Új privát üzeneted érkezett!

@andrenoci:
@bocika13:
....am nem gusztustalan ,természetes! Ugyebár én most minden este kúpozok, és komolyan mondom meglepődtem azon amit tapasztaltam az este! Nem találtam a méhszájam! A kúp is azonnal eltünt! Gondolom magasan volt nagyon,mondhatni felszállt teljesen.
andrenoci
 
 


@andrenoci:


nekem ma 36,8 volt reggel viszont két napja full kiváncsiságból mérem délután bőven 37 felett van bár tudom ez nem számít :)
ma nekem ollyan szédelgős napom van.... 
bevallom már lehetne 23.-a előrébb legyünk :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


@bocika13:
Ma reggel egy órával hamarabb keltem mint máskor szoktamSzóval Akkor majd Kiderül, Ha meg nem akkor beborul!Halkan megsúgom azért én sem voltam a legjobban ez az émelygés Stbi itt is meg volt, de én ráfogom a melegre inkább :-) épp lekvárt főzök,hát nem unatkozom,és mégis a netet bújom hátha találok erre az egysíkú hőre vmi okosat :-)
andrenoci
 
 

 
 

@andrenoci:
Én meg pakolok épp költözünk pénteken... de nagyon szarul vagyok fàj a fejem szédelgek.... enni alig birok... viccből megmértem a hőm nemrég 37,7hehe vicces.... de mi is a melegre fogjuk...mivel én sosem bírtam a meleget... :)
Viccesen megjegyzem én ma azt keresgettem melyik teszttel tudnék esetleg kedd környékén tesztelni hàtha màr mutatna valamit... tudom türelmetlen vagyok... de màr annyira szeretnénk

Ne aggódj a hő miatt én is nézegettem itt ott,talàltam én màr 36,6-tal babàsat... meg mint én a mult honapban 36,9-cel semmi
Sőt olyat is lattam egy nőnek peteérés utàn menzeszig egy síkon ment a hője

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


@bocika13:
Épp most mértem büdös nagy kínomban 37.4 :-) tényleg meleg van :-) de a medencét ma állítottam fel és nem merek belemenni :-) nekem a gyógyszertárban a lindyt ajánlották, sokat járok oda! Próbáld meg azt......én megfogadtam várom a nem vártat! :-)
andrenoci
 
 


@bocika13: Hát szép nagy munkába vagy te is ami azt illeti! Kitartást és szép napot! Reggel 6 kor mérek, utána kávézok és írom mi van! :-)
andrenoci
 
 


@andrenoci:
Én fél 6-kor kelek kàvé stb és jelentkezem :) neked is szép napot :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


Sziasztok!Bocika13.....ma reggel 36.8 at mértem....de melegem is van...... Itt tegnap hatalmas vihar volt, rengeteg jég, mire mindent elpakoltam a vihar elől bőrig áztam.....
andrenoci
 
 


Sziasztok!Bocika13.....ma reggel 36.8 at mértem....de melegem is van...... Itt tegnap hatalmas vihar volt, rengeteg jég, mire mindent elpakoltam a vihar elől bőrig áztam.....
andrenoci
 
 


4905844'>@andrenoci:
Sziasztok
Nekem 37 de lehet közrejàtszik tegnap délutàn óta fejfàjàsom van..... gyógyszert beszedtem egyet 2oraig hatott,inkàbb be se szedek màr...

Vigyázz magadra.... minket pont kikerült a vihar...

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


https://goo.gl/photos/1cfdHdvvSdNzNLrE7 azért jobban néz ki mint eddig! Ugye ? :-) úgy fájnak a cicijeim , olyan mintha kicsi lenne a bikini felsőm. Am semmi más bajom
andrenoci
 
 


Igen az emelkedés bìztató....
Érdekes nekem nem fáj úgy mint eddig menzesz előtt már egy héttel..... már nagyon izgulok kicsit mintha direkt lelassulnànak a napok.....

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


Ne izgulj....ha baba van ha nincs, így is úgy is megy az idő.Elég rázós hét előtt állok,hétvégén falunap,rendesen érint. Azt várom! Addig minden eldől :-) betéttel vagy anélkül kell átmulassam az éjszakát :-D
andrenoci
 
 


Többiekkel mizu? Hogy vagytok?
andrenoci
 
 


Sziasztok!

Én a hőmérőzéshez nem értek, de örülök, ha azt mondjátok, bíztatóak a jelek. Nagyon szorítok!
Mi ma megyünk uh-ra. Kicit izgulok, mert régen láttuk Prüntyőkét. Remélem, minden rendben!

Kitartás mindenkinek, már nem tart sokáig a hőség! 

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


@csillagfenytvarok:


Én megvárnám a helyedben a magándokit. De lehet, hogy ez csak az SZTK-s rossz tapasztalataim mondatják velem. 
Azt megértem, hogy alig tudod kivárni az időpontot. Én kb. két hete "vágom a centit", hogy mikor mehetek már uh-ra megint. 

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


sziasztok
ma reggel is 37 :)
viszont ma már nem vagyok annyira rosszul mint 2 napig,fejfájás is alábbhagyott,ami fura nem fáj a mellem csak a bimbók érzékenyek,meg picit naagyobb lett :) 
a másik 2 napja alig tudok (nagy)wc-ni :(
de mivel van tesztünk dögivel  holnap reggel bepróbálkozunk az egyikkel 21.-ére számolta a kalkulátor akkor meg lehet az elsőt próbálni

még annyi kérdésem lenne volt olyan aki belekezdett a baba projektbe és felborult a menzije?nekem régen stabil 30 napos volt,mostanába néha 33
ha 30 napra kéne megjönnie holnap lenne esedékes ha 33 ahogy mostanság szokott 23.-ára nem várom

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


@mazsolyka:


írj majd mi volt a dokinál! 
bárcsak mi is ott tartanánk már

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


Megígértem, hogy írok, ha visszajöttem a nőgyógyásztól. 6mm-es petezsákot látott és 10 nap múlva kell kontrollra mennem, azt mondta, minden rendben van! Most már csak egy jó magzatvédő vitamint kell találnom.
Annyira boldog vagyok, majdnem sírtam, mikor kijöttem az SZTK-ból! Boldog-boldogtalanra rámosolyogtam az emberek nagy százaléka pedig hülyének nézett.

Lilypie Maternity tickers
csillagfenytvarok
 
 


Bár szedem a Das Gesunde A-Z Mama nevű terhesvitamint, de egy jobb kéne annál, ez biztos.

Lilypie Maternity tickers
csillagfenytvarok
 
 


Milyen uh csináltak ? Csillagfénytvárok? Hány hetes vagy most mit modnott? Én a femibiont szedem elég sok összehasonlítást néztem és rengeteg vitamin van benne!
lare13
Százhalombatta
 
 


Sziasztok! Ma 36.6 a hőm, 2 fokot esett vissza . Ez a kis reményem is megingott mára....találtam viszont egy babás görbét, ami igen érdekes :-) https://goo.gl/photos/qQLZPYWvrWmeYsF29
andrenoci
 
 


Sziasztok! Ma 36.6 a hőm, 2 fokot esett vissza . Ez a kis reményem is megingott mára....találtam viszont egy babás görbét, ami igen érdekes :-) https://goo.gl/photos/qQLZPYWvrWmeYsF29
andrenoci
 
 


@andrenoci:


na ebből se nézném ki hogy baba lett a vége...... megnyugodtan menzi után nem csak nekem ugrál a hőm 
eddig paráztam hogy 36,1-36,3 között mozgott... másnál meg láttam csupa egyenes hőgörbéket

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


Csillagfénytvárok: Ez már igazán jól hangzik. Gratulálok! 
Nekem is a Femibiont ajánlották annak idején.

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


@bocika13:
Szia! Mostantól azért kell szurkolnom ,h baba ne legyen! Ma voltam a háziorvosomnál és azt mondta ilyen tsh-nál nagy a valószínűsége h retardált baba lesz :'( ha a 9. hétig nem rendeződik, számíthatok rá. Az sem baj ha egy picit túl műkszik, csak alul ne. Írt föl letrox 100 at, 6 hét múlva labor,75 helyett. Nincs elég baja az ember lányának. Bocsi de most nagyon kiborultam..... De remélem h ez az írás segítségére lesz annak aki most kezd babaprojectbe, és hasonló helyzetben van mint én.
Bocika 13 azért még neked szurkolok és mindig amikor időm engedi helyzet jelentést teszek :-)
andrenoci
 
 


@andrenoci:


Sajnálom! Drukkolok, hogy rendeződjön a TSH-d! Tudom, milyen mocsok dolog ez. 
Fel a fejjel!

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


@andrenoci:
Oh sajnàlom... :( remélem hamar helyreàll és újra belevàghattok...
bevallom kicsit beparáztam most, még jó augusztusba megyünk hormon laborra ha nem jön baba remélem nàlam nincs baj...

Amugy van egy sanda gyanum nàlam nincs baba... még a mellem sem fàj...

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


@mazsolyka:
Ez nagyon mazsolyka! Nem tudom mi miatt de a lányom 10 éves lesz,neki 10.188 volt a tsh ja. És álmomban sem gondoltam h ez ekkora bajt tud okozni. Igyekszem összeszedni magam, és köszi h egyböl írtál, jó h itt vagy legalább te!
andrenoci
 
 


Sőt olyan menzis érzésem is van :( :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


@bocika13:
Hát te is itt :-)
andrenoci
 
 


Itt itt vége a napnak... vagyis kezdődik a gyerek műszak itthon...
Kicsi lànyom /11lesz/épp most kérdezte mikor kap màr tesót... :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


@bocika13:


örülök neked :) de senki sem megijeszteni szerettem volna csak a tények ismeretében , nem érhet váratlanul senki a felmerülő komplikációk. Így legalább esetleg megelőzhetőbbek a bajok . Nekem még mindig érzékenyek a cicijeim, olyan mintha megmőttek volna és nem férnének a bőrükben :)
andrenoci
 
 


@bocika13:


Nekem 23-26 naposak a ciklusaim, soha sem egyforma. Most 25 naposra jelezte a naptáram, azaz 24 én lenne aktuális a nem várt.
andrenoci
 
 


én úgy döntöttem reggel elvégzek egy kiváncsiság tesztet :P persze apának nem szólok róla... :P
mostanság ő is tú lizgulja a dolgokat... 
mondjuk én sem panaszkodhatok 

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


@bocika13:
Kívánom hogy úgy legyen ahhogy szeretnéd!!!:-)
andrenoci
 
 


Hajrá lányok! 

Én tegnap voltam 12 hetes uh-n. A leltár: egy fej, két szem, két fül, egy gerinc, egy gyomor, egy szív, két tüdő, két-két folyton kalimpáló kéz és láb, tíz-tíz ujj és az apraja.  Minden megvan, minden előírásszerű, minden rendben. Túl vagyunk az első nehezén. Most már kezdem elhinni, hogy egyszer tényleg a kezemben tarthatom ezeket a kalimpáló végtagokat. 

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


@mazsolyka:
Akkor most már elmondhatod, hogy neked komoly albérlőd van 9 hónapig :-D Csodálatos! :-) Grt! :-)
andrenoci
 
 


@andrenoci:


 Köszi!

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


@mazsolyka:
Grat neked remelem nemsokara mi is orulhetunk
Vigyazz magatokra
Hőm 37,1még mindíg na innen szép nagyot esni... :(...
Mult honapba is görbe csodàs aztàn kopp.... :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


@bocika13: teszted milyen lett???
andrenoci
 
 


Negatív.... :-(
Bár nem is tudom mit vàrtam..persze azt mondjàk amíg nem jön meg van remény.... na meg lehet korai is volt fertilyti szerint 11.dpo ciklus szerint 12.....

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


@bocika13:
Sajnálom!Lehet korai volt......
andrenoci
 
 


@andrenoci:


hát bevallom egyre jobban keseredek el....kezdek félni az orvosi hercehurcától is..... főleg hogy mi a baj de augusztus eleén okosabbak leszünk... :( 
persze egy halvány reményem van még,hiszen még 1-2 nap belefér a menzeszig :) 
de csekély jelét látom sikerülhet.... ami fura nem fáj a mellem...pedig mindíg szokott már egy héttel

kérdezek egy butaságot van aki kíváncsiságból méri délután a hőjét??? nekem napok óta 38 felett van este az normális?

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


@bocika13:
Ha nagyon türelmetlen vagy,esetleg megtudod oldani, menj el orvoshoz ahol van hüvelyi UH.Azzal már jobban megtudja mondani mi a helyzet.Nekem megjött épp úgy érzem! Szóval van kb. 2 hetem, h 3-4 értékkel kevesebb legyen a tsh..... Du érték nem mérvadó..... A reggeli 37.1 biztató! De ebben ameleg hónapban nekem is magasabb lett az átlag hőm. Ennyi egyszer sem volt! :-) cicijeim még mindig teltebbek, szóval csak azt mondom : orvos! Ha ettől megnyugszol, az már fél siker :-) vigyi magadra! :-)
andrenoci
 
 


@lare13:


Szia! Hüvelyi ultrahang volt. És nem tudom, hogy fogom kibírni harmincadikáig, akkor lesz ugyanis újra kontroll!
Hat hetes leszek pénteken, kiszámoltam.
Állandóan álmos vagyok, a nagy meleg ellenére csak pisilni ébredek fel éjjel, pedig elég kibírhatatlan, mégis, mintha leütöttek volna. Már fél 9-kor nyűgösködöm este. Ilyen még sosem volt. Mindjárt megyek megint aludni. Leesik a fejem!

Lilypie Maternity tickers
csillagfenytvarok
 
 


@mazsolyka: "Csillagfénytvárok: Ez már igazán jól hangzik. Gratulálok! Nekem is a Femibiont ajánlották annak idején."


Köszi! <3
Vettem Femibiont, majd összehasonlítottam a Das Gesunde Plus A-Z Mama DM-ben kapható terhesvitaminnal és rá kellett jönnöm, hogy mindenből ugyanannyi van a Femibionban, mint a német vitaminban... csak a Femibion 4000 HUF/30db, a Das Gesunde meg 1000 HUF/60db...

Lilypie Maternity tickers
csillagfenytvarok
 
 


Sziasztok! Nagyon eltünt mindenki! Hogy vagytok?
andrenoci
 
 


erika16
Jászalsószentgyörgy
 
 


Szia szerintem ezen még nem igazàn kivehető mikor volt ovud vagy esetleg most lesz....

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?