Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hát igen, a babák elég cselesen tudnak lenni. :) Mensi alapján 7 hetesnek kéne lennem, de mikor dokinál voltunk mérete szerint 5 hetes voltam. Ebben nincs semmi, mivel össze-vissza ciklusom volt már jó ideje. :( Volt 62 napos, 42 napos, 35 napos, szóval tényleg össze vissza. Ezért is csodálkoztam, hogy elsőre összejött. :lol:

Ó, folyadékkal nincs gond, ha narancslének hívják. :lol:

encike: szorítok!
Vendég
 


Köszke Picuranyu!
Most is apciztam, mert a gyerköcök nincsennek itthon. Menszi még nincs.
encike 2
 
 


lányok nálatok esik az eső?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Már süt a nap!
De ömlött du.
encike 2
 
 


itt ma elmarad szerintem a zuhi,pedig fekete az ég,de esni nem fog! :evil:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Itt is szakadt. Szépen be is ájultam. :)
Vendég
 


Szép napot nektek!
Piri meglátogatott.
kikapcsolom magam és nem érdekel semmi.
Mindenkinek sok sikert!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Nika! Bocsi, kicsit összekevertem a neveket. Természetesen neked írtam.

Encike! Itt is sajnálom.

Nálunk ma nagyon szép idő van. Süt a nap, és meleg is van. Remélem jó idő marad, egész héten szabizom. Igaz, nem terveztem, hogy valahova megyek, mert férjecském dolgozik, ráadásul délután. Úgyhogy programot nem nagyon tudunk csinálni.
Úgy feszítenek már egy hete a melleim, főleg a jobb. Mensi előtt szokott, de azért nem ennyire. Ráadásul a vonalzóm szerintem nem is jó, elvileg 15-16-án nem kellene megjönnie pirinek.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Encike: ittis sajnálom ne add fel

Kép
v.e.judit
 
 


encike itt is mondom ne add fel,nem szabad! :lol:
juditt szépek a vonalzóid! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Encike! Sajnálom, de ne búsulj! Ott lesz a babó hamarosan!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Nagyon gyors bekukk!

Sajnálom, hogy eltűntem, de most eléggé letargikus lett az életem. Borzalmasan negatív vagyok mindennel szemben. Ezért úgy gondoltam/gondolom, hogy addig nem leszek, amíg nem mászok ki a gödör aljából.

Mindenkinek kívánom, mielőbb jöjjön a baba és egészséges legyen! Akinél már útban van, annak pedig üzenem, hogy kitartás!

Kép
anda81
 
 


pruci látom kicsi csajszidnak mindjárt itt az első szülinapja! :lol: :lol: :lol: :lol:
anda remélem hamar kijössz abból a bizonyos gödörből! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok elhatároztam magam és nem jövök többet mert beválaltam a saját gyerekeim mellé még három keresztgyereket és legaláb kikapcsolom a folytonos számolgatást idegeskedést hogy vajon mikor sikerül .
Vigyyázzatok magatokra ha tudok azért jövök. :wink:

Kép
v.e.judit
 
 


judit gyere amikor csak tudsz mi várunk nagyon!lehet legközelebb mikor jösz már babával a pocakodban jösz! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


encike: sajnálom. :(

judit: ne hagyj itt minket. :( Azért gyere, ha tudsz majd.
Vendég
 


Nitácska: ugylegyen és kivánom nekedis hogy mihamarab babásodj nekem még van idöm pénteken megyek a dokihoz.

Kép
v.e.judit
 
 


Picuranya: nem örökre megyek de lehet jobb lesz a lelkemnek egy kis pihi de ti vigyázzatok magatokra és jövök ha tudok :wink:

Kép
v.e.judit
 
 


mára elteszem magam mert már nagyon fáj a derekam meg a hasam is!.
puszi jóéjt!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Igazad van judit, pihengess, nyugodj meg. :) Ha nem koncentrálnak annyira a babára, állítólag hamarabb össze is jön. Kívánom, hogy amikor legközelebb jössz, szép kis zebrás képet hozzál magaddal. :)
Vendég
 


Sziasztok!
Gyors bekukk, pénteken vizsgázom. Utána megint itt leszek!!

Puszi mindenkinek!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Akkor drukk zsuzsa. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Minden visszavonulónak: segít, ha nem rágódtok folyton a témán. Én is távol tartottam magam a babanettől, más dolgokról olvasgattam, sokat pihentem. Higyjétek el, amint nem ekörül forog az életetek, beköszönt a baba. Kitartás minden sorstársamnak! Én sem adom fel!! :D

Kép
jenny29
Mór
 
 


sziasztok!Várok én is minden pihenőre térőt vissza!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!

Előszöris gratulálok minden friss kismamának!! :lol:
Irigy- irigy!

Ha befogadtok, akkor csatlakoznék hozzátok. Nem hiszem, h naponta tudok jönni, de majd igyekszem!

Teri, szia! :wink:

Üdv,

Zsu

Zsu
svs
 
 


szia svs üdv köztünk! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Zsu!!!!! Na, most jól lebuktam :wink:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


svs: üdv köztünk :):)

sajnálom hogy ennyien elmentek mégha kissebb időre is de aztán felfrissülve fitten gyertek ám víssza:):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Látom mások is "pihenőre" mentek. De azért nehéz nem arra gondolni, vajon kivel mi van, ugyhogy én itt vagyok.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Svs! Üdvözöllek közöttünk. Ti is kistestvért szeretnétek a kislányodnak? Mióta próbálkoztok?

Encike! Itt is örülök, hogy visszajöttél. Nehéz minket elfelejteni. :lol:

Remélem, a többiek is hamar visszatérnek.

Ma szórakozik a testem velem. Reggel kicsit vérezgettem, azóta semmi. Fájdogál a hasam, irtózatosan feszít a cicim, alig tudok hasra feküdni. És délutánonként állva el tudnék aludni. Pirinek még később kellene jönnie. Szerintem viszont ő köszöntget be, holnap pedig teljes valójában megérkezik. :cry: Kicsit ki vagyok magamtól.

Kép

Kép
kiriki
 
 


encike párszor már én is gondoltam meg mondtam is magamnak hogy nem jövök babanetre de nem bírom ki hogy ne jöjjek!
It annyi erőt és szeretetet kapok hogy az csak na!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Épp ezért jöttem vissza, mert jo beszélgetni is. Meghallgattok és tanácsot adtok.
Köszönöm.
encike 2
 
 


encike itt is puszika és hát igen én is örülök hogy annyi jó tanács és szerető ember van itt mindenki törödik mindnkivel :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Egy " idegennek" jobban kiöntjük a szivünket, mert szerintem, ha öszinte is, nem esik annyira rosszul, mintha ismerös mondana akár nega véleményt is.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Úgy látom, rosszkor jöttem, nem valami nagy a pörgés itt! :(

Kiriki, hogy vagy?
Igen, kistesót szeretnénk. Igazából nem védekezünk semmilyen módon, mióta Emma megszületett, de nekem még meg sem jött (a szopizást most hagytuk abba). Szóval egyelőre nem sok esélyt látok a fogamzásra, de talán nyár vége felé.... :wink:

Teri, Ti hogy álltok? Neked megjött már?

Zsu
svs
 
 


Zsu! Nekem szülés után 9 hónapra jött meg, elégé össze-vissza rendszerű: először 35 napra, utána 46 napra jött a következő. Nem védekezünk, de eddig semmi... Bár még próbálkozom a szopival, de Petrus pár napja kezdi visszautasítani. Hátha így hamarbb összejön. :lol: :lol: :lol:
A várandósság alatt is van egy hasonló topik, nézz be oda is!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!
Olyan lusti vok,nemrég másztam ki az ágybol.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Tényleg nem lehet innen elszakadni. Olyan jó, hogy itt vagyunk egymásnak, s segítjük egymást. :lol:

Svs! Köszi, megvagyok. Piri előjeleként délelőtt olyan hisztit levágtam. Piri még sehol, fájdogál a hasam. Úgy érzem, ma de legkésőbb holnap megérkezik. Kívánom, hogy mielőbb kismami legyél.

Encike! Együttérzek veled a lustaságban. Engem ebéd után szokott elkapni, de akkor tisztességesen.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki!
Lehet babo van?
encike 2
 
 


Encike!

Nem hiszem, hogy babó van, mert tegnap 36,7 volt a hőm, ma reggel csak 36,6. Igaz, hogy az éjjel fél kettőig nem aludtam, fél hétkor felkeltem becsukni az ablakot, s ezek után mértem 1/4 8-kor. Kicsit lemondtam most róla. Úgy érzem, hogy piri jön.

Kép

Kép
kiriki
 
 


O, de kár, még piri nincs addig van remény.
encike 2
 
 


svs: van egy csajszi aki nem mensizett szülés után és így esett teherbe szóval nem lehetettlen :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Szép napot nektek!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Megérkezett ma reggel piri, jól megkínzott délelőtt. De nem értem, mert a tegnapi 36,6 után ma reggel megint 36,7 volt a hőm. Így kicsit meglepett piri. Ez sem az én hónapom volt. :cry:

Kép

Kép
kiriki
 
 


Judit!
GYere, amint tudsz! Jó "kikapcsolódást" a gyerkőcökhöz :!: :!: :!: :!:

Encike!
Itt is mondom, fel ne add :!: :!: :!: :!:

Picur!
Köszi a drukkot, 4-es lett :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Svs!
Üdv köztünk tőlem is :lol: Gyere, amikor csak időd engedi!!

Kiri!
Hülye piri monnyon le :!: :!: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kiriki: sajnálom :( , talán majd most!!!!! :wink: A hőmérőzéshez nem értek, túl lusta vagyok hozzá! :oops:

Nekem is megjött ma reggel, de nálam ez :D - t jelent most!!!!!!!!

Teri: azelőtt is ilyen össze-vissza ciklusod volt, mielőtt Petra megfogant?

Megvettük a lánykánknak az első cipőjét, egy superfit szandit! :D Lett volna olcsóbb is, de nem találtunk méretet! Ez viszont gyönyörű, és egész ügyesen lépked benne, persze még fogja a kezünket!

Szép 7végét nektek!

Zsu
svs
 
 


Hello Kuzsanna!
Itt is irom, ügyi voltál!

Szedni fogom az Antioxant készitményt, de nem lesz sok ennyi mindent összeszedni?
Gravida, folsav, halolaj, Evitamin,
encike 2
 
 


Itt is köszi, Encike!

Ha engem kérdezel, akkor sok lesz szerintem :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Zsuzska! Gratula, nagyon ügyi vagy!!!

Zsu! Azelőtt olyan összevissza ciklusaim voltak, h 28-33 nap között ingadozott. :lol: De hogy ez most miért ilyen... Kiváncsi leszek h most hány napra jön meg, ha egyáltalán megjön majd :wink: :wink: :wink:

Encike! Szerintem is ez nagyon sok.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Igaz elfogyott a folsav, nemsok van a gravibol, lehet már nem is veszek és csak az antioxantot fogom szedni. Na igy?
encike 2
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: