Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Igyekszem nem eltűnni,idő előtt. :wink:
De jó hallgatni a történeteket a pocaklakókról!Már nagyon kíváncsi vagyok,milyen érzés lehet,hogy valaki mocorog a pocakban!?
Az idei babásodásról annyit,hogy anyukám nagy horoszkóp rajongó és mindenhol az van a csillagokban,hogy az idén annak is sikerülhet a babaprojekt,akinek eddig nem volt szerencséje!!!Hajrá babák!
Szép napot mindenkinek!
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipike, akkor ezt én is magamra veszem!!!!! :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sipike, akkor ezt én is magamra veszem!!!!! :)

Helyes:)
sipike83
Kalocsa
 
 

 
 

Na lányok akkor mindkettőtöknek sok sikert ebben az évben és nitának is, hiszen ő is szeretne már pocakoskodni:)

Hát sipike nagyon jó érzés amikor mocorog odabent a kis lakó kicsit félelmetes legalábbis nekem, de most már a jó érzés kezd átcsapni a másik oldalra, ugyanis tényleg néha fájdalmat okoz a bordáimmal folytatott focizás, szóval jó érezni, mert tudom, hogy minden rendben van, de azért néha bizony el is kell viselni ezt az érzést.

nóci:örülök, hogy ilyen pozitívan írsz. Nem dolgoznék annyit otthon, tudod ha a férjemnek nem kéne el a segítség, de szegény néha alig tud mozogni, nem mondja, de én segítek amíg bírok. Á ez a legényke odabent erős lesz, majd pár év múlva ő vágja a fát :lol: .
Mondtam is viccesen a pocimnak, hogy most csendben vagy odabent (ha dolgozgatok mindig nyugton van), biztos figyelsz, hogy ha kibújsz hogyan is kell ezt csinálni :wink: .

Én már egyszer tavaly mondtam, hogy hozzunk össze egy talit valahol ahová mindenki el tud jutni. Nyilván én is mindig elfoglalt vagyok, de jó időben valamelyik ligetbe hétvégén szívesen rászánom az időmet és bejövök Erdőkertesről, hogy megismerjelek téged is és a többieket. Igaz nekem pici babám lesz nyárra és beunak ill. pandának is, sőt nekik igazán kicsi lesz, majd egyszer csak összehozzuk, na de aztán követ minket nita és az ujjak hát így nehéz lesz
:P .





erika82
Erdőkertes
 
 


Nóci, én is örülök ám, hogy ma már te is ilyen pozitív vagy!!!!
A tali jöhet, mi még bírjuk, bár az idő most nem a legjobb, de a nyár végét én már szívesen bevállalom - gondolom most :D

Húú, itt már havazik! Azért már nem hiányzott!

Hajrá lányok! Az idei évből még bő 11 hónap áll előttetek, hogy babásodjatok! Szurkolunk ám!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu,vettem cékla tabit....az én hajam is eléggé hullik,kíváncsi vagyok,hogy ettől-e?Kiderül majd...
Itt még nem esik a hó,de jön valami időjárás változás,mert nagyon álmos vagyok!
sipike83
Kalocsa
 
 


Era! Igen tudom mesélted a párodat! Szóval mindent tudok!


egyébként ha nektek kismamiknak nem megerőltető akkor most is talizhatunk egy bevásárló központban???? Persze csak ha nem gond! Akár 7köznap délelött???
Erdőkertesről hova jön be a vonat??
Sipike? Nyuszika? Ti honnan jöttök??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


sziasztok!

Szép jó napot mindenkinek!Tiszta jó nap, új gépet kaptam a munkahelyemen,nagyon menő,sokkal jobb és gyorsabb,mint a régi!
Kalocsai vagyok,szívesen találkoznék veletek,de szerintem én csak valamikor tavasszal tudok elszabadulni innen.Nemrég költöztünk új lakásba,aztán a kevéske szabadnapomat inkább arra használom,hogy otthon ténykedem.
Érdekes,hogy így sokkal hosszabbnak tűnik egy hónap,hogy az ember nem várja a végét.Olyan érzésem van,mintha évszázadok múlva jönne a piros betűs nap...(vagy ne is jöjjön)ááá..
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Sipike! Új gép, de jóóóóóóóóóóóó! Én is szeretnék az én gépem olyan mint a tetű! Bár lehet csak egy ujra telepítés elég lenne! Bár ez nem munkahelyi, hanem itthoni!
Új lakáshoz gratulálok! meg értem, hogy most inkább otthon vagy mintsem, hogy csavizz! Én eddig2x költöztem, de midig is imádtam! olyankor mindig vehetek valami újat valami szépet!
És ne várd egyszer csak olyan hosszú lesz az a hónap, hogy örömödben gömbölyödni fogsz!!!! :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok, én budapesti vagyok. Nem tudom hova tervezitek a talit, szívesen mennék, csak meglátjuk mikor lesz, mert Dóri most nem bír ki 30 nél többet a babakocsiban, mehetnéke van... Ha nem engedem, ordít.... És egy bevásárlókp. nem egy mászó csecsemő legjobb helye :) De kérek szépen minden infot, nem vagyok semmi rossz elrontója :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nócika,az a baj,hogy sokat dolgozunk és keveset vagyunk otthon.Ezért felértékelődött az otthon töltött idő.Szívesen vásárolnék,de most lenulláztuk a kasszát.Majd jövő hónapban... :lol:
Nyuszika, nekem jó a Pest,csak kicsit később.. :oops:
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipike remélem ez nálam is bejön:) ez a horoszkópos dolog:)

Erika köszönöm:))))nagyon jólesnek a szavaid:)))))
nekem nem gond ha kicsi baba van és menni kell:)))))mindent meg lehet oldani:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tali,
én most még dolgozom kb. május elejéig, ha minden jól megy. Utána ráérek :lol: . Nálam sem gond a baba, a nagyokkal is elmentem bárhová tömegközlekedéssel, babakocsival.

panda
Halásztelek
 
 


Panda majd mehetünk együtt nem?:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Igen, mehetünk :lol: . De ha mindketten babakocsival leszünk, örülni fognak nekünk a buszon :wink: . De arra is van megoldás, majd a férjed visz minket :lol: :lol: :lol: .

panda
Halásztelek
 
 


Panda,mikor fog kiderülni,hogy kisfiú vagy kislány van a pocakban?Ha jól emlékszem a múltkori vizsgálaton nem mutatta magát?
Nekem most szörnyű izomlázam van,csütörtökön voltam tornázni,nagyon kemény volt!
Hétvégi program?Én még dolgozom,már csak egy órát!!!!Aztán otthon takarítás! :?
sipike83
Kalocsa
 
 


Panda így van:)
majd megkérem apit hozza a buszt........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!

Látom tervezgetitek a talit, nem rossz ötlet. Viszont én február végéig dolgozom tehát csak a hétvégéim szabadok, így hétköznap nekem bizti nem jó. Márciusban már nem tudom el merek-e indulni vonattal Pestre bár vizsgálatokra még muszáj jönnöm, aztán elfolyik a magzatív a vonaton ez az egyik rémálmom :lol: .

Áprilisban nem szívesen mennék sehova babával mert 1 hónaposak leszünk utána már az idő is jobb, így májustól nekem bárhova bármikor, rátok bízom.
Jelenleg csak a hétvégén tudom megoldani a feljövetelt.

Hát lányok akkorának érzem magam, mint egy bálna, szép nagy hasam van és most már a menés is tényleg kezd nehézkessé válni, a család is látja rajtam a dolgot így próbálnak kímélni, olyan édesek, na jó azért még aktív vagyok csak hát ez a 8. hónapom.

Manó odabent kirúgja a bordámat, hasamat, vesémet, tüdőmet amit ér. Folyamatosan ég a gyomrom, főleg éjszaka na ez a legkellemetlenebb.

Akkor sok pozitív tesztet várunk tőletek :lol:





erika82
Erdőkertes
 
 


Sziasztok!
Máshol is ilyen hideg van?Borzasztó!Majd szétfagytam reggel a biciklimen!!!ÁÁÁ!Ja és álmos is vagyok,kicsit kevés volt az alvás hétvégén.Szombaton volt egy kis bulizás.Összegezve nagyon hétfő van!!!!!
Erika,megkérdezhettem,hogy mi lesz a neve a babának,vagy titok?Lehet,hogy már korábban írtad,csak még nem volt időm visszaolvasni mindent.
További szép napot mindenkinek! :P
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok, ha ennyire tavaszra tervezzük a talit, akkor nekünk is jobb lesz, Dóri addigra szerintem járni fog, nem lesz mászsá gond :) És amúgy hova tervezitek? Ok, bevásárlóközpont, de pl jó lehet tavasszal a természet is.

Sipi, itt is hideg van... Süt a nap, de hideg van. Megyünk ma is sétálni Dórival, de csak kicsit és nem altatom kint. A kesztyűje, ami van, hiába vastag, mindig tiszta hideg a keze...

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nálunk jelentem hideg volt reggel -10 fokot mutattak a hőmérők. Hát nem volt kellemes élmény.

Máté Barnabás lesz a kis lurkó neve.

Igen tavasszal már a természet is jó tud lenni és a levegőn a gyerkőcök is jobban elvannak, nem rossz ötlet. Mondjuk azt nem tudom, hogy ha szopizni fog mit tegyek vele, elméletileg nem jó nekik a cumisüveg amikor szopiznak igaz? (Ebben a témában kicsit tapasztalatlan vagyok, mert Rebusnál nem igazán ment a dolog).





erika82
Erdőkertes
 
 


Erika,nagyon jó név.Tetszik. :D

Képzeljétek,az öcsikém most mesélte,hogy velem álmodott és ikreim születtek.Ő nagyon örülne neki. :oops:
Érdekes,hogy fiú létére már nagyon szeretne nagybácsi lenni!Már hónapok óta nyaggatott,hogy mikor kezdjük már a családalapítást.Nagyon aranyos.De mondtam,ha bejönnek az ikrek,akkor segíteni fog dajkálni! :lol:
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipike!
Elméletileg már akár tudhatnánk is, hogy kisfiú-e vagy kislány, de nem mutogatja magát :lol: . Annak idején Ádámnál is csak a 28. héten tudtuk meg, de most a férjem nem bírja kivárni, úgyhogy 2-3 hét múlva ellátogatunk valami 4D-s ultrahangra, ahol talán sikerül megkukkantani.

Erika!
A Barnabás nálunk is szóba lehetséges név, és nálunk is másodiknak :wink: . Az első neve valószínűleg Simon lesz (már, ha igaza van a férjemnek, és valóban kisfiút gyártott :wink: ), lány nevünk még nincs. Bár apa most a Petra és az Abigél mellett tette le a voksát. Az az érdekes, hogy nem annyira szólok most bele a névválasztásba, hagyom, hogy apa kiteljesedjen :lol: . Szerencsére nagyon elvetemült nevek nem jutnak eszébe, úgy látszik, felnőtt :lol: . Anno Ádámot minden áron Brúnónak akarta, alig bírtam lebeszélni róla. Szerintem a Brúnó kifejezetten kutyanév :lol: :lol: :lol:

panda
Halásztelek
 
 


panda:hát a Brúnó valóban nem hangzik a legjobban.
A Petra viszont szép név lánynak. Mondjuk ez is olyan dolog, hogy kinek ez, kinek az tetszik.
Máté névválasztásába én sem szóltam nagyon bele. Szerencsére a Máté már akkor ki volt választva mikor még csak 2 csík jelezte a terhességet, tehát nagyon sokat nem kellett gondolkodni rajta.
A nagy lánnyal volt harc, mert ő Máté Gábort akart (Gábor a férjem), de a férjem viszont nem akarta a sajátját na ezt ők megbeszélték én meg elfogadtam, hogy Máté biztosan aztán jött a Barnabás.

Érdemes is várni még a 4D-vel szerintem. A 28-29. héten lehettem 4D, de már valódi kis baba produkálta magát a képernyőn. Megfogta a talpát, mutogatott, néha mintha mosolygott volna, tényleg élvezhető volt. Na és a kisfiús mibenlétét is igen szépen képernyőre rakta :oops: .





erika82
Erdőkertes
 
 


Sziasztok!

Panda,már nagyon várom az ultrahangos eredményt!:)Amíg ezen izgulok,addig sem gondolok másra!A Bruno az tényleg olyan kutyanév. :roll: Nekem a Milán tetszett nagyon,de most így hívják anyósom macskáját,úgyhogy kiesett...Fiúba még a Dominik tetszik,de egyre több gyerek születik ezzel a névvel a környezetemben,szóval passz...Azt hiszem,ha eljutunk odáig,akkor nem lesz egyszerű menet.
Érdekes én mindig inkább csak lánynevekben gondolkodom,elsőre inkább kislányt szeretnék... :oops: :
sipike83
Kalocsa
 
 


sipike:ismerős az érzés. Amikor megtudtam 19 évesen, hogy terhes vagyok minden álmom volt egy kislány akit szeretgethetek (most már tudom, hogy a fiút is lehet szeretgetni). Akkoriban egyértelmű volt, hogy nekem lány kell. Pedig az életben ennél annyi fontosabb dolog van, most már ezt is tudom jé öregszem :lol: .

Na most kisfiút várok (így szerette volna a család is) és bizony bevallom, hogy majd 1 hónapig olyan furcsa érzések keringtek bennem. Lehet írtam is már nem tudom, de nehéz volt megszokni, hogy nekem fiút. Mintha nem lettem volna boldog (bocsánat lányok tudom csúnyán hangzik, de őszinte vagyok ez van). Most már büszke anyukaként mondom, ha kérdik, hogy bizony egy kis vasgyúró fiúcskát hordok a szívem alatt aki az én kisfiam lesz.
Na ezt jól megfogalmaztam ki másé lehetne :wink: .





erika82
Erdőkertes
 
 


Ugyan Erika,az én anyukám,amikor az öcsémet szülte teljesen tanácstalan volt,mert ugye ő nő,akkor már volt egy kislánya,de el sem tudta képzelni,hogy mit tud kezdeni egy kis kukissal!Azóta is jót röhögünk,amikor elmeséli.
Persze mindegy,hogy fiú,vagy lány.A fiú szerintem nagy dicsőség az apukának is,hiszen egy igazi trónörökös!Biztos én is élvezném,hogy milyen kis vagány csávót lehet belőle faragni,mert egyre több menő ruhát lehet kapni a fiúkra is!
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Szerintetek lehetséges az, hogy a fogantatást követően szinte azonnal tüneteim vannak? Vagy csak képzelődök? Olyan "mindjárt megjön" érzésem van folyamatosan, nem múlik el. De a menzeszig még másfél hét hátravan... ha nem a terhesség tünete, akkor mi? Mindenhol azt olvasom, hogy az első kimaradt menzeszig igazából nincsenek tünetek, de más magyarázatot nemigen találok az érzésre...
pkriszti83
Kiskőrös
 
 


Kriszti, az hogy ki mit és mikor érez szerintem egyénfüggő. Én is korán éreztem mindegyiknél. Azért még tutira ne beszéld be, de a remény hal meg utoljára! :D

Erika, szerintem semmi gond az érzéseiddel, eleinte én fiút szerettem volna, most meg egyre inkább lányt - na majd talán holnap kiderül.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Kriszti, ki tudja. Nekem lombikom volt, ET után már mindenféle tünetem volt, mondjuk olyan, amit soha nem gondoltam volna terhestünetnek, holott az volt..... Gyomorfájásom volt, mintha vírust kaptam volna be.... Diétáztam, de semmi. Aztán ahogy jött, úgy el is múlt. A másik, hogy már az elején álmos voltam, de ezt meg a progi gyógyszernek tudhattam be. Közben már a baba volt.... Szóval mindenkinek más. Sőt, két terhesség is más. De persze, ne éld bele magad. Előző ciklusban a "pózolás" után fájt az alhasam, de el is múlt és semmi. Meg is jött pontosan. Most már másfél hete én is érzem az alhasam, hol jobban, hol egyáltalán, tegnap nem is mentem tornázni, nem éreztem toppon a hasam. Mára nem várom................. :roll: De nem áltatom magam. Mondom, lombikra vagyunk ítélve.... Szóval várom a nem vártat :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


beu:furi de én is izgulok veled :lol:

pkriszti83:nem ismerem a ciklusodat én csak a saját tapasztalatomat tudom elmondani. Nem középidőben fogant a babám, talán előtte 4-5 nappal és a várható menses előtt majdnem egy héttel már rosszul voltam (ha írják, hogy nincs tünet, ha nem akkor is) Ez kezdet feltűnő lenni, de azt hittem rövid ciklusom lesz, na de ennyire? Olyan erős mensi érzésem volt már azon gondolkoztam veszek be gyógyszert (egyébként nem szoktam). Talán egy pici hányingerem is volt, de az nekem mensi előtt is mindig volt, tehát ez nem mérvadó. Tipikusan olyan tüneteim voltak, mintha erős mensire számíthatnék. Na akkor esti pisiből (senkinek nem szóltam) 10-es tesztet megnéztem, mert kezdett gyanús lenni és láss csodát látható csíkjaim voltak. Na utána jött a para, mert hát 10-es teszt meg majd 1 hét a mensiig lehet nem is igaz, de hát szépen megnőtt odabent a két csík :lol:

Szóval bármi lehet, de hallottam az ellenkezőjét is, hogy két csík nincs baba meg ilyesmik. Azért sok sikert.





erika82
Erdőkertes
 
 


nyuszika:most láttam, hogy írtál hát akkor mára ne várjuk aztán hátha könnyebben összejön most a baba.





erika82
Erdőkertes
 
 


Na itt egynlőre úgy néz ki, hogy csak egy Máténk lesz, mert az uhus bácsi szerint inkább lánynak néz ki, ráadásul a lábával épp az orrát piszkálta, de még így sem látta 100%-ra. Apa végre eljutott odáig, hogy hoppá akkor lány neveket kellene vadászni - pedig a fiú már meg volt - persze már 2-3 hete ott fekszik a papír a lánynevekkel az asztalon, de még rá sem hederített :roll: tipikus pasi.

Nyuszika, mi a helyzet??

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


beu:na akkor elképzelhető, hogy még egy hercegnővel bővül a család :) Mit szólt a férjed?





erika82
Erdőkertes
 
 


Kriszti!Ne aggódj én is egyre "furább" vagyok magamnak!Elvileg nekem is most van PÉ-m,de eddig ugye sose figyeltem és a kalkulátor ezt dobta.De tegnap este amikor a férjemmel összebújva feküdtünk és a pocimat simogatta,akkor az jutott eszembe,hogy lehet már a babót simogat.A hasamat én is érzem és nagyon fáradt vagyok+reggel úgy kelek fel,mint akit megnyúztak.Jaj és rengeteget álmodom.De kit tudja,lehet csak a hülye időjárás miatt van.
Nyuszika,hosszú még az év bármi lehet...sikerülni fog hidd el,én megmondtam,hogy ilyen év lesz!!!
Babyeső!!!!!Mindenkinél!!!
sipike83
Kalocsa
 
 


Erika, azt hogy pár év múlva neki semmi dolga nem lesz.... na azt lesheti!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Köszönöm az infókat! Meglátjuk, jövő hétvégén kiderül.... régóta nagyon szeretnénk babát, de csak most kezdtünk el próbálkozni. Remélem hamarosan összejön Nektek is, nekem is :)
pkriszti83
Kiskőrös
 
 


Sziasztok!

hétfőn meghalt anyósom..illetve akkor találtak rá...már 2-3 napja halott volt.....sajnos láttam a holtestet mikor elvitték és azóta alig alszom....enni is......folyton azt érzem hogy még itt van a házba...szóval most kissé rossz.......hiányozni nem hiányzik egyáltalán..tudjátok nagyon rosszban voltunk........

Sipike farkasórdító jhideg van nálunk is...és muszáj menni ki mert az oviba vinni és hozni kell a gyereket...de mondtam ha tényleg bejön ez a hatalmas nagy hó akkor nem megyünk.......

Erika nagyon szép neve lesz a kis lurkónak:)
a két gyerek neve:))))

Panda nagyon szép nevek vannak a tarsolyotokban.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska,sajnálom,hogy ilyen rossz élményen kellett átesned....sokszor a nagyon rossz után jön valami nagyon jó...lehet ez a szörnyűség hoz valami igazán jót az életedben.Sajnos nálunk is vannak rossz kapcsolatok a családban,amik meg tudják mérgezni az ember életét és elvonják tőle a pozitív energiákat.A papám második felesége,akit születésemtől mamámként szerettem,egyszer csak a papám családja ellen fordult és teljesen elromlott a viszonyunk.
Kriszti,no tegnap este eszembe jutottál,mert nekem is úgy szurkált a bal oldalam egész este,mintha meg akarna jönni.Úgy látszik valami változik odabent,lehet csak a hormonjaim dolgoznak...
Tegnap nagyon aranyos volt a párom.Megjegyezte,hogy nem baj ha első hónapban nem sikerül,ne éljem bele magam annyira,mert akkor csak jobban rágörcsölök a témára...
Mondjuk igaza van,mert nagyon beleéltem magam...de olyan jó egy kicsit álmodozni!!!! :wink:
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok, tegnapra nem vártam, és nem is jött meg. Azért ez nem volt rám jellemző szülés előtt. Kb. egy hete érzem is lent a hasam, hullámokban. Már közel 2 nap csúszásban van, csináltam egy tesztet most, de simán full negatív. Gondolom csak szimplán késik akkor... :? De olyan jó volt a tesztig reménykedni. És őszintén, itt van a kis tündérem, kicsi még, így persze nem baj, ha nem jön a tesó egyből, de kicsit egyben reméltem is... Most leginkább arra kell koncentrálnom, mikor jön meg és akkor szerintem ovu tesztezek egy ideig, mert így ki tudja mikor van ovu-m....

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika!Még bármi lehet!A tavasz és a jó idő majd meghozza a babákat.(Jönnek vissza a gólyák! :lol: )Nekem is mindig pontosan jön meg,hát néhány nap után tuti bepörögnék!
Pont 2 hét múlva nem várom,akkor lesz a szülinapom!Már elképzeltem milyen szép ajándék lenne!!!! :oops:
De ha nem jön össze,akkor márciusban lesz a férjem névnapja,aztán Húsvét!!!....
Jaj,a drága nagymamámék minden alkalommal megkérdik,hogy mikor lesz dédunokájuk,már nagyon várják.Mondjuk már mindenki várja a családban,mert rég volt pici baba.A legkisebbek is már 6-7 évesek.
sipike83
Kalocsa
 
 


Nita!
Sajnálom anyósodat :cry: . Akkor is, ha nem volt túl jó a viszonyotok, biztos rányomja a bélyegét a mostani napokra. Főleg a férjed miatt, mégis csak az anyja volt.

Nyuszika!
Szoptatsz még? Mert akkor tényleg lehet össze-vissza a ciklusod. meg ugye szülés után magától is beállhat egy teljesen már ütemre az egész (hosszabb-rövidebb-erősebb stb.). Azért hátha :wink: ...

Sipike!
És ha májusig nem jön össze, akkor meg ott a "munka ünnepe", akkor aztán lehet dolgozni rajta, vagy esetleg készülhet anyák napján is az a gyerek :lol: .

panda
Halásztelek
 
 


Panda, már nem szoptatok... Igazából 7,5 hónaposan kapott utoljára anyatejet (3 hónapos kora óta fejek, mert lusta). Az első ciklus 30 napos volt, mint régen. Azért is hittem a 30 napban. De majd most kiderül. Aztán lehet, majd ovu tesztet is próbálok.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Bennem is igen vegyes érzések vannak. Nagyon szeretnék kisbabát, de egyben félek is tőle egy kicsit.... egyrészt a fájdalomtól (eszméletlen, mennyire félek, még a tűszúrástól is... szóval előre féltem az orvosomat magamtól)... Másrészt pedig a munkahelyem is aggaszt, vissza tudok-e menni illetve mikor? Félek, hogy azt fogják mondani, hogy max fél év vagy netán egy, ha nem megyek vissza, akkor nem biztos, hogy megtartják a helyem. :( meglátjuk. De a magánéletem semmiképp nem akarom feláldozni, nem tartom magam karrieristának...
pkriszti83
Kiskőrös
 
 


Panda!Szeretem a nagy évfordulókat,de a váratlan meglepiket is,majd elválik melyik lesz! :wink:
Kriszti!Én is sok mindentől félek.Minden ami ránk vár új és egy kicsit félelmetes.Félek én is attól,hogy nem lesz meg a munkahelyem,nagyon meghízók...a szülésről már ne is beszéljünk!Még sosem voltam kórházban!!!ÁÁÁÁÁ!Szeretek táncolni (néptáncos lennék),és bulizni!Sőt a legjobb barátnőmnek májusban lesz a lagzija és bánt,hogy nem ihatok,ihatnék vele a lánybúcsúján...De mérlegeltem és rájöttem,hogy sosem lesz minden ideális a gyermek vállalásához.
Szerintem az itt lévő anyukák meg tudnak abban erősíteni,hogy a baba mindezért kárpótolni fog.(Eddig minden anyuka azt mondta,hogy nincs az anyasághoz fogható érzés és boldogság!!!)
Úgyhogy no para!Éljenek a babák!Különben meg itt vagyunk egymásnak,majd együtt végigcsináljuk,támogatjuk egymást!Ki tudja,még lehet,hogy egyszerre leszünk "terhesek"!:)
sipike83
Kalocsa
 
 


Hát lányok, mikor először lettem terhes az váratlan volt és még nem is igazán terveztük de őszintén szólva az volt a legjobb, nem görcsölt rá senki. A munkahelyemen meg csak szerződéssel voltam, ami aggasztott is egy kicsit. De a nagymama, akinek 4 gyereke van, mindig azt mondta, hogy ahova a Jó Isten ad báránykát, oda legelőt is ad. Bár az a terhesség vetéléssel végződött, de mire megszületett a kislányunk addigra a munkahelyemen is véglegesítettek. Szóval ne aggódjatok, az is sok mindennek gátat szabhat, így pl a babának is. Én a tapasztalataim alapján azt mondom, hogy odafent pontosan tudják, mikor kell érkeznie annak a babának, s ha itt az ideje akkor jönni is fognak.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Hát igen Beu!Én is így gondolom,ha a jó Isten azt akarja,akkor lesz,ha eljön az ideje.
Egy érdekes történet:nemrég egy reggeli műsorban volt egy jós féle csávó, ő mesélte,hogy sokszor azért van olyan érzésünk,mintha előre megálmodtuk volna (dezsávű érzés) mert így is van.Egy lélek,ugyanis mielőtt szülőket talál magának, választhat.2-3 élettörténetet "levetítenek" előtte és ő abból eldönti,hogy hová akar születni.
2 évvel ezelőtt nagyon vártam,hogy a párom megkérje a kezem.Aztán elmúlt a karácsony,Valentin nap,születésnapom és semmi...először szomorú voltam,aztán rájöttem,hogy nem ez a fontos,hanem az,hogy együtt vagyunk.Amikor ezt elfogadtam,akkor rá 1 hónapra megkérte a kezem.Így sokkal nagyobb volt az öröm.
sipike83
Kalocsa
 
 


Igen, de szerintem olyan nem nagyon van, hogyha valaki ezerrel anya akar lenni, le tud tenni róla.... Én legalábbis bemagyarázhattam magamnak, hogy ÁÁÁÁ, már nem görcsölök... Deeeeee, végig izgultam..... Aztán ki tudja, ha Te is el tudtad fogadni, hogy nem lesz lánykérés és aztán pikk pakk jött is.... Lehet, bennem van a hiba, de én ha elhatározok valamit, rágörcsölök. Na, persze nem egy fogyókúrára......... :roll: Arról könnyen leteszek.... :twisted:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika!Igen könnyű rágörcsölni a baba témára!Még nem találtam ki,hogy hogy lehet nem rágörcsölni!Ha meglesz a titok ígérem el fogom árulni.
Nekem is minden nap eszembe jut,akaratlanul is,például,amikor egy buli alkaalmával megkínálnak egy piával....vagy elszívnék egy cigit....
Én például nagyon sokáig cigiztem,aztán abbahagytam,hogy tisztuljon a szervezetem,aztán visszaszoktam,mert költöztünk.Most azért bírom ki cigi nélkül,mert ösztönzöm magam a "lehet,hogy épp most leszek terhes" gondolattal.
A hiba tehát nem benned van.
sipike83
Kalocsa
 
 


sziasztok!

Sipike, köszönöm a biztatást! :) Én is inkább parázós fajta vagyok, bepánikolok, ha nem tudom kezemben tartani a dolgaimat. Biztos, most is emiatt tolonganak bennem a gondolatok.
De a lényeg az, ha babát látok, teljesen elvarázsolnak és szinte fáj, hogy nem az enyém... :)
Szóval biztos vagyok benne, ha pozitív lesz a teszt, én leszek a legboldogabb a világon!
pkriszti83
Kiskőrös
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: