Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szoszi!
Így ismeretlenül is jót nevettem rajtad.Kép Remélem nem haragszol.Kép
Én kb. 2 hónapja jártam így, de hűtőmágnessel szerencsére sikerült kiszedni a merevítőt.Kép
Legközelebb ne fizess a szerelőnek, hanem jussak eszedbe.
Persze nehogy azt hidd, hogy könnyen ment, mert először a mágnest is beleejtettem.Kép Inkább nem részletezem, hi-hi.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


HurkiKép!
Szortelenites fejtegeteset Neked szantam, nem HuminakKép. Csak elirtam, most latom.
El is felejtettem Neked mondani, hogy azt almodtam, hogy Neked allatira konnyu es gyors szulesed volt.

BesztiKép
Aaaaaa, a ferjem totalisan alkalmatlan erre a celra.Felvetettem mar mint otlety, de elsapadt. De ha az o arcara gondolok borotvalkozas utan, talan jobb is igy.Kép

KataKép
Nevess nyugodtan. Ezt a magnes nem tudta mar elintezni, mert a vizszivattyuban volt...Kép

szoszi
szoszi
 
 


Marcsi: adj halat az istennek, hogy neked ott nincs szor...Kép

MOndjuk en az egesz tajekot nem borotvalnam le szuleshez, nekem legalabbis valami borzasztoan tud utana szurni, de az a kis tizforintosnyi resz ami nekik kell...Kép

En mar most se latok semmit a hasamtol, ma reggel volta kozminal, fazont is gyantazott, eleg erdekes volt igy beigazitani a bugyitKép

orsoly
orsoly
 
 

 
 

Szoszi ja en ne hari, fejemben van am a kepviselo-recept, csak lusta diszno vagyok, de igyekszem begepelni mielott megszulszKép
orsoly
 
 


HurkiKép
Szerintem jobb ha a pároddal leborotváltatod előtte, mintha a szülésznő szárazon borotvál.
Én is mint Orsi állandóan borotválom a beavatkozások miatt( lombik, méhszájvarrás), és úgy tervezem, hogy később is a párommal elvégeztetem a piszkos melótKép, ha majd nem férek hozzá.Kép De SzösziKép ötlete sem rossz, hogy tükörből lekapni a szőrt.

SzösziKép
A melltartóból nem hiányzott a merevítő ? Megnéztem volna a mosógépszerelő arcát. Pedig már biztos készült a Calgonos dumával, hogy miért nem használodKépKép

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Én is már csak a tükörből látom magam Kép vagy még úgy sem, a borotválást azt hiszem apára bíznám Kép, de abból meg az sülne ki amit már ilyenkor nem szabad Kép Korábban amig elértem csináltam magamnak na de most olyannak érzem magam mint egy ősember Kép

Nem tudom eldönteni mi az a méhösszehúzódás, keményedés? Fáj? mert nem a nagy mocorgás gondolom, bár már néha kezd kellemetlen lenni a nagy ugrabugra. Kép

Szöszi, drága vagy, neked legyen igazad! Kép
De a krém az elég durva vegyszer ahhoz, hogy pont ezen az érzékeny részen kísérletezz vele, vagy már kipróbáltad máskor is?

Hurki
hurki
 
 


Sziasztok Lányok!

Hurki,
Engem a szülésznő borotvált szülés előtt, elég kellemetlen volt az a száraz borotva, de ki lehetett bírni. Engem nem szúrt amikor nőt a szőr, de olyan furcsa érzés volt, amíg ki nem nőtt (én még sose borotváltam le). Az a baj, hogy nem csak a gát környékét borotválják, hanem kicsit följebb is.
Én is apával akartam borotváltatni, de nem vállalta.
Szerintem rábízhatjátok magatokat a szülésznőre!!

Szegény kisfiamtól ma végleg megvontam a cicit!
Szerettem volna, addig szoptatni, amíg Ő akarja, bár még tejcsi is lenne, de már elszív tőlem mindent. Már most sem jók rám a terhesség előtti melltartóim.

2-3 hónapja megkérdeztem a védőnőt, hogy tudnám lassan leválasztani. Erre az volt a válasza, hogy csak drasztikusan. Sokat nem segített!!
Én viszont szép lassan lecsökkentettem a szopik számát, így a cicim se durrant be. Egy hete már csak reggel kapott!


Puszi mindenkinek
Hóvirág
Hovirág
 


Sziasztok, jó kis téma...
Nekem ez a borotválás-szörtelenités a gyors szülés miatt teljesen kimaradt. Amikor itthon elment a magzatviz én kiszaladtam a wc-re,hogy a vége oda jusson, akkor néhányat kaszaboltam a lábamon, de ez talán csak a lelkivilágom megnyugtatására volt jóKép
Amikor meg a kórházba értünk már 2 perces fájásaim voltak, egyenest a szülőágyra raktak,még átöltözni sem tudtam csak azonnal nyomni...
De mivel csak 36 óráig voltam bennt, igy egész elviselhetö volt, plusz tényleg senkit nem érdekelt a világon,hogy mennyi ször van rajtam...

Doris, köszi,hogy örültél nekem, jól vagyunk, Ádámom 10 hónapos, vacak és huncut de imádnivalóKép
Gagyog,mindent eszik ügyesen amit kinálok neki, már a darbossal is tökéletesen boldogul. Egy kézzel végigmegy bútorok mellett, de önálló járásra még nem kiváncsi.

Na, megyek éppen etetem.
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Hóvirág!

Azt kell mondjam, hogy te ezerszer okosabb voltálKépKép, mint a védőnőd.Kép Mi okod lett volna drasztikusan elválasztani? Az csak akkor lett volna szükség a drasztikus módszerre, ha neked valami miatt hirtelen szopi nélkül kellett volna hagynod (pl. sürgős több hetes kórházi beavatkozás, ami miatt nem lehet szoptatni). Egyébként pedig az elválasztással is követni kell a természetes elválasztódás menetét, azaz szép fokozatosan csökkenteni kell a szopik számát, ahogy te is csináltadKép. Ezzel két dolgot is segítesz: 1. ő sem érzi, hogy anya valamit elvett tőle, egyik napról a másikra, érthetetlenül (büntetésből?) 2. megóvod magadat is a kellemetlen következményektől: nem fog a melled túltermelni, túlfeszülni, egy esetleges mellgyulladásról nem is beszélve.

Szoszi!

Kár...
Pedig Hurki észrevétele tökéletes (bár tudom, hogy neketek sem ajánlott): határozottan összehozóKépKép egy ilyen rész "páros" leborotválása...
Egyébként nem vagyok benne biztos, hogy én nem tudnám megcsinálni magamanak: nem kell az egész szeméremszőrzetet leborotválni, bőven elég a gáttájékot.

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Sziasztok Lányok! Kép

Elég régen jelentkeztem megint, mert nem voltam netközelben.De most vagyok, és most jöttem a 12. heti UH-ról. De most aludt a kis lurkó, nem rúgkapált úgy, mint a múltkor.6,57 cm-es.Eddig minden OK vele.
Én viszont voltam a körzeti orvosnál, mert még mindig köhögök, főleg este, éjjel, és reggel, ha vízszintesben vagyok.Nem írt fel semmit, csak valami reflux-ot emlegetett, hogy ez terhessé alatt elég gyakori betegség.Ti hallottatok erről valamit, meg hogy mit lehet ellene tenni?Aki igen, az írjon valamit légyszi. Egyébként nem tudott pontos diagnózist adni, így beutalót írt a gégészetre. Bár azt is mondta, hogy ott se tudnak majd sokkal többet, mivel rtg-ezni nem lehet...
Egy másik dokinál is voltam előtte, az meg olyan gyógyszert írt fel, ami már több hónapja megszűnt létezni, ill. terhesség alatt nem is adható!
Na, így bízzon meg az ember az orvosokban!!!
A gyógyszertárban ajánlottak köhögésre egy szirupot: Theiss-lándzsás útifű szirup, amire a doki nem mondott semmit, hiába kérdeztem, hogy szedhető-e.
Ha valakinek hasonló problémája volt már, vagy csak egyszerűen tud valami megoldást, vagy hogy szedhető-e ez a szirup, akkor írjon nekem itt a fórumon! Kép Előre is köszi!
Babóca
babóca
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy beleszólok.
Babóca, neked szeretném írni, hogy ezek a tünetek jellemzően allergiás, asthmás eredetre utalnak. Talán egy tüdőgyógyászt, tüdőgondozót kellene felkeresni. Tapasztaltból mondom. Én kb. fél évig járogattam így a háziorvoshoz, szedegettem a köptetőket, köhögéscsillapítókat, hasztalan. A végén már fulladásos rohamaim voltak. Így jutottam el egy kórházba, ahol kifejezetten tüdőbetegségekkel foglalkoznak. Ma már semmi gondom, belélegzőport használok, ami tágítja a hörgőket, rendesen kapok levegőt, nem kell köhögnöm állanódan. Kitanultam az ilyen jellegű betegségek csínját-bínját! De kínkeserves hónapok vezettek idáig. NE hagyd, hogy lerázzanak. Igenis vizsgáltatsd ki magad. A tartósan oxigénhiányos állapot a babának sem tesz jót, viszont vannak szerek, amelyek a terhességben is használhatók. Ennyit szerettem volna.
Gratulálok minden kismaminak! Kép
V.
vera77
 
 


Babóca, én is voltam az elején dögrovin, és én is lándzsás utifű szirupot ittam, viszonylag iható, és nekem használt is, és semmi bajom nem lett tőle sőt meggyógyultam. Van még egy homeopátiás szirup nekem förtelmes volt az íze. És vAn még egy spray amit ajánlottak hogy nagyon jó orrba is meg torokra is sokaknak használt (én a cora kajáldájának közepén próbáltam ki majd egy pillanattal később -élő ellenreklámként- kidobtam a taccsot tőle Kép)Ezek mind betegségre jók. Ha allergiás eredetű a köhögésed akkor nem ezeket a szereket kell hazsnálnod, tényleg jó lenne allergiavizsgálatra menni, mert a nagy és sűrű köhögés -nem akarlak riogatni de- a méhszáj kinyílásához vezetHET.
HUrki
hurki
 
 


Sziasztok Csajok,

MIvel tudom, hogy Ti igencsak szakavatottak vagytok a témában, ezért kérdezlek Benneteket a következőről: az Utrogestant és a Bromo-t meddig kell szedni terhesség alatt? Azt tudom, hogy a 12. hétig, de a terhesség 12. hetéig v. a babó 12 hetes koráig (ami ugyebár a trehesség 14. hete). Nem szeretném se túlszedni, se előbb abbahagyni egyiket sem.
Köszönöm, hogy segítetek.
Szép napot!
Kíra
kíra
 
 


Szia Kíra! Kép
Nekem is kellet Utrót szedni, nekem azt mondta a doki, hogy a terhesség 12. hetéig kell szednem, aztán 4-5 napig csökkenteni az adagot, majd abbahagyni. Hirtelen nem szabad.
A Bromot nem tudom, azt nem is ismerem.
Babóca
babóca
 
 


Kíra, a bromót is a terhesség 12.hetéig "kell" szedni, de ez sincs kőbe vésve, nem tudom mi az adagod, de ha pl: napi 1 akkor folyamatosan csökkented félre majd negyedre és utána hagyod el. 1-1 hétig ajánlott a csökkentett adagokat szedni, de van aki eltéveszti (szerénységem Kép ) és akkor sincs semmi baj.Dokit kérdezd meg, emrt ő tudja milyenek a hormonjaid.

Képzeljétek ma reggelre kibújt a bölcsességfogam 2 csücske is. Úgy örülök neki! Kép

HUrki
hurki
 
 


Sziasztok! Kép
Voltam már gégészeten, arcüreg rtg-en (persze még a terhességem előtt 1-2 hónappal), voltam kétszer allergia-vizsgálaton is, mert októbertől januárig szinte egyfolytában náthás voltam.De akkor egyáltalán nem köhögtem.
Voltam vér és vizeletvizsgálaton is, ott is minden rendben volt.
arcüreg rendben, orrváladék vizsgálat rendben, allergia negatív mindkétszer...
március végén megint elkapott a nátha, aztán elmúlt, aztán április közepén jött a köhögés.
Ekkor már ott lapult a babó a pocimban. Írt a doki gyógyszert, beszedtem, de így is beletelt 3 hétbe, mire jobban lettem.
Ezután 2 hét, mondjuk úgy tünetmentes állapot következett, majd újra elkezdtem köhögni...és ez tart még most is.
Na, ez a rövid történet...
És akkor hová kellene még mennem kivizsgálásra? Már én érzem magam hülyén a dokinál(pl a körzetinél),mert ma harmadszor mentem vissza hozzá ugyanazzal a panasszal,amire egyszer írt gyógyszert, aztán kétszer meg elküldött, hogy már lecsengőben van a betegség, legyek türelemmel, és pihenjek...ezért ültem sort kétszer 2 órát.
Bocs, hogy most ilyen hosszan írok, de kicsit kiakadtam az orvosokra ma!
Hát ennyi.
Azért köszi, hogy meghallgattatok.
Babóca Kép
babóca
 
 


LányokKép
Elköszönök egy vagy két hétre még nem tudom pontosan, mert hazautazunkKépMindenkinek minden jótKép
EdikeKépMarcsiKép
Nem volt időm irni Nektek de majd hivlak otthonrólKép

Puszi: Doris
doris
 
 


Babóca, az allergiatesztjeim nekem is negatívak lettek, de az orvosm szerint mégis valami allergén okozza a tüneteket, ami itt van nap, mint nap a környezetemben. Ki lehet vizsgálni. Valahol Bp-en végeznek az általános allergiateszteken (parlagfű, házipor, stb.) kívül másfajta vizsgálatokat. Már nem vagyok képben, mert én nem mentem el. Mindig halogatom, mert azzal a minimális kis belélegzővel jól elvagyok, és úgysem tudom elkerülni, bármi is legyen a probléma okozója. Persze nem biztos, hogy nálad is ez a helyzet, csak azért tudd, hogy a hagyományos vizsgálatok nem mindig derítik ki a tünetek okát. Vigyázz magadra! Kép
V.
vera77
 
 


Babóca!

Bocsi, hogy beleszólok, de a tüneteid alapján arra bíztatnálak, hogy keress fel egy ayurvéda orvost, vagy mélyedj el magad kicsit az ayurvédában( ősi indiai orv. tud.), szerintem segíteni tudna neked. Egy ún. kapha egyensúlytalanságra gondolok nálad, amit a terhesség még egyre inkább fokozhat. Bár terhesség alatt nem ajánlott a túlzott fűszerezés, azt ajánlom, hogy használj az ételeid ízesítéséhez több csípős fűszert(paprika, bors, gyömbér), illetve kerüld a hideg dolgokat, a nehéz, olajos ételeket, és frissen főzött meleg ételeket fogyasszál addig is , míg eljutsz egy szekemberhez. Tartózkodj, sétálj, többet a napon( majd ha kisüt), mert ez a párás, hűvös idő gondolom csak ront a helyzeten. Ja, és jó lenne egy kicsit mérsékelni az édességek, tészták , zsírok fogyasztását, helyette salátákat, grapefruitot egyél, borsmenta teát, tonikot fogyasszál! A gabonák közül az árpát és a kölest részesítsd előnyben.
Mielőbbi javulást, gyógyulást kívánok!

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Vera Kép
Köszi minden infót, és azt is, hogy így aggódsz értem...
Ígérem vigyázok magamra(magunkra)Kép
Csak az a baj hogy allergiavizsgálatot sem csinálnak akkor, ha terhes az ember...
De most elkezdtem ma reggel szedni ezt a lándzsás útifű szirupot.Azt írja a papírja, hogy 4-5 napos kúra után már észlelhető javulás!Nagyon bízom benne!Majd jelentkezem, hogy használt-e.
És mégegyszer köszi.
Babóca
babóca
 
 


Gerika Kép
Neked is köszi a jótanácsokat!
A salátákat és a frissen főzött sokzöldséges leveseket imádom, és eszem is.
Édességet meg egyeltálan nem kívánom, pedig terhességem előtt egy ültő helyben képes voltam megenni egy egész tábla csokit is.Kép
Mióta terhes vagyok, csak 1-2 túrórudit ettem, azt se mostanában.Igyekszem megfogadni a tanácsodat.Köszi.
Babóca
babóca
 
 


<font color="ff6000">Kedves mindenki!
Boldogan csatlakozom hozzátok,ugyanis 3 napja kiderült,hogy van egy 1hónapos pocaklakóm!Feszül a hasam,olyan ,mintha mellbe vágtak volna,de amúgy minden oké,remélem,az is marad!Találtam egy kazettát,amin relaxáció van,fel lehet venni vele a kapcsolatot a babával,nagyon szép,megnyugtató meditáció,ha érdekel valakit,megadom az infókat!
Mindenkinek nagyon szorítok,hogy szerencsésen megérkezzzen a gólya!Ti isztok kapuccinót?
sok puszi
Ildi</font>
ildi10
 
 


IldiKép
Gratulálok a pocaklakóhozKépKépKép Én iszom minden reggel egy Nescafe capuccinot, amit már reggel követelnek is a lurkók, amikor felkelek.KépKép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Köszi ,cat,aranyos vagy!Hát én is gratulálok neked ,ez egy csoda!!!
ildi10
 
 


IldiKép

Gratulálok a babóhoz és kívánok hozzá nagyon sok boldogságot!KépKépKépKép
Nekem is azt mondták, hogy cappuccinot lehet inni, kb:2-3-at/nap.Az nem káros.
Viszont képzeljétek, amióta pocilakó "megszállt" Kép engem, azóta nem kívánom a cappccit sem meg a tejes kávét sem. Eszembe sem jut! Kép Persze a vérnyomásomnak néha kellenne...KépKép
Kriszpy
kriszpy
 
 


Sziasztok,

Babóca, Hurki, köszönöm a válaszotokat.
Kellemes hétvégét mindenkinek Kép

Kíra
kíra
 
 


Ildi Kép
gratula a babához. Jó pocaknövesztést Kép

Ma voltunk a védőnéninél Kép Még mindig egy tündér. Elővette a doplert is, de mondta, hogy kicsi az esélye, hogy mindkettőt megtaláljuk, mert még kicsik, és könnyen elúsznak előle. Az egyik baba szívhangja lett csak meg, a másik viszont folyamatosan rugdosta a doplert Kép így őt is egészségesnek nyilvánítottuk Jó volt hallani, ahogy mocorogtak.

Lányok Kép
Mi ez a pangás itt? Nem lehettek kint, hiszen folyamatosan esik az eső... vagy csak nálunk????? Kép

Még egy röpke kérdés:
milyen a keményedés? Mit érez akkor az ember? Nekem a pocim sokat fáj,de a doki szerint azért, mert érzékenyebb és jobban érzem, amikor a nő a méhem. Néha viszont aggódom, hogy lehet, hogy keményedés, csak én nem tudom, hogy ez az.

puszi.
Orsi + 2 Kismaczkó
15+2

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi, keményedésre is rá fogsz ismerni, az egész hasid olyan lesz mint a beton, feszes kemény dinnye. Az amit még most érzel valszeg a méhtartószalagok nyúlása feszülése, a méh növekedése. Teljesen természetes, hogy érzékeny a pocid, nekem is az volt. Ezt majd felváltja a rugkapálás, aztán a keményedés, amit majd a vége felé a méhösszehúzódás követ. Eddig én sem tudtam mi is az. Na este felébredtem rá. Mostmár tudom milyen. A keményedések miatt sem kell ám aggódni, az is természetes. Ne izgulj!
Pusz Hurki
hurki
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Keményedés magában nem baj, ha nincs túl sok, de a lényeg hogy a méhszáj zárt legyen.

Ellenben én ma voltam uh-on és a méhszáj/méhnyak 1 ujjnyira nyitva van. Baba 3600 gramm. Doki szerint nem húzzuk terminusig. izgulok nagyon. mikor?

Marcsi (39+1)
marcsiria
 
 


MarcsiKép

Nem mondtad a dokinak, hogy ezt Te tudod, mert most hetvegere tervezed....Kép Nem tudom kinek mennyire jottek be a josolt sulyok (anyukak nyilatkozzatok!!!), de ezek szerint nem lesz kicsi a babad!

OrsolyKép
A Te lelkeden fog szaradni, ha nem eszek kepviselofankot a szulesig!!Kép A gyereknek is megmondom majd, hogy Te voltal az a neni aki miatt nem...Kép

OrsiKép
Szerintem is ra fogsz ismerni a kemenyedesre (remeljuk minel kesobb). Ez szerintem "csak" erzekenysege meg a pocidnak. Mikor dobsz mar egy kepet, hogy lassuk mekkora vagy?

Udv az ujaknak, legyen kellemes terhessegetek es egeszseges kisbabatok a vegen!

szoszi

Megyek, mert kiraktam a hozzavalokat a fozeshez es adtam nekik jo fel orat, de nem csinalodik meg semmi magatol...Kép
Megint rossz alapanyagokat vehettemKép
szoszi
 
 


Haliho!

Szoszi, jajj nekem, ossze kell kapnom magamKép Hayn hetem is van meg?Kép

Sulybecsles: nekem szules napjan az uh 4500 grammra becsulte, kicsit se kaptam rogvest infarktustKép Aztan uh-s doki megnyugtatott, szerinte "csak" 4 kilo korul vanKép Neki lett igaza (3950gr)Kép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok! Kép

Régen jártam erre, olvasni sem tudtam, mert anyukáméknál voltunk néhány napig, tegnap anyósom volt itt, ma pedig vendégek voltak.
Ha jól láttam Marcsi még nem babázik, drukk megy továbbra is. Kép
Cat! A régóta igérgetett képek. Kép Igaz már nem a legfrissebbek,de ilyen büszke magára a fiam, hogy már tud ülni. Kép És általában ilyen vidám, huncut baba. Kép

Puszi!
Andi

Ui. Bocsi, három lett, nem tudtam választani. KépKépKép
andi28
 
 


A fenébe, de béna lett. Bocsi.
andi28
 
 


Sziasztok!Kép

Marcsitól 23 óra 24 perckor jött az sms, hogy elfolyt a magzatvíz!!!

Puszi, Edi
edi
 
 


AndiKép
Igazi huncut kisfiú PéterKép Nem csoda, hogy leveszi a nőket a lábáról!Kép

EdiKép
Köszönjük a hírt Marcsiról. Rettenetesen izgulok érte, sokat gondolok rá!

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Kép Kép Kép
Edi Kép Köszi az infót Kép
megint egy on-line szülés lesz Kép Ha valaki tud valamit, akkor ne tartsa megában Kép
Nagyon drukkolunk nekik Kép

Andi Kép
Nagyon szép a kiskölök Kép

Orsi + 2 Kismaczkó
15+5

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!Kép

Akkor ez tegnap este volt??? Lehte, hogy mar babazik?

EdiKép Veletek mi van? Pont ma gondoltam, hogy rakerdezek miert ez a nagy hallgatas?

TobbiekKép? Olyan lusta lett az oldal....Kép

szoszi 34+1
szoszi
 
 


Marcsiról semmi hír, már lerágtam az összes körmöm.

Szöszi!Kép
Soma múlt héten beteg volt, többször is magasra felszaladt a láza, hűtőfürdőznünk kellett, a gyógyszerétől pöttyös lett, szóval ment a szokásos műsor, de már nem akartalak ezzel fárasztani titeket.

Veled minden rendben? Csökkentek a keményedések? Nekem félidőtől Gynipralt kellett szednem, az sokat segített. Te mit kaptál?

A súlybecslésről. A csütörtök esti uh szerint Soma 2700, Sára 2400. Péntek délelőtt megszülettek: Soma 2280, Sára 1490. Ennyit ér. Bár ikreknél állítólag nehezebb méricskélni.

Andi!Kép
Édes a kisfiad.Kép Látom ő is rendesen körbe van pakolva játékokkal. Nálunk mindig olyan kupi van, nem is értem két ilyen pici gyerek hogy tud ekkora felfordulást csinálni.

Orsoly!Kép
Köszi a múltkori kajálós tanácsokat, próbálkozunk a falatkákkal, élvezik is, de sose esznek annyit, hogy ne kéne utána bébikaját is adni.

Cat, Orsi!Kép
Le vagyok maradva, mekkorák a pöttömök?
Cat, csak valami hírfoszlány rémlik, nálatok két fütyis lesz?

Dorisék itthon vannak, de csak egy hétre tudtak jönni, nagyon sűrű a programjuk, próbálnak mindent intézni amit kell.

Pusz, Edi
edi
 
 


Ma reggel 4,50 perckor megszületett Marcsi Leventéje 3530 grammal és 55 cm-rel!KépKépKép

Óriási gratula Marcsikának!!!KépKépKép

Edi
edi
 
 


Marcsi!!!Kép
Gratulalok es jo egeszseget kivanok!!! Ugyi voltal, minden osszejott!!! Jol saccoltak a sulyat, betartottatok a kinezett hetveget!Kép Le a kalappal!

Jeeee, es most latom, 5 ora volt tokkal vonoval az egesz szules???

szoszi
szoszi
 
 


Nagy nagy gratula Marcsinak és Levikének is, ő is megdolgozott KépSok tejecskét és jó egészséget kívánunk nekik!
Szöszi...jujuj listaelsők lettünk!!! Kép
hurki
hurki
 
 


Gratulálok Marcsinak, és sok boldogságot a kis családnak !!!KépKépKépKépKép

HurkiKép,SzösziKép
Ne izguljatok, most könnyű szülés széria van, mert HuminakKép és MarcsinakKép is gyors szülése volt. Álljatok csak be szépen a sorba!

EdiKép
Nem csoda, ha a 2 picur mellett nem tudsz sokat netezni. Remélem Soma már jobban van!

Két tökösünk lesz a legutóbbi UH szerint. Már a 22. hetet tapossuk. Szerencsére jól vagyok, bár most ezt a nagy nyári meleget én annyira nem várom. Azt hittem jó kis hűvös kismama-nyár lesz!Kép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Cat, ma én is olyan izzadósra vettem Kép és lesz ez még melegebb is. 22 hét hű veled is rohan az idő Kép
Hogy van a méhszájad, tud nyílni vagy a varrás teljesen megakadályozza? Sokat pihizel? Addig vásároljatok ameddig fittebb vagy, én már most nem szívesen mennék boltról boltra. Hurki
hurki
 
 


HurkiKép
Köszi az érdeklődést. A múlt héten eladtuk a lakásunkat, és most nagy lakáskeresésben vagyunk, aug. végéig kell kiköltöznünk. Én vagyok a kordinátor, itthonról a gép elől, mert a párom dolgozik.KépKép Egyfolytában csörög a mobilom, mert hivogatnak az ingatlanosok.KépKépKép

A babaholmi megvételét azért nem tudjuk nagyon siettetni, mert nem tudjuk még hova költözünk, és addig nagyon gyerekszobát sem tudunk tervezniKépKép A vásárlást azért egyszerűsítem, sokmindent interneten rendelek, amit már korábban kinéztünk (babakocsi, gyerekülés). Szerencsére van a közelünkben egy bababolt, 5 perc sétára, és ott tudok Prince Oliver bodykat, babafelszerelést venni, oda mindig becsábulok, így van már egy kis gyűjteményem. A nagyobb baj az, hogy téli rugik még nincsenek.

A varrás szerencsére jól tart, de azért fáradékony vagyok. Nem is csodálom, hogy nem lenne kedved járkálni, azt hiszem nekem sem lenne már nagyobb pocival, meg 30 fokban. Én is izzadok mint egy lóKépKép

Virágnak szerdán punkció lesz, szorítsatok nagyon neki !!!!!!

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Sziasztok!

Gratulálok Marcsinak és a kislegénynek, nagyon ügyesek voltak!Kép
Én is ilyen gyors szülést szeretnék majd!Kép

Látom nem vagyok egyedül a meleg okozta kellemetlenséggek kapcsolatban. Mi lesz még később, amikor majd 30 fokra vagy még feljebb száll a higany szála???

Hurki, Szöszi!Kép
Milyen érzés a dobogó legfelső fokán állni??Kép

Mi is elkezdtük a vásárolgatást, mert a nagy melegekben meg mégnagyobb pocival már nem nagyon lesz szerintem erőm futkosni. Anyósom ki is akasztott, hogy minek akarunk mi vásárolni már, majd aug. elején vagy ha megvan a baba. Majdnem elküldtem melegebb éghajlatra, de inkább finoman leszereltem. Anyukámék meg már annyira várták, hogy lehessen vásárolgatni, megkapták az engedélyt rá. Miért van az, hogy az anyósok ilyen kötözködősek?? Mindig mindent jobban akarnak tudni.

Andi!Kép
Nagyon aranyos kis mosolygós fiacskád van!

Puszi mindenkinek
bnemethm
29+0
Bnm
 


Marcsiéknak hatalmas gratula Kép Kép Csak meglett az a hétvégi szülés Kép Kép Ha egy kicsit később is volt, de még a hétvégén elkezdődött Kép
Nagyon jó, hogy 5 óra alatt lement az egész Kép igazán irigylésre éltó Kép

Edi Kép
Velünk minden rendben. Csütörtökön megyünk a praxisba, már 4 hete nem láttuk a kicsiket, így épp ideje lesz Kép Remélem velük minden rendben. Utána mindenképp jelentek Kép
Sajnálom, hogy Soma beteg volt, de ebben a szép időben biztosan gyorsan meggyógyul.

Vásárlás Kép Mivel mi nem tudjuk, hogy meddig tudok majd rendesen mozogni, így azt beszéltük meg, hogy a 26. héttől vásárolgatunk a manóknak, addíg, amíg bírom. De úgy gondolom, ha jól körbenéz az ember akkor 1 hétvége alatt minden meg lehet venni, így sokkal több időt nem akarok ezzel tölteni. Majd a szoba berendezése, bútorok...stb. az tovább fog tartani.

Orsi + 2 Kismaczkó
15+5

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


EdiKép
Koszi a hireket Marcsirol.
De, ugye most mar jobban van Soma? Sara nem kapta el?
En is Gynipralt szedek.Meg 2 hetig. A 36.-ik betoltott heten abbahagyhatom.

HurkiKép
Milyen listaelso lettel Te? Valamenlyik part megis jelolt EU Parlamenti kepviselonek?Kép En "csak" a tablazatot vezetem! Tenyleg, nem tartozol nekem egy keppel a pocidrol? (Csajok, en felraktam egyet a magamerolk a profilomba, szerintem meg ma+holnap ott hagyom)

CatKép
A Profeta beszeljen beloled...Gondolod, hogy ez a konnyuszules-szeria is ugy bejon, mint a kisfiu-szeria?

szoszi
szoszi
 
 


Szöszi Kép

Nagyon szép a pocid Kép

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Szöszi, küldöm emailben Képde ne röhögj hangosan! Kép
hurki
 
 


Sziasztok csajok!

Marcsinak hatalmas gratula, telleg jo gyors szules voltKép

Mi holnap elhuzunk melegebb eghajlatra (TUneziaKép), legyetek jok egy hetigKép

orsoly
orsoly
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?