Új privát üzeneted érkezett!

gondolom nem örülsz neki.pedig általában a fiúk anyásak szoktak lenni..

KépKép
bettike83
 
 


kicsit rossz de ez van......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


és Barnika?,ő gondolom még anyás jobban.

KépKép
bettike83
 
 

 
 

Sajnos nem sok időm meg energiám marad netezni manapság.

Bettyike ezek azért nem valami jó hírek de kezeléssel ott lehet a baba igy nagyon jó, hogy végre orvoshoz fordultál. Csak sok a cisztád vagy PCOS is lehetsz, mert erre is utaltál? Na de ez kezelhető, én is mindig ettől a fránya cisztáktól rettegtem amióta emlékszem és tudok róluk, pedig azt sem tudtam jók vagy nem de nem hangzott jól igy elkönyveltem, hogy rossz és kész. Drukkolok neked, hogy mielőbb babás legyél!

Mucus jó nagy a pocakod már!
Ma nézd el nekem, hogy rácsodálkozom de tiszta dilis vagyok. Indultunk plázába így gondoltam kiöltözök felvettem egyik kedvenc pulcsimat és láss csodát feszül rajtam kiadja a pocakom :oops: Na persze erre vártam, de a női hiúság.....majdnem sírva fakadtam a látványtól. A régi melltartóimból is kilóg a cicim. Januárban vettem egy nagyobbat az sem jó már :lol: ma vettem másikat. Persze 75C helyett most kell 80C, nem vészes de nekem az is furcsa volt. Mikor kikértem nem is mertem felpróbálni gondoltam na ebbe még belemegy 2 zokni is, de fenét jó. Bezzeg máskor, hogy örültem volna ha iylen cicim lennének, de most a pocak miatt nem is látszik, hogy nagyobb.
Gondolom most ti is jól mosolyogtok, mint a férjem meg anyukám :oops: de én nehezen tudok vele megbarátkozni főleg, hogy tudom csak nagyobb leszek ezentúl :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch bizony jót mosolyogtam........ :) :) :) édes vagy:)
a ickók meg még sokkal nagyobbak lesznek......de ennek inkább örülj.....az én párom imádja őket.. :) :) :oops: neveket is adott nekik.... :oops: :oops: :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


melisch

pco gyanus vagyok,de ez még nem bizonyitott,majd a labor után kiderül.csak most meg kell várni h megjöjjön,aztán majd alakul a dolog.

épp tegnap olvastam vissza hogy neked h jött össze a baba,azt hittem h volt lombikod.mert ha jól emlékszem akkor neked volt elzáródásod és a dokik nem sok esélyt adtad a spontán terhességre...remélem nem tévedtem,ha mégis akkor bocsi.sok ember életét követem figyelemmel és lehet néha tévedek :lol: :oops:

nőnek a cickok de ez a természetes :wink: :lol:

KépKép
bettike83
 
 


Bettike igen spontán fogant a babánk de nálunk spermaminőség miatt váratott a baba és ezért akartunk lombikozni. Mondjuk így is nem adtak esélyt a dokik spontánra :lol: Kistörpének volt valami hasonló esete nála volt elzáródás, egy sikertelen lombik és utána 1-2 hónap után spontán terhes maradt.

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch már olyan kiváncsi vagyok fiad vagy lányod lesz e?!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ja akkor kicsit melléfogtam,de remélem nincs harag :lol:

mondjk nálunk biztos nálam van a baj..

KépKép
bettike83
 
 


ma ismét elvoltunk a védőnőnél hogy megkapjuk a 2 hete elmulasztott Prevenar oltás második felét......hááát....potyára mentünk megint.....nem hogy nálunk nincs de az EGÉSZ országba nincs ez az oltás:((((viszont megmérettem ha már ott voltunk......és 2 hét alatt 450 grammot hízott és 1 cm- nőtt:))))
tehát most:6760gramm és 65 cm:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jó sulyban van már Barni baba :)

KépKép
bettike83
 
 


hát igen.....egy kézzel már tartani se tudom..... :shock: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, szép súlya van Barninak!
én sem panaszkodhatom, Dani a 3hónaposon volt 6400 gr 60,5 cm.
3240-el született. :lol: :lol: :lol:
Bence nálunk is apás lett.
Igazából már azóta, hogy én a nagy hasammal és fájó derekammal nem tudtam úgy emelgetni, (nem is volt szabad, de én azért megszegtem) játszani, éjjel is apa ment be ha felkelt, szóval most már este csak apa fektetheti le, ez nem történhet másképp. :roll:
Kicsit szarul esik, sőt, néha sírtam is már emiatt....
Ilyenkor Dani a vigasz!
Ő mindig mosolyog!

Melisch, én is kíváncsi vagyok, bár olyan mindegy!

A fogyóval lassan haladok, de nem is siettetek semmit.
Tornázok, Norbizok, úszás, 1,5 hét alatt eddig 2 kg ment le.
De inkább a cm-ek bíztatóak, mert ez idő alatt derékból 3,5 cm ment le!

Szép napot mindenkinek

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Hát csajok nem tudom, szerintem kislány lakozik odabenn. Imádom az édességet és nem a savanyú a menü. A húst sem szívesen eszem inkább a tésztafélék jönnek be.

Nagyon nehezen jutok a nettre nappal dolgozok este meg ki vagyok túrva :lol: :lol: Vasárnap megmutattam a páromnak honnan lehet letölteni sorozatokat és a kedvéért letöltöttem egy részt a Smallvill-ről, nagy volt z öröm érte, nála. Hétfőn este már ő pakolta ki a laptopom nagy sebbel, bekapcsolta :shock: és keresett a netten. Kérdem mit dolgozik ő a laptopomon? Hát fülig ért a szája, hát letöltenék még pár részt. Na így aztán minden este 3-4 részt néz és nem is érdekli semmi egyéb. Én nem szeretem így én tv-zek és alszok.

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

Melisch ez nem jelent semmit a baba nemére vonatkozólag. Én Bencével lettem édesszájú, most viszont rá sem bírok nézni. De előbb - utóbb kiderül úgyis. Én nem adok ezekre a nagyon rosszul vagyok - fiú lesz hiedelmekre. Bencével semmi bajom nem volt, a barátnőm végighányta és mégis mind a kettőnknek fia lett.
Esténként még a kedvenc sorozataimról is lemondok, annyira álmos vagyok :lol: Így se Mentalista, se Grace klinika :roll: :D

Angie néztem Dani képeit. Mekkora már!

Na megyek a dolgomra, van belőle ezer és nagyon nem vagyok ma jól. Fáj a fejem, torkom, kerülget a nátha...

királylány
 
 


angie

2 kg nagyon jó teljesitmény ám,heti fél-1 kilót szoktak mondani,hogy az a jó.én is ha fogyok akkor olyan heti 1 kg szokott lemenni.most én is türelmes vagyok,mert ilyenkor az kell és idővel szépen látszani fog a diéta eredménye :)

melisch

honnan töltöd a filmeket?
lehet kislány akkor :wink: :)

KépKép
bettike83
 
 


Angie nálunk meg csak api viheti reggel oviba Mátét.n csak rte mehetek)

Melisch hiszel a népi dolgokba?
én Máténál az édeset kívántam Barninál a savanyú sós dolgokat.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


lehet csoda történt...nekem már közel 1 éve nem volt norális peteérésem,legalábbis sztem,nem volt jele meg semmi,szoval sztem nem volt.az egyik nagyon rendes babanetes anyuka küldött nekem egy ovulácios mikroszkopot és mindennap ellenőriztem h van e valami,hát nem volt,legalábbis a mikroszkp semmit nem jelzett,csak a sima ábra volt rajta ami nem pé jelent.de már tegnap is láttam rajta ilyen páfrányra hasonlitó valamit,de nem tudlajdonitottam neki nagy ügyet mert azt sem tudtam pé-kor mit kell látni,aztán utánna olvastam a dolognak és nagyjábol rájöttem mit is kellene látnom.ma pedig határozottan páfárnyos lett,a derekam is nagyon fáj,görcsölgetek,meg észrevettem egy kis pé-re utaló nyákot is,ami nekem már rég nem volt,persze ez sem annyi mint régen szokott lenni,de valamit jelzett a testem amit most nem tudok mire vélni.

szerintetek?

bár nem élem bele magam,de nagy valószinűdéggel pém van.13.napon vagyok,most számoltam gyors utánna.
--------------------------------------------------------------------------------

KépKép
bettike83
 
 


Csak gyors be kukk. Szóval nem jelent semmit, hogy édeset eszem :wink: én bevallom kislányt szeretnék magamnak, azonban apukám és öcsém annyira fiút akarnak, hogy legszívesebben fiút szülnék nekik :oops: Kicsit rosszul esett, hogy az öcsémet felkérték keresztapának a barátnője testvéréjék annyira imádja a keresztlányát én mindig úgy álmodtam az én gyerekem lesz neki az első keresztgyereke :cry: na de ha fiú lenne akkor ő lenne az első fiú és nem bántana, hogy Lea most a szeme fénye. Bár nagyon szereti már most a picikémet és olyan büszke rá. Férjemnek mindegy csak egészséges legyen, ő is fél a lánytól, fél nagyon szigorú lesz majd hozzá.
Én is még émelygek néha azonban szerencsés kismamának mondhatom magam, mert jól bírom magam én is álmos vagyok este 10 után kibukok és dühít, hogy mi már 1 órával előbb vagyunk így alig bírom nyitva tartani a szemem mire kezdődik a kedvenc sorozatom (NCIS és House) a végére úgy alszok, mint a nagyok és vitázok a férjemmel, hogy miért költ fel, hogy menjek a hálóba mikor olyan jó meleg van a pléd alatt.

Dia gyógyulj meg!!!!!!!

Bettike nem tudom mit mondjak, írjak neked próbálj tesztelni is LH-val lásd az mit mutat. El tudom képzelni most az örömöd, hasonló volt nekem is mikor első + LH-mat megláttam. Azonban menj tovább a kivizsgálások útján nézzék meg tényleg mi van a poli chistekkel (nem tudom, hogy irják :cry: ). A linket én is a fórumon találtam http://sorozatokingyen.webatu.com/page.php?137 itt a született feleségekhez küld de baloldalt megtalálsz bármit ami érdekel.

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch

megyek dokihóz a ciklus 3.napján.

KépKép
bettike83
 
 


Melisch párodnak tök igaza van......egészséges legyen:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szasztok, lassan fogok visszaolvasni, most csak ezt az oldalt olvastam. Majd próbálok válaszolni. Szal

Betty: sztem próbálkozzatok, igyad a teákat, ha páfrányos, izzítsad apát, ne "tököljetek" egy próbát megér!!! :lol: Teát váltsad pé-nek vagy látszólagos pének megfelelően.

A másik babásulni vágyok, állítólag a homeopátás szerek is jók. Én nem hiszek bennük őszintén, de Beninek gyerekorvos javaslatára kipróbáltunk még a nyugatató előtt kúpot, és jóóóóóóóóó sztem az is hathat, a védőnő is hozott baromi jó példákat a gyógyáasztból. annyira nem drágák, szal, nézzetek utánna


Melisch: sztem csaj lesz. De ne aggój és ne agyalj azon, hogy milyen nemű...majd a követekezőnél leszérdekes!

A töbeikenk is írok, csa gyors ez maradt meg.

Rólunk.Beni tejfehérje érzékeny , de kinőheti...sinlacpéppel nyomjuk, vagyis próbáljuk...de utálja, tápban megissza, püréket gyűlöli...
öteletek?
Attila kiment Angliába dolgozni, n agyon hiányzunk neki, szeretné, h majd menjünk ki, én nem agyalok iy.enen, mert nem nagyon szeretnék és eza jövő zenéje. De gáz, h segítségem egyenlő a nullával, azért amikor itt volkt sokat melózott a babamelett.
Na, enyi, majd igyekszem jönni, de a visszaolc is idő lesz!
puszi

Kép
nyuszifül16
 
 


lányok akinek már volt gyökér kezelés mit érzet?!letört a fogam/
nekem kedden reggel kell fogdokihoz mennem és sokat sírok a félelem miatt.....
Nyuszi én nem mennék utána az tuti......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: nekem volt, de sajna ketté tört és végül kihúzta. Szájsebésznél volta, azóta ő család fogorvosa. Szóval, ha túl stresszeled azzal nem lesz jobb. Figyelj van olyan barbár vadbarom állat aki nem ad előtte injekciót, nekem ilyen volt aza dokim akitől zek után szépen megváltam.
Szóval kérdezd meg, hogy ad-e érzéstelenítőt. Ha ad, mond meg, hogy Neked baromi alacsony a fájdalom küszöböd, orvos mondta bla-blabla... és inkább szeretnél többet. Ha nem ad, akkor ugyan ezt mond el ,azzal a különbséggel, hogy ragsztkodsz az érzéstelenítéshez. Szóval, ha még él a fog egypicit rossz, ha már elhalt, csak azt érzed, hogy reteszel. Olyan mint egy mini csavar amivel kitisztítja, és egy kisbetadinnal majd fertőtleníti. Jó ha ottzhonra is veszel betedint, és azzal öblögetsz néhányszor, mert kevesebb baci lesz utána benne, és nem gyullad be. Kevesen tudják, hogy a betadin nyálkahártyaferőtlenítő szer is, tehát szájban teljes nyugodtsággaé alakalmazható.
És Nita, nem lesz gáz, gonolj arra, hogy milyen jó, hogy megmarad a fogacskád, és nem kell kíhúzni, és nem dőlnek be melette a fogid. Nekem sejna az van, és vagy ketőtt lecsiszolnak és híddal kapok egy koronás megoldást vagy betetek 150.000 implantot. Szóval gonolj arra,hogy abból mennyi baba cuccot vehetsz a Barniéknak... :lol: Most mosolyogni kell. :lol: Szóval ne agój oksi, ja vegyél kataflánt otthonra, de nem lesz gáz, ha eltávolítják a gyulladt elhalt részt, sokkal jobb lesz!

Kép
nyuszifül16
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek azt álmodtam,hogy nem tudtam Kolit megszülni mert elfogyott az erőm és csak azt hajtogattam,vegyék ki vegyék ki! :shock: :oops:
Eddig csak a császártól féltem most már a sima szüléstől is. :( Nooormális vagyok?Mostanában gyakran felébredek éjjel(lehet,hogy Koli miatt mert előszeretettel izeg mozog amikor aludni kellene :) )aztán amikor nehezen visszaalszok már hülyeségeket álmodok. :roll:
Többi kismami hogy alszik? :wink:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


mucus

ne aggódj ezen,csak álom volt :)

nyuszi

én hiszek a homeopátiás szerekben,nekem eddig mindig segitettek,bármire is használtam.remélem a ciklusrendezésben is segit,bár azt tudom h fogyni is kell hozzá,de rajta vagyok az űgyön.

KépKép
bettike83
 
 


Mucus lesznek még ilyen álmaid!!!
teljesen normális......
Nyuszi köszönöm hogy mindezt leírtad:)
tripla adag érzéstelenítőt fogok kérni:)))))
de a fogam tudtom szerint még él..de egyáltalán nem fáj....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Csajok!

Nagyon boldog Valentin napot Mindenkinek! <3

Aza fogzás, ha a felső ínje Beninek ilyen pisorsas és gömbölyödik, mintha kis golyók lennének alatta. Este üvöltött, mint az állat semmi nem haott, most nyűgös...pechemre engem elkapott vmi hányós vírus, így reggelre olyan voltam, mint a lőtt nyúl...
No, de ha ez fogzás, akkor ilyenkor mit lehet csinálni????:)

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszi gyógyulj meg hamar!!!!!!:)
fogzásra mi dentinox N gélt használtunk és fogok is...e van még a dologél is........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Gondoltam dobok magunkról egy fotót:) Remélem mindenki jól van!
Kismamik! Ti mikor kezdtek el csomagolni, meg mosni-vasalni? Ez a fészekrakó ösztön totál rajtam van....

Puszi! Kép

Kép
adiadi
 
 


Adiadi húúúúúú de csinos vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!
én ilyenkorra már készen álltam mindennel.... :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Adiadi!
Nagyon csini vagy. :wink:
Én már vásárolgatok és a komód már tele picur ruháival de még nem mostam,vasaltam.Jövőhónapra tervezzük az ágy összeszerelését és a babakocsi huzat kimosását. :D

Puszi mindenkinek! :wink:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Nita, Mucus, köszönöm a bókot :D Pedig már 16 kg-nál tartok, be is írták a kiskönyvembe nagybetűkkel, hogy DIÉTA!
Én is mindent megvettem már, alig győzöm eladogatni a lányaim kinőtt ruhácskáit, a bejött pénzből meg sorra veszem a kispasis cuccokat! Szerintem már kicsit túlzásba is estem....
Egyre jobban várom a szülést! Nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz a harmadik! Félek is egy kicsit... Csak mert tudom milyen szülni. Az elsőnél nem féltem ennyire:)
Holnap megyek a 32. heti UH-ra, majd jövök Ádámka méreteivel!

Kép
adiadi
 
 


csinos vagy nagyon :)

KépKép
bettike83
 
 


Adiadi remélem viccnek szántad hogy már 16+-nál tartasz???????

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Látom mindenkinek dolga van és csak ritkán ír.

Adiadi nagyon csinos kismama vagy és egyáltalán nem látszik a +16 kg. Szerintem egyik füleden be, a másikon ki.

Dius te is nagyon jól nézel ám ki. Olyan gyorsan elrepült az idő, nem? Kolosnak utólagosan is boldog névnapot ott a pocakban.

Mi jól vagyunk. Taknyosan jelenleg és a bandából én vagyok a legbetegebb. Pénteken otthon maradtam ágyban, gondoltam majd hétfőre semmi bajom nem lesz. Hát már szerda van, de még mindig gyalázatosan folyik az orrom.
Mi még semmit nem vettünk - nagyon korai, hiszen csak a 16. héten tartok - sőt még a neveken sem gondolkoztunk. Első gyereknél alig vártam, hogy nevet válasszunk, most annyira nem sürgős. Igaz, hogy mikor Bencét vártuk akkor megszenvedtünk a lánynévért. Nekem több is tetszett, Gábornak egy sem. Mire kiválasztottuk kiderült, hogy fiú. Szóval most nem kapkodjuk el, hiszen van még időnk. Nem tudjuk még mi lesz, én még nem is szeretném tudni. Szívem szerint megvárnám míg megszületik, de Apa már a 10. héten kíváncsi volt. Remélem egy darabig még titokban tartja legkisebb, hogy mi van a lába között :lol:

Mellinda nagyon el van veszve, olyan régen jelentkezett már. Remélem nincs baj náluk, csak lefoglalja a két gyerkőc.

Nyuszi neked jobbulást. Jól megszenvedsz ám. És segítség nélkül helytállni....le a kalappal.

királylány
 
 


Nita, nem vicc! 18 kg +-nál szóltak rám és azóta vigyázok, így lement 16-ra... De sokan mondják, hogy nem látszik rajtam:)

Betti, köszi! Kerekegyháza véletlenül nem Kétegyháza mellett van? Ott lakik egy régi jó ismerősöm!

A többiek merre kószálnak?????

Kép
adiadi
 
 


Dia, vigyázz magadra, gyógyulj meg minél előbb! Szóval nem akarod tudni hogy kislány vagy kisfiú lakik a pocakodban? Én túl türelmetlen és kíváncsi természet vagyok, nem bírtam a 13. hétnél tovább:)

Kép
adiadi
 
 


Adiadi még nem szeretném. Szeretem a meglepetéseket - persze csak a jókat. Most jó lenne ha kislány lenne Bence után, de igazából mindegy. Bencét sem akartam tudni, csak hát láttam mi van a lába között. Simán kibírtam volna míg megszületik. :lol:

királylány
 
 


Nálunk a helyzet pocsék. Teljesen magam alatt vagyok. Levi majd két hete itthon van. Nincs nagy baja csak köhög de este nagyon. Panna is elkezdet, de a legrosszabb hogy szájpenésze van hétfő óta. Szóval alig eszik. Levi meg olyan rossz hogy csak na. Mindent szétdobál, legyen az játék kaja stb..... Én már az agyvérzés és a teljes idegkimerültség határán vagyok. Ja és nulla segítség..... Férj reggel 7-kor elmegy és este 7 után jön. Egy hete nem mostam hajat igénytelenül nézek ki ami nagyon zavar. Fogyózni nem tudok, mert ha azt a kis csokit is megvonnám magamtól akkor már.......
Menny idő míg elmúlik ez a szájpenész? Mert így az sem jó ha cumi van a szájban de az sem ha nincs. Mitől alakul ez ki a szájban? A lányom gyomorszája nem zár jól így sokat bukik, ezért felírták neki a nutriol nevű sűrítőt, amitől igaz nem bukik annyit viszont ha feljön akkor az panghat a szájban, így ez is előidézheti ezt. Teljesen tanácstalan vagyok. Segítsetek PLEASE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!!!!!!tegnap 3 fájdalomcsillapító volt bennem az éjszakám maga a pokol volt...annyira fájt a fogam.....ma már tűrhető de még fájdogál..kamillateával öblögetek......

Boganna gyógyitárba vegyél glycerin boraxot és minden etetés előtt gézlappal töröld át a szájt.....Barninak és anno Máténak is 2-3 nap alatt elmult........

Máté is rossz..idegesít szemtelen.......letojom............csináld ezt..csak az idegeidet próbálgatja,......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Boganna! Nálunk is a Borax segített, emlékszem alig akart elmúlni az a fránya szájpenész! Mi a kórházból hoztuk haza... Elhiszem, hogy nehéz lehet most neked, nálunk is elég szörnyű a helyzet, ha mindkét gyerek itthon van, sokat vitatkoznak, néha még oda is csapnak egymásnak! Ha elalszik a picid, fürödjél egy nagyot! Addig tegyél be Levinek valami zenét hallgatni! Az én férjem sokszor napokra elutazik munkaügyben, olyankor nekem is mindent egyedül kell megoldanom! Kicsit nehezebb volt, mikot még kisebbek voltak ( a két lányom között is kb. annyi a korkülönbség, mint nálatok), most könnyebb, bár gondolom én is kileszek majd, ha megszületik Ádámka:)

Tegnap voltam 32. UH-on, már 2050 gr. Ádámka, azt mondták, lehet 4 kg körüli lesz, a méhlepény 0 fokban érett, úgyhogy bőven tudja még táplálni a babit! Olyan édes volt, láttam a kis arcát és majd elolvadtam! Olyan szépnek látom! Apa azt mondja, már elfogult vagyok a fiammal kapcsolatban! Nem tudom, még sose volt fiam, de nem tudom elképzelni, hogy jobban szeressem majd, mint a lányaimat! Pedig sokan mondják, hogy az anyák másképp éreznek a fiaik iránt...

Nita! Még nem voltál fogorvosnál?

Kép
adiadi
 
 


Sziasztok!
Betegeknek jobbulást kivánok!

Adiadi!
Én +10 kilónál tartok és már Nekem is diétáznom kell :( bár Nekem alapból se kicsi a súlyom. :? Nem tudom,hogy csináltam Domival,hogy csak 8 kilót híztam. :roll: Pedig most se zabálok és nem is vagyok kivánós,nem eszek sokat . :roll:

Dia!
Én nem birnám ki,hogy ne tudjam a nemét. :) Nagyon kiváncsi természet vagyok. :D Gyógyulgass!Nálunk Domi beteg ismét :evil: Köhög hurutosan.Ez azért van mert a sok beteg gyereket beviszik az oviba........ :x

többiek puszi

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Adiadi kedden voltam..akkor feltárta a doki a fogam.most nyitva van...jövő kedden remélem befejezi......mert elég kellemetlen így.....
szép sullya van már most Ádámkának:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én is megvagyok csak nincs mit írjak minden a régi. Nem vagyok már olyan sokat a netten csak a munkába onnan meg nem tudom úgy összeszedni a gondolataim, hogy reagáljak arra amit irtok.

Adiadi azta :shock: te már mindjárt szülsz, hát nagyon telik az idő.

Puszilok mindenkit. Holnap utazok anyáékhoz utolsó hétvége együtt a családdal :cry: (öcsémék is ott lesznek és aztán következő héten mennek Németországba)

Kép
Kép
melisch
 
 


Kép
Ma készült.

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Ma volt farsang az oviban,hoztam pár képet. :wink:
Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Sziasztok!


elmentem a fogorvoshoz hogy csináljon valamit...kaptam antibiotikumot..kitisztította a fogat..és mondta tömjek bele vattát és úgy egyek.....lehet én vagyok a béna de nem marad a fogamba a vatta...éhes vagyok..:(((...kedd óta alig ettem valamit.........

Mucus szép kerek vagy már:))))
farsangi képek szuperek))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita!
Szegénykém jól megszenvedsz a fogaddal :? Nekem ahogy kiidegelte mindjárt tett is bele tömést :roll: , probálj valahogy a másik felén enni..

Mucus!
Szépek a képek!! :wink:

Királylány!
Te aztán kitartó vagy (nem ügyileg) :D , jó hogy kibirod!!!
Én tuti nem bírnám ki hogy ne tudjam...

Adiadi!
Nemsokára eljön a mi időnk :wink: , lányok is gondolom várják nagyon az öcsköst!?
Elkezdtetek rendezkedni már? Megvan mindene?

Melisch!
BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK NEKED!!!!!!!!!!!!!!!!
És jó hétvégét!!

Én most a héten kimostam-kivasaltam a kisrucikat, be is tettem a helyére :) , majd még a falra szeretnék a kiságyhoz pár szivacs figurát..
Hétfőn voltunk mi is uh-on kb. 2153g (nem lesz Nimród sem kis súlyú) :D
Héfőn-Kedden nagyon beteg voltam(épp hogy éltem mikor uh-ra meg vérvételre kellett menni) lázas voltam,köhögtem nagyon-fulladtam.. aztán ennek köszönhetöen 2 nap alatt le is ment 3kg.. Így most +5kg-nál tartok :D , jó lenne ezt így tartani!!!!

Mindenkinek szép hétvégét!!!
Vendég
 


Sziaszok!!!!!!!
ma shoppingolni voltam......annyi mindent vettem a gyerekeknek......no de főleg Máté zsúrjára készültem:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: