektív, mert annyira határon van, hogy van aki normálnak tekintheti. Most várom a toxoplazmózisszűrés eredményét és azt mondta a doki, hogy ha az negatív, akkor nem is foglalkozunk a magzatvízzel. Azért én a jövő hétre bejelentkezem 4d-re, hogy megnyugodjak, ott is jó alaposan megnézik majd a babót. Azt mondta a dokim, hogy garantálni soha sem tudják, hogy makk egészséges a baba, de ami szűrést és vizsgálatot csak csináltunk nálam az minden teljesen jó, szóval azokkal gond nem lehet. Holnap hívom a kórházat és akkor bejelentkezem 4d-re jövő héten csütörtökre vagy péntekre, így legalább a neme is fixálódik. Anyum megint vett egy rózsaszín termó rugit :lol: voltunk a doki után a Tesco-ban és megérkezett az őszi kollekció, de a férjem nem engedett semmit venni, pedig beszarás :oops: édes dolgok voltak. Azt mondta hogy majd az uh után bemegyünk és akkor rózsaszínt veszünk, ha már lány akkor legyen lány :lol: remélem így lesz :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!

Atyavilág, ez a meleg nem semmi!!

Kismamák, kisbabák, hogy bírjátok??

Gabi, puffocska: lehet mégis áttérek a Rowatinex-re, mert a medveszőlő tea annyira bűn rossz, hogy kész vagyok tőle!!!


Puffocska: akkor ma elkezdted a 2.hónapot??? Dokit mit mondott, lesz uh. meg minden??
kfmares
 
 


én haldoklom speciel a melegtől........komolyan jobb a tél.azellen legalább fel lehet öltözni....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: na igen, erre gondoltam! Metnem ma az Arkadban, és arra gondoltam, nem valami "élmény" így a pocak.....

Azért vm kis lehülést mond.....

De igazad van, télen legalább tudsz rétegesen öltözni....
kfmares
 
 


Kicsit hűvösebb jó reggelt mindenkinek mint a tegnapi volt :lol: Itt el van borulva, legalább nem tűz a nap.
Hát igen, nem könnyű ilyen melegben pocakkal. Tegnap én úgy mentem a dokihoz hogy vittem magammal egy behűtött jégakut és azt szorongattam. Sajnos csak a dokiig bírta, akkorra már ő is feladta, de tök jó volt. Ajánlom mindenkinek.

KépKép
csige-bige
 
 


Esztergomban is kicsit be van borulva, így reménykedem, hogy lehűl a levegő is. Bár az időjárásjelentés szerint péntekig várható a meleg. Én is nagyon nehezen viselem, így el tudom képzelni, hogy a kismamák mit élhetnek át!

kfmares!
Igen, tegnap kezdtem a 2. clostis hónapomat és nagyon reménykedem. A hónap közepén kell mennem ultrahangra, hogy megnézzék lett e tüszőm és és hogy nem cisztásodtam e be. Remélem minden rendben lesz. Te jól vagy? Most átérzem, amit múltkor mondtál, hogy sokat dolgozik a férjed, mert az én Kicsim is új munkát talált és nagyon-nagyon sokat dolgozik. Alig látom. Így viszont nehéz lesz összehozni egy gyereket! Úgy látszik nagyon ránk jár a rúd. Na mindegy. Csak rendben lesz minden. Remélem összejönnek a dolgok.

Annus!
Izus hogy bírja ezt a forróságot?

Mind azt írjátok, hogy ne görcsöljek. Csak az a baj, hogy én gyógypedagógus vagyok és tanítok, így most itthon vagyok nyári szüneten és semmi dolgom nincs. A férjem viszont dolgozik, így egyedül vagyok reggeltől estig. Ezért egész nap ezen jár az eszem. De azért próbálkozok.

Na mindegy. Kitartás mindenkinek, jön a hűvös!!
Legyen szép a napotok.
puffocska
 
 


Puffocska!
Jaj de jó h otthon vagy!!!Foglald le magad!Én pl most csináltam kovi ubit,esetleg tegyél el lekvárt stb.Bár ebben a nagy melegben ez írtó jó ötlet tőlem :oops:


Mi szörnyen viseljük a meleget...Iza tegnap 1 szál pelusban nyomta délután...folyton nyűgösködött,levettem a bodyt és aztán elhallgatott,meg el is aludt....aztán egy kis pelussal azért letakartam....Nem is hízott most,kevesebbet is eszik,meg kiizzadja...Ma ezért fél5kor is megetettem...picit mocorgott,gyorsan kikaptam nehogy visszaaludjon :lol: :lol: Így tök sokat magába nyomott!Igaz folyt is a tejem rendesen....

Az h rólam folyik a víz arról nem is beszélek....kibírom vhogy :roll:


Baba előtt állóknak kitartás,majd elmúlik az a görcsösen akarás...ami nem is igazán görcsös,de az épp elég h folyton ezen jár az ember esze...

Babásoknak kitartás!Hamarosan jön a hűvös...csak nem mostanában 8)

Babóknak meg szinté kitartás ehhez a hőséghez!!!!!!

Éljen a klíma amúgy...csak nekünk nincs...lakásban 30 fok...hurrá! :evil:

annus11
 
 


Sziasztok,

megint kicsit el vagyok maradva, de majd visszaolvaslak Benneteket!
Annus: utólag is: Boldog Névnapot Iza Babának!!

Hogy bírjátok ezt a meleget? És a Babák? Én egyre nehezebben...még mindig dolgozom, persze csak finoman. Elvileg jövő héten leszek utoljára. Azért félek tőle, hogy hiányozni fog a pörgés.
És közeledek a 36.hét felé, amikor már elvileg bármikor megszülethet. Izgulok :shock:
Aztán, valaki telefonszámát elkérhetném, hogy majd üzizzünk, ha megvan Ábelünk? Még korai, de azért szeretnék szólni Nektek!!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 


Kexi nekem jöhet sms......... :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt lányok.
Hát ez a meleg nagyon rémes, de én még kismamaként mindig azt mondom, hogy jobban elvagyok mint a múlt héten abban a frontos időben. Nálunk a lakásban elég elviselhető az idő, persze csak addig amég nem csinálsz semmit. Napközben csukva az összes ablak és este nyitok ki mindent. Sajnos nincs még redőnyünk, de ha lenne, maga lenne a paradicsom.
Ma tudtam meg a toxoszűrés eredményét és negatív lett, aminek nagyon örülök. Így azt mondta a doki, hogy nem is foglalkozunk a minimálissal több magzatvizemmel, mert lehet hogy más doki azt mondaná rá hogy ez még belefér.
Bejelentkeztem 4d-re is, jövő hét pénteken megyünk. Már annyira várom, olyan kíváncsi vagyok a kis arcocskájára :lol: Remélem itt már biztosra tudják mondani, hogy Lilike a kis drága :lol: Tegnap anyukám is hozott neki két rugit, hát annyira édesek, hogy mondtam hogy ha Bálint lesz akkor is fel fogja venni. Igaz hogy rózsaszín :oops:
Na megyek mosni, van mit, de legalább ma pikk-pakk megszárad

KépKép
csige-bige
 
 


Csige!
Örülök a a negatív eredményednek, jó hogy megnyugodtál tőle és már ezen sem kell aggódnod.

Szép napot mindenkinek!!!
puffocska
 
 


Sziasztok!

Itt is 30 fok, de van kis szellő, éljen!

A gyerek úgy ahogy bírja, ma nincs olyan melege mint tegnap :shock: , tegnap elvolt egy pelusban, ma nem.

Megvolt az első mosoly is, oylan tündéri volt a fogatlan szájacskájával!

Csige: örülök a - eredménynek!

Kexi: már tényleg nincs sok hátra! Kitartás!! De még kb. 2 hétig maradjatok 2 in 1, hadd fejlődjön még a csöpp!

Azért is utálom a meleget, mert a gyerekkel vagy reggel vagy este megyek ki, na reggel mikor még úgymond hűvösebb van, eszik, este szintén. Szóval szegény már pár napja csak erkélyre jut ki, meg én is.

Na, én holnap majd megyek a dokimhoz, ugye a 6 hetes kontroll, meg hátha vasárnap tényleg hűvös lesz, és megsétáltatjuk a gyereket.

Kitartás lányok a meleghez! Én hideg vizes ruhát teszek a tarkómra, ill. a bokámra.
Vendég
 


Sziasztok

Mi is megvagyunk. Mi egésznap bent vagyunk a házban. Itt falhűtés van így idebent 24-25 fok van. Délután 5 felé szoktunk kimenni, akkor jókat alszik odakint Nóra. Csak most annyira el vannak szaporodva a szúnyogok, hogy nem győzzük hajkurászni kint a kertben. BEnt szerencsére nincsen.
Én amúgy bírom a meleget, ezt szeretem, mondjuk a
36 fok az túlzás.

Csige örülök hogy jók lettek az eredmények.

Kexi de furi hogy te is mindjárt szülsz. Nekem is jöhet az sms. 0630 381 7904

Hoztam nektek képet is.


Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: Nóra egy kis tünemény. Most már én is látom mennyire hasonlit rád. :)
Gyerekek kényesztetik a kis hugijukat úgye?

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: