Új privát üzeneted érkezett!

Határ kocsma Kép, Tb egyik legkocsmább kocsmája?

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Megjön, 99,9%. Már érzem a görcsöcskéket, sőt időnként szaladok is a pisildébe, hogy most tuti megjött, de eddig csak ijesztget.

Ok, menj, én itt leszek még egy ideig.

Régiek, hol vagytok?????

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hello. Megjöttem.

Beuka
Miért is vagyok nyugodt?

Kép
Kép
incike
 
 

 
 

Sziasztok!!Igaz,hogy csak a mult héten csatlakoztam hozzátok,de sok hasznos dolgot tudtam meg!!Csak az a baj,hogy nem igazán kapok válaszokat a kérdéseimre!!!Valahogy mindig ki hagytok!!!!DE se baj,majd én írok!!Úgy néz ki,hogy én se fogok szűlni októberbe!Sajnos!!Pedig csak mennek a napok és hónapok!!
csanita
 
 


Szerintem nem direkt hagytunk ki. Tedd fel mégegyszer ha én tudok most van időm és válaszokol Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ja már leesett, hogy miért vagyok nyugodt.De most mit idegeskedjem? Fölösleges. Én nem görcsölök és nem ilyesztget semmi, arra utalva , hogy mostanában megjönne, pedig már kéne. Mondjuk én nem várom, sőt a párom sem.Ő már nagyon szeretne babázni.

Kép
Kép
incike
 
 


Szia Csanita.
Voltál már átjárhatósági vizsgálaton?Bejelentkeztél már?
Látod azért mi nem felejtettünk ám el, csak kicsit sokan vagyunk, sokfelé.KépKépKép

Kép
Kép
incike
 
 


Miért, nyugodt vagy?
Hányadik napon vagy, a hányadikból?
Most vagy ti vagytok tyúkeszűek és elfelejtitek írni, vagy én mert állandóan elfelejtem Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szi Hajni!
Mi március óta próbálkozunk,magas prol.szint miatt nincs peteérés!Kaptam bromót attól kicsit jobb lett a helyzet,de nem az igazi!!Így most clostit fogok szedni mert meg fog jönni!!!TI mióta próbálkoztok??Ha tavaszig nem jön össze a baba akkor petevezeték átjárhatóságot csinálnak!Nem sok jót hallottam róla.de már azt se bánnám csak jönne a babó!!!
csanita
 
 


Én se sok kellemeset hallottam, de nekem még nem volt. 2003 nyara óta próbálkozunk

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Bocs, de most nem értelek.Mi volt a kérdés?Légyszi érthetően úgy, hogy felfogjam.

Kép
Kép
incike
 
 


Nekem csináltak.
Hát nem esett jól, de mindent a cél érdekében.KépKépKép

Kép
Kép
incike
 
 


Neked mi a probléma amiért nem jön a baba???Nem is gondoltam volna hányan járunk ilyen cipőbe!!!Sokszor,ahogy olvaslak benneteket irigylésre méltó ahogy a dolgokhoz álltok!Én néha magam alatt vagyok!
csanita
 
 


Csanita
Ezt most kitől kérdezed?

Kép
Kép
incike
 
 


Hajnitól kérdeztem,de szívesn fogadok minden infót!!Incike!!Szép vagy az esküvői képen!!Mióta vagy férjnél??Bocs ha már írtad!
csanita
 
 


Tőlem bibibibi

Nem tudjuk mi a probléma, még nem voltunk orvosnál, nyárra tervezzük, amikor már beköltözünk az új házba. Remélem addigra összejön és nem kell mindenféle vizsgálatokon végigmennünk.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ami a képen van az az új házatok??Épitkeztek??Merre??Most aztán adtam kérdéseket!!
csanita
 
 


Csanita
1 éve 6 hónapja és 11 napja.

Kép
Kép
incike
 
 


Ez már megint az enyém Kép. Asssszem.

Igen az az új házunk. Tatabánya-Kertvárosban építjük. Igazad van az építkeztek kérdéssel, időnként úgy néz ki, mintha bomba támadás érte volna Kép. Ma csak kétszer estem hasra a hülye padlók miatt Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Vkhajni
Egy része a kérdéseknek a tied volt, a másik része az enyém.Ráadásúl mi nem is építkezünk.
Ugye azért nem haragszol, hogy válaszoltam a hozzám feltett kérdésre.KépKépKép

Kép
Kép
incike
 
 


Hajni
De legalább hamarosan beköltözhettek!Annál nincs jobb érzés mint saját lakásba beköltözni!Mi augusztusba lesz 3 éve,hogy saját lakásba lakunk!!Nincs annál jobb!!
csanita
 
 


De igen, teljesen meg vagyok sértődve KépKépKép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


És nincs annál rosszabb mint feladni a szabadságot a szülői ház kedvéért.
Na jó, ennyire nem siralmas, de szerintem szörnyű érzés. Végre férjhez megyek, végre a magam ura vagyok és akkor kitalálok ilyen hülyeséget Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szerintem is tők jó,ha az embernek saját lakása, háza van. Ott nem dirigál senki, hogy most ezt csináld meg azt. Mindenki beossza az idejét és a párunkon kívűl nem kell senki máshoz igazodni.

Kép
Kép
incike
 
 


Mi laktunk eggyütt párom szüleivel.Nagyon szeretem őket sose volt semmi gond velük,de szerintem külön a legjobb!Nem kell alkalmazkodni senkihez!
Incike!Ti külön laktok??
csanita
 
 


Igen.
Hála az égnek soha nem kellett együtt lakni semejikünk szüleivel.Nekem is már 3 éve saját lakásom van, így probléma megoldva.KépKépKép

Kép
Kép
incike
 
 


Tudjátok, hogy hogy irigyellek benneteket? De nem sokára jóidő lesz, kivisszük az egyszemélyes ágyunkat és ott fogunk aludni legalább hétvégén. Kép Ez életem leghosszabb tele, pedig novemberben még javában csináltuk a tetőt.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Helló!
Hú ez tök jó volt: ahogy így elbeszéltetek egymás mellett és nem lehetett tudni kinek ment a kérdés.

Hajni: sajnálom, hogy meg fog jönni. Kép

Inci: arra gondoltam, hogy azért nem vagy ideges, mert nem tudom hogy mi az oka, de úgy néz ki csak én fohom fel ilyen tragikusan a dolgot.

Helló Csanita.

Hajni ez tetszett:
"hol vagytok régiek"!
Én most nyálzok egyet!

Kép
Kép
beuka
 
 


Figyeld meg hipp-hopp itt lesz az idő és lehet költözni!És biztos jön is majd a baba!!Szombattól kezdem szedni clostit!!!Szorítsatok nekem/nekünk!!!Már csak a babóca hiányzik a lakásból!!Ott áll üresen a szobája!!
csanita
 
 


De hát ha egyszer nagyon eltűntek. Már teljesen vén rókának érzem magam itt Kép.

Különben úgy néz ki holnap még nem jön, mert nem tudom emlékeztek e szoktam nézni, hogy ki vagyok tágulva alul. Na most ma még nem. De ugye nálam bármi lehetséges Kép. Bizakodom ám nagyon pedig most olyan aranyosak vagytok és nem bíztattok. Gondoljátok egyedül is jó nagyot tudok esni Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Persze hogy szorítunk, mi mindenkinek szorítunk. Egész nap csomóba van az ujjunk Kép. Hozd a híreket, hogy mi van Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni most az a baj hogy mondjuk, vagy az a baj hogy nem???

Csanita! Nekem egyből felírta a clostyt az orvos. Te mit szedtél előtte?

Ja és
10/28

Kép
Kép
beuka
 
 


Szia Beuka!
Én még új vagyok itt,múlt héten jöttem!Szép vagy a képen!!!MIT fogsz fel tragikusan??Bocsi ha már leírtad,már nem bírom követni ki mit írt.Mióta szeretnétek babát??
csanita
 
 


Beuka
Én azért nem idegeskedem , mert tudom, hogy nincs semmi bajom.Én már túl vagyok a vizsgálatokon.Így nyugodt vagyok.

Hajni
Te ilyenkor ki szoktál tágulni?Én mindíg beszűkültem.

Kép
Kép
incike
 
 


EGyébként tényleg:
JUCA, NOLINA, ZAFÍR, BABA, POCIKA, NORI, LOLITA, CARLOS, KATA és a többiek HOL VAGYTOK???Kép
Cirmike igazoltan van távol, Ő siel.Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Az a jó, ha szépen csendben izgultok értem és nem tömitek a pici bucim, hogy de tudi meg biztos meg minden, én meg jól beleélem magam (hiszek mindenkinek) aztán kopp. Na értitek?

Amikor este mosakodom, szoktam érezni, mintha nagyobb lenne a luk, szóval nekem kitágul, hogy ki tudjon jönni a sok sok......
Beljebb nem szoktam nézegetni, pedig azt mondják ilyenkor a méhnyak is kinyílik

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Juca is igazoltan van távol, mert miattam sikeresen elrontotta a gépét, és várja a párját haza. Vagyis nem miattam, azt írta hogy nem állt fel a rendszer miután telepítette az MSN-t Kép. Mondtam neki hogy simogassa tovább, de nem hallgat rám Kép. Inkább megvárja a párját hogy az simogassa Kép. De azt ígérte hogy amikor jön duplán szekálhatom, úgyhogy már készülök Kép.
Jajjjj, neked Juca Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Csanita hát ez az, hogy én fogom fel tragikusan a dolgot, pedig még nem próbálkoztunk "csak" 4 hónapot, ami hozzátok képest kevés. de nekem illetve nekünk már ez is nagyon sok, és elkeserítő...

holnap veszek egy termékenységi tesztet. A hőmérő szerint van peteérésem.

Inci ez igaz. legalább tudod, hogy nincs semmi bajod!!

Kép
Kép
beuka
 
 


Hajni
Én majd szép csöndben izgulok érted.

Kép
Kép
incike
 
 


köszönöm Incike. Csak nehogy az legyen hogy szép csendben megbeszélitek mint a multkor KépKépKép, hogy Hajni most ne figyelj ide Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szerintem ma utoljára szólok.
A PG nem mutatott egyértelmű eredményt, úgyhogy újra próbálom.
Jó éjszakát mindenkinek (és jó "szorakozást")!!!

Üdv:
BeA
10/28

Kép
Kép
beuka
 
 


Jó éjszakát neked is!
Próbálkozz csak, de csak kevés nyálat rakjál rá, úgy biztosabb hogy az igazat mondja Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ne félj nem fogjuk megbeszélni.
Így nem nem is tudsz majd róla.KépKépKép

Kép
Kép
incike
 
 


Beuka!NEM KELL IZGULNI/JÓ,HOGY ÉN MONDOM/ANNÁL ROSSZABB!MI "CSAK" EGY ÉVE PRÓBÁLKOZUNK!!hOSSZÚ IDŐ!Nekem azért csak most írta fel a doki clostit mert előtte bromit szedtem és azt gondolta hátha le megy a magas prol.szintem és lesz peteérés.De nem lett jó az eredményem így most lépünk tovább!Fel a fejjel,és nem csüggedni!!Én is ma vettem tesztet,bár most megjött,nincs mit néznem!!Nálad mi a probléma?Voltál orvosnál??
csanita
 
 


Jó éjszakát Beuka.

Kép
Kép
incike
 
 


Én is jó éjszakát kívánok mindenkinek!!Holnap nem jövök mert dolgozom este 10-ig,Majd szerdán!!
csanita
 
 


Várunk.

Szerintem én is mindenkinek jó éjszakát, lassan leragadna a szemecskéim Kép.

Holnap délelőtt leszek

Puszi
Hajni 26/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok. Mindenkinek jó éjt. Én valószinű csak 21h körül leszek fent, mert 20h-ig dolgozom.

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok lányok!!
Jó sokat beszélgettek tegnap este , sajnos nekem otthon nincs netem csak itt a munkahelyen netezek!!Kép
Beuska én is drukkolok neked, biztos összejön a babó, és a szoba nem marad üresen!Kép

Hajni!
Ugye nem jött meg??Kép

Intézed a papirokat??Mekkora hó van felétek??

nicola
nicola79
 
 


Helló

Csak pár centis, de minden szép fehér Kép. Nemsokára jön értem apu és visszük be a papírt. Ha meg nem akkor holnap bemegyek.
Még nem jött meg, de ma nagyon rosszul voltam mikor felkeltem. Iszonyúan görcsölt a hasim, meg hányinger, meg szédülés. De lehet hogy csak attól hogy megy a hasam. Mondjuk most már egy pár napja megy, meg menzi előtt mindig szokott. Szóval még nem jött meg, de szerintem csak órák kérdése Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: