Új privát üzeneted érkezett!

http://www.youtube.com/watch?v=1nZ8gjFKFXs

Ezt én csináltam unalmas óráimban!Izabel 5,5 órát aludt délelött....ja és persze Izabelről szól a klipp! ;)

annus11
 
 


Annus nagyon szuper ez a videó!!!!!!!!!!
nagyon de nagyon tetszik!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

egyik Drága Kollégám megoldotta, így most tudok Nektek képeket pakolni Ábel Babánkról :D Kép Kép Kép Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 

 
 

Kexi!
Nagyon jók a képek!!!Írtó jóképű lesz Ábel! :wink:

annus11
 
 


Annus: köszi, aranyos Vagy!
Megnéztem a klipet, nagyon tetszik!! Tök ügyes Vagy! És hát olyan megható, picit megkönnyeztem :) Jöhetnél hozzánk a tévébe vágónak :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 


Annus: ez a klipp csudajó :lol:
Kexi: nagyon édes Ábel baba. Nagyon szép arcocskája van.

KépKép
csige-bige
 
 


Köszi lányok,örülök h tetszik!

Kexi :lol: :lol: áhhh,azért ez nem olyan nagy meló...most csináltam ilyet először és ez lett belőle!Szóval tényleg nem lehet akkor bonyolult :wink: :lol: :lol:

annus11
 
 


Kexi gyönyörű Ábel baba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kexi!

Ábel gyönyörű!!!
puffocska
 
 


Sziasztok!!!!!!
most értem haza Mátéval!!!!!!!!!
senkinek se kívánom amin most átmegyek!!!!!!!!!!!!!!!
egész nap tiszta ideg vagyok/voltam...........sírhatnékom van......nagyon hiányzik a párom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
annyit el tudtak érni hogy 40 fokról 38-ra levitték a lázát!!!!!!!!!!!

nagyon rossz egyedűl lenni......anyuék segítenek amit tudnak de hát ők is dolgoznak....Barnus is érzi hogy ideges vagyok.nagyon nyom a feje lent!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

Lányok, köszönöm a dícsérő szavakat, jól esik :D
Nita: nagyon sajnálom a Párodat, meg hát Téged is, ez így most baromi nehéz lehet! De próbálj meg valahogy kicsit megnyugodni (tudom, hogy könnyen jár a szám), de a Kisbabád a pocakban is ott figyel, hogy mi a bajság. Most hol van a Párod? Mert írtad, hogy egyedül Vagy. Az, hogy le tudták nyomni a lázát, az mindenképpen bíztató! Nekem ugyan nem tüdő gyulladásom volt kb. 1 éve, hanem mindent kihánytam, de olyan szinten, hogy 1 korty hideg víz sem maradt bennem! Csak jeget tudtam szopogatni. Na, akkor nekem is 40 fokos lázam volt és semmire nem reagáltam. Már kórházba akartak vinni, amikor egyik percről a másikra lement 38 fokra. Onnantól kezdtem javulni! Kitartás!! Gondolok Rátok!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 


Nita!!!

Párodnak jobbulást!Nme tudtam h ilyen súlyos!Akkor ezek szerint kórházban van?Szegényke...de legalább ott jó kezekben van!!!!Biztos pár nap és rendbejön!!!!

annus11
 
 


kexi párom korházba van....

most reggel hívott api......este még mindíg 39 fokos láza volt.....a hűtőfürdő se segített......így szárazjegelték 1 órán keresztűl......akkor kicsit lejjebb ment a láza majd éjjel ki ízzadta a többit és most reggel már "csak" 37 fokos hőemelkedése van.....:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska!

Nagyon sajnálom a párod. Remélem hamarosan rendbejön. A kórházban legalább jó kezekben van. Te meg próbálj megnyugodni és vigyázz magatokra! Drukkolok nektek!
puffocska
 
 


köszi puffocska tegnaphoz képest már nyugodtabb vagyok.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: jabulást nektek és próbálj megnyugodni, mert szegény Barninak nem használ. Gondolok rátok és remélem mihamarabb rendbejön a férjed.
Mi megjöttünk a vérvételről. Tök jó, sikerült elintézni hogy ne kelljen fizetni érte. Bent a rendelőben a nőgyógyászaton kértem beutalót és elfogadták az OKI-ban. Jövő hét vége fele kell érdeklődnöm a dokinál, mert sajnos oda küldik. Remélem nincs semmi gond, de legalább így megnyugszom.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige!
Ha ettől megnyugszol, akkor már volt értelme megszuratni magad. Azért próbálj meg addig is nyugodt maradni. Biztos vagyok benne, hogy nem lesz semmi baj.
puffocska
 
 


Csige minden rendben lesz.....meglásd!!!!!


képzeljétek most hívott api hogy a gyökér anyja betelefonált a korházba...../valahogy megtudta hol van/
de letiltatta magát.....bemer menni hozzá tutira megismeri az öklömet......semmi köze a Zolihoz!!!!
eddig pokollá teszi az életét most meg ugy csinál mint aki aggódik???undorító!!!!!!!!!
ő nem anya!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pár kép tegnapról és máról! :oops:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Nita!
Anyós....

annus11
 
 


sziasztok!!!!!
megjöttem!!!!!
api már egész jól van...a kedve a régi.humorizál és már csajokat nézeget......::):):):)
de kicsit emelkedett a láza......37.5-re.......de nem mondták hogy gáz.....holnap ha minden igaz kiderűl mikor jöhet haza!!!!!

Annus úgy imádom azt a rengeteg képet Izáról!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Éljen!!!!Gyorsan gyógyuljon aztán meg!!!Irgum burgum :wink: :lol:

Örülök h nem "sok" belőlünk!De lőjetek le nyugodtan ha túlzásba viszem :oops: :lol: :lol:


Gabi!??

Kismamik???

annus11
 
 


annus!
Izából és általában a babákból sosem elég. Hozzál még sok képet, had gyönyörködjünk mi is benne.

nitácska!
Örülök, hogy jobban van a férjed, akkor most már biztos nemsokára hazaengedik. Gondolom alig várod. Anyós gond is megoldódott? Még csak az kéne hogy most felidegesítsen titeket.

csige!
Minden rendben?

Vigyázzatok magatokra! Jó babázást!
puffocska
 
 


sziasztok!


Elnézést, hogy csak így betolakodok, de szükségem lenne véleményre/tanácsra:
kb másfél éve szültem, clostyval jött össze a baba azonnal, amúgy előtte meg kb 4 hónapot próbálkoztunk eredménytelenül. A nődr. progivizsgálatot kért és 0!!!!!!!! lett a progim, ezért írta fel a clostyt. Most tesót szeretnénk és elmentem a helyi nődrhoz és mondtam az előzményeket meg hogy tesót szeretnénk (kérni akartam labort tőle a női hormonokra vonatkozóan), erre azt mondja, szerinte felesleges és felírja a clostyt :shock: Kicsit szíven ütött a dolog, mert én is ezt akartam volna, ha az eredményeim ezt mutatják! Kicsit tartok így a gyógyszertől, pláne, hogy kontrolálatlan lesz az egész... :roll: AMúgy a kérdésem a következő lenne:
vérvételt (progi) a házidr is kiíírhatja/kérheti? Vagy ha csak úgy odmegyek a laborba, fizetni kell érte???
onlány
 
 


Sziasztok!!!!!!!!
apinak ma reggel már csak 36.5 volt a "láza"
és nagyon szeret azt mondta!!!meg mi is hiányzunk neki!!!!!!!!!!
hazajön szerintem ráugrok de csak finoman mert nem lehetne....

a minden igaz akkor api holnap hazajöhet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

Annus én kérek még sok sok Iza babás képet!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

Nita, ez tök jó hír, örülök Nektek!!

Annus: tündéri Iza!! :D

Onlány: Szia, nekem fura, hogy csak így vaktában felírja a Clostit. Én is szedtem, s nekem határozottan azt mondta az orvos, hogy annyi a hátránya, hogy rendszeresen kell mennem (12.naptól) UH-ra, hogy figyelje, nem okoz-e cisztásodást!! Kifejezetten hormonlabort csak nőgyógyász kérhet, ez tuti! Még mielőtt teherbeestem elkezdett hullani a hajam és a háziorvoshoz mentem én is, hogy nézzünk hormonlabort, s rögtön mondta, hogy ezt ő nem tudja kérni, csaka nőgyógyász!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 


Kexi, én az előző terhességemnél szedtem már ilyet, de a szedést megelőzte egy vérvétel. Itt nem néztek nekem uh-t, pedig ez magándoki volt!!! Aztán lekéstük a pé-t és mentem a köv adagért és hiába kértem, hogy megint legyen vérvételo, nem lett :shock:
Én csak azon vagyok fennakadva, hogy nincs labor :roll:
Illetve más, de ehhez kapcsolód:
azt mondták, hogy a 3.naptól kell szednem. Ma van meg pont 3. napja, de ez semmi. ERőteljesebb sötét-rózsaszínes valami. A mennyiseége, meg reggel óta egy tisztaságbetétnyise :roll: Nem tudom mi van... Volt valami gombás fertőzésem és adott ott helyben valamit, ami rohadtul csípett, meg írt valami egyszer használatos krémet. Lehet ettől ilyen fura??? Így nem tudom beszedni a clostyt, mert ugye a normál vérzéstől számított 3. nap
onlány
 
 


Sziasztok CSajok!!!


Segítsetek !!! Szombaton néztem ilyen ovulációs tesztet, negatív volt, hétfőn voltam együtt urammal, erre ma nézem megint a tesztet, és ma pozitív! Most akkor ez azt jelenti , hogy most van peteérés , vagy azt , hogy lesz??? :( nem értem... buta vagyok ehhez... csettintesre meg nem megy..... ugye,??
kfmares
 
 


Nitacska: elnézést, hogy így a hülye bajaimmal foglalkozok és csak berontottam ide, most olvastam mi volt pároddal, nem tudtam , hogy kórházba kerütl, de ahogy olvasom már jobban van... remélem így is marad!!!

pusssssz
kfmares
 
 


Mares!
Ahogy emlékszem az ovulációs teszt úgy működik h amikor pozitív akkor utána 24-48 óra múlva van a pé!(ha jól emlékszem)Pozitív nem akkor van amikor megjelenik a 2 csík,hanem ha a 2. csík erősebb mint az első!Tehát ha a 2.csík erősebb akkor utána várható a pé!De szerintem csak kekszeljetek amikor kedvetek tartja!A mai nap pl ideális,na meg holnap is :lol: :lol:

Onlány!
Hu,ezt nem tudom...mondjuk attól még ez vérzés nem?Szerintem beveheted a clostyt.Azt nem értem h mért nem csinált egy vérvételt...mibe telik!Lehet h nem is kell a bogyó!Kíváncsi leszek h nekem legközelebb automatikusan felírja e.....

annus11
 
 


Onlány!
Az lemaradt h nem lehet h ez a kis maszatolás a vizsgálattól van?Vagy attól amivel lekezelt?Vagy most kellett volna megjönnie?Ha igen,akkor lehet h csak kevesebb a vérzés,ennyi.

annus11
 
 


Annus!

Nagyon aranyos vagy, hogy írtál! Csak azért ijedtem meg tegnap, mert mióta próbálkozunk ( tudom nem régóta, csak 5. hónapja) nekem csak a kontroll csík jelent meg, a tesz soha. Most meg azonnal olyan sötét , sőt sötétebb lett a teszt csík, hogy csak na! :D el is tettem, lehet ilyet soha nem fogok produkálni :D Ráadásul 24-26 napos ciklusom van, és ezek szerint a 10-12. napon lenen peteérésem, de tegnap volt a 12. , és ahogy írtad a teszt azt jelzi hogy pé lesz csak!.... de bonyi a női test!!!!!
kfmares
 
 


:lol: :lol: Hát nekem se akkor volt pém mint amikor a "nagykönyvben" meg van írva.....De akkor az nagyon jó ha végre 2 csík lett!!!Akkor tessék ráhangolódni apára :lol:

annus11
 
 


Annus!

MIndenképpen! Másik ok rá, hogy ma van a szülcsinapom, és ez elég ajándék lenne nekem apától! :D
kfmares
 
 


Onlány: valóban hormonvizsgálatot csak szakorvos írhat fel, de ha elmész az sztkba vagy egészségügyi központban és elmondod a panaszodat kell hogy adjanak beutalót. Szerintem meg kellene próbálnod egy másik dokival, biztos hogy többen is rendelnek ott. Azért lenne érdemes megnézetni a hormonokat, mert lehet hogy a szülés után szépen helyreállt a hormonháztartásod és nem is kellene gyógyszer.
Pl: nekem szörnyűek voltak a hormononok, ezért kaptam clostit és babás is lettem tőle a harmadik hónapban, de sajnos elvetéltem. Utána a dokim nem akart hormonvizsgálatot csinálni, azt mondta hogy próbálkozzunk. Én dokit váltottam és amikor az új doki csinált hormonvizsgálatot, akkor kiderült, hogy javultak a dolgok odabent, mert megemelkedett a progi szintem és spontán teherbe tudok esni, de nem biztos hogy megmarad a baba. Ezért újra elkezdtem szedni a clostit, amitől tök szép lett a hormoneredményem és a 3. hónapban babás lettem. Akkor ahogy kiderült, azonnal gyógyszert kaptam hogy támogassuk a babát amit a 12. hétig kellett szednem és most már a 25. hétben járok és várjuk a drága kis Lilikémet :lol: Mi másfél évet vártunk, ami nagyon hosszúnak tűnt, de most már nem érdekel, most már csak azt számolom, hogy mennyi van hátra amikor is érkezik a mi kis drágánk :lol:
Lehet hogy neked is javultak a hormonok a szülés után, ezt csak vizsgálattal lehet kideríteni. Egyébként a laborban nem csinálják meg csak beutalóval a vizsgálatot, viszont Budán van talán a Fehérvári úton egy labor vagy magánlabor ahol megcsinálják fizetősen és nem olyan vészes az ára. Ha nem tudod elintézni hogy beutalóval megcsinálják, akkor érdemes elmenni ide. Nekem is nehezen ment annó beutalót szereznem és nekem a privát dokim mondta- aki nem tudott nekem beutalót írni- hogy van ez a lehetőség budán. Kívánom nektek, hogy mihamarabb sikerüljön a kistesó :lol:

Annus: Izából sosem elég :lol: olyan hihetetlen hogy mekkorát nőtt már. Igazi nagylány.

Nita: örülök hogy jobban van a férjed és csak óvatosan ugorjál a nagy hassal :shock: :lol:

Mi megvagyunk, tegnap főztem, ma pihizgetünk. Tegnap csinált a férjem képet rólam, hihetetlen hogy hogy nől a hasam. A szomszédok is mondják, hogy hétről-hétre látványosan növünk, de én annyira szeretem :lol: Tegnap mondtam a férjemnek hogy nem lehetne, hogy meglesz a babó, de a pocakomat is megtartom :lol: Azt mondta a férjem hogy szeret pocakosan, de azért szeretne visszakapni teljesen egészében :lol: Eleinte azt gondoltam hogy nekem nem lesz nagy hasam, hát most már látom, hogy egész szépen ki fogok gömbölyödni a végére :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Mares :lol: :lol: :lol:

annus11
 
 


Sziasztok

NEkem anno felírta a dokim a closyt vérvétel nélkül, mert a fogamzásgátló zavart be, és emiatt nem volt peteérésem. Akkor 3 hóig szedtem és az utolsó clostys hóban lettem babás, ami sajnos elment:( A vetélés után 2 hó szünet volt, aztán 4 hó closty és nem jött össze, akkor 3 hó szünet következett, és a dokim már küldeni akart vérvételre csak én nem mentem el, szedtem 1 havi clostyt és rögtön sikerült. Megjegyzem addig végig minden hónapban mentem középidőben uh-ra, és totál rágörcsöltem. Aztán abban a hónapban amikor sikerült, akkor úgy döntöttem hogy most megpróbálom uh nélkül, helyette inkább elmentünk Gratzba. És láss csodát 10 nap múlva pozitívat teszteltem. Úgy hogy csak a kikapcsolódás kellett. Most meg itt fekszik mellettem.

Lh teszt akkor pozitív ahogy Annus is írta a második csík erősebb az elsőnél utána lesz 24 óra múlva általában tüszőrepedés, és ha megvolt akkor onnantól már halványodik a csík.

Annus nagyon édes Iza baba. Jó husos:)

Nitácska jobbulást nektek.

Nálunkminden ok. Bár tegnap extra gáz napunk volt. Nóra 1,5 óránként szopizott, elég sokat sírt. Már előre féltem az éjszakától. Este 9-10-ig sírt, mire nagy nehezen elaludt és éjjel 2kor meg 5 kor kelt enni. Aztán meg reggel 9-kor. Most alszik. Gondolom a hidegfront zavarta őt is meg.

Ráadásul este a fürdések után vettük észre hogy az emeleti zuhanyzóban áll a víz, és már a hallban a parkettára csurog ki. Valami van a lefolyóval. így apa még este 10-kor a zuhanyzó tálcát bontotta ki. De majd ma tudja csak megnézni hogy mitől ázott. Aztán jöhet a burkoló. Hurrá, úgy örülök az ilyeneknek. Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Norbiról m ost azért nem tettem fel képet mert amikor ezeket fényképezte apa akkor épp focizni volt a sógoromékkal.
De most már ráparancsolok apára hogy csináljon olyan képet amin mind a négy gyerek rajta van.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


köszönöm lányok a válaszokat! Én is hasonló cipőben jártam mint Csige, és én is a 2.hóban babás lettem. Viszont, eldöntöttem, hogy nem szedem be a bogyót, míg nincs vérvételi eredményem. Sajnos, máshoz nem tudok menni sztk alapon, mert csak 2en rendelnek és épp ez a 2.dr, mert az első még rosszabb volt! Most azon gondolkodom, ill elszántam magamat, hogy visszamegyek a szülészemhez és elmondom, mit szeretnék és milyen problémáim vannak. Amúgy meg ma kezdődött a normál piri így az 5.napon és a legdurvább, hogy minimum 7napig fog tartani :(
onlány
 
 


Gabi, de a progi hiányt vérvételből állapították meg, nem? Mert nekem nem akarta a beutalót megírni, mert mi van ha helyrejöttem? Tényleg, mi van akkor ha van normál pé-m és ráclostyzok?
onlány
 
 


onlány nem nekem nem volt vérvétel egyáltalán. Eleve menszim sem volt, sem peteérés. Norculuttal hozták meg a menszim, és utána a clostyt szedtem. Vérvételre meg én nem mentem el.
Mikor terhes lettem akkor kaptam utrogestánt nehogy megint vetélés legyen.

Semmi nem történik ha rendes peteérésre szeded max annyi hogy több pete érik meg. Meg a cisták kialakulása miatt nem árt az uh is. Csak engem baromira frusztrált hogy időre kellett együtt lenni. Volt gyönyörű peteérésem a clostytól, cistám nem lett még sem akart összejönni. Csak akkor mikor már nem idegeskedtem rajta, és nem mentem uh-ra.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Tökre egyetértek Gabival. Nekem is szép tüszőket csinált, de nem jött össze, mert folyamatosan görcsöltünk rajta. És tényleg az, hogy megmondták, mikor legyünk együtt...nekem se ment! Aztán már be voltunk jelentkezve lombikra és nem foglalkoztam a témával, akkor meg elsőre összejött!

Lányok, úgy érzem, hogy egyre kevesebbet mocorog Ábel. Ez normális? Napközben nem is nagyon érzem, csak reggelente, meg esténként, mikor lefekszem. De az utóbbi - napban tök gyengén érzem. Ez ugye nem baj??

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 


kexi nekem is volt hogy szinte alig éreztem hogy mozog Nóra, ilyenkor azért már kevesebbet mozognak, vagy inkább úgy mondom hogy más jellegű a mozgásuk.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Köszi Gabi, most megnyugtatttál :D Annyi minden miatt tudok aggódni, hogy hihehetlen...

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 


Sziasztok!!!!!
HAZAJÖTTÜNK!!!!!!!!

APi már jól van de sajna olyan súllyos fertőzése volt/van hogy nekem is meg Máténak is dokihoz kell mennünk!!!!
Mátét megpróbálom anyuékhoz lepasszolni...én meg veszek maszkot....én nemmegyek sehova....nem bírom már távól tőle!!!!!!!!!!!
úgy néz ki egész júliusba itthon lesz!!!!!!
sokat kell mozognia levegőn lennie....társaságot viszont kerűlni kell míg meg nem jön a tenyésztés eredménye....ami juli.20-án várható!!!!!!!!

Gabi tegyél még te is sok sok képet!!!!!!!!!!az most tereli a figyelmem!!!!!!!!!

majd pár hét mulva meg szabad nézni Nórikát??? :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabi!
Gyönyörűek vagytok!!!!!!Ezt nem is tudom tovább ragozni :lol: :lol:

Nita!
Hurrá!!!Akkor gyógyulgasson csak szépen!!!!

annus11
 
 


Jóreggelt Csajszik!

Gabi: az egész család csodaszép, de picurkától most el vagyok ájulva.... na de mindjárt felmosom magamat :D

Annus: tegnapi szülinapozásból nem lett semmi, felöltöztem csinibe, fincsi kajaldaba "vitettem" magamat, aztán hazajöttünk, apit megmassssssziroztam, majd behorpasztott..... egyedül nem tudom összehozni, hogy terhes legyek...

NIta: örülök, hogy már párod jobban van!!!!!


Tegnap is megcsináltatm a tesztet, csak érdekességből, és most is erős a tesztcsík... akkor most az első vagy a második tesztől kellene számítani a 24-48 órát??? Bár nagyrészt mindegy, mert párom meló-őrült most, és csak hétvégére képes mindezt elfeledni, addigra meg már pá pá pá peteérés... :( le vagyok törve..... :(
kfmares
 
 


Mares!
Lehet h több napig is pozitív!Én azt hiszem h az utolsó +at kell nézni!!!Tehát még lehet h pont elkapjátok!De én csak azt tudom neked mondani h ne gondolj arra h mikor van pé és h mikor kéne!mert szerintem nem is lehet ezt így megmondani pontosan,akkor meg teljesen mindegy!1 nap is sokat számít,de még 1 óra is!!!Az egész egy pillanat műve,lehetetlen eltalálni ilyen számolgatással...erre nekem is hónapok kellettek mire rájöttem.... :roll:

annus11
 
 


Sziasztok!

Jól vagyunk, Nándi egyszer alszik éjjel 6 órát, másszor 4-et. Elég nehezen alszik el, kell neki egy óra kajcsi után, ezért 4 óránként etetem, ill. ahogy kel. Piros pöttyök vannak sajnos az arcán, hízott egy hét alatt 220 g-t, nőtt 4 cm-t születése óta. Amelyik ruhában hazahoztuk a kórházból, az most éppen jó rá.

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Nita: örülök, h férjed rendbe jött és hogy otthon van!!!

Annus: nem cserélünk cumit? az a kék szívecskés jobban tetszik :lol: . Kedvenc színem a kék:).

Mares: ne görcsölj rá!!!! úgyis akkor fog sikerülni, mikor nem számítasz rá! Nándi nekünk is akkor jött össze. Nyugi, hidd el, előbb-utóbb beköltözik az angyalkád!

Nóri és Iza nagyon tündéri!
Vendég
 


Puszedli gyönyörű formás baba Nándika!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: